Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-15, 21:50   #4681
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Po treningu pryskam lodem w sprayu, tak w miarę na świeżo. A potem już w domu smaruje altacetem i maścią z arniki. Szybciej się goją

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Lód w sprayu pierwsze słyszę o takim dziwię. Dzięki wielkie!
Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Aloes - mam ten z Bentona. Choc ja jestem jakby niemiarodajna, bo posiniaczona non stop...
Ech, też mam tendencję do siniaków. Wypróbuję aloes, dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-16, 14:34   #4682
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Znowu muszę się pożalić „na sportowo” Od roku próbowałam razem z moim mobility/medycznym trenerem rozkminić czemu mam problem z klasycznym przysiadem. Było rozciąganie, mobilizacja stawu skokowego, wzmacnianie, rożny rozstaw nóg/stop i cały czas lipa. Wczoraj typek mnie pomierzyl, pomyślał, coś policzył i okazało się, ze mam wyjątkowo krótkie nogi w stosunku do bardzo długiego tułowia Dlatego przy przysiadzie tracę szybko równowagę, garbie się, mam butt wink.

Wiecie, trener to powiedział tak totalnie neutralnie, a ja się poczułam jakby mnie obraził (żartuje ofc). Chyba mało która kobieta chciałaby usłyszeć, ze ma krótkie nogi

Zaleta jest taka, ze już wiem jak nad tym pracować i ogólnie jak zmodyfikować trening, żeby był bardziej optymalny.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-16, 15:31   #4683
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Oglądałam niedawno bardzo ciekawy krótki filmik a propos rozciągania i było tam o tym, o czym właśnie piszesz- proporcje ciała są dla nas w niektórych aspektach ułatwieniem bądź wręcz przeciwnie. Niby oczywistość, a jakoś zaklikało mi, dlaczego w porównaniu z innymi moje zejście do pompki jest taaaakie długie (bo mam bardzo długie ręce, jak gałązki). Może krótsze nogi są u Ciebie an unfair advantage w innych ćwiczeniach
https://www.youtube.com/shorts/tnkrBWoVy8U

W ogóle ta pani ma bardzo fajne pro tipy dotyczące rozciągania, bardzo ją polecam, zwłaszcza jej dłuższe filmiki, nie tylko shorts
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 08:15   #4684
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Znowu muszę się pożalić „na sportowo” Od roku próbowałam razem z moim mobility/medycznym trenerem rozkminić czemu mam problem z klasycznym przysiadem. Było rozciąganie, mobilizacja stawu skokowego, wzmacnianie, rożny rozstaw nóg/stop i cały czas lipa. Wczoraj typek mnie pomierzyl, pomyślał, coś policzył i okazało się, ze mam wyjątkowo krótkie nogi w stosunku do bardzo długiego tułowia Dlatego przy przysiadzie tracę szybko równowagę, garbie się, mam butt wink.

Wiecie, trener to powiedział tak totalnie neutralnie, a ja się poczułam jakby mnie obraził (żartuje ofc). Chyba mało która kobieta chciałaby usłyszeć, ze ma krótkie nogi

Zaleta jest taka, ze już wiem jak nad tym pracować i ogólnie jak zmodyfikować trening, żeby był bardziej optymalny.
Powinien Ci powiedzieć że masz długi tułów w stosunku do nóg.
I byłoby ok Gdybyś miała obiektywnie krótkie nogi to zauważyłabyś to przy zakupie spodni.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-17, 22:30   #4685
deadlift
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 21
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Wczoraj typek mnie pomierzyl, pomyślał, coś policzył i okazało się, ze mam wyjątkowo krótkie nogi w stosunku do bardzo długiego tułowia Dlatego przy przysiadzie tracę szybko równowagę, garbie się, mam butt wink.

Wiecie, trener to powiedział tak totalnie neutralnie, a ja się poczułam jakby mnie obraził (żartuje ofc). Chyba mało która kobieta chciałaby usłyszeć, ze ma krótkie nogi
Nie masz krótkich nóg tylko masz długi tułów. Gorzej byłoby odwrotnie czyli długie nogi a krótki tułów.
deadlift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-20, 12:16   #4686
teobromina
Raczkowanie
 
Avatar teobromina
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 220
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Regularnie, to właściwie tylko spaceruję - dbam o to, żeby codziennie mieć co najmniej pół godziny aktywności na świeżym powietrzu. Choć dość często też jeżdżę na rowerze (akurat teraz raczej rzadko, ze względu na porę roku i pogodę - częściej wiosną, latem i wczesną jesienią), pływam i czasem też biegam.
teobromina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 13:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.