Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-26, 09:35   #2041
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Swoj± drog± mam nadziejê, ¿e ¿adna z Was siê nie obrazi, ale w³osy ma strasznie zniszczone
Wlasnie to samo mialam napisac. Biedaki. Tu oczywiscie prostowanie sie klania

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wrzucam zdjêcie. Wiem, ¿e pewnie ciê¿ko z niego okre¶liæ czy w³osy potrzebuj± podciêcia czy nie wiêc mo¿e powiem jeszcze, ¿e w³osy s± miêkkie ale na koñcach zaczynaj± siê rozczapirzaæ. Nie mam problemu z uk³adaniem, tu nie s± w najlepszej formie bo siê zczochra³am.
Wygladaja OK, ale jesli widzisz rozdwojenia to podetnij.
Podobny nieco skret do mojego.
A u mnie coraz lepiej - odrastaja. Jeszcze pare centymetrow i zacznie to wygladac, dochodza do siebie po pechowym cieciu z pazdziernika. Podetne je w marcu. Teraz moge sobie spokojnie zapuszczac, zwlaszcza ze problemow z rozdwajaniem nie mam. Juz zapomnialam jak wyglada rozdwojony wlos.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 10:03   #2042
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 707
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Haha!
Mi tez reanimacja jako¶ nie¼le ostatnio idzie
Nie¼le to ma³o powiedziane! Co robisz z w³osami w nocy? Bo u mnie s± tak popl±tane , spuszone, ¿e nie ma szans na nic. A znowu jak zwi±¿ê to jako¶ zawsze wierzzchnia warstwa mi siê prostuje. Zastanawiam siê nad jakimi¶ g³adkimi/¶liskimi poszewkami.

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Poka¿ wiadomo¶æ

Na ¶wiêta wyprostowa³am w³osy i tak strasznie mnie kusi keratynowe prostowanie, ale tak strasznie cena mnie odstrasza Takie proste, niepusz±ce siê w³osy No, najbardziej mnie do tego przekonuje niepuszenie siê w³osów, dzi¶ w deszcz do Ko¶cio³a posz³am, wróci³am i jest piêknie! Ostatnio w tak± sam± pogodê sz³am ze swoimi falami to na g³owie puch i susza, jakby co¶ w³osom wyssa³o nawil¿enie, choæ w domu by³y takie miêciutkie i nawil¿one... Olejuje je co mycie, od¿ywki emolientowe, serum zabezpieczaj±ce i co... i dalej puch... No có¿, na razie nacieszê siê wyprostowanymi, póki jest okazja do prostowania
Ja zawsze jak nie mogê sobie z nimi poradziæ psioczê, ¿e wreszcie zrobiê keratynowe prostowanie i bêdzie ¶wiêty spokój.

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny chwalê sie efektami u m³odej!
Pierwszy raz w³osy od¿ywkê widzialy d³u¿ej ni¿ minutê.
Stylizowane na ¿el, odgniatane koszulka. Suszone dyfuzorem.
Woow D³ugo¶æ cudowna! Mam nadziejê, ze uda mi siê do takiej dobiæ. Choæ zapuszczanie krêconych w³osów wymaga ogromnej cierpliwo¶ci.

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ
Weso³ych!

Ja sobie my¶la³am, ¿e chyba moim w³osom siê ju¿ przejad³a aktualna pielêgnacja, bo ostatnio by³y jakie¶ smêtne i strasznie spuszone, a tu mi zrobi³y psikusa i piêknie dzi¶ wygl±daj±. Moje w³osy chyba naprawdê lubi± czerwon± od¿ywkê Elseve. No i od¿ywkê do loków Isana, której dzisiaj wydrapa³am ostatni± resztkê.

A na drugim za³±czniku widaæ, jak nie odgnieciony ¿el ujawnia prawdê o gêsto¶ci moich w³osów.
Super s±!
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 10:23   #2043
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wrzucam zdjêcie. Wiem, ¿e pewnie ciê¿ko z niego okre¶liæ czy w³osy potrzebuj± podciêcia czy nie wiêc mo¿e powiem jeszcze, ¿e w³osy s± miêkkie ale na koñcach zaczynaj± siê rozczapirzaæ. Nie mam problemu z uk³adaniem, tu nie s± w najlepszej formie bo siê zczochra³am.

Tak sama walczê ze sob± czy i¶æ czy nie i¶æ bo z jednej strony wydaje mi siê, ¿e jak s± delikatnie podniszczone to te zniszczenia pójd± w górê, a z drugiej matka mi g³owê suszy "znowu bêdziesz mieæ krótkie, nigdy nie zapu¶cisz". Z tym, ¿e etap gonienia za d³ugo¶ci± min±³ u mnie milion lat temu..

Podcinaæ czy czekaæ?
Ciachnelabym z 2 centymetry. Szybko odrosna, a reszta wlosia zostanie zadbana
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 11:22   #2044
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ciachnelabym z 2 centymetry. Szybko odrosna, a reszta wlosia zostanie zadbana
Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
Wlasnie to samo mialam napisac. Biedaki. Tu oczywiscie prostowanie sie klania


Wygladaja OK, ale jesli widzisz rozdwojenia to podetnij.
Podobny nieco skret do mojego.
A u mnie coraz lepiej - odrastaja. Jeszcze pare centymetrow i zacznie to wygladac, dochodza do siebie po pechowym cieciu z pazdziernika. Podetne je w marcu. Teraz moge sobie spokojnie zapuszczac, zwlaszcza ze problemow z rozdwajaniem nie mam. Juz zapomnialam jak wyglada rozdwojony wlos.
Cytat:
Napisane przez AgusiA753 Poka¿ wiadomo¶æ

Nie widze Waszych zdjêæ z kom:/
Uwa¿am,¿e je¶li czujesz, ze koñce s± podniszczone i rozczapirzone to nale¿y podciac. 1-2 cm wielkiej ró¿nicy w zapuszczaniu nie zrobia, gorzej jak bd siê dalej niszczyc. Ciachnelabym troszkê maj±c takie odczucia

Dziêki dziewczyny, potrzebowa³am kopa do decyzji. Przejdê siê po sylwestrze bo teraz pewnie wszystko bêdzie zajête, a tydzieñ w t± tydzieñ w tamt± nie robi mi takiej ró¿nicy. W sumie ponad 6 miesiêcy temu ostatni raz ¶cina³am koñcówki, wypada³oby chyba faktycznie i¶æ.
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 11:28   #2045
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wrzucam zdjêcie. Wiem, ¿e pewnie ciê¿ko z niego okre¶liæ czy w³osy potrzebuj± podciêcia czy nie wiêc mo¿e powiem jeszcze, ¿e w³osy s± miêkkie ale na koñcach zaczynaj± siê rozczapirzaæ. Nie mam problemu z uk³adaniem, tu nie s± w najlepszej formie bo siê zczochra³am.

Tak sama walczê ze sob± czy i¶æ czy nie i¶æ bo z jednej strony wydaje mi siê, ¿e jak s± delikatnie podniszczone to te zniszczenia pójd± w górê, a z drugiej matka mi g³owê suszy "znowu bêdziesz mieæ krótkie, nigdy nie zapu¶cisz". Z tym, ¿e etap gonienia za d³ugo¶ci± min±³ u mnie milion lat temu..

Podcinaæ czy czekaæ?
Na zdjêciach nie widaæ zniszczeñ, ale jak mówisz, ¿e siê rozczapirzaj±, to wydaje mi siê, ¿e w³a¶nie lepiej podci±æ, nim zniszczenia pójd± w górê. S± ³adne ogólnie, wiêc jakby¶ znalaz³a fryzjerkê, która faktycznie podcina 1-2 cm, a nie 10, to by³oby super.
Mo¿esz te¿ obejrzeæ sobie pod ¶wiat³o koñcówki, tj. bardzo blisko np. jakiej¶ lampki. Ja niby rozdwojeñ nie mam, ale suche s± te moje koñcówki po rozja¶nianiu i jak w³a¶nie tak sprawdzi³am pod ¶wiat³o, to siê okaza³o, ¿e s± zakoñczone takimi kuleczkami, z których pewnie zaraz zrobi siê rozdwojenie.

Swoj± drog±, idê w poniedzia³ek na podciêcie w³osów, bo mnie bardzo szpeci ta miote³ka po rozja¶nianiu.
Plus poprawia³am kolor (sic! po 2 tygodniach farba mi siê zmy³a, ale po 2 rozja¶nianiach by³o to do przewidzenia) i jest lepszy, mniej rudo¶ci, ale ciemniejszy. Tak mia³o w sumie byæ, bo wcze¶niej za s³abo mi farba chwyci³a.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 13:16   #2046
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja te¿ bym obciê³a ale max o 2 cm. Nie jestem zwolenniczk± zapuszczania i obcinania (hmm....czy aby na pewno?). Ja obcinam g³ównie z powodu lepszego uk³adania siê w³osów, ale czasem jak widzê swoje w³osy z przed jaki¶ 4 lat to mam ochotê znów takie mieæ. U mnie to kwestia odm³odzenia Ostatnio mia³am do¶æ d³ugie (gdzie¶ w listopadzie) ale zachcia³o mi siê ich drastycznie obci±æ aby zobaczyæ jak bêdzie mi w krótkich (który to ju¿ raz siê utwierdzi³am, ¿e ¼le) i ¶ciê³am pod wp³ywem chwili jakie¶ 5 cm (co u mnie wygl±da na wiêcej). O dziwo jako¶ szybko odros³y i ju¿ mam standardow± d³ugo¶æ. Teraz bêdê do wiosny zapuszczaæ skoro i tak chodzi siê w czapie a potem od¶wie¿ê kszta³t. Mia³am dzi¶ dla Was fotki czupryny obecnej, ale nie mam póki co przy sobie USB. Moja pielêgnacja jest minimalna z powodu braku czasu. G³ównie mycie Barw± ostatnio (ale chyba mam od niej ³upie¿) i na kilka min. Biowax olejowy. Czasem myjê te¿ silikonowcami z Elseve. Ratuje te bidule od momentu 2 x pasemek na wakacjach. Przyznaje, ¿e udaje mi siê to chyba. Kto¶ wy¿ej napisa³, ¿e bardzo zniszczonych w³osów nie da siê odratowaæ i trzeba wszystko ¶ci±æ. Otó¿ ja jestem ¿ywym przyk³adem, ¿e jednak siê da obej¶æ bez drastycznych ¶rodków. Zawsze popada³am w skrajno¶ci z piêknych w³osów do istnego siana i po niewielkim wysi³ku wraca³am jako¶ na dobre tory Szkoda, ¿e nie mam na kompie fotek z ró¿nych okresów to bym wam pokaza³a. Jedyne czego jestem pewna: nic tak nie niszczy w³osów jak ROZJA¦NIACZ. Po nim ciê¿ko cokolwiek odbudowaæ. Da siê ale wymaga to mega po¶wiêcenia i nigdy nie bêdzie tak jak wtedy kiedy siê go nie stosowa³o. Nie mówiê o farbach a konkretnie o rozja¶niaczu. Sama obecnie schodzê z tych pasemek z wakacji. Musia³am w tym czasie ok 4 razy zakrywaæ je farb± a dalej przebijaj± no i kondycja w³osów na nich masakra. Sukcesywnie sama obcinam je tam gdzie jest ju¿ totalny dramat. Najbardziej mi ¿al jak widzê jak od góry ¶licznie siê krêc± w³oski a potem takie proste k³aki (tam gdzie rozja¶niacz). Mój ¶lub za 7 miesiêcy tak¿e obieca³am sobie, ¿e póki co sama nic nie bêdê eksperymentowaæ.

A i mój ostatni hit stylizacyjny: Marion mgie³ka + ¿el prof. z Joanny Sam p³yn wydaje mi siê bêdzie idealny do w³osów naturalnych, niskoporowatych. W miejscach gdzie mam takie to idealnie je skrêca bez obci±¿enia. Tam gdzie mam jeszcze ten rozja¶niacz niestety puszy. W po³±czeniu z ¿elem jest jednak idealnie!
__________________
Dbam o w³oski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2014-12-26 o 13:23
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 13:37   #2047
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Kurcze, tak zachwalacie tego Mariona, muszê poszukaæ. Gdzie go mo¿na dostaæ? Bo nigdzie go nie widzia³am.

Mam nadziejê, ¿e jak powiem 2 to mi nie zetnie 10 cm bo jej nie zap³acê, przysiêgam.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-12-26 o 13:43
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 13:42   #2048
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadziejê, ¿e jak powiem 2 to mi nie zetnie 10 cm bo jej nie zap³acê, przysiêgam.
W takiej sytuacji zawsze powinno siê wyj¶æ bez zap³aty
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 13:45   #2049
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez kascysko Poka¿ wiadomo¶æ
W takiej sytuacji zawsze powinno siê wyj¶æ bez zap³aty
W sumie zastanawiam siê jakby to od strony prawnej wygl±da³o - du¿o dziewczyn narzeka, ¿e chcia³y na w³osach X, a maj± Y. Gdy chcê lody truskawkowe to nie zap³acê za czekoladowe bo pani ekspedientka wie lepiej, a jednak fryzjerzy chc± zap³aty mimo tego, ¿e zrobili zupe³nie co¶ innego ni¿ chcia³a klientka, a czasem nawet pogorszyli stan w³osów np. pal±c je. Hmhm.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-12-26 o 13:48
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 13:53   #2050
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie zastanawiam siê jakby to od strony prawnej wygl±da³o - du¿o dziewczyn narzeka, ¿e chcia³y na w³osach X, a maj± Y. Gdy chcê lody truskawkowe to nie zap³acê za czekoladowe bo pani ekspedientka wie lepiej, a jednak fryzjerzy chc± zap³aty mimo tego, ¿e zrobili zupe³nie co¶ innego ni¿ chcia³a klientka, a czasem nawet pogorszyli stan w³osów np. pal±c je. Hmhm.
Wiesz, ka¿d± us³ugê mo¿na reklamowaæ. Tyle, ¿e jeszcze rzadko jako naród z tego korzystamy, szczególnie u fryzjera. Wiadomo, je¶li powiesz 2 cm, to tak 3-5 jest jeszcze rozs±dnie (bardzo polecam zani¿aæ ilo¶æ centymetrów do eksterminacji ).

Ja mam na to metodê tak±, ¿e w momencie ustalania fryzury przemycam mimochodem historiê tego, ¿e nie mam oporów przed wyj¶ciem bez zap³aty, gdy poleci wiêcej z d³ugo¶ci, ni¿ sobie ¿yczê, albo u¿yje siê dega¿ówek/prostownicy/whetever. Na razie wypróbowa³am to raz (dzia³a³o), a moje przyjació³ki te¿ powiadaj±, ¿e to zacna metoda
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 14:01   #2051
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez kascysko Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, ka¿d± us³ugê mo¿na reklamowaæ. Tyle, ¿e jeszcze rzadko jako naród z tego korzystamy, szczególnie u fryzjera. Wiadomo, je¶li powiesz 2 cm, to tak 3-5 jest jeszcze rozs±dnie (bardzo polecam zani¿aæ ilo¶æ centymetrów do eksterminacji ).

Ja mam na to metodê tak±, ¿e w momencie ustalania fryzury przemycam mimochodem historiê tego, ¿e nie mam oporów przed wyj¶ciem bez zap³aty, gdy poleci wiêcej z d³ugo¶ci, ni¿ sobie ¿yczê, albo u¿yje siê dega¿ówek/prostownicy/whetever. Na razie wypróbowa³am to raz (dzia³a³o), a moje przyjació³ki te¿ powiadaj±, ¿e to zacna metoda
A ja mam tak± fryzjerkê, która ¶cina idealnie, ile siê powie, i moje zani¿anie przy pierwszej wizycie u niej skoñczy³o siê na tym, ¿e po jej podciêciu 2 razy jej mówi³am "No jeszcze trochê niech pani podetnie"
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 14:06   #2052
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 707
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez kascysko Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, ka¿d± us³ugê mo¿na reklamowaæ. Tyle, ¿e jeszcze rzadko jako naród z tego korzystamy, szczególnie u fryzjera. Wiadomo, je¶li powiesz 2 cm, to tak 3-5 jest jeszcze rozs±dnie (bardzo polecam zani¿aæ ilo¶æ centymetrów do eksterminacji ).
Gorzej je¿eli fryzjerka nie uwzglêni takiej ustnej reklamacji. Wtedy sprawa udowodnienia jest, delikatnie mówi±c, trudna.
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 14:07   #2053
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez kascysko Poka¿ wiadomo¶æ
W takiej sytuacji zawsze powinno siê wyj¶æ bez zap³aty
:klaski: dok³adnie!

Teraz idê na upiêcie na sylwestra.
Tez nie zamierzam wyj¶æ z byle czym na g³owie.
Jak spieprzy zrobi od nowa.

Ej w³a¶nie czy my¶licie ze wsuwki tego jednego dnia (nigdy nie u¿ywam) mog± zasiac powa¿ne spustoszenie?
Nic innego mi tych w³osów nie utrzyma no! ;(
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 14:20   #2054
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
:klaski: dok³adnie!

Teraz idê na upiêcie na sylwestra.
Tez nie zamierzam wyj¶æ z byle czym na g³owie.
Jak spieprzy zrobi od nowa.

Ej w³a¶nie czy my¶licie ze wsuwki tego jednego dnia (nigdy nie u¿ywam) mog± zasiac powa¿ne spustoszenie?
Nic innego mi tych w³osów nie utrzyma no! ;(
No daj spokój.
U¿ywam do ka¿dego upinania w³osów, je¶li to robiê, a jak jeszcze nie mia³am grzywki, codziennie podpina³am wsuwkami czê¶æ w³osów, ¿eby mi na twarz nie lecia³y.
Dobrze jak wsuwki s± zakoñczone kuleczkami, ale my¶lê, ¿e jednorazowo nawet takie ostro zakoñczone szkód nie narobi±, je¶li nie bêdzie siê ich wyszarpywaæ.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 14:30   #2055
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez nez123 Poka¿ wiadomo¶æ
Gorzej je¿eli fryzjerka nie uwzglêni takiej ustnej reklamacji. Wtedy sprawa udowodnienia jest, delikatnie mówi±c, trudna.
Dlatego polecam te¿ drug± metodê - psychologiczn±
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 14:36   #2056
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez kascysko Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego polecam te¿ drug± metodê - psychologiczn±
Ktora nawiasem mowiac bardzo mi sie podoba.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 14:50   #2057
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Zobaczymy jak to bêdzie, zawsze mówi³am "tnij pani ile pani chce" wiêc cin¿ko mi powiedzieæ o tym jak bêdzie to wygl±da³o je¿eli za¿yczê sobie 2-3 cm. A¿ siê boje.

Joanku, ja wsuwek u¿ywam czêsto, nie zauwa¿y³am jakiego¶ negatywnego oddzia³ywania.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nez123 Poka¿ wiadomo¶æ
Gorzej je¿eli fryzjerka nie uwzglêni takiej ustnej reklamacji. Wtedy sprawa udowodnienia jest, delikatnie mówi±c, trudna.
W ogóle ciê¿ko mi sobie wyobraziæ, ¿e fryzjerka w³osy by mi spali³a i skoñczy³oby siê tylko na braku zap³aty za us³ugê. Nie wiem w sumie jak by mi to mieli wynagrodziæ, nie wiem czy siê jako¶ da i jak zachowuj± siê fryzjerki w takich sytuacjach. Przeprosiny chyba by mi nie wystarczy³y.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-12-26 o 14:46
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 15:33   #2058
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Zobaczymy jak to bêdzie, zawsze mówi³am "tnij pani ile pani chce" wiêc cin¿ko mi powiedzieæ o tym jak bêdzie to wygl±da³o je¿eli za¿yczê sobie 2-3 cm. A¿ siê boje.

Joanku, ja wsuwek u¿ywam czêsto, nie zauwa¿y³am jakiego¶ negatywnego oddzia³ywania.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



W ogóle ciê¿ko mi sobie wyobraziæ, ¿e fryzjerka w³osy by mi spali³a i skoñczy³oby siê tylko na braku zap³aty za us³ugê. Nie wiem w sumie jak by mi to mieli wynagrodziæ, nie wiem czy siê jako¶ da i jak zachowuj± siê fryzjerki w takich sytuacjach. Przeprosiny chyba by mi nie wystarczy³y.
Nie da siê wynagrodziæ,bo takiego w³osa nie traktujesz, tylko kasa. Ja odk±d mam d³u¿sze coraz wiêcej czytam i ogl±dam o samodzielnym podcinaniu.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 15:38   #2059
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Nie da siê wynagrodziæ,bo takiego w³osa nie traktujesz, tylko kasa. Ja odk±d mam d³u¿sze coraz wiêcej czytam i ogl±dam o samodzielnym podcinaniu.
Serio, wyobra¿am sobie, ¿e jestem jedn± z tych lasek, które maj± manie na temat zapuszczania i bij± siê o ka¿dy centymetr. Fryzjerka siê zagada³a z kole¿ank± i ups spali³a w³osy. Naprawdê jestem ciekawa, jak to dalej wygl±da oprócz oczywi¶cie braku zap³aty. W³osa nie odratujesz, to jasne ale jak wymierzyæ straty? Kto¶ by³ albo zna kogo¶ kto by³ w takiej sytuacji? Czysta ciekawo¶æ.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-12-26 o 15:40
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 15:46   #2060
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 707
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Serio, wyobra¿am sobie, ¿e jestem jedn± z tych lasek, które maj± manie na temat zapuszczania i bij± siê o ka¿dy centymetr. Fryzjerka siê zagada³a z kole¿ank± i ups spali³a w³osy. Naprawdê jestem ciekawa, jak to dalej wygl±da oprócz oczywi¶cie braku zap³aty. W³osa nie odratujesz, to jasne ale jak wymierzyæ straty? Kto¶ by³ albo zna kogo¶ kto by³ w takiej sytuacji? Czysta ciekawo¶æ.
Trzeba by by³o siê s±dziæ. No i udowodniæ b³±d fryzjerki, znale¼æ sobie eksperta i ¶wiadków, którzy s³yszeli, ¿e chcia³a¶ co¶ innego.
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes

Edytowane przez nez123
Czas edycji: 2014-12-26 o 15:47
nez123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 18:05   #2061
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez nez123 Poka¿ wiadomo¶æ
Trzeba by by³o siê s±dziæ. No i udowodniæ b³±d fryzjerki, znale¼æ sobie eksperta i ¶wiadków, którzy s³yszeli, ¿e chcia³a¶ co¶ innego.
Czyli lipton bo komu siê bêdzie chcia³o..
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 19:13   #2062
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Oto moje obecne hery jestem ostatnio z nich zadowolona Jedynie d³ugo¶æ mi siê marzy + 10 cm
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20141226_103508.jpg (57,8 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20141226_103604.jpg (66,9 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20141226_103708.jpg (64,9 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu³u.jpg (39,1 KB, 30 za³adowañ)
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 21:39   #2063
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Iwonsia: bardzo ³adne

A¿ wstyd moje wrzucaæ, ale mo¿e mi doradzicie jak ratowaæ ten pó³ wyprost, bo mi ju¿ naprawdê pomys³ów brakuje.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10887735_1558685904377900_1870716949_n.jpg (41,5 KB, 46 za³adowañ)
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 21:41   #2064
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Iwonsia: bardzo ³adne

A¿ wstyd moje wrzucaæ, ale mo¿e mi doradzicie jak ratowaæ ten pó³ wyprost, bo mi ju¿ naprawdê pomys³ów brakuje.
Ej Ty, Ty jaki tam wstyd? Zerknij sobie do mojej galerii na 1 zdjêcie to zobaczysz co to znaczy wstyd.

Co na³o¿one jest i jak wygl±da pielêgnacja?
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 21:51   #2065
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Ej Ty, Ty jaki tam wstyd? Zerknij sobie do mojej galerii na 1 zdjêcie to zobaczysz co to znaczy wstyd.

Co na³o¿one jest i jak wygl±da pielêgnacja?
Na zdjêciu w³osy po: mycie altera, od¿ywka czarna gliss kur, ugniatane na ¿elu boots'a i dyfuzorem podsuszone.
Zwykle daje szampon, od¿ywka gliss kur/biovax/yves rocher, codziennie rano odzywka b/s joanny na gore i jedwab na koñcówki. Raz w tygodniu robiê maskê biovaxa i daje olej (oliwa z oliwek lub macadamia). Nie zmieni³am nic w pielêgnacji od lata, a latem wygl±da³y bajecznie, ³apa³y nawet namiastkê prawdziwego skrêtu zamiast fal (niektóre dziewczyny pewnie pamiêtaj± jakiego mia³am barana na ³bie), a od po³owy grudnia nagle klap i pó³ wyprost.
Czy mo¿liwe, ¿e gubi± skrêt ze wzglêdu na dietê/stres? Ostatnio mia³am ciê¿ki czas i do¶æ ma³o jad³am, odpu¶ci³am sobie wszelkie warzywa, owoce. Mam wra¿enie, ¿e wracam do punktu wyj¶cia.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-12-26 o 21:55
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 21:57   #2066
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Na zdjêciu w³osy po: mycie altera, od¿ywka czarna gliss kur, ugniatane na ¿elu boots'a i dyfuzorem podsuszone.
Zwykle daje szampony: od¿ywka gliss kur/biovax/yves rocher, codziennie rano odzywka b/s joanny na gore i jedwab na koñcówki. Raz w tygodniu robiê maskê biovaxa i daje olej (oliwa z oliwek lub macadamia). Nie zmieni³am nic w pielêgnacji od lata, a latem wygl±da³y bajecznie, ³apa³y nawet namiastkê prawdziwego skrêtu zamiast fal (niektóre dziewczyny pewnie pamiêtaj± jakiego mia³am barana na ³bie), a od po³owy grudnia nagle klap i pó³ wyprost.
Od lata? Spróbuj zmieniæ cokolwiek, moje by zdech³y na tej samej pielêgnacji od tylu miesiêcy. K³adziesz tego gliss kura po ka¿dym myciu? Bo on sporo protein ma. Czy t± joanne po myciu dajesz solo? Nie jest za lekka?
ShrinkingViolet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 22:00   #2067
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Poka¿ wiadomo¶æ
Od lata? Spróbuj zmieniæ cokolwiek, moje by zdech³y na tej samej pielêgnacji od tylu miesiêcy. K³adziesz tego gliss kura po ka¿dym myciu? Bo on sporo protein ma. Czy t± joanne po myciu dajesz solo? Nie jest za lekka?
Od lata, w sensie, ¿e te same firmy, bo rodzaje od¿ywek czy maske zmieniam tylko w obrêbie produktów tych firm.
Gliss kur - dopiero go kupi³am w tym tygodniu, planuje go dawaæ co 2-3 mycie, ¿eby jednak trochê im wilgoæ zatrzymaæ.
Po myciu daje ¿el, joanne daje na wysuszone w³osy i rano zwykle je od¶wie¿am joann±.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 22:11   #2068
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Iwonsia: bardzo ³adne

A¿ wstyd moje wrzucaæ, ale mo¿e mi doradzicie jak ratowaæ ten pó³ wyprost, bo mi ju¿ naprawdê pomys³ów brakuje.
Czeszesz waæpanno w³osy? Spróbuj te¿ stylizatorów nak³adanych tylko na mokro-wilgotne w³osy.
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 22:14   #2069
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez kascysko Poka¿ wiadomo¶æ
Czeszesz waæpanno w³osy? Spróbuj te¿ stylizatorów nak³adanych tylko na mokro-wilgotne w³osy.
Tylko jak sa mokre i jest na nich od¿ywka A jakie¶ konkrety, jakie mog³yby to byæ stylizatory ? Bo ja w sumie tylko na bootsie jadê, odk±d siê zainteresowa³am pielêgnacj±. Parê razy próbowa³am balsam nivei do loków, ale zero efektu.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 22:19   #2070
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko jak sa mokre i jest na nich od¿ywka A jakie¶ konkrety, jakie mog³yby to byæ stylizatory ? Bo ja w sumie tylko na bootsie jadê, odk±d siê zainteresowa³am pielêgnacj±. Parê razy próbowa³am balsam nivei do loków, ale zero efektu.
Spróbuj nie czesaæ w ogóle, ciekawe, jaki bêdzie efekt.

I byæ mo¿e potrzebujesz mocniejszego stylizatora. ¯ele Rossmanna (zielony na przyk³ad), Joanny?
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.