Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 11:45   #2821
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wiedziałam że mogę na Ciebie liczyć wykreślam z listy i wpisuję tego super drogiego szanela jak będę co miesiąc odkładać 50 zł to za rok będzie mnie stać
do usług

odkładam razem z Tobą, co dwie to nie jedna, albo jak mawia mój mąż: takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
też czekam na zniżkę pielęgnacyjną

ja też czekam, ale chyba się nie doczekam, pozostają jedynie Vipy albo inne tańsze sklepy

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Może się kiedyś doczekamy 😏
Podejrzewam, że więcej niż -20% na vipach nie będzie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też to dyskryminujące że jest 30 % na kolorówkę a nie ma na kremy
też mnie to wkurza

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
stop dyskryminacji


Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wychodzą z założenia, że jak nie ma kasy na kremy pozostaje tylko tapeta na facjacie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:48   #2822
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
inne cele mnie nie mobilizują to może chociaż ten takie noworoczne postanowienie
ja nie w nocy to się nie liczy
to ja też chcę takie postanowienie

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:49   #2823
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
do usług

odkładam razem z Tobą, co dwie to nie jedna, albo jak mawia mój mąż: takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego



ja też czekam, ale chyba się nie doczekam, pozostają jedynie Vipy albo inne tańsze sklepy



Podejrzewam, że więcej niż -20% na vipach nie będzie



też mnie to wkurza







jak pójdziemy kupić we dwie to może dostaniemy zniżkę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:49   #2824
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zamiast tego niech Ci robią poprawkę z olaplexem
większa możliwość działania, a o wiele mniejsza zniszczenia włosów.
ja akurat nie mogłam chodzic 2 tyg z zielenią na łbie, ale zrobiłam toner z olaplexem i mam produkt 3 w domu.


stacjonarnie


powiem Ci, ze nie zauważyłam tego spsucia, moze trafiłam na towar starego gatunku?
nie mam tego w ilościach niewiadomych, ale te torebki, które posiadam uzywam na co dzień i nic mi sie z nimi nie dzieje.
wkurza mnie ich design bo nie mam co kupić, od kilku sezonów te same kształty butów tylko kolory zmieniają
załączników mi zbraknie, te kilka co mam chciałam wkleić, wzielam te z brzegu folderu zakupowego

z Lidla ( zeszłoroczne) mam 2 torebki - super są
BTW męża wysłałam jedna upolował w walce, druga kupił mi po kilku dniach w innym miescie, leżała sobie

korsa mam jedną - jakościowo nie odbiega od kazar czy wittchen
Olaplex stosowałaś w domu może? Patrząc na ceny w salonie to mam ochotę sama pokombinować.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przestałam się tymi podróbami przejmować, jak coś jest fajne to zawsze będzie podrabiane, a na siłę oryginalna nie mam zamiaru być skoro mi Kors odpowiada

Ja do Furli akurat nie wzdycham wolę design Korsa Z Furli portfel mnie kusi.

Znasz może jakieś tańsze niż kors i furla marki które mają dobra jakościowo skórę safiano?
Ja generalnie nie lubię podróbek, ale to zboczenie zawodowe drażni mnie brak poszanowania cudzej pracy twórczej
Szczerze mówiąc nie znalazłam tańszych równie dobrych odpowiedników, miałam DKNY ale tu cena jest podobna i jakość minimalnie gorsza, Wittcheny Lidlowe nie ma co się czarować są ciut słabsze ale cena rewelacja. A tak same droższe. Jak na coś trafię dam znać
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
To tak jak u mnie. Jedyną zmianą jest kolor i zniknięcie tego drugiego paska 😐
Lecą w kulki
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, na karta.sephora zmienione, na sephora.pl wciąż black. Jak pójde dziś do stacjonarki, to jaką zniżkę dostanę? 25 czy 30%?
Też mnie to zastanawia, szczególnie że bym trochę zaooszczędziła z 25% rabatu na 30% a tak zaoszczędzę bo już nic w stacjo nie kupię do jutra
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zmiany na karta.sephora.pl zawsze działają szybciej niż sephora.pl. nie wiem dlaczego [COLOR="Silver"]
Jakoś tak poślizgu mają 2-3 dni to pewnie na Nowy Rok zmienią
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Lancome Teint Idole
Chanel Perfection Lumiere velvet
Guerlain Tenue de Perfection
Sisley Phyto Teint Expert
Bardzo dziękuję, będę próbować
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
też tak mam



No i fajnie Chciałam kupić jeszcze bazę na te -30% z darmową goldową przesyłką, bo jest tylko online i teraz nie wiem czy jest mi tak niezbędna do życia żeby ją natychmiast zamówić i płacić za przesyłkę czy ich olać i kupić kiedyś tam z brokułem a teraz dalej męczyć się z meteorytkową garlę
jest plus, mniej wydamy
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

U mnie tak samo

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------




Mój też tak mówi
dziadygi Syforowe

Mój też pewnie doszedł do wniosku, że lepiej budżet domowy wygląda bez mojej tapety
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:51   #2825
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ale który micro serum to wiadomo to obowiązek na każdej liście, hydra już miałam, co teraz, co teraz?

Mogliby dać -30% na pielęgnację, zaraz bym napadła na jakąs stacjonarkę z szanelami
ooo wiesz co, to w gdansku byla promocja -30 na pielegnacje tez, w tej "wyprzedazowej" Sephorze spojrz, tutaj post ranki z drugiego wątku https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4635
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No to się cieszę, że Tobie przypasował, dla mnie był za lekki i fakt zapach miał całkiem przyjemny. No to się cieszę

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wiedziałam że mogę na Ciebie liczyć wykreślam z listy i wpisuję tego super drogiego szanela jak będę co miesiąc odkładać 50 zł to za rok będzie mnie stać
tak, on jest bardzo lekki, niewyczuwalny wręcz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:53   #2826
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
do usług

odkładam razem z Tobą, co dwie to nie jedna, albo jak mawia mój mąż: takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego



ja też czekam, ale chyba się nie doczekam, pozostają jedynie Vipy albo inne tańsze sklepy



Podejrzewam, że więcej niż -20% na vipach nie będzie



też mnie to wkurza









Wystarczy mi 20% muszę kartę podarunkową wykorzystać

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Olaplex stosowałaś w domu może? Patrząc na ceny w salonie to mam ochotę sama pokombinować.

Ja generalnie nie lubię podróbek, ale to zboczenie zawodowe drażni mnie brak poszanowania cudzej pracy twórczej
Szczerze mówiąc nie znalazłam tańszych równie dobrych odpowiedników, miałam DKNY ale tu cena jest podobna i jakość minimalnie gorsza, Wittcheny Lidlowe nie ma co się czarować są ciut słabsze ale cena rewelacja. A tak same droższe. Jak na coś trafię dam znać

Lecą w kulki

Też mnie to zastanawia, szczególnie że bym trochę zaooszczędziła z 25% rabatu na 30% a tak zaoszczędzę bo już nic w stacjo nie kupię do jutra

Jakoś tak poślizgu mają 2-3 dni to pewnie na Nowy Rok zmienią

Bardzo dziękuję, będę próbować

jest plus, mniej wydamy

dziadygi Syforowe

Mój też pewnie doszedł do wniosku, że lepiej budżet domowy wygląda bez mojej tapety
Też nie znoszę podrób

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:53   #2827
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Never ja teraz tez kupie sobie alfaparf i zrobię, bo znowu robię się blond przez chwile miałam orzechowy brąz na głowie, potem coś takiego:

a teraz mam blond pasemka i następnym razem chcę zrobić na całość farbą i już wiem, że zrobię Alfą
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 11:58   #2828
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Olaplex stosowałaś w domu może? Patrząc na ceny w salonie to mam ochotę sama pokombinować.

nie, w salonie robiłam, poszukaj gdzieś w okolicy, bo robiłam w stolicy i dodają raptem 70pln do usługi, podobnie w południowym mazowieckim, nie spotkałam sie z droższym.
produkt domowy to tylko ta trójka - odlewek bym nie kupiła na all, jest tyle podrób, że nigdy nie będzie się miało pewności co się kupiło, a całe butle moga kupić tylko fryzjerzy i to w całych pakietach, też bezsens
chyba, ze masz znajomą fryzjerkę co Ci odleje oryginalny produkt
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:59   #2829
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Co powiecie na jakosc torebek w Rylko albo w Wojasie? Kusi mnie kilka
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:02   #2830
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
fajnie, że Ci pasują też się kiedyś skuszę po takich zachętach

Mnie tez te sampary teraz kusily, bardzo Mysle, ze kiedys zgrzesze

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O ja pierdzielę

Też miałam słabą passę w internetach.

Dziś wróciła mi na konto kasa za NARS. Ten sklep jest po-pie-przo-ny!!! Absolutnie go nie polecam, to jest jakaś masakra i makabryczny żart.

YR szybko dosłało brakujące kosmetyki, ale gratisa żadnego nie dorzucili. Mogli się na coś szarpnąć, nie powiecie, że nie

Poka poka naszyjnik!
Wdg info z maila i z koszyka, ma być pełnowymiarowa. Dziś ma przyjść do mnie paczka więc napiszę

Ta promo na maseczkę wchodziła po prostu później. Co chwilę wymyślają coś nowego i już. Po prostu pewnie założyli, że po świętach wszyscy są spłukani i trzeba wymyśleć coś naprawdę powalającego żeby skusić klienta.
No i ja się skusiłam...

Mega mi pasują Sampary Śliczne dzięki za polecenie. Peeling enzymatyczny jest genialny
A kosmetyczek dziś będę miała 5... Koleżankom w pracy rozdam, nie będę chomikować.

Wow!
Dziekuje Paskudna masz te sytuacje z Narsem
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:03   #2831
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Moje grudniowe denko
Na pierwszym zdjęciu pełnowymiarowe produkty i miniatury, na drugim próbki, a na trzecim purchaweczki obiecałam sobie nie trzymać więcej za ciemnych podkładów lepiej oddać komuś niż wywalać całe miniatury do śmieci
ładnie poszalałaś ja wrzucę jutro zdjęcie - bo dzisiaj mam jeszcze kilka denek
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 12:05   #2832
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Chyba odwieszę bojkot D. Przekonuje mnie przede wszystkim ten brak końcówek. Raz wydam i spokój. Do mycia twarzy używam Savon Noir więc się nada.
Na Foreo bywają zniżki? Czy jedynie można wyhaczyć na -20% podczas nocy zakupów?



Mnie się przede wszystkim kształt paznokci podoba. Zazdroszczę.



O rany. Ja bym na pewno nie zauważyła czegoś takiego.



Mnie zawsze przy przeziębieniu temperatura też leci w tę stronę. A lekarze bagatelizują bo przecież gorączki nie ma to co ja chcę?
Mi mąż wariat kupował w stacjonarce, ale pamiętam, że była kiedyś w ofercie miesiąca i wchodził jeszcze rabat w nocy zakupów.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Moje grudniowe denko
Na pierwszym zdjęciu pełnowymiarowe produkty i miniatury, na drugim próbki, a na trzecim purchaweczki obiecałam sobie nie trzymać więcej za ciemnych podkładów lepiej oddać komuś niż wywalać całe miniatury do śmieci
klask i:
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to teraz moje denko od 15 grudnia do dzisiaj
klask i:
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:07   #2833
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ładnie poszalałaś ja wrzucę jutro zdjęcie - bo dzisiaj mam jeszcze kilka denek


---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Mi mąż wariat kupował w stacjonarce, ale pamiętam, że była kiedyś w ofercie miesiąca i wchodził jeszcze rabat w nocy zakupów.


klask i:


klask i:
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:12   #2834
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O ja pierdzielę

Też miałam słabą passę w internetach.

Dziś wróciła mi na konto kasa za NARS. Ten sklep jest po-pie-przo-ny!!! Absolutnie go nie polecam, to jest jakaś masakra i makabryczny żart.

YR szybko dosłało brakujące kosmetyki, ale gratisa żadnego nie dorzucili. Mogli się na coś szarpnąć, nie powiecie, że nie

Poka poka naszyjnik!
Wdg info z maila i z koszyka, ma być pełnowymiarowa. Dziś ma przyjść do mnie paczka więc napiszę

Ta promo na maseczkę wchodziła po prostu później. Co chwilę wymyślają coś nowego i już. Po prostu pewnie założyli, że po świętach wszyscy są spłukani i trzeba wymyśleć coś naprawdę powalającego żeby skusić klienta.
No i ja się skusiłam...

Mega mi pasują Sampary Śliczne dzięki za polecenie. Peeling enzymatyczny jest genialny
A kosmetyczek dziś będę miała 5... Koleżankom w pracy rozdam, nie będę chomikować.

Wow!
A to jestem zła Bo taki naszyjnik to niech sobie w tyłek wsadzą. Wolałam maseczkę. A kosmetyczek też mam 5, zaraz wrzucę foto.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dobrze że to napisałaś bo mnie kusił ten granat a zamówię złoże po wypłacie w nowym roku

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------



zrobisz fotki kometyków i naszyjnika?
Zaraz zrobię
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:14   #2835
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak pójdziemy kupić we dwie to może dostaniemy zniżkę
i jeszcze jak pomachamy goldami to tira próbek

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Jakoś tak poślizgu mają 2-3 dni to pewnie na Nowy Rok zmienią

Bardzo dziękuję, będę próbować

jest plus, mniej wydamy

dziadygi Syforowe
Nie spieszy się im jak teraz takie rabaty dali

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo wiesz co, to w gdansku byla promocja -30 na pielegnacje tez, w tej "wyprzedazowej" Sephorze spojrz, tutaj post ranki z drugiego wątku https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4635



tak, on jest bardzo lekki, niewyczuwalny wręcz
Szkoda, że do Gdańska mam tak daleko

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Wystarczy mi 20% muszę kartę podarunkową wykorzystać
Zapomniałam o mojej karcie podarunkowej
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:18   #2836
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Mi mąż wariat kupował w stacjonarce, ale pamiętam, że była kiedyś w ofercie miesiąca i wchodził jeszcze rabat w nocy zakupów.


klask i:


klask i:
Kusicie dziewczyny tą luna, oj kusicie. Ja używam mia 2, ale chyba klikne mini lune, jak będzie noc wyprzedaży

Edytowane przez 201805141508
Czas edycji: 2015-12-30 o 12:19
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:29   #2837
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Ciekawe co D przygotuje na ofertę miesiąca?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:31   #2838
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O ja pierdzielę


Poka poka naszyjnik!
Wdg info z maila i z koszyka, ma być pełnowymiarowa. Dziś ma przyjść do mnie paczka więc napiszę

Ta promo na maseczkę wchodziła po prostu później. Co chwilę wymyślają coś nowego i już. Po prostu pewnie założyli, że po świętach wszyscy są spłukani i trzeba wymyśleć coś naprawdę powalającego żeby skusić klienta.
No i ja się skusiłam...

Mega mi pasują Sampary Śliczne dzięki za polecenie. Peeling enzymatyczny jest genialny
A kosmetyczek dziś będę miała 5... Koleżankom w pracy rozdam, nie będę chomikować.

Wow!

Wczoraj odebrałam paczkę z Samparami.

Nie wiem jak u was, ale u mnie peeling niestety dotarł rozlany i to w obydwu tubkach- brak sreberka zabezpieczającego i część wylała się do pudełka.
Tylko krem przeciwzmarszczkowy ma fabryczne zabezpieczenie, reszta przyszła bez.
A jak u was?
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:33   #2839
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie, w salonie robiłam, poszukaj gdzieś w okolicy, bo robiłam w stolicy i dodają raptem 70pln do usługi, podobnie w południowym mazowieckim, nie spotkałam sie z droższym.
produkt domowy to tylko ta trójka - odlewek bym nie kupiła na all, jest tyle podrób, że nigdy nie będzie się miało pewności co się kupiło, a całe butle moga kupić tylko fryzjerzy i to w całych pakietach, też bezsens
chyba, ze masz znajomą fryzjerkę co Ci odleje oryginalny produkt
Jakby nie to, że z obcięciem i farbowaniem wyjdzie mnie impreza ok 365zl to bym poszła, ale póki co uruchamiam ambitny plan oszczędzania w sumie po zastanowieniu się to bym się bała sama mieszać, zaczekam aż znajoma fryzjerka rozszerzy wachlarz usług
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 12:39   #2840
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Jakby nie to, że z obcięciem i farbowaniem wyjdzie mnie impreza ok 365zl to bym poszła, ale póki co uruchamiam ambitny plan oszczędzania w sumie po zastanowieniu się to bym się bała sama mieszać, zaczekam aż znajoma fryzjerka rozszerzy wachlarz usług
wiem, że sumarycznie wychodzi już niezła sumka, normalnie bez olaplexu płacę 260 u fryzjerki, więc trochę boli plus 150 za produkt nr 3
jednak to niewielca cena za bezpieczeństwo włosów
sama regeneracja u fryza ok 200 zeta i ok 2h czasu
lepsze rezultaty jednak daje podczas rozjaśniania
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:42   #2841
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Zamówienie Sampar i naszyjnik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20151230_13_14_41_Pro.jpg (91,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20151230_13_14_46_Pro.jpg (54,7 KB, 68 załadowań)
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:45   #2842
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówienie Sampar i naszyjnik.
Ile drobiazgow, super Wisorek nie taki zly
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:45   #2843
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówienie Sampar i naszyjnik.
cokolwiek to jest, wygląda zacnie tyyyyle kosmetyczek do każdej torebki po jednej
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:47   #2844
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ile drobiazgow, super Wisorek nie taki zly
Wiem, wiem, wisiorek nie jest zły, jest ładny Tylko kurde wolałam maseczkę, jeszcze jak pełnowymiarowa, to już w ogóle
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:47   #2845
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówienie Sampar i naszyjnik.
👏👏 fajoskie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:48   #2846
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówienie Sampar i naszyjnik.
Super zamówienie, naszyjnik nie jest taki zły
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 12:48   #2847
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
cokolwiek to jest, wygląda zacnie tyyyyle kosmetyczek do każdej torebki po jednej
3 zestawy ani-aging dla mamy (zastanawiam się, czy sama dla siebie nie wziąć??), 1 zestaw nawilżający i 1 oczyszczający.
A kosmetyczek do torebek mam więcej niż torebek Oczywiście nie tylko z Sampara
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 13:07   #2848
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
YR szybko dosłało brakujące kosmetyki, ale gratisa żadnego nie dorzucili. Mogli się na coś szarpnąć, nie powiecie, że nie
u nich jest tak, że jak się pomylą i wyślą Ci kosmetyk, którego nie zamawiałaś, to dosyłają właściwy, a ten "nadprogramowy" masz sobie zostawić (nie ważne czy to tanie mydełko czy droższe perfumy)
natomiast, jeśli czegoś Ci w paczce brakuje, to bez problemu dosyłają i już (niestety bez żadnych "przeprosinowych" gratisów)
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 13:09   #2849
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ciekawe co D przygotuje na ofertę miesiąca?
jak to co: Collistara, Eris i Norela

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam paczkę z Samparami.

Nie wiem jak u was, ale u mnie peeling niestety dotarł rozlany i to w obydwu tubkach- brak sreberka zabezpieczającego i część wylała się do pudełka.
Tylko krem przeciwzmarszczkowy ma fabryczne zabezpieczenie, reszta przyszła bez.
A jak u was?
oooo u mnie też peelingi nie miały sreberka naklejonego ale nic się nie rozlało współczuję a dużo Ci się go wylało?

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówienie Sampar i naszyjnik.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 13:10   #2850
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wiem, że sumarycznie wychodzi już niezła sumka, normalnie bez olaplexu płacę 260 u fryzjerki, więc trochę boli plus 150 za produkt nr 3
jednak to niewielca cena za bezpieczeństwo włosów
sama regeneracja u fryza ok 200 zeta i ok 2h czasu
lepsze rezultaty jednak daje podczas rozjaśniania
Na pewno warto pewnie i tak się skuszę, bo ostatnio w blondach się kręcę, a rozjaśniacz mi masakruje włosy. Teraz robiłam prostowanie kreatynowe i się obawiam co będzie jak się keratyna wypłucze
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówienie Sampar i naszyjnik.
super zamówienie ale już nie patrzę, bo mam bana do wykończenia zapasów

Jeśli ktoś by chciał jeszcze te zestawy Estee Lauder z mini DayWear'ami to mogę pomóc w zakupie bo muszę do Estee wskoczyć
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.