szkoła językowa warszawa WŁOSKI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-13, 08:42   #1
buny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 45

szkoła językowa warszawa WŁOSKI


hej znacie jakąś fajną szkołę językową w Warszawie w której można na dobrym poziomie uczyć się włoskiego na poziomie c1?
buny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 11:52   #2
pattiDe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 39
Dot.: szkoła językowa warszawa WŁOSKI

podbijam Chcę się uczyć włoskiego Zakochałam się w tym kraju po tym jak miałam okazje być tam przez dwa tygodnie w wakacje Strasznie chciałabym się nauczyć hiszpańskiego. Ktoś, coś o dobrej warszawskiej szkole???
pattiDe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 13:50   #3
gwiazdaJ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 59
Dot.: szkoła językowa warszawa WŁOSKI

Hiszpański piękny język Uczyłam się przez wiele lat, teraz jestem na 2-gim roku italianistyki Swój „romans” z włoskim zaczynałam w Langu (na Niepodległości – naprzeciwko Muzeum Literatury). N szkole średniej ani w gimnazjum nie miałam hiszpańskiego dlatego zapisałam się na zajecia gdzieś poza. Nauki było sporo, ale lektor był bardzo wyrozumiały, jak ktoś czegoś nie rozumiał czy nie umiał, to cierpliwie tłumaczył Atmosfera bardzo sympatyczna, zero stresu itd. Sprzyjająca nauce – powiedziałabym
gwiazdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 07:17   #4
pattiDe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 39
Dot.: szkoła językowa warszawa WŁOSKI

Ooo superancko brzmi Hehe a jak się zapisać? Trzeba osobiście iść? Kurcze ja teraz nie mam czasu, sesja mi się zaczęła, nauki tyle że nie wiem w co ręce włożyć, a z drugiej strony zależy mi żeby jak najszybciej zacząć taki kurs
pattiDe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 14:16   #5
gwiazdaJ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 59
Dot.: szkoła językowa warszawa WŁOSKI

Spoko, spoko Z tego co wiem można się zapisać on-line na stronce Lang, więc nie musisz się ruszać z domu Zrób sobie herbatkę, siądź przed kompem, rach-ciach i będziesz zapisana . Potem tylko odezwą się do ciebie, żeby ustalić termin bezpłatnej rozmowy z metodykiem, żeby sprawdzić na jakim jesteś poziomie językowym i jakie masz oczekiwania, ale to ustalisz jak ci będzie pasować
gwiazdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 15:16:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.