Rossmann - część XVI - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-03, 19:50   #601
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez _Miranda Pokaż wiadomość
Dopadłam tester CK Obsession Night Women, waham się czy kupić. Co sądzicie o tych perfumach?
Miałam je kiedyś, dostałam pod choinkę. Zapach był przecudowny, taki zmysłowy i uwodzicielski. Perfumy mają świetny dozownik, rozpyla bardzo przyzwoitą mgiełkę - jednym piknięciem spryskujemy szyję, dekolt i ubranie. Zapach jest mega trwały, na ubraniach utrzymuje się kilka dni. Ostatnio byłą na nie promocja - 100ml/99zł. Kurcze, gdybym nie miała ograniczonego budżetu to byłyby już moje.
Przyznam się, że czasami gdy wstąpię do Rosska to potrafię spryskać się testerem, ale ciiiiiicho sza.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 20:07   #602
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: Rossmann - część XVI

hej
mam pytanie - szukałam w wyszukiwarce, ale niczego nie znalazłam. zdecydowałam się na kupno wszędzie zachwalanego Carmexu. i w związku z tym moje pytanie - który jest według Was najlepszy? zarówno pod względem działania (chociaż myślę, że w tym są akurat podobne), jak i zapach. zastanawiam się głównie nad wiśniowym i truskawkowym, gdyż bardzo lubię ładnie pachnące kosmetyki (chociaż wiadomo, że nie zapach jest najważniejszy...). czytałam jednak, że wiśniowy ma bardzo nieprzyjemny zapach... stąd moje wątpliwości
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 20:08   #603
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Miałam je kiedyś, dostałam pod choinkę. Zapach był przecudowny, taki zmysłowy i uwodzicielski. Perfumy mają świetny dozownik, rozpyla bardzo przyzwoitą mgiełkę - jednym piknięciem spryskujemy szyję, dekolt i ubranie. Zapach jest mega trwały, na ubraniach utrzymuje się kilka dni. Ostatnio byłą na nie promocja - 100ml/99zł. Kurcze, gdybym nie miała ograniczonego budżetu to byłyby już moje.
Przyznam się, że czasami gdy wstąpię do Rosska to potrafię spryskać się testerem, ale ciiiiiicho sza.
ja tak robię czasem w Sephorze
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 20:59   #604
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
hej
mam pytanie - szukałam w wyszukiwarce, ale niczego nie znalazłam. zdecydowałam się na kupno wszędzie zachwalanego Carmexu. i w związku z tym moje pytanie - który jest według Was najlepszy? zarówno pod względem działania (chociaż myślę, że w tym są akurat podobne), jak i zapach. zastanawiam się głównie nad wiśniowym i truskawkowym, gdyż bardzo lubię ładnie pachnące kosmetyki (chociaż wiadomo, że nie zapach jest najważniejszy...). czytałam jednak, że wiśniowy ma bardzo nieprzyjemny zapach... stąd moje wątpliwości
Mam obydwa i wolę truskawkowy, ale dlatego, że bardziej wolę truskawkowy niż wiśniowy. Ten drugi wcale nie ma brzydkiego zapachu, nie wiem skąd taka opinia.
Posmarowany lekko "mrozi" usta przez chwilę, utrzymuje się długo, ładnie błyszczy na ustach, nie jest lepki. Co do działania bardzo polecam, szczególnie na spierzchnięte usta, bo świetnie goi
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 21:31   #605
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
polecam Acnefan, co prawda maść jest gęsta i biała - ale zasycha i działa
polecam tormentiol-bez recepty
naprawdę świetna maść tylko strasznie cuchnie
i brudzi
ale za ten efekt warto

Cytat:
Napisane przez MalaMalaMi Pokaż wiadomość
Na nadwrażliwość polecam sensodyne. Mi pomogła. Narazie mam spokój z nadwrażliwością i używam innej pasty.
Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
ja uzywam sensodyne fajnie czysci i dobrze odswierza nie ma smaku wscieklej miety palacej w buzie tylko taka slodka przyjemna mietka

w rosie na regale z miniaturkami kosmetykow jest mini pasta sensodyne.ja wlasnie taka kupilam bo szkoda wydawac te 15zl a pozniej nie uzywac ta malutka jest za 2,99
ja dostalam od dentysty--sensodyne,elmex iparodontax
zapytaj swojego czy nie ma darmowych ?

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Dziś wreszcie mogłam wypróbować nowy podklad Miss Sporty i muszę powiedzieć, że świetnie się spisał. Ładnie matuje i kryje No, i wcale nie jest suchy

Wreszcie dorwałam szminkę Elixir nr 5 Przy okazji zgarnęłam żel OS czekolada z pomarańczą oraz balsam Alterra z liczi
to sie ciesze ze podklad dobry
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 22:13   #606
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez Marta a Pokaż wiadomość
Czy dostanę w rossmanie ten krem Flos lek ochronny na zimę?
W rossmannie nie widziałam,są w naturze, aptekach i mniejszych drogeriach
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 22:28   #607
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Przy okazji zgarnęłam żel OS czekolada z pomarańczą oraz balsam Alterra z liczi
A ten Alterra z liczi jest taki sam pod względem konsystencji jak ten sernikowy?
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 22:52   #608
Winona
Rozeznanie
 
Avatar Winona
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 614
Dot.: Rossmann - część XVI

Wróciłam

Cytat:
Napisane przez Madziulllka Pokaż wiadomość
Parasolki w Rossmannie mają dobre, więc warto, tylko nie wiem czy na śnieg się nadadzą, bo jak pada śnieg to ja nie noszę ze sobą parasola, tylko kaptur, albo czapkę
Ja polecam

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Nie było mnie kilka dni, a tu nowy wątek... no tak promocja -40% zrobiła swoje
Witam zatem!
Idę nadrabiać wątek
Ja też jestem w szoku ile stron, ale nie dam rady nadrobić w Rossmannie kupiłam tylko 2 odżywki do paznokci.

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ta maść cynkowa, olejek z drzewa herbacianego i ten Acnefan to rozumiem, że w aptekach się kupuje? Znaczy, w każdej aptece można to kupić czy jakiś specjalnych co mają takie naturalne preparaty?
Wszystko powinno być w aptece

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
U mnie też żele OS wypaćkane. Nie wiem co z nimi robią, prawdopodobnie przynoszą butelkę wody i testują je na miejscu
W moim też cała półka wypaćkana.

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
do wybielania polecam paski crest
na allegro tylko, bo blendamed wycofane
Wpisałam na listę
Winona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 01:59   #609
ladylukier
Wtajemniczenie
 
Avatar ladylukier
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 004
Dot.: Rossmann - część XVI

A ja dziś kupiłam świeczkę o zapachu truskawkowej czekolady. W słoiczku zapach przepiękny, ale po zapaleniu ledwo wyczuwalny

I coś co mnie zdziwiło: na szafie Rimmela wystawione były próbki jakiegoś nowego podkładu - duża ilość klask i:
__________________
http://www.prawieogarniam.pl/

05.05. Golden Oreo
26.03. Moja przygoda z bieganiem
22.02. Neoguri - zupka chińska na wypasie
ladylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 06:33   #610
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Rossmann - część XVI

Asiuchal: co do spryskiwania się w sklepie testerem, to nie widzę w tym nic dziwnego U nas może jest to dziwnie postrzegane, ale zagranicą to normalne, że klienta chodzi, kilka- kilkanaście razy psika się danym zapachem (w różnych dniach) zanim się zdecyduje czy go kupi. Po to są testery. Zapach na każdym pachnie inaczej więc trzeba go na sobie wypróbować. Gorzej jak powszechnie się zdarza że kobity się malują i próbują na sobie nie-testerów, ale ten wątek był tak rozpisany ze już wystarczy.

Kobitki a potrzebuję jeszcze dwa zapachy do prezentów dokupić i mam problem. Potrzebuję męski i kobiecy, do około 40 -50 zł, ale i tu największy problem : zapachy mają być dość ciężkie. Ja osobiście lubię lekkie delikatne nuty i dlatego proszę Was o ratunek. Polećcie coś cięższego , nie wiem z piżmem czy co, w ogóle się na tym typie zapachów nie znam....

A co do past do zębów to od wielu lat kupuję i stosuję na zmianę elmexy : zielony i pomarańczowy. Zęby myje dwa - trzy razy dziennie. (minimum rano i wieczorem). Mimo, ze nie są to pasty wybielające zauważyłam że kolor moich zębów jest naprawdę biały! Do tego dentysta polecił mi płukanki Listerine (są bardzo mocne, moja ulubiona to nowa listerine zero bez alkoholu, da się znieść jej smak )., z tym że płukankę stosuję nie tyle po co pomiędzy myciem zębów. Od czasów takiej pielęgnacji (plus nić dentystyczna) nie mogę narzekać na zęby. Kolor ładny i nie ma żadnych ubytków (ostatni ząb miała robiony jakieś 7 lat temu). Wiec polecam gorąco!
__________________
Be Yourself. Always.

Edytowane przez elganja
Czas edycji: 2012-12-04 o 06:48
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 07:56   #611
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Rossmann - część XVI

Dziewczyny, a polecicie jakiś peeling i żel do mycia ciała? Najlepiej o dość naturalnym składzie Myślałam o "mydle do ciała w płynie" Ziaja, na KWC ma dobre opinie i jest całkiem tanie. Macie jakieś inne "faworytki"?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 08:05   #612
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a polecicie jakiś peeling i żel do mycia ciała? Najlepiej o dość naturalnym składzie Myślałam o "mydle do ciała w płynie" Ziaja, na KWC ma dobre opinie i jest całkiem tanie. Macie jakieś inne "faworytki"?
A co rozumiesz przez naturalny skład? Ja do kosmetyków z takim składem nie zaliczyłabym produktów Ziaji.
Jeżeli zaś chodzi o naturalny peeling, to polecam zainteresować się peelingiem kawowym, który możesz zrobić sama i wiesz, co w nim jest.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 09:41   #613
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
hej
mam pytanie - szukałam w wyszukiwarce, ale niczego nie znalazłam. zdecydowałam się na kupno wszędzie zachwalanego Carmexu. i w związku z tym moje pytanie - który jest według Was najlepszy? zarówno pod względem działania (chociaż myślę, że w tym są akurat podobne), jak i zapach. zastanawiam się głównie nad wiśniowym i truskawkowym, gdyż bardzo lubię ładnie pachnące kosmetyki (chociaż wiadomo, że nie zapach jest najważniejszy...). czytałam jednak, że wiśniowy ma bardzo nieprzyjemny zapach... stąd moje wątpliwości
ja mam truskawkę i uwielbiam ją bardzo. za zapach, za działanie. niestety mnie już po kilku użyciach przestała mrozić. nie wiem czy to normalne?
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 10:01   #614
Madziulllka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziulllka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 3 130
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Miałam je kiedyś, dostałam pod choinkę. Zapach był przecudowny, taki zmysłowy i uwodzicielski. Perfumy mają świetny dozownik, rozpyla bardzo przyzwoitą mgiełkę - jednym piknięciem spryskujemy szyję, dekolt i ubranie. Zapach jest mega trwały, na ubraniach utrzymuje się kilka dni. Ostatnio byłą na nie promocja - 100ml/99zł. Kurcze, gdybym nie miała ograniczonego budżetu to byłyby już moje.
Przyznam się, że czasami gdy wstąpię do Rosska to potrafię spryskać się testerem, ale ciiiiiicho sza.
Ja się zgadzam z Tobą, zapach przecudny i trwały, posiadam je aktualnie, świetne są, chociaż na co dzień nie stosuję. Ja właśnie kupiłam je w takiej cenie, ale wiosną.
__________________
Wymień się ze mną:
Kosmetyki
Książki

Proszę o odpisywanie w moich wątkach
Madziulllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:26   #615
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Rossmann - część XVI

Jak ja się ciesze na tą promocje -40% na kolorówkę, bo mi się kończy podkład, tylko nie wiem czy w moim rossmanie jest szafa z manhattanu...
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:29   #616
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Jak ja się ciesze na tą promocje -40% na kolorówkę, bo mi się kończy podkład, tylko nie wiem czy w moim rossmanie jest szafa z manhattanu...
Tej promocji już nie ma
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 14:49   #617
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann - część XVI

Dobry jest balsam do ust w sztyfcie Lovely w wersji niebieskiej? Bo kupiłam dwie pozostałe i się zastanawiam czy nie dokupić jeszcze tej ostatniej są teraz za caaałe 3,19zł
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 15:11   #618
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Rossmann - część XVI

Zajrzałam dzisiaj do Rosska, ale tak biegusiem, na szybko.
Tak jak pisałyście. Są balsamy Alterry w CND. Do tego kremy Kamil do rąk, z Urea (za 5.99 chyba) jest w cnd i tez Kamil z avocado, w zakręcanym słoiczku za 6zł z groszami.

Chciałam kupić jakiś nowy żel do kąpieli, ale żadna nowa Isana mi nie przypadła do gustu, a ten z figą to mi przypomina zapach zużytej szmaty do podłogi Powąchałam też żele OS, no i też nie wzięłam, ten z pomarańczą jaki słodki, aż mnie zemdliło. No a jako że nowy żel to tylko fanaberia, bo mam 3 zaczęte i 8 nie tkniętych, to sobie odpuściłam.

A co do płynu do kąpieli Luksja, pisałyście że u was powymiatane te czekolada & pomarańcza. To u mnie odwrotnie. Wszystkie rodzaje płynów wymiecione, pusto, a tylko jeden calutki pełny rządek czekoladowych.
Albo akurat go dołożyli, albo moje miasto nie czyta tego wątku
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 15:36   #619
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Zajrzałam dzisiaj do Rosska, ale tak biegusiem, na szybko.
Tak jak pisałyście. Są balsamy Alterry w CND. Do tego kremy Kamil do rąk, z Urea (za 5.99 chyba) jest w cnd i tez Kamil z avocado, w zakręcanym słoiczku za 6zł z groszami.

Chciałam kupić jakiś nowy żel do kąpieli, ale żadna nowa Isana mi nie przypadła do gustu, a ten z figą to mi przypomina zapach zużytej szmaty do podłogi Powąchałam też żele OS, no i też nie wzięłam, ten z pomarańczą jaki słodki, aż mnie zemdliło. No a jako że nowy żel to tylko fanaberia, bo mam 3 zaczęte i 8 nie tkniętych, to sobie odpuściłam.

A co do płynu do kąpieli Luksja, pisałyście że u was powymiatane te czekolada & pomarańcza. To u mnie odwrotnie. Wszystkie rodzaje płynów wymiecione, pusto, a tylko jeden calutki pełny rządek czekoladowych.
Albo akurat go dołożyli, albo moje miasto nie czyta tego wątku
u mnie tak było w rossie, w którym musialam przejść obojętnie obok tych żeli bo musialam jeszcze isc do innych sklepów na zakupy a nie lubię podejrzliwych spojrzeń ochroniarzy rządek pomaranczy z czekoladą, innych zero

w drugim rossie był rządek różowych, reszty brak
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 15:45   #620
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Rossmann - część XVI

Witam Was dziewczynki

Odwiedziłam dzisiaj Rosska i przytargałam do domu:
-oczywiście (bo jakżeby inaczej) płyn do kąpieli Luksja CHOCO - 6,19zł
Miałam w planie wziać właśnie Choco i jeden/dwa inne zapachy, ale ku mojemu zdumieniu innych nie było. Null. Zero. Wszystko wymiecione. Za to Choco cały rząd, więc wzięłam łapczywie dwa , krążyłam po Rossmannie z 20 minut, a gdy chciałam wyjść, postanowiłam jeszcze rzucić okiem czy nie dołożono tych płynów, niestety nie, patrzę a tam tylko jedna sztuka Choco się ostała ale ma branie ten płyn
-Żel pod prysznic z pomarańczą i lukrecją - Original Source - 5,99zł
Udało mi się dorwać nie ruszane opakowanie. Wąchałam też limitkę śliwkową zapach również ładny, ale obrzydziło mnie, że każde (chyba dotknęłam z siedem opakowań) było uwalone z żelu. Masakra.
- Żel pod prysznic z żurawiną i białą herbatą - Isana - 3,99zł
Nie wiem na kiego grzyba mi kolejny żel pod prysznic (myślę, że aktualnie mam ich około dziesięciu ). Gdy tak stałam i wybierałam żele z OS, to przypomniało mi się, że zachwycałyście się tu zapachem limitki Isany, no więc powąchałam i przepadłam pachnie szalenie smakowicie
- Bielenda - Sexy Look - Jędrny Biust - 13,99zł
- Tusz Lovely - Curling Pump Up Mascara - 8,99zł
Mam dość tuszy, ale wzięłam go, bo widziałam, że akurat Pani Rossmannianka dokładała produkty do szaf.

Kupiłam też płyn do naczyń Fairy o zapachu pomarańczy i trawy cytrynowej (4,99zł) i czekoladę gorzką Das Exquisite (3,79zł).

Chciałam wziać Wibo Eliksir, ale co lepsze kolory to już wymiecione. Poprosiłam Panią, aby sprawdziła czy w szufladzie nie ma nr. 5, ale niestety nie było Od kiedy jest szał na ten kolor, to nigdy go u mnie nie ma
Byłam też świadkiem jak wyżej wymieniona sprzedawczyni, na pytanie "czy mogę otworzyć ten produkt, żeby sprawdzić kolor?" (chyba to był róż z Wibo) odpowiedziała coś w stylu "nie, bo wtedy będzie używany, a nie nowy". Akurat wykładała produkty przy tej szafie z której owa dama chciała wypróbować produkt. Jakby jej tam nie było, to bez skrupułów by wypróbowała produkt i odłożyła zmacany na półkę.

Widziałam w promocji Rossmann, Mel Merio, Vanilla Spirit EDP o który Was ostatnio pytałam, więc wzięłam, ale przy kasie się cofnęłam i odłożyłam na półkę. Resztki zdrowego rozsądku wzięły górę (wczoraj zamówiłam kilka sztuk perfum za prawie 400 zł ).

W dalszym ciągu u mnie nie ma chusteczek do higieny intymnej z Facelle!

Edytowane przez zaczarowana
Czas edycji: 2012-12-04 o 15:48 Powód: dodaję link
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 15:53   #621
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
u mnie tak było w rossie, w którym musialam przejść obojętnie obok tych żeli bo musialam jeszcze isc do innych sklepów na zakupy a nie lubię podejrzliwych spojrzeń ochroniarzy rządek pomaranczy z czekoladą, innych zero

w drugim rossie był rządek różowych, reszty brak
Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki

Odwiedziłam dzisiaj Rosska i przytargałam do domu:
-oczywiście (bo jakżeby inaczej) płyn do kąpieli Luksja CHOCO - 6,19zł
Miałam w planie wziać właśnie Choco i jeden/dwa inne zapachy, ale ku mojemu zdumieniu innych nie było. Null. Zero. Wszystko wymiecione. Za to Choco cały rząd, więc wzięłam łapczywie dwa
O widzę że to jakaś nowa zasada
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 15:54   #622
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Rossmann - część XVI

Czy w R dostane butelki podróżne z atomizerem? Czy tylko z pompką?
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 15:55   #623
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Rossmann - część XVI

Ktoś pytał o puder Synergen, czy dostepny bo ponoć brakuje. no więc specjalnie dziś zerknęłam, u mnie też pusto, nie ma go
Chusteczki Facelle akurat były.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 16:05   #624
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Powąchałam też żele OS, no i też nie wzięłam, ten z pomarańczą jaki słodki, aż mnie zemdliło.
A co do płynu do kąpieli Luksja, pisałyście że u was powymiatane te czekolada & pomarańcza. To u mnie odwrotnie. Wszystkie rodzaje płynów wymiecione, pusto, a tylko jeden calutki pełny rządek czekoladowych.
Albo akurat go dołożyli, albo moje miasto nie czyta tego wątku
Ja będę się dzisiaj narkotyzować upajającym zapachem pod prysznicem, tym właśnie żelem i płynem Luksja Choco
Rossmann chyba przewidział szał na CHOCO, dlatego zadbał o dużą dostawę do klepów. Szkoda, że o innych zapachach nie pomyśleli.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Dobry jest balsam do ust w sztyfcie Lovely w wersji niebieskiej? Bo kupiłam dwie pozostałe i się zastanawiam czy nie dokupić jeszcze tej ostatniej są teraz za caaałe 3,19zł
A o którym mowa? O TYM? Czyżbym pilnie potrzebowała kolejnego mazidła do ust?

Jeszcze mi się przypomniało. Rozglądałam się też za emulsją nawilżającą z Olay. Nie widziałam, poprosiłam więc ekspedientkę o pomoc, ona znalazła ale nie to (chyba) co ja chciałam. Pokazała mi jakiś produkt z Olay w kartoniku pomarańczowym, ale cena nie zgadzała się z tą w katalogu (była o 3 zł wyższa). Już nie pamiętam co było napisane na opakowaniu

Edytowane przez zaczarowana
Czas edycji: 2012-12-04 o 16:06 Powód: literówka
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 16:11   #625
Winona
Rozeznanie
 
Avatar Winona
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 614
Dot.: Rossmann - część XVI

Co Wy na to

http://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/...koca-2014-roku
Winona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 16:32   #626
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Rossmann - część XVI

mydła drogie a mam pytanie szukam pianki zelu lub maseczki do suchej skóry bardzo wrazliwej zapchanej może ktoś polecić mi coś
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 16:36   #627
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Czy w R dostane butelki podróżne z atomizerem? Czy tylko z pompką?
Tylko pompka albo korek.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 16:39   #628
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
to sie ciesze ze podklad dobry
Ja też
Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
A ten Alterra z liczi jest taki sam pod względem konsystencji jak ten sernikowy?
Dziś zacznę go używać, bo wczoraj wykończyłam masełko z Alterry, więc wieczorem będę mogła odpowiedzieć
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 17:00   #629
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
Mam obydwa i wolę truskawkowy, ale dlatego, że bardziej wolę truskawkowy niż wiśniowy. Ten drugi wcale nie ma brzydkiego zapachu, nie wiem skąd taka opinia.
Posmarowany lekko "mrozi" usta przez chwilę, utrzymuje się długo, ładnie błyszczy na ustach, nie jest lepki. Co do działania bardzo polecam, szczególnie na spierzchnięte usta, bo świetnie goi
dziękuję bardzo
hm, może chodziło o smak, a nie o zapach, tak sobie przypomniałam... no ale nieważne, trzeba samemu się przekonać
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 17:00   #630
Madziulllka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziulllka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 3 130
Dot.: Rossmann - część XVI

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki

Odwiedziłam dzisiaj Rosska i przytargałam do domu:
-oczywiście (bo jakżeby inaczej) płyn do kąpieli Luksja CHOCO - 6,19zł
Miałam w planie wziać właśnie Choco i jeden/dwa inne zapachy, ale ku mojemu zdumieniu innych nie było. Null. Zero. Wszystko wymiecione. Za to Choco cały rząd, więc wzięłam łapczywie dwa , krążyłam po Rossmannie z 20 minut, a gdy chciałam wyjść, postanowiłam jeszcze rzucić okiem czy nie dołożono tych płynów, niestety nie, patrzę a tam tylko jedna sztuka Choco się ostała ale ma branie ten płyn
-Żel pod prysznic z pomarańczą i lukrecją - Original Source - 5,99zł
Udało mi się dorwać nie ruszane opakowanie. Wąchałam też limitkę śliwkową zapach również ładny, ale obrzydziło mnie, że każde (chyba dotknęłam z siedem opakowań) było uwalone z żelu. Masakra.
- Żel pod prysznic z żurawiną i białą herbatą - Isana - 3,99zł
Nie wiem na kiego grzyba mi kolejny żel pod prysznic (myślę, że aktualnie mam ich około dziesięciu ). Gdy tak stałam i wybierałam żele z OS, to przypomniało mi się, że zachwycałyście się tu zapachem limitki Isany, no więc powąchałam i przepadłam pachnie szalenie smakowicie
- Bielenda - Sexy Look - Jędrny Biust - 13,99zł
- Tusz Lovely - Curling Pump Up Mascara - 8,99zł
Mam dość tuszy, ale wzięłam go, bo widziałam, że akurat Pani Rossmannianka dokładała produkty do szaf.

Kupiłam też płyn do naczyń Fairy o zapachu pomarańczy i trawy cytrynowej (4,99zł) i czekoladę gorzką Das Exquisite (3,79zł).

Chciałam wziać Wibo Eliksir, ale co lepsze kolory to już wymiecione. Poprosiłam Panią, aby sprawdziła czy w szufladzie nie ma nr. 5, ale niestety nie było Od kiedy jest szał na ten kolor, to nigdy go u mnie nie ma
Byłam też świadkiem jak wyżej wymieniona sprzedawczyni, na pytanie "czy mogę otworzyć ten produkt, żeby sprawdzić kolor?" (chyba to był róż z Wibo) odpowiedziała coś w stylu "nie, bo wtedy będzie używany, a nie nowy". Akurat wykładała produkty przy tej szafie z której owa dama chciała wypróbować produkt. Jakby jej tam nie było, to bez skrupułów by wypróbowała produkt i odłożyła zmacany na półkę.

Widziałam w promocji Rossmann, Mel Merio, Vanilla Spirit EDP o który Was ostatnio pytałam, więc wzięłam, ale przy kasie się cofnęłam i odłożyłam na półkę. Resztki zdrowego rozsądku wzięły górę(wczoraj zamówiłam kilka sztuk perfum za prawie 400 zł ).

W dalszym ciągu u mnie nie ma chusteczek do higieny intymnej z Facelle!
Pamiętasz jaka była cena tej EDP?
__________________
Wymień się ze mną:
Kosmetyki
Książki

Proszę o odpisywanie w moich wątkach
Madziulllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.