Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: --
- 0 0%
- 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-20, 19:10   #31
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1975
dzieki dziewczynki za te slowa...
Dzwonilam do mojego gina...niestety jest teraz na urlopie i nie ma w w-wie :-(...bedzie dopiero po 1 lutym...caly tydzien....ale powiedzial zebym brala profilaktycznie duphaston ( z uwagi ze pol roku temu poronilam, choc do dzis nie wiadomo czemu eh)...
czy ktoras z was brala duphaston od pierwszych dni...????

Ja nie brałam bo zdążyłam już poronić, znam wiele dziewczyn ktore biorą nawet przed ciążą. Kochana lekarz ma rację ,ostatnio mi moja gin.powiedziała że jak zajde w ciążę po raz kolejny to od razu mam brać duphaston. Kup go i sumiennie bierz . Cudownie że zostaniesz mamą.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 19:37   #32
Gosiaczek1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 70
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

ewunia2 ...strasznie mi przykro....wiem przez co przeszlas bo pol roku temu stracilam ciaze w 5 tyg....czy wiesz co bylo przyczyna?..u mnie okazal sie najprawdopodobniej miesiak...ktorego mi pozniej gin usunal...
koniecznie musze wziasc duphaston zeby ustrzec sie tym razem...
Gosiaczek1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 19:45   #33
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

Pozostaje mi pogratulować
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 19:48   #34
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

Gosiaczek - a czy to na pewno przez mięśniak? i jak duży był?
Ja jeszcze w ciąży nie jestem, ale planuję i własnie zaczęłam sie obawiać, gdyż ja też mam mięśniaka na macicy.
Odpisz,proszę, jeśli wolisz to na PW.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 19:56   #35
Gosiaczek1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 70
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

primavera....ja mialam miesniaka w macicy - te na zewnatrz nie sa takie groze...moga jedynie powowodowac krwawienia podczas ciazy...moj miesniak byl na usg 1,5 cm ale jak poszlam na histeroskopie to okazalo sie ze byl dwa razy wiekszy...na szczescie moj gin usunal mi go calkowicie..choc przy tej wielkosci stosuje sie juz operacje przez rozcinanie ale u mnie udalo sie laserkiem....przebadaj tego miesniaka...lekarze czesto olewaja temat tak jak w moim przypadku poprzedniego lekarza ktory nie kazal sie przejmowac...a jednak stalo sie inaczej...oczywiscie nie zawsze konieczne jest usuniecie..a ty duzego masz miesniaka??
Gosiaczek1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 20:29   #36
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1975
primavera....ja mialam miesniaka w macicy - te na zewnatrz nie sa takie groze...moga jedynie powowodowac krwawienia podczas ciazy...moj miesniak byl na usg 1,5 cm ale jak poszlam na histeroskopie to okazalo sie ze byl dwa razy wiekszy...na szczescie moj gin usunal mi go calkowicie..choc przy tej wielkosci stosuje sie juz operacje przez rozcinanie ale u mnie udalo sie laserkiem....przebadaj tego miesniaka...lekarze czesto olewaja temat tak jak w moim przypadku poprzedniego lekarza ktory nie kazal sie przejmowac...a jednak stalo sie inaczej...oczywiscie nie zawsze konieczne jest usuniecie..a ty duzego masz miesniaka??
Mój jest mniejszy- ok 1x1,5 cm; lekarzwie nim, ale tylko zalecił obserwację. Sama już nie wiem, najwyżej przy następnej wizycie go popytm dokładniej. Aha- mój też jest wewnątrz nmacicy, na jej dnie- to podobno trochę nietypowe, bo zazwyczaj są na szyjce.
Ja kiedyś miałama nagle bolesne i obfite miesiączki ina usg wyszedł ten mięśniak, ale teraz nie mam żadnych dolegliwości. I tak muszę iść do lekarza, bo coś jest u mnie nie tak (nie mam miesiączki od 2 m-cy, a zawsze miałam max 30-dniowy cykl, w ciąży nie jestem, bo robiłam test, a poza tym ten cykl jest jak na razie bezowulacyjny). Po sesji (teraz mam za dużo na głowie) wybiorę się do lekarza i dokładnie popytam
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 20:38   #37
Gosiaczek1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 70
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

zapytaj koniecznie...wiesz jesli chodzi o miesniaki to najlepiej isc do lekarza takiego ktory zajmuje sie miesniakami....duzo ginow jest poprostu lekarzami podstawowymi od kontroli...Jesli jestes z w-wy to moge polecic ci lekarza do ktorego ja chodze...wczesniej bylam u kilku i nie moglam trafic na dobrego, po poronieniu trafilam na tego ktory zajmuje sie wogole nieplodnoscia i bad. histeroskopowymi....a jak sesja sie skonczy to koniecznie zainteresuj sie tym misniakiem...moj byl tez maly na usg a od srodka jak go obejrzal to byl dwa razy wiekszy..powodzenia
Gosiaczek1975 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-21, 07:46   #38
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1975
Jesli jestes z w-wy to moge polecic ci lekarza do ktorego ja chodze...wczesniej bylam u kilku i nie moglam trafic na dobrego, po poronieniu trafilam na tego ktory zajmuje sie wogole nieplodnoscia i bad. histeroskopowymi....
Niestety, do warszawy mi daleko; ale po sesji na pewno "pomolestuje" lekarza dokładniej. Mi też się wydaje, że oni to zbywają dopóki nie nastąpi poronienie- dopiero wtedy zaczynają myśleć, a ja nie chciałabym się o tym przekonać na własnej skórze
Pozdtawiam ciebie i Maleństwo
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-21, 08:02   #39
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1975
ewunia2 ...strasznie mi przykro....wiem przez co przeszlas bo pol roku temu stracilam ciaze w 5 tyg....czy wiesz co bylo przyczyna?..u mnie okazal sie najprawdopodobniej miesiak...ktorego mi pozniej gin usunal...
koniecznie musze wziasc duphaston zeby ustrzec sie tym razem...
Gosia ja poroniłam już 2 razy i lekarze nie znają przyczyny, bo hormony robione przed zajściem są ok. Mąż ma także dobrze wyniki. Będąc u lekarza po całym tym wydarzeniu nie zalecono mi większej ilości badań, ba nie zalecono żadnych. Ja dla siebie robię toxo, cytomegalię, estrogeny , testosteron i jeszcze kilka. Ponadto lekarka powiedziała, że przy tej drugiej ciąży od samego początku mogłam brać właśnie duphaston bo widocznie jak już jestem w ciąży obniża mi się jakiś hormon (nie pamiętam jaki). Gosiu ja Ci serdecznie gratuluję i bierz ten duphaston on niczego złego Ci nie zrobi, no i folik
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-21, 08:41   #40
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1975
....chciałam sie podzielić tym co czuję...
bardzo chciałabym być w ciąży, 10 m-cy temu poroniłam w 5 tyg potem przeszlam usunięcie mięśniaka, właściwie od 2 miesiąca zaczełiśmy starania...Wiem że może jest za szybko żeby spodziewac sie upragnionej ciazy ale w tym miesiacu jakos nie moge sie tego doczekac...zrobilam dzisiaj rano test plytkowy i wyszedl pozytywny...
Mam sie cieszyc?.eh...dzis troszke poplamilam...chyba zbliza sie okres...a moze plami sie na poczatku ciazy rowniez?..prosze napiszcie mi jesli wiecie cos na ten temat???

gosia
Gosiaczku, bardzo Cie rozumiem i bardzo mocno trzymam kciuki
Zycze Ci abys została szczesliwa mama, nie trac nadzieji.
I daj znac, jak tocza sie twoje losy
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-21, 11:53   #41
Gosiaczek1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 70
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

s;icznie dziekuje wamdziewczynki za zyczonka i informacje...
Lekarz do ktorego obecnie chodze a trafilam do niego po poronieniu..powiedizla ze miesniakami nalezy sie przejmowac...a po pierwszym poronieniu nalezy juz ciaze traktowac pod szczegolnym nadzorem...po poronieniu zaproponowal mi histeroskopie dzieki ktorej usunal mi miesnika, ktory byl na usg dwa razy mniejszy...powiedzial mi tez ze to badnaie powinno byc zrobione po pierwszym poronieniu bo to znak ze cos sie dzieje w macicy...niestety lekarze bagatelizuja to...bo to nie oni przezywaja rozterki....a poza tym jelsi nie zdecydujesz sie na kosztowny zabieg to musisz czekac w nfz ponad pol roku...eh....dam znac napewno co u mnie...narazie ...zadych nie mam objawow
Gosiaczek1975 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 02:45   #42
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

a przepraszam za pytanie co czujecie jak poronilyscie ?
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-22, 14:00   #43
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona
a przepraszam za pytanie co czujecie jak poronilyscie ?

wg mnie te pytanie można odczytać dwuznacznie, moze lepiej je sprecyzuj.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-22, 16:15   #44
Gosiaczek1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 70
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

hmm...mysle ze nawet jesli ede ci starala sie napisac co czulam to nigdy nie opisze to tego jak czulam sie naprawde...
wierz mi to straszne uczucie...i nie chce myslami wracac do tego
Gosiaczek1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-22, 17:16   #45
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

Gosiaczku gratuluje

Sonata_ona... nie życz Ci tego uczucia ... nie da sie tego opisac i dziwi mnie owe pytanie ... chyba nikt nie chciałby dzielić się takimi uczuciami.
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-22, 17:48   #46
Gosiaczek1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 70
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

dziekuje ci bardzo ...wiem ze jej pytanie bylo czysta ciekawoscia, ale mysle ze ten kto doswiadczyl tego nie ma ochoty na dzielenie sie tym...
trzymaj kciuki zeby tym razem bylo dobrze..w co wierze
Gosiaczek1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-22, 18:54   #47
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

chcialam przeprosic jezeli kogos urazilam...
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-22, 19:04   #48
Gosiaczek1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 70
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

Sonata ona.....spoko...rozumiem w pewnym sensie twoje zainteresowanie....chyba kazda kobieta rozwazajaca rozne uczucia zastanawia sie nad tym i owym...nie urazilas mnie....nie mysl o takich przypadkach zabardzo...ja tak robilam i byc moze sprowadzilam to na siebie..
pozdr
Gosiaczek1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 13:29   #49
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: pozytywny test ciążowy na 3 dni przed spodziewną miesiączką

Gosiaczku trzymam ... i wierze ze tym razem bedzie dobrze ...
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-11, 18:16   #50
zuzia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Jak przyspieszyc okres?

Podajcie porady jak przyspieszyc okres?
zuzia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 18:28   #51
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jak przyspieszyc okres?

zrob ten test ciązowy bo moze sie okazac ze bedziesz musial poczekac na niego 9 miesiecy wiec po co kombinowac?

wyslij chlopaka do apteki lub kup w aptece internetowej skoro sie wstydzisz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 18:28   #52
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Jak przyspieszyc okres?

Cytat:
Napisane przez zuzia16
Podajcie porady jak przyspieszyc okres?
Ej, zuzia, Ty masz chyba problem, nie?
Najlepiej się wyluzuj, idź na dyskotekę czy coś, wypij jakiegoś drinka -a nie, nie namawiam - jestes przecież nieletnia.
Chyba chodzi o 30 dzień, tak? Nie przejmuj się - tak serio masz niewielkie szanse na "zajście" a wręcz minimalne, kilka dni spóźnienia to nic strasznego, a stres może tylko pogorszyć sprawę.
Mam nadzieję że w końcu okres przyjdzie i wyciągniesz wnioski z całej tej sytuacji.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 20:01   #53
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Jak przyspieszyc okres?

Zuziu, czy Twoje pytanie ma coś wspólnego z Twoim wątkim "Uprawiałąm petting, czy jestem w ciąży"?

Jeśli faktycznie boisz się ciąży, to zrób test, tak jak radziła ci Paula. CHociaż nie słyszałąm żeby ktoś od pettingu zaczedł w ciąże. takie dylematy dowodzą tego, że chyba jeszcze jesteś troszeczkę za młoda...

Weź goroącą kąpiel i postaraj się odprężyć.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 20:01   #54
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak przyspieszyc okres?

dobre jesteście


Nie ma możliwoście przyspieszenia okresu.

A skoro potrafiłaś mieć przerwy 2 miesiące to równie dobrze możesz teraz się stresować przez miesiąc kolejny. Naprawdę kup ten test - pare zł kosztuje, nikt w aptece nie ma cię prawa o nic pytać, ani cię pouczać, ani nawet krzywo spojrzeć. Pewnie się okaże, żę w ciąży nie jesteś (czego ci życzę) i będziesz mogła spać spokojnie.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 20:15   #55
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jak przyspieszyc okres?

Nie ma czegoś takiego jak przyśpieszenie okresu.To przychodzi samo w odpowiedznim(lub nie)momencie.Jeśli masz problemy z nieregularnym okresem to trzeba iść do ginekologa,może to wina hormonów,ale w tak młodym wieku to się zdarza..Gospodarka hormonalna u ciebie jest jeszcze nieustabilizowana i jeśli nieregularności się powtarzają wymaga to wizyty u lekarza ginekologa.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 07:35   #56
truskawa03
Raczkowanie
 
Avatar truskawa03
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
Dot.: Jak przyspieszyc okres?

Ja słyszałam, że na przyspieszenie okresu jest środek p nazwie LUTEINa..Jednak przepisuje ją lekarz in ie wolno pod żadnym pozorem zażywać jej bez wcześniejszej konsultacji z nim!! ALe poopieram poprzedniczki, że stres robie swoje.. Ja sama czekałam kiedyś na okres prawie miesiąc a wszystko przez to, że byłam JEDNYM wielkim kłębuszkiem nerwów..wszędzie widziałam wóżki, dzieci, kobiety w ciąży...Poczekaj jeszcze troszkę..dla pewności polecam również test ciążowy i optymistycznego podejścia do sprawy Powodzenia 3maj się cieplutko

Pozdrawiam, Truskawa03
truskawa03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 19:25   #57
Kaska1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 67
Urojona ciąza ? Wejdźcie!

No wiec sprawa wygląda tak : 26 listopada piesciłam sie z facetem.To był 5 dzien cyklu. Wygladalo to tak że wsadzał mi palca, a potem ja mu zrobiłam dobrze. Był wytrysk. Wszystko ok. Ale potem jak wrocilam do domu to zaczełam schizować że jestem w ciązy, nie wiem co mi sie stało. I na dodatek przez nastepne kolejne dni zaczełam wmawiać(?) sobie że mam objawy. Chciało mi sie spać, ale nie było żadnych wymiotów, mdlen, nic z tych rzeczy. Ze stresu postanowiłam 5 dni PO wybrać sie do lekarza - pierwszy raz w zyciu. No a ten sie zapytał czemu ja tu przyszlam skoro nie wspolzyje z facetem :| Sprawdził mnie i powiedział że facet nic mi nie naruszył i że jak pomysle o wspolzyciu to najlepiej "ubrać faceta w gumkę" No i na jakiś czas zostałam uspokojona, ale ciagle czekalam niecierpliwie na okres. Dostalam z dwoma dniami opoźnienia czyli po 36 dniach od ostatniego. Ale sie ucieszyłam. No ale jak sie zacząl kolejny cykl, gdy skonczyla sie miesiaczka znowu zaczełam sobie wyobrazać : a moze facet rzeczywiście coś przeniosl mi palcem, a okres występuje bo podobno w ciązy czasem też jest ? No i znowu te cholerne myśli :/ Choroba...No i po 36 dniach znowu dostałam okres. Znowu radocha. A teraz czekam na kolejny i znowu wariuje. Czy to jest normalne ? Jak myślicie? Teraz co mnie brzuch boli to myślę że to ciąza TA i patrzę na brzuch i z niepokojem patrzę czy nie ma jakiś zmian. No ale nie ma! Piersi takie same, okres wystepuje, wymiotów brak. Wszystko tak jakby normalne. Co sie ze mną dzieje ?
Kaska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 20:06   #58
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Urojona ciąza ? Wejdźcie!

dziewczyno,uspokój sie.
widac nie jestes gotowa nawet na pieszczoty skoro wywoluje to u ciebie takie schizy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 20:21   #59
kaarolciaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolciaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 479
Dot.: Urojona ciąza ? Wejdźcie!

Cytat:
Napisane przez paula78
dziewczyno,uspokój sie.
widac nie jestes gotowa nawet na pieszczoty skoro wywoluje to u ciebie takie schizy.
zgadzam sie
__________________
...Bo Każdy ma swojego Anioła i jest dla kogoś Aniołem...
kaarolciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 20:32   #60
Biedroneczka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: Urojona ciąza ? Wejdźcie!

Biedroneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.