Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-12, 14:09   #151
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

izazula powinno byc, jak nic do 20 dzisiaj nie dojdzie bo to poczta to wiadomo....to jutra z rana pojde i sie dowiem co i jak!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:12   #152
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
juz jestem w domku
szczesliwa,ze juz mam mlucha przy sobie...i lezki mi leca jak czytam od Was gratulacje dziekuje
wczoraj o 16.08 Adrianek sie urodzil.
kazdemu zycze tak wspanialego porodu,wiadomo bol byl,ale byl to porod swiadomy,wiedzialam co z moim cialem sie dzieje,zapanowalam nad skurczami i bez znieczulenia dotrwalam do 9 cm...a potem dostalam minimalna daweczke w noge,aby miec sily na parte.
a najwazniejsze-nie popekalam moja mala jest cala
mialam super polozna i to dzieki niej poszlo tak latwo.
Adrian wazy 3245 i jest malutki,nie mierzyli go ale wydajemi sie,ze ma 49-50 cm.caly czas spi,spi i spi...ale jest przeslodkim bladaskiem,bardzo podobnym do Kainki jaksie ur...buziaki mamusie
Fajnie, ze was wypuścili juz do domku, a synuś taki malusi, ale ma cudne imię ja mam do tego imienia wielki sentyment

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Laski zapytam jeszcze raz, myslicie ze moge mlodej zakladac pampki "active boy"? bo mamie sie pomylilo i takie nam kupila....;/
tz wczoraj kupil za male
i tak to jest liczyc na kogos, leciec po 3 pake czy myslicie ze przejdzie jakos?

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

AGA no tak tam to szybko wypuszczaja!!!

Powiedz jak Karinka zarwagowala? !!!

Jak sie czujesz? w ogole opowiadaj, super ze porod taki sprawny, ja tez juz wiem na co sie pisze, wiec nawet na najgorsze krzyzowe jestem swiadomie naszykowana:P
No ty bylas 8 tygdni przede mna

Ja tez bym chciala juz tulic malucha i ci tego i tego ze jestes po porodzie cholernie zazdroszcze!
Darusia, a moze to jakis znak, że szykuje sie wam chlopiec nie dziewczynka ale to dopiero by było hehe nie zebym była zlosliwa ale wiesz

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
no wlasnie maja krotszy ten wklad w srodku , ja chyba joba z nimi dostane, jeszcze tz mnie wkurzyl wczoraj bo stwierdzil ze wszystko do konca listpada dla malucha " sie kupi"
no jasneeeee, sie kupi ale moze byc roznie ,a pod koniec listopada ja z żelazkiem stać w 38 tygodniu nie zamierzam, wiec sie obrazilam, moj problem polega na tym tylko ze ja obrazac nie umiem, ale zlosc pokazalam na dziada

poki co mamy wozek, lezak pare ciuszkow, ale to nie wiele dosc jak na przyjscie dziecka na swiat co nie?:P
ja go kiedys utłukę!

Minka jak pogody teraz lipne to moze do nas wpadniecie?
faktycznie to niewielka kropla w morzu potrzebnych rzeczy, no ale Ty jestes obrotna babka wiec szybko wszystko zorganizujesz nie ma co się złościć na Tżta
a pampki chyba możesz uzywać, a jak nie to wymień sie z jakąś dziewczyną na forum, albo jakąś laską na waszym placyku czy znajomą, chętna się znajdzie
co do zakupków dla drugiego dzidziusia ja w dniu wczorajszym zakupiłam wózek
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:16   #153
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
izazula powinno byc, jak nic do 20 dzisiaj nie dojdzie bo to poczta to wiadomo....to jutra z rana pojde i sie dowiem co i jak!
Myslę że dzisiaj dotrze

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
co do zakupków dla drugiego dzidziusia ja w dniu wczorajszym zakupiłam wózek
Dla drugiego ? Czyżbym znowu coiś przegapiła
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:17   #154
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

drcron Ty zakupiłaś a mi wczoraj się popsuł. Wypadły jakieś tam nity czy cos takiego i mój tata jedzie jutro to zawieźć do reklamacji. bo mam nadzieję że udzielą takowej. bo wózek można powiedziec jest 'złamany w pół'
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:20   #155
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

pierwszy raz od x czasu pije kawe-capucino

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

dawno mnie w klubie nie bylo ale drcron ???
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:21   #156
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
juz jestem w domku
szczesliwa,ze juz mam mlucha przy sobie...i lezki mi leca jak czytam od Was gratulacje dziekuje
wczoraj o 16.08 Adrianek sie urodzil.
kazdemu zycze tak wspanialego porodu,wiadomo bol byl,ale byl to porod swiadomy,wiedzialam co z moim cialem sie dzieje,zapanowalam nad skurczami i bez znieczulenia dotrwalam do 9 cm...a potem dostalam minimalna daweczke w noge,aby miec sily na parte.
a najwazniejsze-nie popekalam moja mala jest cala
mialam super polozna i to dzieki niej poszlo tak latwo.
Adrian wazy 3245 i jest malutki,nie mierzyli go ale wydajemi sie,ze ma 49-50 cm.caly czas spi,spi i spi...ale jest przeslodkim bladaskiem,bardzo podobnym do Kainki jaksie ur...buziaki mamusie
czekamy na zdjęcie maluszka ale fajnie że już w domku jestes, bardzo szybko wypuszczają ze szpitala
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2011-10-12 o 14:28
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:23   #157
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

drcronik powiem ci ze ja sie juz NIE ZDZIWIE niczym, nawet jak widzialam piczke:P na usg w Łodzi to nie znaczy ze sisior nie urosl:P hahahaha
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 14:47   #158
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Agnieszka jeszcze raz gratuluję,super,że jesteście już w domku.Jestem bardzo ciekawa reakcji siostrzyczki na maluszka.

Zmień avatar,bo ten już nieaktualny

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Dziewczyny co sądzicie o soku Kubuś?nie pleju tylko tym gęstym.Ja małej z soków daje tylko bobofruty,ale wczoraj jej kupiłam Kubusia i pije jak szalona.A nie wiem czy to wartościowe jest?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:54   #159
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
juz jestem w domku
szczesliwa,ze juz mam mlucha przy sobie...i lezki mi leca jak czytam od Was gratulacje dziekuje
wczoraj o 16.08 Adrianek sie urodzil.
kazdemu zycze tak wspanialego porodu,wiadomo bol byl,ale byl to porod swiadomy,wiedzialam co z moim cialem sie dzieje,zapanowalam nad skurczami i bez znieczulenia dotrwalam do 9 cm...a potem dostalam minimalna daweczke w noge,aby miec sily na parte.
a najwazniejsze-nie popekalam moja mala jest cala
mialam super polozna i to dzieki niej poszlo tak latwo.
Adrian wazy 3245 i jest malutki,nie mierzyli go ale wydajemi sie,ze ma 49-50 cm.caly czas spi,spi i spi...ale jest przeslodkim bladaskiem,bardzo podobnym do Kainki jaksie ur...buziaki mamusie
Agnieszka-bombastycznie, książkowo, wzorcowo
Brawo dla dzielnej mamusi i zdrówka dla dużego Adrianka

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
co do zakupków dla drugiego dzidziusia ja w dniu wczorajszym zakupiłam wózek
też długo mnie w klubie nie było, czyżby???
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:56   #160
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Oliwia tez pije Kubusia, z woda jej rozcieńczam.
Nawet wczoraj kupilam bo te mniejsze byly w promocji i 6 szt kosztowalo 7 zl.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:04   #161
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Bao - to ohydne tak sprzedawać nie uprane.
Mi właśnie chodzi o to ze jak za coś zapłaciłam (niekoniecznie firmowe) i dbałam to chciałabym coć troszkę dostać z powrotem, nie musi to być jakaś kosmiczna kwota ale też nie za darmo i jeszcze koszt przesyłki

Ice - trzymamy kciuki i oby jak najszybciej

Madzia i Libra - mi Tż znalazł w lumpie super kurtkę do biegania, na rower i nie tylko z Le Coq Sportife za niecałe 10 pln. Jest termoaktywna, z podszytym polarem i jakimiś bajerami odprowadzającymi wilgoć bajerami. Fajnie byłoby dostać jeszcze takie spodnie

Oliwka - u mnie w TV Zosia ogląda bajki i reklamy. Ja raczej tylko czasami słucham co tam się dzieje np. w DDTVN. Oglądam po 23 jak jest coś ciekawego. Jak Zosia jest z nami w pokoju i ma iść spać to TV wyłączamy zupełnie.

Darusia - jeszcze nic nie dotarło a paczuszka czeka gotowa
Właśnie dziewczyny dogadałyśmy się całkiem rozsądnie myslę

Ja bym zakładała te pampki. One pewnie mają też przednią część bardziej chłonną

Dusiaka - Dobrze że chce się ubierać a nie chodzi jak łachmaniarz . Pewnie też częściej się myje i perfumuje.
Jak miał siłę na maca to nie jest źle

Yoonka - nie przejmuj się nianią, to normalne tym bardziej ze maluchy jeszcze nie mówią wyraźnie i zwyczajnie niania pomyliła się z mamą.
Gorzej będzie za kilka lat. Podopieczny mojej mamy wita ją w przedszkolu "witaj moja ukochana nianiu, strasznie za toba tęskniłem" albo "ty się mamo pobaw z Zuzią a ja zostanę z nianią" albo "zostań mamo dzisiaj pójdę z nianią". Życie ...

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Sara - gdybym ja planowała jeszcze dzieci to wszystkie ciuszki Zosi też byłyby zapakowane. Mam tylko nadzieję że jak już powoli się ich pozbywam to matka natura a właściwie nowoczesne wynalazki medyczne nie zawiodą



U nas to samo. Już wole mrożoną w biedronie kupić albo lidlu, tam przynajmniej jest tylko 5% glazury i faktycznie tak jest bo nieraz sprawdziłam rozmrażając w oryginalnych opakowaniach.
W sklepie rybnym kg dobrej ryby kosztuje od 30 - 50 pln
u nas może troszkę mniej, ale jak zobaczyłam 40% wody to nawet się nie przyglądałam też kupuję w marketach, choć marzy mi się taka z rybnego

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Agnieszka jeszcze raz gratuluję,super,że jesteście już w domku.Jestem bardzo ciekawa reakcji siostrzyczki na maluszka.

Zmień avatar,bo ten już nieaktualny

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Dziewczyny co sądzicie o soku Kubuś?nie pleju tylko tym gęstym.Ja małej z soków daje tylko bobofruty,ale wczoraj jej kupiłam Kubusia i pije jak szalona.A nie wiem czy to wartościowe jest?
daj dziewczynie spokój, ledwo ze szpitala wyszła

Ana ja małej nie daje Kubusiów srusiów ani takich innych, tylko soki 100%, ale częściej gotuje jej po prostu kompot bez cukru. Smakuje jej, więc oszczędzam jej syfu

a czemu Kubusiów nie daję?? Mam kolegę, który pracował przy rozlewaniu tego typu soków, za każdym razem jak się spił opowiadał wszystko ze szczegółami, minęło kilka lat, a on nadal potrafi obrzydzić picie soku ja po tych opowieściach mam dość! myślę to co ty o kurczakach
jak ktoś bardzo chce dawać, to was ostrzegam, koniecznie BEZ truskawki
__________________
Amelka

Edytowane przez minka26
Czas edycji: 2011-10-12 o 15:05
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:06   #162
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Madzia i Libra - mi Tż znalazł w lumpie super kurtkę do biegania, na rower i nie tylko z Le Coq Sportife za niecałe 10 pln. Jest termoaktywna, z podszytym polarem i jakimiś bajerami odprowadzającymi wilgoć bajerami. Fajnie byłoby dostać jeszcze takie spodnie
Ja w sumie wszystkie te bluzy do biegania mam z lumpka. Uwielbiam bluzy firmy Hummel, i mam taki lumpek gdzie co chwila mogę taką trafić. No ale żadna nie zastąpi tej pogryzionej przez koszatniczkę, i biegam w takiej poszytej

No i tyle się napisałam, to lecę na różaniec
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:12   #163
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Kupiłam małej taką układankę tylko inne zwierzątka, bardzo fajna, Zosia bardzo lubi się nią bawić.

http://allegro.pl/drewniane-puzzle-z...820644956.html

ta fajna z kubusiem
http://allegro.pl/drewniana-ukladank...829239066.html
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2011-10-12 o 15:15
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:17   #164
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
daj dziewczynie spokój, ledwo ze szpitala wyszła

Ana ja małej nie daje Kubusiów srusiów ani takich innych, tylko soki 100%, ale częściej gotuje jej po prostu kompot bez cukru. Smakuje jej, więc oszczędzam jej syfu

a czemu Kubusiów nie daję?? Mam kolegę, który pracował przy rozlewaniu tego typu soków, za każdym razem jak się spił opowiadał wszystko ze szczegółami, minęło kilka lat, a on nadal potrafi obrzydzić picie soku ja po tych opowieściach mam dość! myślę to co ty o kurczakach
jak ktoś bardzo chce dawać, to was ostrzegam, koniecznie BEZ truskawki
No fakt

Wierzę Ci i nie chcę znac szczegółów,wczoraj dałam jej 1 i ostatniego w takim razie.

Jakie kupujesz soki 100%?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:20   #165
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No fakt

Wierzę Ci i nie chcę znac szczegółów,wczoraj dałam jej 1 i ostatniego w takim razie.

Jakie kupujesz soki 100%?

ja nie minka, ale też kupuje soki 100% jabłkowe, to są z fortuny, hortex.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:22   #166
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

minka ja lubię słuchać takich opowiesci o jedzeniu, bo mam przestrogę przynajmniej przed kupowaniem takich rzeczy

sara ja też kupuję hortex i tymbark ale to rzadziej.
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:27   #167
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No fakt

Wierzę Ci i nie chcę znac szczegółów,wczoraj dałam jej 1 i ostatniego w takim razie.

Jakie kupujesz soki 100%?
Ana wiesz co zależy, Fortunę, Hortexa, w sumie to jakieś gdzie jest napisane, że 100% soku, one i tak wszystkie z koncentratów są rozcieńczane, ale myślę, że najmniej syfu w nich.
Amelka najbardziej lubi jabłkowe i w sumie mi to na rękę, bo takich plam nie robi, kiedyś kupiłam jej czarną porzeczkę OMG wszystko w odplamiaczu prałam

Najlepiej to kompot, wieczorem wrzucam do garnka 2 jabłka, jakąś gruszkę, albo śliwkę, idę się myć to się robi, jak wychodzę z łazienki to wyłączam. Rano bidon uzupełniam i reszta do lokówki, jak chce to podgrzewam trochę i mam z głowy.
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:29   #168
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
ja nie minka, ale też kupuje soki 100% jabłkowe, to są z fortuny, hortex.
Ostatnio w DDTV był test soków i leżały na stole tylko soki fortuny,kilka rodzaji i niby nie powiedzieli wprost,że to ich sok jest 100%,ale wiadomo było o co chodzi.
Wczoraj kupiłam 4 soki fortuny-właśnie dzięki temu testowi.A wy potwierdziłyście
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:31   #169
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

drcron.. wózek?? czy ja jakas pijana jestem??? he?? ;/
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:31   #170
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
minka ja lubię słuchać takich opowiesci o jedzeniu, bo mam przestrogę przynajmniej przed kupowaniem takich rzeczy

sara ja też kupuję hortex i tymbark ale to rzadziej.
nie chcę tu dokładnie pisac co tam się działo, bo jeszcze mnie ktoś zaskarży o zniesławienie jak chcesz dam ci namiary na niego, szczegółowo ci opowie, tylko musiałabyś zadzwonić w któryś dzień jak będzie wstawiony, żeby mu się język rozwiązał
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:32   #171
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
Ana wiesz co zależy, Fortunę, Hortexa, w sumie to jakieś gdzie jest napisane, że 100% soku, one i tak wszystkie z koncentratów są rozcieńczane, ale myślę, że najmniej syfu w nich.
Amelka najbardziej lubi jabłkowe i w sumie mi to na rękę, bo takich plam nie robi, kiedyś kupiłam jej czarną porzeczkę OMG wszystko w odplamiaczu prałam

Najlepiej to kompot, wieczorem wrzucam do garnka 2 jabłka, jakąś gruszkę, albo śliwkę, idę się myć to się robi, jak wychodzę z łazienki to wyłączam. Rano bidon uzupełniam i reszta do lokówki, jak chce to podgrzewam trochę i mam z głowy.
Też tak robię,tym bardziej,że mi jabłka,gruszki,śliwki rosną na podwórku
Ale musze mieć w szafce jakieś gotowce i tak się zastanawiałam nad jakimiś kartonowymi właśnie,żeby były dla całej naszej trójki,bo my z tż bobfrutów nie lubimy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:46   #172
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Zosi też do picia robię kompoty. Jak była przeziębiona to sok malinowy piła.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 16:41   #173
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Zapomniałam Wam napisać ze TZ był wczoraj z Oliwką u dentysty. Mała ukruszyła sobie lekko jedynki (nie wiem gdzie i kiedy i na czym) niemniej pan doktor stwierdził że nie trzeba z tym nic robić.
Trochę mnie to dziwi bo wiem że Ola AniP miała coś tam robione a u nas nic nie chciał robić.
Oczywiście mała sie darła i nie chciała pokazać zębów.

Moja siostra idzie na wesele za dwa tygodnie i prosiła abym jej wysłała jakieś swoje sukienki. Więc dzisiaj TZ poszedł na pocztę z paczką z 6 sukienkami moimi. Wycenił paczkę na 1 tys. Mam nadzieję że nie zgnią bo tam niejedna z nich kosztowała około 700- 800 PLN.
Fakt że od dawna sie w nie niemieszczę i w niektórych to nawet nie chodziłam

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Minka - napisałaś o tych sokach a ja akurat piłam jogurt pitny truskawkowy. Od razu wszystko mi podeszło pod gardło. Nawet teraz jak o tym piszę to mi podchodzi

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

A tak a propos ciuchów to ja ostatnio (w lecie) powydawłam pełno swoich ciuchów mojej 14 letniej chrześnicy. Ona taka szczupła i zgrabna. No i wszystko na niej tak ładnie leżało. Normalnie aż trudno było mi uwierzyć że jeszcze jakieś 3 lata temu w tym sama chodziłam. To se ne wrati
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 17:01   #174
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

minka za wroblewem jest taka babeczka i oni maja super soki!
24 zl kosztuje 5 litrow z tego co pamietam, mozesz im zawiesc swoje owoce , albo oni ze swoich robia , ja juz pare razy widzialam, 100% sok super dobre sa!
my jak jezdzimy nieraz w tamte strony to do niej wjezdzamy.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 17:03   #175
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
Sara my mamy tego kotka FurReal, ale leżącego. Kiwa głową, macha łapką, mruczy i miałczy. Kupiłam go za 20zł w ciuchlandzie u mojej mamy, i jestem zadowolona. Chociaż Natalka tak szczerze jest zainteresowana nim przez chwilę, a potem idzie do innych zabawek. Myślę, że jest na niego poprostu za mała

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Asiulek u nas Natalka też lubi cytrynę
I ryby nie robiłam baaardzo dawno. W sumie Natalka jadła tylko ze słoiczka ze 3-4 razy. I poprostu jej nie wchodziła. Ale teraz kupię i upiekę jej to pewnie zje.
Narazie myślę co tu zrobić z kalafiora. bo mój tata dostał ich az 8!
no zobacz, a mój od kąd mu podałam pierwszy raz rybę ze słoika, tą niebieską z bobobvity, jak miał 9 mcy - odtąd conajmniej raz w miesiącu zjada cały słoik, staram się 2 razy w tyg, ale nie wychodzi za często, ale raz zawsze je - inaczej nie mam mu jak ryby podać, raz, że nie chce, a dwa boję się że nie zauważę ości do tego nie mam pewnego źródła, więc zostaje nam ten słoik tylko.

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
juz jestem w domku
szczesliwa,ze juz mam mlucha przy sobie...i lezki mi leca jak czytam od Was gratulacje dziekuje
wczoraj o 16.08 Adrianek sie urodzil.
kazdemu zycze tak wspanialego porodu,wiadomo bol byl,ale byl to porod swiadomy,wiedzialam co z moim cialem sie dzieje,zapanowalam nad skurczami i bez znieczulenia dotrwalam do 9 cm...a potem dostalam minimalna daweczke w noge,aby miec sily na parte.
a najwazniejsze-nie popekalam moja mala jest cala
mialam super polozna i to dzieki niej poszlo tak latwo.
Adrian wazy 3245 i jest malutki,nie mierzyli go ale wydajemi sie,ze ma 49-50 cm.caly czas spi,spi i spi...ale jest przeslodkim bladaskiem,bardzo podobnym do Kainki jaksie ur...buziaki mamusie
wow - ale szybciutko was wypuścili! Jak dojdziesz trochę do siebie to zdaj relację i koniecznie fotkę małego!! buziaki ogromne i jeszcze raz gratuluję!
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:51   #176
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Aga to super ,że już w domku, odpocznij i napisz jak było
Izazula no fakt można trafic cos w lumpku jak się chodzi a ja to rzadko jestem, ale chyba uczulę siostrę to we dwie moze szybciej trafimy
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny co sądzicie o soku Kubuś?nie pleju tylko tym gęstym.Ja małej z soków daje tylko bobofruty,ale wczoraj jej kupiłam Kubusia i pije jak szalona.A nie wiem czy to wartościowe jest?
A Ty myslisz że bobofruty to inaczej robią, jasne .
Przestańcie co za różnica czy to kubuś ,czy bobofrut czy tymbark czy hortex to jeden syf i wszędzie jest tak samo ,nie uwierzę w sterylność i ekologię w życiu
Co prawda też kupuję nie raz raczej pleje ale w sumie cały czas od lata jedziemy na moich sokach co sama zrobiłam jeszcze trochę zostało.

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja w sumie wszystkie te bluzy do biegania mam z lumpka. Uwielbiam bluzy firmy Hummel, i mam taki lumpek gdzie co chwila mogę taką trafić. No ale żadna nie zastąpi tej pogryzionej przez koszatniczkę, i biegam w takiej poszytej

No i tyle się napisałam, to lecę na różaniec
to tak jak ja mam takie ulubione spodnie z adidasa tez na kolanie poszyte bo kiedyś się wywaliłam i dziura się zrobiła ale tak je lubię że dalej w użyciu są
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Minka - napisałaś o tych sokach a ja akurat piłam jogurt pitny truskawkowy. Od razu wszystko mi podeszło pod gardło. Nawet teraz jak o tym piszę to mi podchodzi[COLOR="Silver"]
a co do jogurtów to mam koleżankę co kiedyś pracowała tam gdzie je robili to mówiła że truskawki do jogurtów to najgorszy syf przywożą , pogniecione, podpsute takie ciapy i to mielą i dodają.
Ale dajcie spokój nie zgłębiajmy się w to co jemy bo to zwariować można.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:02   #177
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
wiecie co , pprosilam mame jak bedzie do mnie szla, zeby kupila mi pieluchy dla mlodej i kupila, owszem ale active boy....
myslicie ze paka do wywalenie czy moge mlodej takie zakladac??

kur ale jestem zla,wczoraj tz kupil normalne ale 4!!!!!!!!!!! ona juz 4 nie nosi;/
wiec poprsilam mame a ta active boy no ja pierrrrr
, ale sie zgrali, myślę że mozesz zakładać, powtórzę za izz-one chyba sie różnią tym, że mają ten chłonny wkłąd bardziej do góry

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
asia patrząć na Wercie i jej chłopakaprzypomn iało mi się jak ostatnio rozmawiałam z joannam i mówiła mi,że jej Gabrysia w żłobku całuje się z chłopakamiTe dzieciaki
moja tez z całuśnych, jak jej się który spodoba to nawet "obcym" daje buziaka. A "swoim" stałym chłopakom to nawet dość regularnie

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Evitak - naprawdę jestem pod bardzo dużym wrażeniem mowy Twojego dziecka. ALe też nie tylko mowy a i logicznego myślenia
ja właśnie też codziennie jestem bardziej zadzwiona i zachwycona w sumie (ach te matki podniecające się swoimi dziećmi ) właśnie nie tylko tym gadaniem, ale też tym jej logicznym tokiem myślenia.
I jestem taka dumna jak ciągle ją ktoś chwali (w sklepie, w parku) za te jej różne tam dwu, trzy wyrazowe trafne "wywody"i za to jak ładnie mówi.

A propos jaj-moja to zatrybiła zarówno jajek w sensie np.kurzych, czy jak widzi w bajce obrazek czy nawet gdzieś na ulicy kształt owalu (jakiś tam malutki nawet) to sie drze "jaja", i też jak jajecznicę jej robię, to krzyczy jaja (dziś jadłyśmy ryż z jabłkami i wyglądało faktycznie jak jajecznica i też "jaja" krzyczała i się zdziwiła jak spróbowała)

Jeszcze mi się przypomniało-ona często na ulicy wystawia łapę do przechodzących ludzi i mówi "cześć" i jak jej ktoś nie da, to mówi smutnym głosikiem "nie dał, nie dał"

W ogóle ja po prostu dużo do niej gadam, opowiadam jej o tym co widzimy itp, a ona zaraz nowe słowa próbuje powtarzać i jakoś zapamiętuje i potem trafnie używa. Ciągłe mnie to zaskakuje (i cieszy).Uwielbia siedzieć na kanapie z nami (jednym z nas) i opowiada co jest na obrazkach i chce żeby jej opowiadać-hitem sa tu stary elementarz (słowa na każdą literę)i słownik obrazkowy. Ubaw mamy jak próbuje powtarzać takie dłuższe słowa jak "kokardka", "kacper"[ kapkre]
I tak fajnie opowiada po swojemu-ma książkę o pociągu tomku i ostatnio trafiłam przełączając na tą bajkę w tv, potem przyniosła książkę tż do "czytania", i pokazuje na tv i mówi "tutaj,tutaj"

No i u niej rozwój fizyczny idzie w parze z mową-ona też z tych co wlezą tam gdzie wzrok nie sięga.....
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też dawno nie robiłamA powinno się ryby dzieciom dawać,ale u mnie na zadupiu to ja mogę tylko mrożone kupić,świeżych nie ma
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
U nas to samo. Już wole mrożoną w biedronie kupić albo lidlu, tam przynajmniej jest tylko 5% glazury i faktycznie tak jest bo nieraz sprawdziłam rozmrażając w oryginalnych opakowaniach.
W sklepie rybnym kg dobrej ryby kosztuje od 30 - 50 pln
własnie miałam napisać o biedronkowej rybie, ale mnie (jak zwykle) iz wyprzedziła.
My zawsze kupujemy mintaja i bardzo smaczny jest, nie rozpada się, ma mało glazury-ja też potwierdzam.
Jak ostatnio zabrakło i tż kupił chyba w kaufie i tez było chyba 5-10% glazury napisane, a po rozmrożeniu i usmażeniu to ciapa ciap była-łyżeczką jedliśmy

Ana
, ty mnie nie masz za co przepraszać absolutnie
Nineczka-cudny łobuz

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
juz jestem w domku
szczesliwa,ze juz mam mlucha przy sobie...i lezki mi leca jak czytam od Was gratulacje dziekuje
wczoraj o 16.08 Adrianek sie urodzil.
kazdemu zycze tak wspanialego porodu,wiadomo bol byl,ale byl to porod swiadomy,wiedzialam co z moim cialem sie dzieje,zapanowalam nad skurczami i bez znieczulenia dotrwalam do 9 cm...a potem dostalam minimalna daweczke w noge,aby miec sily na parte.
a najwazniejsze-nie popekalam moja mala jest cala
mialam super polozna i to dzieki niej poszlo tak latwo.
Adrian wazy 3245 i jest malutki,nie mierzyli go ale wydajemi sie,ze ma 49-50 cm.caly czas spi,spi i spi...ale jest przeslodkim bladaskiem,bardzo podobnym do Kainki jaksie ur...buziaki mamusie
ale super wiadomość, tak szybko w domku już
Fantastycznie ze poród tak gładko poszedł-jeszcze raz bardzo gratuluję i czekamy na foty
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:03   #178
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
uwielbam bałaganiarzy!!!!!!

bardzo się cieszę, że z serduszkiem ok obyście szybko stamtąd wyszły

dokładnie, ludzie chcą za darmo!!!!! no sory, ale ja sprzedaję wszystkie ciuszki takie co są firmowe i w stanie idealnym, za które dałam niezłą kasę, od razu daję cenę minimaną, albo poprostu wystawiam od takiej za jaką najtaniej jestem w stanie sprzedać a i tak często zainteresowanie zerowe i od kilku mcy nie sprzedaję już. Mam koleżanki córkę co ma synka rok po moim i jej sprzedałam ciuszki z jeseieni z zeszłego roku i teraz z letnimi też tak zrobię (w lutym ma do mnie podejść i sobie zabrać) i weźmie za taką cenę jak ja chcę, a koszty wysyłki mi odpadają a strasznie mnie wkurzają te paki allegrowe co ludzie w lumpie nakupują i wystawiają! jeszcze komentarz: ubranka nie są prane dla mnie to ohydne. Zawsze wszystko wyprane, czyste i uprasowane wystawiam


niezły psotnik mój tak psoci na codzień ja to dopiero muszę mieć oczy dokoła głowy! nawet psie żarcie z michy wyjadać chce
Dlatego ludzie czesto wolą przynieść do nas dać nawet troszkę taniej i mieć w nosie . wiecej sprzedadzą i nie muszą robić fot wystawiac tego dymać na pocztę itp

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Madzia ,ale pewnie warte swojej ceny (spodnie nie rękawice) , jutro będę w mieście to też pójdę do biedry ,ale wątpię czy u nas coś znajdę.
Eee różowa dla mnie tez odpada.

A mój woła na brata Ała.

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

UWAGA! WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI : AGNIESZKA URODZIŁA
dzięki

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Mamusie majace coreczki jesli bedziecie cos wystawiac dajcie znac

z Izazula juz sie dogadalam i odkupilam od niej pare ciuszkow....tak czy siak mnie to nie ominie, najbardziej teraz mnie takie 62 interesuja, pare na 56 tez moze byc ale nie za duzo:P
jak macie takie "duze" jeszcze to dawajcie znac

Izazula jak sprawdzisz to daj znac
Jakby Ci czegoś brakło to wal do mnie jak w dym
Wyszukam Ci fajne ubranka i wyślę . jakieś foty też Ci mogę porobić .


Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
piekę w folii, w piekarniku. W środek daje trochę masełka i koperek,można jeszcze plasterek cytryny. I na zewnątrz też daje trochę masełka i zawijam w folie.

Ja na ryneczku mam taki sklep gdzie zawsze są świeże rybki. Nie raz kupie więcej i mrożę.
Ja daję cebulę i czosnek do środka ryby , posypuję taką przyprawą do ryby to na godzinkę do lodówki , potem w folię i do piekarnika

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
Sara my mamy tego kotka FurReal, ale leżącego. Kiwa głową, macha łapką, mruczy i miałczy. Kupiłam go za 20zł w ciuchlandzie u mojej mamy, i jestem zadowolona. Chociaż Natalka tak szczerze jest zainteresowana nim przez chwilę, a potem idzie do innych zabawek. Myślę, że jest na niego poprostu za mała

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Asiulek u nas Natalka też lubi cytrynę
I ryby nie robiłam baaardzo dawno. W sumie Natalka jadła tylko ze słoiczka ze 3-4 razy. I poprostu jej nie wchodziła. Ale teraz kupię i upiekę jej to pewnie zje.
Narazie myślę co tu zrobić z kalafiora. bo mój tata dostał ich az 8!
Ja tez mam teraz tego leżącego , bo babka do mnie przyniosła .
Ola kocha tego kotka , karmi go całuje . ale Ola ogólnie to jest straszna kociara i jak widzi kota to nie odpuści musi pogłasakać

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
juz jestem w domku
szczesliwa,ze juz mam mlucha przy sobie...i lezki mi leca jak czytam od Was gratulacje dziekuje
wczoraj o 16.08 Adrianek sie urodzil.
kazdemu zycze tak wspanialego porodu,wiadomo bol byl,ale byl to porod swiadomy,wiedzialam co z moim cialem sie dzieje,zapanowalam nad skurczami i bez znieczulenia dotrwalam do 9 cm...a potem dostalam minimalna daweczke w noge,aby miec sily na parte.
a najwazniejsze-nie popekalam moja mala jest cala
mialam super polozna i to dzieki niej poszlo tak latwo.
Adrian wazy 3245 i jest malutki,nie mierzyli go ale wydajemi sie,ze ma 49-50 cm.caly czas spi,spi i spi...ale jest przeslodkim bladaskiem,bardzo podobnym do Kainki jaksie ur...buziaki mamusie

super gratulacje jeszcze raz .
Sory za krótkiego eska ale autem jechałam
czekamy na fotaski małego

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Agnieszka jeszcze raz gratuluję,super,że jesteście już w domku.Jestem bardzo ciekawa reakcji siostrzyczki na maluszka.

Zmień avatar,bo ten już nieaktualny

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Dziewczyny co sądzicie o soku Kubuś?nie pleju tylko tym gęstym.Ja małej z soków daje tylko bobofruty,ale wczoraj jej kupiłam Kubusia i pije jak szalona.A nie wiem czy to wartościowe jest?
ble te soki , już lepiej kup ten taki jednodniowy co nie raz w sklepie w lodówce można spotkać .

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam napisać ze TZ był wczoraj z Oliwką u dentysty. Mała ukruszyła sobie lekko jedynki (nie wiem gdzie i kiedy i na czym) niemniej pan doktor stwierdził że nie trzeba z tym nic robić.
Trochę mnie to dziwi bo wiem że Ola AniP miała coś tam robione a u nas nic nie chciał robić.
Oczywiście mała sie darła i nie chciała pokazać zębów.

Moja siostra idzie na wesele za dwa tygodnie i prosiła abym jej wysłała jakieś swoje sukienki. Więc dzisiaj TZ poszedł na pocztę z paczką z 6 sukienkami moimi. Wycenił paczkę na 1 tys. Mam nadzieję że nie zgnią bo tam niejedna z nich kosztowała około 700- 800 PLN.
Fakt że od dawna sie w nie niemieszczę i w niektórych to nawet nie chodziłam

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Minka - napisałaś o tych sokach a ja akurat piłam jogurt pitny truskawkowy. Od razu wszystko mi podeszło pod gardło. Nawet teraz jak o tym piszę to mi podchodzi

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

A tak a propos ciuchów to ja ostatnio (w lecie) powydawłam pełno swoich ciuchów mojej 14 letniej chrześnicy. Ona taka szczupła i zgrabna. No i wszystko na niej tak ładnie leżało. Normalnie aż trudno było mi uwierzyć że jeszcze jakieś 3 lata temu w tym sama chodziłam. To se ne wrati
Ona takim klejem jakimś to OLce zasmarowAŁA tylko ,ale to już i tak jej odpadło . powiedziała nam zresztą że to się raczej trzymać nie będzie . Jak nie dolazło do nerwów t nie trzeba nic z tym robić . jakby doszło to kanałowe

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
minka za wroblewem jest taka babeczka i oni maja super soki!
24 zl kosztuje 5 litrow z tego co pamietam, mozesz im zawiesc swoje owoce , albo oni ze swoich robia , ja juz pare razy widzialam, 100% sok super dobre sa!
my jak jezdzimy nieraz w tamte strony to do niej wjezdzamy.
Iałam kiedyś taki sok one są w kartonach z takim kranikiem
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:20   #179
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
co do zakupków dla drugiego dzidziusia ja w dniu wczorajszym zakupiłam wózek
coś więcej napiszesz? tego maclarena?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Dziewczyny co sądzicie o soku Kubuś?nie pleju tylko tym gęstym.Ja małej z soków daje tylko bobofruty,ale wczoraj jej kupiłam Kubusia i pije jak szalona.A nie wiem czy to wartościowe jest?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jakie kupujesz soki 100%?
ja nie daję kubusiów ani innych przecierowych, bo wg mnie (i nie tylko) to takie zamulacze.
Moja pije na ogół sok 100% bez cukru rozcieńczony z wodą (tak 1/4 -1/5 soku).
Daję je tak od ok.11 miesiąca, sok najczęściej kupowałam jabłkowy z lidla lub biedrony, teraz odkryłam i polecam wam bardzo takie soczki mulitiwitamina w małych plastikowych buteleczkach 0,33 z lidla. Są przepyszne, bez cukru iz mnóstwa owoców-nawet nie jestem w stanie wymienić wszystkich. I 1,45zł kosztuje taka buteleczka.

Moja samą woda gardzi (czasem jak duży upał), herbatkami owocowymi też....

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
a czemu Kubusiów nie daję?? Mam kolegę, który pracował przy rozlewaniu tego typu soków, za każdym razem jak się spił opowiadał wszystko ze szczegółami, minęło kilka lat, a on nadal potrafi obrzydzić picie soku ja po tych opowieściach mam dość! myślę to co ty o kurczakach
jak ktoś bardzo chce dawać, to was ostrzegam, koniecznie BEZ truskawki
opowiedz

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Kupiłam małej taką układankę tylko inne zwierzątka, bardzo fajna, Zosia bardzo lubi się nią bawić.

http://allegro.pl/drewniane-puzzle-z...820644956.html

ta fajna z kubusiem
http://allegro.pl/drewniana-ukladank...829239066.html
bardzo ładne. My mamy jedna taką i właśnie nadszedł jej czas

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
a co do jogurtów to mam koleżankę co kiedyś pracowała tam gdzie je robili to mówiła że truskawki do jogurtów to najgorszy syf przywożą , pogniecione, podpsute takie ciapy i to mielą i dodają.
Ale dajcie spokój nie zgłębiajmy się w to co jemy bo to zwariować można.
ja tak czasem sama nie wiem czy wolę wiedzieć czy nie. Bo z jednej strony fajnie wiedzieć, a z drugiej co to zmienia....

tez jak sie poogląda geslerową to się w knajpach jeść może odechcieć....

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

co do ryby to moja uwielbia (drze się zawsze pytająco przed obiadem "mięso, jiba?"-najczęściej robię jej (za waszą radą) na parze z masełkiem ,ziołami prowansalskimi i cytrynką
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:27   #180
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Matki Polki i Diablice lecz czy wszystkie mają chcicę??? III-IV.2010r.

Helloooooooo!!

Agnieszka
najserdeczniejesze gratulacje!!! No i oczywiście czekamy na fotki rodzeństwa

Asiulek U nas nic nowego tj, krzywe nóżki, ssanie kciuka i bujanie, na które nikt nic zaradzić nie umie. Jutro idę na rozmowę o prace - etap drugi pt. zadania i prezentacja. Powoli staje się weteranem Dzisiaj ogólnie mam chwilowy kryzys.

Ice zdrówka dla Lenusi!!

evi a jaką rybę tak przyrządzasz?? Proszę o szczegóły??

Jaki polecacie garnek do gotowania na parze?? Na indukcje.
__________________


Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2011-10-12 o 20:31
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.