O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 20:34   #4201
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
no badanie robiła właśnie na tą toksoplazmoze, i tak zinterpretowała po przeczytaniu w necie. kontakt ze zwierzętami ma cały czas bo ma w domu i kota i psa.
To pewnie wyszło jej, że już przechorowała
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:39   #4202
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Witam!
Szukałam właśnie takiego wątku, mam nadzieje że mogę dołączyć

Wiec narazie napisze w skrócie o sobie, a poźniej się rozwinę
No więc mam 22 lata, brałam tabletki anty przez 2 lata i odstawiłam je na początku marca od razu z TŻ zaczeliśmy działać

hmm teraz tak dłużej... no więc ostatni cykl miałam 31 dniowy czyli pierwszy od odstawienia, drugi jest teraz i jest to 5 dc.. prawdopodobnie, bo w sobote dostałam "okres" czyli lekkie plamienie krwią które trwało 4 dni i nawet wkładek nie musiałam używać bo nic nie wypływało a taki okres jest możliwy w ciąży ehh
no i jakies 4 dni przed okresem miałam śluz z małymi nitkami krwi co mogło być implantacją...
w piątek zrobiłam bete (31dc) ale wynik miałam dopiero na wtorek i co?!
Normy to:
poza ciążą 0-2,7
ciąża 5-...
a mój wynik to 3 durne 3 !!
chciałam mieć czarno na białym a wiec nie wiem nic
ciągnie mnie w brzuchu, mam kolki itd wiec objawy pasują ale nie nakręcam się. Robiłam dziś test i nic, jedna kreska
i jeszcze dziś stwierdziłam wyjątkowy objaw:
śpie z TŻ i w nocy jak sie budze na jego ramieniu nagle czuje jego perfumy, ale tylko taką mocną nute normalnie jakby mi ktoś flakon z perfumem przykładał do nosa że musze sie obrócić, a wieczorem gdy zasypiam w tym samym miejscu nic nie czuje.. i tak od 3 nocy, oprocz tego jadłam dziś ulubione tiramisu i jak nie mogłam dojesc to polozylam na stoliku obok laptopa reszte.. no i nie wysiedziałam, musiałam wynieść do kuchni bo draznił mnie zapach, a poźniej na zajeciach poczułam pewnie z podwórza taki mydlany zapach i pytałam kolezanek i tylko jedna jak sie uparła powąchac to mowi ze cos tam czuć... a ja myślalam ze nie wysiedze!
Jednak stwierdziłam, że mimo wszystko oleje ten obiaw i zrobie nastepny test za tydzień

to tyle o mnie, a ja od dziś cofam się do tyłu poczytać was od początku żeby sie orientować na forum, oczywiście o ile mnie przyjmiecie
a witam w naszym gronie
mnie tez tak czasem mdli pzred @
czekaj cierpliwie a zobaczysz co bedzie
po tabletkach oragnizm potrzebuje czasu
Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
jak skończę luteinę to pójdę do innego gina.

Ale czy to możliwe by ginka nie zobaczyła ciąży, nawet przez usg? bo czasem myślę, że to może ciąża... tydzień temu robiłam test i ponownie negatywny

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------



Witaj
ginka napewno widziała by ze jest ciaza skoncz brac ta luteine i poczekja 3 dni jak nic nie bedzie to do gina

Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Cześć kobitki Kurczę, nie nadążam z czytaniem
Już po uczelni, pogadaliśmy sobie trochę po chorwacku i już mam spokój

Kefii - tak rodzinne strony, od mojego domku do Kalwarii mam jakieś 60km, albo nawet mniej
Natalia - nie mów tak, teraz jest ciężko o pracę, też mam takie dni, że nie wstawałabym z łóżka, na myśl o zmianie
Swarovska - zmień lekarza, powiem Ci, że to czasem wychodzi na dobre, mi ginekolożka powiedziała, że mam guza w piersi, a porządny lekarz z kliniki, że to przez hormony i teraz wcinam mastodynon, jest lepiej
LunaO - witamy w gronie staraczek test, a przede wszystkim beta mówią prawdę, brak miesiączki i słowa lekarza są już tylko potwierdzeniem, lepiej nie szukać objawów, ze swojej autopsji wiem, że to tylko robi głupie nadzieje.
to ty blisko mnie mieszkasz

Cytat:
Napisane przez reven24111 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Muszę się pochwalić moją piękną betą bo nie wytrzymam w 9 dni z 46 na 2350 Trochę się uspokoiłam i już tak się nie nastawiam na pozamaciczne,puste jaja płodowe,itd.
Istra daj znać jak po wizycie
Luna witaj
pieknie ciesze sie ze wszytko oki

Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Czasem lepiej zapłacić, nawet jesli się ufa swojemu lekarzowi pierwszego kontaktu. Ja zapłaciłam 100zł w klinice, ale przynajmniej wiem, że nie stracę cycka
a z tym to jest roznie ale ja zawsze latam i sprawadzam wiele rzeczy szczegolnie jesli chodzi o cycki bo maoja mama miała nowotór

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
mi kiedyś doktorka powiedziała bez badań bez niczego ze jak mam takie dugie cykle to mogę być bezpłodna bo nie ma owulacji, przestraszyłam sie jak cholera, poszłam prywatnie do lekarza który zlecił mi serei badań i wszystko jest dobrze tylko cykle takie mam bo owulacje mam dość późno ale taka moja natura no i dalej do niego chodze.
czasem warto zapłacić i się czegoś dowiedziec a nie pójsć na wizytę na odwal się.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

a jeszcze jedna sprawa testów, mam znajomą która miała problem z zajściem w ciaze przez 7 lat, i jak zaszła to robiła 3 testy i każdy był negatywny, poszła na usg i okazało się ze była w ciąży.
glupia lekarka
mi tez nie wyszedl test jak byłam w ciazy która potem # wogóle testy owulacyjne mi nie wychodza ale zoabcze czy wyjda w tym miesicau bo miesiac temyu bralam antybiotyki i mogło tak byc ze testy nie wykryły

Cytat:
Napisane przez istraa Pokaż wiadomość
haloł!!!!

Jestem już PO... serduszko pięknie bije!!!!!!!!!!!!!!!!
Od razu jak podłaczył USG było widać pulsujący punkcik Jestem taka szczęśliwa.

Dostałam witaminki pregnaplus i wykaz badań do zrobienia, m.in. mocz, morfologię, glukozę na czczo, toxo, tsh.

Mam się zgłosić za dwa tygodnie, bo potem ma urlop, a chciał mnie jescze zobaczyć przed.

Misia cierpliwości, ja czekałam 9 cykli.
łoł ciesze sie bardzo
ty mi nie mowi o czekaniu prosze bo u mnie juz 11 cykl
ale jak tobie sie udsało w 9 to mi tez kiedys sie uda

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Hejka!

Ale mnie dzisiaj kręgosłup boli.

Promykas kupiliśmy płytki m.in. do 2 łazienek, na podłogę do poczekalni i częsci zabiegowej, do pokoju socjalnego, kącika sprzątaczki i łazienki dla niepełnosprawnych. Trochę tego było, w związku z tym dostaliśmy bony w Praktikerze za 800 zł i zamierzamy za nie kupić panele do sypialni i gabinetu/biura męża
Powiem wam szczerze że mam od dzisiaj huśtawki nastrojów, zaparcia mam od ponad tygodnia ale po bromku mam to więc to dla mnie żaden objaw. Wg. mnie nici z tego cyklu
nie poddawaj sie puki nie ma @ to jest nadzieje
ale wiem tez ze niektóre kobiety czuja i wiedza czy wyszlo czy nie

zmykam spac papapa do jutra
tylko nie wiem czy sie pojawie z rana bo musze jechac do mojej str4aej pracy cos załatwic
ale bede pozniej
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:54   #4203
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

A dupa blada,nie poszlam na zaden wycinek bo sie zbuntowalam i juz! jakby to nie moglo poczekac do porodu Nic nie beda mi robic na zywca!!!! normalnie czytalam ze daja narkoze albo przynajmniej znieczulenie i jeszcze z racji ciazy zostawiliby mnie na obserwacji a Oskara gdzie bym zostawila? Bog wie kiedy bym wyszla a w piatek mam podpisanie umowy w przedszkolu i zebranie,w poniedzialek o 8 wizyte u ginka. Powiem mojemu ginekologowi ze kolposkopie (sama bez wycinka) moge zrobic prywatnie teraz a wycinek po porodzie i tyle! Ostatnie jaja z tymi krwawieniami byly po tej lepszej cytologii (glebszej) na dna hpv nagle zaczelam plamic i krwiak sie zrobil. Nie bede ryzykowac! Za pol roku nic mi sie nie stanie,nie bede ryzykowac zyciem wlasnego dziecka i tyle. Lekarze i tak to maja gdzies a ja bede potem cierpiec! nie ma h***a!!!
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:54   #4204
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Hej dziewczyny witam się z Wami wieczornie.

Jestem załamana byłam dzisiaj robić badania w tym prywatnie TSH bo rok temu miałam całkowicie osuniętą tarczyce, hormon zastępczy przyjmuje regularnie. Po prostu zamurowało mnie jak zobaczyłam wyniki norma od 0,3-5 a ja mam 51,5 dzwoniłam do mojej endo i stwierdziła ,ze sama nie wie co ma powiedzieć, na razie zwiększyła mi dawkę leku i za dwa tygodnie znowu mam zrobić wyniki. Boje się bo to początek ciąży a tak wysokie TSH jest bardzo niebezpieczne dla dziecka Już wszystkiego mi się odechciało.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:58   #4205
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

A tak pozatym to ciezarne maja za darmo plomby swiatloutwardzalne (te lepsze za 100zl) za darmo na nfz na wszystkie zeby,tak samo jak leczenie kanalowe wszystkich zabkow.tak wiec zapraszam do dentysty. ja sie wlasnie wybieram,za darmo to niech mi tam grzebią

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny witam się z Wami wieczornie.

Jestem załamana byłam dzisiaj robić badania w tym prywatnie TSH bo rok temu miałam całkowicie osuniętą tarczyce, hormon zastępczy przyjmuje regularnie. Po prostu zamurowało mnie jak zobaczyłam wyniki norma od 0,3-5 a ja mam 51,5 dzwoniłam do mojej endo i stwierdziła ,ze sama nie wie co ma powiedzieć, na razie zwiększyła mi dawkę leku i za dwa tygodnie znowu mam zrobić wyniki. Boje się bo to początek ciąży a tak wysokie TSH jest bardzo niebezpieczne dla dziecka Już wszystkiego mi się odechciało.
nie znam sie kompletnie na tym.
Wiem tylko tyle ze moja kolezanka jest w 8tygodniu bodajze i tez ma podobno tarczyce-nie leczona i w sumie niewiem co jej poradzic-wizyte u ginka pierwsza ma w poniedzialek
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:03   #4206
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość


to ty blisko mnie mieszkasz

Tak


Dziewczynki ja sobie już zmykam, w łóżeczku najlepiej Dobranoc
__________________

Edytowane przez CoffeeHeaven
Czas edycji: 2012-04-11 o 21:04
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:03   #4207
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
A tak pozatym to ciezarne maja za darmo plomby swiatloutwardzalne (te lepsze za 100zl) za darmo na nfz na wszystkie zeby,tak samo jak leczenie kanalowe wszystkich zabkow.tak wiec zapraszam do dentysty. ja sie wlasnie wybieram,za darmo to niech mi tam grzebią

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------



nie znam sie kompletnie na tym.
Wiem tylko tyle ze moja kolezanka jest w 8tygodniu bodajze i tez ma podobno tarczyce-nie leczona i w sumie niewiem co jej poradzic-wizyte u ginka pierwsza ma w poniedzialek
Z tym dentystą się nie zgodze bo tydzień temu byłam na kanałowym miałam leczoną siódemke i okazalo się, że od 2009 roku nawet kobiety w ciąży muszą płacic za leczenie kanałowe zębów trzonowych. Zaplaciłam 200zł za jednego zęba
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 21:15   #4208
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Z tym dentystą się nie zgodze bo tydzień temu byłam na kanałowym miałam leczoną siódemke i okazalo się, że od 2009 roku nawet kobiety w ciąży muszą płacic za leczenie kanałowe zębów trzonowych. Zaplaciłam 200zł za jednego zęba
jednym slowem zrobila sie w balona poczytaj tutaj

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

lub tutaj
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:29   #4209
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
jednym slowem zrobila sie w balona poczytaj tutaj

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

lub tutaj
Dzięki.

No to w poniedziałek będzie wojna u dentysty bo mam kolejną wizytę.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:39   #4210
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Dzięki.

No to w poniedziałek będzie wojna u dentysty bo mam kolejną wizytę.
wiesz dentysci klamia,temu wiem bo poszlam dzis do dentysty co ma kontrakt z nfz i zapytalam o plombe swiatloutwardzalna do jedynki bo mi wypadla (na szczescie z tylu) to mi powiedziala ze nalezy mi sie tylko lekarstwo (nie mowilam o ciazy). Poszperalam w necie i nawet czlowiek bez ciazy moze w zebach 1,2,3 miec na nfz ta lepsza plombe i u podzwonilam po innych dentystach i faktycznie robia tylko miesiac trzeba czekac.

Tak samo jak z ginekologiem. moja kolezanka nie ma ubepzieczenia i nie chcieli jej przyjac do lekarza a jest w ciazy-mowili ze tylko prywatnie,a ona nie ma tyle kasy wiec poszla do oddzialu nfz w naszym miescie i zapytala pania i sie okazalo ze kobieta w ciazy i w pologu ma ubezpieczenie z urzędu.Pani jej wydrukowala te przepisy i podkreslila ladnie markerem i podbila pieczatke i Tobie tez tak z dentysta polecam zrobic albo najlepiej zmien dentyste bo jak jej cos wypomnisz to moze ci spieprzyc robote.

zapomnialam dodac ze ta kolezanka poszla z ta karteczka do lekarza i Pani w recepcji jape az otworzyla i zarejestrowala normalnie do ginka. Trzeba walczyc o nasze prawa i juz!!

Edytowane przez zielona1911
Czas edycji: 2012-04-11 o 21:41
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 23:48   #4211
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
A dupa blada,nie poszlam na zaden wycinek bo sie zbuntowalam i juz! jakby to nie moglo poczekac do porodu Nic nie beda mi robic na zywca!!!! normalnie czytalam ze daja narkoze albo przynajmniej znieczulenie i jeszcze z racji ciazy zostawiliby mnie na obserwacji a Oskara gdzie bym zostawila? Bog wie kiedy bym wyszla a w piatek mam podpisanie umowy w przedszkolu i zebranie,w poniedzialek o 8 wizyte u ginka. Powiem mojemu ginekologowi ze kolposkopie (sama bez wycinka) moge zrobic pry.anie,nie bede ryzykowac zyciem wlasnego dziecka i tyle. Lekarze i tak to maja gdzies a ja bede potem cierpiec! nie ma h***a!!!
I moze masz racje, niech to poczeka. A moze przez ciaze samo sie wszystko wyleczy.

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny witam się z Wami wieczornie.

Jestem załamana byłam dzisiaj robić badania w tym prywatnie TSH bo rok temu miałam całkowicie osuniętą tarczyce, hormon zastępczy przyjmuje regularnie. Po prostu zamurowało mnie jak zobaczyłam wyniki norma od 0,3-5 a ja mam 51,5 dzwoniłam do mojej endo i stwierdziła ,ze sama nie wie co ma powiedzieć, na razie zwiększyła mi dawkę leku i za dwa tygodnie znowu mam zrobić wyniki. Boje się bo to początek ciąży a tak wysokie TSH jest bardzo niebezpieczne dla dziecka Już wszystkiego mi się odechciało.
Wiem, ze teraz martwisz sie co nie miara, ale moze nie warto...moze wystarczy terapia i wszystko sie unormuje. A hormony tsh szaleja w ciazy..wiec wiesz.. Bede trzymac kciuki! Bedzie wszystko dobrze!

IstraaGratulacje dla Ciebie i bijacego serduszka
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 06:35   #4212
mlodaj
Rozeznanie
 
Avatar mlodaj
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ostr/ krk
Wiadomości: 613
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Witam dziewczynki z rana
Cytat:
Napisane przez istraa Pokaż wiadomość
haloł!!!!

Jestem już PO... serduszko pięknie bije!!!!!!!!!!!!!!!!
Od razu jak podłaczył USG było widać pulsujący punkcik Jestem taka szczęśliwa.

Dostałam witaminki pregnaplus i wykaz badań do zrobienia, m.in. mocz, morfologię, glukozę na czczo, toxo, tsh.

Mam się zgłosić za dwa tygodnie, bo potem ma urlop, a chciał mnie jescze zobaczyć przed.

Misia cierpliwości, ja czekałam 9 cykli.
super naprawde niezapomniane przezycie jak się widzi serduszko
Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Hejka!

Ale mnie dzisiaj kręgosłup boli.

Promykas kupiliśmy płytki m.in. do 2 łazienek, na podłogę do poczekalni i częsci zabiegowej, do pokoju socjalnego, kącika sprzątaczki i łazienki dla niepełnosprawnych. Trochę tego było, w związku z tym dostaliśmy bony w Praktikerze za 800 zł i zamierzamy za nie kupić panele do sypialni i gabinetu/biura męża
Powiem wam szczerze że mam od dzisiaj huśtawki nastrojów, zaparcia mam od ponad tygodnia ale po bromku mam to więc to dla mnie żaden objaw. Wg. mnie nici z tego cyklu
czyli zakupy jak najbardziej udane
__________________

mlodaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 06:56   #4213
Elmiria
Raczkowanie
 
Avatar Elmiria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 337
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
ta ginka nic nie powiedziała nawet, że to już długo nie mam @ nie skomentowała mojego długiego cyklu, tylko spytała czy w ciąży jestem powiedziałam, jej że robiłam test (tego samego dnia) wyszedł negatywnie więc chyba nie...
Khhmm..., to ona ma ci powiedzieć, czy jestes w ciaży, czy coś innego ci dolega!

Cytat:
Napisane przez istraa Pokaż wiadomość
haloł!!!!

Jestem już PO... serduszko pięknie bije!!!!!!!!!!!!!!!!
Od razu jak podłaczył USG było widać pulsujący punkcik Jestem taka szczęśliwa.

Dostałam witaminki pregnaplus i wykaz badań do zrobienia, m.in. mocz, morfologię, glukozę na czczo, toxo, tsh.

Mam się zgłosić za dwa tygodnie, bo potem ma urlop, a chciał mnie jescze zobaczyć przed.

Misia cierpliwości, ja czekałam 9 cykli.
Suuupeeer wiem, o czym mówisz

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny witam się z Wami wieczornie.

Jestem załamana byłam dzisiaj robić badania w tym prywatnie TSH bo rok temu miałam całkowicie osuniętą tarczyce, hormon zastępczy przyjmuje regularnie. Po prostu zamurowało mnie jak zobaczyłam wyniki norma od 0,3-5 a ja mam 51,5 dzwoniłam do mojej endo i stwierdziła ,ze sama nie wie co ma powiedzieć, na razie zwiększyła mi dawkę leku i za dwa tygodnie znowu mam zrobić wyniki. Boje się bo to początek ciąży a tak wysokie TSH jest bardzo niebezpieczne dla dziecka Już wszystkiego mi się odechciało.
Nie znam się na tym w ogóle, ale trzymam kciuki, żeby udało się jakoś te wyniki poprawić

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
A tak pozatym to ciezarne maja za darmo plomby swiatloutwardzalne (te lepsze za 100zl) za darmo na nfz na wszystkie zeby,tak samo jak leczenie kanalowe wszystkich zabkow.tak wiec zapraszam do dentysty. ja sie wlasnie wybieram,za darmo to niech mi tam grzebią
No właśnioe ja też o tym słyszałam i ginku, co później pisałyście też, ostatnio nawet pani w jednej przychodni powiedziała mi o tym, ale z kolei w innej baba walczyła o zaśw.o ubezpieczeniu.
A to się wtedy jakoś inaczej trzeba w kolejkę zapisywać, czy idzie się jak prywatnie, tylko za darmo?
Elmiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 07:02   #4214
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Hej
Jade dziś na zajecia pierwszy raz odkąd mnie mdłości złapały...
Nie wiem co bedzie na uczelni, mam nadzieje, że nie zwymiotuje
Zrobiłam sobie napar ze świeżego imbiru, może pomoże
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 07:11   #4215
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Elmiria Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Khhmm..., to ona ma ci powiedzieć, czy jestes w ciaży, czy coś innego ci dolega!


Suuupeeer wiem, o czym mówisz


Nie znam się na tym w ogóle, ale trzymam kciuki, żeby udało się jakoś te wyniki poprawić


No właśnioe ja też o tym słyszałam i ginku, co później pisałyście też, ostatnio nawet pani w jednej przychodni powiedziała mi o tym, ale z kolei w innej baba walczyła o zaśw.o ubezpieczeniu.
A to się wtedy jakoś inaczej trzeba w kolejkę zapisywać, czy idzie się jak prywatnie, tylko za darmo?
idziesz do przychodni nfz gdzie jest stomatolog albo do takiego prywatnego co ma szyld nfz czyli podpisany kontrakt. I wiadomo ze nfz trzeba bedzie troszke dluzej poczekac,u mnie ok.miesiaca,chyba ze Cie boli zab to od razu musza Cie przyjac.
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 07:31   #4216
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Dzień dobry!

Jade zaraz z mężem w sprawie kuchni na budowę. Miłego dnia!
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:10   #4217
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

hej
witam z rana ja na chwiele i uciekam

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
A dupa blada,nie poszlam na zaden wycinek bo sie zbuntowalam i juz! jakby to nie moglo poczekac do porodu Nic nie beda mi robic na zywca!!!! normalnie czytalam ze daja narkoze albo przynajmniej znieczulenie i jeszcze z racji ciazy zostawiliby mnie na obserwacji a Oskara gdzie bym zostawila? Bog wie kiedy bym wyszla a w piatek mam podpisanie umowy w przedszkolu i zebranie,w poniedzialek o 8 wizyte u ginka. Powiem mojemu ginekologowi ze kolposkopie (sama bez wycinka) moge zrobic prywatnie teraz a wycinek po porodzie i tyle! Ostatnie jaja z tymi krwawieniami byly po tej lepszej cytologii (glebszej) na dna hpv nagle zaczelam plamic i krwiak sie zrobil. Nie bede ryzykowac! Za pol roku nic mi sie nie stanie,nie bede ryzykowac zyciem wlasnego dziecka i tyle. Lekarze i tak to maja gdzies a ja bede potem cierpiec! nie ma h***a!!!
moze to i dobre podejcie nie wiem nie znam sie

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny witam się z Wami wieczornie.

Jestem załamana byłam dzisiaj robić badania w tym prywatnie TSH bo rok temu miałam całkowicie osuniętą tarczyce, hormon zastępczy przyjmuje regularnie. Po prostu zamurowało mnie jak zobaczyłam wyniki norma od 0,3-5 a ja mam 51,5 dzwoniłam do mojej endo i stwierdziła ,ze sama nie wie co ma powiedzieć, na razie zwiększyła mi dawkę leku i za dwa tygodnie znowu mam zrobić wyniki. Boje się bo to początek ciąży a tak wysokie TSH jest bardzo niebezpieczne dla dziecka Już wszystkiego mi się odechciało.
bierz leki i rób badania nie załamuj sie hormony w ciazy szaleja wiec spokojnie moze to tylko chywlowo

zmykam
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:24   #4218
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Witam z rana

Zielona ja tam popieram decyzję, nie dałabym szyjki ruszać w ciąży , nigdy nic nie wiadomo, a lekarze mają wszystko gdzieś.

Istraa ja też jak chodzę na usg od razu widzę bijące serducho, super, że wszystko ok.

Camilla poczekalnia itp. jesteście lekarzami? ale super, że zakupy udane

Reven beta rośnie i dzidzia też, nie zamartwiaj sie już, bo maluch wszystko czuje

Perełka a ile kobiet zachodzi w ciążę nie wiedząc, że mają problemy z tarczycą i potem dzieci rodzą się zdrowe?

Keffi witaj , a gdzie to uciekasz?
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:35   #4219
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Witam dziewczynki
Zielona super że piszesz o tym dentyście bo ja mam zęby do leczenia i tak z nimi zwlekałam to teraz pójdę A jak jest ze znieczuleniem?? Jest jakieś specjalne dla ciężarnych i w ogóle bez?? Bo nie wiem czy przeżyję?
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:37   #4220
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Witajcie dziewczyny

Mnie dziś strasznie piersi bolą nawet jak się nie poruszam, muszę wkońcu wyjść z tego łóżka i zjeść coć na śniadanie
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:39   #4221
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
Zielona super że piszesz o tym dentyście bo ja mam zęby do leczenia i tak z nimi zwlekałam to teraz pójdę A jak jest ze znieczuleniem?? Jest jakieś specjalne dla ciężarnych i w ogóle bez?? Bo nie wiem czy przeżyję?
właśnie szukam w dr google , że są inne znieczulenia dla kobiet w ciąży, przecież gdybyśmy miały zęba do wyrwania to chyba na żywo by nam go nie wyrywali nie ?

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

Mnie dziś strasznie piersi bolą nawet jak się nie poruszam, muszę wkońcu wyjść z tego łóżka i zjeść coć na śniadanie
A mnie dziś głowa boli jak cholera, bo ciśnienie znowu spada buuuuu
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:42   #4222
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

za ścianą u mnie płacze jakieś niemowlę... biedactwo
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:49   #4223
Nue
Rozeznanie
 
Avatar Nue
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 802
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny witam się z Wami wieczornie.

Jestem załamana byłam dzisiaj robić badania w tym prywatnie TSH bo rok temu miałam całkowicie osuniętą tarczyce, hormon zastępczy przyjmuje regularnie. Po prostu zamurowało mnie jak zobaczyłam wyniki norma od 0,3-5 a ja mam 51,5 dzwoniłam do mojej endo i stwierdziła ,ze sama nie wie co ma powiedzieć, na razie zwiększyła mi dawkę leku i za dwa tygodnie znowu mam zrobić wyniki. Boje się bo to początek ciąży a tak wysokie TSH jest bardzo niebezpieczne dla dziecka Już wszystkiego mi się odechciało.
Ja mam stwierdzone Hashimoto i to jest związane z niedoczynnością tarczycy. Wszystko wyszło 3 tygodnie temu, jak robiłam sobie ciążowe badania krwi. TSH podwyższone, co prawda nieznacznie, ale jednak, pędem do endokrynologa no i diagnoza... Początkowo byłam załamana, bo za mało hormonów tarczycy w pierwszym trymestrze może mieć opłakane skutki, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze, i u mnie, i u Ciebie Ja też biorę leki, obie jesteśmy pod opieką lekarza, będzie ok!
__________________
Tugeza.

Nue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:59   #4224
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Witam się Kobitki Wszystko nadrobiłam, ale już zapomniałam co komu miałam odpisać. Fajnie Zielona, że napisalaś o tym dentyście, nawet nie wiedzialam. Wiedzialam za to, że kobiety w ciąży mają darmową opiekę lekarską i panie w recepcji czy to szpitala czy przychodni nawet nie powinny żądać zaswiadczenia o ubezpieczeniu, bo takowe jest niepotrzebne. Za to ja jak leżałam w szpitalu i jak rejestrowałam się do przychodni zawsze takowe chcialy. Teraz chodze do lekarza prywatnie, ale coraz bardziej szkoda mi tej kasy jak sobie policze wszystkie wizyty. Ktoś pisał o wyniku bety- 3. Może to świadczyć o zagniezdzaniu sie zarodka tak jak pisała Nue, ale z doswiadczenia wiem, że pierwszy cykl po odstawieniu tabletek zwykle jest bardzo dziwny, trzeba troszke poczekać żeby się wszystko unormowało. Testy ciązowe zwykle pokazują ciaże jak beta przekracza- 25, chyba Acona pokazują od 10.
Hmmm, co ja tam miałam jeszcze napisać... Milego dnia dziewczynky

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Perełka zgadzam się z Nue, najwazniejsze, że jesteś pod opieką lekarza. Jest dużo kobiet, które są nieświadome swoich klopotow z tarczycą. Piszę tak, bo ja nigdy nie mialam badań na TSH i jakoś w tych poczatkowych tygodniach ciazy ciagle mi było zimno i też sobie wkręciłam, ze to moze wina tarczycy, ale nadal badań nie miałam robionych. A w ogóle to ja już się martwie, bo ostatnio zaczełam czuć ruchy dzieca, a wczoraj i przedwczoraj juz ich nie czułam... Za tydzień usg 3D, już nie moge sie dovczekać, powoli dopada mnie stres.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:02   #4225
gosiaczek20004
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek20004
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 106
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

dzień dobry
pisałam juz że strasznie nie chce mi sie siedzieć w pracy
Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Witam!
witamy
Cytat:
Napisane przez istraa Pokaż wiadomość
haloł!!!!

Jestem już PO... serduszko pięknie bije!!!!!!!!!!!!!!!!
Od razu jak podłaczył USG było widać pulsujący punkcik Jestem taka szczęśliwa.
super ja od wtorku tez juz znam to uczucie
gosiaczek20004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:04   #4226
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

JA nie miałam nawet zaleconych badań na tarczycę

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Istraa przegapiłam Twoją wizytę super że bije!!! Cudowne uczucie!!
A Twója córcia już wie że będzie miała rodzeństwo??
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:06   #4227
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Martarynka na początku podobno nie odczuwa się ruchów dziecka regularnie, nie martw się bo wszystko jest ok. a wstawisz nam zdjęcie Maluszka w 3 D?
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:06   #4228
Nue
Rozeznanie
 
Avatar Nue
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 802
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
JA nie miałam nawet zaleconych badań na tarczycę

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Istraa przegapiłam Twoją wizytę super że bije!!! Cudowne uczucie!!
A Twója córcia już wie że będzie miała rodzeństwo??
Ja też bym nie miała zleconych, lekarz dopisał do listy w ostatniej chwili, na moją prośbę, bo moja siostra też ma problemy z tarczycą. No i wyszło. Badanie TSH powinno być obowiązkowe!

Istraa, gratulacje!! Powiecie Ewci teraz, czy dopiero za jakiś czas?
__________________
Tugeza.

Nue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:08   #4229
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
JA nie miałam nawet zaleconych badań na tarczycę

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Istraa przegapiłam Twoją wizytę super że bije!!! Cudowne uczucie!!
A Twója córcia już wie że będzie miała rodzeństwo??
Ja od razu dostałam badania hormonów tarczycy bo w dzieciństwie chorowałam na nią a moja mama ma ja wyciętą , ale na szczęście jest ok.
A też miałam schizy, że coś jest nie tak, bo zawsze chuda byłam , nie mogłam przytyć i ciągle mi zimno było, ale na szczęście jest ok.
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:10   #4230
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

to na następnej wizycie poproszę może o skierowanie?
Dziewczyny czy któaś z Was czuje się słabo? JA mam takie dni że ledwo chodzę, nogi z waty jakbym miała się przewrócić...
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.