nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 21:12   #3871
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja zauważyłam, że mój CS 180 zróżowiał Był żółty, a teraz na buzi różowy.. gdybym zmieniała krem lub bazę - to rozumiem, ale nie zmieniłam nic a ten tak z dnia na dzień zmienił kolor... Przechowywać też przechowywałam dobrze, więc nie wiem co się stało ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 14:02   #3872
mad_cz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: pytanie do użytkowniczek REVLON Colorstay

czesc,
mam takie pytanie czy zna może któraś z Was albo stronke albo sklep gdzie można kupić więcej niż jedynie pare pierwszych odcieni. Mam cerę może to dziwnie zabrzmi ale bardziej oliwkową poszukuje juz od jakiegoś czasu odpowiedniego podkładu i nic. chciałam wypróbować właśnie revlon ale np rich tan który oglądałam w superfarm jest ...troche za pomarańczowy. na allegro tez sa aukcje tylko z paroma kolorkami a na stronce revlona widziałam ze kolorów mają bardzo duzo i można idealnie dobrać sobie podkład.
z góry dziekuje za odpowiedz:P
mad_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 19:39   #3873
han111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a gdzie można dostać próbki? myślałam, że są niedostępne, ale wiele dziewczyn pisało, że takowych używało. są dostępne w internecie czy np. w Douglasie można dostać?
han111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 20:18   #3874
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez han111 Pokaż wiadomość
a gdzie można dostać próbki? myślałam, że są niedostępne, ale wiele dziewczyn pisało, że takowych używało. są dostępne w internecie czy np. w Douglasie można dostać?
Tak, można dostać próbki w Douglasie Ja skorzystałam z tej opcji i dzięki temu dobrałam odpowiedni kolor
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 18:17   #3875
widzimis
Raczkowanie
 
Avatar widzimis
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 60
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Nie wiem co mnie podkusilo... kupilam sobie CS w kolorze buff...

Pare miesiecy temu testowalam i bylo ok... teraz stwierdzilam, ze skoro ok to kupie bez kolejnych testow...
No i zaluje... krycie jest conajmniej marne albo ze mna cos nie tak... nakladam i pedzlem i paluszkami i wklepuje... a moich drobnych potradzikowych blizn zakryc nie chce... a i buzia jakos dziwnie w nim wyglada
Liczylam, ze chociaz CS mi zakryje te blizny... dodam, ze buzke mam delikatna i jakiegos mega krycia nie potrzebuje.... No i rozczarowanie...
o tyle dobrze, ze kolor idealnie dobrany...
widzimis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 19:33   #3876
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja też kolor dobrałam idealnie, co bardzo rzadko mi się zdarza

Próbowałam nakładać go palcami, ale efekt był tragiczny, najlepszy daje użycie gąbeczki do aplikacji
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 11:25   #3877
dusiek_pusiek
Wtajemniczenie
 
Avatar dusiek_pusiek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mój pokój
Wiadomości: 2 417
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
A czy na tych nowych opakowaniach jest wzmianka o soflex? Ciekawie mnie to strasznie, a nie mam okazji sprawdzenia w drogerii, bo jest za daleko
Mi sie wydaję, że na tych nowych opakowaniach nie ma wzmianki o soft flex, bo teraz produkują tylko te z SF a kiedyś było to powdzielone na ten z SF i bez SF
__________________

Ł.
dusiek_pusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 12:25   #3878
agnes630
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Wink Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czesc Dziewczyny
Prosze doradzcie mi jaki kolor mam wybrac z Revlonu Colorstay///Uzywam obecnie nr 180 sand beige do cery meszanej i niestety wysuszyl mi skore ,mam po nałozeniu taka napieta.Pozatym bardzo uwidacznia mi pory kolo nosa..
Zastanawiam sie czy jesli wybiore do skory normalnej i suchej to czy nie bedzie tak samo.?
No i wazny kolor.Podobno do cery normalnej kolory sa ciemniejsze.Ten ktory posiadam jest ok.i chcialabym chociazby podobna tonacje.Mam sere mieszna w punkcie T a reszta to cera sucha.
agnes630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 16:08   #3879
ank1
Przyczajenie
 
Avatar ank1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

czesc dziewczyny
czy ktoras z was moglaby mi pomoc mniej wiecej dobrac kolor podkladu (do cery tlustej)
przeczytalam prawie caly watek, ma wiele dobrych opinii i chcialabym go sprobowac, niestety nie mam mozliwosci kupic go w sklepie, poniewaz nigdzie w moich stronach go nie ma
aktualnie uzywam koloru warmest beige z avonu (najciemniejszy) i sand sable z maybelline (z tym,ze jest trochę za jasny)
mam nadzieje,ze cos doradzicie
pozdrawiam
ank1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 17:30   #3880
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ank1 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
czy ktoras z was moglaby mi pomoc mniej wiecej dobrac kolor podkladu (do cery tlustej)
przeczytalam prawie caly watek, ma wiele dobrych opinii i chcialabym go sprobowac, niestety nie mam mozliwosci kupic go w sklepie, poniewaz nigdzie w moich stronach go nie ma
aktualnie uzywam koloru warmest beige z avonu (najciemniejszy) i sand sable z maybelline (z tym,ze jest trochę za jasny)
mam nadzieje,ze cos doradzicie
pozdrawiam
Musisz przeszukać ten wątek, jakiś miesiąc temu dziewczyny wstawiły dobre zestawienie kolorystyczne. Wymienione zostały podkłady wpadające w żółć / róż.
Może być ciężko tak w ciemno dobrać kolor. Jeśli ten kolor warmest beige ci pasuje to myślę że musisz patrzeć na podkłady powyżej 180.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:08   #3881
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny wiecie może ile kosztuje Colorstay w UK?
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 14:17   #3882
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie może ile kosztuje Colorstay w UK?
12,50 w Superdrug i Boots
Ja kupiłam w promocji (która co jakiś czas się pojawia 3 za 2). Kupiłam 2 podkłady i tusz Max Factor. Wychodzi na to że tusz miałam gratis.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:27   #3883
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
12,50 w Superdrug i Boots
Ja kupiłam w promocji (która co jakiś czas się pojawia 3 za 2). Kupiłam 2 podkłady i tusz Max Factor. Wychodzi na to że tusz miałam gratis.
czyli nie opłaca się wieźć ze sobą, tylko kupić na miejscu dzięki wielkie za odpowiedź
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:46   #3884
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
czyli nie opłaca się wieźć ze sobą, tylko kupić na miejscu dzięki wielkie za odpowiedź
Niby tak, ale ja np. nie mogłam znaleźć wielu odcieni. Może to zależy od miasta i jakieś większe mają większy wybór. Ale w szafie z kosmetykami Revlon było opisane jakie są odcienie i ,,tylko'' od 110 do chyba 250.

A ja chciałam 300 albo 320 - coś w żółć a niestety tych nie było.
Następnie były od 330 i ciemniejsze.

Nawet nie wiem jak w sumie w Polsce wygląda z odcieniami czy jest dostęp do wszystkich.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 16:07   #3885
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Niby tak, ale ja np. nie mogłam znaleźć wielu odcieni. Może to zależy od miasta i jakieś większe mają większy wybór. Ale w szafie z kosmetykami Revlon było opisane jakie są odcienie i ,,tylko'' od 110 do chyba 250.

A ja chciałam 300 albo 320 - coś w żółć a niestety tych nie było.
Następnie były od 330 i ciemniejsze.

Nawet nie wiem jak w sumie w Polsce wygląda z odcieniami czy jest dostęp do wszystkich.
coś Ty? oj niedobrze ja właśnie 300 używam
dla zainteresowanych - pomimo swojego wysokiego numerku 300 golden beige jest tylko ciut ciemniejszy od 180 i co najważniejsze w tej samej żółtawej tonacji
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:19   #3886
lolka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: siedlce/białystok
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej! od dłuższego czasu śledzę ten wątek ale wydaje mi się, że nie padła żadna jednoznaczna odpowiedź na nurtujące mnie pytanie swoją drogą widziałam, że ktoś pytał też oto na poprzedniej stronie. ale do rzeczy zastanawiam się ciągle jaka formułę powinnam wybrać czy wersję do skóry suchej/normalnej czy mieszanej/tłustej. do tej pory testowałam kolor 150 buff w wersji dla cery suchej/normalnej i generalnie był ok chociaż wolałabym ciutkę jaśniejszy. stąd też moje pytanie czy jeśli wybrałabym formułę dla skóry mieszanej/tłustej to ten sam odcień czyli 150 buff byłby odrobinę jaśniejszy? z góry dziękuję za wszelkie sugestie. pozdrawiam
lolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 16:51   #3887
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez lolka87 Pokaż wiadomość
hej! od dłuższego czasu śledzę ten wątek ale wydaje mi się, że nie padła żadna jednoznaczna odpowiedź na nurtujące mnie pytanie swoją drogą widziałam, że ktoś pytał też oto na poprzedniej stronie. ale do rzeczy zastanawiam się ciągle jaka formułę powinnam wybrać czy wersję do skóry suchej/normalnej czy mieszanej/tłustej. do tej pory testowałam kolor 150 buff w wersji dla cery suchej/normalnej i generalnie był ok chociaż wolałabym ciutkę jaśniejszy. stąd też moje pytanie czy jeśli wybrałabym formułę dla skóry mieszanej/tłustej to ten sam odcień czyli 150 buff byłby odrobinę jaśniejszy? z góry dziękuję za wszelkie sugestie. pozdrawiam
chcesz kupować wersję dla cery tłustej, chociaż masz suchą - dobrze rozumiem? to chyba nie jest najlepszy pomysł, nabawisz się konkretnego przesuszenia cery
skoro potrzebujesz jaśniejszego, to może ivory 110 ?
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 20:04   #3888
fruzia1113
Przyczajenie
 
Avatar fruzia1113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez lolka87 Pokaż wiadomość
hej! od dłuższego czasu śledzę ten wątek ale wydaje mi się, że nie padła żadna jednoznaczna odpowiedź na nurtujące mnie pytanie swoją drogą widziałam, że ktoś pytał też oto na poprzedniej stronie. ale do rzeczy zastanawiam się ciągle jaka formułę powinnam wybrać czy wersję do skóry suchej/normalnej czy mieszanej/tłustej. do tej pory testowałam kolor 150 buff w wersji dla cery suchej/normalnej i generalnie był ok chociaż wolałabym ciutkę jaśniejszy. stąd też moje pytanie czy jeśli wybrałabym formułę dla skóry mieszanej/tłustej to ten sam odcień czyli 150 buff byłby odrobinę jaśniejszy? z góry dziękuję za wszelkie sugestie. pozdrawiam
witam, ja mam skórę suchą, jasną karnację i zakupiłam odcień ivory dla skóry cuchej - jest ładny, jasny... użyłam dopiero kilka dni i tak na marginesie obawiam się go, choć efekt prawdę powiedziawszy jak dla mnie rewelacyjny, że może mi zaszkodzić na buźkę... wcześniejsze recenzje mówiły o przesuszaniu, wręcz niszczeniu cery, no poużywamy zobaczymy, choć jak zaszkodzi to będzie wieeeelka szkoda, bo wydaje mi się, że znalazłam ted jeden jedyny podkład!
fruzia1113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 20:21   #3889
lolka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: siedlce/białystok
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hmm generalnie mam cerę raczej normalną, teraz z uwagi no porę roku może odrobinę bardziej suchą niż zwykle ale strefa T pozostaje raczej bez zmian - czyli problematyczna ze skłonnością do przetłuszczania i to raczej ze względu na porę roku zastanawiałam się czy nie byłoby lepiej wziąć czegoś co może dodatkowo nawilży narażoną na zimno skórę testowałam 150 buff do suchej bo akurat ten kolor nie był dostępny w innej formule, dlatego zastanawiam się czy w wersji dla skóry mieszanej/tłustej nie byłby jaśniejszy. gdyby tak było miałabym kolor idealny Ivory zdecydowanie odpada gdyż moim zdaniem zawiera różowawe tony, a ja szukam czegoś bardziej żółtego co przykryje moje czerwone przebarwienia. wydaje mi się, że te różowe tony nie komponowałyby się zbyt dobrze z moimi czerwonościami i wyglądałabym jak różowa świnka... hehehe dzięki za wszystkie odpowiedzi
lolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 22:09   #3890
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

lolka87 nie wiem, czy dobrze mi się wydaje, ale chyba do suchej są jaśniejsze...
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 22:27   #3891
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

zdecydowanie jasniejsze są do tlustej tutaj przyklad- 330 natural tan do suchej (n/d) jest ciemniejszy niz do tlustej (c/o) :
1) swiatlo dzienne
2) swiatlo sztuczne

jedna dziewczyna wklejala link z 10stron wczesniej, czasem warto przejrzec choc troche
edit: a nawet 5 stron- na stronie 98

a tutaj rozpiska- moze byc pomocna:

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
no tak, ale ja chciałam zwrócić uwagę na aukcje, gdzie sprzedają podróby [tak, istnieje podróba Revlona.. gdzieś widziałam buteleczkę - jak znajdę, to wrzucę zdjęcie].



cała rozpiska:
skóra mieszana/tłusta
110 IVORY [bardzo jasny odcień - bardziej różowy]
150 BUFF [bardzo jasny odcień - bardziej żółty]
180 SAND BEIGE [żółty]
220 NATURAL BEIGE [róż]
250 FRESH BEIGE [róż]
300 GOLDEN BEIGE [żółty]
310 WARM GOLDEN [żółty]
320 TRUE BEIGE [wpada w róż]
330 NATURAL TAN [żółty]
340 EARLY TAN [żółty]
350 RICH TAN [żółty]
360 GOLDEN CARAMEL [żółty]
370 TOAST [żółty]

skóra normalna/sucha
110 IVORY [blady róż]
150 BUFF [blady piasek]
180 SAND BEIGE [żółty]
200 NUDE [różowo-żółty, wtapia się]
220 NATURAL BEIGE [róż]
240 MEDIUM BEIGE [żółty]
250 FRESH BEIGE [róż]
320 TRUE BEIGE [wpada w róż - trzeba sprawdzić samemu]
330 NATURAL TAN [żółty]
370 TOAST [żółty]

listę podarowała mi koleżanka pracująca w Douglasie. Również ona sprawdziła który kolor wpada w jaką tonację - dlatego proszę pisać własne spostrzeżenia, bo nie do końca ufam jednemu oku [czytaj: nie biorę odpowiedzialności za oznaczone tonacje].
enjoy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2298.jpg (36,9 KB, 325 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2300.jpg (36,4 KB, 300 załadowań)
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-02-04 o 22:31
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 06:38   #3892
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ale buff do tłustej jest jaśniutki! Czemu nie może być taki sam do suchej??
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 08:19   #3893
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny a czy któraś z Was stosowała CS do cery suchej mając mieszaną? Strefa T to masakra u mnie, szczególnie nos i okolice - olej. Niestety nieświadoma stosowałam sporo "wysuszaczy" kosmetycznych, teraz zamieniam wszystko na nawilżające, trochę czytam o kwasach. Powiedzcie mi czy jest sens czy podkład się nie będzie trzymał??

No o problem z kolorem bo do tłustej miałam 180 (za jasny) potem poczytałam wątek i wzięłam300 i ten był w miarę ok

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2011-02-05 o 08:21
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 09:21   #3894
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

kurde ja tez mam problem z kolorem i ze skumaniem kolorów,bo mam kolor nude nr 200 i jest za jasny czyli 180 tez bedzie za jasny? czy po prostu taki sam,ale w innym odcieniu? jestem brunetka o ciemnych oczach teraz mam twarz bez opalenizny w odcieni żółci i nie moge dobrac naturalnego koloru tego podkłądu,a drugi na wiosne jak zaczne sie opalac chciałabym miec ciutke ciemniejszy opalam sie na braz,przegladałam nieco watek,ale żeby cały przejrzeć to chyba pół dnia bym musiała siedziećwiec przede wszystkim chciałabym zapytac: czy numeracja odpowiada ściemnieniu koloru? czy jedynie chodzi o odcien róz i żółć? bo połapac sie nie mogę,jestem z małej miejscowosci nie mam mozliwosci porowanania gdzies w drogeriach tego podkładu,a chciałabym w koncu zamówic dwa żeby oszczęzić na wysyłce jeden do nieopalonej skóry naturalny nie rózowy drugi na opalona skóre na lato juz HELP ME
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 10:08   #3895
uncertainty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a ja mam inny problem... czym można zmyć ten podkład i umyć pędzel?
uncertainty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 12:21   #3896
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, mogłybyście zerknąć na te zdjęcia opakowania revlona? Kupiłam właśnie na allegro, użyłam trzy razy i niezbyt jestem zadowolona. Jakoś dziwnie zastyga, osadza się na skórkach i słabo kryje. Nie pamiętam już dokładnie działania Colorstaya, ostatnio używałam ponad rok temu, ale boję się że teraz kupiłam podróbę. Zwłaszcza, że napisy na buteleczce są jakieś dziwne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00268.jpg (88,8 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00270.jpg (99,4 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00271.jpg (88,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00274.jpg (88,8 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez Integral
Czas edycji: 2011-02-06 o 12:29
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 12:50   #3897
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ten podkład wygląda na orginalny, tak teraz wyglądają nowe słoiczki. Sama już taki posiadam.

A co do zmywania podkładu z twarzy ja używam płyny micelarne, a później jeszcze oczyszczam twarz żele.
Co do mycia pędzli - ja używam szamponu dla dzieci Babydream. Tani i według mnie dobrze czyści, zwłaszcza że ja myje pędzel po każdym użyciu.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 12:57   #3898
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mój wygląda dokładnie tak samo, kupiłam w douglasie więc na pewno jest oryginalny. może zależy jak nakładasz? raz nałożyłam palcami i wyglądało to fatalnie (może to kwestia wprawy, a pędzlem jest ok.

co do pędzla to ja też myję szamponem po każdym użyciu, ale szczrze mówiąc ciężko schodzi ;/
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 13:42   #3899
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wielkie dzięki. Miałam wątpliwości, bo Colorstay to zawsze był podkład który ratował mnie w każdej sytuacji, bo niezależnie od stanu mojej skóry, zawsze wyglądał na mnie rewelacyjnie. Może rzeczywiście po prostu wyszłam z wprawy w jego nakładaniu A jakim pędzlem nakładacie? Flat Topem?
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 18:27   #3900
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja używam Flat topa z E.L.F. Szybko wysycha.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.