Co po NailTeku? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 22:48   #31
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zamowilam Nail Tek Hydration Therapy III - zawiera on wprawdzie formaldehyd (ale w minimalnym stezeniu), ale oprocz tego, a wlasciwie przede wszystkim. jest odzywka nawilzajaca i zawierajaca proteiny.

Jest polecana przez loodie w tym poscie i mysle, ze sie sprawdzi na moje paznokcie - ktore sa po NT IT II - czyli twarde, dlugie, odzywione, ale tez juz lamliwe i lekko rozdwojone.
Dam Wam znac jak sie sprawuje, a jezeli nie, to bedziemy dalej szukac.
Yyyyyyy to trochę dziwne co piszesz , bo balansowanie pomiędzy odżywką II a III to takie błędne koło. Cały myk w tym, żeby wiedzieć kiedy przestać używać odżywkę i stosować I dla utrzymania efektu. Jak będziesz używać III zbyt długo, to paznokcie znowu będą się nadawały na stosowanie II. Po to jest I, żeby ją stosować po kuracji, kiedy paznokcie stają się "normalne". Zwłaszcza, że I z HT może być bazą pod lakier. Te odżywki są fantastyczne, tylko trzeba wiedzieć jak je stosować (całą gamę produktów, bo one działają w pewnym sensie synergistycznie).
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 08:57   #32
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Yyyyyyy to trochę dziwne co piszesz , bo balansowanie pomiędzy odżywką II a III to takie błędne koło. Cały myk w tym, żeby wiedzieć kiedy przestać używać odżywkę i stosować I dla utrzymania efektu. Jak będziesz używać III zbyt długo, to paznokcie znowu będą się nadawały na stosowanie II. Po to jest I, żeby ją stosować po kuracji, kiedy paznokcie stają się "normalne". Zwłaszcza, że I z HT może być bazą pod lakier. Te odżywki są fantastyczne, tylko trzeba wiedzieć jak je stosować (całą gamę produktów, bo one działają w pewnym sensie synergistycznie).
Ale moje paznokcie NIE SĄ w idealnym stanie, wiec baza I im nie pomoze. Moje wiazania keratynowe nie sa w porzadku - paznokcie maja tendencje do lekkiego rozdwajania sie.
NI IT II uzywalam przez 4 m-ce w wakacje, teraz zrobilam przerwer 2 miesieczna i wiem, ze dalej potrzebuja formaldehydu, ale juz nie w trakiej postaci jak wystepuje w II, bo sa twarde i lekko kruche, a nie odpowiednio elastyczne.

I wlasnie w zwiazku z tym szukam odzywki, ktora zawiera formaldehyd(na poziomie 1%), aby zapobiec rozdwajanu, ale jednoczesnie zawiera proteiny i jest odzyka nawilzajaca - Seria HT, a dokladnie numer III spelnia obie funkcje. Ja rowniez mam zamiar stosowac czasowo, a nastepnie przerzucic sie tylko na odzywki proteinowe.

Temat zalozylam, aby dowiedziec sie, czy dziewczyny znaja odzywki spelniajace powyzsza funkcje, ale nie pochodzace z serii NT, ale jak widac ciezko z tym

Mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi

Na NT zrobily sie mocne i dlugie, tak wygladaja, ale sa za twarde i nie skonczyl sie proble cakowitego rozdwajania
dsc00639qg.jpg
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2011-11-17 o 09:02
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 14:08   #33
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Co po NailTeku?

Sa Nailteki nowej generacji bez formaliny. Nazywaja sie Nailtek Citra
Tutaj daje link do nich. Sa drozsze, ale ponoc calkiem calkiem.
Na samym dole.
http://transdesign.com/Treatments/NailTek.htm
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 15:25   #34
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Co po NailTeku?

Witajcie dziewczyny, dolaczam do Was!!!
Czesc Ciasteczko dziekuje za zaproszenie do Waszego grona

Ja stosowalam odzywke Wibo, te rozowa- i nie bylam z niej zadowolona, no moze tylko na poczatku.
Ale wtedy mialam naprawde slabe pazurki, nie stosowalam jeszcze Nail Teka, i dochodze do wniosku, ze chyba musze dac jej teraz szanse- kiedy pazurki sa wyleczone. Niech jej zadaniem bedzie tylko wzmocnienie, a nie "leczenie" bo do tego sie raczej nie nadaje.
Aha, pod lakier w mojej ocenie sie nie nadaje..
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:13   #35
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Sa Nailteki nowej generacji bez formaliny. Nazywaja sie Nailtek Citra
Tutaj daje link do nich. Sa drozsze, ale ponoc calkiem calkiem.
Na samym dole.
http://transdesign.com/Treatments/NailTek.htm
ja przerzuciłam się na Citrę, ale zero rezultatów niestety
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 21:37   #36
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Co po NailTeku?

"Joko piękne paznokcie"
Nie pomogły mi NT, SH, OPI, Rimmel a właśnie ruszyły się wreszcie po tej odżywce, wówczas kontynuowałam już poprzednimi. Może ta?

Jest jeszcze mollon. Miałam tylko tę do wzrostu, ale jest niezła
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 22:22   #37
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co po NailTeku?

Sama odżywka nic nie da, bd to efekt krótkotrwały, bo bd działał tylko na tą część paznokcia, która już urosła. Trzeba działać od wewnątrz. Ja obecnie jem słonecznik zobaczymy co z tego bd. No i oczywiście nawilzanie skórek to podstawa, bo pod nimi i nieco za nimi znajduje się macierz paznokcia. Znalazłam fajny przepis na masaż macierzy. Dołączyłabym zdjęcia, ale wyskakuja mi błędy ładowania

Edytowane przez anttreee
Czas edycji: 2011-11-19 o 22:30
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 16:26   #38
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Co po NailTeku?

Dziewczyny, czy nie wiecie gdzie mozna sprawdzic sobie sklad odzywek Wibo? Ta z jedwabiem jest bardzo chwalona....
Bylam dzis w Rossmanie, chcialam kupic ktoras z odzywek- ale nie ma skladu na etykiecie :| na stronie www tez nie.
Zalezy mi na tym, zeby byla to odzywka bez formaldehydu.
Uwazam, ze stosowanie Nail Tek I jako kontynuacja II, ktora tez zawiera formaldehyd jest bezcelowe :|
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 18:17   #39
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Co po NailTeku?

Z tego,co wiem,to składy - jeśli nie ma ich na etykiecie - powinny być wydrukowane w książeczce czy etykiecie zbiorczej dostępnej w sklepie. Gdzieś przy szafie.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 09:04   #40
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zamowilam Nail Tek Hydration Therapy III - zawiera on wprawdzie formaldehyd (ale w minimalnym stezeniu), ale oprocz tego, a wlasciwie przede wszystkim. jest odzywka nawilzajaca i zawierajaca proteiny.
Czy jesteś pewna,że III zawiera fomaldehyd? Bo ja oglądałam wczoraj w D i coś nie widziałam...
Ja szukam też czegoś na "po Nail Tek II" - co myślicie o MAvali,Herome? Znalazłam taki sklep w sieci,z całkiem przyjaznymi cenami.....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 10:36   #41
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Co po NailTeku?

herome strong na milion % ma formaldehyd i to taki mocny, że trudno malować, łzy lecą - tak daje po oczach. Na dodatek zaleca się malowanie na noc, by już przy niczym nie grzebać i nie myć rąk. Poza tym producent zezwala na stosowanie go przez krótki bardzo czas. Już nie pamiętam, czy to tydzień, czy trzy.

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2011-11-22 o 10:39
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 11:01   #42
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Czy jesteś pewna,że III zawiera fomaldehyd? Bo ja oglądałam wczoraj w D i coś nie widziałam...
Ja szukam też czegoś na "po Nail Tek II" - co myślicie o MAvali,Herome? Znalazłam taki sklep w sieci,z całkiem przyjaznymi cenami.....
Dokladnie, maz racje. Sprawdzilam slad jak tylko przyszedl i nie zawiera. A w skladach na internecie podali, ze zawiera, na blogu loodie tez byla to odzywka polecana jako formaldehyd+nawilzacz. No coz
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 23:39   #43
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Co po NailTeku?

mam odzywki wibo i sobie chwale, szczegolnie rozowa i czerwona na skorki i na rozdwajanie
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 05:50   #44
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Co po NailTeku?

Właśnie ja też - z braku lepszego pomysłu - kupiłam białawą,mleczną odżywkę wibo lovely z jedwabiem,za jakieś śmieszne pieniądze - i póki co daje radę
Ale ogólnie to zamierzam jednak "zainwestować" w Barbra Pro,tylko muszę gdzieś dorwać aptekę doz Podoba ni się ich dość szeroka i wzajem się uzupełniająca oferta

Kruche Ciastko
Jak się III sprawuje?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:26   #45
jak_k
Przyczajenie
 
Avatar jak_k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Co po NailTeku?

Cześć dziewczyny!
Przychodzę z wątku Nailteka
Próbowałam Killys wklejoną stronę wcześniej, jak dla mnie nic nie zdziałała ta odżywka
Obecnie stosuję Alessandro Express Nail Hardener, ale jak za tą cenę nie widzę żadnych efektów.

Zastanawiam się nad Silicium XL LRP. Koleżanka farmaceutka ją poleca.
Skład: BUTYL ACETATE,ETHYL ACETATEPHTHALIC ANHYDRIDE/GLYCERIN/GLYCIDYL DECANOATE COPOLYMERNITROCELLULOSEIS OPROPYL ALCOHOLETHYL TOSYLAMIDEACETYL TRIBUTYL CITRATESTEARALKONIUM HECTORITEDROMETRIZOLE TRISILOXANESILICAHYDRATED SILICACITRIC ACIDPARAFFINOXIDIZED POLYETHYLENECI 77891 / TITANIUM DIOXIDECI 19140 / YELLOW 5 LAKECI 77491 / IRON OXIDESCI 15850 / RED 6 LAKECI 77510 / FERRIC FERROCYANIDE

Może któraś z Was ją stosowała? Cena ok 30 w aptece, to nie tak źle - pytanie czy faktycznie będzie działać

jak_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:20   #46
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Co po NailTeku?

Z nieba mi spadłyście z tym wątkiem
Używam NT od conajmniej 2 lat, bez robienia przerwy i w końcu moje pazurki się zbuntowały....
Czytałam przed chwilą o odżywce Eveline 8w1, ale ona chyba działa na tej samej zasadzie co NT.
Może wypróbuję tego nowego NT ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:49   #47
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Z nieba mi spadłyście z tym wątkiem
Używam NT od conajmniej 2 lat, bez robienia przerwy i w końcu moje pazurki się zbuntowały....
Czytałam przed chwilą o odżywce Eveline 8w1, ale ona chyba działa na tej samej zasadzie co NT.
Może wypróbuję tego nowego NT ?
Zapraszamy Sama mam dokladnie tai problem po NT jak Ty, czyli bunt na pokladzie. Z dyskusji jasno sie wyklarowalo, aby srobowac Eveline, ja sama jeszcze nie mialam kazji, ale jak widac wiekszosc komentarzy jeszcze bardziej pozytywna niz NT....
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:00   #48
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Co po NailTeku?


Więc chyba zacznę jednak od Eveline... Tylko teraz mam problem czy 8w1 czy diamentowa ?
Nigdy nie miałam doczynienia z Eveline a tu same pochwały, i cena baaardzo ok !
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:08   #49
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Mam ten sam dylemat.

Powiem Ci, ze ja probowalam nawilzania i uzywalam Hydration Therapy o tym skladzie http://img207.imageshack.us/img207/9532/skladhtiii.jpg, czyli jak widac bez formaldehydu, ktory jest podstawia fundacji NT IT, al za to o skladzie dosc dobrze nawilzajacym i... niewiele to dalo. Owszem, paznokcie sa nawilzone i elastyczne, ale dalej sie rozdwajaja, bo bra tego skladnika, ktory by wiazal keratyne.
Dlatego sprobuje Eveline i do tego nawilzanie NT Hydration, aby ich nie przesusyc i aby sie znow nie buntowaly...
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:47   #50
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Co po NailTeku?

No właśnie, wyczytałam, że ten formaldehyd utwardza paznokcie, ale na dłuższą metę nie jest bezpieczny...?? Dlatego miałam ochotę na NT Hydration, ale skoro mówisz, że bez rewelacji
Na razie, jeszcze dziś lecę po Eveline
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:54   #51
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Co po NailTeku?

Dziewczyny a którą odżywkę polecicie na panokcie rozdwajające się??
Od jakiegoś czasu strasznie mi się łamią, rozdwajają:/
O nałożołeniu lakieru nie wspomnę, trzyma się najwyżej jeden dzień.
paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 17:44   #52
czternastka
Rozeznanie
 
Avatar czternastka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 945
Dot.: Co po NailTeku?

Odświeżam wątek, bo ostatnio trochę się naczytałam o "śmiercionośnym" formaldehydzie w nawiązaniu do wątpliwości, jakie pojawiły się w stosunku do preparatów Eveline.
Eveline nigdy nie używałam, mam natomiast za sobą doświadczenia z wymienionym w tytule Nail Tekiem. Doświadczenia pozytywne.
Przez 4 miesiące regularnie, co 5-6 dni, stosowałam Foundation II (jako bazę pod lakier kolorowy). Zużyłam całą buteleczkę. Ulotki dołączonej do preparatu dokładnie nie czytałam, o tym, że zawiera formaldehyd, dowiedziałam się przypadkiem kilka dni temu. Doczytałam też, że należy chronić skórki olejem lub tłuszczem (czego też nie robiłam). Paznokcie przez ten czas niebotycznie urosły, stały się grubsze, mocniejsze i przestały się rozdwajać. Słowem - sukces. Dodam, że żadnych skutków ubocznych (pieczenie, podrażnienie, wysuszenie) nie zaobserwowałam.
Obecnie (od 5-6 tygodni) używam jako bazę Sally Hansen Diamond Strength. Stan paznokci po odstawieniu formaldehydu nie pogorszył się. W niedługim czasie miałam wrócić do Nail Teka, ale chyba tego nie zrobię, poczekam kilka miesięcy.
Stąd moje pytanie. Co, oprócz Sally Hansen, polecacie po kuracji Nail Tekiem? I czy formaldehyd to samo zło?
czternastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:24   #53
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez czternastka Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, bo ostatnio trochę się naczytałam o "śmiercionośnym" formaldehydzie w nawiązaniu do wątpliwości, jakie pojawiły się w stosunku do preparatów Eveline.
Eveline nigdy nie używałam, mam natomiast za sobą doświadczenia z wymienionym w tytule Nail Tekiem. Doświadczenia pozytywne.
Przez 4 miesiące regularnie, co 5-6 dni, stosowałam Foundation II (jako bazę pod lakier kolorowy). Zużyłam całą buteleczkę. Ulotki dołączonej do preparatu dokładnie nie czytałam, o tym, że zawiera formaldehyd, dowiedziałam się przypadkiem kilka dni temu. Doczytałam też, że należy chronić skórki olejem lub tłuszczem (czego też nie robiłam). Paznokcie przez ten czas niebotycznie urosły, stały się grubsze, mocniejsze i przestały się rozdwajać. Słowem - sukces. Dodam, że żadnych skutków ubocznych (pieczenie, podrażnienie, wysuszenie) nie zaobserwowałam.
Obecnie (od 5-6 tygodni) używam jako bazę Sally Hansen Diamond Strength. Stan paznokci po odstawieniu formaldehydu nie pogorszył się. W niedługim czasie miałam wrócić do Nail Teka, ale chyba tego nie zrobię, poczekam kilka miesięcy.
Stąd moje pytanie. Co, oprócz Sally Hansen, polecacie po kuracji Nail Tekiem? I czy formaldehyd to samo zło?
Swedzenie, pieczenie, podraznienie pojawia sie zwykle przy kontakcie wziewnym formaldehydu, ktory specjalnie nie ma miejsca gdy po prostu pociagnie sie paznokcie preparatem i tyle. Nalezaloby go wdychac, aby tak sie stalo. Poza tym stezenie dopuszczalne w lakierach jest tak obliczone, aby dzialanie w stosowaniu krotkotrwalym nie bylo szkodliwe, a pomagalo. Gorzej jesli sie z nim przesadza (stosuje dluzej niz zaleca ulotka). Ale, jak wiadomo, wsztystko w nadmiarze szkodzi. W odzywkach trucizna jako taka nie jest. To wlasnie on odpowiada za spektakularne efekty NT.

Fakt faktem, ze skorki wysusza - widac malowalas paznokcie tak dokladnie i ladnie, ze nie mial on stalej stycznosci ze skorkami, wiec nie musialas ich natluszczac.


Ja osobiscie po NT polecalabym odzywki z proterinami soi, zboza, jedwabiu - mocno nawilzajace. Jednak, odkad zalozylam ten watek, nie doistalam jeszcze stuprocentowej odpowiedzi Co po Nail Teku - jednym slowem, zaden preparat, ktory stosowalam, lub ktory wyczytalam, ze bylby dobry nie utrzymal na zawsze efektu po kuracji NT.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:36   #54
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Co po NailTeku?

Jak już Nail Tek z moich ogryzków zrobił tipsopodobne paznokcie, stwierdziłam: dość i skończyłam kurację. Miałam nadzieję, że zwykłe odżywki dadzą radę od tego momentu, niestety paznokcie znowu zaczęły się łamać..

Wtedy kupiłam Eveline 8w1 i znowu miałam świetne paznokcie Mogę z całego serca polecić tę odżywkę, bo zrobiła z nimii cuda, wręcz mam wrażenie, że jest lepsza niż Nail Tek. Jak mi się skończyła to żeby uniknąć efektu "odstawienia" odżywki, kupiłam Eveline Diamentową i też jest super, chociaż mam wrażenie, ze bardziej utwardza i wzmacnia niż działa regenerujaco, więc polecałabym ją raczej osobom które już mają ładne paznokcie i nie chcą aby się to zmieniło

Ja, po tym jak poznałam Eveline, do Nail Teka już nie wrócę. Cena nieporównywalnie lepsza, dostępność też, no i Nail Tek mi się łuszczył... Po 3 warstwach zwykle nawet nie musiałam zmywać bo schodził płatami. Eveline się trzyma świetnie
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 08:18   #55
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Co po NailTeku?

Widzę, że temat wraca jak bumerang
Pisałam wcześniej o mojej przygodzie z NT i z problamami z paznokciami po dłuższym jego stosowaniu. Używałam Eveline, ale też ma fermaldehyd, więc odstawiłam.
Dalej poszukuję czegoś co by mi wzmocniło paznkocie. Najlepiej, żeby to była odżywka po której można malować pazurki, po bez malowania czuję się niedoubrana
Teraz stosuję bazę matową Seche http://allegro.pl/seche-base-coat-14...673650654.html , ale niestety nie zdaje mi egzaminu, jako odzywka wzmacianjąca paznokcie. Pazurki dalej króciutkie i rozdwajające się
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 08:42   #56
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Niestety, jesli chcemy wzmocnic paznokcie bez chemii, to nie da sie tego zrobic z zewnatrz. Aby bylo mocne naturalnie nalezy stosowac suplementy i zdrowe odzywianie.

Zadna odzywka naklada na paznokcie nie zagwarantuje efektu natychmiastowego i wiecznego poniewaz jest to sztuczne wzmacnianie paznokci srodkami niepochodzenia naturalnego

Mozna podtrzymywac ten efekt odpowiednim smarowaniem, nawilzaniem, odzywkami i nienarazaniem paznokci na urazy mechaniczne, ale niestety tylko, lub az tyle
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2012-11-05 o 08:43
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 09:52   #57
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez lunerin Pokaż wiadomość
Wtedy kupiłam Eveline 8w1 i znowu miałam świetne paznokcie Mogę z całego serca polecić tę odżywkę, bo zrobiła z nimii cuda, wręcz mam wrażenie, że jest lepsza niż Nail Tek. Jak mi się skończyła to żeby uniknąć efektu "odstawienia" odżywki, kupiłam Eveline Diamentową i też jest super, chociaż mam wrażenie, ze bardziej utwardza i wzmacnia niż działa regenerujaco, więc polecałabym ją raczej osobom które już mają ładne paznokcie i nie chcą aby się to zmieniło
Hej, Eveline diamentowa i 8 w 1 to jest DOKLADNIE to samo - spojrz na sklady na kwc. Odradzam tak dlugie stosowanie ich. Mi polamaly sie paznokcie powyzej linii usmiechu. Ja uzywam odzywki miesiac i odstawiam dopoki znowu nie zaczna mi sie rozdwajac paznokcie. To cyba najbardziej rozsadny sposób użytkowania.

Poza tym tak, jak napisała Kruche Ciastko - przede wszystkim suplementy, inaczej nie osiagniemy trwalego efektu
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 13:23   #58
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Co po NailTeku?

Ok, to co polecacie, jakie suplementy, bo reklama dźwignią handlu, ale ja reklamom nie wierzę .
Piłam drożdże przez parę miesięcy, na początku może i była poprawa, ale potem wszystko wróciło do normy, czyli do rozdwajania... Kiedyś łykałam skrzyp polny, ale nie pamietam jakiej firmy
Polecicie coś ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 15:05   #59
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Co po NailTeku?

Witajcie dziewczyny, ciasteczko
Niestety i ja mam problem, ktoremu zaradzic nie potrafilam- moje paznokcie wrocily do stanu sprzed kuracji nail tekiem.
Z pieknych dlugich szponow nie pozostalo prawie nic- paznokcie sie rozdwajaja, lamia, pekaja po bokach- a te ktore sa jeszcze mocne rozwarstwiaja sie, zdzierajac powoli plytke, slabna i w konsekwencji marnieja.
W tym momencie skrocilam je wszystkie, i wracam do nt foundation II.
Zamierzam stosowac go do konca roku, lub dopoki pazurki sie nie wylecza...
Wina za taki stan rzeczy obarczam siebie; mam wrazenie ze zbyt pozno zrezygnowalam z NT II na rzecz NT IIIprotection plus.
Teraz wiem, ze NT odstawic nalezy zaraz po tym, jak pazurki wyzdrowieja, nie stosowac bron bozem"na zaś"

Mam do Was pytanie: czy dobrym pomyslem jest stosowac baze NT F II, i na to eveline 8 in 1???
Skonczyla mi sie NT II IT, i jakos wolalabym sprobowac czegos innego, a mam jeszcze troche na dnie NT F II, i szkoda mi tego wyrzucac
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 15:14   #60
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Coczinelka Mysle, ze mozesz stosowac tak, 8 in 1 to to samo co NT IT II i formaldehyd przeniknie przez NT F
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.