Prośba o opinię - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-03, 22:01   #1
xanaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10

Prośba o opinię


Co powiecie o takiej sytuacji: wybrałam się z kolezankami na koncert, moj chlopak poszedł z kolegami, mielismy zgadać się jak dotrzemy na miejsce. Ostatecznie zostawilismy znajomych, bylismy trochę czasu sami i zdecydowalismy, że dołączymy do jego kumpli(moje kolezanki miały wracac niedługo, poza tym gdzies zniknęły w tłumie), bawilismy się świetnie, dopóki koncert się nie skończył. Jego kumple chcieli isc do klubu, ja juz nie mialam na to ochoty, bylo dosc pozno(po 1 w nocy), a on wyleciał z tekstem, czy musi mnie odprowadzic do domu, czy moze mnie odprowadzic tylko na tramwaj i isc z nimi na ta impreze. Dodam, że moje kolezanki juz dawno byly w domu.
Co prawda i tak mnie odprowadził ostatecznie, ale chyba tylko dlatego, ze widział ze ten pomysl raczej mi się nie spodobał. Wracalismy w ciszy. Powiedzcie mi czy ja przesadzam? Uważam, że w ogole taka propozycja nie powinna wyjść z jego ust, miałam wrazenie ze kumple sa ważniejsi ode mnie, to jego odprowadzenie mnie odebrałam, jako cos w stylu "kurde poszedlbym z kumplami na ta impreze, niech ona sobie juz idzie, ale nie wypada zeby wracala sama, jeszcze sie obrazi" - z łaski. Nie wiem, byc moze jestem troche przewrażliwiona, proszę o opinię.
xanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 22:28   #2
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Prośba o opinię

Cytat:
Napisane przez xanaaa Pokaż wiadomość
Co powiecie o takiej sytuacji: wybrałam się z kolezankami na koncert, moj chlopak poszedł z kolegami, mielismy zgadać się jak dotrzemy na miejsce. Ostatecznie zostawilismy znajomych, bylismy trochę czasu sami i zdecydowalismy, że dołączymy do jego kumpli(moje kolezanki miały wracac niedługo, poza tym gdzies zniknęły w tłumie), bawilismy się świetnie, dopóki koncert się nie skończył. Jego kumple chcieli isc do klubu, ja juz nie mialam na to ochoty, bylo dosc pozno(po 1 w nocy), a on wyleciał z tekstem, czy musi mnie odprowadzic do domu, czy moze mnie odprowadzic tylko na tramwaj i isc z nimi na ta impreze. Dodam, że moje kolezanki juz dawno byly w domu.
Co prawda i tak mnie odprowadził ostatecznie, ale chyba tylko dlatego, ze widział ze ten pomysl raczej mi się nie spodobał. Wracalismy w ciszy. Powiedzcie mi czy ja przesadzam? Uważam, że w ogole taka propozycja nie powinna wyjść z jego ust, miałam wrazenie ze kumple sa ważniejsi ode mnie, to jego odprowadzenie mnie odebrałam, jako cos w stylu "kurde poszedlbym z kumplami na ta impreze, niech ona sobie juz idzie, ale nie wypada zeby wracala sama, jeszcze sie obrazi" - z łaski. Nie wiem, byc moze jestem troche przewrażliwiona, proszę o opinię.
Sama bym zaproponowała, żeby mnie tylko na tramwaj odprowadził, albo i w ogóle bym sobie poradziła na własną rękę.
To jakiś obowiązek ze strony chłopaka jest, że trzeba pod drzwi partnerkę odstawiać?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 22:35   #3
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Prośba o opinię

ale to takie złe, że chciał iść z kumplami?

Co prawda powinien cie odprowadzić po nocy.

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;52298073]
To jakiś obowiązek ze strony chłopaka jest, że trzeba pod drzwi partnerkę odstawiać?[/QUOTE]

Jednak czułabym się bezpieczniej
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 22:54   #4
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Prośba o opinię

wkurzyłabym się. jak mój facet chce się ode mnie odłączyć w środku nocy to powinien mi ogarnąć coś takiego jak taksówka.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 01:48   #5
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 097
Dot.: Prośba o opinię

Ja jestem w innej epoce chowana i nigdy nie oczekiwałam odprowadzania pod drzwi. Sama ogarniam własny powrót do domu, więc w moich oczach przesadzasz.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 11:31   #6
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Prośba o opinię

a moim zdaniem nie przesadza,bo to była pierwsza w nocy po koncercie,była sama i naprawde nie wiadomo teraz co sie może stać.

Moim zdaniem błąd wystapił już na samym początku,bo trzeba było jasno ustalić z nim jak sopędzacie czas czyli.... czy bawisz się z dziewczynami czy bawicie sie grupa razem. To by wyeliminowało zachowanie w którym ty nie miałas jak wracać-koleżanki pojechały do domu-a on byl wieczór z kumplami. Swoją drogą nie bardzo rozumiem co on miałby robić w klubie z kolegami?

Uważam,ze na samym początku nie okresliliście czy wieczór spędzacie ze znajomymi czy razem stąd teraz takie domysły.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 11:48   #7
skaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 96
Dot.: Prośba o opinię

Przesadzasz, dał Ci dwa wyjścia albo odprowadzi albo tylko podprowadzi. Chciał się jeszcze pobawić to trzeba było powiedzieć, ze sama sobie poradzisz i tyle.
__________________
Wszytko jest w nieładzie.
Włosy.
Łóżko.
Słowa.
Życie.
Serce.
skaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 13:03   #8
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Prośba o opinię

moim zdaniem przesadzasz. z resztą jeśli Ci pomysł samotnego powrotu nie pasował, to trzeba było powiedzieć, zapytać o taksę, poprosić o odprowadzenie, a nie strzelać miny
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 13:07   #9
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Prośba o opinię

Według mnie przesadzasz. Ja bym powiedziała, że dam sobie radę i sama wróciła do domu.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 13:07   #10
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Prośba o opinię

Przesadzasz. Rozumiałabym, gdyby w ogóle to olał, ale chciał cię przecież odprowadzić na tramwaj.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 14:17   #11
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Prośba o opinię

Również uważam, że przesadzasz. Może chłopak miał akurat ochotę posiedzieć z kolegami dłużej. Skoro nie umawialiście się wcześniej, jak dokładnie skończy się ten wieczór - nie widzę problemu. Zaproponował, że odprowadzi Cię na tramwaj. Nawet jeśli się bałaś wracać sama - powinnaś mu to jasno zakomunikować, a nie walić focha. Mogliście iść też na jakiś kompromis typu: ,,Idziemy razem do klubu, ale tylko na godzinkę".
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 14:25   #12
yosanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Prośba o opinię

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
wkurzyłabym się. jak mój facet chce się ode mnie odłączyć w środku nocy to powinien mi ogarnąć coś takiego jak taksówka.
A sama nie umiesz sobie ogarnąć czegoś takiego jak taksówka?
Według mnie również autorka przesadza. Jakbym była w takiej sytuacji, sama bym sobie właśnie zamówiła taksówkę, żeby uniknąć szlajania się samej po nocy i jednocześnie nie robić problemu dla chłopaka, który ma chęć i siły by zostać i pobawić się dłużej. Bez jaj, dorośli jesteśmy.
yosanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 15:17   #13
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Prośba o opinię

Szkoda, że nie ustaliliście jak wracacie w momencie odłączenia się od swoich grup.

Nie zostawił Cię samej, jakoś tam zainteresował się Twoim losem.
Według mnie wiele zależy od tego, jak bezpieczna była okolica i droga, którą musiałaś pokonać sama. Jeśli to jakieś centrum, sporo ludzi, a od przystanku masz niedaleko, to ostatecznie mogłaś sama wrócić.

Jeśli jest niebezpiecznie, pusto i okolica nieprzyjemna, to powinien Cię odprowadzić pod dom -rozumiem, że gdybyś wiedziała, że on Cię nie odprowadzi, to wróciłabyś wcześniej z koleżankami, tak?

Mogłaś też zamówić sobie taksówkę. Ale jeśli to okolica, w której nie bardzo jest możliwość, albo wyszłoby to bardzo drogo, to rozumiem, że mógł to być duży kłopot.

Myślę, że rozmowa by dużo dała. On zapytał, czy może iść z kumplami, gdybyś powiedziała, że po prostu boisz się sama wracać, to on by pewnie zrozumiał i nie byłby zły, że traci wieczór z kumplami. Poza tym, mógł przecież do nich później dołączyć.
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 15:23   #14
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Prośba o opinię

Umiem. Ale mezczyzni nie dzieci z ktorymi sie spotykalam musza byc dzentelmenami a nie chloptasiami z pianka pod noskiem
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 16:10   #15
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Prośba o opinię

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Umiem. Ale mezczyzni nie dzieci z ktorymi sie spotykalam musza byc dzentelmenami a nie chloptasiami z pianka pod noskiem
jakby mi facet tak robił wszystko dokoła mnie, zamawiał za mnie taksówkę, to bym się czuła ubezwłasnowolniona.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 16:25   #16
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Prośba o opinię

straszne

ja natomiast czuję się jak człowiek na poziomie, gdy facet w środku nocy chcąc zostawić mnie samą, zaaranżuje mój bezpieczny powrót do domu i po prostu o mnie zadba. o siebie umiem dbać jak nikt inny, ale jakieś tam wymagania wobec facetów i kobiet mam i nikt mi tego nie musi odbierać .
ps. w centrach miast statystycznie dochodzi do największej ilości przestępstw - to na argument o bezpiecznym centrum :P
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 16:26   #17
Lilka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 124
Dot.: Prośba o opinię

Wg mnie nie przesadzasz. Facet powinien mieć pewność, że jego dziewczyna dotrze cała i zdrowa do domu. Jak dla mnie ta jego propozycja o odprowadzeniu Cię tylko do tramwaju była beznadziejna (aż tak mu się chyba śpieszyło na tą imprezę...), a gdzie reszta drogi i to po 1 w nocy???
Wg mnie Twoje bezpieczeństwo powinno być ważniejsze od chęci jak najszybszego pójścia na imprezę z kumplami...
Lilka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 16:28   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Prośba o opinię

ps2. Iwona Wieczorek też umiała o siebie zadbać. A wracała w środku sezonu przez centrum dużego miasta. także dla mnie naprawdę to jest jakiś patologiczny brak wyobraźni. jeśli wracam w środku nocy sama gdzieś, to dlatego że chcę i dlatego że czuję się na tyle pewnie, na przykład posiadając paralizator czy gaz pieprzowy. natomiast taka sytuacja jest dla mnie lekko niesmaczna.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 16:37   #19
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Prośba o opinię

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
ps2. Iwona Wieczorek też umiała o siebie zadbać. A wracała w środku sezonu przez centrum dużego miasta. także dla mnie naprawdę to jest jakiś patologiczny brak wyobraźni. jeśli wracam w środku nocy sama gdzieś, to dlatego że chcę i dlatego że czuję się na tyle pewnie, na przykład posiadając paralizator czy gaz pieprzowy. natomiast taka sytuacja jest dla mnie lekko niesmaczna.
ja uważam, że jeśli kobieta nie czuje się pewnie, to powinna poprosić o towarzystwo mężczyzny (które nota bene nie jest wcale jakąś wielką ochroną, ale nie o tym tutaj), albo zamówić taksówkę. nie uważam, że w miastach nic się nie dzieje. po prostu dziwi mnie oczekiwanie, żeby to facet wychodził z propozycjami odprowadzania i to on zamawiał taksówkę - dla mnie to jest narzucanie się, ale każde ma swoje potrzeby
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 16:40   #20
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Prośba o opinię

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ja uważam, że jeśli kobieta nie czuje się pewnie, to powinna poprosić o towarzystwo mężczyzny (które nota bene nie jest wcale jakąś wielką ochroną, ale nie o tym tutaj), albo zamówić taksówkę. nie uważam, że w miastach nic się nie dzieje. po prostu dziwi mnie oczekiwanie, żeby to facet wychodził z propozycjami odprowadzania i to on zamawiał taksówkę - dla mnie to jest narzucanie się, ale każde ma swoje potrzeby
narzucanie się? wiesz co oznacza "narzucać się komus" ?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 16:49   #21
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Prośba o opinię

Cytat:
Napisane przez Lilka__ Pokaż wiadomość
Wg mnie nie przesadzasz. Facet powinien mieć pewność, że jego dziewczyna dotrze cała i zdrowa do domu. Jak dla mnie ta jego propozycja o odprowadzeniu Cię tylko do tramwaju była beznadziejna (aż tak mu się chyba śpieszyło na tą imprezę...), a gdzie reszta drogi i to po 1 w nocy???
Wg mnie Twoje bezpieczeństwo powinno być ważniejsze od chęci jak najszybszego pójścia na imprezę z kumplami...
Zgadzam się.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 17:07   #22
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Prośba o opinię

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
narzucanie się? wiesz co oznacza "narzucać się komus" ?
tak, wiem jeśli jest sytuacja typu ja chcę iść do domu, a partner na imprezę, to ja po prostu idę do domu/załatwiam sobie transport. i tyle. jakby mi nagle zaczął organizować taksę, bo tak jest strasznie dokoła, to bym go pewnie wyśmiała jakbym się czuła zagrożona, sama bym sobie tę taksę zamówiła, albo poprosiła, żeby to za mnie zrobił (bo nie umiem obsłużyć telefonu ). dla mojego partnera jest bardzo ważne, żeby nie musiał się o mnie bać, ja też nie lubię być traktowana jak delikatne jajko
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 17:18   #23
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Prośba o opinię

Sądzę, że chłopak czuł, że coś w tej jego propozycji jest nie do końca tak, jak trzeba i dlatego zapytał, czy Autorce to odpowiada.

Wiele zależy też od całości relacji. Czy w ogóle ma zwyczaju odprowadzać Autorkę, czy nie. Inaczej sytuacja przedstawia się w kontekście tego, że zawsze ją odstawia pod drzwi domu, a inaczej gdy nigdy tego nie robi.. .

Według mnie facet wyszedł z kiepską propozycją, ale ostatecznie zachował się jak trzeba -zadbał o Autorkę.


Z tą taksówką, o której rozmawiacie, to nigdy nie oczekuję, że facet mi ją zamówi. Nie widzę problemu w tym, że sama sobie zadzwonię itp. Chodzi raczej o sam pomysł, o to, że zastanawiał się nad tym, czy bezpiecznie wrócę, a nie zostawił tego na zasadzie "jest dorosła, poradzi sobie".
Nie wyobrażam sobie kolejnego spotkania z facetem, który po randce w środku nocy mówi "no to cześć, skoczę sobie jeszcze tam, zdzwonimy się". )
Ale nigdy nie trafił mi się ani randkowicz, ani nawet kolega, który by mnie zostawił gdzieś samą.. .
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 17:26   #24
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Prośba o opinię

Ja sobie nie wyobrazam, zeby np moj syn zrobil taki numer i zeby w ogole przyszlo mu takie pytanie do glowy. Dziewczyne sie odprowadza pod drzwi mieszkania najlepiej i tyle.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 17:51   #25
yosanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Prośba o opinię

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Umiem. Ale mezczyzni nie dzieci z ktorymi sie spotykalam musza byc dzentelmenami a nie chloptasiami z pianka pod noskiem
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
straszne

ja natomiast czuję się jak człowiek na poziomie, gdy facet w środku nocy chcąc zostawić mnie samą, zaaranżuje mój bezpieczny powrót do domu i po prostu o mnie zadba. o siebie umiem dbać jak nikt inny, ale jakieś tam wymagania wobec facetów i kobiet mam i nikt mi tego nie musi odbierać .
Aha, czyli tylko Ty z Twoim podejściem jesteś człowiekiem na poziomie i masz wymagania wobec facetów, a dziewczyny, które ogarniają sobie taksę same nie mają wymagań i biorą pierwszych lepszych chłoptasiów z pianą pod nosem? Dowartościowałaś się?

Chciałabym zauważyć, że w całej sytuacji nie chodziło o to, że facet nie chciał autorki odprowadzić, tylko, że MIAŁ CZELNOŚĆ zapytać, czy tego oczekuje, czy wystarczy na tramwaj i stąd całe oburzenie, bo przecież jak mogło mu w ogóle przejść przez głowę, by swojej księżniczki nie odprowadzić pod same drzwi.
Argument o bezpieczeństwie jest zawsze super - w końcu to, że ten chłopak potem sam wracałby na tę imprezę w środku nocy (a wbrew pozorom, samotnemu facetowi łatwiej dostać po mordzie na ulicy, niż dziewczynie), to już pikuś.
yosanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 17:54   #26
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Prośba o opinię

Cytat:
Aha, czyli tylko Ty z Twoim podejściem jesteś człowiekiem na poziomie i masz wymagania wobec facetów, a dziewczyny, które ogarniają sobie taksę same nie mają wymagań i biorą pierwszych lepszych chłoptasiów z pianą pod nosem? Dowartościowałaś się?
ludzie na poziomie mają wymagania tego samego poziomu jaki sam reprezentują.


dowartościowałam się. tak. bardzo.

201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 18:02   #27
men33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 325
Dot.: Prośba o opinię

Cytat:
Napisane przez xanaaa Pokaż wiadomość
Co powiecie o takiej sytuacji: wybrałam się z kolezankami na koncert, moj chlopak poszedł z kolegami, mielismy zgadać się jak dotrzemy na miejsce. Ostatecznie zostawilismy znajomych, bylismy trochę czasu sami i zdecydowalismy, że dołączymy do jego kumpli(moje kolezanki miały wracac niedługo, poza tym gdzies zniknęły w tłumie), bawilismy się świetnie, dopóki koncert się nie skończył. Jego kumple chcieli isc do klubu, ja juz nie mialam na to ochoty, bylo dosc pozno(po 1 w nocy), a on wyleciał z tekstem, czy musi mnie odprowadzic do domu, czy moze mnie odprowadzic tylko na tramwaj i isc z nimi na ta impreze. Dodam, że moje kolezanki juz dawno byly w domu.
Co prawda i tak mnie odprowadził ostatecznie, ale chyba tylko dlatego, ze widział ze ten pomysl raczej mi się nie spodobał. Wracalismy w ciszy. Powiedzcie mi czy ja przesadzam? Uważam, że w ogole taka propozycja nie powinna wyjść z jego ust, miałam wrazenie ze kumple sa ważniejsi ode mnie, to jego odprowadzenie mnie odebrałam, jako cos w stylu "kurde poszedlbym z kumplami na ta impreze, niech ona sobie juz idzie, ale nie wypada zeby wracala sama, jeszcze sie obrazi" - z łaski. Nie wiem, byc moze jestem troche przewrażliwiona, proszę o opinię.
sorki, ale czy Ty jesteś osobą wymagającą jakiejś szczególnej opieki? na litość chyba poradziłabyś sobie jakby Cie wsadził do tramwaju. Facet miał ochotę pobawić się z kumplami-a Ty nie, zaproponował odprowadzenie na tramwaj, no ale przecież wielkie halooo, bo księżniczka wielce niezadowolona. Tak przesadzasz. Ale lepiej, że już nie poszedł na te imprę, bo jakby potem miał wsłuchiwać Twoich fochów przez 2 tygodnie z powodu takiej pierdoły, to przynajmniej oszczędzi sobie nerwów.
men33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 18:19   #28
Lilka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 124
Dot.: Prośba o opinię

Cytat:
Napisane przez men33 Pokaż wiadomość
sorki, ale czy Ty jesteś osobą wymagającą jakiejś szczególnej opieki? na litość chyba poradziłabyś sobie jakby Cie wsadził do tramwaju. Facet miał ochotę pobawić się z kumplami-a Ty nie, zaproponował odprowadzenie na tramwaj, no ale przecież wielkie halooo, bo księżniczka wielce niezadowolona. Tak przesadzasz. Ale lepiej, że już nie poszedł na te imprę, bo jakby potem miał wsłuchiwać Twoich fochów przez 2 tygodnie z powodu takiej pierdoły, to przynajmniej oszczędzi sobie nerwów.
Ochota na pobawienie się z kumplami jest wg Ciebie ważniejsza od bezpieczeństwa dziewczyny??
Lilka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 18:34   #29
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Prośba o opinię

Przecież chciał ją odstawić do tramwaju. W tramwaju też nie byłaby sama. Nie powiedział "pa, radź sobie". I nie postawił jej przed faktem dokonanym, tylko zapytał o zdanie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 18:35   #30
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Prośba o opinię

Tu nawet nie chodzi o "bycie na poziomie", tylko o to, że jak ide gdzies z kims we dwojke(niekoniecznie z facetem), to nie zostawiam tej osoby samej w srodku nocy i nie chcialabym, zeby mnie ktos zostawil. I fakt, moze to i staroswieckie, ale uwazam, ze facet jako ten zazwyczaj silniejszy fizycznie powinien o kobiete zadbac. Teraz mozecie mnie zjesc
Autorko, powiedz facetowi ze zrobilo Ci sie przykro, że podoba Ci sie kiedy facet odprowadza Cie pod same drzwi bo czujesz sie po prostu bezpieczniej. Tak po prawdzie to ja sie tym facetom nie dziwie, jedna sie obraza ze jej nie odprowadzil, druga bije piane ze to proba ubezwlasnowolnienia. Mozna sie pogubic
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-06 07:33:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.