Kto odpowie mi wreszcie szczerze na to pytanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-30, 15:33   #1
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248

Kto odpowie mi wreszcie szczerze na to pytanie?


Hej Wizażanki!
Mam problem, a w zasadzie to ten temat mnie nurtuje. Mój naturalny kolor włosów to średni brąz.Ale na włosach mam balejaż blond(srebrny, jasny odcień).
Za każdym razem kiedy idę do mojej fryzjerki, zastanawiam się czy wyjdę z lekko,albo bardziej żółtymi włosami czy nie.
Czy balejaż polega mniej więcej na wyciąganiu ,jako tako pasemek żeby zachować jakiś ład czy nie?
Mam wrażenie że moja fryzjerka robi mi ten balejaż "na odwal się", samo położenie rozjaśniacza trwa może 15 minut.
Potem bardzo dłuuuugo siedzę ok godziny albo i więcej. Po czy zdejmuje mi wszystko i po wysuszeniu dostrzegam albo niewielkie żółte plamy, albo np.włos na odrście jest ciemny, potem jaśniutki a na samym końcu ciemny.
To wygląda jak przeplatanka. Szla mnie trafia ponieważ chcę mieć ładny jasny blond,a nie jednokrotnie mam żółty na odrostach i "zebrę" na niektórych pasemkach.
Jak powiedziałam jej że podobno powinno się w miarę możliwości wybierać te poszczególne pasm(ciemne) to powiedziała że to bzdura bo musiała by siedzieć przy mnie cały dzień.
Raz już dała popis i wszystkie na odrostach miałam żółciusieńkie, pomimo że za każdym razem mówie że chcę jasny blond, i ona dobrze o tym wie. Jak mi poprawiła te żółte to wyglądałam jak wiedźmin, miałam aż siwe i w dodatku nie było już wogóle widać balejażu tylko jak by mi zafarbowała po całości, mało tego poprawiła mi tylko górę.
Poradźcie mi czy mam zmienić fryzjerkę? Bo na wszystkie razy kiedy u niej jestem ,co drugi raz mam gdzieś żółtawe włosy. Ona oczywiście twierdzi że tak nie jest.
ps.dodam że używa podobno wody 12%,i nie jednokrotnie tam gdzie mam wybrane pasemko włos jest ciemny u nasady(chyba nie powinien)potem lekko żółty a dopiero potem jasny blond no i czasem zdaży się że na końcu jest jeszcze ciemny.Ona twierdzi że to przez to że czasem się poruszę i coś się przesunie, ale raz zdażyło się że miałam plamy.Poradźcie co zrobić, i co myślicie na ten temat
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 16:14   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Kto odpowie mi wreszcie szczerze na to pytanie?

szczerze?zmienilabym fryzjerke,moim zdaniem powinnas wychodzic od fryzjera zadowolona.Wg mnie ta fryzjerka jest bardzo nie profesjonalna.
Bardzo ciezko jest znalesc dobra fryzjerke ja sama jej szukam.Popytaj sie moze wsrod kolezanek moze ktoras ma jakas sprawdzona i godna zaufania fryzjerke.Zycze powodzenia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 16:26   #3
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: Kto odpowie mi wreszcie szczerze na to pytanie?

Hej, po co do niej chodzisz? OSTATECZNIE raz mogła przytrafić się wpadka (a fatalny efekt fryzjer powinien poprawić tak szybko, jak to tylko możliwe- i to za friko)... Ale to, co opisujesz, IMO trąci masochizmem Podpisuję się pod radą Elfa- poszukaj innego fryzjera!
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 21:12   #4
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Re: Kto odpowie mi wreszcie szczerze na to pytanie?

Dzięki za radę!Własnie biorę namiary od kolezanki do nowej fryzjerki.
Ale czy możecie napisać mi jeszcze jak to jest naprawdę z tym balejażem, czy chociaż trochę (tak mniej więcej)powinno się wybierać te pasemka?Z góry dziekuję za odpowiedź
Vicky_83 napisał(a):
> Hej Wizażanki!
> Mam problem, a w zasadzie to ten temat mnie nurtuje. Mój naturalny kolor włosów to średni brąz.Ale na włosach mam balejaż blond(srebrny, jasny odcień).
> Za każdym razem kiedy idę do mojej fryzjerki, zastanawiam się czy wyjdę z lekko,albo bardziej żółtymi włosami czy nie.
> Czy balejaż polega mniej więcej na wyciąganiu ,jako tako pasemek żeby zachować jakiś ład czy nie?
> Mam wrażenie że moja fryzjerka robi mi ten balejaż "na odwal się", samo położenie rozjaśniacza trwa może 15 minut.
> Potem bardzo dłuuuugo siedzę ok godziny albo i więcej. Po czy zdejmuje mi wszystko i po wysuszeniu dostrzegam albo niewielkie żółte plamy, albo np.włos na odrście jest ciemny, potem jaśniutki a na samym końcu ciemny.
> To wygląda jak przeplatanka. Szla mnie trafia ponieważ chcę mieć ładny jasny blond,a nie jednokrotnie mam żółty na odrostach i "zebrę" na niektórych pasemkach.
> Jak powiedziałam jej że podobno powinno się w miarę możliwości wybierać te poszczególne pasm(ciemne) to powiedziała że to bzdura bo musiała by siedzieć przy mnie cały dzień.
> Raz już dała popis i wszystkie na odrostach miałam żółciusieńkie, pomimo że za każdym razem mówie że chcę jasny blond, i ona dobrze o tym wie. Jak mi poprawiła te żółte to wyglądałam jak wiedźmin, miałam aż siwe i w dodatku nie było już wogóle widać balejażu tylko jak by mi zafarbowała po całości, mało tego poprawiła mi tylko górę.
> Poradźcie mi czy mam zmienić fryzjerkę? Bo na wszystkie razy kiedy u niej jestem ,co drugi raz mam gdzieś żółtawe włosy. Ona oczywiście twierdzi że tak nie jest.
> ps.dodam że używa podobno wody 12%,i nie jednokrotnie tam gdzie mam wybrane pasemko włos jest ciemny u nasady(chyba nie powinien)potem lekko żółty a dopiero potem jasny blond no i czasem zdaży się że na końcu jest jeszcze ciemny.Ona twierdzi że to przez to że czasem się poruszę i coś się przesunie, ale raz zdażyło się że miałam plamy.Poradźcie co zrobić, i co myślicie na ten temat

Vicky_83 napisał(a):
> Hej Wizażanki!
> Mam problem, a w zasadzie to ten temat mnie nurtuje. Mój naturalny kolor włosów to średni brąz.Ale na włosach mam balejaż blond(srebrny, jasny odcień).
> Za każdym razem kiedy idę do mojej fryzjerki, zastanawiam się czy wyjdę z lekko,albo bardziej żółtymi włosami czy nie.
> Czy balejaż polega mniej więcej na wyciąganiu ,jako tako pasemek żeby zachować jakiś ład czy nie?
> Mam wrażenie że moja fryzjerka robi mi ten balejaż "na odwal się", samo położenie rozjaśniacza trwa może 15 minut.
> Potem bardzo dłuuuugo siedzę ok godziny albo i więcej. Po czy zdejmuje mi wszystko i po wysuszeniu dostrzegam albo niewielkie żółte plamy, albo np.włos na odrście jest ciemny, potem jaśniutki a na samym końcu ciemny.
> To wygląda jak przeplatanka. Szla mnie trafia ponieważ chcę mieć ładny jasny blond,a nie jednokrotnie mam żółty na odrostach i "zebrę" na niektórych pasemkach.
> Jak powiedziałam jej że podobno powinno się w miarę możliwości wybierać te poszczególne pasm(ciemne) to powiedziała że to bzdura bo musiała by siedzieć przy mnie cały dzień.
> Raz już dała popis i wszystkie na odrostach miałam żółciusieńkie, pomimo że za każdym razem mówie że chcę jasny blond, i ona dobrze o tym wie. Jak mi poprawiła te żółte to wyglądałam jak wiedźmin, miałam aż siwe i w dodatku nie było już wogóle widać balejażu tylko jak by mi zafarbowała po całości, mało tego poprawiła mi tylko górę.
> Poradźcie mi czy mam zmienić fryzjerkę? Bo na wszystkie razy kiedy u niej jestem ,co drugi raz mam gdzieś żółtawe włosy. Ona oczywiście twierdzi że tak nie jest.
> ps.dodam że używa podobno wody 12%,i nie jednokrotnie tam gdzie mam wybrane pasemko włos jest ciemny u nasady(chyba nie powinien)potem lekko żółty a dopiero potem jasny blond no i czasem zdaży się że na końcu jest jeszcze ciemny.Ona twierdzi że to przez to że czasem się poruszę i coś się przesunie, ale raz zdażyło się że miałam plamy.Poradźcie co zrobić, i co myślicie na ten temat
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 21:25   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Kto odpowie mi wreszcie szczerze na to pytanie?

jezeli chodzi o wyciaganie pasm ZAWSZE!!nalezy zahowac ład, czyli wyciagac w tych(mniej wiecejz dokladnoscia do 99%)samych miejscach, wtedy tworza one ład, nalezy tez mieszanke naladac na odrosty
pozatym zawsze stylista musi zachowac ład i perfekcje w pracy!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.