Orbitrek cz. II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-15, 13:41   #781
nikka1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Orbitrek cz. II

Dzisiaj dzień ogrodowy. Od 8 rano praca w ogrodzie(a jeszcze nawet połowy nie zrobiłam), wieczorem jak tylko synek pójdzie spać to wskakuję na orbitreka. A diety jako tako nie stosuję, ogólnie jemy zdrowo, ponieważ wszystko co gotuję jest robione pod mojego synka. Zawsze byłam względnie szczupła ale przez tą zimę strasznie się rozrosłam (głównie przez folgowanie moim chłopakom)
nikka1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 14:08   #782
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
Zaczął sie mój ulubiony temat... dieta... Trzymacie? Jak tak to jaką? U mnie diety praktycznie nie ma i potem sie dziwie ze efektów tez nie ma
Ja wczoraj 45 minut orbitreka + brzuszki, w piętek 55 minut + brzuszki. Tylko nigdy mi sie nie chce rozciągać
Jem po prostu 5 razy dziennie niewielkie posiłki, tak aby nie być najedzoną do syta ale też nie głodną, działa No i teraz jest dużo warzyw więc gro posiłku stanowią warzywa na różne sposoby. Słodyczy też nie jem, oprócz lodów No i więcej czasu mam latem na ugotowanie czegoś zdrowego i nie chodzenie głodną przez cały dzień zakończony rzutem na lodówkę wieczorem
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 15:19   #783
Biala magia
Raczkowanie
 
Avatar Biala magia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
Zaczął sie mój ulubiony temat... dieta... Trzymacie? Jak tak to jaką? U mnie diety praktycznie nie ma i potem sie dziwie ze efektów tez nie ma
Ja wczoraj 45 minut orbitreka + brzuszki, w piętek 55 minut + brzuszki. Tylko nigdy mi sie nie chce rozciągać
Żółwik! U mnie też żadnej diety. Wczoraj wcinając wysokokaloryczną kolację pomyślałam: a może tak zmierzyć centymetry? Jednocześnie żułam i wywlekałam centymetr, ale z braku pomiarów z czasu przed orbitrkiem nie mogę nic porównać. Także ćwiczę sobie dla przyjemności, wcinam jedzonko dla przyjemności, żyć nie umierać .
Dziś 50 minutek.
Biala magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 08:13   #784
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Biala magia Pokaż wiadomość
Żółwik! U mnie też żadnej diety. Wczoraj wcinając wysokokaloryczną kolację pomyślałam: a może tak zmierzyć centymetry? Jednocześnie żułam i wywlekałam centymetr, ale z braku pomiarów z czasu przed orbitrkiem nie mogę nic porównać. Także ćwiczę sobie dla przyjemności, wcinam jedzonko dla przyjemności, żyć nie umierać .
Dziś 50 minutek.
moja bratnia dusza
ja wszystkie pomiary mam zapisane, ale teraz nie mam zamiaru się mierzyć ani ważyć bo jestem przed okresem, tzn wczoraj wieczorem sie zważyłam i przeżyłam szok więc na razie sobie daruje

Ja próbuję jeść te 5 posiłków ale nie wychodzi... ja najlepiej 3 i to obojętnie czy małe czy duże... tylko przed okresem mogę jeść non stop
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 14:14   #785
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Orbitrek cz. II

hej mozna dołączyc? ja wprawdzie nie mam orbitreka w domu ale na siłowni jest i zamierzam zacząc i zaczne od 20 min mysle ze jutro pojezdze sobie
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 21:40   #786
Biala magia
Raczkowanie
 
Avatar Biala magia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
moja bratnia dusza
ja wszystkie pomiary mam zapisane, ale teraz nie mam zamiaru się mierzyć ani ważyć bo jestem przed okresem, tzn wczoraj wieczorem sie zważyłam i przeżyłam szok więc na razie sobie daruje
Ooo, ja tak samo, przed okresem się ważyłam, nawet już nie pamiętam ile było, ale pamiętam, że byłam potem naburmuszona, że nic nie ubyło.
P.S: Też mi się nie chce rozciągać po ćwiczeniach! Tzn. pardon dziś przyzwoicie się rozciągnęłam, ale wcześniej to łeee.

Dziś zrobiłam sobie porządną rozgrzewkę ale za to tylko 30 min jeżdżenia. Proszę mnie dopingować, żeby jutro było więcej!

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
hej mozna dołączyc? ja wprawdzie nie mam orbitreka w domu ale na siłowni jest i zamierzam zacząc i zaczne od 20 min mysle ze jutro pojezdze sobie
Im nas więcej, tym weselej ! Również zaczynałam od 20 minut . Powodzenia!
Biala magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 22:00   #787
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Orbitrek cz. II

melduje 15 min bo nie mialam czasu na wiecej 150 kalorii zrzucone
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 22:00   #788
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
hej mozna dołączyc? ja wprawdzie nie mam orbitreka w domu ale na siłowni jest i zamierzam zacząc i zaczne od 20 min mysle ze jutro pojezdze sobie
Pewnie, witaj
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 06:21   #789
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
hej mozna dołączyc? ja wprawdzie nie mam orbitreka w domu ale na siłowni jest i zamierzam zacząc i zaczne od 20 min mysle ze jutro pojezdze sobie
Witaj


Ja wczoraj jako rozgrzewkę 30 min orbi, a później godzina fitnessu - step + brzuchy
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 09:36   #790
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Orbitrek cz. II

ja dzisiaj postaram sie pol godziny pojezdzic
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:37   #791
lovegood
Raczkowanie
 
Avatar lovegood
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
melduje 15 min bo nie mialam czasu na wiecej 150 kalorii zrzucone
150 kcal w 15 min?? Ciężko mi uwierzyć Z jakiego licznika korzystasz?
__________________
schudnę do 55 kg
lovegood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 13:59   #792
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez lovegood Pokaż wiadomość
150 kcal w 15 min?? Ciężko mi uwierzyć Z jakiego licznika korzystasz?
ja w 45 minut spalam 500kcal więc 150 kcal w 15 minut jest ok
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 14:06   #793
lovegood
Raczkowanie
 
Avatar lovegood
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Orbitrek cz. II

Rozumiem, a na jakim obciążeniu jeździsz?
Ja w liczeniu spalonych kcal kieruję☠się☠tą tabelką wagową, bo wiem, że nie tak łatwo jest spalić kcal, to zależne od wagi, intensywności obrotów, etc. http://www.parcienazarcie.pl/2013/07...cal-spala.html
__________________
schudnę do 55 kg
lovegood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 14:19   #794
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez lovegood Pokaż wiadomość
150 kcal w 15 min?? Ciężko mi uwierzyć Z jakiego licznika korzystasz?
yyy z licznika dolaczonego do orbitreka ogolnie z obciazeniem słabiutko : poziom 8 jezeli chodzi o gorke i tak z 4 obciazenia kiepsko
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 14:51   #795
lovegood
Raczkowanie
 
Avatar lovegood
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
yyy z licznika dolaczonego do orbitreka ogolnie z obciazeniem słabiutko : poziom 8 jezeli chodzi o gorke i tak z 4 obciazenia kiepsko
Nie chcę Cię martwić, ale podobno te liczniki nie mają☠za wiele wspólnego z rzeczywistością A wszystko zależy od wagi, prędkości (ilości obrotów na minutę), płci, obciążenia... Znalazłam dziś artykuł na ten temat i zamierzam napisać do autorki z prośbą o wyliczenie, ile spala osoba o mojej wadze i wzroście.
__________________
schudnę do 55 kg
lovegood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 15:23   #796
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez lovegood Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, ale podobno te liczniki nie mają☠za wiele wspólnego z rzeczywistością A wszystko zależy od wagi, prędkości (ilości obrotów na minutę), płci, obciążenia... Znalazłam dziś artykuł na ten temat i zamierzam napisać do autorki z prośbą o wyliczenie, ile spala osoba o mojej wadze i wzroście.
spoko ja tez to traktuje z przymruzeniem oka
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 16:38   #797
Biala magia
Raczkowanie
 
Avatar Biala magia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
ja w 45 minut spalam 500kcal więc 150 kcal w 15 minut jest ok
Ja mniej więcej identycznie, może gdzieś 50 minut - 500 kcal, ale swoją drogą 15 minut i 150 kcal to trochę naciągane, bo realne kalorie spala się od 20 minut.

Ja dziś na razie tylko 20 minut hula-hop

Edytowane przez Biala magia
Czas edycji: 2013-07-18 o 16:40
Biala magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:08   #798
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez lovegood Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, ale podobno te liczniki nie mają☠za wiele wspólnego z rzeczywistością A wszystko zależy od wagi, prędkości (ilości obrotów na minutę), płci, obciążenia... Znalazłam dziś artykuł na ten temat i zamierzam napisać do autorki z prośbą o wyliczenie, ile spala osoba o mojej wadze i wzroście.
W moim liczniku od orbitreka wprowadza się wagę, wzrost i pokazuje prędkość, więc podejrzewam, że licząc spalone kalorie bierze to pod uwagę. Według mojego licznika też zwykle spalam ok. 150kcal w 15 min na średnim obciążeniu
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 20:17   #799
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez lovegood Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, ale podobno te liczniki nie mają☠za wiele wspólnego z rzeczywistością A wszystko zależy od wagi, prędkości (ilości obrotów na minutę), płci, obciążenia... Znalazłam dziś artykuł na ten temat i zamierzam napisać do autorki z prośbą o wyliczenie, ile spala osoba o mojej wadze i wzroście.
ja na moim ustawiam sobie wagę i wzrost to może bierze to pod uwagę i można się tym mniej więcej sugerować
Cytat:
Napisane przez Biala magia Pokaż wiadomość
Ja mniej więcej identycznie, może gdzieś 50 minut - 500 kcal, ale swoją drogą 15 minut i 150 kcal to trochę naciągane, bo realne kalorie spala się od 20 minut.

Ja dziś na razie tylko 20 minut hula-hop
no ale z drugiej strony - jeśli ktoś będzie codziennie ćwiczył 20 minut też musi być jakiś efekt


Dziewczyny, moje dziecię ma już prawie 2 miesiące a ja jeszcze nie wróciłam do ćwiczeń i to nie jest tak, że nie mam czasu bo ciągle się nim zajmuję... jestem leniem zamiast wziąć się za siebie objadam się ciastkami i pewnie do wagi sprzed ciąży nigdy nie dojdę (nawet nie wiem ile teraz ważę), nie mówiąc już o tym, że planowałam dodatkowo 8kg zrzucić

Jeszcze te upały, pocę się i słabo mi na samą myśl o ćwiczeniach a orbi się kurzy i małż grozi, że go sprzeda
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 21:38   #800
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Odp: Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
W moim liczniku od orbitreka wprowadza się wagę, wzrost i pokazuje prędkość, więc podejrzewam, że licząc spalone kalorie bierze to pod uwagę. Według mojego licznika też zwykle spalam ok. 150kcal w 15 min na średnim obciążeniu
W moim tak samo, w 20min na programie 2 w Yorku spalam ok. 180 kcal - zależy z jakim poświęceniem kręcę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 13:28   #801
Biala magia
Raczkowanie
 
Avatar Biala magia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
no ale z drugiej strony - jeśli ktoś będzie codziennie ćwiczył 20 minut też musi być jakiś efekt
Też wierzę, że tak . Ale to jest tak, że od 1 minuty spala się kalorie, ale pełną efektywność spalania samego tłuszczu osiąga się po 20 minutach ćwiczeń. Gdzieś wyczytałam, że wcześniej spala się glikogen i wolne kwasy tłuszczowe. Bueee, sama już nie wiem.

Ja dziś 35 minutek, wieczorem planuję jeszcze z 25-40 .
Biala magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 14:21   #802
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Tak, racja, tłuszcz zaczynamy spalać po ok 30 min ćwiczeń. Choć wydaje mi się, że każdy okres poświęcony na ćwiczenia powinien pozytywnie zadziałać chociażby dlatego, że podkręcony metabolizm utrzymuje się jeszcze długo po ćwiczeniach, podobno 2-3 godziny. A to zawsze korzystne
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 11:22   #803
Biala magia
Raczkowanie
 
Avatar Biala magia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Orbitrek cz. II

Co tu tak cicho? Jeździcie dziewczynki? Ja wczoraj godzinka, ciekawe czy dziś będę miała czas i czy będzie mi się chciało, trzymajcie kciuki za moją wytrwałość (ech, nikłą).
Biala magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 01:07   #804
ileenka
Raczkowanie
 
Avatar ileenka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 241
Dot.: Orbitrek cz. II

wkońcu zaopatrzyłam się w orbitrek i zaczynam wielkie odchudzanie wraz z nim ćwiczę już od kilku dni, najpierw bardzo się męczyłam, wielka zadyszka po 5 minutach, dzisiaj już dobijam do 40 minut i chce więcej ale niestety nogi bolą

Mam też dylemat, bo nie wiem czy mój licznik dobrze działa. Pokazuje mi, że moja prędkość jeżdzenia to średnio 19km. I przy 40 minutach ćwiczeń spalam 140kcal. Nie wiem czy sugerować się tymi pomiarami czy ćwiczyć po prostu na czaS? 140 kcal przy moich 85 kg to chyba trochę mało, hmm jak myślicie??
ileenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 01:22   #805
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Oj o tych wszystkich licznikach to już tutaj wiele razy mówiłyśmy, że są one "na oko" Chyba, że masz jakiś full wypas gdzie wrzucasz wszystkie dane typu waga, wiek itp, choć i w takie cuda bym nie wierzyła. Mówią, że ważne jest przy spalaniu tłuszczu utrzymywać puls na jakimś określonym poziomie i ćwiczyć ponad pół godziny bo dopiero wtedy zaczynamy ten tłuszcz wypalać.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 23:38   #806
Biala magia
Raczkowanie
 
Avatar Biala magia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez ileenka Pokaż wiadomość

Mam też dylemat, bo nie wiem czy mój licznik dobrze działa. Pokazuje mi, że moja prędkość jeżdzenia to średnio 19km. I przy 40 minutach ćwiczeń spalam 140kcal. Nie wiem czy sugerować się tymi pomiarami czy ćwiczyć po prostu na czaS? 140 kcal przy moich 85 kg to chyba trochę mało, hmm jak myślicie??
Na 100% spalasz więcej kalorii, pewnie gdzieś około 300-400 kcal.
Nie przejmuj się tym, tylko po prostu regularnie ćwicz te 40 minut, a efekty na pewno będą.

Edytowane przez Biala magia
Czas edycji: 2013-07-28 o 21:01
Biala magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 18:32   #807
berry93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 108
Orbitrek

Witam. Mam 20 lat, mierzę 1.73 i ważę 58 kg. Chcę spaść do 55kg i ujędrnić ciało. Mam orbitrek i ćwiczenia na nim to niestety moja jedyna forma aktywności (mam siedzący tryb życia). Moja kondycja zawsze była kiepska. Po 8-10 min. (1.5 km, prędkość średnio 10-11km/h) ćwiczeń leje się ze mnie, nie daję już rady. Dbam o dietę. Czy mogę spodziewać się jakichkolwiek efektów po ćwiczeniach 10-15 min. dziennie? Pozdrawiam
berry93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 10:30   #808
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Orbitrek

Zwolnij może trochę i wydłuż czas ćwiczeń. Musisz nabrać kondycji
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 11:24   #809
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez berry93 Pokaż wiadomość
Witam. Mam 20 lat, mierzę 1.73 i ważę 58 kg. Chcę spaść do 55kg i ujędrnić ciało. Mam orbitrek i ćwiczenia na nim to niestety moja jedyna forma aktywności (mam siedzący tryb życia). Moja kondycja zawsze była kiepska. Po 8-10 min. (1.5 km, prędkość średnio 10-11km/h) ćwiczeń leje się ze mnie, nie daję już rady. Dbam o dietę. Czy mogę spodziewać się jakichkolwiek efektów po ćwiczeniach 10-15 min. dziennie? Pozdrawiam
Ja na Twoim miejscu postawiłabym na trening siłowy. Ćwicząc tylko cardio z taką wagą i wzrostem pewnie stracisz głównie mięśnie. Natomiast trening siłowy nie zrobi z Ciebie kulturystki i nie musi rozbudować nadmiernie mięśni (bo wiem, że tego się boją dziewczyny), a ujędrni ciało, a ewentualny tłuszczyk zastąpią mięśnie, które są jędrne i na dodatek centymetry polecą w dół
W ogóle możliwe, że nie wytrzymujesz dłużej niż 10-15 minut na orbitreku dlatego, bo masz małą masę mięśniową i przez to mało energii. Chociaż tutaj specjalistką nie jestem i to po prostu moja dedukcja.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 14:57   #810
berry93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 108
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu postawiłabym na trening siłowy. Ćwicząc tylko cardio z taką wagą i wzrostem pewnie stracisz głównie mięśnie. Natomiast trening siłowy nie zrobi z Ciebie kulturystki i nie musi rozbudować nadmiernie mięśni (bo wiem, że tego się boją dziewczyny), a ujędrni ciało, a ewentualny tłuszczyk zastąpią mięśnie, które są jędrne i na dodatek centymetry polecą w dół
W ogóle możliwe, że nie wytrzymujesz dłużej niż 10-15 minut na orbitreku dlatego, bo masz małą masę mięśniową i przez to mało energii. Chociaż tutaj specjalistką nie jestem i to po prostu moja dedukcja.
Dziękuję za odpowiedź
berry93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:15:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.