„niezaspokojeni perfumowo” - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-29, 10:50   #61
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Matko jedyna, to jest wątek dla mnie. Mam też tak. Mainstream mnie nudzi, więc szukam w niszy, ale nawet jak coś znajdę, co zachwyci mnie na początku, to po jakimś czasie zaczyna mnie już nużyć i moje poszukiwania zaczynam od początku. No i tak w kółko...A wyleczyć się tego nie da...
A po co leczyć? Przecież to takie przyjemne...A jakie ekscytujące Takie gonienie pachnącego króliczka
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 18:23   #62
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
A po co leczyć? Przecież to takie przyjemne...A jakie ekscytujące Takie gonienie pachnącego króliczka
W sumie tak. Pod warunkiem, że człowiek pogodzi się z tym, że nigdy królika nie dogoni. Wtedy spokojnie sobie zwiedza olfaktoryczne przestrzenie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 18:51   #63
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
A po co leczyć? Przecież to takie przyjemne...A jakie ekscytujące Takie gonienie pachnącego króliczka
Niby tak, ale posiadanie choć jednego udomowionego króliczka, w innym świetle stawiałoby pozostałą, uciekająca resztę. Punkt widzenia zależny od punktu siedzenia, a może tylko kwestia samozadowolenia czy wewnetrznego komfortu...Nie wiem
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 19:05   #64
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Niby tak, ale posiadanie choć jednego udomowionego króliczka, w innym świetle stawiałoby pozostałą, uciekająca resztę. Punkt widzenia zależny od punktu siedzenia, a może tylko kwestia samozadowolenia czy wewnetrznego komfortu...Nie wiem
Nierealne.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 21:11   #65
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Mnie coraz więcej zapachów po prostu już nudzi - nisza nie nisza, mainstrim nie mainstrim - wszystko pachnie mi czymś co już znam a ja szukam czegoś co mnie powali na kolana i olśni jak kiedyś Koszmara albo Smok . A tu doopha - mainstrim pachnie w kółko kfiatkoowockami z ulepem jeżeli w ogóle pachnie , a nisza tym samym pardon duszącym bełtem drzewno-oudowym ostatnio i czym tu pachnieć panie premierze ?
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 21:42   #66
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Mnie coraz więcej zapachów po prostu już nudzi - nisza nie nisza, mainstrim nie mainstrim - wszystko pachnie mi czymś co już znam a ja szukam czegoś co mnie powali na kolana i olśni jak kiedyś Koszmara albo Smok . A tu doopha - mainstrim pachnie w kółko kfiatkoowockami z ulepem jeżeli w ogóle pachnie , a nisza tym samym pardon duszącym bełtem drzewno-oudowym ostatnio i czym tu pachnieć panie premierze ?
No, czym? Żebyśmy przynajmniej wiedziały, czym jest coś, co ma nas powalić na kolana. A to jest takie nieuchwytne. Chyba będę robiła coraz częstsze skoki w starocie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 22:04   #67
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Mnie coraz więcej zapachów po prostu już nudzi - nisza nie nisza, mainstrim nie mainstrim - wszystko pachnie mi czymś co już znam a ja szukam czegoś co mnie powali na kolana i olśni jak kiedyś Koszmara albo Smok . A tu doopha - mainstrim pachnie w kółko kfiatkoowockami z ulepem jeżeli w ogóle pachnie , a nisza tym samym pardon duszącym bełtem drzewno-oudowym ostatnio i czym tu pachnieć panie premierze ?
A coz to jest Koszmara ze tak spytam?
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 22:08   #68
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
No, czym? Żebyśmy przynajmniej wiedziały, czym jest coś, co ma nas powalić na kolana. A to jest takie nieuchwytne. Chyba będę robiła coraz częstsze skoki w starocie.
Oj, to bardzo trudne...Jednego dnia powala mnie to, drugiego coś innego, w zależności od nastroju, sytuacji, samopoczucia...Coś, co zachwycało wczoraj, może jutro drażnić, bo ciśnienie się zmieniło, deszcz pada, smog poddusza, albo skojarzenia nie te...Ciężko być perfumoholikiem, bardzo ciężko

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
A coz to jest Koszmara ze tak spytam?
Black Cashmere Donny Karan
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 11:47   #69
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”



"(...)A ja chyba z perfumami mam jeszcze dziwniejszy problem - nic mnie nie zachwyca. Autentycznie nic. (...)
Pragnę czegoś, co mnie porwie, wdepcze w podłoże swoim pięknem i magnetyczną zwierzęcą zmysłowością...(...) I obawiam się, że takiego zapachu nigdy nie znajdę, bo po prostu nie istnieje.".


Mam tak samo- coś tam mam, czegoś używam ale nic mnie już nie powala na kolana
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ



Edytowane przez MeryJane
Czas edycji: 2014-04-30 o 11:49
MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 12:09   #70
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
[/COLOR]Black Cashmere Donny Karan
Aaaa
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 08:15   #71
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Mnie coraz więcej zapachów po prostu już nudzi - nisza nie nisza, mainstrim nie mainstrim - wszystko pachnie mi czymś co już znam a ja szukam czegoś co mnie powali na kolana i olśni jak kiedyś Koszmara albo Smok . A tu doopha - mainstrim pachnie w kółko kfiatkoowockami z ulepem jeżeli w ogóle pachnie , a nisza tym samym pardon duszącym bełtem drzewno-oudowym ostatnio i czym tu pachnieć panie premierze ?
Parabelko, zgadzam się niestety.
Nowy mainstream to rozczarowanie, dla mnie aktualnie przeciętnie 1 zapach godny dłuższych testów / nie zakupu /na ok. 30 nowych kompozycji.
Nisza też mnie rozczarowuje, tym bardziej, że większe pokładałam w niej nadzieje

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
No, czym? Żebyśmy przynajmniej wiedziały, czym jest coś, co ma nas powalić na kolana. A to jest takie nieuchwytne. Chyba będę robiła coraz częstsze skoki w starocie.
ja już od dawna odkrywam na nowo starocie i one mnie zaspokajają perfumowo, jeśli można tak to określić

moja kolekcja to głównie wycofane zapachy, nie dlatego, że takie fajne i niedostępne, dlatego, że najpiękniejsze, najtrwalsze, z charakterem i ogonem Kupiłam jakiś czas temu w celach poznawczo-sentymentalnych zestaw starych używanych miniatur, żadna nie była zepsuta, wszystkie w starym stylu, z mocą i tym czymś, czego ostatnio wszystkiemu brakuje.
Ostatnio zdziwiłam się, że nawet stare świeżaki, którymi kiedyś tak gardziłam, były lepsze od nowiutkich plastikowych kompocików.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 20:34   #72
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Bo stare zapachy , nawet jeżeli świeżaki , mają Moc , której nie mają dzisiejsze produkcje . Stare perfumy miały pachnieć a dzisiejsze mają się sprzedawać
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 22:45   #73
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

No więc ja też gonię króliczka, ale parę mam w obórce (?) i się nie chcę ich pozbywać.
U mnie mimo różnych zawirowań wciąż ton działaniu nadaje słowo POWROTY. Zazwyczaj zachwycają mnie rzeczy nie od pierwszego wejrzenia, ale już, powiedziałabym, z jakąś swoją historią (np że miałam, użyłam wtedy, kiedy słońce po zimie zagrzało pierwszy raz - no i potem liczy się już nie sam zapach, tylko to słońce, wspomnienie i w ogóle).

Gdyby nie Tuberose Gardenia EL uważałabym, że wszystko mi się znudza i zachwyt długotrwały nie istnieje. Pół roku minęło i zauroczenie trwa - ale w zasadzie noszę ten zapach tylko nadgarstkowo. Mam podejrzenie, że gdybym go zakładała globalnie, szybko by się wyeksploatował.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:02   #74
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Myślę też , że powodem naszego cierpienia jest zblazowanie i znajomość zbyt wielu już zapachów - powala rzecz nowa , nieznana , niespotykana , nie niosąca ze sobą jeszcze żadnych skojarzeń , a jak nie kojarzyć czegoś z czymś jak sie te kilkadziesiąt/set zapachów przewąchało .Inna rzecz żę nawet z tych znanych składników można by pewnie stworzyć zadziwiającą kompozycję - tylko pewnie nikomu się nie opłaca
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 09:08   #75
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Bo stare zapachy , nawet jeżeli świeżaki , mają Moc , której nie mają dzisiejsze produkcje . Stare perfumy miały pachnieć a dzisiejsze mają się sprzedawać

Ehhhhhhhhhhhh - jak ja bym chciała zostać wdeptana w ziemię przez zapach...a tu nic.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 10:54   #76
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Parabelko, zgadzam się niestety.
Nowy mainstream to rozczarowanie, dla mnie aktualnie przeciętnie 1 zapach godny dłuższych testów / nie zakupu /na ok. 30 nowych kompozycji.
Nisza też mnie rozczarowuje, tym bardziej, że większe pokładałam w niej nadzieje



ja już od dawna odkrywam na nowo starocie i one mnie zaspokajają perfumowo, jeśli można tak to określić

moja kolekcja to głównie wycofane zapachy, nie dlatego, że takie fajne i niedostępne, dlatego, że najpiękniejsze, najtrwalsze, z charakterem i ogonem Kupiłam jakiś czas temu w celach poznawczo-sentymentalnych zestaw starych używanych miniatur, żadna nie była zepsuta, wszystkie w starym stylu, z mocą i tym czymś, czego ostatnio wszystkiemu brakuje.
Ostatnio zdziwiłam się, że nawet stare świeżaki, którymi kiedyś tak gardziłam, były lepsze od nowiutkich plastikowych kompocików.
O, to to, to nie były "lalczyne" zapachy, a perfumy dynamiczne, podkreślające osobowość.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Ehhhhhhhhhhhh - jak ja bym chciała zostać wdeptana w ziemię przez zapach...a tu nic.
Dzisiejsze perfumiarstwo to głównie dobre mniej lub bardziej rzemieślnictwo, a kiedyś był to artyzm. Ale co się dziwić, wystarczy porównać ile kiedyś rocznie wychodziło zapachów, a ile obecnie. Prawdziwe masło maślane.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Myślę też , że powodem naszego cierpienia jest zblazowanie i znajomość zbyt wielu już zapachów - powala rzecz nowa , nieznana , niespotykana , nie niosąca ze sobą jeszcze żadnych skojarzeń , a jak nie kojarzyć czegoś z czymś jak sie te kilkadziesiąt/set zapachów przewąchało .Inna rzecz żę nawet z tych znanych składników można by pewnie stworzyć zadziwiającą kompozycję - tylko pewnie nikomu się nie opłaca
Nie opłaca się - ogół chce zapachu łatwego i przyjemnego w masowy sposób.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 13:06   #77
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Też mam z tym problem. Nie ukrywam, że nie mogę mieć za dużo flaszek bo zapachy szybko mnie nudzą. Często jest tak, że gdy spodoba mi się coś przy testowaniu od razu stwierdzam, że muszę to mieć i bez większego zastanowienia kupuję. Poużywam kilka razy i później idzie w odstawkę. Stwierdzam, że to jednak nie to i chcę czegoś innego. I jak tu komuś dogodzić?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 13:49   #78
Arianne_
Raczkowanie
 
Avatar Arianne_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 164
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Ostatnio dostałam 2 ml Leonard "Balahe" Muszę przyznać, że zapach intrygujący i ciężko dostępny. Polubię go chyba. Nie wiem, czy zakupię flachę, raczej nie - ceny na ebayu powalają... Ale jeśli ktoś lubi wyrazisty anyż, to polecam.
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Le...lahe-3915.html
Arianne_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:48   #79
marialisa
Raczkowanie
 
Avatar marialisa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Send a message via Skype™ to marialisa
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

A ja jestem ciągle "niezaspokojona perfumowo", ale w znaczeniu innym - wciąz odkrywam nowe dla siebie krainy olfaktoryczne, nieraz te, które pochopnie kiedyś przed sobą zatrzasnęłam. Poszerzają mi się horyzonty i nie potępiam już w czambuł pewnych zjawisk w świecie perfumeryjnym
marialisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 22:00   #80
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Też mam z tym problem. Nie ukrywam, że nie mogę mieć za dużo flaszek bo zapachy szybko mnie nudzą. Często jest tak, że gdy spodoba mi się coś przy testowaniu od razu stwierdzam, że muszę to mieć i bez większego zastanowienia kupuję. Poużywam kilka razy i później idzie w odstawkę. Stwierdzam, że to jednak nie to i chcę czegoś innego. I jak tu komuś dogodzić?
Niestety mam to samo, wciąż rozpaczliwie szukam swojego Świętego Graala.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez marialisa Pokaż wiadomość
A ja jestem ciągle "niezaspokojona perfumowo", ale w znaczeniu innym - wciąz odkrywam nowe dla siebie krainy olfaktoryczne, nieraz te, które pochopnie kiedyś przed sobą zatrzasnęłam. Poszerzają mi się horyzonty i nie potępiam już w czambuł pewnych zjawisk w świecie perfumeryjnym
Bo to jest tak, jak poszukiwanie samej siebie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:26   #81
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Ja mam teraz jakiś dziwny okres bo w ogóle nie mam ochoty na używanie perfum. Przestały już mnie kręcić. Do tego stopnia, że zostawiłam sobie tylko 8 flaszek, a cała reszta (czyt. 15 sztuk) idzie w odstawkę. Nawet nisza. A jeszcze do niedawna zarzekałam się, że nic z mainstreamu już nie chcę i nie kupię. Gust też mi się zmienił bo mam teraz fazę na zapachy lekkie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że modowo też poszłam zupełnie w inną stronę. Chyba potrzebuję jakichś zmian.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 19:50   #82
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja mam teraz jakiś dziwny okres bo w ogóle nie mam ochoty na używanie perfum. Przestały już mnie kręcić. Do tego stopnia, że zostawiłam sobie tylko 8 flaszek, a cała reszta (czyt. 15 sztuk) idzie w odstawkę. Nawet nisza. A jeszcze do niedawna zarzekałam się, że nic z mainstreamu już nie chcę i nie kupię. Gust też mi się zmienił bo mam teraz fazę na zapachy lekkie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że modowo też poszłam zupełnie w inną stronę. Chyba potrzebuję jakichś zmian.


Najwyraźniej, ale muszę cię zmartwić (?). Zdrada ze świeżuchami pewnie dość szybko się skończy. Znam to. Urzeczenie lekkim zapachem i szybkie znudzenie, bo to jednak nie moje upodobanie, to nie ja.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 17:12   #83
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
[/B]

Najwyraźniej, ale muszę cię zmartwić (?). Zdrada ze świeżuchami pewnie dość szybko się skończy. Znam to. Urzeczenie lekkim zapachem i szybkie znudzenie, bo to jednak nie moje upodobanie, to nie ja.
Oby tak nie było w moim przypadku

Zauważyłam, że lekkie zapachy nosi mi się całkiem dobrze, nawet zimą. Ostatnio po niektórych killerach mam straszną migrenę, nawet po tych które jeszcze do niedawna uwielbiałam i codziennie się nimi psikałam.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:27   #84
Lou71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 40
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
na twoim miejscu, dreamer4, poszukałabym pracy w perfumerii
a może załóż własną?
Też o tym myślałam dla siebie, ale żal byłoby mi starcić moją obecną pracę. No i jak długo mogłaby dawac satysfakcję ...
Lou71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 20:10   #85
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: „niezaspokojeni perfumowo”

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Oby tak nie było w moim przypadku

Zauważyłam, że lekkie zapachy nosi mi się całkiem dobrze, nawet zimą. Ostatnio po niektórych killerach mam straszną migrenę, nawet po tych które jeszcze do niedawna uwielbiałam i codziennie się nimi psikałam.
Przedawkowałaś
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-12 21:10:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.