Czy to jest fair dużo pisać z chłopakiem, a nie chcieć z nim związku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-28, 15:36   #1
Caffee8080
Przyczajenie
 
Avatar Caffee8080
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 28

Czy to jest fair dużo pisać z chłopakiem, a nie chcieć z nim związku?


Hej
Od jakiegoś czasu bardzo często piszę z chłopakiem z mojej klasy. Ja jestem wolna, on też. Często o nim myślę i bardzo go lubię, ale nie chcę być jego dziewczyną. Nie będę się rozpisywać - ale nie chodzi o to, że w nim mi coś przeszkadza.
Ale rodzą się we mnie trochę wyrzuty sumienia, bo wydaje mi się, że on by chciał być ze mną, a ja chce być tylko jego koleżanką. Ja wiem, że powiecie, że to friendzone i jak ja tak mogę, ale ja nie wykorzystuje go. Wiem, że on też lubi ze mną pisać/ gadać.
Często dawałam mu tak między wierszami (ale czasem mam wrażenie, że aż nadto dosadnie) znać, że nie chce z nim być. Ale boję się, że on cały czas ma jakąś tam nadzieje i później wyjdzie, że go w sobie rozkochałam, a potem zostawiłam ): Nie chcę też odbyć z nim takiej POWAŻNEJ rozmowy, gdzie mówię, że nie chcę być jego , ale dalej możemy się lubić
Bez sensu... Pomóżcie proszę, co myślicie, bo brakuje mi takiego obiektywnego spojrzenia na tę sprawę.
Caffee8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 21:02   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy to jest fair dużo pisać z chłopakiem, a nie chcieć z nim związku?

Tobie się wydaje, że jemu się coś wydaje. Nie widzę problemu.
Samo rozmawianie z ludźmi nie jest złe, a jeśli on sobie robi jakieś fałszywe nadzieje (o których ci nic nie mówi), to jego problem. Natomiast jeśli cię jakiś temat nurtuje, to musisz go z nim poruszyć, bo w przeciwnym razie będziecie się tylko nawzajem domyślać o co temu drugiemu chodzi.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 23:03   #3
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Czy to jest fair dużo pisać z chłopakiem, a nie chcieć z nim związku?

Cytat:
Napisane przez Caffee8080 Pokaż wiadomość
Ale boję się, że on cały czas ma jakąś tam nadzieje i później wyjdzie, że go w sobie rozkochałam, a potem zostawiłam ): Nie chcę też odbyć z nim takiej POWAŻNEJ rozmowy, gdzie mówię, że nie chcę być jego , ale dalej możemy się lubić
Bez sensu... Pomóżcie proszę, co myślicie, bo brakuje mi takiego obiektywnego spojrzenia na tę sprawę.

moze tylko Ci sie wydaje,
ludzie poza zwiazkami moga tez miec przyjaciol i lubiec znimi pisac
Save
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 23:09   #4
Valkiria_svs
Przyczajenie
 
Avatar Valkiria_svs
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Czy to jest fair dużo pisać z chłopakiem, a nie chcieć z nim związku?

Ja już jestem żoną i mamą i mam wielu kolegów, z którymi piszę i rozmawiam (2 z nich to nawet moi byli faceci) i nikt z nas nie widzi w tym problemu. Mamy swoje rodziny, swoje życie, ale przyjaźnimy się, spędzamy czas całymi rodzinami i jest fajnie.
Nie wysyłaj mu jakichś znaków dających nadzieję, to nadziei sobie nie zrobi. Im człowiek starszy, tym relacje inne
__________________
Dopiero zaczynam przygodę www.rudabloguje.pl
Valkiria_svs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 14:12   #5
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Czy to jest fair dużo pisać z chłopakiem, a nie chcieć z nim związku?

Cytat:
Napisane przez Caffee8080 Pokaż wiadomość
Hej
Od jakiegoś czasu bardzo często piszę z chłopakiem z mojej klasy. Ja jestem wolna, on też. Często o nim myślę i bardzo go lubię, ale nie chcę być jego dziewczyną. Nie będę się rozpisywać - ale nie chodzi o to, że w nim mi coś przeszkadza.
Ale rodzą się we mnie trochę wyrzuty sumienia, bo wydaje mi się, że on by chciał być ze mną, a ja chce być tylko jego koleżanką. Ja wiem, że powiecie, że to friendzone i jak ja tak mogę, ale ja nie wykorzystuje go. Wiem, że on też lubi ze mną pisać/ gadać.
Często dawałam mu tak między wierszami (ale czasem mam wrażenie, że aż nadto dosadnie) znać, że nie chce z nim być. Ale boję się, że on cały czas ma jakąś tam nadzieje i później wyjdzie, że go w sobie rozkochałam, a potem zostawiłam ): Nie chcę też odbyć z nim takiej POWAŻNEJ rozmowy, gdzie mówię, że nie chcę być jego , ale dalej możemy się lubić
Bez sensu... Pomóżcie proszę, co myślicie, bo brakuje mi takiego obiektywnego spojrzenia na tę sprawę.
Pogrubione: i właśnie tu leży cały problem. Bo gdybyś porozmawiała z nim to może nie byłoby tyle gdybania i nie trzeba by pytać o zdanie dziewczyn, które tak naprawdę w ogóle nie znają ani faceta, ani sytuacji.
Dopóki z żadnej ze stron nie padły słowa lub wyraźne sygnały, że chcę coś więcej to jest to zwyczajne kumpelstwo, w żadnym wypadku friendzone.

Po czym wnioskujesz, że mógł się w Tobie zakochać?
__________________
love

Edytowane przez wild_horse
Czas edycji: 2017-01-29 o 14:14
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 14:25   #6
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy to jest fair dużo pisać z chłopakiem, a nie chcieć z nim związku?

Cytat:
Napisane przez Caffee8080 Pokaż wiadomość
Nie chcę też odbyć z nim takiej POWAŻNEJ rozmowy, gdzie mówię, że nie chcę być jego , ale dalej możemy się lubić
Możesz się z nim kolegować i nie bawić się w czytanie między wierszami. Ale jasna deklaracja celu nawiązania znajomości i jej charakteru też jeszcze nikomu nie zaszkodziła!
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 14:14   #7
Siarzyk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 11
Dot.: Czy to jest fair dużo pisać z chłopakiem, a nie chcieć z nim związku?

Pisanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło tylko dobrze by było mu powiedzieć wprost a nie między wierszami
Siarzyk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-30, 14:30   #8
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Czy to jest fair dużo pisać z chłopakiem, a nie chcieć z nim związku?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 20:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 17:48   #9
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Czy to jest fair dużo pisać z chłopakiem, a nie chcieć z nim związku?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
100% racji!

Jeżeli on robi sobie jakieś nadzieje, no to własnie jest jego problem.
Ale nie widzę sensu poruszania takiego tematu i mówienia mu, że Ty niczego nie chcesz. Wyjdziesz tylko na idiotkę. Bo albo on nie chce, albo chce, ale jak mu walniesz z takim tekstem to na 99,99% i tak się do tego nie przyzna (bo po co, jak mu powiesz od razu ni z gruchy, ni z pietruchy, że nic z tego nie będzie?).
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 20:23   #10
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Czy to jest fair dużo pisać z chłopakiem, a nie chcieć z nim związku?

jak są dwie osoby i jedna chce czegoś więcej, a druga nie, to nie ta druga powinna uprzedzać, tylko ta pierwsza zapytać.


no bo jak to - każdego tak profilaktycznie uprzedzać, że się nie chce związku?

a jak się okaże, że on też nie chce, to można w łatwy sposób zrobić z siebie idiotę
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 21:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.