X Factor Polska - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 20:56   #1861
Sal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
a wiek nie ma większego dla mnie znaczenia (piszę to widząc, że kolejna osoba myśli w podobny sposób jak Ty - pogrubiony tekst)

To tyle z mojej strony Teraz tylko pozostaje mi czekać na jego płytę
To nie jest kwestia wieku Chodzi o to, że Gienek płyt kilka podobno ma już za sobą. Naród szaleje na jego punkcie. Jest jakaś wielka gienkomania. I stąd mój wniosek - ten gość sobie poradzi. On ma już mocny start, mocne podłoże. Michał i Ada wciąż potrzebują kogoś, kto ich wspomoże, żeby dali czadu. Gienek i tak wyda płytę. Ada i tak wyda płytę. I Michał Z PEWNOŚCIĄ wyda płytę, bo jak nie to nie daruję ;p Ale z wygraną - wiadomo, łatwiej.
Sal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:56   #1862
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez madzia256 Pokaż wiadomość
OK, może jestem jakąś ignorantką, ale... Co to za Basia?
Hahaha, no właśnie podczas oglądania programu mówiłam TŻ, że pewnie większość widzów w wieku powiedzmy Ady nie będzie wiedziała, kim jest Basia Trzetrzelewska

Wygrana Gienka nie jest oczywiście żadnym zaskoczeniem. Ale najzabawniejsze są zachwyty osób, które swego czasu zżymały się na wygrane małych, smutnych dziewczynek, opowiadających o swoim ciężkim życiu - podczas, gdy Gienek robił dokładnie to samo, tyle, że w bardziej "dorosłym" wydaniu, bo czymże innym było wciskanie do wywiadów telewizyjnych czy prasowych rzewnych historyjek o alkoholizmie, głuchocie własnej itd.

Spoko, niech ma Ja jego płytą raczej zainteresowana nie jestem, nie jestem ciekawa Gienka jako artysty, bo "to wszystko już było" (nierzadko w lepszym wydaniu). Niemniej, powodzenia
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:57   #1863
triszka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 289
GG do triszka86
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Mariolcia =P Pokaż wiadomość
a on nie powiedzial flaszke pepsi? czy ja mam jakies omamy
Chyba powiedział "flaszkę Hennesy, po trzech latach.." czy coś takiego.

Mi na koniec bardzo brakowało takiego szerokiego, szczerego uśmiechu smętnego Genka..
triszka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:59   #1864
201701090917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 170
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Zdarzyło mi się mieszkać w Poznaniu, więc powiem, że chyba o pseudokibiców Ci chodzi .

MALCOLMOWI WISZĘ FLASZKĘ oraz TROSZECZKĘ - teksty dnia .
Duet z Maleńczukiem fantastyczny!
Szkoda mi Ady, bo dzisiaj była fenomenalna, na równi z Gienkiem, Jej by się przydała bardziej ta wygrana, ale liczę na to, że i tak sobie poradzi .
Uściślę, kibic - "normalny" kibic, kibol - pseudokibic . W mojej opinii oczywiście

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Hahaha, no właśnie podczas oglądania programu mówiłam TŻ, że pewnie większość widzów w wieku powiedzmy Ady nie będzie wiedziała, kim jest Basia Trzetrzelewska
Ale co mój wiek ma do tego?
201701090917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:00   #1865
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Błagam, bo zwątpię i się nie wybiorę jednak
Ale żeby potem nie było, że nie ostrzegałyśmy, że będziesz posądzona o nietolernacje
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:01   #1866
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Tu chyba nie chodzilo o wiek, a o to, że Gienek jest teraz znany i kochany i tak czy siak wydałby swoją płytę,a Ada i Michał niekoniecznie.
Po wynikach i wygranej Gienka jestem w pełni usatysfakcjonowana programem. To, że nagrałby swoją płytę to wiadome ale skoro program ma za zadanie wyłonić talenty i dać wygrać najlepszemu, to dlaczego właśnie miałaby wygrać Ada czy Michał dlatego, że im się to lepiej przyda? Powtórzyłaby się sytuacja kiedy w MT wygrała ta mała (bo jej się pieniążki z wygranej przydadzą)... To moje zdanie. Ada też mi się podobała, ale jej dzisiejszy występ w duecie był dla mnie katastrofą. Michałowi za bardzo JUŻ sława uderzyła do głowy. Wg mnie wygrała odpowiednia osoba i tyle
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:01   #1867
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Dobra kolejnosć.

Mysle, że Gienek ma taki charakter, że nie stanie się maskotką show-biznesu i i tak będzie indywidualistą. Kontrakt płytowy przyda się mu, ja jego płytę kupię z chęcią.

W sumie szkoda mi jednak Michała, ale mysle ze i bez wygranej się nim zainteresują i sobie poradzi.
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 21:02   #1868
Yavana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 57
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

W finale najlepiej wypadła Ada, wygrał Gienek. Zaskoczenia nie było. Nie rozumiem fenomenu Gienka i tej niby jego prawdziwości. Grajek uliczny jakich wielu, niby niekomercyjny, a latający po wszystkich programach szukających talentów. No nic, może jego płyta zmieni moje nastawienie do niego, choć wątpię.
Yavana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:04   #1869
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez madzia256 Pokaż wiadomość
Uściślę, kibic - "normalny" kibic, kibol - pseudokibic . W mojej opinii oczywiście

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------


Ale co mój wiek ma do tego?
Właśnie rzecz w tym, że użycie tego słowa w znaczeniu pseudokibic jest strasznie krzywdzącym błędem, bo wywodzi się z gwary poznańskiej i znaczy po prostu kibic. Wspominam tylko,bo bardzo nie lubię jak ktoś krzywdzi wizerunek kibiców . No ale niestety przez nagonkę w mediach z użyciem tego słowa już się raczej przyzwyczajenia nie zmieni i większość osób nadal będzie tak mówiła (nie mówię w żaden sposób z pretensjami do Ciebie, uściślam, żeby się tu jakieś kłótnie nie zaczęły).
Ale co racja to racja, strach się bać o Miszela :P.


A wiek, no cóż, wiadomo, co jakiś czas pojawia się nowy artysta, jest na czasie i jedno pokolenie go zna, następne nie . Chociaż, jak zawsze, zdarzają się wyjątki.

A powiedzcie mi jeszcze - wiadomo coś o castingach do drugiej edycji? Będzie taka w ogóle? Jak coś wiadomo to co gdzie jak i kiedy?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:04   #1870
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

to ze wygrał Gienek jest totalnym nieporozumieniem jego wykonania w finale nie był tak dobre jak Michała Szpaka.Czemu Michał nie wygrał jestem rozczarowana.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Po wynikach i wygranej Gienka jestem w pełni usatysfakcjonowana programem. To, że nagrałby swoją płytę to wiadome ale skoro program ma za zadanie wyłonić talenty i dać wygrać najlepszemu, to dlaczego właśnie miałaby wygrać Ada czy Michał dlatego, że im się to lepiej przyda? Powtórzyłaby się sytuacja kiedy w MT wygrała ta mała (bo jej się pieniążki z wygranej przydadzą)... To moje zdanie. Ada też mi się podobała, ale jej dzisiejszy występ w duecie był dla mnie katastrofą. Michałowi za bardzo JUŻ sława uderzyła do głowy. Wg mnie wygrała odpowiednia osoba i tyle
oooo a po czym tak twierdzisz?
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:05   #1871
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Ja mam tylko nadzieję, że Gienek nie zaprzepaści swojej szansy i będzie o nim głośno (ale nie ze względu na skandale, tylko talent) Bo coś o innych zwycięzcach innych polskich tego typu programów nie słychać nic. No może o M. Wyrostku. A gdzie A.Janosz, Magda Welc? Niby wygrały a głucho jakoś...
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 21:05   #1872
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
to ze wygrał Gienek jest totalnym nieporozumieniem jego wykonania w finale nie był tak dobre jak Michała Szpaka.Czemu Michał nie wygrał jestem rozczarowana.
To właśnie w tych duetach, moim skromnym zdaniem, właśnie Michał najgorzej wypadł..
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:05   #1873
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Michał nie wygrał, ale on był już od 1-szego występu (dziwny jest ten świat) WYGRANYM.

Szpak ma za duży talent i ciekawą osobowość, by zniknąć ot tak.
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:05   #1874
Sal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Po wynikach i wygranej Gienka jestem w pełni usatysfakcjonowana programem. To, że nagrałby swoją płytę to wiadome ale skoro program ma za zadanie wyłonić talenty i dać wygrać najlepszemu, to dlaczego właśnie miałaby wygrać Ada czy Michał dlatego, że im się to lepiej przyda? Powtórzyłaby się sytuacja kiedy w MT wygrała ta mała (bo jej się pieniążki z wygranej przydadzą)... To moje zdanie. Ada też mi się podobała, ale jej dzisiejszy występ w duecie był dla mnie katastrofą. Michałowi za bardzo JUŻ sława uderzyła do głowy. Wg mnie wygrała odpowiednia osoba i tyle

Ależ nie chodziło mi o to, że 'temu któremu się przyda'
Ja od początku całym sercem kibicowałam Michałowi. Gienka i Adę sobie także cenię, ich talenty, ale mnie kupił Michał i wyraziłam swoje zdumienie jedynie tym, że raz - tyle jadu pada w jego stronę (ja osobiście, gdy jestem na coś zupełnie anty wolę zamilknąć, niż rzucać słabymi i negatywnymi komentarzami), dwa - nie przemawia do mnie szał na Gienka.

Osobiście czytałam i słuchałam wywiadów ze Szpakiem i podoba mi się jego podejście ale rozumiem, że nie wszyscy interesowali się wywiadami z uczestnikami tak żywo i jego wypowiedzi kojarzą jedynie z szczerzenia się do mikrofonu przystawianego mu przez Kuźniara spoko
Sal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:08   #1875
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Po wynikach i wygranej Gienka jestem w pełni usatysfakcjonowana programem. To, że nagrałby swoją płytę to wiadome ale skoro program ma za zadanie wyłonić talenty i dać wygrać najlepszemu, to dlaczego właśnie miałaby wygrać Ada czy Michał dlatego, że im się to lepiej przyda? Powtórzyłaby się sytuacja kiedy w MT wygrała ta mała (bo jej się pieniążki z wygranej przydadzą)... To moje zdanie. Ada też mi się podobała, ale jej dzisiejszy występ w duecie był dla mnie katastrofą. Michałowi za bardzo JUŻ sława uderzyła do głowy. Wg mnie wygrała odpowiednia osoba i tyle
Mam alergię na słowo "pieniążki" :P.
Nie, nie dlatego powinna wygrać, że Jej się 'pieniążki' przydadzą, a ze względu na talent. Moim zdaniem wszyscy z finałowej trójki zasłużyli na wygraną, więc ja ani nie skaczę z radości, że wygrał Gienek, ani nie płaczę, że nie wygrała Ada czy Michał. Ot, takie luźne stwierdzenie, że moim zdaniem lepiej by było jakby wygrała Ada, właśnie pod tym względem, że Jej najciężej będzie wydać płytę bez tego, a chciałabym BARDZO zobaczyć, a raczej usłyszeć płyty wszystkich 3 finalistów .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:09   #1876
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez madzia256 Pokaż wiadomość
Ale co mój wiek ma do tego?
Po pierwsze primo, nie wiem, w jakim wieku jesteś, więc nie bierz tego tak do siebie
A po drugie primo, chodziło mi o to, że to raczej młodsze osoby nie będą znały tej pani (choć to oczywiście nie reguła).
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:10   #1877
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Hahaha, no właśnie podczas oglądania programu mówiłam TŻ, że pewnie większość widzów w wieku powiedzmy Ady nie będzie wiedziała, kim jest Basia Trzetrzelewska
Oj tam oj tam. Nie większość. Ja znałam
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:10   #1878
201701090917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 170
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Właśnie rzecz w tym, że użycie tego słowa w znaczeniu pseudokibic jest strasznie krzywdzącym błędem, bo wywodzi się z gwary poznańskiej i znaczy po prostu kibic. Wspominam tylko,bo bardzo nie lubię jak ktoś krzywdzi wizerunek kibiców . No ale niestety przez nagonkę w mediach z użyciem tego słowa już się raczej przyzwyczajenia nie zmieni i większość osób nadal będzie tak mówiła (nie mówię w żaden sposób z pretensjami do Ciebie, uściślam, żeby się tu jakieś kłótnie nie zaczęły).
Ale co racja to racja, strach się bać o Miszela :P.


A wiek, no cóż, wiadomo, co jakiś czas pojawia się nowy artysta, jest na czasie i jedno pokolenie go zna, następne nie . Chociaż, jak zawsze, zdarzają się wyjątki.

A powiedzcie mi jeszcze - wiadomo coś o castingach do drugiej edycji? Będzie taka w ogóle? Jak coś wiadomo to co gdzie jak i kiedy?
Spokojnie, ja raczej nie rozmawiam o kibicach więc za często tego słowa nie używam . Nie wiem czy to wina mediów, ja od zawsze myślałam, że kibol to negatywne określenie . I z tego co zauważyłam w moim otoczeniu chyba tak się pseudokibiców określa. W każdym razie tak jak napisałam dla mnie kibol to pseudokibic i nie miałam zamiaru nikogo urazić
201701090917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:10   #1879
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Puszkaa Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam. Nie większość. Ja znałam
A ja przyznaję się bez bicia, że nie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 21:10   #1880
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cieszę się z wyniku!
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:11   #1881
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !



przepraszam nie mogłam się powstrzymać
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:12   #1882
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Ale żeby potem nie było, że nie ostrzegałyśmy, że będziesz posądzona o nietolernacje
I tak pewnie będę, ale akurat tę piosenkę uznaję tylko w oryginalnej wersji


Co do sukienki Ady - toto od Zienia było
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:13   #1883
201701090917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 170
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Po pierwsze primo, nie wiem, w jakim wieku jesteś, więc nie bierz tego tak do siebie
A po drugie primo, chodziło mi o to, że to raczej młodsze osoby nie będą znały tej pani (choć to oczywiście nie reguła).
No dobra, poczułam się dotknięta, ale tylko trochę
Faktycznie jestem dosyć młoda, ale kojarzę i Annę Jantar i Sośnicką i Magdę Umer (wiem żaden wyczyn, ale nie chcę być gołosłowna ), a Basi jakoś nie . Jedynie tę piosenkę kojarzę tylko nie wiem skąd.
201701090917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:13   #1884
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Puszkaa Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam. Nie większość. Ja znałam
To się chwali
Ale faktem jest, że BT bardziej znana jest nie w Polsce, a w Stanach czy Wielkiej Brytanii W sumie nasi główni artyści eksportowi to właśnie Basia i zespół Vader (no, jeszcze podobno discopolowy Bayer Full w Chinach :P)
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:14   #1885
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Michał nie wygrał, ale on był już od 1-szego występu (dziwny jest ten świat) WYGRANYM.

Szpak ma za duży talent i ciekawą osobowość, by zniknąć ot tak.
Też tak myślę. Jest bardzo charakterystyczny, ma świetny głos więc gdyby się "rozpłynął" byłaby wielka szkoda.
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:15   #1886
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Gienek


Basia Trzetrzelewska strasznie fałszowała, ale na ogół nieźle poszedł Adzie ten duet z nią.

Duet Loska+Maleńczuk
mam nadzieje że nzjadę to gdzieś w wersji mp3


Zato Michał Szpak wypadł starsznie blado rpzy tej pani z fenomenalnym głosem.Chyba nie był to zbyt rpzmeyślany wybór
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:16   #1887
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Puszkaa Pokaż wiadomość
To właśnie w tych duetach, moim skromnym zdaniem, właśnie Michał najgorzej wypadł..
moim zdaniem i nie tylko moim był najlepszy Ada jak i Gienek na tym samym poziomie
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:16   #1888
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

No i super!Miałam nadzieję, że będzie taki wynik, chociaż trochę wahałam się między Gienkiem, a Michałem. Michał irytuje swoim zachowaniem niestety i tym odpycha, a śmiech ma rzeczywiście taki jakby perwersyjny Pomysł ze stadionem Legii...no comment
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:19   #1889
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
To się chwali
Ale faktem jest, że BT bardziej znana jest nie w Polsce, a w Stanach czy Wielkiej Brytanii W sumie nasi główni artyści eksportowi to właśnie Basia i zespół Vader (no, jeszcze podobno discopolowy Bayer Full w Chinach :P)
Ula Dudziak jeszcze i Nergal
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:20   #1890
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

I dobrze, że wygrał Gienek, a nie Szpak Jak dla mnie to Szpak śpiewa przeciętnie i ja tam nie widzę u niego jakiegoś tam megatalentu i jestem pewna, że gdyby wyglądał i zachowywał się "normalnie", to pewnie mało kto by się nim zainteresował, bo śpiewa tak sobie, tzn. poprawnie, ale bez rewelacji. Uważam, że z tego programu odpadło wiele osób, które śpiewało lepiej od niego
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 11:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.