Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 20:19   #3841
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale boję się takich farb ze względu na możliwość narobienia sobie plam. Mam trochę inną urodę od ciebie, bo ciemną oprawę oczu, ale cerę jasną i mam 2 róże Essence: Best Friends - jasny róż z nutką fioletu i Secret it - morelę ze złotymi drobinkami. Oba są w porządku, ale to nie są moje grale. Oglądałam róż The Body Shop Shimmer Apricot i na niego teraz mam ochotę. Co do brązerów, to mam tego multum, od Essenceowego spodka , Catrice po Lagunę Narsa i żaden nie jest ideałem. Najbardziej żałuję tego Narsa (muszę zmienić recenzję), bo robi plamy i ma dziwny kolor, który na ręce wydaje się złoto0brązowy, a na twarzy wychodzi brudny. Nie wiem, dlaczego uznaję się go za taki hicior.
miałam na myśli zdjęcia , próbek jako takich nie posiadam Brązerów nie używam wcale bo dają plamy i wcale nie wyglądam w nich zdrowo, zamiast rozświetlacza używam cienia do powiek takiej zgaszonej bieli i to by było na tyle
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:02   #3842
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja używam filtra 50 z Iwostin i jak na razie jest ok.

Kurka, ten iwostin jako firma w ogóle, bardzo mnie kręci, ale jak patrzę na składy, gdzie upychają te przeklęte trójglicerydy robiące z mojeje buzi jesień średniowiecza to zawsze zapala mi się czerwona lampka. W tym przypadku widzę, że jest nie inaczej- też to świństwo tam wpakowali Niestety on Ci nie dla mnie


A u mnie gel- look od razu po pierwszym użyciu pięknie zasechł, ale przyznam, że nakładałam go tylko na lakier, który miałam na pazurach kilka ładnych dni. I potwierdzam, żelek przedłuża trwałość lakieru- pazury nosiłam jedynie starte na końcówkach przez ok. 10 dni, co stanowi dla mnie swoiste mistrzostwo, biorąc pod uwagę, że lakiery potrafiły u mnie utrzymać się od kilku godzin do max jednego dnia
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:16   #3843
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
ja miałam identycznie z tą cerą! do dzisiaj słyszę od rodziny: idź się poopalać. NIE I KONIEC. ; ) polubiłam odcień mojej skóry, chociaż czasem mam problemy z dobraniem podkładu.
No właśnie u mnie dobranie odpowiedniego podkładu graniczyło z cudem do czasu gdy odkryłam podkłady mineralne

Żeby nie było off'a dodam jeszcze, że właśnie kończy mi się tusz Multi Action, z czego bardzo się cieszę, bo wybitnie mi nie podszedł
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:36   #3844
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A u mnie gel- look od razu po pierwszym użyciu pięknie zasechł, ale przyznam, że nakładałam go tylko na lakier, który miałam na pazurach kilka ładnych dni. I potwierdzam, żelek przedłuża trwałość lakieru- pazury nosiłam jedynie starte na końcówkach przez ok. 10 dni, co stanowi dla mnie swoiste mistrzostwo, biorąc pod uwagę, że lakiery potrafiły u mnie utrzymać się od kilku godzin do max jednego dnia
No masz ci los, to nie pozostaje mi nic innego jak iść i go kupić - u mnie lakiery też trwają od kilku godzin do kilkunastu, a 24h to istne szaleństwo jak wytrzyma w stanie w miarę możliwym do pokazania ludziom
A 10 dni to nie do uwierzenia jak 4 wytrzyma to będę tańczyć na rzęsach
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 22:19   #3845
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

pozdrawiam wszystkie bladolice
słońce ma naprawdę zgubny wpływ na skóre, przekonałam się 2 lata temu po intensywnym opalaniu - skóra sucha jak wiór, totalnie taka... nijaka. poza tym porozszerzały mi się pory... i oczywiście do teraz są takie same przez to. a ilość przybyłych piegów to była jakaś masakra.

a teraz mam gdzieś, że jestem blada, unikam słońca. a co ludzie mówią to mi koło lata.
ale fakt z tymi podkładami mam problemo momentami, jak są to drogie raczej.

a właśnie miałam spytać o ten nowy podkład z drobinkami: najjaśniejszy jest naprawdę jasny? czy to tylko taka ściemka? jak się sprawuje??

i przestańcie o tym gel looku bo ja kasy nie mam, paznokci nie lubie malować a jak tak gadacie to mi się chce...
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 22:29   #3846
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
O! A miałam ostatnio kupić, był taki ładny wzorek jakby koronka, ale nie żałuję że się nie skusiłam może na jakieś wyjście
A jest jeszcze dostępny? Na stronie niestety nie znalazłam
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 22:43   #3847
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

[reklama] Nie chce która przygarnąć różu z wampirzej limitki i pudru Fix& Matte? Szczegóły u mnie w wątku wymiankowym [/reklama]
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 22:44   #3848
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
A jest jeszcze dostępny? Na stronie niestety nie znalazłam
Oj nie wiem widziałam go jakieś 2 tyg temu.. Trochę przypominały te http://1.bp.blogspot.com/-j3XCk19Rpk...0/SDC11658.JPG ale czarno białe i gdzieniegdzie takie małe kwiatki, kurczę nawet nie umiem tego opisać :P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 22:46   #3849
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Oj nie wiem widziałam go jakieś 2 tyg temu.. Trochę przypominały te http://1.bp.blogspot.com/-j3XCk19Rpk...0/SDC11658.JPG ale czarno białe i gdzieniegdzie takie małe kwiatki, kurczę nawet nie umiem tego opisać :P

Taki jest w nowej kolekcji http://82inez.blogspot.com/2012/03/e...out-in-ny.html
Ale chyba coś mi świta, że był jeszcze inny.
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 22:54   #3850
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość

Taki jest w nowej kolekcji http://82inez.blogspot.com/2012/03/e...out-in-ny.html
Ale chyba coś mi świta, że był jeszcze inny.
O właśnie ten ten! Tylko szkoda mi 9 zeta na coś co może u mnie wytrzymać góra kilka godz :P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 23:18   #3851
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
O właśnie ten ten! Tylko szkoda mi 9 zeta na coś co może u mnie wytrzymać góra kilka godz :P
No niestety, a lakier kosztuje 5,5zł
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 08:53   #3852
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No masz ci los, to nie pozostaje mi nic innego jak iść i go kupić - u mnie lakiery też trwają od kilku godzin do kilkunastu, a 24h to istne szaleństwo jak wytrzyma w stanie w miarę możliwym do pokazania ludziom
A 10 dni to nie do uwierzenia jak 4 wytrzyma to będę tańczyć na rzęsach

Wiesz, zauważyłam że im paznokcie są grubsze, mocniejsze i bardziej karmione dżywkami, podkładowymi i nawierzchniowymi tym lakier dłużej sie na nich utrzymuje (w moim przypadku instne cuda zdziałał chwalony tu już przez mnie NT)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 11:55   #3853
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Żeby nie było off'a dodam jeszcze, że właśnie kończy mi się tusz Multi Action, z czego bardzo się cieszę, bo wybitnie mi nie podszedł
Mi też nie pasował Miałam ten zielony a potem różowy i z żadnym z nich się nie dogadałam.

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
i przestańcie o tym gel looku bo ja kasy nie mam, paznokci nie lubie malować a jak tak gadacie to mi się chce...
Wyjęłaś mi to z ust
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 12:39   #3854
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Zapomniałam się pochwalić że razem ze srebrną kredką zakupiłam pedędzel do pudru taki różowy z czarnym .Wchodzę na kwc a tam takie dziadowskie opinie. Nie zgadzam, się z nimi w całej rozciągłości, to najlepszy pedzel jaki miałam. Mam bardzo wrażliwą cerę i często pędzle przy nakładaniu pudru czy różu wyłaziły mi plamy czerwone, ten jest bardzo delikatny super się nim pracuje , jest mały świetnie rozprowadza róż Polecam
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 15:14   #3855
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

kto wie kto wie czy w Douglasie w Madisonie jest szafa Essence? Gdańszczanki?
nie mam dzisiaj siły szukać informacji na ten temat ; )
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 15:56   #3856
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
a właśnie miałam spytać o ten nowy podkład z drobinkami: najjaśniejszy jest naprawdę jasny? czy to tylko taka ściemka? jak się sprawuje??
Jest bardzo jasny ale ma zerowe krycie
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 16:22   #3857
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dziewczyny, trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę
Ktoś wreszcie zwrócił uwagę na małą ilość limitek w DN na ich fan page'u, co spotkało się z taką odpowiedzią:
"fakt, iż do grona naszych Klientów należą tak wymagający i świadomi Konsumenci, jest dla nas niezwykle wartościową i miłą informacją. Dzięki temu mamy pewność, że wszelkie nasze starania i plany zostaną odebrane we właściwy sposób. W nawiązaniu do Pani wypowiedzi – tak duże zainteresowanie markami kosmetyków Catrice i Essence cieszy nas niezmiernie, a dodatkowo utwierdza nas w słuszności decyzji o wprowadzeniu wspomnianych marek do asortymentu Drogerii Natura. Aktualnie jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientkom nawet 8 różnych kolekcji limitowanych w ciągu całego roku. Nasze działania obejmują także regularne uzupełnianie stałego asortymentu szaf o duży wybór nowości. Warto zaznaczyć, iż jest to największa ilość wprowadzanych kolekcji i nowości ze wszystkich marek na naszym rynku. Ponadto, wprowadzenie każdej kolekcji limitowanej poddawane jest dokładnej analizie przez grupę naszych konsultantek. Kolekcje wybierane są w ten sposób, by odpowiadały jak największej grupie Klientek. Z tego też względu niektóre LE nie są niestety Stepne w naszych sklepach. Nie ma także możliwości wprowadzania większej ilości kolekcji limitowanych ze względu na czas niezbędny do sprzedaży każdej z tych kolekcji, a także możliwość udostępnienia jej jak największej liczbie zainteresowanych Klientek. Mamy szczerą nadzieję, że kolejne wprowadzane przez nas nowości i zaplanowane kolekcje limitowane będą dla Pani miłym zaskoczeniem"
No powinnyśmy ich na kolanach czcić za te 8 limitek w ciągu roku! Co z tego, że w tym czasie przechodzi nam sprzed nosa jakieś 16! Trudno narzekać na taką różnorodność. Szczególnie, że takie Czechy czy Słowacja mają zdecydowanie więcej limitowanek.
Poza tym ważne jest, żeby trzymać każdą z nich miesiącami, bo przecież każda z nas jest zainteresowana oglądaniem resztek. Prawda jest taka, że w większości miast rzeczy rozchodzą się w przy ciągu paru dni, a nawet godzin (nawet w mojej małej mieścienie).
Pozdrawiam również konsultantki, które pewnie uważały, że Natventurista czy Urban Messages nie będą pasować Polką.
Apeluję, dołączcie się proszę do tej dyskusji na facebooku: https://www.facebook.com/drogerienat...94976693876347
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 16:31   #3858
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę
Wiesz co? Aż słabo mi się zrobiło, mogliby sobie kpin nie robić
Poza tym mamy koniec kwietnia i jakie były limitki w naturze?
CC, który był już w zeszłym roku.
8 limitek, czyli powinny być po 2 na kwartał, to gdzie są????
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy

Edytowane przez Zwies
Czas edycji: 2012-04-24 o 16:32
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 16:38   #3859
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SaintTropez Pokaż wiadomość
Hej kobietki. Zaczynam dopiero interesować się makijażem, pomożecie mi określić typ urody i dobrać jakieś sensowne kolor kredek/cieni? Różami też nie pogardzę. Póki co używałam już jasnych, ciemnych i takich ostrych fuksji, ale nie bardzo się w nich czuję... Wklejam zdjęcia w linkach. https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...79114823_n.jpg https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...65077633_n.jpg
Aby określić typ urody musiałabyś wysłać zdjęcie bez makijażu samej twarzy włosy farbowane?Jaki masz naturalny kolor?? Moim zdaniem cienie dopasowuje się do typu urody, a nie odcienia oczu. Zawsze możesz poczytać w google o typach urody, bo ze zdjęcia dość trudno jest określić. Większość polek to lato, ale znam też wiosny i zimy

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę
Ktoś wreszcie zwrócił uwagę na małą ilość limitek w DN na ich fan page'u, co spotkało się z taką odpowiedzią:
"fakt, iż do grona naszych Klientów należą tak wymagający i świadomi Konsumenci, jest dla nas niezwykle wartościową i miłą informacją. Dzięki temu mamy pewność, że wszelkie nasze starania i plany zostaną odebrane we właściwy sposób. W nawiązaniu do Pani wypowiedzi – tak duże zainteresowanie markami kosmetyków Catrice i Essence cieszy nas niezmiernie, a dodatkowo utwierdza nas w słuszności decyzji o wprowadzeniu wspomnianych marek do asortymentu Drogerii Natura. Aktualnie jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientkom nawet 8 różnych kolekcji limitowanych w ciągu całego roku. Nasze działania obejmują także regularne uzupełnianie stałego asortymentu szaf o duży wybór nowości. Warto zaznaczyć, iż jest to największa ilość wprowadzanych kolekcji i nowości ze wszystkich marek na naszym rynku. Ponadto, wprowadzenie każdej kolekcji limitowanej poddawane jest dokładnej analizie przez grupę naszych konsultantek. Kolekcje wybierane są w ten sposób, by odpowiadały jak największej grupie Klientek. Z tego też względu niektóre LE nie są niestety Stepne w naszych sklepach. Nie ma także możliwości wprowadzania większej ilości kolekcji limitowanych ze względu na czas niezbędny do sprzedaży każdej z tych kolekcji, a także możliwość udostępnienia jej jak największej liczbie zainteresowanych Klientek. Mamy szczerą nadzieję, że kolejne wprowadzane przez nas nowości i zaplanowane kolekcje limitowane będą dla Pani miłym zaskoczeniem"
No powinnyśmy ich na kolanach czcić za te 8 limitek w ciągu roku! Co z tego, że w tym czasie przechodzi nam sprzed nosa jakieś 16! Trudno narzekać na taką różnorodność. Szczególnie, że takie Czechy czy Słowacja mają zdecydowanie więcej limitowanek.
Poza tym ważne jest, żeby trzymać każdą z nich miesiącami, bo przecież każda z nas jest zainteresowana oglądaniem resztek. Prawda jest taka, że w większości miast rzeczy rozchodzą się w przy ciągu paru dni, a nawet godzin (nawet w mojej małej mieścienie).
Pozdrawiam również konsultantki, które pewnie uważały, że Natventurista czy Urban Messages nie będą pasować Polką.
Apeluję, dołączcie się proszę do tej dyskusji na facebooku: https://www.facebook.com/drogerienat...94976693876347

8 limitek?? Chyba grubo przesadzili
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 16:42   #3860
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Wiesz co? Aż słabo mi się zrobiło, mogliby sobie kpin nie robić
Poza tym mamy koniec kwietnia i jakie były limitki w naturze?
CC, który był już w zeszłym roku.
8 limitek, czyli powinny być po 2 na kwartał, to gdzie są????
Bez kitu, można to napisać w komentarzu Mnie wkurza już od dawna CC, nic z niej nie kupiłam i raczej mało kto kupuje... bo jest pełna
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 16:46   #3861
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

8 Limitek? To chyba też przesada.
Nie wiem po co czekać na wysprzedawanie skoro limitka schodzi w przeciągu kilku dni i właśnie problem z tym, że chętne klientki muszą obchodzić się smakiem. Poza tym wiadomo, że od przybytku głowa nie boli.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 16:55   #3862
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Tym kimś, kto poruszył kwestię limitkową w Naturze jestem ja we własnej osobie

Odpowiedź Natury mnie totalnie powaliła

Mamy się cieszyć z 8 limitek w ciągu roku (pytanie czy to jest 8 limitek Essence + Catrice, czy 8 limitek Essence i 8 limitek Catrice...) podczas gdy w ciągu pół roku Cosnova wypuszcza ok 10 limitek z samego Essence?

Dziewczyny, proszę o poparcie mnie w komentarzach pod tym postem, może więcej głosów spotka się z jakimś rozsądnym odzewem z ich strony, bo to co się teraz dzieje to skandal.

"Nie ma także możliwości wprowadzania większej ilości kolekcji limitowanych ze względu na czas niezbędny do sprzedaży każdej z tych kolekcji (...)" Co za bzdury, przecież po ok dwóch tygodniach, a czasem nawet po kilku dniach w szafie straszą puste standy, które tylko nas irytują. Oni w ogóle nie mają pojęcia jak to wygląda, może myślą, że limitka zalega kilka miesięcy, bo biorą sobie za przykład CC...ale sprawa z CC to ich kolejne przegięcie, i mimo że poruszyłam ten temat, to odpowiedzi nie dostałam...żenująca sytuacja
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 17:01   #3863
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Poza tym, niech zamówią mniej sztuk, to nie będzie im zalegało...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 17:05   #3864
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Tym kimś, kto poruszył kwestię limitkową w Naturze jestem ja we własnej osobie

Odpowiedź Natury mnie totalnie powaliła

Mamy się cieszyć z 8 limitek w ciągu roku (pytanie czy to jest 8 limitek Essence + Catrice, czy 8 limitek Essence i 8 limitek Catrice...) podczas gdy w ciągu pół roku Cosnova wypuszcza ok 10 limitek z samego Essence?

Dziewczyny, proszę o poparcie mnie w komentarzach pod tym postem, może więcej głosów spotka się z jakimś rozsądnym odzewem z ich strony, bo to co się teraz dzieje to skandal.

"Nie ma także możliwości wprowadzania większej ilości kolekcji limitowanych ze względu na czas niezbędny do sprzedaży każdej z tych kolekcji (...)" Co za bzdury, przecież po ok dwóch tygodniach, a czasem nawet po kilku dniach w szafie straszą puste standy, które tylko nas irytują. Oni w ogóle nie mają pojęcia jak to wygląda, może myślą, że limitka zalega kilka miesięcy, bo biorą sobie za przykład CC...ale sprawa z CC to ich kolejne przegięcie, i mimo że poruszyłam ten temat, to odpowiedzi nie dostałam...żenująca sytuacja
napisałam i czekam na lajki przy moim poście
jestem ciekawa co to za konsultantki w ogóle...
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 17:09   #3865
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
kto wie kto wie czy w Douglasie w Madisonie jest szafa Essence? Gdańszczanki?
nie mam dzisiaj siły szukać informacji na ten temat ; )
Jest, a przynajmniej była w październiku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 17:11   #3866
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę
Ktoś wreszcie zwrócił uwagę na małą ilość limitek w DN na ich fan page'u, co spotkało się z taką odpowiedzią:
"fakt, iż do grona naszych Klientów należą tak wymagający i świadomi Konsumenci, jest dla nas niezwykle wartościową i miłą informacją. Dzięki temu mamy pewność, że wszelkie nasze starania i plany zostaną odebrane we właściwy sposób. W nawiązaniu do Pani wypowiedzi – tak duże zainteresowanie markami kosmetyków Catrice i Essence cieszy nas niezmiernie, a dodatkowo utwierdza nas w słuszności decyzji o wprowadzeniu wspomnianych marek do asortymentu Drogerii Natura. Aktualnie jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientkom nawet 8 różnych kolekcji limitowanych w ciągu całego roku. Nasze działania obejmują także regularne uzupełnianie stałego asortymentu szaf o duży wybór nowości. Warto zaznaczyć, iż jest to największa ilość wprowadzanych kolekcji i nowości ze wszystkich marek na naszym rynku. Ponadto, wprowadzenie każdej kolekcji limitowanej poddawane jest dokładnej analizie przez grupę naszych konsultantek. Kolekcje wybierane są w ten sposób, by odpowiadały jak największej grupie Klientek. Z tego też względu niektóre LE nie są niestety Stepne w naszych sklepach. Nie ma także możliwości wprowadzania większej ilości kolekcji limitowanych ze względu na czas niezbędny do sprzedaży każdej z tych kolekcji, a także możliwość udostępnienia jej jak największej liczbie zainteresowanych Klientek. Mamy szczerą nadzieję, że kolejne wprowadzane przez nas nowości i zaplanowane kolekcje limitowane będą dla Pani miłym zaskoczeniem"
No powinnyśmy ich na kolanach czcić za te 8 limitek w ciągu roku! Co z tego, że w tym czasie przechodzi nam sprzed nosa jakieś 16! Trudno narzekać na taką różnorodność. Szczególnie, że takie Czechy czy Słowacja mają zdecydowanie więcej limitowanek.
Poza tym ważne jest, żeby trzymać każdą z nich miesiącami, bo przecież każda z nas jest zainteresowana oglądaniem resztek. Prawda jest taka, że w większości miast rzeczy rozchodzą się w przy ciągu paru dni, a nawet godzin (nawet w mojej małej mieścienie).
Pozdrawiam również konsultantki, które pewnie uważały, że Natventurista czy Urban Messages nie będą pasować Polką.
Apeluję, dołączcie się proszę do tej dyskusji na facebooku: https://www.facebook.com/drogerienat...94976693876347
fakt, iż do grona naszych Klientów należą tak wymagający i świadomi Konsumenci, jest dla nas niezwykle wartościową i miłą informacją- taaaaaaaa, dobry kit, nie jest zły
Ponadto, wprowadzenie każdej kolekcji limitowanej poddawane jest dokładnej analizie przez grupę naszych konsultantek.- ciekawa jestem skąd je biorą. Bo powinni szukać na Wizażu. Chyba im to doradzę
Nie ma także możliwości wprowadzania większej ilości kolekcji limitowanych ze względu na czas niezbędny do sprzedaży każdej z tych kolekcji, a także możliwość udostępnienia jej jak największej liczbie zainteresowanych Klientek.- teraz nie jest jeszcze tak najgorzej, ale przecież 2 lata temu standy zalegały po 3-4 miesiące, w dodatku całkowicie puste. Uważam, że dana kolekcja powinna być sprzedawana przez okres góra miesiąca, co jakby nie patrzeć daje 12 limitek na rok
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 17:55   #3867
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Wiesz co? Aż słabo mi się zrobiło, mogliby sobie kpin nie robić
Poza tym mamy koniec kwietnia i jakie były limitki w naturze?
CC, który był już w zeszłym roku.
8 limitek, czyli powinny być po 2 na kwartał, to gdzie są????

Tak samo jak Lungo, pomyślałam, że może 8 limitek oznacza 4 z essence i 4 z catrice- to by się mniej więcej zgadzało

Eh, dziewczyny, normalnie zasypują nas kosmetykami, Ci dbający o klientki fachmeni, a Wy tu jeszcze narzekacie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:11   #3868
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę
Niby osiem limitek na rok? Mamy koniec kwietnia a ja jeszcze w Naturza MM nie widziałam... Chyba, że może były jakieś Limitki Widmo?

I ciekawi mnie kim są te konsultantki z Essence z Polski? Mam nadzieję, że jakieś panie 50+ siedzące za biurkiem i wybierające "na odwal się" bo trzeba coś wpisać... Poza tym czy ktoś słyszał o takich konsultantkach?

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Poza tym, niech zamówią mniej sztuk, to nie będzie im zalegało...
O nie! Ja i tak zawsze na coś się nie załapie! Niech może po prostu lepiej wybierają to co ma do nas dotrzeć. Albo wprowadzają LE Catrice i Essence na zmianę, żeby nudą po standach nie wiało...



Użyłam dziś gel-looka. Sechł 2h. Nie obyło się bez problemów oczywiście... Problem poprawiłam bo się jeszcze dało i maznęłam tą cześć jeszcze raz cienka warstwą gel-looka. I tu mam pytanie, któraś z Was nakładała 2 warstwy gel-looka? Bo miejsce gdzie maznęłam 2 razy zrobiło się matowe! Po doschnięciu troche zaczęło błyszczeć, ale nie tak jak reszta paznokci.
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:15   #3869
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No masz ci los, to nie pozostaje mi nic innego jak iść i go kupić - u mnie lakiery też trwają od kilku godzin do kilkunastu, a 24h to istne szaleństwo jak wytrzyma w stanie w miarę możliwym do pokazania ludziom
A 10 dni to nie do uwierzenia jak 4 wytrzyma to będę tańczyć na rzęsach
Chciałabym to zobaczyć.

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Tym kimś, kto poruszył kwestię limitkową w Naturze jestem ja we własnej osobie

Odpowiedź Natury mnie totalnie powaliła

Mamy się cieszyć z 8 limitek w ciągu roku (pytanie czy to jest 8 limitek Essence + Catrice, czy 8 limitek Essence i 8 limitek Catrice...) podczas gdy w ciągu pół roku Cosnova wypuszcza ok 10 limitek z samego Essence?

Dziewczyny, proszę o poparcie mnie w komentarzach pod tym postem, może więcej głosów spotka się z jakimś rozsądnym odzewem z ich strony, bo to co się teraz dzieje to skandal.

"Nie ma także możliwości wprowadzania większej ilości kolekcji limitowanych ze względu na czas niezbędny do sprzedaży każdej z tych kolekcji (...)" Co za bzdury, przecież po ok dwóch tygodniach, a czasem nawet po kilku dniach w szafie straszą puste standy, które tylko nas irytują. Oni w ogóle nie mają pojęcia jak to wygląda, może myślą, że limitka zalega kilka miesięcy, bo biorą sobie za przykład CC...ale sprawa z CC to ich kolejne przegięcie, i mimo że poruszyłam ten temat, to odpowiedzi nie dostałam...żenująca sytuacja
Dopisałam się.
Brak słów.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:19   #3870
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
może to co napiszę dla niektórych nie będzie odkryciem, ale ja miałam przerwę od Essence, więc czuję się odkrywcą niczym Krzysztof Kolumb

parę dni temu e_liska napisała o małej drogerii, w której znalazła rozświetlacz Crystalliced. ja, od paru miesięcy (z przerwami) nim zainteresowana, napisałam do niej PW z pytaniami co to za drogeria dostałam odpowiedź, że była to drogeria Aster.
jako że w Gdańsku jest też ich parę w sobotę napisałam do 3 z nich (Długie Ogrody, Zaspa, Żabianka) i dostałam naprawdę szybkie odpowiedzi, że owszem, w dwóch z nich (pierwszych) Essence jest, na Żabiance szafę jedną zmieniają, ale jeszcze nie wiadomo na co.
chciałam upewnić się, czy jest to prawda (a nie coś co mnie spotyka w Douglasach, kiedy pytam się czy mają Essence, a babki mnie prowadzą do lakierów Essie...). Więc dzisiaj rano pojechałam na Zaspę (drogeria jest 5 minut piechotą od SKM). I faktycznie, szafa jest (jedna)
Naprawdę widać, że nowa, całkiem dobrze zaopatrzona.. ale przede wszystkim... Crystalliced! Mam dla Was złą wiadomość: rozświetlaczy JUŻ nie ma. Niedobra ja.

Poza tym był rzeczy na które polowałam: m.in. eyelinery w żelu (nie to że jeden ostatni otwarty i na dodatek szary). Kupiłam brązowy i już przetestowałam i wstępnie jestem zadowolona. Widziałam też pędzleEssence: płaski do cieni (był ostatni) i jakieś fioletowe do pudru albo różu, wahałam się, ale stwierdziłam, że wolę kupić EcoTools.

Ogólnie zrobiłam dzisiaj małe zakupy w tej drogerii i poza Essence mają bogaty wybór produktów Bell, Joko, Eveline i innych, zazwyczaj trudno dostępnych.

Przy okazji poszłam do biblioteki (tuż obok, też polecam, żeby nie było, że tylko o kosmetykach), będę musiała zwrócić książki za jakiś czas, to sobie zobaczę, co nowego w tamtejszej szafie Essence

Drogerie Aster są w wielu miastach w Polsce, skoro w Gdańsku Essence jest w co najmniej w dwóch (do innych nie pisałam) to może w waszych też wprowadzili te szafy?

PS Kupiłam też gel looka, zaraz będę eksperymentować. Zobaczymy co mi wyjdzie

PS2 NIE JESTEM w żaden sposób związana z drogeriami Aster do niedawna średnio je lubiłam, ale dzisiaj mi się spodobało, bardzo bardzo : )
dzięki za cynk
byłam w Aster na Długich ogrodach w lutym i szafy jeszcze nie było, więc może dołożyli musiałabym się pod jakimś pretekstem z pracy wyrwać, bo to nie daleko
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.