kosmetyczka - katowice! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-08, 11:46   #1
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152

kosmetyczka - katowice!


Tym razem prosze niezawodne Katowiczanki o pomoc w znalezieniu dobrej i sprawdzonej kosmetyczki.
Przydaloby sie oczyszczanie skory. Probowalam juz w wielu miejscach i efekty nie zachecaja do ponownego skorzystania z uslug tych salonow.
Jestem pewna ze macie kogos zaufanego.
Z gory dziekuje
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 19:18   #2
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
Re: kosmetyczka - katowice!

Podciagam wątek.

Czekam na wasze odpowiedzi
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 19:51   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: kosmetyczka - katowice!

Brawurko,
nie wiem co Ci oradzić - bo tych, gdzie robiłam oczyszczanie, nie polecę
mogę polecić dwa, - ale nie robiłam tam oczyszczania, przy tym w jednym trzeba się zapisać z dużym wyprzedzeniem, a w drugim drogo chociaz superprzyjemnie
ale pamiętam, że dziewczyny polecały Studio Urody na Sokolskiej (wiesz, to na Koszutce, tuż przed skrzyżowaniem z Oblatów) - i chyba nie było sprzecznych opinii
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 11:36   #4
Studio Antidotum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Witam,
Zapraszam do Studia Zdrowia i Urody Antidotum, www.studio-antidotum.pl Ostatnio przyjelismy nowa kosmetyczke, sprawdzilismy jej umiejetnosci i sa imponujace. Oczyszczanie jest standardowym zabiegem kosmetycznym. Wykonany dokładnie, rzetelnie i fachowo nie powinien byc przyczyna niezadowolenie i flustracji. Zapraszamy, napewno nie bedziecie Panie zalowac.

Pozdrawiam i Zapraszam
Monika Bednarska
Studio Zdrowia i Urody Antidotum
ul. Szarych Szeregów 28
40-750 Katowice
Studio Antidotum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 11:43   #5
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: kosmetyczka - katowice!

to wyzej to chyba reklama co??? :P

ja polecam centrum kosmetyczne Evita - przy Pl.Andrzeja! czesto jezdze 250km tylko dla tego, zeby nie isc do byle jakiej kosmetyczki ktora moze mi tylko zaszkodzic a nie pomoc. Naprawde polecam.....
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 14:33   #6
Studio Antidotum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Reklama - poniekad tak,
ale zachwalać to co dobre to nie grzech. Jestem włascicielką XXXXXXX i chce aby moje Studio mialo jak najlepszą renome, wiec dbam o jakość usług. Dla nas liczy się zadowolony klient i dlatego przykładamy duża wagę do jakości naszych usług, czystości i miłej atmosfery. Dlatego też zapraszam wszystkich zainteresowanych do wizyty w naszym Studio, a następnie do oceny naszej pracy. Na poczatek może wirtualnie www.XXXXXX.pl, a potem osobiście. Nasze Studio zapewnia miłą atmosfere i profesjonalne usługi.

Pozdrawiam i Zapraszam
Monika Bednarska

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2007-12-06 o 15:04 Powód: spam
Studio Antidotum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 14:51   #7
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: kosmetyczka - katowice!

tyle tylko,z e wedlug regulaminu tego forum nieoplacona reklama jest niedozwolona co zazwyczaj konczy sie wiecznym banem.

A poza tym mnie jakies nowo otwarte studia nie przekonuja. Wole sprawdzone miejsca, gdzie kosmetyczki maja juz wyrobiona opinie przez dluzszy staz pracy w danym miejscu a salon jest powszechnie uznanym miejscem.Oczywiscie, ze trzeba jakos zaczac, miedzy innymi - dobra reklama. Ale na renome droga Pani pracuje sie dlugo i wytrwale. Z samych slow sie jej nie ulepi
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 19:57   #8
edith19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Smile Dot.: kosmetyczka - katowice!

A coś tańszego niż Evita ??
A ja szukam dobrego gabinetu z depilacją woskiem okolic bikini w Katowicach tak do 50 zeta, znacie coś?
edith19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:09   #9
edith19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: kosmetyczka - katowice!

A właśnie bo nie jestem z Katowic możecie mi powiedzieć na jakim przystanku trzeba wysiąść do Antidotum ??
edith19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:21   #10
allure001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyczka - katowice!

hej,

chętnie polecę Body Secret: www.bodysecret.pl. Niezwykle sympatyczna kosmetyczka Pani Kasia, szeroka oferta zabiegów zarówno na buzię, jak i ciało, fajne promocje sezonowe. Warto przeczytać 10 trików przed sylwestrową imprezą: http://www.bodysecret.pl/index.php?cmd=page&id=99

pozdrawiam

allure
allure001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 22:21   #11
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: kosmetyczka - katowice!

ja znam salon w katowicach depilucje sobie u p. Agnieszki bikini i powiem wam super, bez podraznienia, szybko sprawnie wyrywa, bardzo mila osoba a bardzo tania, jozefowska 118 w wieżowcu

Edytowane przez pomarancza24
Czas edycji: 2015-04-15 o 08:28
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 19:41   #12
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Wątek jest już dość stary, ale postanowiłam go odświeżyć, bo również poszukuję dobrego salonu kosmetycznego w centrum Katowic. Jestem osobą skłonną zapłacić więcej za usługę lepszej jakości, niż oszczędzić i być niezadowoloną, więc interesują mnie raczej sprawdzone gabinety, a nie „tanie i dobre” osiedlowe kosmetyczki. Póki co chodziłoby mi o zabieg oczyszczania, dostosowany do wrażliwej i odwodnionej skóry.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 09:54   #13
Brua
Raczkowanie
 
Avatar Brua
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 99
Dot.: kosmetyczka - katowice!

z genetyką się nie wygra... więc szukam jakiegoś dobrego miejsca, gdzie można pozbyć się pajączków. Właśnie w katowicach (albo sosnowcu).
Myślałam nad studiem Evita ale jeszcze się rozglądam.
Na początku chciałam zastosować skleroterapię ale po dokładniejszym poczytaniu chyba jednak wolę laser A na dodatek przyjmuję środki hormonalne
Brua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 12:47   #14
natalia_mg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Mogę Wam polecić bardzo dobry salon a w sumie centrum medyczno-kosmetyczne Med-Beauty.

Byłam u nich na bardzo fajnym zabiegu na cellulit power shape już po 2 zabiegach moja skóra była naprawdę wygładzona i bardziej napięta.
Planuje sobie wykupić serie.
Mogę też polecić zabieg oczyszczająco-dotleniający oxybrazja bardzo fajne uczucie w trakcie zabiegu a po... skóra rewelacja! oczyszczona, rozjaśniona ;-)

naprawdę polecam
natalia_mg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:10   #15
agnesss841
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Szczerze polecam Centrum Urody Butterfly na ul.1-Go Maja 46 przy akademii ekonomicznej. Jestem bardzo zadowolona z ich usług,nie bede się już rozpisywac,ponieważ już zachwalałam na dziale śluby.
Warto tam zajrzec.pozdrawiam
Można sobie wejść na strone centrum
www.centrumbutterfly.pl
agnesss841 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 17:38   #16
Monika Poch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Od kilku lat chodzę z siostrą i mamą do P.Alicji w Chorzowie.Zawsze po czyszczeniu mam skórę w idealnym stanie.A przy tym robi doskonałe brwi.Podam telefon.322478-381.Polecam ją.
Monika Poch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:05   #17
agula79
Raczkowanie
 
Avatar agula79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 103
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Witam laseczki, ja tez podpinam się do wypowiedzi wcześniejszej odnośnie Centrum Urody Butterfly na 1-go Maja
Super profesjonalnie i milutko
Cena 120 za mikrodermabrazję twarzy - już po 1 zabiegu jestem bardzo zadowolona z efektu
Za tydzień idę znowu na kolejny zabieg
__________________
Pozostawmy piękne kobiety mężczyznom bez wyobraźni
agula79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:15   #18
agula79
Raczkowanie
 
Avatar agula79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 103
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Nom,
tydzień minął i kolejny zabieg się odbył
Jak zwykle milutko, Pani Monika - bardzo profesjonalna osoba, uzyskałam satysfakcjonujące odpowiedzi na wiele pytań odnośnie mojej cery (trądzikowej, zanieczyszczonej),
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów i efektów
Naprawdę szczerze polecam

A propos zabiegów mikro - Dostałam od mamy w prezencie urodzinowym 2 grupony na mikrodermabrazję ale do innego salonu w Katowicach - do jakiegoś Body&Soul na Sokolskiej 9.
Nie wie ktoś może jaki to salon, macie jakieś opinie na ich temat?
Bardzo prosze jeśli ktoś tam był to niech da znać
__________________
Pozostawmy piękne kobiety mężczyznom bez wyobraźni
agula79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 13:32   #19
inga31
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyczka - katowice!

osobiście polecam studio Zwierciadło na Dąbrówki (bo katowicach sa dwa solony o tej nazwie), robiłam tam peeling migdalowy. fajna oferta, ceny w miare i widac ze kosmetyczka wie co mowi i robi. od listopada zaczynam serie mikrodermabazji. polecam przetestowalam na wlasnej skorze
inga31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 09:29   #20
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Może mi ktoś polecić dobrą i sprawdzoną kosmetyczkę w Kce albo okolicach, bo chciałabym iść na zabieg oczyszczania skóry tłustej ale w cenie do 100 zł?
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 19:06   #21
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Ja moge polecić salon FIT-MED w Piotrowicach. Mały salon, czyściutko i profesjonalnie. Bardzo miła Pani Sylwia, widac zna się na tym co robi. Byłam już na mikrodermabrazji, masce algowej, depilacji oraz hennie i regulacji brwi i za każym razem wychodzę stamtąd zadowolona. Ceny mają bardzo korzystne i czasem można trafić na jakieś rabaty. Tutaj masz stronkę http://fit-med.katowice.pl/
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 15:31   #22
kora06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Witam przestrzegam przed salonem Body&Soul w Katowicach
nie mogę się wypowiedzieć co do zdolności Pani kosmetyczki ponieważ nie miałam przyjemności. Wykupiłam na grouponie pakiet 3 mikrodermabrazji za 100 zł, po tym jak próbowalam się umówić na wizytę Pani odpowiedziała mi że nie mają wolnych terminów i teraz usługa nie zostanie wykonana a groupon ma 2 tygodnie na uznanie mojej reklamacji-czyli stu złotych też nie mam. Właściciel salonu nie widzi problemu-bez przeprosin że nie wywiązali się z umowy. A co jeszce ciekawego dzwoniłam do salonu jako "anonimowa klientka" żeby umówić się na mikro-ale już nie z promocji to termin znlazł się za 2 dni. Oczywiście na wizytę sie nie wybrałam. Uwazam że jest to co najmniej przykre że tak traktuje się ludzi. Dałam się nabrać przez ten salon!
kora06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 10:24   #23
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Kora, a dzwoniłaś do działu obsługi klienta Grouponu?
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 19:14   #24
ashana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Ja byłam w salonie Rulczyński w Katowicach na mikrodermabrazji - oferta z grupona, 3 za 99 zł. Przed wizytą naczytałam się strasznie dużo na różnych forach - że zapisanie się na wizytę jest wręcz nie możliwe takie obłożenie, że jak się przyjdzie można usłyszeć że wcale się nie było zapisanym itp. Szłam tam przerażona - że popatrzą na mnie jak na idiotkę z miną typu: czego to ja od nich chce... O dziwo wszystko było ok, nawet nie czekałam długo (z 3 minuty). Pani która robiła mi mikrodermabrazję przesympatyczna! Zabieg wykonała bardzo fajnie, podoradzała kilka rzeczy odnośnie cery itp. Jedynie to w gruponie poza mikrodermabrazją miały być ultradźwięki i tego w ogóle nie robili, ale już nie chciałam się wykłócać z szefową.
I teraz najważniejsze - nie wiem czy to proponowali tylko osobom które przyszły do nich z grupona, czy wszystkim - ale zaproponowano mi identyczny pakiet (3 mikrodermabrazje diamentowe) w cenie jak z grupona czyli 99 zł. Powiedzieli że mają taką promocję w salonie teraz (oczywiście skorzystałam). Pytanie czy dalej jest - trzeba by dzwonić.
ashana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:36   #25
Anita_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Dla mnie bezkonkurencyjny jest salon mieszczący sie przy ul. Rolnej 30 w Katowicach dokładnie chodzi o SPA ATURI. 1 raz byłam tam z groupona i byłam zadowolona z usługi bo byłam traktowana jak każda inna klientka, nie było żadnych problemów z ustalenie termonu i od tej pory to miejsce stało sie dla mnie numerem jeden. Pani kosmetolog świetnie potrafi doradzić zabieg który wcale nie kosztuje fortune a jest super! Pracują na profesjonalnych kosmetykach THALGO, japan i nie tylko. Maja mase fajnych zabiegów na twarz, w dodatku fryzjera oraz masaże, jest czyściutko miło i profesjolanie a to ostatnie jest dla nas przecież najważniejsze.
Anita_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 09:31   #26
Parapamonte
Przyczajenie
 
Avatar Parapamonte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Jeżeli katowice to polecam Nail&Beauty Center na Dąbrowskiego 14. Gabinet poleciła mi przyjaciółka i się zaraziłem. Teraz regularnie chadzam tam na depilkę i paznokcie, a młodsza siostra, która ma problemy z buzią poszła ostatnio na oczyszczanie i zapłaciła tylko 95złotych...
Parapamonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 22:14   #27
Basia N
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: kosmetyczka - katowice!

Bardzo dobry gabinet Harmonia Piekna w Katowicach na Bocheńskiego. Świetny klimat i bardzo dobra profesjonalna obsługa. Polecam, bo warto, mikrodermabrazja z mezoterapią bezigłową tylko 149 zł także ceny super, ostatnio zakochałam się w RF radio frequency razem z mezoterapią . jak dla mnie tylko Harmonia Piękna w Katowicach.
Basia N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 09:35   #28
isadora3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Cytat:
Napisane przez kora06 Pokaż wiadomość
Witam przestrzegam przed salonem Body&Soul w Katowicach
nie mogę się wypowiedzieć co do zdolności Pani kosmetyczki ponieważ nie miałam przyjemności. Wykupiłam na grouponie pakiet 3 mikrodermabrazji za 100 zł, po tym jak próbowalam się umówić na wizytę Pani odpowiedziała mi że nie mają wolnych terminów i teraz usługa nie zostanie wykonana a groupon ma 2 tygodnie na uznanie mojej reklamacji-czyli stu złotych też nie mam. Właściciel salonu nie widzi problemu-bez przeprosin że nie wywiązali się z umowy. A co jeszce ciekawego dzwoniłam do salonu jako "anonimowa klientka" żeby umówić się na mikro-ale już nie z promocji to termin znlazł się za 2 dni. Oczywiście na wizytę sie nie wybrałam. Uwazam że jest to co najmniej przykre że tak traktuje się ludzi. Dałam się nabrać przez ten salon!
Ja dołączam się do ostrzeżenia przed salonem "Body & Soul" w Katowicach na ul. Sokolskiej. Mamy 2013 rok i nic się nie zmieniło. Korzystałam z groupona na usługę fryzjerską, którą wykonywała młoda osóbka pracująca tam zaledwie od dwóch tygodni. Moje piękne długie włosy ścieniowała mi tak fatalnie, że w trybie pilnym wylądowałam na poprawce w konkurencyjnym salonie. Postawa właścicieli karygodna. Po mojej interwencji obiecali rekompensatę w postaci porady experta, który doradzi co mam robić teraz z tak krótkimi włosami. Do dziś nie oddzwonili mimo obietnic. Kosmetyczka tam pracująca jest jdnocześnie właścicielką! Więc tym bardziej nie polecam. I uwaga! Expertem jest mężczyzna, który także nie zna się na rzeczy - to z kolei informacja od mojej przyjaciółki, która u niego wylądowała 2 lata temu także z groupona Zaczynam się bać usług oferowanych przez groupona...
isadora3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 16:34   #29
ashana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Od momentu pierwszej wizyty w salonie Rulczyński chodzę tam już cały czas - na mikrodermabrazję. Ultradźwięki których brakowało za pierwszym razem są, ogólnie jestem na prawdę zadowolona, przede wszystkim z efektów. Po lekach hormonalnych moja buzia wyglądała jak jedna wielka plamo - blizna. Po 6 zabiegach mam idealną cerę, nie muszę nawet podkładu ani korektora używać. Obsługa za każdym razem super profesjonalna, sympatyczna (czy grupon czy nie - każdy jest traktowany jak pełnowartościowy klient). Do tego jak już się raz tam było (nie ważne czy z gruponu czy nie), jest się traktowanym jak stały klient i dostaje się informacje o fajnych ofertach - teraz do końca kwietnia jest promocja na mikrodermabrazję: 1 zabieg 49, 3 - 99, 6 - 149 (coś w tym stylu).
Przy okazji mam pytanie - czy ktoś był tam na RF? Chce mamę wysłać, której wiek dał się we znaki a podobno RF, a na buzi widoczny jest efekt liftingu. Ktoś ma doświadczenia z tym zabiegiem (w tym salonie)?
ashana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 09:46   #30
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: kosmetyczka - katowice!

Ja równierz polecam buttelflay w katowicach na 1go maja zarówno kosmetyczka jak i fryzjerki ! pierwszy raz wyszłamz zadowolona po obcięciu włosów, nie odbębniają tego na szybko tylko zawsze przy myciu jest masaż (obłęd) potem dokłądne wysłuchanie potrzeb klientki.
Jeśli chodzi o kosmetykę chodzę tam na brwi i kosmetyke twarzy, zawsze jest relaksująca muzyka a wtedy nawet depilowanie brwi nie straszne
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-05 14:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.