No dobra, pora na rocznik 82 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 20:36   #3661
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Czesc Dzieczyny, Witam Patycka i Nuvi
Juz wrocilam z koszmarnych wakacji I ciesze sie ogromnie ze bede spala dzis w moim domku.
Dziewczyny 27 lat to wcale nie jest duzo . Fakt ja tez czasem sobie mysle ze czas najwyzszy juz kogos tak na stale znalesc ale to wcale nie jest tak latwo byc pewnym ze to wlasnie ten . Moj zwiazek tez nie potrwa dlugo . daje jakies gora dwa lata i oboje pojdziemy w swoje strony i to zupelnie nie z przyczyn zaleznych od nas a od pracy jaka wykonujemy.
Misty Ty to pewnie masz teraz sporo przygotowan na glowie ale zycze Ci zebys te przemile chwile zachowala w pamieci.
A co do przystojnych lekarzy to ja znam dwoch do tego przemilych i z powolania . Mimo ze praca z nimi to istny koszmar dla mnie (nie z ich winy) ale zawsze mnie zastanawia skad oni maja tyle cierpliwosci do tych pacjentow
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 23:19   #3662
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

witaj s powrotem Karolina ostanio myslam jak Ci urlop mija Co było nie tak ze nazwalas ten urlop koszmarnym

no racja ciezko kogos spotkac i wiedziec ze to na pewno TEN

Karolina jestes pewna ze na pewno sie rozejdziecie, nie ma zadnych sznas ze bedziecie razem ??
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 10:38   #3663
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
witaj s powrotem Karolina ostanio myslam jak Ci urlop mija Co było nie tak ze nazwalas ten urlop koszmarnym

no racja ciezko kogos spotkac i wiedziec ze to na pewno TEN

Karolina jestes pewna ze na pewno sie rozejdziecie, nie ma zadnych sznas ze bedziecie razem ??
Oj Zmijka. Pierwszy dzien wypoczynku spedzilismy na lotnisku . Wylot mial byc o 8 rano tak ze bylismy oczywiscie 2 godziny wczesniej i tak przekladali z godziny na godzine az wylecielismy o 17.30 . Ogolnie hotel byl ladny czysty i z klasa codziennie byly jakies koncerty, wystepy (bylismy na Rodos) ale drugiego dnia postanowilismy zostawic otwarte okno na noc bo lepiej sie spi i to byl ogromny blad. Obudzilam sie w nocy slyszac jakies kroki . Budze Tz no i jak swiatlo wlaczylismy to na scianie byl karaluch wielkosci duzego palca od nogi ja stalam na lozku a Tz polowal na niego udalo nam sie zlapac nie zabijajac i wyniesc na dwor. Spac nie moglam tylko nasluchiwalam no i znowu te same kroki - oczywiscie drugi tez tam byl . W recepcji powiedziano nam ze to sa latajace karaluchy no i czyms spryskali i my tez kupilismy spray. I potem ten spray nosilam caly czas ze soba i jak jakis malutki pajaczek albo muszka to
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 11:48   #3664
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Oj Zmijka. Pierwszy dzien wypoczynku spedzilismy na lotnisku . Wylot mial byc o 8 rano tak ze bylismy oczywiscie 2 godziny wczesniej i tak przekladali z godziny na godzine az wylecielismy o 17.30 . Ogolnie hotel byl ladny czysty i z klasa codziennie byly jakies koncerty, wystepy (bylismy na Rodos) ale drugiego dnia postanowilismy zostawic otwarte okno na noc bo lepiej sie spi i to byl ogromny blad. Obudzilam sie w nocy slyszac jakies kroki . Budze Tz no i jak swiatlo wlaczylismy to na scianie byl karaluch wielkosci duzego palca od nogi ja stalam na lozku a Tz polowal na niego udalo nam sie zlapac nie zabijajac i wyniesc na dwor. Spac nie moglam tylko nasluchiwalam no i znowu te same kroki - oczywiscie drugi tez tam byl . W recepcji powiedziano nam ze to sa latajace karaluchy no i czyms spryskali i my tez kupilismy spray. I potem ten spray nosilam caly czas ze soba i jak jakis malutki pajaczek albo muszka to
Oj to rzeczywiście wakacje nie zaciekawe duzo stresu mialas przez te karaluchy ale mam nadzieje ze chociaz troche odpoczelas i opalilas sie

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
witaj s powrotem Karolina ostanio myslam jak Ci urlop mija Co było nie tak ze nazwalas ten urlop koszmarnym

no racja ciezko kogos spotkac i wiedziec ze to na pewno TEN

Karolina jestes pewna ze na pewno sie rozejdziecie, nie ma zadnych sznas ze bedziecie razem ??
Można spotkac ale ciezko sie dopasowac ja poznalam faceta na necie w lutym bedzie dwa lata przyjaznimy sie ale nie wyobrazam sobie zeby byl moim facetem roznimy sie bardzo i ten zwiazek pewnie nie przetrwal by nawet miesiac a po za tym ja nic do niego nie czuje a byc z kims nie kochajac to taki zwiazek nie ma sensu

Popieram zmijke moze pogadajcie sama nie wiem ale jak czujesz ze raczej nic z tego nie bedzie to moze lepiej bedzie sie rostac ech dlaczego milosc jest taka trudna
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe



Edytowane przez bini6
Czas edycji: 2009-09-12 o 11:50
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 18:28   #3665
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Ech mialas mega pecha na lotnisku, latenie nibby jest szybkie, ale czasem naprawde dochodza mega opoznienia i w ogóle

co to za karaluchy, masakra, ja juz bym chyba nie zasneła

Bini przez neta to tez roznie bywa, moze Ci sie z kim s fajnie nawet gadac, ale pozniej to roznie bywa
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 18:52   #3666
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Ech mialas mega pecha na lotnisku, latenie nibby jest szybkie, ale czasem naprawde dochodza mega opoznienia i w ogóle

co to za karaluchy, masakra, ja juz bym chyba nie zasneła

Bini przez neta to tez roznie bywa, moze Ci sie z kim s fajnie nawet gadac, ale pozniej to roznie bywa
Ale my sie juz prawie dwa lata znamy na zywo przepraszam zapomnialam dopisac
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 19:51   #3667
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Ale my sie juz prawie dwa lata znamy na zywo przepraszam zapomnialam dopisac
aha no chyba ze
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 22:59   #3668
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Hejka
Karolina - to nie za fajnie z takimi potworkami w pokojufuujj jak bym takie "kroczki" usłyszała to chyba zawał na miejscu
Z opóźnieniami lotów to chyba juz tak bywamy w tamtym roku do tunezji mielismy wyleciec chyba cos kolo 22j a w koncu okazało sie to miedzy 3-4 nad ranem,siedzieliśmy po odprawie juz wiec nie za bardzo było gdzie chodzic i z jakimś starszym małżęństwem grzaliśmy wódke kupioną na bezcłowym
No niesety masz racje, teraz tyle załatwiania ,ze szokmam zeszyt a w nim liste i tylko wykreslam co jzu załatwionedziś byłam menu potwierdzic i liste gości,musiaałam jednak kupic druga pare butówbo tamtych jednak nie rozbije niesety jutro do kalncelarii do ksiedza, potwierdzic hote dla gosci,fotografa,pojutrze pasemka, tipsy,przymiarka sukni itp itd
Dziewczyny mam prośbe bo ja juz zgłupiałam i nie mam pojęcia jaki bukiet wybraca jutro juz koniecznie musze isc do kwiaciarki.Suknie mam białą z zielonymi dodatkami,na czarnych włosach chce zrobic miedziane pasemka, i chciałam w rudym (pomaranczowym) odcieniu bukiet( z kali jednak rezygnuje, przesądna jestem ) i powiedzcie który Wam sie najbardziej podoba??załurzmy,ze sa w kolejnosci 1,2,3....6
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 08:44   #3669
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

No Misty ostanie dni zosatały

mi sie podoba bukiet nr 3 Nie boisz sie ryzykowac z tymi pasemkami, napewno wyjda
A jeszcze 5 moze byc , ale bardzo mi sie 3 podoba

Ja wczoraj byłam u fryzjera , mam w koncu braz na włosach, ale włosy do ramion
sama sie zgodziałam, zeby sie czerni pozbyc, ale ja od 17 roku tak krótkich włosów nie maiałam nie wiem czy dobrze zrobiłam teraz bede chodzic po miesice i sie pytac o niebieskie pasemka , sie uparłam na nie
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:06   #3670
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

mi sie najbardziej podoba ten
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1252965568

ale daaaaaaaaaaaaaaawnno mnie tu nie bylo
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:46   #3671
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Misty!!! jak miło Cię widzieć

Jestem w lekkim szoku jesli chodzi o Twój ślub , ale bardzo się cieszę no i gratuluję

Co do bukietu, to podoba mi się ten co Motylkowi, czyli nr 4. Musisz się koniecznie pochwalić także suknią ślubną (oczywiście fotka z suknią na Tobie )

A co u mnie?Chora jestem znowu, tym razem wirusówka i to ostra Siedzę w domu na zwolnieniu lekarskim i tyle ) A tak poza tym jakoś leci, w miarę prosto

Karolina, to niezłe przygody miałaś Z tymi karaluchami...fuuj. Latające karaluchy...
Faktycznie ciężko znaleźć tego jedynego, bo nie sztuka chodzić z kimś, zauroczyć się, trudno natomiast się dopasować-swoje kariery, charaktery, zwyczaje, poglądy itd.

Zmijka, pochwal sie włosami

(bo jak nie to...)

Motylku, no właśnie, dawno Cie tu nie było, a szkoda.

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2009-09-15 o 09:51
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 11:29   #3672
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

W ogóle nam watek znow ucichł
Motylek mam nadzije, ze zostaniesz z nami dłuzej
Silva zycze szybkiego powrotu do zdrowia taka łądna pogoda a Ty w domu lezysz
Ja Misty tez na zdjecie sukni czekam na Tobie oczywiscie

Silva juz mi grozisz
hihi, jak bede miec jakas fote to wstawie, na razie żadnej nie mama, a włosy nie mam w tym stanie nawet 24 h
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 11:33   #3673
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość

A co u mnie?Chora jestem znowu, tym razem wirusówka i to ostra Siedzę w domu na zwolnieniu lekarskim i tyle ) A tak poza tym jakoś leci, w miarę prosto
jakies wirusy latają, bo pełno wokół mnie chorych ludzi...



Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Motylku, no właśnie, dawno Cie tu nie było, a szkoda.
wiem, wstyd

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Motylek mam nadzije, ze zostaniesz z nami dłuzej
ja tez

a u mnie duzo sie zmienilo i na plus i na minus
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:31   #3674
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Misty ja obstawiam 3 5 i 6 bo nie moge sie zdecydowac no i oczywiscie mamy nadzieje moze na malutkie zdjecie sukienki ale jak wolisz to moze byc po slubie bo wierze za masz teraz sporo na glowie

Silva wracaj do zdrowia

Zmijka czekamy na zdjecie wloskow

Motylek a Ty nas zdradzilas z "Pochwal sie swoimi wlosami" widzialam Cie tam bo regularnie tez zagladam
Zmiany w zyciu sa czasem dobre. Ja jak cos chce zmienic to zazwyczaj ide do fryzjera ... I wtedy albo placze albo nie widze wcale zmiany no jedynie w portfelu.

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2009-09-16 o 14:34
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:09   #3675
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Raaaaany, ale mnie tu długo nie było No ale czasu jakoś brak ostatnio, całe dzionki wypełnione i weny do pisania nie ma.

Misty tak sobie przypominam jak to było rok temu i jaka to była bieganina przed ślubem, ledwo wyrabiałam Jestem z Tobą kochana myślami. Co do bukietu to ja miałam z różyczek, myślałam o cantadeskach (to ich się używa do bukietów ślubnych, często mylone są z kaliami bo są do nich podobne) no ale każdy, że to pogrzebowe (właśnie dlatego że podobne do kalii), że pecha przynoszą itd, itp, no i pomysł upadł . Zdjęcie daje niżej.

No i jak już tu zajrzałam, to pochwalę się nowym członkiem naszej rodziny, białym owczarkiem szwajcarskim o imieniu Shiro, który zamieszkał z nami miesiąc temu i to on głównie przyczynia się do mojego permanentnego braku czasu A poza tym, to kupiliśmy mieszkanko a teraz trwa remont. Pod koniec września się wprowadzamy

No i postaram się poprawić i znajdować nieco czasu na zaglądanie tu
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:48   #3676
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Raaaaany, ale mnie tu długo nie było No ale czasu jakoś brak ostatnio, całe dzionki wypełnione i weny do pisania nie ma.

Misty tak sobie przypominam jak to było rok temu i jaka to była bieganina przed ślubem, ledwo wyrabiałam Jestem z Tobą kochana myślami. Co do bukietu to ja miałam z różyczek, myślałam o cantadeskach (to ich się używa do bukietów ślubnych, często mylone są z kaliami bo są do nich podobne) no ale każdy, że to pogrzebowe (właśnie dlatego że podobne do kalii), że pecha przynoszą itd, itp, no i pomysł upadł . Zdjęcie daje niżej.

No i jak już tu zajrzałam, to pochwalę się nowym członkiem naszej rodziny, białym owczarkiem szwajcarskim o imieniu Shiro, który zamieszkał z nami miesiąc temu i to on głównie przyczynia się do mojego permanentnego braku czasu A poza tym, to kupiliśmy mieszkanko a teraz trwa remont. Pod koniec września się wprowadzamy

No i postaram się poprawić i znajdować nieco czasu na zaglądanie tu
Sliczny bukiet, cudny piesek no i gratuluje domku . Poza tym niedlugo macie rocznice
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:47   #3677
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Silva zycze szybkiego powrotu do zdrowia taka łądna pogoda a Ty w domu lezysz
Ja Misty tez na zdjecie sukni czekam na Tobie oczywiscie

Silva juz mi grozisz
hihi, jak bede miec jakas fote to wstawie, na razie żadnej nie mama, a włosy nie mam w tym stanie nawet 24 h
Dzięki, powoli zdrowieję
A grożę, grożę!Nie wymigasz się Za to ja przyciemniam włosy,ale tym razem sama, bo te farby fryzjerskie są jakieś denne, schodzą mi po prostu z włosów jak szampon, wywalam kasę w błoto-można rzec. Kupiłam dwie z garnier naturals, jasny brąz. Dwie, bo na moje włosy za ramiona jedna nie starczy niestety. Chciałam farbować dzisiaj, ale ciotka mnie dopadła Zapobiegawczo nie będę wiec dzisiaj tego robić, bo ostatnio jak byłam u fryzjerki, miałam okres i tym razem farba mi zeszła o wiele szybciej, nie złapała dobrze i kolor wyszedł wypłowiały jakiś,a ten sam odcień nakładała i tyle samo trzymała



Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
jakies wirusy latają, bo pełno wokół mnie chorych ludzi...


wiem, wstyd
No niestety, ja sie w pracy zaraziłam.
Wstyd wstyd, ale teraz będziesz cześciej zagladać, prawda?

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Silva wracaj do zdrowia
Dzięki


Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Zmiany w zyciu sa czasem dobre. Ja jak cos chce zmienic to zazwyczaj ide do fryzjera ... I wtedy albo placze albo nie widze wcale zmiany no jedynie w portfelu.
Yhm, to tak jak ja, z przewagą płaczu

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Raaaaany, ale mnie tu długo nie było No ale czasu jakoś brak ostatnio, całe dzionki wypełnione i weny do pisania nie ma.


No i jak już tu zajrzałam, to pochwalę się nowym członkiem naszej rodziny, białym owczarkiem szwajcarskim o imieniu Shiro, który zamieszkał z nami miesiąc temu i to on głównie przyczynia się do mojego permanentnego braku czasu A poza tym, to kupiliśmy mieszkanko a teraz trwa remont. Pod koniec września się wprowadzamy

No i postaram się poprawić i znajdować nieco czasu na zaglądanie tu
Agunia Wieki Cie nie było Ładnie to tak?

Piękna psinka Też musze jakąś pociechę przygarnąć, tylko póki co muszę to odłożyć w czasie.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:21   #3678
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Sliczny bukiet, cudny piesek no i gratuluje domku . Poza tym niedlugo macie rocznice
a dziękuje No tak, dzień po ślubie misty będziemy świętować rocznicę, czyli już w niedzielę. Rany, kiedy to zleciało to nawet nie wiem... Mieliśmy plan, żeby pójść do jakiejś retauracyjki a nockę spędzić już na nowym mieszkanku, no ale opóźniło się oddanie kluczy i cały plan diabli wzięli W ogóle jeszcze nie wiadomo jak rocznicę spędzimy, bo ja teraz siedzę u moich rodziców, w innym mieście, a mąż z teściem remontują. I tak wszystko jest jak na wariackich papierach...

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość

Agunia Wieki Cie nie było Ładnie to tak?

Piękna psinka Też musze jakąś pociechę przygarnąć, tylko póki co muszę to odłożyć w czasie.

A no nie ładnie, ale tyle spraw było na głowie że nie wyrabiałam... Najpierw papierologia przy zakupie mieszkania (a jeszcze bank jakie nam numery odwalał i odwala dalej to koszmar , non stop z jakimś papierkiem lub po jakiś papierek trzeba do nich biegać), a teraz psiak i praca mi czas zabierają
A maluch słodziak jest na maksa, dziewczyny jak która chce faceta fajnego wyrwać to kupcie sobie jakiegoś rzadko spotykanego psiaka, działa jak magnes
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:29   #3679
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
A maluch słodziak jest na maksa, dziewczyny jak która chce faceta fajnego wyrwać to kupcie sobie jakiegoś rzadko spotykanego psiaka, działa jak magnes
Mówisz

Hmm, jak miałam moją Niunię, rasa - cavalier king charles spaniel (miałam dokładnie z takimi kolorkami http://static.gotpetsonline.com/pict...aniel-0097.jpg ), to wiele sób zwracało uwagę, ale głownie kobiety Ciekawe

Bardzo bym chciała jakąś psinkę, ale mało chorowitą. Ja wiem, że każdy psiak jest kochany, każdy może zachorować, jak człowiek, ale ta rasa- cavalierki, niestety bardzo chorują, często spotykana jest wada serca i tak było w przypadku mojej Niuni, niestety za długo nie pobyła z nami Chętnie bym wzięła też ze schroniska, ale się boję, widziałam na forum schroniska z ojego miasta, że wiele psiaków uciekało z nowych domów, nie umiało się zaaklimatyzować, trochę sie boję. :/

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2009-09-16 o 18:31
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 19:04   #3680
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Mówisz

Hmm, jak miałam moją Niunię, rasa - cavalier king charles spaniel (miałam dokładnie z takimi kolorkami http://static.gotpetsonline.com/pict...aniel-0097.jpg ), to wiele sób zwracało uwagę, ale głownie kobiety Ciekawe

Bardzo bym chciała jakąś psinkę, ale mało chorowitą. Ja wiem, że każdy psiak jest kochany, każdy może zachorować, jak człowiek, ale ta rasa- cavalierki, niestety bardzo chorują, często spotykana jest wada serca i tak było w przypadku mojej Niuni, niestety za długo nie pobyła z nami Chętnie bym wzięła też ze schroniska, ale się boję, widziałam na forum schroniska z ojego miasta, że wiele psiaków uciekało z nowych domów, nie umiało się zaaklimatyzować, trochę sie boję. :/
A no mówię Hmmm, do mnie sporo chłopaków podchodzi i pyta czy może pogłaskać Może to wynika z tego, że ten psiak jest z tych większych, a mniejsze psiaki bardziej kobiety przyciągają

Te spanielki są przesłodkie

Z psami to jest tak, że każda rasa ma jakieś predyspozycje do danych chorób (np u owczarków powszechna jest dysplazja). Dlatego trzeba dokładnie sprawdzać, skąd się psiaka bierze i czy nie jest obciążony genetycznie.

Co do tego co piszesz o schronisku, to zgadzam się, to niestety są najczęściej psiaki po przejściach i potrzebują wiele troski i cierpliwości. Nie łatwe jest to wyzwanie. Może w takim razie poszperaj za psiakiem, którego ktoś z przyczyn losowych musi oddać. To chyba najlepsze wyjście, jeśli boisz się brać schroniskowca.
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:32   #3681
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Agunia, to bardzo dobry pomysł, z tym,że też nie wiem na czym stoję wtedy, jakie psiak ma predyspozycje, zresztą nigdy nie wiadomo. My braliśmy z hodowli i nic nam nie powiedziano o wadzie serca, widocznie ukryto ten mały szczegół. Ale była taka kochana, nie żałuję, że była u nas. Strasznie za nią tęsknię..

Ale cóż, nic się już nie zrobi
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:48   #3682
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Agunia, to bardzo dobry pomysł, z tym,że też nie wiem na czym stoję wtedy, jakie psiak ma predyspozycje, zresztą nigdy nie wiadomo. My braliśmy z hodowli i nic nam nie powiedziano o wadzie serca, widocznie ukryto ten mały szczegół. Ale była taka kochana, nie żałuję, że była u nas. Strasznie za nią tęsknię..

Ale cóż, nic się już nie zrobi
Albo ukryli, albo po prostu tak wyszło. Nad tym nie mamy w 100% kontroli, można jedynie ograniczyć ryzyko do minimum, niestety.
Domyślam się, jak tęsknisz, ja stratę ukochanych psów przeżyłam już dwa razy... Mam nadzieję że w przypadku Shiro będziemy się nim cieszyć jak najdłużej.
Co do adopcji o której pisałam, to przecież tacy ludzie zawsze powinni podać jak najbardziej szczegółowy opis, żeby psiakowi znaleźć jak najlepszy domek. Najlepiej szukać na forach jak dogomania czy takim poświęconym konkretnym rasom. Z tego co widziałam to najczęściej tam ludzie bardzo dokładnie opisują te pieski.
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 20:24   #3683
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Albo ukryli, albo po prostu tak wyszło. Nad tym nie mamy w 100% kontroli, można jedynie ograniczyć ryzyko do minimum, niestety.
Domyślam się, jak tęsknisz, ja stratę ukochanych psów przeżyłam już dwa razy... Mam nadzieję że w przypadku Shiro będziemy się nim cieszyć jak najdłużej.
Co do adopcji o której pisałam, to przecież tacy ludzie zawsze powinni podać jak najbardziej szczegółowy opis, żeby psiakowi znaleźć jak najlepszy domek. Najlepiej szukać na forach jak dogomania czy takim poświęconym konkretnym rasom. Z tego co widziałam to najczęściej tam ludzie bardzo dokładnie opisują te pieski.
Ok, dzięki, zajrzę na dogomanię
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 23:47   #3684
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Hej laseczki
Silvus witaj
Agunia- dzieki zdecydowałam sie na bukiet nr 6 ,jak juz poszłam z wydrukiem do kwiaciarki to sie dowiedziałam , ze to co chciałam to nie KALIE a własnie te cantadeskii niby to co innego,ale zmieniac juz chyba nie bede,a ze przesodna jestem ,,,to inna drogą
Agunia masz racje,szał poprostu z tym załatwianiem, w tym tygodnou musiałam wybrac menu,potwierszic liczbe gosi,zapłacic,potwierszic i zapłacic hotel, załatwic kwiaciarke( w yum mókj i switakowej bukiet,dekoracje koscioła,auta),kupiłam drugą pare butówtamte sie nie rozbiły,mimo,ze skórka, to podójny szew z boku mocnoo trzymał,dzis byłam na tych pasemkachpodobaja mi siemusiałam kupic maskotki i bombonierki na oczepiny (tak wymaga zespół) byłam w kancelarii z ostatnimi formalnosciami, jutro przymiarkia sukni, chce zrobic tipsy itp itd itd......
Shiro pzrepiekny maykoo jak ja uwielbiam psiaczki
Padam wiec Wam moje drogie życze kolorowych i mam nadzieje,ze szybko sie odezwie
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 07:02   #3685
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość

Motylek a Ty nas zdradzilas z "Pochwal sie swoimi wlosami" widzialam Cie tam bo regularnie tez zagladam
przyznaje sie, to moja mania


Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Zmiany w zyciu sa czasem dobre. Ja jak cos chce zmienic to zazwyczaj ide do fryzjera ... I wtedy albo placze albo nie widze wcale zmiany no jedynie w portfelu.
ja fryzjerów omijam szerokim łukiem, a zmiany u mnie nie za ciekawe, bo babcia umiera, wuja umarl 3 tygodnie temu.......ale z dobrych to wychodzę za mąz i kupujemu mieszkanie

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość

No i jak już tu zajrzałam, to pochwalę się nowym członkiem naszej rodziny, białym owczarkiem szwajcarskim o imieniu Shiro,
śliczny psiak
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 07:52   #3686
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ja fryzjerów omijam szerokim łukiem, a zmiany u mnie nie za ciekawe, bo babcia umiera, wuja umarl 3 tygodnie temu.......ale z dobrych to wychodzę za mąz i kupujemu mieszkanie
Motylek bardzo mi przykro mi tez umarla niedawno ciocia u ktorej cale wakacje spedzalam z mama jak bylam mala . Przykre to takie sytuacje w zyciu.

Motylek no to i Tobie gratuluje! Bardzo sie ciesze z Toba! Tez bym chciala juz jakies wieksze plany na przyszlosc ale widocznie to jeszcze nie moj czas

Silva ja uwielbiam spanielki no i ja tez mam teraz te gorsze dni
A wiecie o tym ze jak kobiety przebywaja duzo czasu w swoim towarzystwie to okres im sie sklada na te same dni.
Silva a nam to nawet za posrednictwem internetu ale jestesmy czarownice
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 07:55   #3687
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
M
A wiecie o tym ze jak kobiety przebywaja duzo czasu w swoim towarzystwie to okres im sie sklada na te same dni.
słyszałam o tym, ale nie wiem czy to prawda

teraz mocno zaciskam pasa z wydatkami
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 08:25   #3688
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
bo babcia umiera, wuja umarl 3 tygodnie temu.......ale z dobrych to wychodzę za mąz i kupujemu mieszkanie

śliczny psiak

współczuje kochana u mnie też ostatnio był taki nieciekawy czas i wysyp pogrzebów, (aż czterech) w okresie 2 lat, po których dopiero mój ślub był radosną okazją do spotkań rodzinnych.

A jednocześnie gratuluje Data ślubu ustalona?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość

teraz mocno zaciskam pasa z wydatkami
skąd ja to znam...
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2009-09-17 o 08:30
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 08:27   #3689
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Data ślubu ustalona?

tak sierpien 2010, konkretnie 28.08.2010

na razie mamy sale zarezerwowaną i kosciol. Teraz problem to zespol bo wiekszosc zajęta juz
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 08:36   #3690
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
tak sierpien 2010, konkretnie 28.08.2010

na razie mamy sale zarezerwowaną i kosciol. Teraz problem to zespol bo wiekszosc zajęta juz
spokojnie, na pewno znajdziesz zespół, w sumie na rynku trochę ich jest . Ja z zespołem miałam sporo szczęścia, bo zaczęłam szukać w lutym, a ślub był we wrześniu tego samego roku i znalazłam baaaardzo fajną kapelę z wolnym terminem. Tylko że oni wtedy istnieli dopiero od roku i jeszcze nie byli zbyt popularni, teraz z tego co wiem obłożenie mają spore. Ale nie dziwie się, bo naprawdę lepszego zespołu nie mogłabym sobie wymarzyć
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.