Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które s± na diecie. Rozmawiamy o zdrowym od¿ywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczno¶æ dobowa diet - musz± one mieæ ponad 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-19, 18:18   #4381
PoProstuIzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: zDolny ¦l±sk ;) -->Wro i okolice
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Hmm...chyba wiem nawet o kogo chodzi
Pani na E.

Pierwszy raz mogê siê z Tob± zgodziæ Morphine
PoProstuIzka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:20   #4382
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 358
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Poka¿ wiadomo¶æ


to tylko KOKOS, santos.
nie KONIEC ¦WIATA.

serio.
jestem w szoku.

Irish lady 28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:25   #4383
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez santos Poka¿ wiadomo¶æ
Nie rozumiem twojego szoku. Nasycone tluszcze sa nam TAK SAMO potrzebne, jak nienasycone, w zwiazku z tym mozna smialo jesc kokosa, wrecz jest swietny w budowaniu masy, tak samo jak orzeszki ziemne. Ja np jak robie w domu musli to wale duzo kokosa. Nie wiem, co cie tak szokuje, ale ok.

Dla uscislenia, orzechy brazylisjkie tez nie sa rewelacyjnym zrodlem nnk
wiem to wszystko, serio, nie musia³a¶.

szokuje mnie Twoja gwa³towna reakcja na czyj±¶ pomy³kê a propo kokosa.
pozytywna-wariatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:31   #4384
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomo¶ci: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Poka¿ wiadomo¶æ
wiem to wszystko, serio, nie musia³a¶.

szokuje mnie Twoja gwa³towna reakcja na czyj±¶ pomy³kê a propo kokosa.
Nie chodzi o kokosa, tylko o to, ze sie na sile wyklocaja z morphine, niepofatygowawszy sie nawet sprawdzic czy aby napewno maja racje. Wiele tu krazy takich mitow klepanych w kolko po watku, jak np niesmiertelne 5 posilkow ;-)
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:33   #4385
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego ¦l±ska.
Wiadomo¶ci: 1 892
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez PoProstuIzka Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm...chyba wiem nawet o kogo chodzi
Pani na E.

Pierwszy raz mogê siê z Tob± zgodziæ Morphine
i jest jeszcze jedna, pani na s.
serio pierwszy raz? no proszê, ale pierwszy raz zawsze byæ musi
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:39   #4386
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 859
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

utrzymanie

  • p³atki górskie z bananem wkrojonym, zalane mlekiem 1,5%, do tego grahamka z mas³em, pomidorem, salami, rzodkiewkami..kiwi
  • parówka na ciep³o z musztard± piekieln±..oscypek z grilla, sok z grapefruita ¶wie¿ego
  • jogurt tzatziki z pieczywem czosnkowym, de volaille z serem, bukiet warzyw gotowanych na parze, puree ziemniaczano- marchewkowe z mizeri±..obiad w restauracji- pycha!!!!
  • lody truskawkowe z bit± ¶mietan±...
  • jajecznica z 2 jajek, kromka orkisza z pomidorkiem
  • i mia³am ochotê na co¶ jeszcze...a zatem : twaróg pó³t³usty z groszkiem, cebul± czerwon± i papryk± japaleno


mogê prosiæ o ocenkê?

Magdalena0603 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:44   #4387
Silke Apill
Raczkowanie
 
Avatar Silke Apill
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ptb
Wiadomo¶ci: 154
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Dawno mnie nie by³o (; To wstawie cos od siebie ( przepraszam z gory za bledy ale nie mam tutaj znakow polskich )

Wiec U:

¦niadanie: Placki owsiane: 6 ³ych owsianych, 6 ³ych m±ki pszennej, 2 ³ychy gainera o smaku bananowym ( takie bia³eczko 80gr Protala na 100g proszku ) jajo, mleko, wysz³o z 6 placków, na nie mas³o orzechowe & d¿emor truskawkowy
Kawa z mlekiem i cukrem

II ¦niadanie: Pe³no truskawek, jab³ko, banan, garsc laskowych 400g jogurtu naturalnego, cynamon, rach ciach blenderem i tadam! pyszny jogurt! do tego 2 kromki razowca z mas³em
-Herbata z cukrem

Obiad: Du¿a parowana piers z kury, ziemniaki sztuk z 6, kalafior , sa³atka z lodowej, cykorii, marchwi, kefiru, majonezu
szklanka soku pomarañczoewgo

Si³ownia

Podwieczorek ( potreningowy) :Serek homogenizowany waniliowy opakowanie 180g, 2 kromki chleba razowego z mas³em, garsc migdalow
Gainer ActivLaba Protal-Carbo Porcja ( 3 ³ychy (30gr) proszku rozrobione w szklance mleka) dobre s³odkie i bananowe
- 1,5l wody mineralnej

Kolacja: 3 jaja na miêkko z majonezem, 3 kromki razowca z mas³em sa³at± pomidorem, papryk±,
Serek wiejski 200g z ogórkiem i papryk± i szczypiorem
- herbata zielona
__________________
`Upadasz? A ja rosnê w si³ê.!
Bo doda³e¶ mi si³ , czym mnie nie zabi³e¶`




52 kg- 53kg -53,5kg- 54kg-54,5 kg-55 kg- 56 kg- 57 kg- 58 kg
Silke Apill jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 18:44   #4388
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 621
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

luzik, dziewczyny ostatnio co¶ widzê, ¿e czêsto siê tu tocz± ''k³ótnie'' na tematy na prawdê b³ahe i nie maj±ce wiêkszego znaczenia.. na prawdê uwa¿am, ¿e to nie ma najmniejszego sensu, a poza tym po co to wam

U:

1¶niadanie:
owsianka z 4 ³y¿ek na kawie rozpuszczalnej z mlekiem, miodem, cynamonem, bananem i p³atkami jogurtowymi
2¶niadanie:
dwie kromki ciê¿kiego razowca z ziarnami; jedna z mas³em, serkiem kanapkowym, szczypiorkiem i pomidorem, druga z mas³em, serem ¿ó³tym i pomidorem; miseczka truskawek z serkiem homo, miodem i p³atkami migda³owymi
obiad: roladka z piersi z kurczaka nadziewana suszon± ¿urawin± i serem feta, porcja sa³atki greckiej; pó³ woreczka ry¿u br±zowego
podwieczorek: miseczka czere¶ni; pasek gorzkiej czekolady; herbata waniliowa z mlekiem i miodem
kolacja: jajecznica z 2 jaj z cebulk± i szczypiorkiem; dwie kromki ciê¿kiego razowca z ziarnami; obie z mas³em, sa³at± i pomidorem
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...


Edytowane przez ifellinlovewithadeadboy
Czas edycji: 2011-06-19 o 18:47
ifellinlovewithadeadboy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:03   #4389
Agashia
Raczkowanie
 
Avatar Agashia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Mam nadzieje, ¿e lepsze Peee ...

¦. 2 garsci p³atków musli z gar¶cia slonecznika, bananem i jogurtem naturalnym + herbata zielona z opuncja

II¦. a) 2 kromki chleba: obie z mas³em, sa³at±, pomidorem. Jedna z szynka drobiowa, druga z serem feta + sok 100% tymbark (250ml)
b) batonik musli + nektarynka + pó³ jab³ka

O. 2 pyzy (tzw. kluski na parze) z sosem + kawalek kalafiora z zasma¿ka + du¿o pieczarek na mase³ku + mieso z kurczaka z rozna bez skory

P. jogurt z owocami danone (250g) z gar¶cia mieszanki orzechow i garscia slonecznika

K. puszka ryby - makreli w pomidorach + 2 kromki chleba: kazda z maslem, salata, serem feta i pomidorem. + herbata zielona z opuncja

Bêdzie jeszcze kuubas s³odkiego kakao )

jest cos lepiej ?? Moge jeszcze dozucic cos do kakaa np. garsc orzechow ???
__________________
wzrost 167, waga - zbyt niska
"Anoreksja nigdy nie bêdzie m± przyjació³k±, poniewa¿ nie zwyk³am wchodziæ w relacje z jednostkami chorobowymi (za bardzo zagra¿a memu ¿yciu). . . WALKA "

Edytowane przez Agashia
Czas edycji: 2011-06-19 o 19:20
Agashia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:03   #4390
Lady1000
Rozeznanie
 
Avatar Lady1000
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 801
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Silke Apill Poka¿ wiadomo¶æ
Dawno mnie nie by³o (; To wstawie cos od siebie ( przepraszam z gory za bledy ale nie mam tutaj znakow polskich )

Wiec U:

¦niadanie: Placki owsiane: 6 ³ych owsianych, 6 ³ych m±ki pszennej, 2 ³ychy gainera o smaku bananowym ( takie bia³eczko 80gr Protala na 100g proszku ) jajo, mleko, wysz³o z 6 placków, na nie mas³o orzechowe & d¿emor truskawkowy
Kawa z mlekiem i cukrem

II ¦niadanie: Pe³no truskawek, jab³ko, banan, garsc laskowych 400g jogurtu naturalnego, cynamon, rach ciach blenderem i tadam! pyszny jogurt! do tego 2 kromki razowca z mas³em
-Herbata z cukrem

Obiad: Du¿a parowana piers z kury, ziemniaki sztuk z 6, kalafior , sa³atka z lodowej, cykorii, marchwi, kefiru, majonezu
szklanka soku pomarañczoewgo

Si³ownia

Podwieczorek ( potreningowy) :Serek homogenizowany waniliowy opakowanie 180g, 2 kromki chleba razowego z mas³em, garsc migdalow
Gainer ActivLaba Protal-Carbo Porcja ( 3 ³ychy (30gr) proszku rozrobione w szklance mleka) dobre s³odkie i bananowe
- 1,5l wody mineralnej

Kolacja: 3 jaja na miêkko z majonezem, 3 kromki razowca z mas³em sa³at± pomidorem, papryk±,
Serek wiejski 200g z ogórkiem i papryk± i szczypiorem
- herbata zielona
wszystko fajnie ¶licznie itd ale siê czepiê: je¶li podwieczorek to potreningowy to nie powinien zawieraæ t³uszczy, a zamiast serka jakie¶ miêcho czy jajka ;P.

moje dzisiejsze U, jedno z niewielu ostatnie jakie siê nadaje do opublikowania xD.

I. Placki z m±ki pe³noziarnistej, jajka, serka homo naturalnego polane musem bananowym; kawa z mlekiem sojowym
II. Risotto z kurczakiem, czerwon± cebul±, suszonymi pomidorami, pieczon± papryk± i sokiem z buraków (czerwone ;P), z pokruszon± na wierzchu fet± i natk± pietruszki.
Deser: pucharek galaretki z owocami
III. Prince polo, 2 micha³ki, kawa z mlekiem i cukrem (u babci)
IV. Dwie ma³e kromki razowca, obie z mas³em i: z past± z makreli home made i ogórkiem/z serkiem wiejskim, szynk± drobiow±, ogórkiem konserwowym i ketchupem; resztka wiejskiego z d¿emem niskos³odzonym
Lady1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:11   #4391
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomo¶ci: 773
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Emelie dziêki za ocenê

u Ciebie przesmacznie, ¿yczê szybkiego przyrostu
__________________
æwiczê

zdrowo siê od¿ywiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ TÊ ¯ABÊ !
polny mak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:22   #4392
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Santos i pozytywna-wariatko PROSZÊ WAS!
czy w tym w±tku naprawdê nie obejdzie siê bez tych z³o¶liwo¶ci i docinek?
__________________
u¶miech piêknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:30   #4393
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Poka¿ wiadomo¶æ
Santos i pozytywna-wariatko PROSZÊ WAS!
czy w tym w±tku naprawdê nie obejdzie siê bez tych z³o¶liwo¶ci i docinek?
Przepraszam Iza, ale samozachwyt i nadêto¶æ niektórych osób po prostu przerasta moj± cierpliwo¶æ.

Postaram siê opanowaæ.
pozytywna-wariatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:43   #4394
chocolattemonster
Raczkowanie
 
Avatar chocolattemonster
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

karola11 wymiary moim zdaniem masz genialne !

ja mam te 160 cm wzrostu, wa¿ê 48 kg i moje wymiary s± takie:
85 biust
65 talia
89 biodra
54 udo

wiêc niby wa¿ê mniej, a wymiary wiêksze
__________________
53>52>51>50>49>48>47>46>45
chocolattemonster jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:49   #4395
Silke Apill
Raczkowanie
 
Avatar Silke Apill
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ptb
Wiadomo¶ci: 154
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Lady1000 Poka¿ wiadomo¶æ
wszystko fajnie ¶licznie itd ale siê czepiê: je¶li podwieczorek to potreningowy to nie powinien zawieraæ t³uszczy, a zamiast serka jakie¶ miêcho czy jajka ;P.

moje dzisiejsze U, jedno z niewielu ostatnie jakie siê nadaje do opublikowania xD.

I. Placki z m±ki pe³noziarnistej, jajka, serka homo naturalnego polane musem bananowym; kawa z mlekiem sojowym
II. Risotto z kurczakiem, czerwon± cebul±, suszonymi pomidorami, pieczon± papryk± i sokiem z buraków (czerwone ;P), z pokruszon± na wierzchu fet± i natk± pietruszki.
Deser: pucharek galaretki z owocami
III. Prince polo, 2 micha³ki, kawa z mlekiem i cukrem (u babci)
IV. Dwie ma³e kromki razowca, obie z mas³em i: z past± z makreli home made i ogórkiem/z serkiem wiejskim, szynk± drobiow±, ogórkiem konserwowym i ketchupem; resztka wiejskiego z d¿emem niskos³odzonym

Potreningowy : Bia³ko i wêgle proste najlepiej godzinê po zreszt± t³uszczy troche by³o z orzechow
A tak poza tym to fajny jad³ospisik!
A no i 24gr bia³ka wpad³o z Gainera
__________________
`Upadasz? A ja rosnê w si³ê.!
Bo doda³e¶ mi si³ , czym mnie nie zabi³e¶`




52 kg- 53kg -53,5kg- 54kg-54,5 kg-55 kg- 56 kg- 57 kg- 58 kg

Edytowane przez Silke Apill
Czas edycji: 2011-06-19 o 21:26
Silke Apill jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:58   #4396
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 262
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Agu¦87 Poka¿ wiadomo¶æ
MI SIÊ MEGA PODOBA w koncu normalne U/P nawet p. sporo tego, fajnie. tez chce juz tyle jesc narazie oskrzela mnie wykanczaja;/

niech te co s± tuutaj na P i s±dz± ze duzo jedz± niech spojrza na twoje U/P to siê chyba zdziwi±. moge zapyatc o której sniadanie i jak to w czasie rozlozone mi zawsze ciezko upchnac wlasnie w czasie w ciagu dnia;/
Cytat:
Napisane przez blablablablabla55555 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e du¿o wiza¿anek ci to pisze, ale twoje jad³ospisy s± naprawdê SUPER !
Cytat:
Napisane przez polny mak Poka¿ wiadomo¶æ
Emelie dziêki za ocenê

u Ciebie przesmacznie, ¿yczê szybkiego przyrostu
Dziêkujê Wam bardzo

Agu¶ - ¶niadanie jem jakie¶ pó³ godziny po wstaniu (dzisiaj np. o 9), a posi³ki jem gdzie¶ co 3 - 3,5 godziny
emelie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:08   #4397
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 11 440
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

U.

~ p³atki owsiane i otrêby pszenne na mleku, z bananem, truskawkami i mas³em orzechowym;
kawa z mlekiem;

~ parowana pier¶ z kurczaka w zio³ach, warzywa na patelniê (ziemniaki, papryka, fasolka szparagowa, kukurydza, cebulka, cukinia);


~ kubas lodów jogurtowo-wi¶niowych & bakaliowych;


~ 3 chrupkie ¿ytnie chlebki z sezamem, dwa z twaro¿kiem, ³ososiem wêdzonym, ca³ym pomidorem, oliwkami i ¶wie¿± bazyli±; trzeci z brie pe³not³ustym.
__________________
feed me love


Rozsun±æ suwak, by
Zdj±æ skafander cia³a
Zapomnieæ
Wej¶æ w nowe ¿ycie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:10   #4398
zaawstydzonaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

P do oceny. sniadanie: owsianka (4 lyzki platkow owsianych zalane jogurtem naturalnym 180g i wkrojonym bananem oraz lyzka otrebow) 2sniadanie: 2 kromki razowca zytniego z maslem, talerz twarogu poltlustego, rzodkiewki. obiad: zupka jarzynowa, miseczka salatki z pomidora i lodowej z lyzeczka oliwy, grilowana piers kurczaka- ze 120-130g, pol woreczka kaszy gryczanej. podwieczorek: activia naturalna duza z lycha otrebow, duuza garsc orzechow laskowych. kolacja: salatka (makaron razowy zytni-duzo, wymieszany z puszka tunczyka, bialkiem jaja na twardo, pomidorem i lodowa z kapka oliwy) ok 22 bedzie reszta twarogu tego z 2sniadania(calosc to 250g) +siemie lniane. PROSZE, nie blokujcie mnie, obiecuje, ze juz NIGDY nie napisze swojej wagi. Nie lubie byc odrzucona, wykluczona.. kiedys juz to przezylam, to przykre. Dajcie mi dziewuchy ostatnia szanse, bede tylko pisala jadlospisy coraz lepsze, bede sie trzymala regul. Potrzebuje tego forum, obiektywnej oceny jadla- szczegolnie w obecnej sytuacji. Zapomnijmy o skomplikowanej, zaczne na forum od zera. Pliska.. zero wagi. tylko jadlospisy i ewentualnie obawy. nie wykluczajcie mnie, prosze.
zaawstydzonaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:15   #4399
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 262
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Agashia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadzieje, ¿e lepsze Peee ...

¦. 2 garsci p³atków musli z gar¶cia slonecznika, bananem i jogurtem naturalnym + herbata zielona z opuncja ok, je¿eli gar¶cie naprawdê porz±dne

II¦. a) 2 kromki chleba: obie z mas³em, sa³at±, pomidorem. Jedna z szynka drobiowa, druga z serem feta + sok 100% tymbark (250ml)
b) batonik musli + nektarynka + pó³ jab³ka jab³ko mog³o wpa¶æ ca³e, poza tym fajnie

O. 2 pyzy (tzw. kluski na parze) z sosem + kawalek kalafiora z zasma¿ka + du¿o pieczarek na mase³ku + mieso z kurczaka z rozna bez skory ok, je¿eli wszystkiego spora porcja

P. jogurt z owocami danone (250g) z gar¶cia mieszanki orzechow i garscia slonecznika wkroi³abym owoc (albo zjad³a osobno ) do tego jogurtu

K. puszka ryby - makreli w pomidorach + 2 kromki chleba: kazda z maslem, salata, serem feta i pomidorem. + herbata zielona z opuncja ok

Bêdzie jeszcze kuubas s³odkiego kakao )

jest cos lepiej ?? Moge jeszcze dozucic cos do kakaa np. garsc orzechow ??? jasne, dorzuæ i nawet siê nie zastanawiaj
jw.
jest odrobinie mniej monotonnie
i wiêcej NNKT
tak¿e na plus
ale jak zaczn± siê wakacje, to mocniej eksperymentuj w kuchni - szczególnie ¶niadania masz jednakowe, a przecie¿ tyle jest mo¿liwo¶ci...
tyjesz?
emelie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:23   #4400
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomo¶ci: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Phynn Poka¿ wiadomo¶æ
U.

~ p³atki owsiane i otrêby pszenne na mleku, z bananem, truskawkami i mas³em orzechowym;
kawa z mlekiem;

~ parowana pier¶ z kurczaka w zio³ach, warzywa na patelniê (ziemniaki, papryka, fasolka szparagowa, kukurydza, cebulka, cukinia);


~ kubas lodów jogurtowo-wi¶niowych & bakaliowych;


~ 3 chrupkie ¿ytnie chlebki z sezamem, dwa z twaro¿kiem, ³ososiem wêdzonym, ca³ym pomidorem, oliwkami i ¶wie¿± bazyli±; trzeci z brie pe³not³ustym.
Zauwazylam, ze twoje jadlospisy na U sa dosc skromne, brzmia jak jadlospisy moich znajomych, ktorzy spedzaja caly dzien w aucie w korku lub w biurze na pupie. Masz malo ruchu? Pracujesz?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:28   #4401
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 859
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Poka¿ wiadomo¶æ
utrzymanie

  • p³atki górskie z bananem wkrojonym, zalane mlekiem 1,5%, do tego grahamka z mas³em, pomidorem, salami, rzodkiewkami..kiwi
  • parówka na ciep³o z musztard± piekieln±..oscypek z grilla, sok z grapefruita ¶wie¿ego
  • jogurt tzatziki z pieczywem czosnkowym, de volaille z serem, bukiet warzyw gotowanych na parze, puree ziemniaczano- marchewkowe z mizeri±..obiad w restauracji- pycha!!!!
  • lody truskawkowe z bit± ¶mietan±...
  • jajecznica z 2 jajek, kromka orkisza z pomidorkiem
  • i mia³am ochotê na co¶ jeszcze...a zatem : twaróg pó³t³usty z groszkiem, cebul± czerwon± i papryk± japaleno


mogê prosiæ o ocenkê?


podbijam
Magdalena0603 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:30   #4402
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 1 588
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez zaawstydzonaa Poka¿ wiadomo¶æ
P do oceny. sniadanie: owsianka (4 lyzki platkow owsianych zalane jogurtem naturalnym 180g i wkrojonym bananem oraz lyzka otrebow) 2sniadanie: 2 kromki razowca zytniego z maslem, talerz twarogu poltlustego, rzodkiewki. obiad: zupka jarzynowa, miseczka salatki z pomidora i lodowej z lyzeczka oliwy, grilowana piers kurczaka- ze 120-130g, pol woreczka kaszy gryczanej. podwieczorek: activia naturalna duza z lycha otrebow, duuza garsc orzechow laskowych. kolacja: salatka (makaron razowy zytni-duzo, wymieszany z puszka tunczyka, bialkiem jaja na twardo, pomidorem i lodowa z kapka oliwy) ok 22 bedzie reszta twarogu tego z 2sniadania(calosc to 250g) +siemie lniane. PROSZE, nie blokujcie mnie, obiecuje, ze juz NIGDY nie napisze swojej wagi. Nie lubie byc odrzucona, wykluczona.. kiedys juz to przezylam, to przykre. Dajcie mi dziewuchy ostatnia szanse, bede tylko pisala jadlospisy coraz lepsze, bede sie trzymala regul. Potrzebuje tego forum, obiektywnej oceny jadla- szczegolnie w obecnej sytuacji. Zapomnijmy o skomplikowanej, zaczne na forum od zera. Pliska.. zero wagi. tylko jadlospisy i ewentualnie obawy. nie wykluczajcie mnie, prosze.
jak nie drzwiami to oknem
__________________
Rozmawiaj±c ze mn± wcale nie musisz byæ ¶wirem... Ale mia³by¶ du¿o ³atwiej!
K.V.
odzyskujê serce do ¿ycia

Asilos Magdalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:33   #4403
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomo¶ci: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Poka¿ wiadomo¶æ
utrzymanie

  • p³atki górskie z bananem wkrojonym, zalane mlekiem 1,5%, do tego grahamka z mas³em, pomidorem, salami, rzodkiewkami..kiwi
  • parówka na ciep³o z musztard± piekieln±..oscypek z grilla, sok z grapefruita ¶wie¿ego
  • jogurt tzatziki z pieczywem czosnkowym, de volaille z serem, bukiet warzyw gotowanych na parze, puree ziemniaczano- marchewkowe z mizeri±..obiad w restauracji- pycha!!!!
  • lody truskawkowe z bit± ¶mietan±...
  • jajecznica z 2 jajek, kromka orkisza z pomidorkiem
  • i mia³am ochotê na co¶ jeszcze...a zatem : twaróg pó³t³usty z groszkiem, cebul± czerwon± i papryk± japaleno


mogê prosiæ o ocenkê?

Bardzo ladnie. Naprawde . Mniam mniam :P
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:36   #4404
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1 231
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Poka¿ wiadomo¶æ
U.
( albo i r, wa¿y³am siê i polecia³o. )
przed¶niadanie - kawa z mlekiem i babeczka z czekolad±.
1 ¶n - dwie kromki ¿ytniego razowego z pomidorem, dwa jajka na twardo z majonezem i groszkiem, zielona herbata.
2¶n - kawa³ek ciasta gryczanego z ¿urawinow± marmolad± i trochê tortu ciasteczkowego.
obiad - pier¶ z kurczaka zapiekana z mozzarell± i sporo szpinaku.
podwieczorek - miseczka twarogu zmiksowanego z jogurtem, ³y¿eczka konfitury ¶liwkowej i parê czekoladek z kokosem.
rower 50 km + burza.
kolacja - kawa³ek wêdzonego ³ososia i ryby nie-wiem-jakiej z cytryn±.

sporo s³odyczy dzi¶ wpad³o, ale ¶rednio siê czujê ostatnimi dniami ( tygodniami? ) boli mnie g³owa, nie mam si³y i ci±gle jest mi s³abo a trochê cukru jest w stanie postawiæ mnie na nogi. no.
To mo¿e zamiast pisaæ, ¿e to U w koñcu napiszesz wielkimi literami, ¿e to R, co?
A tak po za tym to bêdzie tak je¶æ, a¿ ci waga do 40kg spadnie czy jak?
I, oczywi¶cie, nie masz ¿adnego problemu z jedzeniem.

Ten w±tek jest serio przera¿aj±cy i cholernie chory.
__________________
Kochaæ i traciæ, pragn±æ i ¿a³owaæ;
Padaæ bole¶nie i znów siê podnosiæ.
Krzyczeæ têsknocie: PRECZ! i b³agaæ: PROWAD¬! -
Oto jest ¿ycie: nic a jak¿e dosyæ...
Winky jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:39   #4405
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez zaawstydzonaa Poka¿ wiadomo¶æ
P do oceny. sniadanie: owsianka (4 lyzki platkow owsianych zalane jogurtem naturalnym 180g i wkrojonym bananem oraz lyzka otrebow) 2sniadanie: 2 kromki razowca zytniego z maslem, talerz twarogu poltlustego, rzodkiewki. obiad: zupka jarzynowa, miseczka salatki z pomidora i lodowej z lyzeczka oliwy, grilowana piers kurczaka- ze 120-130g, pol woreczka kaszy gryczanej. podwieczorek: activia naturalna duza z lycha otrebow, duuza garsc orzechow laskowych. kolacja: salatka (makaron razowy zytni-duzo, wymieszany z puszka tunczyka, bialkiem jaja na twardo, pomidorem i lodowa z kapka oliwy) ok 22 bedzie reszta twarogu tego z 2sniadania(calosc to 250g) +siemie lniane. PROSZE, nie blokujcie mnie, obiecuje, ze juz NIGDY nie napisze swojej wagi. Nie lubie byc odrzucona, wykluczona.. kiedys juz to przezylam, to przykre. Dajcie mi dziewuchy ostatnia szanse, bede tylko pisala jadlospisy coraz lepsze, bede sie trzymala regul. Potrzebuje tego forum, obiektywnej oceny jadla- szczegolnie w obecnej sytuacji. Zapomnijmy o skomplikowanej, zaczne na forum od zera. Pliska.. zero wagi. tylko jadlospisy i ewentualnie obawy. nie wykluczajcie mnie, prosze.
eh...
ty go drzwiami, a on oknem.

zjedz jutro tak jak emelie a rada wiza¿anek rozpatrzy Twoj± pro¶bê
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspania³± rzecz±, jest to czê¶æ przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by ¿yli ¿yciem, które akurat tobie wydaje siê najw³a¶ciwsze. To jest egoizm. ¯yæ swoim ¿yciem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Ciê ¿ycie!
Dekas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:41   #4406
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 262
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Jaaa, to zaczyna byæ dziwne, ¿e mnie stawiacie za przytyciowy wzór
Ale staram siê, staram
I polecam to wszystko dziewczynom na P. Otrz±¶nijcie siê.
emelie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:50   #4407
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Winky Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e zamiast pisaæ, ¿e to U w koñcu napiszesz wielkimi literami, ¿e to R, co?
A tak po za tym to bêdzie tak je¶æ, a¿ ci waga do 40kg spadnie czy jak?
I, oczywi¶cie, nie masz ¿adnego problemu z jedzeniem.

Ten w±tek jest serio przera¿aj±cy i cholernie chory.

Nie, nigdy nie powiedzia³am, ¿e nie mam.
Chocia¿ bym chcia³a.

Nie, nie bêdê czekaæ a¿ spadnie d0 40.
Spokojnie.
pozytywna-wariatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:54   #4408
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez zaawstydzonaa Poka¿ wiadomo¶æ
P do oceny. sniadanie: owsianka (4 lyzki platkow owsianych zalane jogurtem naturalnym 180g i wkrojonym bananem oraz lyzka otrebow) 2sniadanie: 2 kromki razowca zytniego z maslem, talerz twarogu poltlustego, rzodkiewki. obiad: zupka jarzynowa, miseczka salatki z pomidora i lodowej z lyzeczka oliwy, grilowana piers kurczaka- ze 120-130g, pol woreczka kaszy gryczanej. podwieczorek: activia naturalna duza z lycha otrebow, duuza garsc orzechow laskowych. kolacja: salatka (makaron razowy zytni-duzo, wymieszany z puszka tunczyka, bialkiem jaja na twardo, pomidorem i lodowa z kapka oliwy) ok 22 bedzie reszta twarogu tego z 2sniadania(calosc to 250g) +siemie lniane. PROSZE, nie blokujcie mnie, obiecuje, ze juz NIGDY nie napisze swojej wagi. Nie lubie byc odrzucona, wykluczona.. kiedys juz to przezylam, to przykre. Dajcie mi dziewuchy ostatnia szanse, bede tylko pisala jadlospisy coraz lepsze, bede sie trzymala regul. Potrzebuje tego forum, obiektywnej oceny jadla- szczegolnie w obecnej sytuacji. Zapomnijmy o skomplikowanej, zaczne na forum od zera. Pliska.. zero wagi. tylko jadlospisy i ewentualnie obawy. nie wykluczajcie mnie, prosze.
s³uchaj.
ale tutaj nie chodzi o ¿adne odrzucenie tylko o zasady, do których siê nie stosujesz.
nie wiem po co ta gra na emocjach, ka¿dy tak potrafi. :-(
a o poszanowanie regu³ panuj±cych na forum prosimy Ciê od naprawdê dawna.
__________________
u¶miech piêknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:55   #4409
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 11 440
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez santos Poka¿ wiadomo¶æ
Zauwazylam, ze twoje jadlospisy na U sa dosc skromne, brzmia jak jadlospisy moich znajomych, ktorzy spedzaja caly dzien w aucie w korku lub w biurze na pupie. Masz malo ruchu? Pracujesz?
Pracujê (i nie jest to praca w biurze na pupie), studiujê i w zasadzie mam sporo ruchu na co dzieñ.
__________________
feed me love


Rozsun±æ suwak, by
Zdj±æ skafander cia³a
Zapomnieæ
Wej¶æ w nowe ¿ycie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 21:01   #4410
Agu¦87
Zakorzenienie
 
Avatar Agu¦87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 4 340
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez chocolattemonster Poka¿ wiadomo¶æ
karola11 wymiary moim zdaniem masz genialne !

ja mam te 160 cm wzrostu, wa¿ê 48 kg i moje wymiary s± takie:
85 biust
65 talia
89 biodra
54 udo

wiêc niby wa¿ê mniej, a wymiary wiêksze
ja waze kilo mniej w biuscie mam 84, talia to jest to najwezsze miesjce tak? to mam z 66, biodra w naszjerszym miejscu na pupie 88/9;/ a mialam 90 a udo w najszerycm 47,5 ;/
zoabcz taki sam wzrost i waga a ianczej
__________________
Marzenia siê nie spe³niaj±... Marzenia siê spe³nia !
Agu¦87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Dietetyka


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.