Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 08:17   #31
dakelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Yaz

A propos skutków ubocznych..,biorę Yaz 4 dzień i cały czas boli mnie głowa, no chyba, że śpię (od przyjścia z pracy do rana z małymi przerwami na prysznic i kanapkę), mam mdłości i czuję się ospała, wahania nastrojów też są, najgorzej, że to w pracy(a staram się kontrolować..)...Moje pytanie: czy te objawy przechodzą, czy po prostu gin powinien mi przepisać inne tabletki?
dakelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 19:25   #32
Cosmopolitan11241124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Yaz

Cytat:
Napisane przez dakelka Pokaż wiadomość
A propos skutków ubocznych..,biorę Yaz 4 dzień i cały czas boli mnie głowa, no chyba, że śpię (od przyjścia z pracy do rana z małymi przerwami na prysznic i kanapkę), mam mdłości i czuję się ospała, wahania nastrojów też są, najgorzej, że to w pracy(a staram się kontrolować..)...Moje pytanie: czy te objawy przechodzą, czy po prostu gin powinien mi przepisać inne tabletki?
Nic się nie martw
Też miałam takie objawy , towarzyszyły mi do 3 opakowania
W tej chwili jest wszystko dobrze

a jeśli CI nie przejdzie- idz do gina i powiedz a on przepisze CI inny lek

Pozdrawiam
__________________
` Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli .
Cosmopolitan11241124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 19:34   #33
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Yaz

Cytat:
Napisane przez olunia969 Pokaż wiadomość
Hey mam male pytanko czy ktoras z was wie moze czy mozna zaczac stosowac te tabletki "Yaz" w srodku cyklu jesli wczesniej nie bralo sie zadnych anty. Moze przedstawie moja historie. Ostatnio gin zapisal mi je na wyrownanie okresu. poniewaz mam strasznie nieregularne i dlugie cykle. chcialabym zaczac je brac teraz aby wiedziec juz kiedy przypadnie krwawienie. Bo tego mojego okresu to nie mozna sie doczekac. teraz leci 33 dzien cyklu a go jak nie ma tak nie ma. Moj organizm potrafil nawet przez 3 miesiace nie obdarowac mnie okresem... dlatego tak mi zalezy na tym aby jak najszybciej zaczac je stosowac.
Naczytalam sie o tych tabletkach i ulotke tez juz przestudiowalam nie ma zadnego slowa o stosowaniu tych tabletek w czasie cyklu jezeli nie stosowalo sie wczesniej zadnych preparatow anty. Moze ktoras by mi pomogla.
Z gory dzieki
a zauwazyłaś, że w ulotce napisali żeby wziąć z pierwszym dniem cyklu ?!

nie bierze się pigułek od środka cyklu bo to się mija z celem... poza tym jak sobie weźmiesz byle gdzie to potem na pewno nie zgadniesz gdzie cię okres trafi.. albo cie trafi ze bedziesz palmic przez caly miesiac

wiec poczekaj lepiej
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 23:16   #34
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Yaz

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a zauwazyłaś, że w ulotce napisali żeby wziąć z pierwszym dniem cyklu ?!

nie bierze się pigułek od środka cyklu bo to się mija z celem... poza tym jak sobie weźmiesz byle gdzie to potem na pewno nie zgadniesz gdzie cię okres trafi.. albo cie trafi ze bedziesz palmic przez caly miesiac

wiec poczekaj lepiej
moja znajoma, jako ze brala tabletki ze wzgledu na cere, chyba tez nie myslala o konsekwencjach i brala tabletki kiedy jej sie przypomnialo. nie wazne srodek dnia, srodek nocy, czy nie wziela kilku. brala kiedy popadlo. ciekawi mnie czy miala wtedy cos takiego jak krwawienie z odstawienia :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 08:30   #35
blondie78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Question Po ciazy-pierwsze pigułki yaz/a pomylenie okresu z uplawami-zabezpieczenie???co robic

mam problem!!!!
w marcu maiałam cesarskie ciecie po połogu dostalam okres ktory trwał tydzien -po okresie poszlam na kontrole i moj ginekolog przepisal mi tabletki yaz.
Wiadomo ze 1sze opakowanie sie zawsze bierze w pierwszym dniu miesiaczki.
Okresu po miesiacu nie dostalam -ale po 6 tygodniach dostalam tak jak zawsze przy poczatku okresu skrzepy ,brunatne uplawy -i bylam świecie przekonana ze to miesiaczka i wieczorem wzielam pigulke-nastepnego dnia krwawienie zniknelo.
Pigulki zazywam do dzis wczoraj zazyłam 17 tabletke i dzis pojawil sie okres ten prawdziwy.
Mam pytanie do specjalisty i bardzo prosze o odpowiedz !!!
Czy mam przerwac branie pigulek z tego opakowania a rozpoczac z nowego-tak jak mialam zazyc od poczatku??
Czy mam skonczyc do konca branie tego opakowania i brac po nim nastepne??
Problem jest powazny poniewaz przez ponad rok nie moge zajsc w ciaze -a zawsze mialam nieregularne miesiaczki i tabletki mi go regulowaly.nie moge pojsc do mojego prywatnego lekarza poniewaz przez zapisy i duza liczbe pacjentow -trzeba sie z nim umawiac tydzien przed wizyta.
Prosze o odpowiedz specjalisty co mam robic ?
blondie78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 23:00   #36
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Po ciazy-pierwsze pigułki yaz/a pomylenie okresu z uplawami-zabezpieczenie???co

moim zdaniem powinnaś najpierw przeczytać ulotkę, potem brac to opakowanie do końca i do końca tego opakowania stosować dodatkowe zabezpieczenie - no ja bym tak zrobiła, potem normalnie po 7 dniowej przerwie kolejne i bez dodatkowego zabezpieczenia


ja bym już nie przerywa bo wiecej namieszasz niz dobrego zrobisz
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 07:42   #37
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Po ciazy-pierwsze pigułki yaz/a pomylenie okresu z uplawami-zabezpieczenie???co

Cytat:
Napisane przez blondie78 Pokaż wiadomość
mam problem!!!!
w marcu maiałam cesarskie ciecie po połogu dostalam okres ktory trwał tydzien -po okresie poszlam na kontrole i moj ginekolog przepisal mi tabletki yaz.
Wiadomo ze 1sze opakowanie sie zawsze bierze w pierwszym dniu miesiaczki.
Okresu po miesiacu nie dostalam -ale po 6 tygodniach dostalam tak jak zawsze przy poczatku okresu skrzepy ,brunatne uplawy -i bylam świecie przekonana ze to miesiaczka i wieczorem wzielam pigulke-nastepnego dnia krwawienie zniknelo.
Pigulki zazywam do dzis wczoraj zazyłam 17 tabletke i dzis pojawil sie okres ten prawdziwy.
Mam pytanie do specjalisty i bardzo prosze o odpowiedz !!!
Czy mam przerwac branie pigulek z tego opakowania a rozpoczac z nowego-tak jak mialam zazyc od poczatku??
Czy mam skonczyc do konca branie tego opakowania i brac po nim nastepne??
Problem jest powazny poniewaz przez ponad rok nie moge zajsc w ciaze -a zawsze mialam nieregularne miesiaczki i tabletki mi go regulowaly.nie moge pojsc do mojego prywatnego lekarza poniewaz przez zapisy i duza liczbe pacjentow -trzeba sie z nim umawiac tydzien przed wizyta.
Prosze o odpowiedz specjalisty co mam robic ?
Jak to możliwe?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
moim zdaniem powinnaś najpierw przeczytać ulotkę, potem brac to opakowanie do końca i do końca tego opakowania stosować dodatkowe zabezpieczenie - no ja bym tak zrobiła, potem normalnie po 7 dniowej przerwie kolejne i bez dodatkowego zabezpieczenia


ja bym już nie przerywa bo wiecej namieszasz niz dobrego zrobisz
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 08:00   #38
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Po ciazy-pierwsze pigułki yaz/a pomylenie okresu z uplawami-zabezpieczenie???co

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
moim zdaniem powinnaś najpierw przeczytać ulotkę, potem brac to opakowanie do końca i do końca tego opakowania stosować dodatkowe zabezpieczenie - no ja bym tak zrobiła, potem normalnie po 7 dniowej przerwie kolejne i bez dodatkowego zabezpieczenia


ja bym już nie przerywa bo wiecej namieszasz niz dobrego zrobisz
jaka 7 dniowa przerwa skoro bierze Yaz?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 12:49   #39
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Po ciazy-pierwsze pigułki yaz/a pomylenie okresu z uplawami-zabezpieczenie???co

Kiedy gin przepisywała mi nowe tabletki, to powiedziała, że właściwie wszystko się zdarzyć [czyli krwawienie może się zatrzymać, pojawić się w między czasie a nawet trwać przez cały cykl].
Nie stresuj się tym tak. Przy zmianie pigułek zdarzają się rożne anomalie. Organizm może szaleć nawet 2 cykle zanim se przyzwyczai. Pamiętaj też, że Yaz jest zupełnie inna tabletka niż inne dostępne w Polsce
Zadzwoń do lekarza, na pewno rozwieje Twoje wątpliwości
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 14:33   #40
blondie78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Po ciazy-pierwsze pigułki yaz/a pomylenie okresu z uplawami-zabezpieczenie???co

Dziewczyny chyba mnie nie zrozumialyscie.lekarz przepisal mi yaz ktory sie bierze 28 dni bez tych przerw
1miesiaczke po cesarce dostalam a,
z 2 mialam zaczac brac pigulki - i myslac ze to okres (takie objawy)wzielam ja- nastepnego dnia miesiaczka znikla.
Ale tabletki bralam nadal -i w 17 dniu ich brania dostalam -bardzo obfity okres.

Niestety nie mogłam sie z nikim z ginekologi skontaktowac-i wzielam nowe opakowanie yazu


a tak małe apropos-zawsze czytam ulotki w pigulkach-tam takch informacjii nie ma
blondie78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 19:35   #41
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
z kwiatka na kwiatek

Opisywałam problem ale bez odzewu.
Mam właśnie problem.
Brałam YAZ. Było tak źle że byłam zmuszona zmienić te tabletki.
Zmienione na Yasminelle . Zazwyczaj dziewczyny zmieniają z yasminelle na YAZ gdy nie mogą wytrzymać skutków ubocznych.
Identyczny skład ale bierze się je trzy dni krócej. Skład kropka w kropkę taki sam.
Czy w ogóle jest jakikolwiek sens takiego przeskakiwania między yaz 24+4 do yasminelle 21? Czy jest sens realizować receptę za 100 zł?
Dziwie się, lekarz pierwszą paczke yaz dał za darmo, teraz z uporem maniaka nie odpuści yazu ani yasminelle. Nie jestem lekarzem, nie mam pojęcia jak to działa i nie znam nikogo kto z yaz na yasminelle przechodził, zawsze dziewczyny robią na odwrót.
Co o tym myśleć? Warto się katować czy zmienić lekarza kategorycznie?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 20:03   #42
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: z kwiatka na kwiatek

a ta recepta za 100zl jest zlota czy co?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 20:06   #43
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: z kwiatka na kwiatek

w sensie ze trzy paczki tabletek yasminelle kosztują 100-120 zł i nie wiem czy jest sens je kupować skoro mogą nie zadziałać tak jakbym chciała
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 20:26   #44
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: z kwiatka na kwiatek

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
w sensie ze trzy paczki tabletek yasminelle kosztują 100-120 zł i nie wiem czy jest sens je kupować skoro mogą nie zadziałać tak jakbym chciała
Słuchaj, no może skład taki sam, ale może składniki pomocnicze są inne, a to też daje o sobie znać. Ale ja na Twoim miejscu, jeśli te tabletki takie drogie i w ogóle, poszłabym po prostu do innego ginekologa i zwyczajnie zapytała co o tym sądzi. Może zupełnie inne tabletki będą lepsze, a może właśnie Yasminelle.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 22:52   #45
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: z kwiatka na kwiatek

nie musisz kupowac 3
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 12:59   #46
Beautymilky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 78
Dot.: z kwiatka na kwiatek

lekarz przepisujac recepte na 3 albo i nawet moze byc z 10 opakowan, nie oznacza to ze musisz je kupowac... W aptece dadza Ci jedno opakowanie, albo 2 jak bedziesz tyle chciała, napisza to na recepcie ( chyba tam jeszcze przykleja cos ) i mozesz kolejny raz owa recepte wykorzystac ....
Beautymilky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 13:45   #47
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: z kwiatka na kwiatek

skład jest ten sam, ale bierzesz 3 tabletki aktywne mniej, czyli dostarczasz organizmowi mniej hormonów, a co dalej idzie może lepiej będą na ciebie działały;

w wątku o yaz'ie było poruszane to, że kilka dziewczyn przeszło na yasminelle (być może i mnie to spotka), choć faktycznie nie zdarza się to chyba zbyt często;

wykup 1 opakowanie, jeśli będziesz się czuła dobrze, to pójdź do lekarza rodzinnego i powiedz, że potrzebujesz receptę na yasminelle(przedstaw jaka jest sytuacja), a jeśli nadal będziesz się czuła źle to idź do gina i mu to powiedz; proste

a propos recept, dziwi mnie, że Wasi lekarze gin nie dają Wam takich druczków, na których jest napisane, że przyjmujecie np. yaz, żeby lekarz domowy bez problemu dał receptę, albo drugi sposób to w rejestracji, gdzie ptzyjmuje gin trzeba powiedzieć, że potrzeba recepty, podać dane i najczęściej tego samego, albo następnego dnia po przyjmowaniu taką receptę można odebrać za darmo, tylko za każdym razem idziecie i cęsto płacicie za wizytę, by dostać receptę
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 16:24   #48
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: z kwiatka na kwiatek

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
nie musisz kupowac 3
Cytat:
Napisane przez Beautymilky Pokaż wiadomość
lekarz przepisujac recepte na 3 albo i nawet moze byc z 10 opakowan, nie oznacza to ze musisz je kupowac... W aptece dadza Ci jedno opakowanie, albo 2 jak bedziesz tyle chciała, napisza to na recepcie ( chyba tam jeszcze przykleja cos ) i mozesz kolejny raz owa recepte wykorzystac ....

a jak kupi co miesiac jedno to sie cena zmieni ??
chyba nie w tym ma problem autorka ,prawda?

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość

a propos recept, dziwi mnie, że Wasi lekarze gin nie dają Wam takich druczków, na których jest napisane, że przyjmujecie np. yaz, żeby lekarz domowy bez problemu dał receptę, albo drugi sposób to w rejestracji, gdzie ptzyjmuje gin trzeba powiedzieć, że potrzeba recepty, podać dane i najczęściej tego samego, albo następnego dnia po przyjmowaniu taką receptę można odebrać za darmo, tylko za każdym razem idziecie i cęsto płacicie za wizytę, by dostać receptę
po irwsze lekarz domowy moze i bez druczku od gina wydac recepte
po drugie jesli ktos chodzi do gina prywatnie to gin pobiera za wypisanie recepty pieniadze wiec dlaczeo mialby sobie odbierac pensje ?
niektorzy wypisuja za darmo bez widzenia sie z pacjentką ale wiekszosc za to kasuje.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 22:23   #49
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: z kwiatka na kwiatek

cena się nie zmieni, ale łatwiej wydać 40 zł co miesiąc niż od razu 120, a poza tym można znaleźć gdzieś taniej i wtedy jest weselej

co do zasad obowiazujacych w przypadku prywatnych wizyt to nie wiedziałam, wiem tylko, że mój gin przyjmuje na nfz lub prywatnie, ale w żadnym przypadku nie jest tak, że za wypisanie recepty się płaci, ot fajna lecznica
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 22:40   #50
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: z kwiatka na kwiatek

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
co do zasad obowiazujacych w przypadku prywatnych wizyt to nie wiedziałam, wiem tylko, że mój gin przyjmuje na nfz lub prywatnie, ale w żadnym przypadku nie jest tak, że za wypisanie recepty się płaci, ot fajna lecznica
w moim miescie zawsze chodze do gin prywatnie i recepty mam darmowe, a w Krakowie juz trzeba placic 20zl (chyba ze jest to podczas wizyty, wtedy nie)
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 23:49   #51
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: z kwiatka na kwiatek

Może po prostu poradź się jeszcze innego ginekologa.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:16   #52
lenamil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
yaz lublin, gdzie najtaniej?

Witam,
Chciałabym zapytać w jakich cenach kupujecie w Lublinie Yaz? Adresy aptek mile widziane
lenamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:49   #53
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: yaz lublin, gdzie najtaniej?

gdybyś prześledziła forum, wiedziałabyś, że istnieje coś takiego jak duży temat dotyczący niskich cen tabletek w różnych miastach.
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:06   #54
lenamil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: yaz lublin, gdzie najtaniej?

Poświęciłam na to dość spory kawałek czasu, i na temat yaz i aptek w lublinie znalazłam tylko jeden post, stąd moj wątek ;>
lenamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:39   #55
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: yaz lublin, gdzie najtaniej?

a nie mogłas dopisać tam, a nie tworzyć nowy?
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 19:46   #56
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: yaz lublin, gdzie najtaniej?

Ooo. A wyślecie mi link do tego wątku z cenami? Gdzie on jest?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 06:47   #57
lenamil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: yaz lublin, gdzie najtaniej?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=303295

Miłego przeszukiwania miliona stron
lenamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:57   #58
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: yaz lublin, gdzie najtaniej?

Cytat:
Napisane przez lenamil Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=303295

Miłego przeszukiwania miliona stron
Hahaha, dzięki.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Ooo... Ale to o Yazie wszystko? A ja chciałam ogólnie o cenach tabletek. Bo ja Regulon biorę. Ale dobra tam, nieważne. ; )
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 22:51   #59
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: yaz lublin, gdzie najtaniej?

Cytat:
Napisane przez lenamil Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=303295

Miłego przeszukiwania miliona stron
wlasnie po to jest wyszukiwarka, wiesz?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 20:54   #60
Errata6565
Raczkowanie
 
Avatar Errata6565
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: z kwiatka na kwiatek

nie widzę problemu. masz receptę na 3 opakowania tak?
skoro nie chcesz wykupować trzech - wykup jedno i przez miesiąc sprawdzisz czy wszystko będzie ok.
Errata6565 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.