Młode przyszłe żony i matki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 20:33   #31
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

hej jestem z tż 5latek z ogonkiem ślubik za rok i tak sobie planujemy
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:46   #32
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez npg88 Pokaż wiadomość
Spokojnie, lepiej się jednak troszkę wyszalej, bo później takie małżeństwa szybko się kończą...
Proszę, nie rozśmieszaj mnie.
Męża poznałam mając 18 lat, ślub wzięliśmy 1,5 roku później... i minęło nam już 6 lat od ślubu. Więc jeśli można - nie wrzucaj ze względu na wiek wszystkich do jednego worka, bo to jest bardzo krzywdzące.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:50   #33
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

przeciez nie miala na myśli ze kazde tylko statystycznie bez przesady... ja swojego poznalam jak mialam 16lat a jestesmy już razem 5 zawsze są wyjątki
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:55   #34
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

A ja muszę powiedzieć, że Was podziwiam w pozytywnym sensie. Zawsze mnie dziwiły młode osoby, które już chcą się ustatkować itd. Sama znam dziewczynę, co wyszła za mąż kilka dni po osiemnastych urodzinach i wcale w ciąży nie była, nic z tych rzeczy. Ja to zupełnie z tych innych osób. Już jestem po 20stce i nie zamierzam nigdy pójść w waszą stronę. Kiedyś wyczytałam w pewnej książce (nie wiem ile w tym prawdy), że do 2 roku życia nabywamy 90% cech, a 10% przez resztę życia i nie jest ważne czy będziemy żyć 20-40 czy 90 lat to zawsze będzie tylko 10%. Ja w wieku 5 lat już mówiłam, ze nigdy nie będę mieć męża i dzieci i rodziny i właśnie takiego życia. Jeżeli to prawda z tym, że do 2 roku życia nabywamy te 90% cech no to u mnie właśnie tak było. Oczywiście nikt 5, 10 czy 15 latki nie bierze serio. Dopiero nie dawno zaczęli mnie brać.
Mimo to wam gratuluję, bo skoro wy jesteście szczęśliwe w tym jak żyjecie to tylko można pozytywnie pozazdrościć.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:56   #35
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
przeciez nie miala na myśli ze kazde tylko statystycznie bez przesady... ja swojego poznalam jak mialam 16lat a jestesmy już razem 5 zawsze są wyjątki
Nie było to do Ciebie przecież, tylko do npg88, bo to jej pogląd. A statystycznie - to trzeba jeszcze te statystyki znać a nie wierzyć w to, co ktoś napisał.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:23   #36
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Sekretny Wachlarz moja kol tez kiedys mówiła że nigdy nie bedzie miała dzieci a po jakimś roku czy dwóch mi mówi że jest w ciąży, nie moglam uwierzyć
teraz jej dzidzia ma 4latka i mówi że drugiego nie chce jak bedzie się okaże ślubu tez się zapiera że nie chce bo po co
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:26   #37
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
Sekretny Wachlarz moja kol tez kiedys mówiła że nigdy nie bedzie miała dzieci a po jakimś roku czy dwóch mi mówi że jest w ciąży, nie moglam uwierzyć
teraz jej dzidzia ma 4latka i mówi że drugiego nie chce jak bedzie się okaże ślubu tez się zapiera że nie chce bo po co
Och... słyszę to od 10 roku życia, ten sam tekst. Że mi przejdzie, że ktoś tam zmienił zdanie, że ktoś miał wpadkę, a potem był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. To są standardowe teksty, uwierz coś o tym wiem. Na szczęście aby mieć dziecko są potrzebne (teoretycznie ) dwie osoby, a ja pomimo moich ponad 20 lat nigdy jeszcze nawet chłopaka nie miałam, więc jak widać naprawdę mi się nie spieszy. Śmieję się, że pierwszego partnera po 30 będę mieć.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-08-23 o 21:27
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 21:48   #38
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Lepiej późno niż wcale
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 07:30   #39
Pioggia
Przyczajenie
 
Avatar Pioggia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Witajcie! Widzę, że wątek się rozwija, co bardzo mnie cieszy

npg88, historia Twoich zaręczyn jest niesamowita, bajkowa wręcz! Wyobrażam sobie jakim fantastycznym człowiekiem jest Twój mąż Piękna opowieść... achhhh

Anastazja86, witam Cię ciepło i serdecznie! Twoja historia sprawia, że łzy same napływają mi do oczu Uświadomiłaś mi, że inni mają naprawdę większe problemy od moich. Ja też mam pewne zobowiązania, które nieco blokują mi drogę do rozpoczęcia wspólnego życia z moim TŻ, ale choroba Twojej mamy jest dużo poważniejszą sprawą... Co się stało, jeśli mogę zapytać? I czy jest szansa, aby Twoja mama wróciła do pełni sił? Ściskam Cię mocno!

SekretnyWachlarz, ja tam się mądrować nie będę - Twoje życie i Twoje decyzje. Znam jednak historię całkiem podobną do tej opowiedzianej przez Niusia22. Koleżanka broniła się rękami i nogami przed zakładaniem rodziny, potrafiła wręcz szydzić z tego typu kwestii, a teraz jako jedyna z mojego otoczenia ma dwójkę słodkich dzieciaczków Zabawnie się to życie układa czasami...
__________________
kocham i jestem kochana...
Pioggia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 08:33   #40
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Hej

To i ja sie dołączę Mam 24 lata ( za tydzien), mój TZ ma 25
Jestem z moim TŻ prawie 2 lata, mieszkamy od roku razem i planujemy ślub za rok
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 08:40   #41
Pioggia
Przyczajenie
 
Avatar Pioggia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Czarnooka_Paula, witaj Widzę, że coraz więcej dziewczyn pojawia się z zamiarem ślubowania w przyszłym roku. Będziemy mogły się wzajemnie wspierać i sobie doradzać
__________________
kocham i jestem kochana...
Pioggia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 08:54   #42
Gusia140109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

A jak tam Wasze przygotowania do slubu? Robicie cos juz w tym kierunku?
Gusia140109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:01   #43
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez Gusia140109 Pokaż wiadomość
A jak tam Wasze przygotowania do slubu? Robicie cos juz w tym kierunku?


o heeeej ;*


w poniedziałek sie nasi rodzice spotykaja i wszystko beda ustalac _
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:03   #44
Gusia140109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Widzisz i nawet tu sie spotkalysmy
To super, ze pomalu cos idzie. U nas rodzicow nie chcemy mieszac w to, wolimy wszystko sami. Nasi rodzice maja calkiem odmienne zdania, wiec by sie nie dogadali.
Gusia140109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:09   #45
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez Gusia140109 Pokaż wiadomość
Widzisz i nawet tu sie spotkalysmy
To super, ze pomalu cos idzie. U nas rodzicow nie chcemy mieszac w to, wolimy wszystko sami. Nasi rodzice maja calkiem odmienne zdania, wiec by sie nie dogadali.

mnie przerazaja te wszystkie przygotowania, a rodzice zrobia tak jak my chcemy
my mówimy, a oni robia ;D u nas wesele bedzie na 150osob ( tyle zapraszamy) to full roboty z tym wszystkim bedzie
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 10:04   #46
Pioggia
Przyczajenie
 
Avatar Pioggia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

U nas póki co marnie z przygotowaniami... Trochę mnie nawet to martwi, bo niby oboje bardzo już chcemy tego ślubu a jednak z organizacją strasznie się ociągamy. Sama nie wiem, może gdzieś tam w środku przeraża nas ogrom pracy nad tym wszystkim (choć to żadne wytłumaczenie)

Do rodziców na rozmowę wybieramy się od ..... hmmm, no właśnie, od kiedy???
__________________
kocham i jestem kochana...
Pioggia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 10:19   #47
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez Pioggia Pokaż wiadomość
U nas póki co marnie z przygotowaniami... Trochę mnie nawet to martwi, bo niby oboje bardzo już chcemy tego ślubu a jednak z organizacją strasznie się ociągamy. Sama nie wiem, może gdzieś tam w środku przeraża nas ogrom pracy nad tym wszystkim (choć to żadne wytłumaczenie)

Do rodziców na rozmowę wybieramy się od ..... hmmm, no właśnie, od kiedy???

jak juz Was przycisnie to sie zmobilizujecie

u nas jest problem z tym ze ja jestem bardzo nerwowa i łatwo wpadam w załamke obronilam mgr w czerwcu i do dzisiaj szukam pracy ;/ nic nie ma;/ mam dosc bezrobocia, wiec teraz planowanie slubu mnie przerasta, jak bym zdobyla prace to bym byla w 7 niebie
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:31   #48
npg88
Raczkowanie
 
Avatar npg88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 199
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
na razie ślubu nie planujemy, tzn planowaliśmy na przyszły rok, jednak moja mama od 4 lutego jest w śpiączce i nie chcę ślubu na którym nie będzie mojej mamy
dzieci na razie nie planujemy z tego samego powodu bo mama jest w domu i codziennie całymi dniami nią się opiekuję więc nie ma szans żebym ją dźwigala w ciąży czy opiekowała się nią z maleństwem na rękach
Ojejku, współczuję Ci z całego serca. Trzymam kciuki za mamę i wierzę, że będzie dobrze, a Wy spełnicie swoje marzenie dot. ślubu.

Cytat:
Cytat:
Napisane przez npg88
Spokojnie, lepiej się jednak troszkę wyszalej, bo później takie małżeństwa szybko się kończą...

Proszę, nie rozśmieszaj mnie.
Męża poznałam mając 18 lat, ślub wzięliśmy 1,5 roku później... i minęło nam już 6 lat od ślubu. Więc jeśli można - nie wrzucaj ze względu na wiek wszystkich do jednego worka, bo to jest bardzo krzywdzące.
Nie chciałam generalizować. Może tak zabrzmiało. Jednak znam wiele dziewczyn, które się pospieszyły, biorąc ślub jeszcze w liceum. 3 takie moje znajome są już rozwódkami w wieku 23 lat z dziećmi... Oczywiście, nie wszystkie małżeństwa, gdzie małżonkowie mają ok 20stki albo i mniej, od razu są skazane na klęskę. No i tylko pogratulować Wam szczęśliwego związku!

Uwierzcie mi, że dzień Waszego ślubu wynagrodzi Wam te wszystkie stresy, zgrzyty itp, bo będziecie najszczęśliwsze na świecie
__________________
9.07.2011 ŻONA
Lilianka, ur. 24.04.12

Wenn man sich etwas wirklich wünscht,
wenn man ganz fest dran glaubt,
dass es in Erfüllung geht,
dann passiert es auch!



npg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 17:55   #49
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez Pioggia Pokaż wiadomość
Anastazja86, witam Cię ciepło i serdecznie! Twoja historia sprawia, że łzy same napływają mi do oczu Uświadomiłaś mi, że inni mają naprawdę większe problemy od moich. Ja też mam pewne zobowiązania, które nieco blokują mi drogę do rozpoczęcia wspólnego życia z moim TŻ, ale choroba Twojej mamy jest dużo poważniejszą sprawą... Co się stało, jeśli mogę zapytać? I czy jest szansa, aby Twoja mama wróciła do pełni sił? Ściskam Cię mocno!
mamie pękł tętniak na mózgu co do prognoz to ciężko powiedzieć bo mamusia może być w takim stanie do końca życia lekarze dają 50% szans że się obudzi
najgorsze jest to że w sumie jestem na miejscu tylko ja i tata, pielęgniarka przychodzi 4 razy w tygodniu na 40 min;/ poza tym rehabilitacja, która jest bardzo potrzebna a zarazem bardzo kosztowna i dlatego pracuję po nocach, mam na tyle dobrze że jestem księgową i pracuję w domu

ja dzisiaj cały dzień oczywiście byłam u rodziców, ale mój bratanek przyjechał więc mam pociechę w domu, ma 2 latka, przyjechał z mamą, kocham dzieci
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 17:59   #50
npg88
Raczkowanie
 
Avatar npg88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 199
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
lekarze dają 50% szans że się obudzi
a więc jest duża szansa, że się obudzi. będzie dobrze
__________________
9.07.2011 ŻONA
Lilianka, ur. 24.04.12

Wenn man sich etwas wirklich wünscht,
wenn man ganz fest dran glaubt,
dass es in Erfüllung geht,
dann passiert es auch!



npg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:07   #51
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Anastazja mam nadzieje ze mama wroci do zdrowia musisz w to mocno wierzyć! powiem ze ci że moj tata tez byl krok od śmierci przezyl cięzki wypadek samochodowy martwiliśmy się że nie będzie chodzil i normalnie mialam lzy w oczach jak usiadl pierwszy raz przy po 3 miesiącach o swoich silach i jak zacząl chodzić przy kulach po pol roku ale zaczal trzeba wierzyć
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:08   #52
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez Pioggia Pokaż wiadomość
SekretnyWachlarz, ja tam się mądrować nie będę - Twoje życie i Twoje decyzje. Znam jednak historię całkiem podobną do tej opowiedzianej przez Niusia22. Koleżanka broniła się rękami i nogami przed zakładaniem rodziny, potrafiła wręcz szydzić z tego typu kwestii, a teraz jako jedyna z mojego otoczenia ma dwójkę słodkich dzieciaczków Zabawnie się to życie układa czasami...
Tak, ale co innego jest bronić się przed zakładaniem rodziny, a co innego w ogóle przed związkami. Ja np. w ogóle nie chcę być w związku i nie jestem i tak jak mówiłam mam ponad 20 lat. Po prostu uważam, że to nie dla mnie. Czasami mi ludzie mówią, że trochę aspołeczna jestem. Ach... i ja nie szydzę z osób, co zakładają. Tak jak mówiłam - jeżeli są szczęśliwe w tym jak żyją to tylko pozytywnie można pozazdrościć. Każdy z nas przecież chce być szczęśliwy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:10   #53
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

wydaje mi się ze jak się zakochasz to zmienisz zdanie
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:13   #54
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
wydaje mi się ze jak się zakochasz to zmienisz zdanie
A to możliwe, że się zakocham. Staram się nie używać słowa nigdy, ale rodzinka (dzieci, mąż, ślub) to raczej na pewno nie. Związek na tzw kocią łapę bez zobowiązań możliwe.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 22:06   #55
npg88
Raczkowanie
 
Avatar npg88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 199
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
wydaje mi się ze jak się zakochasz to zmienisz zdanie
dokładnie!
Cytat:
ale rodzinka (dzieci, mąż, ślub) to raczej na pewno nie.
To raczej czy na pewno?
Cytat:
wiązek na tzw kocią łapę bez zobowiązań możliwe.
Czy uważasz, że związek na kocią łapę i dzieci to jest słuszna decyzja? Nie sądzę. Po pierwsze ślub do czegoś zobowiązuje i ma się tą pewność, że to ten jedyny, który już nie opuści. Poza tym są to przede wszystkim korzyści dla dzieci. Nie ma problemów, które nazwisko, jakie ubezpieczenie, a przede wszystkim weźmy pod uwagę te emocjonalne aspekty. W pełnej stabilnej rodzinie dziecko czuje się bezpiecznie, a tam gdzie ojciec niby jest, a niby go nie ma, to dziecko nie ma później tego przykładu, jaki mieć powinno. Poza tym po jakimś czasie bycia razem tak czy inaczej zobowiązania się pojawiają, czy tego chcemy czy nie. Mi się wydaje, że Ty po prostu jeszcze chyba nie dorosłaś do poważnego związku, decyzji. Bez urazy, nie chcę Cię obrazić, ale takie odnoszę wrażenie...
__________________
9.07.2011 ŻONA
Lilianka, ur. 24.04.12

Wenn man sich etwas wirklich wünscht,
wenn man ganz fest dran glaubt,
dass es in Erfüllung geht,
dann passiert es auch!



npg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 22:21   #56
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez npg88 Pokaż wiadomość
dokładnie!

To raczej czy na pewno?

Czy uważasz, że związek na kocią łapę i dzieci to jest słuszna decyzja? Nie sądzę. Po pierwsze ślub do czegoś zobowiązuje i ma się tą pewność, że to ten jedyny, który już nie opuści. Poza tym są to przede wszystkim korzyści dla dzieci. Nie ma problemów, które nazwisko, jakie ubezpieczenie, a przede wszystkim weźmy pod uwagę te emocjonalne aspekty. W pełnej stabilnej rodzinie dziecko czuje się bezpiecznie, a tam gdzie ojciec niby jest, a niby go nie ma, to dziecko nie ma później tego przykładu, jaki mieć powinno. Poza tym po jakimś czasie bycia razem tak czy inaczej zobowiązania się pojawiają, czy tego chcemy czy nie. Mi się wydaje, że Ty po prostu jeszcze chyba nie dorosłaś do poważnego związku, decyzji. Bez urazy, nie chcę Cię obrazić, ale takie odnoszę wrażenie...
Na pewno nie.
I napisałam, że rodzinka czyli maż i dzieci nie, ale sam związek na kocią łapę (bez dzieci, nigdzie dzieci nie uwzględniłam) właściwie czemu nie. Źle zrozumiałaś moją wypowiedzieć. Wiesz nie mogłam dojrzeć do decyzji takiej jak małżeństwo skoro ja jeszcze nigdy nie miałam nawet jednego chłopaka. Nie mam chłopaka, bo nie lubię być w kajdanach, co nie oznacza, że łażę na imprezy i każdego wieczoru mam innego w łóżku, bo absolutnie tego nie robię. Ja to taki wolny ptak. Moi znajomi np. wiedzą, ze potrafię wyjechać i nie ma mnie np. miesiąc i się przez ten miesiąc to nikogo nie odzywam. Znikam i się pojawiam. Lubię otaczać się ludźmi, ale niekoniecznie z nimi mieszkać pod jednym dachem. Lubię ich słuchać, ale niekoniecznie z nimi rozmawiać, dlatego napisałam, że ktoś kiedyś mi powiedział, że jestem trochę aspołeczna i wyalienowana. Myślę, że nie ma w tym nic złego dopóki nie szkodzę innym ludziom. Tak samo jak nie ma nic złego w tym, że ktoś chce mieć męża i gromadkę dzieci dopóki nie narzuca zdania innym.

P.S. I nie czuję się urażona. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-08-24 o 22:28
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:58   #57
npg88
Raczkowanie
 
Avatar npg88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 199
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

SekretnyWachlarz, jasne, każdy w końcu ma prawo żyć jak mu się podoba. Jednak nie chcę krakać i gdyby to było jeszcze możliwe to... pożyjemy zobaczymy... i pogadamy za parę lat (gdy się zakochasz, a w małej istotce, której darujesz życie, znajdziesz sens życia...)
__________________
9.07.2011 ŻONA
Lilianka, ur. 24.04.12

Wenn man sich etwas wirklich wünscht,
wenn man ganz fest dran glaubt,
dass es in Erfüllung geht,
dann passiert es auch!



npg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 07:22   #58
Pioggia
Przyczajenie
 
Avatar Pioggia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Anastazja86, to naprawdę straszne co się Tobie i Twoim najbliższym przytrafiło Ale tak jak napisała npg88 50% to jednak jest spora szansa na odzyskanie sił przez Twoją mamę, a przykład taty Kohnelii20 daje naprawdę ogromną nadzieję. Ja osobiście będę bardzo mocno wierzyć, że wszystko ułoży się dla Was pomyślnie!!! Trzymaj się Kochana i dużo zdrowia dla Twojej Mamusi

SekretnyWachlarz, ja Cię cenię za własne poglądy, serio! A co każdemu z nas przyniesie życie ... tego nikt nie wie

U mnie dziś straszna szarówa na dworze - najlepiej byłoby udać się do wyrka... A tu niestety obowiązki, praca ...
__________________
kocham i jestem kochana...
Pioggia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 16:37   #59
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Ja raczej jeszcze poczekam (mam 21 lat). Najpierw planuję skończyć studia i dopiero po znalezieniu pracy brać się za męża i dzieci Jestem w dość młodym, ale bardzo szczęśliwym związku i zobaczy się co z tego wyjdzie! Jestem dobrej myśli.
npg88 - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
Anastazjo86 - wytrwałości dla Ciebie i zdrowia dla mamy.
SekretnyWachlarz - masz silne poglądy i dobrze. Nie każdy musi iść tą samą drogą i dlatego też świat w swej różnorodności jest piękny!
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 18:15   #60
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Młode przyszłe żony i matki

Cytat:
Napisane przez npg88 Pokaż wiadomość
dokładnie!

To raczej czy na pewno?

Czy uważasz, że związek na kocią łapę i dzieci to jest słuszna decyzja? Nie sądzę. Po pierwsze ślub do czegoś zobowiązuje i ma się tą pewność, że to ten jedyny, który już nie opuści. Poza tym są to przede wszystkim korzyści dla dzieci. Nie ma problemów, które nazwisko, jakie ubezpieczenie, a przede wszystkim weźmy pod uwagę te emocjonalne aspekty. W pełnej stabilnej rodzinie dziecko czuje się bezpiecznie, a tam gdzie ojciec niby jest, a niby go nie ma, to dziecko nie ma później tego przykładu, jaki mieć powinno. Poza tym po jakimś czasie bycia razem tak czy inaczej zobowiązania się pojawiają, czy tego chcemy czy nie. Mi się wydaje, że Ty po prostu jeszcze chyba nie dorosłaś do poważnego związku, decyzji. Bez urazy, nie chcę Cię obrazić, ale takie odnoszę wrażenie...
dla mnie to akurat bzdura mimo ze ślub bierzemy to nie uwazam że slub daje mi jakakolwiek pewność że mnie nigdy nie opuści ....
po pierwsze w życiu rożnie bywa po ślubie tez można się rozstać a po drugie nie potrzebuje ślubu żeby miec 100%pewności że tż mnie kocha itd ale to jest moje zdanie oczywiscie rozumiem że każdy może miec inne podejscie
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.