Rozjaśnianie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-13, 23:30   #1
Filip3892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 1

Rozjaśnianie włosów


Czy ktoś mi powie czy mogę rozjaśnić włosy ostatnio to robiłem 3 miesiące temu miałem fioletowa farbę zeszła do zielonych było ładnie aż nie wziąłem tego jasny bląd farba odrosty rude njerozjaśnione rude a te rozjaśnione zrobiły się brzydkie szare i użyłem bronzowego szamponu light bronze czy mogę to rozjaśnić?
Filip3892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-15, 21:51   #2
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez Filip3892 Pokaż wiadomość
Czy ktoś mi powie czy mogę rozjaśnić włosy ostatnio to robiłem 3 miesiące temu miałem fioletowa farbę zeszła do zielonych było ładnie aż nie wziąłem tego jasny bląd farba odrosty rude njerozjaśnione rude a te rozjaśnione zrobiły się brzydkie szare i użyłem bronzowego szamponu light bronze czy mogę to rozjaśnić?
Po takich eksperymentach rozjaśniałabym już u fryzjera, bo to wszystko brzmi, jakbyś miał już zniszczone włosy.

Nie patrz na to, ile czasu minęło od ostatniego rozjaśniania włosów, ale na to, w jakim stanie są Twoje włosy teraz. Jeśli są suche, sianowate, kruszą się albo ciągną, odpuść.
A jeśli regularnie stosujesz odżywki, maski i serum do włosów, i Twoje włosy są gładkie, lśniące, ładnie się układają i nie masz z nimi większych problemów, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś rozjaśniał je dalej.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-16, 14:49   #3
matushkaaa
Raczkowanie
 
Avatar matushkaaa
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 286
Dot.: Rozjaśnianie włosów

Zielony pigment do pozbycia się jest okropnie trudny... Nałożyłaś brąz, który ma w sobie pewnie czerwienie.. Ja bym nie ryzykowała i poszła do fryzjera, bo możesz mieć plamy takie, że później będziesz płakała
matushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-16 15:49:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.