Składy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-09, 21:39   #1
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763

Składy


Wątek do dodawania brakujących składów kosmetyków w KWC.

Spisanemu składowi, oprócz nazwy produktu, powinien towarzyszyć link do niego w KWC (aby rozwiać wszelkie nasze wątpliwości, o który kosmetyk chodzi).
A wykorzystując do maksimum Waszą uprzejmość, prosiłabym o poprzedzenie listy składników wyrazem "Skład:" (to z kolei bardzo ułatwi zadanie mnie)

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2007-05-03 o 13:06
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 18:39   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: składy

Dziewczyny, czy któraś z Was moze spisać skład nowej wersji kremu nawilżająco-matującego Garniera "Długotrwały efekt matujący"? Chodzi o ten http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=2443
Z góry dziękuję
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 14:18   #3
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Składy

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Załadowane ...
...Ale Mimbi, to jak ten krem się dokładnie nazywa?
Dokladnie to sie nazywa:
Olay, Complete Care Multi Radiance Cream SPF 15 - krem rozświetlajaco-nawilżający na dzień dla skóry suchej, normalnej i mieszanej.

To jest ten, ktory jest na KWC, tylko ktos pominal po prostu cere mieszana, bo to dokladnie ten sam produkt, to samo opakowanie, opis, filtry 15 itp.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 17:04   #4
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Składy

Iwostin, Emulsja nawilżająca do pielęgnacji ciała:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7467

Skład:Aqua, Iwonicz Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, Paraffinum Liquidum, Macadamia ternifolia Oil, Sqalane, Glyceryl Stearate, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Hydroksypropyl Starch Phosphate, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Diazolidynyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, PEG-8, Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid.
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 12:09   #5
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Składy

Done
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 19:14   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Składy

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dokladnie to sie nazywa:
Olay, Complete Care Multi Radiance Cream SPF 15 - krem rozświetlajaco-nawilżający na dzień dla skóry suchej, normalnej i mieszanej.

To jest ten, ktory jest na KWC, tylko ktos pominal po prostu cere mieszana, bo to dokladnie ten sam produkt, to samo opakowanie, opis, filtry 15 itp.
To są dwa różne produkty:
Krem dla cery suchej i normalnej: http://www.olay.pl/index.php?id=prod_nio_cc_pr&idp=5

Emulsja dla cery tłustej i mieszanej: http://www.olay.pl/index.php?id=prod_nio_cc_pr&idp=4

W związku z tym edytuję na powrót zgłoszenie kremu i proszę Mimbi o określenie, której wersji skład podała
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 20:01   #7
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Składy

A mimbi informuje, ze jest teraz zupelnie skolowaciala. Mianowicie mam przed soba probke z ktorej spisalam sklad. I na niej jest wyraznie napisane ze to rozswietlajaco - nawilzajacy krem na dzien - SKORA SUCHA/NORMALNA/MIESZANA. I jeszcze ze SPF 15 UVA/UVB. Skoro krem to wynika ze to ta wersja http://www.olay.pl/index.php?id=prod_nio_cc_pr&idp=5 , ale tam z kolei nie ma nic o cerze mieszanej. Czyli jak to, Olay daje probki 2w1? Dla kazdego cos milego?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 20:08   #8
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Składy

Mimbi - jak będziesz w jakimś sklepie, spisz skład z opakowania kremu i przy okazji zerknij, czy faktycznie jest tam wpisana mieszana Podejrzewam, że próbki dają 2w1
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 20:51   #9
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Składy

A to świnie ten Olay! Tak robic klientki w bambuko!
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 20:28   #10
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Składy

Z tymi próbkami Olay Multi Radiance potwierdzam - też mam taką do skóry suchej/normalnej/mieszanej. Produkt pełnowymiarowy ma dwie wersje, krem i emulsję. Niestety żadnej nie nabędę - próbka mnie uczuliła.

A w temacie:

Freeman, Bare Foot, Peppermint & Plum Softening Foot Lotion (Orzeźwiający balsam do stóp)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14918
Water (Aqua), Carthamus Tinctorus (Safflower) Seed Oil, Glycerin, Butylene Glycol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Glycol Stearate, Panthenol, Dimethicone, Prunus Domestica (Plum) Fruit Extract, Propylene Glycol, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Menthoxypropanediol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetyl Alcohol, Carbomer, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Fragrance (Parfum), Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Oil, Citrus Nobilis (Mandarin) Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Oil, Red 33 (CI 17200), Ext. Violet 2 (CI 60730).

Freeman, Bare Foot, Peppermint & Plum Softening Foot Soak (Orzeźwiający żel do moczenia stóp)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14917
Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Glycerin, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Prunus Domestica (Plum) Fruit Extract, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Fragrance (Parfum), Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Oil, Citrus Nobilis (Mandarin) Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Oil, Red 33 (CI 17200), Ext. Violet 2 (CI 60730).

Farouk, CHI Silk Infusion
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15166
Cyclomethicone, Dimethicone, C-1215 Alkyl Benzoate, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Parfum, D&C Yellow 11, D&C Red 17, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder.
__________________
Signature deleted.

Edytowane przez Rayne
Czas edycji: 2007-01-14 o 19:29
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 12:33   #11
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Składy

Sephora Lotion tonique douceur - tonik do cery suchej i normalnej
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15562

Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycerin, Oleth-20, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus (Flower Extract), Sodium Sitrate, Phenoxyethanol, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Allantoin, Benzophenone-4, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Tocopherol, Butylphenyl Methylpropional, Sorbic Acid, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citric Acid, Alcohol Denat, Cl 14700 (Red 4), Cl 17200 (Red 33), Imidazolidinyl Urea, Sodium Sulfate, Sodium Chloride.

Alkohol denat. w toniku do cery suchej, hmmm?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 13:11   #12
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Składy

OK
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 16:11   #13
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Składy

Ja mam w ogole taka propozycje, zeby stara serie Sephory przeniesc do Zapomnianych kosmetykow, bo juz nie beda produkowane i weszla w zamian nowa seria z nowymi opakowaniami i skladami. Pytanie tylko co zrobic z kolorowka, ktora tez jest teraz wymieniona na nowa?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 21:38   #14
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Składy

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja mam w ogole taka propozycje, zeby stara serie Sephory przeniesc do Zapomnianych kosmetykow, bo juz nie beda produkowane i weszla w zamian nowa seria z nowymi opakowaniami i skladami. Pytanie tylko co zrobic z kolorowka, ktora tez jest teraz wymieniona na nowa?
Co znaczy, że kolorówka jest wymieniana na nową? Czy oprócz cieni coś jeszcze zostało zmienione? Wiem, że nie ma kredek do oczu - jest dostepna tylko nowa wersja metaliczna. Wycofane zostały palety pomadek do ust z tego co widziałam.

Wiele kosmetyków z nowej serii pielęgnacyjnej dodałyśmy już do bazy; niestety starych kosmetyków nie może jeszcze przenieść do Zapomnianych - przenosimy je, gdy od ostatniej recenzji w zgłoszeniu mija rok.

Mimbi, jeśli masz chwilkę to proszę o wklejenie linków do produktów wycofywanych w wątku 'Sprzątanie KWC' .
Dziękuję z ainformacje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 11:43   #15
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Składy

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Co znaczy, że kolorówka jest wymieniana na nową? Czy oprócz cieni coś jeszcze zostało zmienione? Wiem, że nie ma kredek do oczu - jest dostepna tylko nowa wersja metaliczna. Wycofane zostały palety pomadek do ust z tego co widziałam.

Mimbi, jeśli masz chwilkę to proszę o wklejenie linków do produktów wycofywanych w wątku 'Sprzątanie KWC' .
Dziękuję z ainformacje
Estelko z kolorowki oprocz cieni widzialam jeszcze roz w musie, ale nie przygladalam sie jakos super dokladnie, jak bede w Sephorze to sie tym zajme Watsonie

A co do linkow do sprzatania to zaraz sie do tego zabieram. Przeciez kazda z nas w sesji wlasnie ma najwiecej czasu
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:52   #16
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Składy

Dr Irena Eris, Nano Entree, NanoDkrem przeciwzmarszczkowy na dzień
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15827

(INCI): Aqua, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Dimethicone, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Cotton ( Gossypium) Seed Oil, Polysilicone 11, Methyl Gluceth-20, Ethylhexyl Palmitate, Sodium Polyacrylate, Chlorella Ferment, Butylene Glycol, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Silica Dimethyl Silylate, Allantoin, BHA, Sodium Citrate, Centella asiatica, Panax ginseng, Equisetum arvense, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Cyclodextrin Laurate, Cyanocobalamin, Chlorphenesin, Methylparaben, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Parfum.


Colgate-Palmolive, Lady Speed Stick, 24/7 dezodorant w kulce
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11467

Składniki (Fruity Splash): Aqua, Aluminium Zirconium Tetrachlorohydrex GLY, Steareth-2, PPG-15 Stearyl Ether, Cyclopentasiloxane, Parfum, Steareth-21, Steareth-20, Tetrasodium EDTA, Quaternium-15, BHT, Aloe Barbadensis, Alpha-Methyl Ionone, Buthylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:21   #17
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Składy

OK
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:31   #18
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Składy

Nie wiem, gdzie zgłosić sprawę składu mydła specjalnego "Siarkowe' antybakteryjne firmy Barwa.
Zdziwiły mnie mocno rozbieżne oceny tego mydełka (jestem akurat w grupie zadowolonych), i spojrzalam na skład.
W tym zgłoszonym na KWC jest:

Skład: sodium tallowate, sodium cocoate, aqua, petrolatum, sulphur, tetrasodium EDTA, titanium dioxide, CI 11680

A na opakowaniu mojego (niedawno zakupione)
Sodium Palmate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Sodium Chloridate, Tetrasodium EDTA, Petrolatum, Sulfur, BHT, CI 11680

W związku z tym wydaje mi się, że producent zmienił skład w tak zwanym międzyczasie - czy można zatem mówić jeszcze o tym samym mydełku?

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7085
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 18:51   #19
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Składy

Yves Rocher, Arnica Essentiel, Concentré Anti-Froid (krem ochronny na zimę)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=296Aqua, Paraffinum Liquidum, Urea, Stearic Acid, Vitis Vinifera, Propylene Glycol, Methylpropanediol, Cetyl Alcohol, Glycerin, Dimethicone, Sodium Cetearyl Sulfate, Cera Microcristallina, Butylene Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Arnica Chamissonis, Paraffin, Butyrospermum Parkii, Candelilla Cera, Methylparaben, Parfum, Cera Carnauba, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Ethylparaben, Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Propylparaben, Butylparaben, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Xanthan Gum.

Yves Rocher, Fraîcheur Végétale (dezodorant w kulce)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4939
/wersja z bambusem/: Aqua, Aluminum Sesquichlorohydrate, Cyclopentasiloxane, PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Dicaprylyl Carbonate, Ceteareth-33, Cetyl Alcohol, Parfum, Citronellol, Limonene, Linalool, Xanthan Gum, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Bambusa Vulgaris.

The Body Shop Hemp Lip Protector (pomadka ochronna do ust)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4803
Hydrogenated Coconut Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Beeswax, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Hemp Seed Oil, Clary (Salvia Sclarea) Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol.

Inecto, Moisture Miracle Hand & Nail Cream

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7590
Aqua (Water), Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Myristate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ceteth-20, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Allantoin, Sodium Lactate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, PEG-14M, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.

__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 21:42   #20
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: składy

Uzupełnione do "Inecto, Moisture Miracle Hand & Nail Cream"
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 08:32   #21
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: składy

Farmona, Tutti Frutti, Olejek do kąpieli
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15948

Skład (wersja: melon & arbuz) :Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide DEA, Parfum, C9-C11 Pareth-6, Sodium Chloride, Polysorbate 20, Morinda Citrifolia, Zingiber Officinale, PEG-120 Methylglucose Dioleate, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric, Glycerides, Panthenol, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Limonene, Benzyl Benzoate, CI 19140, CI 42090.


Yves Rocher, Bio Specific Nutrition, Nutri-relance Fluide Jour:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1171

Skład:AQUA, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, DIMETHICONE, PARAFFINUM LIQUIDUM, BUTYLENE GLYCOL, PRUNUS DULCIS, PROPYLENE GLYCOL, MACADAMIA TERNIFOLIA, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PETROLATUM, GLYCERIN, SQUALANE, CETYL ALCOHOL, BYTUROSPERMUM PARKII, CYCLOPENTASILOXANE, ETHYL LINOLEATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, XANTHAN GUM, RETINYL PALMITATE, ALLANTOIN, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLPARABEN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, TETRASODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, BENZYL BENZOATE, COUMARIN, CI 7789.
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 08:56   #22
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Składy

Rossmann, Isana Pflege, Wellness Dusche (Żel pod prysznic) - wersja melisa/pomarańcza
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14714
Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, coco-glucoside, glyceryl oleate, starch hydroxypropyltrimonium chloride, sodium lauroyl glutamate, parfum, limonene, linalool, PEG-40 hydrogenated castor oil, trideceth-9, propylene glycol, camellia sinensis, melissa officinalis, citrus dulcis, sorbitol, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben, benzyl alcohol, potassium sorbate, tocopherol, sodium benzoate, citric acid, CI 15985

Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum modelujace brzuch i pośladki
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14248
Skład: purified water, hydrolyzed wheat protein, hedera helix (ivy) extract, centella asiatica, equisetum arvense leaf extract, water/butylene glycol/laminaria hyperborea extract, alcohol denat., caffeine, glycerin, propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine, menthol, fragrance, methylchloroisothiasolino ne/methylisothiasolinon, CI 44045

gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 17:27   #23
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Składy

Expanscience, Mustela, Pomadka nawilżająca z kremem ochronnym dla niemowląt
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14753

Skład: Ricinus Communis, Oleyl Alcohol, Hydrogenated Vegetable Oil, Candelilla Cera, Polyglyceryl-3 Beeswax, Paraffinum Liquidum, Butyrospermum Parkii, Quaternium-18 Hectorite, Titanium Dioxide, Parfum, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Bisabolol, Aqua, Sodium Lauroyl Lactylate, Ceramide 3, Ceramide 6-II, Cholesterol, Phytosphingosine, Carbomer, Methylparaben, Xanthan Gum, Propylparaben, Ceramide 1.

poj. 11 ml/ 10 g
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 12:03   #24
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Składy

OK
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 13:26   #25
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Składy

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16677
Z.one Concept, Urban:tribe, Helix (fluid tworzący loki i fale)

Skład: aqua, pvp/dimethylaminoethylmethacr ylate copolymer, polyquaternium-10, aloe barbadensis extract, panthenol, propylene glycol, cocodimonium hydroxypropyl silk aminoacids, hydrolized silk, sodium cocoylglutamate, lauryldimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed wheat protein, lauryldimonium hydroxypropyl hydrolyzed soy protein, hydrolyzed soy protein, peg-40 hydrogenated castor oil, imidazolidinyl urea, citric acid, disodium edta, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, d-limonene, amyl cinnamal, parfum

wyboldowane - powinno byc łącznie, ale dzieli

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16678
Z.one Concept, Urban:tribe, Flexibility conditioner (regenerująca i nawilżająca odżywka do zniszczonych włosów)

Skład: aqua, cetyl alcohol, stearalkonium chloride, polyquaternium 10, peg-75 lanolin, yeast (faex) extract, isodecyl oleate, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed wheat protein, cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed hair keratin, silk amino acids, amodimethicone, trideceth-12, cetrimonium chloride, aloe vera (aloe barbadensis) leaf extract, panthenol, tocopheryl acetate, ascrobyl palmitate, retinyl palmitate, slippery elm (ulmus fulva) bark extract, comfrey (symphytum officinale) extract, horsetail (equisetum hiemale) extract, oat (avena sativa) extract, chamomile (anthemis nobilis) extract, lemongrass (cymbopogon schoenanthus) extract, rose (rosa centifolia) extract, peppermint (mentha piperita) extract, propylene glycol, imidazolidynyl urea, parfum, tetrasodium EDTA, methylparaben, propylparaben, benzophenone-4, citric acid, C.I. 19140 (yellow 5)

A reszta z.one to będą nowe zgłoszenia ze składami jutro, mam inne kosmetyki niż te zgloszone na KWC
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 10:34   #26
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Składy

OK Podzieliło mi w tym samym miejscu, więc pewnie bedzie musiało tak zostać.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:51   #27
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Składy

Pielegnacyjny krem do rak i paznokci Eva Natura Len

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=841

Aqua, Paraffinum Liquidium, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Linum Usitatissiumum (Linseed) Seed Extract, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Panthenol, Allantoin, Carbomer, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Peg-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-diol

Avon - krem do stop z mineralami z Morza Martwego:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10672
Aqua, Glyceryl Sterarate, Cetearyl Alkohol, Dimethicone, Dipropylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Petrolatum, Parfum, Benzyl Alcohol, Theobroma Cacao Butter, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Methylparaben, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Benzophenone-9, Tocopheryl Acetate, Maris Sal, Propylene Glycol, Alcohol Denat, Sodium Citrate, Benzoic Acid, Disodium Edta, Magnesium Nitrate, Citric Acid, Magnesium Chloride, Methylchlotoisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Cl 60730, Cl 19140, Cl 17200, Cl 42090 (1001331-003)
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 22:23   #28
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Składy

Garnier Skin Naturals, Intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry, Silnie skoncentrowany krem regenerujący
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15133

Aqua/water, glycerin, peg-2 stearate, cetearyl alkohol, elaeisguineensis/palm oil, oleth-12, stearyl alcohol, dimethicone, acer szccharinum/sugar maple extract, allantoin, peg-40 glyceryl cocoate, sodium coceth sulfate, disodium edta, phenoxyethanol, imidazolidinyl, urea, methylparaben, propylparaben, parfum/fragrance, alpha-isomethyl ionone, coumarin, butylphenyl, methylpropional, hexyl cinnamal (f.i.l. b11604/1)

a tak przy okazji, to nie wiem czy ten krem powinien byc w kategorii "dłonie i paznokcie", bo na opakowaniu nigdzie nie jest napisane, że jest on do dłoni, tylko: "skóra skrajnie wysuszona łokcie, stopy, kolana".
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 23:18   #29
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Składy

Bubchen, Shampoo & Shower (Szampon i żel pod prysznic)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17600

Wersja morelowa:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Glycol Distearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Glycerin, Sodium Citrate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Laureth-4, Sodium Hydroxide, Parfum, Cl 15985

Bubchen, Kinder Seife [Baby Soap] (mydło dla dzieci)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17598
Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Glycerin, Parfum, Sodium Chloride, Glycine Soja, Bisavolol, Chamomilla Recutita, Sodium Thiosulfate, Tetrasodium Etidronate, Coumarin, Limonene, Linalool, Alpha Isomethyl Ionone, Cl 77891
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 11:36   #30
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Składy

OK
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-08 20:46:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.