Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-14, 10:51   #631
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny polećcie mi jakiś ochronny krem do twarzy, taki na teraz przy niskich temperaturach, taki który zostawia lekką warstewkę na skórze ale skóra nie będzie się po nim świecić jak latarnia.
Mam krem dla dzieci Pat&Rub, ale właśnie po nim strasznie się świece.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...eniaczami.html

Bardzo dobry, wydajny (jedna, góra dwie pompki) i nie powoduje świecenia. Cerę mam skłonną do przetłuszczania i zapychania. Z powodzeniem używałam od jesieni do wczesnej wiosny
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 11:08   #632
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...eniaczami.html

Bardzo dobry, wydajny (jedna, góra dwie pompki) i nie powoduje świecenia. Cerę mam skłonną do przetłuszczania i zapychania. Z powodzeniem używałam od jesieni do wczesnej wiosny

Dzięki, on będzie za lekki. Ale masz racje jest fajny pod makijaż.
Ja szukam czegoś bardziej konkretnego, np. na narty.

Znalazłam nagietkowy krem na niepogodę dla dzieci Weledy, ale nie wiem jaką ma konsystencję. Muszę o nim poczytać.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 11:39   #633
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dzięki, on będzie za lekki. Ale masz racje jest fajny pod makijaż.
Ja szukam czegoś bardziej konkretnego, np. na narty.

Znalazłam nagietkowy krem na niepogodę dla dzieci Weledy, ale nie wiem jaką ma konsystencję. Muszę o nim poczytać.

Kupiłam ten: http://mommecosmetics.com/sklep/prod...pogode-spf-25/ ale jest strasznie tłusty i mazisty Smaruje, czekam i odciskam go na chusteczce.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 21:26   #634
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Kupiłam ten: http://mommecosmetics.com/sklep/prod...pogode-spf-25/ ale jest strasznie tłusty i mazisty Smaruje, czekam i odciskam go na chusteczce.
Dzięki za namiary. Czegoś takiego szukałam. Do tej pory byłam na winter babydream, ale był za malo tłusty
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 08:20   #635
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Po prostu mnie zatkało
http://leyla.pl/mydlo-glicerynowe-zl...ie-p-2869.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 09:11   #636
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

ale prezent na wieczór panieński jak znalazł
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 09:45   #637
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Dzięki za namiary. Czegoś takiego szukałam. Do tej pory byłam na winter babydream, ale był za malo tłusty

Nie ma sprawy Ma filtr, wiec na narty jak znalazł.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

ale prezent na wieczór panieński jak znalazł

O tym samym pomyślałam Panieński albo jakieś firmowe mikołajki.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-15, 09:50   #638
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Organique pozamiatał internety
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 14:39   #639
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

ale prezent na wieczór panieński jak znalazł
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Ma filtr, wiec na narty jak znalazł.






O tym samym pomyślałam Panieński albo jakieś firmowe mikołajki.

Dziewczyny, ale to nic Widziałam mydło penis, które po potarciu wypluwało mydło (taki mechanizm był), To dopiero ohydztwo

W temacie "oryginalnych" pomysłow - szukałam inspiracji na tort dla mojego trzylatka, wyszukało m.in. torty z okazji urodzenia dziecka główka wychodząca wiadomo skąd, nie brakuje oczywiście "krwi"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 14:59   #640
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale to nic Widziałam mydło penis, które po potarciu wypluwało mydło (taki mechanizm był), To dopiero ohydztwo

W temacie "oryginalnych" pomysłow - szukałam inspiracji na tort dla mojego trzylatka, wyszukało m.in. torty z okazji urodzenia dziecka główka wychodząca wiadomo skąd, nie brakuje oczywiście "krwi"

__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 18:37   #641
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Witam na nowym wątku> Tak się zastanawiałam, dlaczego mi powiadomienia nie przychodzą.
Właśnie szukam nowego, naturalnego tuszu do rzęs i eyelinera z pędzelkiem. Czy Lavera się sprawdzi?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-16, 17:38   #642
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Super promocja 40% na wszystko!
http://brasilnatural.pl/pl/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 11:13   #643
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Witam na nowym wątku> Tak się zastanawiałam, dlaczego mi powiadomienia nie przychodzą.
Właśnie szukam nowego, naturalnego tuszu do rzęs i eyelinera z pędzelkiem. Czy Lavera się sprawdzi?
Lavera jest ok Ja eyelinera nie uzywam wogole niestety
w jakims boxie niespodziance mialam tusz PuroBio i jest fajny
Dzis ma byc do mnie dostarczony swiateczny box niespodzianka, wyczekuje go jak dziecko mikolaja

Box dotarl a w nim:
- Balsam do ust Hurraw
- Bioturm- Balsam do ciala z granatem 250ml
- Nourish- Golden Glow- rozswietlacz do twarzy 30ml
- Shanti- zestaw podrozny
- Seifendealer- pralinki do kapieli o zapachu lawendy
- Kiss the moon- After dark balm, probka, balsam z olejkami eterycznymi na dory sen

Balsam juz mi sie podoba, nie mialam do tej pory okazji by go przetestowac

Edytowane przez kajaccn
Czas edycji: 2016-12-17 o 17:37
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 08:12   #644
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

dziewczyny, potrzebowałam jakiegoś balsamu do ciała na już i w Tesco wypatrzyłam kosmetyki Organic Shop - wzięłam mus do ciała peeling i szampon
opakowania tandetne i nieporęczne, ale najważniejsza zawartość, więc chciałam Was zapytać czy te kosmetyki mają dobre składy? Pamiętam, ze jakiś czas temu kupowałyście produkty tej firmy, bo dzięki temu zwróciłam na nie uwagę - jakie macie opinie na ich temat?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 18:15   #645
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Lavera jest ok Ja eyelinera nie uzywam wogole niestety
w jakims boxie niespodziance mialam tusz PuroBio i jest fajny
Dzis ma byc do mnie dostarczony swiateczny box niespodzianka, wyczekuje go jak dziecko mikolaja

Box dotarl a w nim:
- Balsam do ust Hurraw
- Bioturm- Balsam do ciala z granatem 250ml
- Nourish- Golden Glow- rozswietlacz do twarzy 30ml
- Shanti- zestaw podrozny
- Seifendealer- pralinki do kapieli o zapachu lawendy
- Kiss the moon- After dark balm, probka, balsam z olejkami eterycznymi na dory sen

Balsam juz mi sie podoba, nie mialam do tej pory okazji by go przetestowac
dzięki, zamówiłam tusz Benecos, zobaczymy co to będzie ?

Nie wiem czy ktoś tu pisał, na greenline-sklep.pl jest fajny program lojalnościowy ? za recenzje przyznawane są punkty, które można wymienić na zakupy lub koszt wysyłki.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 10:47   #646
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, potrzebowałam jakiegoś balsamu do ciała na już i w Tesco wypatrzyłam kosmetyki Organic Shop - wzięłam mus do ciała peeling i szampon
opakowania tandetne i nieporęczne, ale najważniejsza zawartość, więc chciałam Was zapytać czy te kosmetyki mają dobre składy? Pamiętam, ze jakiś czas temu kupowałyście produkty tej firmy, bo dzięki temu zwróciłam na nie uwagę - jakie macie opinie na ich temat?
Podaje skład musu truskawkowego może ktoś oceni: Aqua, Coco-Caprylate Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Octydodecanol, Fragaria Vesca Fruit Extract, Hydrolyzed Milk Protein, Rubus Idaeus Fruit Extract*, Mel*, Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol, CI 77491.
Zastanawiałam się nad zakupem właśnie tego musu ale one nie mają zabezpieczenia i każdy może włożyć paluchy do opakowania, także zrezygnowałam. Ogólnie miałam szampony z tej firmy i są ok.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 11:31   #647
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, potrzebowałam jakiegoś balsamu do ciała na już i w Tesco wypatrzyłam kosmetyki Organic Shop - wzięłam mus do ciała peeling i szampon
opakowania tandetne i nieporęczne, ale najważniejsza zawartość, więc chciałam Was zapytać czy te kosmetyki mają dobre składy? Pamiętam, ze jakiś czas temu kupowałyście produkty tej firmy, bo dzięki temu zwróciłam na nie uwagę - jakie macie opinie na ich temat?
Składy są ok, cena bardzo niska więc wiadomo że bez szału 😜 Mam odżywkę i jest bardzo fajna ale Alterry przebije 😜
Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Podaje skład musu truskawkowego może ktoś oceni: Aqua, Coco-Caprylate Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Octydodecanol, Fragaria Vesca Fruit Extract, Hydrolyzed Milk Protein, Rubus Idaeus Fruit Extract*, Mel*, Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol, CI 77491.
Zastanawiałam się nad zakupem właśnie tego musu ale one nie mają zabezpieczenia i każdy może włożyć paluchy do opakowania, także zrezygnowałam. Ogólnie miałam szampony z tej firmy i są ok.
Mam mus truskawkowy czy podobny i nie ma zabezpieczenia. Dodatkowo otwierałam go bokiem i mi wyleciał, jest nizwykle rzadki, teraz przełożę go do opakowania z pompką. 😉 Sam w sobie jest przeciętny, nie wiem jak zapach bo nic nie czuje na razie 🙁 Liczę na inne kosmetyki od nich, peeligi podobno są super ☺

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Jak kupować to tylko w dobrej drogerii Internetowej aby mieć pewność że nie macane 😜

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 13:11   #648
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Składy są ok, cena bardzo niska więc wiadomo że bez szału 😜 Mam odżywkę i jest bardzo fajna ale Alterry przebije 😜
Mam mus truskawkowy czy podobny i nie ma zabezpieczenia. Dodatkowo otwierałam go bokiem i mi wyleciał, jest nizwykle rzadki, teraz przełożę go do opakowania z pompką. 😉 Sam w sobie jest przeciętny, nie wiem jak zapach bo nic nie czuje na razie 🙁 Liczę na inne kosmetyki od nich, peeligi podobno są super ☺
Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------
Jak kupować to tylko w dobrej drogerii Internetowej aby mieć pewność że nie macane 😜
Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Zapach super i tylko tyle. Mnie denerwuje brak zabezpieczeń, mało tego, tak jak pisałaś ten produkt ma lejącą konsystencję i łatwo go wylać.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 15:00   #649
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

My mamy na narty i mróz ten: https://www.matuli.pl/pl/p/Zimowy-kr...ycia-Momme/269

Fajny, bo bez wody, więc tłusty i wydajny, ale faktycznie zostawia taką powłoke na skórze i dobrze chroni. Ja jestem zadowolona.
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 16:30   #650
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Zapach super i tylko tyle. Mnie denerwuje brak zabezpieczeń, mało tego, tak jak pisałaś ten produkt ma lejącą konsystencję i łatwo go wylać.
No niestety 🙁 Mam nadzieję że to tylko ten taki jest, muszę inne zapachy sprawdzić 😉

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 09:52   #651
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Tesco organics nie próbowałam, teraz kończę stary krem, a przymierzam się do firmy Alteya.
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 10:13   #652
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Anabelle28 Pokaż wiadomość
Tesco organics nie próbowałam, teraz kończę stary krem, a przymierzam się do firmy Alteya.
a cóż to takiego
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 12:11   #653
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
No niestety 🙁 Mam nadzieję że to tylko ten taki jest, muszę inne zapachy sprawdzić 😉

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Nie wiem czy chodziło Ci o konsystencję czy brak zabezpieczenia ale wszystkie te balsamy czy scruby nie mają zabezpieczeń i to nie tylko te dostępne w Tesco. Co do konsystencji to te balsamy są lejące.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 12:17   #654
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Nie wiem czy chodziło Ci o konsystencję czy brak zabezpieczenia ale wszystkie te balsamy czy scruby nie mają zabezpieczeń i to nie tylko te dostępne w Tesco. Co do konsystencji to te balsamy są lejące.
Szkoda 🙁 Więc się nie polubimy, zamówię peeling, może on się sprawdzi 🙂 PS. W Minti przy płatności kartą Visa darmowa dostawa 🙂 Mają ich kosmetyki 😉

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 14:27   #655
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cześć dziewczyny
Zrobiłam ostatnio nieplanowane zakupy na holland and barrett. Skusiły mnie przecenione Yes to Grapefruit i zestaw Hemp Oil (serum pod oczy, serum do ust, krem do rąk, żel pod prysznic, krem do twarzy, rękawiczki), do tego rabat 50% co drugi produkt, więc i wychwalana maseczka Bio - Plasma też jest moja.

Na drugim zdjęciu jest część z moich must have (jedynie odżywka owsiana Weledy jest mi jeszcze nieznana) oraz Suki trafione za pół ceny (tonik, cleanser i krem pod oczy). Kilka dni temu dotarło też serum JJB z iherb.
Jestem szczęśliwa
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 14:29   #656
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20161220_001.jpg (131,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20161220_003.jpg (117,6 KB, 61 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 16:35   #657
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Zrobiłam ostatnio nieplanowane zakupy na holland and barrett. Skusiły mnie przecenione Yes to Grapefruit i zestaw Hemp Oil (serum pod oczy, serum do ust, krem do rąk, żel pod prysznic, krem do twarzy, rękawiczki), do tego rabat 50% co drugi produkt, więc i wychwalana maseczka Bio - Plasma też jest moja.

Na drugim zdjęciu jest część z moich must have (jedynie odżywka owsiana Weledy jest mi jeszcze nieznana) oraz Suki trafione za pół ceny (tonik, cleanser i krem pod oczy). Kilka dni temu dotarło też serum JJB z iherb.
Jestem szczęśliwa
Same kuszące wspaniałości
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 17:57   #658
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Super promocja 40% na wszystko!
http://brasilnatural.pl/pl/
Znowu kuszenie, już miałam w koszyku parę rzeczy, ale resztkami sił się powstrzymałam.

Za to mam już Grzebień z TBS, jest super. Grzebienia z Avonu nie będę wyrzucać na razie, jest jeszcze dobry, ale TBS okazał się świetny gabarytowo do torebki. Super rozczesuje włosy, zarówno suche jak i mokre, no i fajnie wygląda, jest ogólnie grubiutki, te zęby mają spory rozmiar.

Kupiłam dziś stacjonarnie dla mamy pod choinkę m.in. szampon Bentley Organics do suchych i farbowanych włosów (czerwony) i dla siebie oraz koleżanki płyn z żyworódki, bo odlewka od Sylwiusaki bardzo przypadła mi do gustu.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
zdjęcia
Ale cuda! Ja żałuję, że nie kupiłam więcej sztuk tej maseczki bio plazma, sklep zamknięty. Jest naprawdę rewelacyjna jak dla mnie Z resztą różany krem do rąk i mleczko oczyszczające również uwielbiam, żel pod prysznic arganowy również bardzo dobry. No nie mogę się nachwalić na tą markę, bo i szampon i odżywka manuka super się zapowiada po jednym użyciu. Z serii Hemp mam szampon 2in1, po jednym użyciu podoba mi się, aczkolwiek nie czuć odżywki zbytnio, tzn pielęgnuje tak samo jak inne dobre szampony. Koniecznie napisz, jak się u Ciebie sprawdza maseczka, jak i cała reszta Odżywkę Weledy miałam, bardzo fajna, wygładzała i prostowała mi fryz, lekka, ale nie lubiłam jej używać za często, bo przeproteinowuje.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-12-20 o 18:01
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 18:57   #659
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Znowu kuszenie, już miałam w koszyku parę rzeczy, ale resztkami sił się powstrzymałam.

Za to mam już Grzebień z TBS, jest super. Grzebienia z Avonu nie będę wyrzucać na razie, jest jeszcze dobry, ale TBS okazał się świetny gabarytowo do torebki. Super rozczesuje włosy, zarówno suche jak i mokre, no i fajnie wygląda, jest ogólnie grubiutki, te zęby mają spory rozmiar.

Kupiłam dziś stacjonarnie dla mamy pod choinkę m.in. szampon Bentley Organics do suchych i farbowanych włosów (czerwony) i dla siebie oraz koleżanki płyn z żyworódki, bo odlewka od Sylwiusaki bardzo przypadła mi do gustu.



Ale cuda! Ja żałuję, że nie kupiłam więcej sztuk tej maseczki bio plazma, sklep zamknięty. Jest naprawdę rewelacyjna jak dla mnie Z resztą różany krem do rąk i mleczko oczyszczające również uwielbiam, żel pod prysznic arganowy również bardzo dobry. No nie mogę się nachwalić na tą markę, bo i szampon i odżywka manuka super się zapowiada po jednym użyciu. Z serii Hemp mam szampon 2in1, po jednym użyciu podoba mi się, aczkolwiek nie czuć odżywki zbytnio, tzn pielęgnuje tak samo jak inne dobre szampony. Koniecznie napisz, jak się u Ciebie sprawdza maseczka, jak i cała reszta Odżywkę Weledy miałam, bardzo fajna, wygładzała i prostowała mi fryz, lekka, ale nie lubiłam jej używać za często, bo przeproteinowuje.
ja się nie powstrzymałam Czekałam na taką promocję u nich Za dużo nie kupiłam, bo mam zapasy, ale 2rzeczy mnie od dłuższego czasu ciekawiły, to capnęłam

jak ten grzebień wygląda? jest gdzieś jego zdjęcie w necie?

np, dali czadu z tym zamknięciem sklepu muszę się przejść do stacjonarnych sklepów i zobaczyć, czy nie robią jakieś wyprzedaży, skoro dystrybucja im padła albo przynajmniej kupić moje ulubione ich kosmetyki.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
zdjęcia
cuda a serum Jeffrey James Botanicals wymiata
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 19:16   #660
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
zdjęcia

Peeling z yes to jest fajny Zaciekawil mnie ten tonik z Suki. Daj znac jak sie sprawdza.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.