Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 08:22   #31
lajfentuzjast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 56
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Cytat:
Napisane przez wilczus Pokaż wiadomość
macie jakieś doświadczenia ze studiem urody w Parku Wodnym ?
zabieg elektrokoagulacji wykonuje tam lekarz ....
Takie zabiegi powinien wykonywać lekarz! Są oczywiście również zabiegi, które mogą być wykonywane przez kosmetologów, ale przed zabiegiem warto zapytać o jego kwalifikacje i ukończoną edukację (studia czy dwutygodniowe kursy?).

Wracając do tematu naczynek. Bardzo dobre rezultaty przynoszą zabiegi wykonywane głowicą Harmony xl, poszukajcie gabinetów, które posiadają taki sprzęt.
Pamiętajcie, że sprzęt w jaki wyposażony jest dany salon/gabinet to jeden z wyznaczników jakości danego miejsca. Przed zabiegiem koniecznie dowiedzcie się czy pracują w salonie lekarze, jakie kwalifikacje mają pracownicy i na jakim sprzęcie pracują. Czy ten sprzęt posiada certyfikaty czy nie.
lajfentuzjast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 22:59   #32
alvarezik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Sloneczna_Majorka mogłabyś podać więcej szczegółów? jaka cena, ile zabiegów potrzebowałaś? I może głupie pytanie, ale czy dla mężczyzn również są zabiegi wykonywane?

Zauważyłem też, że dwie koleżanki pochwaliły salon Vesuna. Czy ktoś może podzielić się szerszą opinią na temat tej firmy?

Edytowane przez alvarezik
Czas edycji: 2013-02-28 o 23:01
alvarezik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 19:04   #33
domiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Czy polecacie jeszcze jakieś gabinety z obecnie działających w Krakowie? sprawdziłam cennik Vesuna w Krokusie i niestety jest drogo, natomiast zainteresowało mnie Studio Piękna na Lubicz- proszę o opinie.
domiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 19:17   #34
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

podbijam temat - zależy mi na usunięciu pojedynczego, lecz bardzo widocznego naczynka na twarzy... mozecie cos polecic w krakowie???
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:23   #35
mathilde9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Ja ponad rok temu miałam usuwane naczynko na policzku w consensusie, wtedy te zabiegi robiła mi dr Jasiewicz. jestem jak najbardziej zadowolona bo pani doktor jest naprawdę cudowna, a i reszta obsługi bardzo miła. naczynko jest prawie niewidoczne (mam jeszcze przyjść na zabieg ale jakoś się nie mogę zebrać, bo widać to już tylko jak się przypatrzy). Mi jednak mówiono że lato nie jest najlepszym okresem na tego rodzaju zabiegi, trzeba pamiętać o filtrze na to miejsce codzienni!
mathilde9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 10:12   #36
patka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 54
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Ja polecam Dermed w Krakowie,1 sesja pamietam 250 zl,buzia jak u lalki za pare dni po zabiegu,dodam ze lecialam niedlugo po samolotem i sie przerazilam bo mialam wrazenie ze wszystko sie pootwieralo znowu Ale wrocilo do normy.Teraz jestem w ciazy i znowu naczynka wyskakuja na mojej twarzy,czekam z niecierpliwoscia na rozwiazanie i jak najszybciej lece do Krakowa,pozdrawiam
patka118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 10:04   #37
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Cytat:
Napisane przez Lila84 Pokaż wiadomość
Moja skora jest wyjątkowo wrażliwa, płytko unaczyniona. Dlatego zdecydowałam sie na wykonanie serii zabiegów IPL. Zabiegi wykonywałam w miesięcznych odstępach, jestem bardzo zadowolona z efektów. Z zabiegów korzystałam w Krakowie salon Estetica. Przed zabiegiem lekarz przeprowadzał wywiad medyczny w celu sprawdzenia czy pojawiają się przeciwwskazania.
ile cie to kosztowalo?

czy rumien schodzi takze?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 10:53   #38
majeranekoregano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 43
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

niestety nasza słowiańska uroda ma to do siebie, że się pojawiają pękające naczynka, no niestety ładnie to nie wygląda. Ale dobrze, że można się pozbyć problemu, ja też niestety mam z tym problem i się wybieram do Dermedu, chodziłam tam na inne zabiegi więc wiem, że będzie wszystko dobrze zrobione. Dam znać, jak już będę po
majeranekoregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 13:27   #39
nujma
Przyczajenie
 
Avatar nujma
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Jestem miesiąc po zamykaniu naczynek laseremHarmony Xl i rezultaty są rewelacyjne. Wcześniej miałam elektrookoagulacje i żadnego efektu. Po laserze pieknie zamknęły mi sie 2 większe naczynka na nosie i cała drobna siateczka wokół skrzydełek zniknęła.
Zabieg wykonywałam w J'adore Instytut.
nujma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 22:39   #40
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

a vesuna w bonarce? warto tam spróbować z zamykaniem naczynek? w dermed cena 200zł to za pojedyńcze naczynko czy całą buzie?
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 18:17   #41
ewcia0430
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Niestety Dermed wysłał laser na naczyńka do serwisu. Potrwa to kilka tygodni Podobno to nie pierwsza taka sytuacja. Wiec pewnie te zabiegi będzie można wykonać w lutym? Dla mnie to za późno. Chcę wykorzystać okres zimowy żeby skończyć serię. Też szukam dobrego miejsca, w którym skutecznie wykonują te zabiegi. Mój problem to silny rumień na obu policzkach. Robiłam już 5 zabiegów z IPL i 3 zabiegi z Vasculight w innych miastach. Niestety nie zauważyłam żadnego efektu Stracone pieniądze.
ewcia0430 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 15:39   #42
SalonCeleste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Warto zdać sobie sprawę, z jakiego powodu rozszerzone naczynka pojawiają się na skórze. Mogą być nabyte w przebiegu schorzeń ogólnoustrojowych lub chorobach skóry – np. nadciśnienia tętniczego, choroby wątroby, zaburzeń hormonalnych, tocznia rumieniowatego czy trądziku różowatego. Ich pojawienie się może być uzależnione także od nadmiernej ekspozycji na słońce, wiatr czy mróz. Przyczyną może być ciąża, a czasem powstają bez wyraźnego powodu.


Z zamykaniem rozszerzonych naczynek świetnie radzi sobie Laser Nd: YAG Fotona, gwarantujący wysoki poziom precyzji. Likwiduje zmiany naczyniowe, naczyniaki rubinowe, trądzik i rumień.
Jak działa? Podczas zabiegu wiązka lasera pochłaniana zostaje przez barwnik krwi i zamieniana w ciepło. Woda z tkanki zostaje odparowana, a rozszerzone naczynko zamknięte.
Podczas naświetlania skóra jest chłodzona zimnym powietrzem, by zminimalizować odczucia dyskomfortu.
Użycie lasera jest skuteczne w zamykaniu dużych jak i małych naczynek, głębokich oraz płytkich.
SalonCeleste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:18   #43
me_gi321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Do zamykania naczynek najlepszy jest IPL. Często daje efekty już po pierwszym zabiegu, a czasem trzeba go powtórzyć. W Krakowie możecie znaleźć IPL w Consensusie - consensusmed.pl na stronce znajdziecie dokładny opis zabiegu i to jak się do niego przygotować. Zabieg jest trochę bolesny, ale żeby zamknąć naczynka chyba można trochę pocierpieć najważniejsze są efekty!
me_gi321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 13:12   #44
LittleBigAngel
Przyczajenie
 
Avatar LittleBigAngel
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Z nowszych miejsc w Krakowie gdzie zamykają naczynka jest Clinic Vivien na Karmelickiej. Bardziej szczegółowy opis zabiegu, jego przebieg i przeciwwskazania można przeczytać - http://vivienclinic.pl/zamykanie-naczynek/ Do wykonania zabiegu wykorzystywany jest Dual Laser sPTF+, który jest nowszą i podobno bardziej skuteczną technologią niż laser IPL. Sama jeszcze nie testowałam, ale się przymierzam do serii zabiegów ponieważ jak narazie spotykam z samymi dobrymi opiniami.
LittleBigAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 14:02   #45
smilenow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 82
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Przymierzam się do usuwania naczynek laserem zaraz jak puszczą mrozy, ale mam małe wątpliwości od zawsze i jak pamiętam zarówno dermatolożka jak i kosmetyczki mówiły, że poza naczynkową mam niestety płytko unaczynioną cerę. Przeglądałam kilka ofert z krk, m.in. http://vesuna.pl/blog/laseroterapia/...aczynek-krakow i dwa szybkie pytania: ktoś z was zamykał przy płytkim unaczynieniu, a jeżeli tak to jak długo miałyście buraka? Super jak ktoś w bonarce robił i może jakieś spostrzeżenia.
smilenow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 12:33   #46
alvarezik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zamykanie naczynek-Kraków(rumieńce na policzkach)

Przez ostatnie 4 lata miałem kilkanaście (chyba 15, ale już w sumie straciłem rachubę) zabiegów IPL, więc chciałem się podzielić wrażeniami.

Przede wszystkim, nie nastawiajcie się na natychmiastowe rezultaty, u mnie potrzeba było jak wspomniałem wiele zabiegów, żeby efekt był zadowalający. Problemem był rumień na policzkach i nosie, teraz mogę powiedzieć, że jest naprawdę dużo lepiej, choć rumień nie zniknął całkowicie - jednak mocno się zmniejszył, a tam gdzie został nie odznacza się już jak kiedyś.

Wydałem mnóstwo kasy (oczywiście pojęcie względne, u mnie jeden zabieg kosztował średnio 200zł), ale prawdę mówiąc nie żałuję. Nie boję się przeglądać w lustrze, moja pewność siebie na pewno trochę wzrosła, mam mniejszy problem, żeby "wyjść do ludzi".

Choć rumień to "defekt" fizyczny, to jednak potrafi niezwykle mocno dotknąć sfery mentalnej. Mnie kosztował swego czasu bardzo dużo zdrowia psychicznego, kiedy się denerwowałem objawy wzrastały, co powodowało dalszy stres. Teraz na pewno jestem bardziej dojrzałą osobą i potrafię bardziej kontrolować swoje emocje, co wpływa w jakimś stopniu łagodząco na cerę, jednak wpływ zabiegów był mimo wszystko nieoceniony. Oczywiście teraz bardziej dbam o cerę. W czasie słonecznych dni nie rozstaję się z kremem 50+, ale w sumie to tyle, jeśli chodzi o kosmetykę twarzy.

Podsumowując, zła informacja jest taka, że całkowite pozbycie się rumienia, przynajmniej korzystając z IPL jest moim zdaniem niemozliwe. Można jednak go zredukować do poziomu sexi plamki do czego potrzebne są, masa cierpliwości i sporo pieniędzy (IPL), praca nad sobą w kwestiach emocjonalnych, oraz systematyczna pielęgnacja twarzy. Życzę wszystkim powodzenia w walce z tym doskwierającym problemem

xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-08-28 o 16:38 Powód: reklama
alvarezik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-12 13:33:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.