X Factor Polska - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 21:20   #1561
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Mi tez się wydaje, że Czesław ugadał się z Kubą. Czesław w piątek 20 maja na facebooku pisał, że odbył najlepszą rozmowę w swoim króciutkim życiu i, że zaprasza na wtorkowy odcinek. A w programie rozmawiali o Pani Małgosi i jej dzisiejszej aranżacji... A ten piątek, w którym to napisał był jeszcze przed odpadnięciem Dziewczyn.
oglądałam Czesława u Kuby i faktycznie coś tam było o Małgosi i jej odrzuceniu
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:22   #1562
macystick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 129
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Mi tez się wydaje, że Czesław ugadał się z Kubą. Czesław w piątek 20 maja na facebooku pisał, że odbył najlepszą rozmowę w swoim króciutkim życiu i, że zaprasza na wtorkowy odcinek. A w programie rozmawiali o Pani Małgosi i jej dzisiejszej aranżacji... A ten piątek, w którym to napisał był jeszcze przed odpadnięciem Dziewczyn.
podałabyś mi link do facebook'a CZesłąwa ?
macystick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:22   #1563
201701090917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 170
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Majka od początku krytykując Adę udeptywała grunt żeby ją wywalić

Mai opadła kopara. W końcu jej napompowane "usta" nie wiedziały jak się wymądrzyć

Bez przesady
Też tak czułam . I tylko czekałam na dogrywkę z Adą gdzie Majka powie: Sorry bejbe, tak jak dzisiaj mówiłam: cieniutko. Sajonara"
201701090917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:22   #1564
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez spiniaa Pokaż wiadomość
a mozesz wrzucic linka do jego oficjalnego konta? bo tam tyle czeslawow
<klik>
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:23   #1565
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje , że jakby Kuba decydował kto wygra program to postawiłby na Gienka
Też tak myślę, nawet dał to do zrozumienia w swoim programie.
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:24   #1566
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze rozwala ten obrazek Czesława jak gada o tych samolotach.
Cały Czesiu jakby nie było.

Cytat:
Napisane przez BeautyAndStupid Pokaż wiadomość
Czesława kocham. Jest najlepszym jurorem, zaraz po nim Maja, a najgorszy jest Kupa.

Rozwalił mnie wtedy Czesiu tym Kupą. No i się przyjęło.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:31   #1567
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A może tym, że jako jedyna w tym programie (mam na myśli odcinki na żywo) jest obiektywna i wypowiada się z sensem?
Wiedziałam, że ktoś na mnie naskoczy . A moim zdaniem nie jest obiektywna, a już na pewno nie wypowiada się z sensem. Ona zwyczajnie nie ma zdania, nie ma słuchu przede wszystkim i nie ma nic do powiedzenia, to jest straszne. Większość Jej wypowiedzi mnie przeraża, jakby chciała coś powiedzieć, a niebardzo miała co, to już wolę uroczy bełkot Czesława (który chce coś powiedzieć, ale nie wie jak ). Ale to jest moje zdanie i proszę, nie krzycz na mnie i tak go nie zmienię .

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
nie wielbiłam jakoś szczególnie nikogo z tej trójki - ale zachowanie Kuby dla mnie jest przesadą, a jakoś mnie Majka bardzo nie irytuje jest neutralna jak dla mnie generalnie to nawet ją polubiłam
Ja np. widzę cel w tym Jego zachowaniu i zdecydowanie udaje Mu się ten cel osiągnąć, moim zdaniem jest genialny . I On właśnie po to jest, żeby być postacią kontrowersyjną, wkurzać ludzi, robić im na złość, zachowywać się jak dziecko, no przecież to jest Kuba Wojewódzki .

Cytat:
Napisane przez madzia256 Pokaż wiadomość
Co do Majki, to fakt jest trochę, może nie irytująca, ale nijaka. Czasami powie coś trafnego, ale na ogół gada byleby gadać i nic mądrego nie wnosi poza ogólnikami. I wkurza mnie, to, że nie potrafi kobieta tupnąć nóżką kiedy trzeba tylko znosi Kubę . Udawanie, że jej to nie rusza średnio jej wychodzi więc odpowiedziałaby mu raz a porządnie i byłby spokój.
Otóż to! Ale mnie nadal irytuje, choć masz rację z całą resztą, a szczególnie tym, że jest nijaka i nic mądrego nie wnosi.
Co mnie jeszcze drażni - krytykuje strasznie stroje (chyba tylko tutaj ma coś sensownego do powiedzenia), a sama jak się ubierze, albo, o zgrozo, uczesze . Ale nie o tym program, więc to Jej mogę wybaczyć


Cytat:
Napisane przez Yavana84 Pokaż wiadomość
Ha! czyli nie jestem sama. IMO Majka rozwaliła ten program a reszta siłą rzeczy równała do jej marnego poziomu.
Coś w tym jest.
Cytat:
Słabe że była niania, kobieta bez słuchu i większych dokonań ocenia uczestników...
Natomiast tutaj przesadzasz. Może być i byłą kurtyzaną, jakie to ma znaczenie? Chociaż akurat z tym się zgadzam (i też większość to pisała w czasie castingów), że słuchu muzycznego to Ona raczej , niestety, nie ma.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 21:31   #1568
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Yavana84 Pokaż wiadomość
Kto jej zarzuca, że była nianią? Nie mam nic do niań, przydatny zawód. Reszta mojej wypowiedzi, ta którą skrupulatnie pominęłaś, odnosiła się do jej marnego doświadczenia z muzyką. Jako managerka miała jedną dobrą wokalistkę, która zresztą dość szybko się jej pozbyła. Kariera Górniak pod skrzydłami Majki nie nabrała tempa. Ciężko mi się dopatrzyć tego, jakoby Sablewska się na muzyce znała. Możliwe że jestem niedoinformowana.
Jak napisałam,nie twierdzę,że Maja zna się na muzyce. Miałam na myśli to,że jej bycie nianią jest stosowane jako argument,że znać się nie może. Ja przynajmniej ten argument tak odbieram
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:33   #1569
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że ktoś na mnie naskoczy .
Nie naskoczyłam tylko odpowiedziałam na Twoje pytanie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:39   #1570
201701090917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 170
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że ktoś na mnie naskoczy . A moim zdaniem nie jest obiektywna, a już na pewno nie wypowiada się z sensem. Ona zwyczajnie nie ma zdania, nie ma słuchu przede wszystkim i nie ma nic do powiedzenia, to jest straszne. Większość Jej wypowiedzi mnie przeraża, jakby chciała coś powiedzieć, a niebardzo miała co, to już wolę uroczy bełkot Czesława (który chce coś powiedzieć, ale nie wie jak ). Ale to jest moje zdanie i proszę, nie krzycz na mnie i tak go nie zmienię .


Ja np. widzę cel w tym Jego zachowaniu i zdecydowanie udaje Mu się ten cel osiągnąć, moim zdaniem jest genialny . I On właśnie po to jest, żeby być postacią kontrowersyjną, wkurzać ludzi, robić im na złość, zachowywać się jak dziecko, no przecież to jest Kuba Wojewódzki .


Otóż to! Ale mnie nadal irytuje, choć masz rację z całą resztą, a szczególnie tym, że jest nijaka i nic mądrego nie wnosi.
Co mnie jeszcze drażni - krytykuje strasznie stroje (chyba tylko tutaj ma coś sensownego do powiedzenia), a sama jak się ubierze, albo, o zgrozo, uczesze . Ale nie o tym program, więc to Jej mogę wybaczyć :p:



Coś w tym jest.

Natomiast tutaj przesadzasz. Może być i byłą kurtyzaną, jakie to ma znaczenie? Chociaż akurat z tym się zgadzam (i też większość to pisała w czasie castingów), że słuchu muzycznego to Ona raczej , niestety, nie ma.
Jej fryzury są "obłędne"
201701090917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:41   #1571
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez madzia256 Pokaż wiadomość
Jej fryzury są "obłędne"
Hahahaha trafiłaś w sedno!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 21:46   #1572
Yavana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 57
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez LyraPotter Pokaż wiadomość
Jak napisałam,nie twierdzę,że Maja zna się na muzyce. Miałam na myśli to,że jej bycie nianią jest stosowane jako argument,że znać się nie może. Ja przynajmniej ten argument tak odbieram
Argument ten padł w kontekście konkretnej osoby, z określoną biografią. Postawcie obok siebie Majkę, która czystym fartem przedarła się do szołbizu i Wojewódzkiego - pasjonata, który od wielu lat związany jest z muzyką.

Dzięki Sablewskiej XF stał się płytki, irytowała mnie jej koncentracja na wyglądzie uczestników oraz to że (o zgrozo) pozostali jurorzy też tą drogą poszli. Szkoda że nikt Nosowskiej nie powiedział, że bez idealnej figury, wyuczonych uśmiechów i szpilek od Louboutina kariery zrobić się nie da. Przykre że talent zszedł na daleki plan, jurorzy za wszelką cenę chcą wygrać rywalizację i dostosowują się do populistycznego gustu tłumu. Nikt nie studzi zachwytów nad przeciętnie śpiewającym alkoholikiem sprzedającym się w tabloidach po 1.5zł sztuka, a facet stylizujący się na Princa staje się muzycznym objawieniem. Mając w pamięci brytyjską edycję tego programu, mam wrażenie że coś tu poszło nie tak...
Yavana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:48   #1573
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

więc kto przeszeł,a kto odpadł,bo nie moge się doczytać ?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:52   #1574
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
więc kto przeszeł,a kto odpadł,bo nie moge się doczytać ?
Pani Małgosia odpadła z dogrywki z Michałem. Zdecydowały głosy Kuby i Czesia. Mai nie dali powiedzieć
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:52   #1575
papergirl
Rozeznanie
 
Avatar papergirl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Druga strona tęczy
Wiadomości: 755
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
więc kto przeszeł,a kto odpadł,bo nie moge się doczytać ?
Przeszedł Michał, odpadła Małgosia
__________________

Last fm Można zapraszać ^^

papergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:53   #1576
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Boze co Maja miala na glowie:/

a Michal strasznie skrzeczal w piosence Niemena, no taki mega skrzekliwy glos mial, zauwazylyscie? fuj
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:55   #1577
Yavana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 57
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Boze co Maja miala na glowie:/

a Michal strasznie skrzeczal w piosence Niemena, no taki mega skrzekliwy glos mial, zauwazylyscie? fuj
Tak. W Californication też skrzeczał. Czy on przypadkiem znów chory nie był?
Yavana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:56   #1578
Selene _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 497
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Też uważam, że Kuba (mimo calej sympatii do niego) przegina z tymi chamskimi odzywkami do Majki, dziwię się, że mu pozwalają tak po niej jeździć. Jak widać, jemu wszystko wolno. Poza tym, czego się nie zrobi dla zwiększenia oglądalności

dogrywka chyba dla wszystkich byla zaskoczeniem, też mam wrażenie, że specjalnie tak to rozegrali, bo wybór między Szpakiem i p. Małgosią był oczywisty...
Selene _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 22:03   #1579
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Yavana84 Pokaż wiadomość
Tak. W Californication też skrzeczał. Czy on przypadkiem znów chory nie był?
Miał potężną chrypę - pewnie coś z gardłem
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 22:43   #1580
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

szkoda ze nie dopuscili do głosu Majke czekalam na zemste należalo się Kubie a Michała może by to nauczyło troche pokory
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 23:00   #1581
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Dzisiaj zatkało mnie parę razy podczas oglądania programu...

Zacznę od największego szoku: Czesław nie głosował na swoją panią Małgosię, tylko na Szpaka... Trzeba mu oddać, ze jest niezwykle obiektywny, w przeciwieństwie do Kuby, który eliminował silniejsza konkurencję, Czesław stawia na talent... Wydawało mi się, ze Maja najbardziej przejmowała się podczas głosowania... Czyżby wolała zostawić panią Małgosię od Szpaka? Myślałam, że Ada będzie w dogrywce i to ją Majka wykosi, bo dzisiaj nie za pochlebnie się o niej wypowiadała, zresztą zgadzam się z jej opiniami...

Druga kwestia, byłam pewna, ze to Ada będzie w dogrywce, Szpaka się tam nie spodziewałam... Czyżby jego ekstrawagancki sposób bycia tak negatywnie działał na odbiór przez społeczeństwo? Podejrzewam, że to możliwe... Myślę, że wygra Ada, chociaż jestem za Gienkiem...

Odnośnie występów, pierwszy występ pani Małgosi to koszmarek... Drugi był fantastyczny... Ciekawa aranżacja, uwielbiam akordeon, zresztą Czesław z Gaby Kulką już wcześniej zaśpiewał "Co mi panie dasz" w zmienionej aranżacji. Pani Małgosia w tej piosence pokazała dzisiaj więcej poweru od Szpaka i Ady razem wziętych... Temperamentu i stopniowania emocji nie można jej odmówić... Było spokojniej i mocniej, lubię takie przejścia.

Ada, jak dla mnie zmasakrowała pierwszą piosenkę, tę z filmu... Zaśpiewała ją jak małe dziecko, brakowało mi w tym jakichkolwiek emocji... Było tak przesłodzone, ze aż mdło... Drugą piosenkę, tę Alanis zaśpiewała już lepiej, ale ja wciąż miałam chwilami wrażenie, że uaktywnia się jakieś dziecko w chórkach. Poza tym osoba, którą ją wystylizowała do drugiej piosenki to chyba uskuteczniała swój plan zemsty. To było koszmarne, ale nie Ada za to odpowiada, ale ktoś ze stylistów i makijażystów... Ady urody odmówić nie można, ale wiecznie się ją oszpeca w tym programie...

Szpak w piosence Red Hotów po raz pierwszy był normalnie wystylizowany... Makijaż oczu u facetów mogę znieść kiedy jest on utrzymany w konwencji rockowej. Poza tym Szpak wyglądał w tej bluzce oryginalnie, ale jednocześnie w dobrym stylu. Gdy siedział na motorze, to śpiewał zbyt miękko, myślałam, że w tej piosence się wykaże i tutaj mocniejsze elementy świetnie by pasowały, ale moim zdaniem było zbyt delikatnie... Natomiast wykonanie piosenki Niemena było świetne. Nie zmienił wykonania, nie dodał dramaturgii, było tak jak powinno. Aczkolwiek ta peleryno-bluzka znowu wprowadzała dziwny element stylizacyjny, ale cóż, już wolę jak dobrze śpiewa, niech nawet lata w tych świecidełkach

Gienek, mój faworyt. Świetnie poradził sobie z piosenką Zauchy, było tak jak lubię, męsko, rockowo i czuć było emocje. Jednocześnie Gienek przemycił własną interpretację. Co do Lionela Ritchie to nie lubię tej piosenki, ale w wykonaniu Gienki udało mi się ją wysłuchać do końca, może dlatego że jego wykonanie nie było rzewne...Gienek był dla mnie bardziej autentyczny...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 23:35   #1582
201701090917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 170
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Wiecie co, nawet szkoda mi dzisiaj Majki
Myślała, że będzie dzisiaj najważniejsza, że będzie głównym punktem programu. Pewnie ułożyła sobie jakieś przemówienie . Na pewno spodziewała się w dogrywce Ady i albo chciała okazać swoją łaskawość (mimo, że Kuba jest śmaki i owaki) i zostawić Adę, albo chciałą pokazać, że też ma charakter i nikt jej nie będzie w kasze dmuchał, a tu... Nie dali jej się nawet wypowiedzieć
201701090917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 23:36   #1583
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Yavana84 Pokaż wiadomość
Kto jej zarzuca, że była nianią? Nie mam nic do niań, przydatny zawód. Reszta mojej wypowiedzi, ta którą skrupulatnie pominęłaś, odnosiła się do jej marnego doświadczenia z muzyką. Jako managerka miała jedną dobrą wokalistkę, która zresztą dość szybko się jej pozbyła. Kariera Górniak pod skrzydłami Majki nie nabrała tempa. Ciężko mi się dopatrzyć tego, jakoby Sablewska się na muzyce znała. Możliwe że jestem niedoinformowana.
Szczerze mówiąc, uważam, ze poza paroma wyjątkami, Majka chyba najlepiej z całej trójki wyłapywała fałsze wśród uczestników, albo miała największą odwagę, by o nich wspomnieć... Inni się zachwycali co poniektórymi, a moje uszy wtedy puchły...
I wcale nie miała takich złych wokalistek... Osobiście uważam Dodę za utalentowaną, aczkolwiek niekoniecznie śpiewającej i występującej w mojej stylistyce. Nie jestem fanką Dody, ale głosu nie mogę jej odmówić.
Górniak jako osobowości nie cierpię, ale głos też ma wspaniały.
Marina też śpiewać potrafi, na New Wave dostała w końcu nagrodę od Pugaczowej...
eks podopieczne Majki nie są beztalenciami, jako wokalistki są dobre, ale niekoniecznie wykonują jakąś muzykę z najwyższej półki, chociaż ze swoimi warunkami mogłyby sobie na to pozwolić. Jednak bardziej opłacalne jest śpiewanie takiej papki.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 23:43   #1584
Yavana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 57
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, uważam, ze poza paroma wyjątkami, Majka chyba najlepiej z całej trójki wyłapywała fałsze wśród uczestników, albo miała największą odwagę, by o nich wspomnieć... Inni się zachwycali co poniektórymi, a moje uszy wtedy puchły...
I wcale nie miała takich złych wokalistek... Osobiście uważam Dodę za utalentowaną, aczkolwiek niekoniecznie śpiewającej i występującej w mojej stylistyce. Nie jestem fanką Dody, ale głosu nie mogę jej odmówić.
Górniak jako osobowości nie cierpię, ale głos też ma wspaniały.
Marina też śpiewać potrafi, na New Wave dostała w końcu nagrodę od Pugaczowej...
eks podopieczne Majki nie są beztalenciami, jako wokalistki są dobre, ale niekoniecznie wykonują jakąś muzykę z najwyższej półki, chociaż ze swoimi warunkami mogłyby sobie na to pozwolić. Jednak bardziej opłacalne jest śpiewanie takiej papki.
Czy Doda pod skrzydłami Majki nagrała coś wartościowego artystycznie? Czy Górniak choćby zbliżyła się do poziomu, który prezentowała przed laty? Czy Marina wydała płytę? I ostatnie pytanie: dlaczego wszystkie te świetne wokalistki kopnęły Maję w tyłek? W planach jest nawet pozew sądowy.
Yavana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 06:04   #1585
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Co do Majki to ja jej nie cierpię od castingów, do dzisiaj pamiętam (zresztą już o tym wspominałam kilka tygodni wcześniej) jak kogoś tam (już teraz nie pamiętam kogo) wygląd skrytykowała. No jak tak można?! Sama urodą nie grzeszy, na necie mnóstwo zdjęć jak wyglądała kiedyś, a jak teraz i widać, że przy ustach i innych miejscach majstrowała, a ma czelność innych obrażać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-05-30 o 06:05
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 06:37   #1586
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Ja wam mówię oni tak specjalnie zrobili żeby Maja nie wywaliła Ady ani Szpaka. Dlatego Adę dali od razu do finału.
Maja się załamała, że nie miała prawa głosu.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!

Edytowane przez Diva1
Czas edycji: 2011-05-30 o 06:38
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 08:45   #1587
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

A ja tam lubię Majkę Prawie zawsze się z nią zgadzam i żałuję, że wczoraj nie dopuścili jej do głosu, bo byłam ciekawa co powie.
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:06   #1588
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A może tym, że jako jedyna w tym programie (mam na myśli odcinki na żywo) jest obiektywna i wypowiada się z sensem?
Otóż to! Nie lubiłam jej- przyznaję, ale z czasem zyskała moją sympatię, bo jest obiektywna, fajnie i z sensem się teraz wypowiada

A jak Ada wygra to się załamię nie znosze tej przesłodzonej "niuni" , jej minek...

Edytowane przez Shandusia
Czas edycji: 2011-05-30 o 09:11
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:50   #1589
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez madzia256 Pokaż wiadomość
Jej fryzury są "obłędne"
Za dużo się Fashion TV i Vogue'a naoglądała. Moda modą ale cholera jasna co to był? smalec czy margaryna?

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
Otóż to! Nie lubiłam jej- przyznaję, ale z czasem zyskała moją sympatię, bo jest obiektywna, fajnie i z sensem się teraz wypowiada

A jak Ada wygra to się załamię nie znosze tej przesłodzonej "niuni" , jej minek...
Taaaak ona jest tak słodka że aż w dupie szczypie...

Wczorajsze drugie wykonanie bodajże bajmu przez panią małgosią super! świetny aranż. Na Szpaka patrzec nie mogę, irytuje mnie jego maniera.
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 10:11   #1590
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

musze poszukac powtórki,bo zapomniałam o programie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 11:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.