NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-25, 17:30   #4141
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
No właśnie miałam wrażenie, że o czymś zapomniałam to Deborah "biedronka", a w niej rozświetlacz i róż; jednak ja je stosuję najczęściej jako cienie.

Ja mam trójkę i jest w odcieniu średniego beżu; czwórka jest troszkę ciemniejsza. Ten puder dość mocno kryje, nie wiem jakich używasz odcieni?
Oligo można używać oddzielnie, mam ten ciemniejszy odcień. W recenzjach wiele osób pisze, że nie widać efektu tego jaśniejszego koloru. Baza raczej lekko rozświetla, nie przyciemnia skóry i nie daje efektu choinki. Weź lepiej próbkę w aptece ogólnie jest przyjemna, ale mnie nie powala na kolana. Zużyję ją bez zmuszania się, ale drugi raz chyba nie kupię.
Najczęściej ciepłych, miodowych beży.. Pasują do mnie idealnie
uważasz że ten byłby za ciemny?
Brzmi nieźle jak rozświetla Faktycznie, próbki nie wpadłam na to
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Organzzo nie ma za co Za 70 zł to bym wzięła nawet w ciemno
to nad czym ja się zastanawiam jednak przemyślę decyzję do jutra (chyba )
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To taki delikatny bez, lekko nadaje kolor. Nie ma drobinek, okazal sie bardzo wydajny. Utrzymuje przecietnie, jak to blyszczyki. Dlatego nosze go zawsze w torebce.

Ma smak i zapach cappuccino.
Beż powiadasz... u mnie wygląda brzoskwiniowo dziękuję za informację
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 17:30   #4142
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Rena,do takiego zbiorku dąże, i przyznam,że powoli mi to sie udaje
Podroze, utrzymanie samochodu itp. siebie itp ucza miec dokladnie tyle ile potrzebujesz.
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Reno a czy on faktycznie dobrze rozświetla, kryje sińce?? Nie zbiera sie w zmarszczkach?
Tak naprawde rozswietla. Ja od urodzenia mam cienie pod oczami, taka genetyka. Korektor pod oczy to najwazniejszy element makijazu.

Mam jeszcze drugi, ale z uwagi na zniszczone wieczko nie mialam go kosmetyczce podrecznej. Ten to juz daje ekstremalne krycie (np do silnego swiatla, zdjec etc.), ale nie polecam go na codzien, bo moze wysuszyc. Na codzien wystarcza l'oreal.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg art deco.jpg (82,9 KB, 63 załadowań)
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 17:36   #4143
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Estello, a jak oceniasz blyszczyk YSL?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 17:36   #4144
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Rena dziekuje za odpowiedź
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 18:23   #4145
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Fajne zakupy, szczególnie błyszczydła śliczne
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
maja55 - jaka jest nazwa tej paletki Klinika - jest po prostu boska.
Paletka Clinique to Polar Blue
Bardzo bałam sie, że efekt może być bazarowo - tandetny, ale zakochałam się!
W połączeniu z fioletem z frosted lily jest tak..cudnie
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny na wszystkie pytania postaram się odpisać jutro, dziś już nie dam rady. Btw. Marshmallow Electro jest u mnie w dużej tubce z rysunkiem twarzy - super odcień i zapach.
Tester tego błyszczyka też miał kobiecą twarz, jednak mój produkt był bez buźki
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 18:27   #4146
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

MagJa, w Twoim avatarze jest Twoja kotka Ginger?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 18:45   #4147
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Ja nie Rena ale dorzuce swoje trzy grosze Otoz, ja w swojej kosmetycznej karierze zuzylam juz 3 opakowania Touche Magique i uwazam ze jest najlepszy... spokojnie mozna go porownywac z wysokopolkowymi. Zawiera wit c ktora odzywia skore wokol oczu,nie wysusza.Wygladza,rzeczywi scie rozswietla (trzeba tylko uwazac zeby nie wybrac zbyt ciemnego koloru,bo mi juz to sie raz zdarzylo-bylo kiepsko)
Absolutnie sie nie zbiera w zalamaniach powieki ,nie wazy sie-skora jest bardzo wygladzona,no i co najwazniejsze bardzo dobrze maskuje cienie pod oczkami
Polecam
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 19:12   #4148
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Iceflower
Rozświetlacz + róż to coś w sam raz dla mnie. Nigdy nie widziałam takiej "biedronki". Dawno to kupiłaś
W wakacje 2006:/ widziałam te biedronki (były też pszczółki i robaczki zielone, ale chyba z cieniami) w sklepach Gler. Może gdzieś jeszcze je znajdziesz Opakowanie jest bajeranckie, ale zawartość przeciętna
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Najczęściej ciepłych, miodowych beży.. Pasują do mnie idealnie
uważasz że ten byłby za ciemny?
Brzmi nieźle jak rozświetla Faktycznie, próbki nie wpadłam na to
Skoro miodowych to mógłby być dobry, ale najlepiej jak sprawdzisz to w perfumerii - ja się malowałam moją 03 w Sephorze
Próbki są w aptekach, więc nie powinno być problemu.
Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Estello, a jak oceniasz blyszczyk YSL?
Ubóstwiam go - dałam mu 5 gwiazdek. Nawet gdy kolor się zetrze to zostają drobinki i bardzo ładnie to wygląda. Usta są długo nawilżone, a co najważniejsze genialnie błyszczy. Sprawdź w sklepie, bo gdy ja to zobaczyłam to przepadłam
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Tester tego błyszczyka też miał kobiecą twarz, jednak mój produkt był bez buźki
Dziiiwne, u mnie jest z babeczką. Kolor jest fajny - jasno różowo przezroczysty ze złotawymi drobinkami.
Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Ja nie Rena ale dorzuce swoje trzy grosze Otoz, ja w swojej kosmetycznej karierze zuzylam juz 3 opakowania Touche Magique i uwazam ze jest najlepszy... spokojnie mozna go porownywac z wysokopolkowymi. Zawiera wit c ktora odzywia skore wokol oczu,nie wysusza.Wygladza,rzeczywi scie rozswietla (trzeba tylko uwazac zeby nie wybrac zbyt ciemnego koloru,bo mi juz to sie raz zdarzylo-bylo kiepsko)
Absolutnie sie nie zbiera w zalamaniach powieki ,nie wazy sie-skora jest bardzo wygladzona,no i co najwazniejsze bardzo dobrze maskuje cienie pod oczkami
Polecam
Też mam Touche Magique i bardzo go polubiłam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:27   #4149
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Nie widziałam nigdzie takich robaczków od Deborah, a u nas nie ma sklepu Gler. No nic, skoro zawartość przeciętna, to chyba nie będę rozpaczać. Chociaż wygląda cudownie na zdjęciu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:39   #4150
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie, dzieczyny
Helenka to Callback Coral, morelowo koralowy odcień, ma mini drobinki, ale nie brokat, ja ich nie czuję na ustach. Mama go uwielbia
Błyszczyki Lancoma w małych tubkach: Tickled Pink, Bolole, Simmer, w dużej Electro Marshmallow, w słoiczkach Cherry oraz Diamond Tiara. Tubki są bardzo gęste, lekko klejące, idealne na zimę. Słoiczki są takie 'silikonowe', dają warstwę na ustah, ale się nie kleją. Są gęste, ale nie sklejają ust.
Błękitny błyszczyk Estee Lauder ma miętowy zapach, na ustach jest przezroczysty z mini drobinkami w chłodnym odcieniu. Usta nie są zabarwione na niebiesko
Sephora ma numer 11, ale jeszcze jej nie rozpakowałam
Puder 'pawie oko' to Yves Rocher, nieużywany jeszcze, czekam na cieplejszą porę, obok niego jest prasowaniec Estee Lauder to Double Wear w odcieniu Pebble. Jesli zależy Ci na opinii to spytam póniej mamę
Pomiędzy Sephorą a Bourjois leży MAC w odcieniu Florabundance.
Bourjois to cienie do powiek, nie róże, chcesz numerki?

MagJuś
tusz Lancoma jeszcze nieotwarty, wykańczam Diora, który mi trochę zgęstniał, więc niedługo go wyrzucę. Pryzmy mam w odcieniu Elegant Beige, uwielbiam je, nie sa ciemne, można wymieszać kolory, dobre są do poprawiania makijażu, aczkolwiek nie dają bardzo wyraźnego koloru i krycia (nie to co sypki Clinique).
Błyszczydeł Cliniqowych nie mogę porównać, bo jeden jest mój, a drugi mamy. Ten różowy jest dla mnie za ciemny niestety i go nie używam. W żółtej tubce jest błyszczyko balsam Bigelow o smaku Orange Cream, zajrzyj na ich stronę
Fekkai jeszcze nie używałam, ciągle czekają:/
Ice, Terracota jest ok, ale już mnie tak nie zachwyca. Ma dużo drobinek, więc nie stosuję jej na całą twarz, podoba mi się, że ma różne odcienie - beże, brązy, róże i złoty drobinkowy, a nie tylko jeden kolor cienie Choco-latte są boskie, miękkie, dobrze się nakładają, aczkolwiek mała różnica jest pomiędzy dwoma jasnymi.
Dzięki
O Witruoza i Fekkai będę się jeszcze dopominać

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Oto moja kolorówka.
Wow To się nazywa minimalizm. Chyba przebiłaś wszystkich, oczywiście jak najbardziej pozytywnie. Sama podziwiam, nie mogłabym mieć aż tak skromnej kolekcji.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
MagJa, w Twoim avatarze jest Twoja kotka Ginger?
Nie, ale podobna bardzo. Ta jest skądś z sieci. Moja zbytnio do zdjęć pozować nie lubi, więc ciężko by było ją tak dobrze uchwycić. Prędzej się zacznie przytulać do obiektywu niż da sobie spokojnie fotkę cyknąć

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Ja nie Rena ale dorzuce swoje trzy grosze Otoz, ja w swojej kosmetycznej karierze zuzylam juz 3 opakowania Touche Magique i uwazam ze jest najlepszy... spokojnie mozna go porownywac z wysokopolkowymi. Zawiera wit c ktora odzywia skore wokol oczu,nie wysusza.Wygladza,rzeczywi scie rozswietla (trzeba tylko uwazac zeby nie wybrac zbyt ciemnego koloru,bo mi juz to sie raz zdarzylo-bylo kiepsko)
Absolutnie sie nie zbiera w zalamaniach powieki ,nie wazy sie-skora jest bardzo wygladzona,no i co najwazniejsze bardzo dobrze maskuje cienie pod oczkami
Polecam
Też polecam ten korektor, bo sama zużyłam 2 opakowania, ale teraz odkryłam, że nie ma to jak Clinique All Abour Eyes. Różnica w kryciu pomiędzy nim a L'orealem jest kolosalna, w końcu mam rozjaśnione okolice oczu Także L'oreal polecam na małe/średnie problemy z cieniami czy zaczerwienieniami wokół oczu, a Cliniqua na te mocniejsze Zwłaszcza, że Clinique jest ekonomiczniejszy, więc w ogólnym rozrachunku wychodzi taniej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:47   #4151
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ubóstwiam go - dałam mu 5 gwiazdek. Nawet gdy kolor się zetrze to zostają drobinki i bardzo ładnie to wygląda. Usta są długo nawilżone, a co najważniejsze genialnie błyszczy. Sprawdź w sklepie, bo gdy ja to zobaczyłam to przepadłam
Dzięki . W sklepie sprawdzalam już nieraz i zawsze konczylo sie zakupem innego blyszczydla, bo wydawalo mi się, ze pieknie blyszczy w sztucznym swietle perfumeryjnym (przynajmniej na ręce, na ustach nie mam odwagi testowac), ale po wyjsciu w dziennym swietle juz niekoniecznie az tak...ale zrobie kolejne podejscie
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 21:59   #4152
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Długo się zastanawiałam, czy dać moje zbiory... nie jest tego dużo, ale z racji mojego wieku jest to usprawiedliwione...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 69.jpg (41,3 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 56.jpg (35,3 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 61.jpg (41,0 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 62.jpg (47,6 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 66.jpg (23,0 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 67.jpg (20,0 KB, 77 załadowań)
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:01   #4153
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

cd...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 63.jpg (53,2 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 65.jpg (56,0 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 64.jpg (46,1 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 68.jpg (29,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 70.jpg (37,9 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 71.jpg (29,1 KB, 196 załadowań)
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:16   #4154
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
cd...
Cóż to za świetna cielista pomadka
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:26   #4155
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

To jest Bourjois Docteur Glamour nr.10
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:47   #4156
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wow To się nazywa minimalizm. Chyba przebiłaś wszystkich, oczywiście jak najbardziej pozytywnie. Sama podziwiam, nie mogłabym mieć aż tak skromnej kolekcji.

Teraz jestem na etapie uszczuplania ksiegozbioru.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie, ale podobna bardzo. Ta jest skądś z sieci. Moja zbytnio do zdjęć pozować nie lubi, więc ciężko by było ją tak dobrze uchwycić. Prędzej się zacznie przytulać do obiektywu niż da sobie spokojnie fotkę cyknąć
Tak wlasnie pamietalam, ze ona jest czarna.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Też polecam ten korektor, bo sama zużyłam 2 opakowania, ale teraz odkryłam, że nie ma to jak Clinique All Abour Eyes. Różnica w kryciu pomiędzy nim a L'orealem jest kolosalna, w końcu mam rozjaśnione okolice oczu Także L'oreal polecam na małe/średnie problemy z cieniami czy zaczerwienieniami wokół oczu, a Cliniqua na te mocniejsze Zwłaszcza, że Clinique jest ekonomiczniejszy, więc w ogólnym rozrachunku wychodzi taniej
Kusisz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:49   #4157
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Rena, słodki ten Twój mini-zbiorek.
Ja do takiego nigdy nie dojadę - mam za dużego świra na punkcie rozświetlaczy i róży...

Yasia - co to za cztery róże? Inglot?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 23:11   #4158
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To l'orel touche magic, odcien 02. To juz drugi (pierwszy uzywalam 1,5 roku), wiec wyglada na to, ze go polubilam
To rzeczywiście dobry korektor (też go mam) - lepszy od Sephorowego odpowiednika, choć zauważyłam, że dużo zależy od kremu, na jaki go kładę - na żelu Olay był super, na Sin już tak dobrze się nie rozkładał (dobrze, że Sin mam tylko próbkę )
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 23:14   #4159
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

MagJa napewno w ogolnym rozrachunku wychodzi taniej, bo pojemnosc Touche M. jest malutka... dokladasz troche i masz clinique w wiekszej pojemnosci.
A co do tego rozjasniania to moze mialas zle dobany kolor? bo ja raz wzielam nr.7 zupelnie przez pomylke,dopiero po uzyciu zorientowalam sie ze jest zbyt ciemny... wczesniej mialam 3-ale nie dawal super efektow. Teraz przezucilam sie na 2 i rozjasnienie jest super - takie akurat .
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 23:22   #4160
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

Teraz jestem na etapie uszczuplania ksiegozbioru.
Bo Ci nic w domu nie zostanie, jak tak będziesz wszystkie zbiory uszczuplać

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Tak wlasnie pamietalam, ze ona jest czarna.


Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Kusisz.
Kuszę, bo warto. I jakbyś się na niego zdecydowała, to polecam zakup na Truskawie, jeszcze niedawno był za bodajże 47zł. Jakoś tak, na pewno dużo taniej niż w Sephorze. Sama dałam za niego 60 z hakiem po 20% zniżce.
No i jest lepszy niż kamuflaż AD, który leży u mnie bezczynnie już z pół roku. Zużyty może w 10%, a może nawet nie.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
MagJa napewno w ogolnym rozrachunku wychodzi taniej, bo pojemnosc Touche M. jest malutka... dokladasz troche i masz clinique w wiekszej pojemnosci.
A co do tego rozjasniania to moze mialas zle dobany kolor? bo ja raz wzielam nr.7 zupelnie przez pomylke,dopiero po uzyciu zorientowalam sie ze jest zbyt ciemny... wczesniej mialam 3-ale nie dawal super efektow. Teraz przezucilam sie na 2 i rozjasnienie jest super - takie akurat .
Odcień miałam dobry, właśnie nr 2, ale mi chodzi o to, że naturalnie mam strasznie ciemną skórę wokół oczu, taką burą. Nie są to typowe cienie pod oczami, tylko takie obwódki. Siostra ma takie same, więc u nas to rodzinne, taki permanentny naturalny makijaż oka I dopiero Clinique kryje pięknie ten dziwny koloryt i nadaje spojrzeniu świeżości L'oreal rozjaśnia przez rozświetlenie, a Clinique jest bardziej kryjący.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 23:29   #4161
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Yasia - co to za cztery róże? Inglot?
podłączam się pod pytanie
i jeśli tak, to jakie numery mają te dwa na górze? i czy na skórze są ciepłe czy chłodne?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 08:15   #4162
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Yasia-ładny zbiorek,optymalna ilość teraz jest na czasie-cool
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 09:41   #4163
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
To jest Bourjois Docteur Glamour nr.10
Dzięki Pirwszy raz widzę szminkę bourjois w srebrnym opakowaniu W Polsce ją kupiłas
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 10:10   #4164
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

W momencie robienia zdjęc puder mi spadł i się pokruszył, super, nie?
Zakupy dość marne, właściwie sama kupiłam podkład Avonu i masterpieca, reszta to prezenty od szwagra z UK, nie najwyższych lotów, ale np. błyszczyk i szminka są świetne. Reszty jeszcze nie używałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aktualizacja 01.jpg (116,1 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aktualizacja.jpg (105,0 KB, 240 załadowań)
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 11:05   #4165
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Dzięki Pirwszy raz widzę szminkę bourjois w srebrnym opakowaniu W Polsce ją kupiłas
Zatyczka tej szminki jest pod kolor zawartości, kupisz ja w każdym sklepie - w Polsce jest od ponad roku.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 11:09   #4166
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zatyczka tej szminki jest pod kolor zawartości, kupisz ja w każdym sklepie - w Polsce jest od ponad roku.

AA to już wiem jakie Dziękuję
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 13:02   #4167
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
To rzeczywiście dobry korektor (też go mam) - lepszy od Sephorowego odpowiednika, choć zauważyłam, że dużo zależy od kremu, na jaki go kładę - na żelu Olay był super, na Sin już tak dobrze się nie rozkładał (dobrze, że Sin mam tylko próbkę )
Ja go nakladam na podklad. Tzn najpierw krem garnier nutridermist, chwile wchlonie, potem podklad (ten ze zdjecia) na cala twarz, powieki i okolice oczow (dlatego musze miec taki delikatny), a potem rozswietlacz touche magic juz tylko od wewn strony - na te ciemne, sine miejsca, ktore tylko troche przebijaja przez podklad. Nie nakladam go pod cale oczy, bo wtedy bylaby taka nienaturalna maska.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kuszę, bo warto. I jakbyś się na niego zdecydowała, to polecam zakup na Truskawie, jeszcze niedawno był za bodajże 47zł. Jakoś tak, na pewno dużo taniej niż w Sephorze. Sama dałam za niego 60 z hakiem po 20% zniżce.
Za kilka miesiecy touche magic sie skonczy - rozwazalam korektor revlona, ale teraz kusisz tym cleaniciem. Balam sie szczerze mowiac, ze bedzie drozszy.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2008-01-26 o 13:22
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 13:07   #4168
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

MagJa tez mam ten problem z ciemnymi obwodkami... a do tego jeszcze przeswitujace zylki...ehhh...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 13:38   #4169
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
podłączam się pod pytanie
i jeśli tak, to jakie numery mają te dwa na górze? i czy na skórze są ciepłe czy chłodne?
Te róże są z kuferka, ale mimo tego jestem z nich bardzo zadowolona i uwielbiam je. Są trwałe, na buźce wyglądają bardzo ładnie, na skórze są w ciepłych tonacjach, bez problemu można je ze sobą łączyć.
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:59   #4170
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

coldold:
co za pech...no kurcze czasem bywa tak
nie martw sie
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.