Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-23, 16:05   #811
Malczi
Raczkowanie
 
Avatar Malczi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 192
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam dobry krem do depilacji! moja babcia mi poleciła w rossmanie jest on do kupienia, nazywa sie NAIR, jest tylko do skory wrazliwej, ja mam bardzo wrazliwą, a nie ma po nim zadnych niefajnych reakcji pozostawia sie go na 10 min i potem czyms twardym zdejmuje z pipoliny, tylko musi byc cos naprawde twardego. włoski schodzą. ja tak srednio w to wierzylam ale babcia mowi ze sobie meszek spod noska tak usuwa i ze wiele kremow kupowala i ten naprawde dziala. no to poszlam za radą i kupilam bezbolesne a efekt gladkiej pipoliny mozna tez podzialać na kremie jednoazówką ale powiem Wam ze na to samo wychodzi. warto spóbowac zamiast zakrostowac sobie zwykłą golarką i zelem.
Tez tym od pewnego czasu traktuje swoja ... pipoline ja zdejmuje krem stara szpachelka od weeta
__________________
Jeśli zlitujesz się nad zagłodzonym psem i uszczęśliwisz go, nigdy cię nie ugryzie. To jest zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.


Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
Malczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 08:23   #812
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Witam. Dziewczyny czy któraś może mi wyjaśnić czym różni się depilacja woskiem-bikini brazylijskie od bikini hollywood?? W Wawie znalazłam ceny: 90 brazylijskie, 100 hollywood??

Macie kogoś godnego polecenia w Wawie??

pozdrawiam
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 20:57   #813
chicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja depiluję normalnie żyletką jednorazową. Tak się zastanawiam czy czymś skuteczniejszym i łagodniejszym można to zastąpić? Jakieś zele, pianki z Veel np? Boję się, że jeszcze bardziej mnie to podrażni albo dostanę uczulenia. Po żyletkach nieraz tylko mi drobniutkie krostki wychodzą, ale nie jest źle. Do kosmetyczki depilować na pewno nie pójdę, nie nie Tak samo jak bankowo nie zdecyduje się na wosk czy depilacje laserową.
chicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 21:17   #814
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Witam. Dziewczyny czy któraś może mi wyjaśnić czym różni się depilacja woskiem-bikini brazylijskie od bikini hollywood?? W Wawie znalazłam ceny: 90 brazylijskie, 100 hollywood??

Macie kogoś godnego polecenia w Wawie??

pozdrawiam
brazylijskie to zostaje ci paseczek hollywood to kompletne zero gładź! a teraz ja znów ponaglam pytanie: Gdzie w warszawie znalazłaś taką kosmetyczkę?
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 07:30   #815
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez lolita76548 Pokaż wiadomość
brazylijskie to zostaje ci paseczek hollywood to kompletne zero gładź! a teraz ja znów ponaglam pytanie: Gdzie w warszawie znalazłaś taką kosmetyczkę?
Dzięki za wytłumaczenie. Wiesz ja tam nigdy nie byłam na takiej depilacji, ale robią to w 15-115. Wrzuć sobie wgoogle.
ceny brazylijskie 90 zł, hollywood 100 zł.
Jak ktoś miał doświadczenie z tym salonem to proszę o info.
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 12:01   #816
ancycha
Przyczajenie
 
Avatar ancycha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

dziewczyny a ja mam trochę inny problem mam nadzieję, że mi pomożecie...
byłam 3 razy na depilacji u kosmetyczki jednak wydawać 50 zł co miesiąc mi się nie uśmiecha, więc kupiłam sobie wosk- najpierw w rolce, ale ten mi się sprawdza tylko i wyłącznie na nogach, nie jest dobry do okolic intymnych, więc kupiłam sobie taki fajny wosk bez plastrów- dla mnie zajefajna sprawa tylko, że mam mały problem- nie wiem jak (w jakiej pozycji) mam usiąść czy stanąć, żeby skóra była dobrze naciągnięta i łatwo było zrywać ten wosk... prosiłam o pomoc męża, ale on nie bardzo się do tego nadaje pomóżcie mi, bo już jestem owłosiona jak goryl jakiś
__________________
Z kobietą nie ma żartów- w miłości czy w gniewie
Co myśli, nikt nie zgadnie; co zrobi, nikt nie wie.

Aleksander Fredro
ancycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:57   #817
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

a ja mam problem.. moich włosków wosk nie chwyta..nie wiem może nie potrafie? ani na nogach ani bikini... a jak gole się maszynką to jest super gładko.. a po ok 2 dniach czerwone krostki plamki i gdzie niegdzie jakby pryszcze.. co zrobic żeby tego ne było
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 17:46   #818
shiny_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Najważniejsze w depilacji woskiem jest to, aby dobrze naciągnąć skórę. Wtedy zdecydowanie mniej boli i ryzyko powstania krwiaków bądź uszkodzenia naskórka jest mniejsze.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ancycha Pokaż wiadomość
[...] mam mały problem- nie wiem jak (w jakiej pozycji) mam usiąść czy stanąć, żeby skóra była dobrze naciągnięta i łatwo było zrywać ten wosk... prosiłam o pomoc męża, ale on nie bardzo się do tego nadaje pomóżcie mi, bo już jestem owłosiona jak goryl jakiś [...]
Przede wszystkim polecam kupić wosk profesjonalny w rolce do podgrzewania (z szeroką bądź wąską rolką - wg uznania, chociaż dla początkujących polecam z wąską) i paski do wosku. Jeśli nie ma się podgrzewacza do wosku, można to spokojnie zrobić podgrzewając go w garnuszku z wodą. Wosk nakłada się z włosem, a zrywa energicznym ruchem pod włos, pamiętając aby dobrze naciągnąć skórę! Pozycja w jakiej należy usiąść to z szeroko rozłożonymi nogami, zgiętymi w kolanach i złączonymi stopami, a żeby wydepilować tył należy przyjąć pozycję "na pieska". Pozdrawiam!
shiny_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 08:09   #819
ancycha
Przyczajenie
 
Avatar ancycha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

dzięki wosk w rolce kupiłam, ale niestety nie nadaje się u mnie do tamtych okolic, bo moim zdaniem nakłada za cienką warstwę wosku i włosy mi się nie chcą wyrywać... chyba jednak zostaje mi ta kosmetyczka
__________________
Z kobietą nie ma żartów- w miłości czy w gniewie
Co myśli, nikt nie zgadnie; co zrobi, nikt nie wie.

Aleksander Fredro
ancycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 00:02   #820
shiny_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

A podgrzałaś go do momentu, aż był zupełnie płynny? jeśli uważasz że warstwa nałożona była za cienka to możesz spokojnie nałożyć drugą, tylko pasek należy przyłożyć szybko i solidnie go przytwierdzić i następnie szybko zerwać.. niestety w tej metodzie wszystko trzeba robić szybko
shiny_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:42   #821
poziomka2709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Witam mam pytanie czy ktoś ma jakiś sprawdzony salon kosmetyczny w Gdańsku,Sopocie lub w Gdyni??? Bo mam zamiar sie wybrac na hollywódzką depilacje a że to jest mój piewrszy raz chciałabym żeby została wykonana dobrze i bez żadnych komplikacji bo nie chcem sie zniechecic odrazu po pierwszym razie )) Bardzo proszę o informację . Z góry dziekuję
poziomka2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 20:13   #822
ancycha
Przyczajenie
 
Avatar ancycha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

tak, podgrzałam go do momentu aż był płynny przelewał się w pojemniku bez problemu wiem, że trzeba robić szybko tzn to jest moje wrażenie, że warstewka była za cienka...nie wiem czy tak było naprawdę, ale jak byłam u kosmetyczki to kobita nakładała taką solidną warstwę...
__________________
Z kobietą nie ma żartów- w miłości czy w gniewie
Co myśli, nikt nie zgadnie; co zrobi, nikt nie wie.

Aleksander Fredro
ancycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 00:42   #823
iwonettee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

tak się składa, że wczoraj rozmawiałam z moją przyjaciółką na ten temat i polecała mi salon Bio-nova w Gdyni i Sensual spa w Sopocie. Ja sama jeszcze sie nie dałam przekonac, ale intensywnie o tym myśle. Tak wiec jak już będziesz "po" to daj znać, a może kolejna zadowolona osoba będzie w stanie mnie przekonać
http://www.sensualspa.pl/
http://www.bionova-salon.pl/
iwonettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 02:54   #824
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

a ja wczoraj postanowiłam wyrwać włosy depilatorem elektrycznym. wydepilowałam cały wzgórek, ale jak doszłam do warg to wymiękłam i zgoliłam maszynką. w sumie gra niewarta świeczki, bo i tak nie osiągnęłam idealnej gładkości- zawsze tak jest, również jak depiluję woskiem, bo część włosów jest za krótka, albo dopiero wyrasta.

poza tym zastanawiam się czy to tylko u mnie wosk nie powoduje żadnego osłabienia włosów? odrastają bardzo szybko i kupę czasu trwa zanim się przebiją przez skórę,a w tym czasie skóra wygląda bardzo nieestetycznie- nic tylko się ukrywać. więc tak naprawdę mam pare dni wątpliwej gładkości,a później tydzień lub dłużej męcze się z krostami i wrastaniem.

do tego należy dodać wydana kasę i to że włosy są jakie były-zero osłabienia lub przerzedzenia

a po maszynce przynajmniej skóra wyglada normalnie
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 12:43   #825
pulcino84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Dziewczyny
a jakis salon w łodzi..konkretnie chodzi o calosc czyli brazylijska gleboka....prosze o pomoc
pulcino84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:20   #826
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
w sumie gra niewarta świeczki, bo i tak nie osiągnęłam idealnej gładkości- zawsze tak jest, również jak depiluję woskiem, bo część włosów jest za krótka, albo dopiero wyrasta.

poza tym zastanawiam się czy to tylko u mnie wosk nie powoduje żadnego osłabienia włosów? odrastają bardzo szybko i kupę czasu trwa zanim się przebiją przez skórę,a w tym czasie skóra wygląda bardzo nieestetycznie- nic tylko się ukrywać. więc tak naprawdę mam pare dni wątpliwej gładkości,a później tydzień lub dłużej męcze się z krostami i wrastaniem.
Ja też się nad tym zastanawiam. Na ile jest sens takiej depilacji, skoro nigdy się nie będzie tam całkiem gładkim.
Nigdy co prawda nie depilowałam tych miejsc, ale na razie jakoś trudno mi to sobie wyobrazić. Wystarczy, że przy depilacji nóg woskiem w okolicach bikini aż pojawiają się kropelki krwi I boli. A potem przez wiele dni utrzymują się czerwone krostki. Dlatego te okolice golę tylko maszynką, wtedy jest lepiej
Golenie strefy intymnej... no nie wiem.
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:26   #827
Katarynka5
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 47
GG do Katarynka5
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Tak tylko maszynką... też chciałam kiedyś depilatorem - myślałam że się porycze z bolu.
Chciałabym spróbować woskiem ale nie wiem czy wszystko weźmie... eh.
Katarynka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:31   #828
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez Elladorea Pokaż wiadomość
Ja też się nad tym zastanawiam. Na ile jest sens takiej depilacji, skoro nigdy się nie będzie tam całkiem gładkim.
Nigdy co prawda nie depilowałam tych miejsc, ale na razie jakoś trudno mi to sobie wyobrazić. Wystarczy, że przy depilacji nóg woskiem w okolicach bikini aż pojawiają się kropelki krwi I boli. A potem przez wiele dni utrzymują się czerwone krostki. Dlatego te okolice golę tylko maszynką, wtedy jest lepiej
Golenie strefy intymnej... no nie wiem.
niestety jest chyba tak,ze kto zaczal golic musi kontynuowac-przynajmniej w moim przypadku teraz jakbym przestala,to dopiero bylby gaszcz....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:57   #829
kamaga1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Molde
Wiadomości: 75
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez iwonettee Pokaż wiadomość
tak się składa, że wczoraj rozmawiałam z moją przyjaciółką na ten temat i polecała mi salon Bio-nova w Gdyni i Sensual spa w Sopocie. Ja sama jeszcze sie nie dałam przekonac, ale intensywnie o tym myśle. Tak wiec jak już będziesz "po" to daj znać, a może kolejna zadowolona osoba będzie w stanie mnie przekonać
http://www.sensualspa.pl/
http://www.bionova-salon.pl/

Hej Iwonettee, jak spróbujesz daj szybko znać

Pozdrawiam
kamaga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 10:04   #830
Lena258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

dla mnie tez maszynka sie nie nadaje, powstaja mi takie czerwone krosty, veet nie działa , ale używam ostatnio krem do depilacji Tanita, nie śmierdzi, nie podrażnia a po usunięciu włosy nie odrastaja mocniejsze
Lena258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 18:16   #831
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

gole sie juz kupe lat,ale wlosy odrastaja bardzo szybko, musialam to robic codziennie, a jest to bardzo bolesne i co by tu mowic, upierdliwe.

zdecydowalam sie isc do kosmetyczki bo zepsulam depilator elektryczny, ktorym i tak bolalo to jak cholera, czesc zrobilam penseta ale na wargach wymieklam. planuje isc na laser i olac wszsytko i wreszcie miec spokoj

jestem brunetka, wlosy sa bardzo mocne,geste, z jednej "dziurki" na wloska wyrastaja po trzy cztery wloski w kupce...
chce wydepilowac wszystkie wlosy, lacznie z okolica odbytu i miedzy posladkami oraz najchetniej posladki,
polecicie mi w łodzi jakis salon????

czy ktos tam laserkiem juz majstrowal??
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:11   #832
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

hm czyli z tego co widze nie znajde metody bo na kosmetyczke mnie nie stac narazie a maszynka jak widze nie ma sensu
i jak ja mam sie wydepilowac teraz
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:28   #833
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Jq zawsze mialam straszne podraznienia po maszynce, ale kiedys wyczytalam na forum o masci clotrimazolum, co sie okazalo mialam ja w domu, bo dostalam recepte kiedys na nią od gina i juz nie mam problemu-0 podraznien . Masc kosztuje ok3zl i chyba mozna bez recepty kupic.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2009-12-17 o 15:29
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:31   #834
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Jq zawsze mialam straszne podraznienia po maszynce, ale kiedys wyczytalam na forum o masci clotrimazolum, co sie okazalo mialam ja w domu, bo dostalam recepte kiedys na nią od gina i juz nie mam problemu-0 podraznien . Masc kosztuje ok3zl i chyba mozna bez recepty kupic.
po prostu po depilacji smarujesz ta maścią i jest ok?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:50   #835
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
po prostu po depilacji smarujesz ta maścią i jest ok?
Tak, tak, dokladnie to po goleniu
Maść jest bezpieczna, jest chyba przeciwgrzybiczna, spokojnie mozna ja stosować w okolicach intymnych, mi ja gin przypisal-wlasnie na pofraznienia spowodowane zapaleniem, ale jak sie okazalo ma wiecej zastosowań
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2009-12-17 o 15:51
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 16:16   #836
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

hej dziewczyny, lkupilam sobie takie nowe plastry nie z woskiem ale z jakas unowoczesnioną formułą, formy joanna, któras moze stosowała je w okolicach intymnych?
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 16:39   #837
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Jeśli golicie się maszynką i wychodzi wam masa czerwonych chrostek to polecam maść SUDOCREM. Do kupna w większych supermarketach, zdarzają się w małych sklepikach, ale na bank dostaniecie ją w aptece. Mała kosztuje ok. 12zł, a srednia ja płaciłam ok. 22zł. Maść starcza na bardzo długo i co najważniejsze nie wychodzą po niej te cholerne chrostki.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 19:06   #838
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

to ja mam chyba szczescie bo zadnych problemow z krostkami nie mialam
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:06   #839
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Kissmisiaa -> sudocrem, slyszałam, kolezanka tez go polecała, ja równiez polecam, Tormentiol (6zł) albo Alantan
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:59   #840
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1683970 0]to ja mam chyba szczescie bo zadnych problemow z krostkami nie mialam [/QUOTE]

No to ci cholernie zazdroszczę! Ja mam problem na okrągło z tym paskudztwem.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.