Przyjaźń, a kontakty fizyczne? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-08, 12:41   #31
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
No i wtedy się dowie, że wykorzystał ją do seksu, a sama będzie od nowa zaangażowana. Na pewno wyjdzie jej to na dobre.
ona juz jest zaangazowana,
a jesli chlopak powie ,ze nie chce zwiazku to zawsze mozna go splawic na drzewo-natomiast wchodzenie w jakies dziwne uklady typu FF gdzie wiadac,ze ona wcale tego nie chce nie wyjdzie jej na dobre
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 12:46   #32
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez blue_flower2 Pokaż wiadomość
Sytuacja jest o tyle dobra, że akurat kończymy studia. Więc już nie będziemy się tak często widać i chyba ograniczę z nim kontakty do samych internetowych.

Chciałabym pierwszy raz przeżyć z kimś, do kogo na prawdę będę coś czuć - ze wzajemnością. W tej relacji tego nie ma i nie będzie... A pod wpływem chwili wiem, że mogłabym się w końcu zgodzić i później żałować...
Dlatego myślę, że najlepszym wyjściem będzie nie spotykanie się z nim.
Czyli wersja mówiąca, że to przyjaźń, na której Ci zależy, jest już nieaktualna?
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 13:41   #33
blue_flower2
Raczkowanie
 
Avatar blue_flower2
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 35
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Czyli wersja mówiąca, że to przyjaźń, na której Ci zależy, jest już nieaktualna?
Aktualna, dlatego chcę z nim utrzymywać kontakt przez internet. Bo gdy się spotykamy patrzę na niego przez pryzmat fizyczności, a nie przyjaźni.
Więc na razie tak będzie "bezpieczniej". A po jakimś czasie może on kogoś pozna, może ja i już nie będziemy na siebie patrzyć w ten sposób
blue_flower2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 13:56   #34
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez blue_flower2 Pokaż wiadomość
Aktualna, dlatego chcę z nim utrzymywać kontakt przez internet. Bo gdy się spotykamy patrzę na niego przez pryzmat fizyczności, a nie przyjaźni.
Więc na razie tak będzie "bezpieczniej". A po jakimś czasie może on kogoś pozna, może ja i już nie będziemy na siebie patrzyć w ten sposób
Zrozum, że to nie jest żadna przyjaźń. Ona nie polega na takich przepychankach jak między Wami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 14:32   #35
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Zrozum, że to nie jest żadna przyjaźń. Ona nie polega na takich przepychankach jak między Wami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tez tak mysle- zreszta zrobmy prosty test
-wyobraz sobie autorko,ze on kogos poznal i bzyka jakas dziewczyna wlasnie-jak sie z tym czujesz? jesli nie jest to dla Ciebie obojetne to znaczy,ze nie jest to przyjazn

nie wiem czemu nie chcesz z nim byc-nikt wam sie nie kaze hajtac i robic 8 dzieci, moze sie rozstaniecie,moze nie ale spedzilabys milo czas i nie miala takich rozkmin
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 14:39   #36
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez blue_flower2 Pokaż wiadomość
Aktualna, dlatego chcę z nim utrzymywać kontakt przez internet. Bo gdy się spotykamy patrzę na niego przez pryzmat fizyczności, a nie przyjaźni.
Więc na razie tak będzie "bezpieczniej". A po jakimś czasie może on kogoś pozna, może ja i już nie będziemy na siebie patrzyć w ten sposób

Yyy i to ma być to cudowne lekarstwo?
Czy wcześniej tak już nie było? Tylko szkoda że mijanka, ale może Wam pyknie w jednym czasie.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 14:44   #37
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
tez tak mysle- zreszta zrobmy prosty test
-wyobraz sobie autorko,ze on kogos poznal i bzyka jakas dziewczyna wlasnie-jak sie z tym czujesz? jesli nie jest to dla Ciebie obojetne to znaczy,ze nie jest to przyjazn

nie wiem czemu nie chcesz z nim byc-nikt wam sie nie kaze hajtac i robic 8 dzieci, moze sie rozstaniecie,moze nie ale spedzilabys milo czas i nie miala takich rozkmin
Przyjacielowi się do tego - o zgrozo! - życzy, żeby bzykanko się udało.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 15:41   #38
blue_flower2
Raczkowanie
 
Avatar blue_flower2
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 35
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
tez tak mysle- zreszta zrobmy prosty test
-wyobraz sobie autorko,ze on kogos poznal i bzyka jakas dziewczyna wlasnie-jak sie z tym czujesz? jesli nie jest to dla Ciebie obojetne to znaczy,ze nie jest to przyjazn

nie wiem czemu nie chcesz z nim byc-nikt wam sie nie kaze hajtac i robic 8 dzieci, moze sie rozstaniecie,moze nie ale spedzilabys milo czas i nie miala takich rozkmin
Na chwilę obecną jest mi to obojętne czy się z kimś bzyka albo czy się z kimś spotyka
Chociaż jeśli by się z kimś bzykał to już raczej nie był by dla mnie aż tak pociągający.

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Yyy i to ma być to cudowne lekarstwo?
Czy wcześniej tak już nie było? Tylko szkoda że mijanka, ale może Wam pyknie w jednym czasie.
Gdyby wtedy pykło to mogłoby być na prawdę fajnie. Jednak się nie zsynchronizowaliśmy. Obydwoje się wtedy sparzyliśmy. Żeby teraz tak znów było musielibyśmy obydwoje chcieć i wiedzieć, że druga osoba chce, wtedy MOŻE coś by z tego wyszło. Czy on w jakimś stopniu tego chce - nie wiem, na pewno tego nie pokazuje (a wtedy - na początku jak najbardziej pokazywał). Ja - w głębi duszy może i chcę, ale nawet nie dopuszczam do siebie tej myśli, bo wiem jak wtedy bolało i nie chcę tego powtórzyć - dlatego oczywiście też po sobie tego nie pokazuję.
blue_flower2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 17:01   #39
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Co to jest FWB? I czym się różni od FF
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 17:24   #40
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Co to jest FWB? I czym się różni od FF
z tego co rozumiem ff to tylko spotykanie sie na sex, a fwb to przyjaźń/kolegowanie sie z sexem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 17:40   #41
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
z tego co rozumiem ff to tylko spotykanie sie na sex, a fwb to przyjaźń/kolegowanie sie z sexem.
A przyjaźń z seksem to nie jest po prostu związek?
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 17:55   #42
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Tak, tylko że w ff już od samego początku ustalasz, że pod wzgledem emocjonalnym masz na partnera wywalone, w tym drugim (swoja drogą dopiero teraz się dowiedziałam, że takie coś istnieje) uciekasz od razu, gdy jedna strona coś poczuje do drugiej :-D Takie niby kolezenstwo, ale jak przyjdzie ochota to czemu i nie.
W zwiazku wiążesz sie ze swoim partnerem, planujecie przyszłość, budujecie wzajemne relacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...

Edytowane przez Krystaliczne szczescie
Czas edycji: 2016-12-08 o 17:59
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 19:59   #43
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

O Boże, typowa dziewczyna bez zdania, "chciałabym, ale boję się", gadanie bzdetów, "poważne" rozmowy, że "już nie", a potem znowu to powtarzacie. Jacyś oboje jesteście niedojrzali...

Kręci Cię, Ty kręcisz jego, no to idzcie do łóżka. Masakra. nie czaję takich niesłownych ludzi. Takie zaklinanie rzeczywiscości - "nie , już nie" , a potem sama wiesz, że będzie to co jest. W lustro potrafisz spojrzeć czy się chowasz przed własnym odbiciem ?
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 00:24   #44
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
O Boże, typowa dziewczyna bez zdania, "chciałabym, ale boję się", gadanie bzdetów, "poważne" rozmowy, że "już nie", a potem znowu to powtarzacie. Jacyś oboje jesteście niedojrzali...

Kręci Cię, Ty kręcisz jego, no to idzcie do łóżka. Masakra. nie czaję takich niesłownych ludzi. Takie zaklinanie rzeczywiscości - "nie , już nie" , a potem sama wiesz, że będzie to co jest. W lustro potrafisz spojrzeć czy się chowasz przed własnym odbiciem ?
Nie zachęcałabym Ona tak naprawdę wcale nie chce z nim iść do łóżka. Owszem, podoba jej się, ale tak naprawdę, to wolałaby uprawiać seks z kimś, kto jest "tym jedynym", kto ją kocha itd. Rozważa go i ciągnie ją w jego stronę tylko dlatego, że tego jedynego na razie nie ma i boi się, że nie będzie. Oto cała przyczyna.

Ten gość ją po prostu chce wykorzystać. Jakby mu naprawdę zależało, to by to zakomunikował jasno, a nie łapał ją za tyłek.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 05:27   #45
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
On wie, że Tobie zależy i próbuje wykorzystać ten fakt, aby skłonić Cię do seksu.

Nie warto!! Wyjdziesz z tego z wieloma uszczerbkami na psychice!
Uważam tak samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

Cytat:
Napisane przez blue_flower2 Pokaż wiadomość
Aktualna, dlatego chcę z nim utrzymywać kontakt przez internet. Bo gdy się spotykamy patrzę na niego przez pryzmat fizyczności, a nie przyjaźni.
Więc na razie tak będzie "bezpieczniej". A po jakimś czasie może on kogoś pozna, może ja i już nie będziemy na siebie patrzyć w ten sposób
Ja bym chyba tak samo zrobiła jak ty w takiej sytuacji. Zdążyłas się zaangażować, a w ff czy fwb nie ma takiego opcji by któraś ze stron była emocjonalnie zaangażowana w relacje. Masz rację, zrób to z kimś kto jest tego wart,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
tez tak mysle- zreszta zrobmy prosty test
-wyobraz sobie autorko,ze on kogos poznal i bzyka jakas dziewczyna wlasnie-jak sie z tym czujesz? jesli nie jest to dla Ciebie obojetne to znaczy,ze nie jest to przyjazn

nie wiem czemu nie chcesz z nim byc-nikt wam sie nie kaze hajtac i robic 8 dzieci, moze sie rozstaniecie,moze nie ale spedzilabys milo czas i nie miala takich rozkmin
Jemu przecież nie zależy na niej. On liczy głównie na bzykanko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 08:48   #46
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Gregorius - gdyby ona była starsza, miała za sobą seks z różnymi osobami, to spoko, niech się prześpi. Ale ona nie ma za sobą nawet pierwszego razu i jest emocjonalnie zaangażowana w gościa, który sypie tanimi tekstami "jestem zły, zasługujesz na kogoś lepszego". To aż zęby bolą od takich słów.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 16:40   #47
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Przyjaźń, a kontakty fizyczne?

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Gregorius - gdyby ona była starsza, miała za sobą seks z różnymi osobami, to spoko, niech się prześpi. Ale ona nie ma za sobą nawet pierwszego razu i jest emocjonalnie zaangażowana w gościa, który sypie tanimi tekstami "jestem zły, zasługujesz na kogoś lepszego". To aż zęby bolą od takich słów.
Najwyraźniej się musi nauczyć.

Jak typowa kobieta. Spotka 4,5 takich cymbałów, no to może stwierdzi, że pora znaleźć normalniejszego
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-09 17:40:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.