Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 19:12   #1441
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
a co testujesz?
(oprocz elemonga)
mizon snail bb i skinfood honey#1, zamawiałam jeszcze skinfood cinnamon#2, ale na razie jeszcze nie dotarł, poza tym chyba zbyt pochopnie go wzięłam i wydaje mi się, że będzie dla mnie o wiele za ciemny

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;39473835]Przecież tych ekstraktów tam jest tyle co kot napłakał - na szarym końcu składu za kompozycją zapachową. Co nie zmienia faktu, że to fajny, lekki, rozświetlający podkład w użytkowaniu podobny do kremów bb.[/QUOTE]
W ciągu swojej tapetowej przygody zużyłam trochę podkładów i nigdzie nie widziałam ekstraktów także mimo, że jest ich tam śladowa ilość to i tak jest to coś innego No i właśnie sam podkład bardzo spodobał mi się, daje delikatny naturalny efekt tylko kolor był ciut za ciemny (miałam nr 53). Zastanawiam się czy przypadkiem nie kupić takiego 12ml opakowania. Byłby na jakieś specjalne okazje
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:31   #1442
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Nakładam za każdym razem krem nawilżający
To niestety za malo. Bb trzeba przede wszystkim dokladnie zmywac, skore delikatnie peelingowac, nawet codziennie (azjatyckie zelkowe peelingi sa do tego idealne - przynajmniej niektore - ale platki owsiane tez sobie swietnie radza), nawilzajace lotiony jak najbardziej (dziewczyny napad na SHAL robily niedawno na rozbiorkowym, ale tak naprawse jest Ich do wyboru do koloru) I dopiero krem.
Moja skora jest sucha, ale skorki nie mam zadnej - da sie, powodzenia
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:16   #1443
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Raczej sie ciesz!! ja bym chciala juz miec TEN SWOJ



Kurde a ja powiem szczerze, ze nawilzam buzie, peelinguje bla ba
NIGDY nie mialam problemow z sucha buzia
a po nalozeniu skin79- masakra moj nos wygladal jakby mi skora schodzila!

Jakiego uzywasz?

Ja testuje i powiem szczerze: wiekszosc z nich mi pasuje i nie wiem, ktory wybrac jako pelen wymiar tak pieknie sie dopasowuja do buzki...
ja latem i wiosna nie miałam problemów ze skorkami, a jesienią i zima, mimo uzywania tych samych + kilku nowych super nawilżających kosmetyków pojawiły się.. Uznam suche okresowe powietrze za winowajcę i cierpliwie przeczekuje do wiosny :p

używam bio essence platinum, lioele waterdrop, skin 79 pomaranczowy

Cytat:

To niestety za malo. Bb trzeba przede wszystkim dokladnie zmywac, skore delikatnie peelingowac, nawet codziennie (azjatyckie zelkowe peelingi sa do tego idealne - przynajmniej niektore  - ale platki owsiane tez sobie swietnie radza), nawilzajace lotiony jak najbardziej (dziewczyny napad na SHAL robily niedawno na rozbiorkowym, ale tak naprawse jest Ich do wyboru do koloru) I dopiero krem.
Moja skora jest sucha, ale skorki nie mam zadnej - da sie, powodzenia
Dokładnie, ja bym ewentualnie dodała jakiś silikonowy czyścik , np z sasatinnie lub missha albo szczoteczka do twarzy , np shiseido jeśli skórki ciągle się pojawiają
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:52   #1444
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja wlasnie wrocilam do mojej szczoteczki i za 5 uzyciem czyli dzisiaj wieczorem zdarlam sobir delikatnie naskorek przy nosie :/ a nie przyciskalam mocno, prawie wcale... mi to zawsze cos musi dolegac...
Chcialam Wam dziewczyny zrecezowac bb kremik history of whoo ten wybielajacy. Zdecudowalam sie na niego ponoewaz na hopeinblog byla taka recezja porownawacza i niby ten bebiszon jest najlepszy dla cery tlustej. Mi sie on nie podoba. To zwykly podklad z wysokim filtrem. To znaczy nie znam skladu, pewnir jakies ekstrakty ma ale wyglada na twarzy jak podklad. Ladnie sie stapia z kolorytem. Wklepany nie ueidacznia skorek ale podkresla zmarchy ktorych normalnie nie ma. Pigment jest bardzo widoczny no i sciera sie dosc szybko. Chociaz ja chyba nie powinnam sie wypowiadac na ten temat bo caly dzien spedzam z dziekiem ktore wiesza sie na mnie non stop dotyka mojej buzi itd. Ale skoro ten krem wyglada na twarzy jak podklad to fajnie gdyby tez byl tak trwaly jak podklad. Moze jeszcze go eyprobuje przysypac pudrem. Krem ma lejaca strukture i nie zapycha, chociaz u mnie powoduje dziwne takie jakby potowki na policzkach. Moze to byc spowodowane nadmiernym nawilzaniem?
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 02:04   #1445
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
ja latem i wiosna nie miałam problemów ze skorkami, a jesienią i zima, mimo uzywania tych samych + kilku nowych super nawilżających kosmetyków pojawiły się.. Uznam suche okresowe powietrze za winowajcę i cierpliwie przeczekuje do wiosny :p
Ja też mam ten problem; Codziennie zmywam twarz olejem, mydłami z Lusha i myjką z mikrofibry; Stosuję kosmetyki nawilżające, natłuszczające, a skórki niestety pojawiają się...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 07:05   #1446
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
To niestety za malo. Bb trzeba przede wszystkim dokladnie zmywac, skore delikatnie peelingowac, nawet codziennie (azjatyckie zelkowe peelingi sa do tego idealne - przynajmniej niektore - ale platki owsiane tez sobie swietnie radza), nawilzajace lotiony jak najbardziej (dziewczyny napad na SHAL robily niedawno na rozbiorkowym, ale tak naprawse jest Ich do wyboru do koloru) I dopiero krem.
Moja skora jest sucha, ale skorki nie mam zadnej - da sie, powodzenia
Niby to wszystko robię przerzuce się na jakiś peeling lżejszy, jeżeli mam częściej go używać, może pomoże - dzięki za radę
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ja też mam ten problem; Codziennie zmywam twarz olejem, mydłami z Lusha i myjką z mikrofibry; Stosuję kosmetyki nawilżające, natłuszczające, a skórki niestety pojawiają się...
Mam dokładnie to samo Wcześniej zero problemu ze skórkami - teraz nawet jak na noc nakładam tłuste maści to dalej to samo. Kremy tylko nawilżające, oleje itp. a skórki jak były tak są
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 13:21   #1447
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny, testowała któraś z was może SANA PORE PUTTY BB CREAM?? Jak się "zachowuje"/trwałość, zapychanie itd/ ?
Zastanawiam się nad jego zakupem (kolorystycznie mi bardzo odpowiada), ale skład jakoś mnie nie zachęca i nie wiem czy warto
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 20:49   #1448
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, testowała któraś z was może SANA PORE PUTTY BB CREAM?? Jak się "zachowuje"/trwałość, zapychanie itd/ ?
Zastanawiam się nad jego zakupem (kolorystycznie mi bardzo odpowiada), ale skład jakoś mnie nie zachęca i nie wiem czy warto
Ja dzisiaj go dostałam. Po pierwszym rzucie oka mogę tylko powiedzieć że naprawdę z niego straszny żółcioch i że dosyć mocno kryje. Mogę go ponosić jutro przez cały dzień i zdać relację wieczorem albo w sobotę, chcesz?



W ogóle bardzo się cieszę, bo zawzielam się i przeczekalam te wodne wypryski spowodowane przez krem nawilżający Laneige i wyobraźcie sobie, że po tygodniu przestały się pojawiać!! teraz krem mi służy, ładnie nawilża i ochrania ^^ dlatego zawsze robię 2 podejścia do kosmetyku, nawet jak mi za pierwszym razem nie spasuje.

Aha, i po kilku dniach używania GF Effectora nagle dziś zauważyłam, że praktycznie zniknęły mi suche skórki
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 23:30   #1449
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny, myślicie, że na razie wystarczy jak będę kremy bb zmywać micelem z biedronki i żelem głęboko oczyszczającym z Avene? Mam zamiar zacząć zmywać makijaż metodą ocm, nabyłam już olej sojowy, muszę tylko go zmieszać w odpowiednich proporcjach i znaleźć jakiś fajny pojemniczek na to. No ale zanim to zrobię muszę czymś w miare dobrze zmywać bebiszony żebym sobie nie zrobiła krzywdy na buźce

Aaa.... i sleeping packi z baviphatu można spokojnie stosować codziennie?
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 08:47   #1450
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że na razie wystarczy jak będę kremy bb zmywać micelem z biedronki i żelem głęboko oczyszczającym z Avene? Mam zamiar zacząć zmywać makijaż metodą ocm, nabyłam już olej sojowy, muszę tylko go zmieszać w odpowiednich proporcjach i znaleźć jakiś fajny pojemniczek na to. No ale zanim to zrobię muszę czymś w miare dobrze zmywać bebiszony żebym sobie nie zrobiła krzywdy na buźce

Aaa.... i sleeping packi z baviphatu można spokojnie stosować codziennie?
Co do zeli to sie nie wypowiem, bo nie znam ale co do tych sleeping packow to chyba zalezy od skory, jesli masz sucha to chyba nie ma przecwskazac ale tlusta moga obciazyc chyba... Dzkewczyny a znacie jakies sleeping packi bez silikonow? Bo mi nie sluza aplikowane na noc a fajnie byloby nalozyc " cos" dodatkowo na ryjek od czasu do czasu teraz uzywam, mizon starfish - tak zachwalalyscie, ze musialam zamowic- i nawet sie sprawdza. Wolalabym jednak cos bardziej regenerujacego.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 11:30   #1451
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj go dostałam. Po pierwszym rzucie oka mogę tylko powiedzieć że naprawdę z niego straszny żółcioch i że dosyć mocno kryje. Mogę go ponosić jutro przez cały dzień i zdać relację wieczorem albo w sobotę, chcesz?
Byłabym ogromnie wdzięczna Bardzo mało informacji o nim znalazłam, oprócz tego, że wychwalała go bubzbeauty.
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 12:22   #1452
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Gdzieś się natknęłam na pochwałę korektora pod oczy SKIN79 Gold The Oriental. Nie mogę go jednak na ebay znaleźć, same BB kremy. Nie wiem w ogóle jak on wygląda, w jakiej jest formie. Czy któraś z was może podesłać link do niego, do jakiegoś opisu ze zdjęciem albo coś podobnego. Bardzo proszę.
margop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 12:44   #1453
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że na razie wystarczy jak będę kremy bb zmywać micelem z biedronki i żelem głęboko oczyszczającym z Avene? Mam zamiar zacząć zmywać makijaż metodą ocm, nabyłam już olej sojowy, muszę tylko go zmieszać w odpowiednich proporcjach i znaleźć jakiś fajny pojemniczek na to. No ale zanim to zrobię muszę czymś w miare dobrze zmywać bebiszony żebym sobie nie zrobiła krzywdy na buźce

Aaa.... i sleeping packi z baviphatu można spokojnie stosować codziennie?
Oleje to najlepszy sposób zmywania, jak masz tym micelem zmywać kilka dni, to pół biedy, gorzej jak Twoje przygotowania zajmą dłużej... może lepiej kupić próbkę jakiegoś oleju azjatyckiego w międzyczasie?
Sleeping packi można spokojnie stosować codziennie nawet przy tłustej cerze, co mogę własnym doświadczeniem poświadczyć *masło maślane* :P

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Byłabym ogromnie wdzięczna Bardzo mało informacji o nim znalazłam, oprócz tego, że wychwalała go bubzbeauty.
Już testuję od rana

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Gdzieś się natknęłam na pochwałę korektora pod oczy SKIN79 Gold The Oriental. Nie mogę go jednak na ebay znaleźć, same BB kremy. Nie wiem w ogóle jak on wygląda, w jakiej jest formie. Czy któraś z was może podesłać link do niego, do jakiegoś opisu ze zdjęciem albo coś podobnego. Bardzo proszę.
Nie znam takiego... Na pewno to istnieje?

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-03-01 o 17:30
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 12:50   #1454
anna87ak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Gdzieś się natknęłam na pochwałę korektora pod oczy SKIN79 Gold The Oriental. Nie mogę go jednak na ebay znaleźć, same BB kremy. Nie wiem w ogóle jak on wygląda, w jakiej jest formie. Czy któraś z was może podesłać link do niego, do jakiegoś opisu ze zdjęciem albo coś podobnego. Bardzo proszę.
Czy to jest ten? http://agowepetitki.blogspot.com/201...-bb-cream.html Pamiętam ze chyba był dostępny na alledrogeria a jak nie to na pewno na allegro znajdziesz
anna87ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 12:58   #1455
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A ja nie mam pojecia, ktory bb cream zamowic jako pelnowymiarowy
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 14:37   #1456
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
A ja nie mam pojecia, ktory bb cream zamowic jako pelnowymiarowy
To tak jak ja
Większość mi pasuje i pięknie wygląda

Alwe na pewno zamowię pełen wyniar maski jajecznej ze Skinfooda . Zakochałam się po pierwszym użyciu
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 14:41   #1457
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
To tak jak ja
Większość mi pasuje i pięknie wygląda

Alwe na pewno zamowię pełen wyniar maski jajecznej ze Skinfooda . Zakochałam się po pierwszym użyciu
Wlasnie ja mam to samo, tak ladnie się dopasowują do cery, ze nie moge sie napatrzec a jaka milutka w dotyku

Ale nie od razu po nalozeniu tylko po jakis 15 minutach

Rowniez uwazam, ze ta maska jest swietna, kilka postow wczesniej o niej pisalam. Działa i jest mila w uzyciu.

A dzisiaj doszla do mnie kiwi, slicznie pachnie i wyglada jak zmiksowane kiwi z pestkami
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 17:32   #1458
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
A ja nie mam pojecia, ktory bb cream zamowic jako pelnowymiarowy
Mnie wlasnie zachwycil It's Skin Prestige Creme D'escargot slimakowy BB, tego szukalam! Kupie go szybko na KD bo jest w promocji za 11$ *_*

Rzadko mi jakis BB pasuje, wiec nie mam z tym problemu Ja mam spore wymagania bo szukam takich, ktore wygladaja naturalnie (mocne krycie odpada), maja wilgotny blask, poprawiaja stan cery, no i musza byc jasne albo miec idealny odcien mojej cery a niewiele takich jest.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-03-01 o 17:34
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:31   #1459
anna87ak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Czy ktoś stosował Egg Soap z Holika holika? To jest takie zwykłe mydło do oczyszczania skóry czy ma coś w sobie bardziej niezwykłego? Opakowanie jest całkiem interesujące
Ostatnio w ogóle zainteresowałam mnie firma holika holika. Jeszcze nic od nich nie kupiłam ale cały czas myślę co mogłabym wypróbować Ma ktoś z was jakiś krem bb z tej firmy?Zastanawiam się nad Aqua petit jelly BB. Może jest jakiś inny produkt z tej firmy który warto wypróbować.
anna87ak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 20:07   #1460
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Czy ktoś stosował Egg Soap z Holika holika? To jest takie zwykłe mydło do oczyszczania skóry czy ma coś w sobie bardziej niezwykłego? Opakowanie jest całkiem interesujące
Ostatnio w ogóle zainteresowałam mnie firma holika holika. Jeszcze nic od nich nie kupiłam ale cały czas myślę co mogłabym wypróbować Ma ktoś z was jakiś krem bb z tej firmy?Zastanawiam się nad Aqua petit jelly BB. Może jest jakiś inny produkt z tej firmy który warto wypróbować.
Do mnie ten BB właśnie leci, dam znać jak się sprawuję
Właśnie dziewczyny, ile mniej więcej czasu czekacie na przesyłkę od RubyRuby?
Mam też pytanie, zamówiłam 3 rzeczy, przy jednej wpłaciłam dodatkowo 2,5$ za tracking number, dostanę to w jednej paczce, czy rozdrobni się na dwie?
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:41   #1461
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Do mnie ten BB właśnie leci, dam znać jak się sprawuję
Właśnie dziewczyny, ile mniej więcej czasu czekacie na przesyłkę od RubyRuby?
Mam też pytanie, zamówiłam 3 rzeczy, przy jednej wpłaciłam dodatkowo 2,5$ za tracking number, dostanę to w jednej paczce, czy rozdrobni się na dwie?
Wyslali moja przesylke 21 a dziś juz byla u mnie
Wszystko w jednej paczce
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 00:29   #1462
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że na razie wystarczy jak będę kremy bb zmywać micelem z biedronki i żelem głęboko oczyszczającym z Avene? Mam zamiar zacząć zmywać makijaż metodą ocm, nabyłam już olej sojowy, muszę tylko go zmieszać w odpowiednich proporcjach i znaleźć jakiś fajny pojemniczek na to. No ale zanim to zrobię muszę czymś w miare dobrze zmywać bebiszony żebym sobie nie zrobiła krzywdy na buźce

Aaa.... i sleeping packi z baviphatu można spokojnie stosować codziennie?
Ja tam od dawna zmywam BB zwykłymi żelami albo piankami i nic się nie dzieje. Detergenty w żelach też rozpuszczą i zmyją silikony [tyle, że ja się nie cackam i SLES toleruję].

O SP słyszałam, że można, w zależności od potrzeb skóry.
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
To tak jak ja
Większość mi pasuje i pięknie wygląda

Alwe na pewno zamowię pełen wyniar maski jajecznej ze Skinfooda . Zakochałam się po pierwszym użyciu
Na mnie BB też nieźle wyglądają, nie straszne mi nawet różowe tony i co wydaje mi się, że znajdę fajny, to w testach odkrywam nowe, równie dobre

Miałam swój ulubiony BB pod względem składu i nawet wybaczyłam mu kolorystyczne niedopasowanie [dobry na lato raczej], ale oczywiście został wycofany
Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Do mnie ten BB właśnie leci, dam znać jak się sprawuję
Właśnie dziewczyny, ile mniej więcej czasu czekacie na przesyłkę od RubyRuby?
Mam też pytanie, zamówiłam 3 rzeczy, przy jednej wpłaciłam dodatkowo 2,5$ za tracking number, dostanę to w jednej paczce, czy rozdrobni się na dwie?
10-14 dni. Zależy kiedy wysłane i jak szybko trafi do samolotu. Możesz sprawdzić co się dzieje z paczką na stronie naszej poczty
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 10:38   #1463
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Byłabym ogromnie wdzięczna Bardzo mało informacji o nim znalazłam, oprócz tego, że wychwalała go bubzbeauty.
No więc tak: sana pore putty jest bardzo żółty, trochę ciemny, przynajmniej dla mnie był za ciemny bo ja mam jasną karnację. Mocno kryje więc wygląda jak podkład (czego ja nie lubię) i jest trwały przez cały dzień, nie ściera się łatwo. No i nie zapycha. Ale nie jestem pewna czy nadaje się do tłustej cery bo już po 4 godzinach twarz mi się świecila jakbym spędziła 12h w upale. Wcale nie ukrywa porów, jak twierdzi reklama, nie widziałam żadnej różnicy. To w sumie tyle
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 10:50   #1464
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość


Nie znam takiego... Na pewno to istnieje?
Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Gdzieś się natknęłam na pochwałę korektora pod oczy SKIN79 Gold The Oriental. Nie mogę go jednak na ebay znaleźć, same BB kremy. Nie wiem w ogóle jak on wygląda, w jakiej jest formie. Czy któraś z was może podesłać link do niego, do jakiegoś opisu ze zdjęciem albo coś podobnego. Bardzo proszę.
Istnieje, istnieje. To bedzie ten Dawno temu, na poczatku rozbiorek go kupowalysmy
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:45   #1465
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
No więc tak: sana pore putty jest bardzo żółty, trochę ciemny, przynajmniej dla mnie był za ciemny bo ja mam jasną karnację. Mocno kryje więc wygląda jak podkład (czego ja nie lubię) i jest trwały przez cały dzień, nie ściera się łatwo. No i nie zapycha. Ale nie jestem pewna czy nadaje się do tłustej cery bo już po 4 godzinach twarz mi się świecila jakbym spędziła 12h w upale. Wcale nie ukrywa porów, jak twierdzi reklama, nie widziałam żadnej różnicy. To w sumie tyle
Dziękuję Ci bardzo;*
Skoro bardzo się świeci, to dla mnie raczej odpada:/
Waham się teraz poniedzy Innisfree jejubija a Holika Holika Aqua petit... Mimo, że mam zaufanie do Innisfree to skład tego bb,z tego co widziałam, niestety jest bardziej podkładowy niż bbkremowy, więc zastanawiam się czy nie lepiej kupić zwykły podkład, a znowu w HH nie do końca odpowiada mi opakowanie.ehh..

Najgorszy problem mam z tym, że mam skórę o żółtym odcieniu, ale to jeszcze nie taki problem, tylko, że jednocześnie bardzo naczynkową. I wszelkie beże, z pozoru żółte koniec końców i tak przebijają u mnie na róż(Skin79, Skinfood Apple Cinnamon i wiele innych:/).
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:11   #1466
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Oleje to najlepszy sposób zmywania, jak masz tym micelem zmywać kilka dni, to pół biedy, gorzej jak Twoje przygotowania zajmą dłużej... może lepiej kupić próbkę jakiegoś oleju azjatyckiego w międzyczasie?
Sleeping packi można spokojnie stosować codziennie nawet przy tłustej cerze, co mogę własnym doświadczeniem poświadczyć *masło maślane* :P
Może jutro już rozrobię olej rycynowy z sojowym Próbki nie kupię sobie, bo ebay czy jakikolwiek inny sklep to dla mnie czarna magia
To super. Jakbym miała stosować rzadziej to nie wiem kiedy ja bym skończyła jakąkolwiek próbkę

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ja tam od dawna zmywam BB zwykłymi żelami albo piankami i nic się nie dzieje. Detergenty w żelach też rozpuszczą i zmyją silikony [tyle, że ja się nie cackam i SLES toleruję].
Ja też raczej nie mam problemu z SLES, ale dziewczyny tutaj kilkanaście stron temu pisały, że lepiej zmywać olejami... Tak myślę, że pewnie będę na zmianę; raz żelem, raz olejem; zmywać makijaż.

Na wątku zakupowym widziałam, że evek prowadziła rozbiórkę różnych żeli i pianek (?). To nadałoby się do zmywania kremów bb?
I jeszcze jedno pytanie Stosuję tonik z kwasem kojowym i nie wiem czy mogę na to bez problemu kłaść ślimakowy krem z mizona i sleeping packi?
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:31   #1467
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
10-14 dni. Zależy kiedy wysłane i jak szybko trafi do samolotu. Możesz sprawdzić co się dzieje z paczką na stronie naszej poczty
Super, rzeczywiście
Pamiętam, że jak ostatnio kupowałam na eBayu, to nie dostałam numeru przesyłki, teraz sprawdzam i jest, nawet na stronie poczty działa, a wszystko jest wysłane w jednej paczce
No cóż, dzisiaj wysłane z Seulu
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:32   #1468
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo;*
Skoro bardzo się świeci, to dla mnie raczej odpada:/
Waham się teraz poniedzy Innisfree jejubija a Holika Holika Aqua petit... Mimo, że mam zaufanie do Innisfree to skład tego bb,z tego co widziałam, niestety jest bardziej podkładowy niż bbkremowy, więc zastanawiam się czy nie lepiej kupić zwykły podkład, a znowu w HH nie do końca odpowiada mi opakowanie.ehh..

Najgorszy problem mam z tym, że mam skórę o żółtym odcieniu, ale to jeszcze nie taki problem, tylko, że jednocześnie bardzo naczynkową. I wszelkie beże, z pozoru żółte koniec końców i tak przebijają u mnie na róż(Skin79, Skinfood Apple Cinnamon i wiele innych:/).
Wiesz co, z tym świeceniem to nie wiem o co chodzi, bo dzisiaj wyprobowalam inny krem, niby do tłustej cery a też mi się masakrycznie świeciła po 3 godzinach O_O moja cera chyba wariuje bo zazwyczaj tak nie jest...
Kurczę, to masz problem z dobraniem bb, najlepiej chyba probki zamawiać.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 01:28   #1469
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Może jutro już rozrobię olej rycynowy z sojowym Próbki nie kupię sobie, bo ebay czy jakikolwiek inny sklep to dla mnie czarna magia
To super. Jakbym miała stosować rzadziej to nie wiem kiedy ja bym skończyła jakąkolwiek próbkę


Ja też raczej nie mam problemu z SLES, ale dziewczyny tutaj kilkanaście stron temu pisały, że lepiej zmywać olejami... Tak myślę, że pewnie będę na zmianę; raz żelem, raz olejem; zmywać makijaż.

Na wątku zakupowym widziałam, że evek prowadziła rozbiórkę różnych żeli i pianek (?). To nadałoby się do zmywania kremów bb?
I jeszcze jedno pytanie Stosuję tonik z kwasem kojowym i nie wiem czy mogę na to bez problemu kłaść ślimakowy krem z mizona i sleeping packi?
Czytałam tą dyskusję o zmywaniu BB, ale nie zgadzam się z tym do końca. Owszem, olej rozpuści silikony, ale SLES też je zmyje. Gorzej z delikatnymi żelami, które mogłyby nie do końca sobie poradzić. Moim zdaniem, jeśli używasz żelu z SLES, nie ma potrzeby bawić się olejem. Chyba, że lubisz

Miałam azjatycką piankę, myłam nią paszczę i wszystko było OK. Teraz mam zwykły polski żel i nie ma różnicy, nie widzę, żeby twarz była niedomyta, nic się nie zapycha. Muszę jeszcze zerknąć w składy dedykowanych zmywaczy do BB, ale wątpię, abym znalazła tam coś specjalnego, niedostępnego w tradycyjnych żelach.

Też stosuję kwas kojowy, nie widzę przeciwskazań. Odczekaj 20 minut po nałożeniu toniku.

W razie czego służę pomocą przy zakupach
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 13:02   #1470
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Czytałam tą dyskusję o zmywaniu BB, ale nie zgadzam się z tym do końca. Owszem, olej rozpuści silikony, ale SLES też je zmyje. Gorzej z delikatnymi żelami, które mogłyby nie do końca sobie poradzić. Moim zdaniem, jeśli używasz żelu z SLES, nie ma potrzeby bawić się olejem. Chyba, że lubisz

Miałam azjatycką piankę, myłam nią paszczę i wszystko było OK. Teraz mam zwykły polski żel i nie ma różnicy, nie widzę, żeby twarz była niedomyta, nic się nie zapycha. Muszę jeszcze zerknąć w składy dedykowanych zmywaczy do BB, ale wątpię, abym znalazła tam coś specjalnego, niedostępnego w tradycyjnych żelach.

Też stosuję kwas kojowy, nie widzę przeciwskazań. Odczekaj 20 minut po nałożeniu toniku.

W razie czego służę pomocą przy zakupach
Właśnie zastanawiam się czy to, co mam nie jest zbyt delikatne. Żel nie posiada SLESu, jest na bazie jakiegoś nowego składniku laurynianu glicerolu. No i po dwóch dniach stosowania kremów bb i sleeping packu trochę mnie wysypało Nie jestem tylko pewna czy rzeczywiście bebiszony tak szybko mogły zrobić mi krzywdę na twarzy. Z ocm jest trochę zabawy, ale pewnie od czasu do czasu będę stosować tą metodę.

Czyli nawet nie opłaca się brać azjatyckich pianek czy żeli, bo mają praktycznie takie same działanie jak te dostępne w pl?

Dziękuję Ja już tyle u Ciebie na rozbiórkach wydałam, że już nawet nikomu nie przyznaje się co nowego zamówiłam

Poleci ktoś krem bb w kolorze zbliżonym do mizon snail bb? Skinfood honey#1 jest ciut za ciemny (różowy?) i po nałożeniu skóra twarzy odcina mi się od szyi, a szkoda bo daje całkiem ładny efekt.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.