Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-22, 19:37   #3271
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
co 2-3 strony pojawia się to pytanie i dziewczyny odpowiadają warto poczytać



jakie to granulki bo jestem niezorientowana

Oo właśnie jakie granulki?

Child's wish i solted caramel
Wam też jest zawsze cieżko zużyć ostatni fragment wosku? Mi po tym jak otula pokój kilka dni, zawsze ciężko przychodzi rozstanie z zapachem. Jakieś takie dziwactwo moje.
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 19:54   #3272
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Dla mnie te granulki zdecydowanie zbyt szybko się "wypalają". Zapach szybko się z nich ulatnia i po kilkunastu minutach już nie ma po nim śladu... Wolę woski

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 20:01   #3273
isa82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 63
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A jak Moonlight Harvest? Bo widze, ze juz odebrane Jakie wrażenia?
Szczerze to byłam zachwycona gożdziki i coś jeszcze co przypominało mi coś z dzieciństwa i coś super fajnego..zachwycona! Zapach nie podobny do niczego!Ktoś powiedział że jest specyficzny...ja-pelen zachwyt!Postawilam na kominku i go podziwiam bo kolor przepiękny i naklejka taka mroczna...cuuuuudo Po 2 dniach wącham go i już wiem...co mi przypomina....ale to moja slodka tajemnica...Spelniło się moje marzenieWięc jeśli ktoraś szuka zapachu wyjątkowego to ten jest niesamowity aż sobie niuchnę dodam że jest teraz następny na jakiejś aukcji jakby ktoś szukał
isa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 20:02   #3274
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
co 2-3 strony pojawia się to pytanie i dziewczyny odpowiadają warto poczytać



jakie to granulki bo jestem niezorientowana
O takie ... Chciałam wkleić link ale siedzę na padzie i cos dziwnie stronka aromatelli wyglada. Wrzuć kochana w wujka Google hasło granulki i znajdziesz


Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Chodzi o te granulki Regent House z aromatelli? Mam kilka(naście) paczuszek Jakie zapachy wybrałaś?
Tak, tak fajne są? Wybrałam oczywiście angelowe Angel Wings, fairy Dust, fresia, bathroom Fresh czy cos takiego. Na razie 4 ale kusiło mnie wiecej

Jak gasną po 20 minutach to trocheszkoda, ale spróbuje chętnie. Lubię takie różności
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 20:22   #3275
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
O takie ... Chciałam wkleić link ale siedzę na padzie i cos dziwnie stronka aromatelli wyglada. Wrzuć kochana w wujka Google hasło granulki i znajdziesz

Tak, tak fajne są? Wybrałam oczywiście angelowe Angel Wings, fairy Dust, fresia, bathroom Fresh czy cos takiego. Na razie 4 ale kusiło mnie wiecej

Jak gasną po 20 minutach to trocheszkoda, ale spróbuje chętnie. Lubię takie różności
Nie powiedziałabym, że przestają pachnieć po 20min - ja czuję zapach minimum godzinę W dodatku pachną całkiem intensywnie
Ogólnie - moim zdaniem granulki nie mogą konkurować z YC jeżeli chodzi o złożoność, bogactwo, naturalność i realność zapachu, natomiast są według mnie fajnym urozmaiceniem Ich ogromnym plusem jest wygoda użycia - po zużyciu wyrzucasz je do kosza i po sprawie, kominek czysty
Jeżeli chodzi o zapachy, to Angel Wings faktycznie pachną jak Angel Poza nimi moi faworyci to Candle Light - baaaardzo w typie L Lolity Lempickiej ; Buddha - klimaty orientalne, nieco kadzidlane, jak dla mnie bardzo kojące ; Butterfly - zwiewny, lekki, kwiatowo-herbaciany, bardzo delikatny zapach ; Chocolate - mleczna czekolada to to nie jest, raczej czekolada na mydlanej, słodkiej bazie, idealny, kiedy pragniemy duuuużej ilości słodyczy ; Wish Upon A Star - słodki, cukrowo-kwiatowy .
Okropnie zawiodłam się za to na Christmas Tree (łazienkowo-chemiczno-mydlano-nie wiadomo co ) oraz Winter Dreams (miałam nadzieję na klimaty w stylu Season Of Peace, a dostałam coś, co po powąchaniu na sucho wywołuje u mnie odruch wymiotny, nie ośmieliłam się go przetestować ).
__________________
CBT

Wymiana zapachowa

Edytowane przez martyna_tina
Czas edycji: 2013-11-22 o 20:23
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 20:25   #3276
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez MONIA9911 Pokaż wiadomość
a tak przy okazji Milk&Cookies jest przepyszny
Och, a zastanawiałam się nad zakupem świecy w tym tygodniu, ale w końcu zamiast tego kupiłam kolejne pachnidło. Sama nie wiem czy się cieszyć czy żałować.
[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;4383562 1]Ja Salted Caramel kocham miłością szczerą i prawdziwą, jest to mój numer 1![/QUOTE]
Kurcze, dla mnie to kolejny rosół.. Bardzo żałuję, że nigdy nie czuję karmelu w karmelach YC.
Cytat:
Napisane przez Czarodziejka_Jezior Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam świeżutką, pachnącą przesyłkę od kuriera
A w niej:
- duży słój Vanilla Satin
- wosk Paradise Spice
- wosk Miętowy Lizak (Kringle)
Gratuluję. Jestem strasznie ciekawa jak pachnie Miętowy Lizak.
Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile Wam szły zamówienia z ZD? Ja zapłaciłam 9 dni temu i do tej pory cisza...
Może spróbuj do nich zadzwonić? Z moim zamówieniem w tym tygodniu też im coś nawaliło i wysłali mi dopiero jak się upomniałam.
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziś w Leclerku widziałam całą szaflę świec Glade, ale nie miałam czasu żeby pooglądać .
Ja też właśnie dzisiaj widziałam taki regalik w Leclerku. Fascynują mnie zwłaszcza te przezroczyste z kolorowymi kulkami w środku.
Cytat:
Napisane przez PaniPedagog Pokaż wiadomość
Wam też jest zawsze cieżko zużyć ostatni fragment wosku? Mi po tym jak otula pokój kilka dni, zawsze ciężko przychodzi rozstanie z zapachem. Jakieś takie dziwactwo moje.
Na początku tak miałam, ale odkąd zauważyłam że te zostawione resztki szybko tracą zapach, już nie żałuję.


A u mnie znów Ice Crystal, strasznie mi ta świeca podeszła.
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 20:29   #3277
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Nie powiedziałabym, że przestają pachnieć po 20min - ja czuję zapach minimum godzinę W dodatku pachną całkiem intensywnie
Ogólnie - moim zdaniem granulki nie mogą konkurować z YC jeżeli chodzi o złożoność, bogactwo, naturalność i realność zapachu, natomiast są według mnie fajnym urozmaiceniem Ich ogromnym plusem jest wygoda użycia - po zużyciu wyrzucasz je do kosza i po sprawie, kominek czysty
Jeżeli chodzi o zapachy, to Angel Wings faktycznie pachną jak Angel Poza nimi moi faworyci to Candle Light - baaaardzo w typie L Lolity Lempickiej ; Buddha - klimaty orientalne, nieco kadzidlane, jak dla mnie bardzo kojące ; Butterfly - zwiewny, lekki, kwiatowo-herbaciany, bardzo delikatny zapach ; Chocolate - mleczna czekolada to to nie jest, raczej czekolada na mydlanej, słodkiej bazie, idealny, kiedy pragniemy duuuużej ilości słodyczy ; Wish Upon A Star - słodki, cukrowo-kwiatowy .
Okropnie zawiodłam się za to na Christmas Tree (łazienkowo-chemiczno-mydlano-nie wiadomo co ) oraz Winter Dreams (miałam nadzieję na klimaty w stylu Season Of Peace, a dostałam coś, co po powąchaniu na sucho wywołuje u mnie odruch wymiotny, nie ośmieliłam się go przetestować ).

Dziekuje za super opis kusiło mnie właśnie candle light, żonkil, motylek, świeżość lnu... Na pewno jeszcze cos potestuje. To tak na pierwszy rzut lubię testować nowości, to będzie miła odmiana. Poza tym ponoć całkiem spore te woreczki z granulkami.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 20:32   #3278
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez PaniPedagog Pokaż wiadomość
Oo właśnie jakie granulki?

Child's wish i solted caramel
Wam też jest zawsze cieżko zużyć ostatni fragment wosku? Mi po tym jak otula pokój kilka dni, zawsze ciężko przychodzi rozstanie z zapachem. Jakieś takie dziwactwo moje.
Ja, przyznam się szczerze,że każdy wosk YC palę w całości,tylko czasem woski Kringle dzielę na pół,ale nie zawsze
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 20:42   #3279
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziekuje za super opis kusiło mnie właśnie candle light, żonkil, motylek, świeżość lnu... Na pewno jeszcze cos potestuje. To tak na pierwszy rzut lubię testować nowości, to będzie miła odmiana. Poza tym ponoć całkiem spore te woreczki z granulkami.
O tak, woreczki są całkiem spore, ok.180-200g Właśnie mrożę kominek i lecę szykować Candle Light do sypialni A! Muszę jeszcze dodać, że nawet po zgaszeniu podgrzewacza zapach dość długo utrzymuje się w powietrzu
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 20:53   #3280
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Ja, przyznam się szczerze,że każdy wosk YC palę w całości,tylko czasem woski Kringle dzielę na pół,ale nie zawsze
Oj, ja na początku też tak robiłam, bo denerwowały mnie okruszki i odłamki Ale zauważyłam, że zapach się szybciej ulatnia w całości niż jak wrzucam ćwiartki, a potem taki bezzapachowy wosk wylewam i się marnuje
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 21:04   #3281
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Ja, przyznam się szczerze,że każdy wosk YC palę w całości,tylko czasem woski Kringle dzielę na pół,ale nie zawsze
Poważnie? to mnie zszokowalas kochana, ale musi być power w zapachu sama dziele na 3,4 części. Zależy jak mi sie złamie.

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
O tak, woreczki są całkiem spore, ok.180-200g Właśnie mrożę kominek i lecę szykować Candle Light do sypialni A! Muszę jeszcze dodać, że nawet po zgaszeniu podgrzewacza zapach dość długo utrzymuje się w powietrzu
Ooo kochana, ale mam ochotę na ta formę zapachu , nie mogę sie doczekać mojej paki i juz żałuje ze za mało wzięłam
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 21:23   #3282
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Wooden_Pints Pokaż wiadomość
Ja czasem wyrzucałam ale mam tez troszkę odłożonych. Może kiedyś zrobię z nich świecę ale przyznam szczerze, że nie wiem jak się do tego zabrać.
Cytat:
Napisane przez propolka Pokaż wiadomość
ZAZDROSZCZĘ! Ulubiony zapach.


Dziewczyny, a ja mam pytanie co robicie z zużytym woskiem? :P Wyrzucacie czy przerabiacie na "dużą" świecę?
Ostatnio wpadłam na nowy pomysł. Kroje sample i wrzucam do kominka, a knoty używam do samorobnych swieczek, które zalewam w świeczniku do sampli. Wychodzą śliczne małe swieczuszki, które można palic w tych świecznkach, albo nawet dać w prezencie.

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile Wam szły zamówienia z ZD? Ja zapłaciłam 9 dni temu i do tej pory cisza...

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
ja 2 dni temu napisalam wiadomosc do Zapachu Domu z zapytaniem czy beda mieli duze sloje Christmas Cookie i mi nie odpisali, moze cos u nich nie tak? hmm

To pisz, dzwoń do nich ahmily. Do tej pory działali błyskawicznie - dwa, trzy dni maks.

Cos jakoś dziwnie, kiedyś mieli kilka dobrych stron z dużymi słojami, a teraz tylko 2.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Właśnie wpadłam na szatański plan... chyba oddam mojego Cozy'ego ktoś reflektuje?
I ty sie pytasz...
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 21:23   #3283
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Poważnie? to mnie zszokowalas kochana, ale musi być power w zapachu sama dziele na 3,4 części. Zależy jak mi sie złamie.
Ja YC na 2, 3 cz. dzielę tylko świeżaki i czasami wanilie całą wrzucam ale Kringle daję 1/5
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 21:24   #3284
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Poważnie? to mnie zszokowalas kochana, ale musi być power w zapachu sama dziele na 3,4 części. Zależy jak mi sie złamie.

Ooo kochana, ale mam ochotę na ta formę zapachu , nie mogę sie doczekać mojej paki i juz żałuje ze za mało wzięłam
Spokojnie, nadrobisz W każdym razie - jeżeli lubisz Angela, to Angel Wings z pewnością przypadną Ci do gustu
Zauważyłam, że praktycznie wszystkie te granulki mają coś charakterystycznego w swoim zapachu, taką perfumeryjną nutę. Na dłuższą metę mogą zmęczyć, ale dla mnie są miłą odskocznią od soczystych, czysto owocowych czy kwiatowych YC

A całego wosku chyba nie odważyłabym się odpalić
Wyobraziłam sobie odpalenie CAŁEGO Midnight Jasmine i aż słabo mi się zrobiło
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 21:37   #3285
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Kasiulka22 Ja bym chciała!!!

Ja palę dziś Snow in Love, bardzo ładny, perfumeryjny zapach Troszkę intensywny ale podoba mi się.
Ja jakbym wrzuciła cały wosk na raz to bym się udusiła 1/4 to czasem za dużo, zależy jaki zapach. Salted Caramel to okruszki dosłownie wrzucam bo mocny skurczybyk.
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com

Edytowane przez zlotqo
Czas edycji: 2013-11-22 o 21:43
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 21:48   #3286
propolka
Raczkowanie
 
Avatar propolka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 307
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Ja się zawiodłam na granulkach...mam jeden zapach i pachnie dosłownie jak odświeżacz powietrza w dodatku szybko się ulatnia. :/
__________________
"Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość, ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą...
Wiesz już, ta, jesteś dla mnie chociaż jestem złodziejem, twe najlepsze chwile kradnę..."
propolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 01:46   #3287
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Wiecie co Moje Drogie? Podsuwam dzis mojemu Tz nowy wosk YC pod nos a dokładnie wiśniowy i pytam o jego skojarzenia odnośnie wosku, jeszcze nie wiedział co to za zapach i odpowiada...
-rower



Padłam
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 02:01   #3288
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Właśnie topię w kominku Christmas Cookie Kolejny raz zapach jadalny okazał się u mnie strzałem w 10! Pomału robię listę ulubionych zapachów i już wiem, co będę kupować w zapasach

Edit: no rozpływam się, przysięgam!

Edytowane przez b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Czas edycji: 2013-11-23 o 03:12
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 08:35   #3289
isa82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 63
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Wiecie co Moje Drogie? Podsuwam dzis mojemu Tz nowy wosk YC pod nos a dokładnie wiśniowy i pytam o jego skojarzenia odnośnie wosku, jeszcze nie wiedział co to za zapach i odpowiada...
-rower



Padłam
buhahahah
isa82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 08:40   #3290
Mortadella
Raczkowanie
 
Avatar Mortadella
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 204
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cześć!!
Mogę się dołączyć? Moja fascynacja zapachami YC dopiero się zaczyna.
Pierwszy był wosk kupiony kilka dni temu w stacjonarnym Świecie Zapachów. Weszłam tam przypadkowo, po lawendowy olejek do kominka. Zauważyłam te woski, wzięłam Fresh Cut Roses . No i przepadłam. Wczoraj kupiłam następne 5 wosków.
W nocy odpaliłam Beach Wood, jest wspaniały - taki męski, ale ma w sobie fajne słodkie nuty.
Oprócz tego mam jeszcze do wypróbowania: Midnight Jasmin, Midsummer's Night, Clean Cotton, Loves Me Loves Me Not.
Mortadella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 09:19   #3291
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Poważnie? to mnie zszokowalas kochana, ale musi być power w zapachu sama dziele na 3,4 części. Zależy jak mi sie złamie
Serio serio i nigdy żaden zapach mnie nie dusił, a przerobiłam ich już chyba, co najmniej ,dziesiątki,może i setkiMój mąż ani żadni goszczący u nas znajomi też nigdy nie narzekali na intensywność
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 09:40   #3292
201608171256
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 792
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Czarodziejka_Jezior Pokaż wiadomość



Wylewam do szklanki po nutelli, a knot mam z cmentarnego znicza - te fabryczne knoty były za długie więc odcięłam i teraz mi się przydają
Dzięki, na pewno kiedyś spróbuje. A gdzie rozpuszczasz wosk? Normalnie w kominku?

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Ja, przyznam się szczerze,że każdy wosk YC palę w całości,tylko czasem woski Kringle dzielę na pół,ale nie zawsze
Ja tak samo. Każdy wosk z YC palę w całości - wrzucam do kominka na jeden raz. Dobrze, że nie jestem w tym osamotniona ;p I też ani dla mnie ani dla męża nie są zbyt intensywne. Jak wrzucałam mniejszą ilosć to nic nie czułam . Za to starcza mi wtedy nawet na kilka podgrzewaczy (choć zapach oczywiście jest już mniej intensywny).

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Ostatnio wpadłam na nowy pomysł. Kroje sample i wrzucam do kominka, a knoty używam do samorobnych swieczek, które zalewam w świeczniku do sampli. Wychodzą śliczne małe swieczuszki, które można palic w tych świecznkach, albo nawet dać w prezencie.

Wypróbuję
201608171256 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:33   #3293
lolekjarek
Raczkowanie
 
Avatar lolekjarek
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Riczmond
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Ostatnio wpadłam na nowy pomysł. Kroje sample i wrzucam do kominka, a knoty używam do samorobnych swieczek, które zalewam w świeczniku do sampli. Wychodzą śliczne małe swieczuszki, które można palic w tych świecznkach, albo nawet dać w prezencie.
Fajny patent, ja ostatnio z braku szkła zlewam wosk do foremek i wychodzi takie coś jak na zdjęciu. W sumie to mógłbym wstawić tam knot i wyszłaby fajna świeczka bez szkła do ozdoby, tylko muszę foremkę na bardziej równa zmienić, bo ta jest coś krzywa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03294.jpg (63,6 KB, 63 załadowań)
lolekjarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:34   #3294
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Zauważyłam, że strzeliłam byka w poprzednim poście, bo te przezroczyste świeczki to Air Wick, a nie Glade. Wąchałam je dzisiaj w sklepie i muszę mieć pomarańczową.

Odpaliłam pierwszy raz duży słój Vanilla Chai. Jeśli będzie tak intensywny jak wosk, to zostanie jedną z moich ulubionych świec.
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:46   #3295
Cheza01
Zadomowienie
 
Avatar Cheza01
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 985
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Kupiłam dziś świeczkę Air Wick Czekoladowa trufla, taka: http://tugazetka.pl/files/g/2_Promoc...1028_38_56.jpg
Ciekawe czy po odpaleniu zapach będzie intensywny, bo na sucho jest boski
__________________
http://www.pmiska.pl/ wyklikaj karmę dla zwierzaka

Moja wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280666


I'm swimming in the smoke
Of bridges I have burned
Cheza01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:58   #3296
Czarodziejka_Jezior
Raczkowanie
 
Avatar Czarodziejka_Jezior
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 127
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Wooden_Pints Pokaż wiadomość
Dzięki, na pewno kiedyś spróbuje. A gdzie rozpuszczasz wosk? Normalnie w kominku?



Ja tak samo. Każdy wosk z YC palę w całości - wrzucam do kominka na jeden raz. Dobrze, że nie jestem w tym osamotniona ;p I też ani dla mnie ani dla męża nie są zbyt intensywne. Jak wrzucałam mniejszą ilosć to nic nie czułam . Za to starcza mi wtedy nawet na kilka podgrzewaczy (choć zapach oczywiście jest już mniej intensywny).


Tak, jak uznam, że zapach w kominku już stracił na intensywności i nie ma sensu go podgrzewać go dalej, to wtedy wyjmuję tealighta i wosk zlewam do mojej szklaneczki Jedną już tak zapełniłam, mam coś na kształt świeczki

A ja palę 1/4 wosku na raz i czasem to aż za dużo

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość

Gratuluję. Jestem strasznie ciekawa jak pachnie Miętowy Lizak.
Dziękuję Sama jestem ciekawa jak pachnie, ale najpierw muszę wypachnić z kominka krem nivea czyli Baby Dreams, dopiero wtedy wrzucę Miętowego Lizaka, już się nie mogę doczekać
Czarodziejka_Jezior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 13:23   #3297
kochanalukrecja
użytkowniczka
 
Avatar kochanalukrecja
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 150
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Dziewczyny czy ma któraś -20 od 99 złotych do oddania:pro si:
kochanalukrecja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 15:01   #3298
aamajka
Zadomowienie
 
Avatar aamajka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 419
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Właśnie też przyszłam zapytać o kod do ŚZ?
Dodam, że są wielokrotnego użytku
aamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 15:46   #3299
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

tez by mi sie przydał, ale zeby byl wazny jeszcze w grudniu ah te wymagania ja ostatni dostalam w sierpniu , 10 zł od 200
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:07   #3300
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Ja narzuciłam sobie ostry rygor - tak pokochałam świecę, że nie mam kiedy palić wosków - do końca miesiąca ogłaszam projekt denko - zeruje woski, bo mam ich za dużo

Oprócz tego wrzuciłam część mojej kolekcji na blog, bo nie chciały mi się dodać zdjęcia do wątku kolekcjonerskiego i szlag mnie trafił
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.