yasminelle - wątek zbiorczy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Przed braniem tabletek Yasminelle, z Twoją cerą:
były (małe lub duże) problemy, ale teraz jest jeszcze gorzej 13 7,88%
były (małe lub duże) problemy, ale teraz jest lepiej 48 29,09%
były (małe lub duże) problemy i nic się nie zmieniło 31 18,79%
nie było (mniejszych lub większych) problemów, ale teraz jest gorzej 6 3,64%
nie było (mniejszych lub większych) problemów, ale cera wygląda jeszcze ładniej 13 7,88%
nie było (mniejszych lub większych) problemów i nic się nie zmieniło 54 32,73%
Głosujący: 165. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-01, 19:48   #61
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: yasminelle

ja teraz biore pierwsze opakowanie yasmin i tez tak mialam, ze pomimo, iz okres mi sie skonczyl, to plamienia jeszcze wystepowaly przez nastepne 5-7 dni.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 23:55   #62
bacha
Raczkowanie
 
Avatar bacha
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 64
Dot.: yasminelle

Jestem po pierwszym opakowaniu i jedyne co mogę teraz powiedzieć to, że @ dostałam bez jakichkolwiek nieprzyjemnych poprzedzających ją znaków, co zapisuję na duży plus
bacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 17:03   #63
doris_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar doris_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Home, sweet home
Wiadomości: 137
Dot.: yasminelle

Cześć Dziewczyny ! ja jeszcze nie biorę Yasminelle ale już dziś kupiłam dwa opakowania ( są świetne ! - opakowania oczywiście ) narazie stosuję HARMONET jestem w trakcie 4 opakowania, ale nie jestem z niego zadowolona - mam straszne humory, codziennie boli mnie głowa i do tego jeszcze jajniki, a przed okresem między drugim a trzecim opakowaniem tak mnie bolał brzuch, że wariacji dostawałam , więc podczas wizyty u ginki poprosiłam ją o zmianę tabletek - i przepisała mi właśnie Yasminelle zobaczymy jak będą działały. Jak już coś stwierdzę - podzielę się wrażeniami. A'propos plastrów antykoncepcyjnych - moja przyjaciółka ich używała, ale nie była zadowolona. Po odklejeniu plastra na ramieniu pojawiały się czerwone krostki, oprócz tego do śladu przyklejały się kłaczki z ubrań, których normalnie nie dało się domyć ! Inna sprawa, że odklejały się kiedy chciały ... Nie wiem, czy wszystkie tak macie po plastrach, czy Ona jest jakaś felerna ?
__________________
DoRiS

" Wszystko w Twoich rękach, możesz budować, możesz burzyć ! (...) "

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6111868# post6111868

- GRINDERSY czarne na wymianę
doris_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 17:55   #64
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez doris_stokrotka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny ! ja jeszcze nie biorę Yasminelle ale już dziś kupiłam dwa opakowania ( są świetne ! - opakowania oczywiście ) narazie stosuję HARMONET jestem w trakcie 4 opakowania, ale nie jestem z niego zadowolona - mam straszne humory, codziennie boli mnie głowa i do tego jeszcze jajniki, a przed okresem między drugim a trzecim opakowaniem tak mnie bolał brzuch, że wariacji dostawałam , więc podczas wizyty u ginki poprosiłam ją o zmianę tabletek - i przepisała mi właśnie Yasminelle zobaczymy jak będą działały. Jak już coś stwierdzę - podzielę się wrażeniami. A'propos plastrów antykoncepcyjnych - moja przyjaciółka ich używała, ale nie była zadowolona. Po odklejeniu plastra na ramieniu pojawiały się czerwone krostki, oprócz tego do śladu przyklejały się kłaczki z ubrań, których normalnie nie dało się domyć ! Inna sprawa, że odklejały się kiedy chciały ... Nie wiem, czy wszystkie tak macie po plastrach, czy Ona jest jakaś felerna ?
czerwone krostki to od kleju. To samo będzie jak przykleisz na dłużej zwykły plaster, taśmę itp. Biorę Yasminelle od 2 tygodni. Są to moje pierwsze tabletki, i uważam, że są świetne. Jedyne co mi jest, to te krwawienia, no ale musi się organizm przystosować. Głowa nie boli itp. Polecam :P
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 18:16   #65
fanka_Pastrany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 46
Dot.: yasminelle

Ja jestem juz po pierwszym opakowaniu, wczesniej brałam yasmin, ale nie czulam sie po nich dobrze. Po yasminelle jest ok, zadnych blamien, bolu lydek, tylko wahania nastroju ( ale nie wiem czy to po anty, bo odkad pamietam zawsze tak bylo), no i moja chetka na misia wzrosla
__________________
Mam imię i pomału dochodzę do wniosku, że chyba czas zacząć go używać. Bardzo mi miło- Paulina jestem

Trzeba mieć to wyczucie, to minimum, ten takt, komu trzeba, komu można, komu nie, komu tak. Bowiem każda kobieta dobrze o tym wie: komu trzeba, komu można, komu tak, komu nie
fanka_Pastrany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 20:05   #66
Bulba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: yasminelle

Ja jestem już po 1 opakowaniu. Jestem w miarę zadowolona bo nie mam w ogóle plamień jak przy poprzednich tabletkach(Jeanine). Bardzo bolą mnie jednak piersi a nigdy wcześniej mnie nie bolały. Jest to szczegónie uciążliwe bo codziennie trenuje. Mam nadzieje że nie będize tak przez cały czas.
Bulba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 20:15   #67
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: yasminelle

A ja biorę już 2 tygodnie i jestem rozczarowana jeśli chodzi o poprawę stanu cery. Czoło jak się świeciło tak sie świeci, a po yasmin po tygodniu było normalne i suchutkie.
Myślę że to przez mniejszą ilość hormonów, mam nadzieję że nie będę mieć też skurczów łydek i nie bęą mnie boleć nogi jak po yasmin. No cóż ,coś za coś
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 18:36   #68
flu
Raczkowanie
 
Avatar flu
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przedwojenna Warszawa
Wiadomości: 300
Dot.: yasminelle

ja zaczelam brac yasminelle 6 dni temu i jestem zaskoczona zmiana w moim okresie. tzn zawsze okres trwal u mnie 5 dni i dwa ostatnie byly juz naprawde lightowe, a tutaj juz szosty dzien i nadal dosyc obficie.. eh.
__________________
"A jeśli po kochanku chcesz żałobę nosić, upewniam, że ci będzie do twarzy z żałobą.." - Juliusz Słowacki




The best revenge of all: happiness
flu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 18:39   #69
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: yasminelle

Ja dzisiaj będę brała 15 stą tabletkę i jak na razie (odpukać) wszystko jest OK. Tak samo jak przy Jeanine, czuje się dobrze. Mam nadzieję że tak zostanie.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 09:27   #70
Paciula
Doglover
 
Avatar Paciula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 19
GG do Paciula Wyślij wiadomość przez MSN do Paciula Wyślij wiadomość przez Yahoo do Paciula
Smile Dot.: yasminelle

hej, ja zacyznam niedlugo brac yasminelle (spodziewam sie niedlugo okresu) i beda to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, troche sie boje ale mam nadzieje ze bedzie ok i ze nie przytyje bo niestety juz mam problemy z waga... Napisze jak sie bede po nich czuc za jakis czas pozdrawiam
__________________
" Bo w tym pieskim świecie to się najbardziej liczy, by iść na 6 łapach i jednej smyczy" Psy Północy
Paciula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 09:45   #71
aga_u
Przyczajenie
 
Avatar aga_u
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
GG do aga_u
Dot.: yasminelle

hej Dziewczynki! Jestem w czwartym dni przerwy po pierwszym opakowaniu Yasminelle... co zauważyłam u siebie po tych trzech tygodniach... waga i cera bez zmian... plamienia tylko po tygodniu raz.. ogólne samopoczucie dobre.. bez jakiś oznak depresyjnych.. głowa nie boli... a jeśli chodzi o mnie to spory puls to koniec problemów z przemianą materii... zawsze miałam z tym problem a teraz od drugiego dnia zażywania tabsów idę rano do kibelka.. i spokój... czekam na okres...

dziś idę po receptę na następne opakowania... i oczywiści zdam realcje po każdym nastepnym opakowaniu...
__________________
Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic..
Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil....
aga_u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 10:10   #72
magda17x
Zadomowienie
 
Avatar magda17x
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 523
GG do magda17x
Dot.: yasminelle

Witam
Ja jutro zaczynam drugie opakowanie To są moje pierwsze tabletki więc nie mam porównania z innymi.. Jak dla mnie te wydają się być oki Na początku miałam lekkie bóle głowy, ale myśle że nie przez tabletki tylko stres.. Pojawiło się także plamienie, ale tylko przez kilka dni. Co do wagi i cery to tak jak u aga_u bez zmian
magda17x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 13:54   #73
Julka_122
Raczkowanie
 
Avatar Julka_122
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: yasminelle

Cześć dziewczyny!

Dzisiaj mija trzeci dzień przyjmowania przeze mnie Yasminelle. Wcześniej brałam Diane, ale przyjmowałam ją z przerwami. Raz 3 blistry i pare miesięcy przerwy, później 4 blistry i przerwa, innym razem 2 blistry i przerwa. Te przerwy robiłam dlatego, że mój chłopak mieszka za granicą i nie miałam potrzeby dalszego zabezpieczania się kiedy on wracał do domu. Ginekolog powiedziała mi, że dobrze robiłam Teraz nie mamy zamiaru już się rozstawać z chłopakiem więc częste i długie przerwy też się skończą. Między innymi z tego powodu ginekolog przepisała mi właśnie Yasminelle (łagodniejsze dla organizmu). Po pierwszej tabletce było wszystko ok, ale po drugiej myślałam, że pęknie mi głowa, do tego okazało się że mam 37,4 gorączki :/ Nie wiem czy to przez te tabletki, czy coś innego miało na to wpływ, może zmiana pogody? Dzisiaj jest trzeci dzień z tabletką i głowa już nie boli, jednak stan podgorączkowy jest nadal :/ nie wiem dlaczego bo czuję się całkiem nieźle, a do tego nie ma już śladu po okresie Na razie ten stan podgorączkowy przypisuję mojemu dzisiejszemu wylegiwaniu się na słonku. Zobaczymy jak dalej będzie reagował mój organizm na Yasminelle, mam nadzieję, że dobrze

Pozdrawiam
Julka_122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 07:50   #74
Paciula
Doglover
 
Avatar Paciula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 19
GG do Paciula Wyślij wiadomość przez MSN do Paciula Wyślij wiadomość przez Yahoo do Paciula
Smile Dot.: yasminelle

witam, ja wlasnie wczoraj zaczelam brac yasminelle, jesli oczywiscie chcecie to zdam relacje po pierwszym opakowaniu czy cos sie dzialo czy nie :p, czekam tez na rozne opinie innych dziewczyn na temat tych tabletek pozdrawiam.
__________________
" Bo w tym pieskim świecie to się najbardziej liczy, by iść na 6 łapach i jednej smyczy" Psy Północy
Paciula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 12:58   #75
oliwia19_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
GG do oliwia19_88
Dot.: yasminelle

Hej wam!Mam pytanko.Właśnie kończe pierwsze opakowanie Yasminelle a są to moje pierwsze tabsy.Przez cały czas mam takie plamienie.C zy powinnam sie tym przejmować?Słyszałałam że czasem na początku tak może być i to sie ureguluje ale mimo wszystko...Schizuje mnie to troszke.
oliwia19_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:05   #76
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: yasminelle

NIe przejmuj się tymi plamieniami. Wiele kobiet tak ma przy pierwszym opakowaniu. Jeśli to się będzie utrzymywać dłużej dla spokoju idź do ginekologa.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 18:05   #77
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: yasminelle

do dziewczyn które brały więcej niż 1 opakowanie yasminelle: w którym dniu przerwy dostałyście okres?
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 18:10   #78
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
do dziewczyn które brały więcej niż 1 opakowanie yasminelle: w którym dniu przerwy dostałyście okres?
W 4
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 14:17   #79
fanka_Pastrany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 46
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
do dziewczyn które brały więcej niż 1 opakowanie yasminelle: w którym dniu przerwy dostałyście okres?
Ja też w czwartym, jak juz zaczelam schizowac, ze cos jest nie tak, ale ja zawsze to przezywam, choc ostatnio to mam nadzieje ze ten okres sie nie pojawi
__________________
Mam imię i pomału dochodzę do wniosku, że chyba czas zacząć go używać. Bardzo mi miło- Paulina jestem

Trzeba mieć to wyczucie, to minimum, ten takt, komu trzeba, komu można, komu nie, komu tak. Bowiem każda kobieta dobrze o tym wie: komu trzeba, komu można, komu tak, komu nie
fanka_Pastrany jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 21:04   #80
flu
Raczkowanie
 
Avatar flu
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przedwojenna Warszawa
Wiadomości: 300
Dot.: yasminelle

ojej ja tez wlasnie biore yasminelle od jakichs 14 dni i praktycznie przez caly ten czas mam plamienie. pocieszam sie ze to poczatkowa reakcja organizmu ale po skonczonym blistrze udam sie do mojej ginekolog by o tym porozmawiac..
__________________
"A jeśli po kochanku chcesz żałobę nosić, upewniam, że ci będzie do twarzy z żałobą.." - Juliusz Słowacki




The best revenge of all: happiness
flu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 12:43   #81
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: yasminelle

no prosze, chyba cos jest w tym czwartym dniu :P nie biore tabletek od soboty, i dzisiaj dostalam okresu
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 13:56   #82
asiulek04
Raczkowanie
 
Avatar asiulek04
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 141
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez flu Pokaż wiadomość
ojej ja tez wlasnie biore yasminelle od jakichs 14 dni i praktycznie przez caly ten czas mam plamienie. pocieszam sie ze to poczatkowa reakcja organizmu ale po skonczonym blistrze udam sie do mojej ginekolog by o tym porozmawiac..

ja tak mialam przy pierwszym miesiacu potem juz wszystko bylo ok
asiulek04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 16:09   #83
Julka_122
Raczkowanie
 
Avatar Julka_122
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: yasminelle

Dziewczyny, czy któraś z Was wie, gdzie można kupić najtaniej Yasminelle w Olsztynie lub w Iławie?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Julka_122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 17:28   #84
asiulek04
Raczkowanie
 
Avatar asiulek04
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 141
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez Julka_122 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was wie, gdzie można kupić najtaniej Yasminelle w Olsztynie lub w Iławie?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
A ja poprosze o namiary w Krakowie
asiulek04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 13:15   #85
oliwia19_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
GG do oliwia19_88
Dot.: yasminelle

Dzięki za odpowiedz!
Już kończe pierwszy blister i czuje sie dobrze żadnych "skutkow ubocznych",no tylko te plamienia.
Aczy wiecie może gdzie w wawie albo w łodzi mozna kupic yasminelle taniej?Bo u mnie w Skierniewicach kosztuja aż 46 zeta.Troche drogo...
oliwia19_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 18:15   #86
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: yasminelle

dziewczyny, najlepiej połaźcie po aptekach, albo popytajcie znajomych o tanie apteki
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 08:52   #87
agada2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: yasminelle

co do plastrow...bralam je rok(dlatego ze mialam zapas)ale nie polecam..odklejaja sie w kapieli,nie wspominam juz o basenie czy morzu...tragedia...jak jest cieplo to sie przesuwaja i pozostaje po tym nie ladny slad po kleju...ochyda.teraz stosuje yasminelle(u mnie w aptece kosztuje 48 zl) ale juz widze ze musze poszukac czegos innego...bo fakt..waga jest taka sama ale niestety pojawil sie tradzik,
agada2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 09:13   #88
lisa_simpson
Przyczajenie
 
Avatar lisa_simpson
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: yasminelle

Wczoraj zaczęłam brać Yasminelle. Mam nadzieje, że skutki uboczne nie będą zbyt uciążliwe dla mnie. Mam takie pytanie: Czy wysoka skuteczność jest zachowana od pierwszego opakowania? Są to moje piersze tabletki anty.
lisa_simpson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 18:43   #89
flu
Raczkowanie
 
Avatar flu
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przedwojenna Warszawa
Wiadomości: 300
Dot.: yasminelle

ja jako przykladna studenka uw - w aptece akademickiej na krakowskim 39 z groszami
u mnie skutki uboczne hmmm... caly czas plamienia i niestety fatalne wahania nastroju.
__________________
"A jeśli po kochanku chcesz żałobę nosić, upewniam, że ci będzie do twarzy z żałobą.." - Juliusz Słowacki




The best revenge of all: happiness
flu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 19:01   #90
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: yasminelle

Kończę niedługo 3 opakowanie yasminelle i jak niektóre z Was przy pierwszym opakowaniu miałam plamienia. Krwawienie z odstawienia pojawia się zazwyczaj 4-5 dnia. Ogólnie czuję się dobrze, chociaż podczas krwawienia mam straszne bóle (przez 2 dni) - więc jak przy normalnej miesiączce w moim przypadku....
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.