Sensilab cerin - kto używa ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 19:18   #1
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296

Sensilab cerin - kto używa ???


Mam ochotę kupić Sensilab Cerin - tabletki które ponoć pomagają w likwidacji trądziku i (o dziwo) likwidacji zaczerwieneń skóry Skład mają raczej dobry: witaminy z grupy B, ekstrakt ze skrzypu i z bratka, witamina A, itp. I tu moje pytanie. Czy po tym ekstrakcie z bratka zawsze występuje wysyp ? Bo czytałam na wątku że po herbatkach tak. parę lat temu piłam bratka ale nie pamiętam czy miałam wysyp czy nie. Czekam na każdą opinię Najlepiej użytkowników owych taletek
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:36   #2
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Chciałam odświeżyć wątek. Używał ktoś ?
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 13:04   #3
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

podbijam. oj reklama kusi mnie kusi, ale również obawiam się tego bratka w składzie ..
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:30   #4
Min05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

No więc używał już ktoś ? ;]
Min05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 21:29   #5
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Ja kupiłam z ciekawości dziś, więc jeszcze nic nie powiem. Może tyle, że na opakowaniu pisze, że najlepsze efekty są po min. 8 tygodniach stosowania. W opakowaniu jest 30 tabletek, zapłaciłam 36 zł.
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 20:13   #6
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Cytat:
Napisane przez odwiedzająca5 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam z ciekawości dziś, więc jeszcze nic nie powiem. Może tyle, że na opakowaniu pisze, że najlepsze efekty są po min. 8 tygodniach stosowania. W opakowaniu jest 30 tabletek, zapłaciłam 36 zł.
No to czekamy na relacji
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 21:52   #7
sylwia1607
Przyczajenie
 
Avatar sylwia1607
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witam! Czy stosujecie do tego specjalną dietę?Pozdrawiam
sylwia1607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 16:39   #8
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

I jak odwiedzająca5, używasz już jakiś czas ? Możesz coś powiedzieć o swoich odczuciach ?
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:36   #9
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Biorę te tabletki od 9 dni. Jak już wspomniałam na opakowaniu zaleca się brać min. 8 tygodni. Jednak napiszę już co nieco o swoich odczuciach, mam nadzieję, że nie zapeszę!

Moja cera jest bardzo nieciekawa, tłusta, ma rozszerzone, zatkane pory i do tego od kilku do kilkunastu dużych, podskórnych pryszczy. Odkąd biorę sensilab przestały mi się pokazywać te paskudne pryszcze (no może mam teraz 2 zamiast standartowych 15). Mimo, że był to czas przed okresem czyli najgorszy w ciągu miesiąca! Jeśli chodzi o stopień przetłuszczania to nie ma zmian, no i oczywiście pory się nie zwężyły, ale takich cudów nikt chyba nie oczekuje. Zmiana bardzo mnie zadowala bo teraz mogę ładnie ujednolicić cerę podkładem i już prawie nie potrzebuję na nic korektora.

Efekty więc póki co są dobre, pozbyłam się ropnych, podskórnych gul, czyli tego co najtrudniej ukryć makijażem

Na koniec uczciwie zaznaczam, że jednocześnie zaczęłam stosować raz dziennie na noc Effeclar K i nie jestem w stanie stwierdzić ile było w tej poprawie zasługi sensilabu, a ile tego kremu (polecam).

Ciekawa jestem opinii innych osób, które brały te tabletki, więc napiszcie jeśli któraś z Was się zdecyduje.
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:38   #10
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Jesteś pewna, że 9 dni stosowania sensilabu cerin tak zmieniło ci cerę? Ja bym ten efekt przypisała raczej effaclarowi. Stosowałam belissę i teraz zaczynam kolejne opakowanie i nie zauważyłam od razu poprawy, a to podobne suplementy. Za to po delikatnych kwasach cera staje się dość szybko gładsza. Gdybyś stosowała tylko cerin mogłabyś jednoznacznie stwierdzić, że to on tak dobrze działa, a tak do końca nie wiadomo co daje efkety.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 00:02   #11
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Tylko, że wcześniej stosowałam kilka miesięcy Cleance K, a jeszcze wcześniej Lysanel (który w moim odczuciu jest o wiele mocniejszy) i praktycznie nie było efektów. Effaclar nie jest więc moim pierwszym tego rodzaju kremem.

Tak czy inaczej zestaw Sensilab + Effaclar bardzo mi odpowiada, COŚ musiało tu zadziałać

Oczywiście nie wprowadzam tu hurra-optymizmu i nie uważam że aż "tak zmieniło mi to cerę", jak napisałam - przetłuszczanie i rozszerzone pory są nadal, ale nawet nie łudziłam się, że to zniknie.
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 13:07   #12
patrol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
GG do patrol
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Hej
ja jestem po kuracji kwasem pirogronowym ale niestety nadal jeszcze zdarzają mi sie te nieznośne niespodzianki właśnie mam zamiar kupic tabletki sensi a na noc stosować Normaderm z VICHY mam nadzieje że ograniczy to w znacznym stopniu mój trądzik
patrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 16:43   #13
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Jeśli chodzi o Normaderm Vichy "zwalczający niedoskonałości" to ten krem był dla mnie straszny, wysuszał, wałkował się i zwiększał ilość grudek na mojej twarzy Akurat w trakcie jego używania byłam u dermatologa, który spojrzał na moją cerę i kazał odstawić. Na KWC ten krem też ma słabą ocenę, ok. 2,5.

Sensilab oczywiście polecam, nie rozwiązał całkiem problemu, ale jest zauważalna różnica.
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:11   #14
kruszyna82
Przyczajenie
 
Avatar kruszyna82
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witam! Ja używam sensilab od 9 dni i wysyp jest. Dodam, że jestem przed okresem, choć w moim przypadku praktycznie nigdy nie mam wysypu przed, tylko po okresie. Nie używam też żadnych kwasów, ponieważ chcę sprawdzić czy te tabletki faktycznie zadziałają. Na pocieszenie moge napisac, że z tego co pamiętam, jak piłam kiedyś bratka to mnie wysypywało na początku, za to potem miałam piękną cerę, niestety zaczęłam brać tabletki anty i po ich odstawieniu zrobił mi się koszmar, leczę więc skórę różnymi preparatami i była znaczna poprawa, ale za rok wychodzę za mąż i chcę mieć piękną cerę (zwłaszcza, że mam teraz problemy skórne na dekoldzie i plecach ), a jak wiadomo cerę leczy się długooooooo, w związku z czym postanowiłam wypróbowac sensilab. Napisze za jakiś czas czy jest jakaś poprawa.
P.S. A co byście poleciły na przebarwienia?
kruszyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 12:58   #15
patrol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
GG do patrol
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

A co mogłabym używać zamiast Normadrem na noc???
Zastanawiałam sie nad kosmetykami zaja do cery trądzikowej ale jakoś nie jestem przekonana. Teraz na lato chciałabym odstawić kwasy i szukam czegoś jak Normaderm.
A co do przebarwień to niestety też je mam stosowałam Acne Derm i kuracje kwasem pirogronowym i uważam że to jest najlepszy sposób na przebarwienia troszkę trzeba czekac na efekty ale stopniowo przebarwienia znikają. ja walcze z nimi od wrzesnie ubiegłego roku i w sumie zostały mi jeszcze 3 których musze się pozbyc .

Ostatnio nie wiem dlaczego też przezywam straszny wysyp na plecach i dekoldzie jak nigdy przed tem masakra wstyd mi nawet ramiona pokazywac nie wiem może to sprawka hormonów, albo wiosenne przesilenie?!
patrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 11:49   #16
kruszyna82
Przyczajenie
 
Avatar kruszyna82
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Minęły dwa tygodnie jak używam sensilab, dalej cos mi wyłazi,ale jakby mniej, więc nie jest tak źle. Nie używałam normadermu to sie nie wypowiadam co mozesz w zamian używać. Ja używam na noc przez pare dni maseczki- Tołpa "strefa T" i moja skóra wygląda o niebo lepiej, potem jakieś inne specyfiki i tak na zmiane. Wczoraj zakupiłam nowy krem: Soraya Care&Control nawilżający redukujący blizny i zmiany trądzikowe czy jakoś tak, zobaczymy czy cos pomoże. Testuje różne rzeczy, bo już nie raz się przekonałam, że tańsze produkty często pomagają mi bardziej niż te najdroższe.
Jeśli nie próbowałaś Tołpy serii "strefa T" to polecam, naprawde bardzo pomaga.
Pozdrawiam!
kruszyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 17:45   #17
misku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Ale czemu się boicie bratka skoro w sensilabie go nie ma?

Ja używam tego od dwóch tygodni i już zdecydowanie pierwsze efekty widać i mam nadzieję, że po paru latach tracenia kasy na specyfiki, które nic nie dają w końcu trafiłem na coś konkretnego!
Pozdrawiam!
misku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 20:32   #18
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

W składzie - viola tricolor (ekstrakt z fiołka trójbarwnego) - to jest właśnie bratek.

U mnie jest 17 dzień, jest trochę gorzej niż było 9. dnia. Wyskoczyło mi kilka podskórnych pryszczy i kilka mniejszych. Nie wiem czy to już przestało działać czy może teraz się oczyszcza cera czy co...?
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:11   #19
misku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Ano chyba, że tak
Zwracam honor
misku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 15:10   #20
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

ja tez sobie dzisiaj zakupilam to DROGIE(wmoim odczuciu)cholerstwo- dzisiaj wzielam pierwsza tabletke i oczywiscie bede pisac jakie sa u mnie efekty.... ehhh ale jak czytam to co o nim piszecie to nie jest za ciekawie
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 17:18   #21
stokrotka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Hej ja biore Sensilab cerin 14 dzien!!!! i narazie nie zapeszajac moge napisac ze chyba dziala!!!!!! Ok 10 dnia rzeczywisce nastapil maly wysyp ale juz minal!!!! polecam! bede pisac jak bedzie dalej!!!
stokrotka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 05:51   #22
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

ja sensilab uzywam dopiero 4 dzien i juz widze poprawe- i nie wciskam sobie kietu....bo widze ze mialam tych pryszczy caly wysyp na czole a teraz jest ich doslownie pare... kurcze nie chce zapeszac ale w moim wypadku to dziala- a ja mam zawsze problem jak tylko slonce sie pokaze to ja jestem cala wysypana (tak reaguje na slonce--> a innym wlasnie na sloncu schodza)...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:59   #23
stokrotka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

28 dzien.... Żadna rewelacja.... Wszystko wrocilo do stanu sprzed rozpoczecia kuracji z Sensilab cerin..... moze jeszcze cos sie zmieni.....
stokrotka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 05:54   #24
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

ja uzywam 18 dzien i lekka roznica jest ale jak za ta cene to zadna rewelacja... uzywam tez do przemywania twarzy siemienia lnianego i chyba to najbardziej mi pomaga...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:26   #25
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

U mnie mija 36 dzień stosowania.
Po bardzo dobrych efektach w pierwszych 2 tygodniach nastąpiło lekkie pogorszenie. Obecnie stan jaki się wyklarował to - JEST różnica, mam jakieś 50% mniej podskórnych wyprysków niż przedtem. Jeśli chodzi o przetłuszczanie czy rozszerzone pory to cudów nie ma, to na to nie działa

Tak więc szału nie ma, jednak za te 35 zł miesięcznie doceniam zmianę.
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:29   #26
iwona 84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Ja wczoraj skończyłam drugie opakowanie tego specyfiku i powiem szczerze że nie widzę żadnej poprawy.Trądzik ciągle jest i to nowy.Jeszcze jedne zmiany sie nie zagoją a już pojawiają się następne.
iwona 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 16:47   #27
Gualadajarana91
Przyczajenie
 
Avatar Gualadajarana91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Paradise ^^
Wiadomości: 6
GG do Gualadajarana91
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witam! Ja kupiłam sensilab cerin 5 dni temu. Mam taką powaloną cerę, że mam wągry na nosi i przy nosie pod oczami, a te wypryski to tak sie pojawiają czasami pojedynczo, czasami mam spory wysyp, a czasami to buźka jak marzenie.
Kupiłam ten Sensilab z nadzieją na piękną cerę cały czas. Jak nadmieniłam dzisiaj jestem w 5 dniu stosowania, i jak na razie rewelacji nie ma. Mam krosty... a po łyknięci tej tabletki jest mi niedobrze. Zbiera mnie po prostu na wymioty i kręci mi sie w głowie ;/ Wezmę jeszcze z pare dni, jak nic się nie zmieni odstawię to świństwo.
__________________
Życie... - to śmiertelna choroba, przenoszona drogą płciową
Gualadajarana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 18:04   #28
Serena van der Woodsen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Cytat:
Napisane przez Gualadajarana91 Pokaż wiadomość
a po łyknięci tej tabletki jest mi niedobrze. Zbiera mnie po prostu na wymioty i kręci mi sie w głowie ;/ Wezmę jeszcze z pare dni, jak nic się nie zmieni odstawię to świństwo.
a nie bierzesz ich przypadkiem na pusty żołądek? (w ulotce każą łykać przed posiłkiem) bo to w takich przypadkach częsta reakcja (przynajmniej u mnie )
Serena van der Woodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:04   #29
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

mnie tez od tego niemilosiernie mdlilo... przez pierwsze lekcje w szkole bylo ciezko bo myslalam, ze po prostu bede wymiotowac... i tak bylo bez wzgledu na to czy cos jadlam przed braniem tabletki czy nie
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:58   #30
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

ja stosuje drugi dzień więc o efektach skórnych trudno mówić, ale jeszcze trudniej nie wspomnieć o mdłościach po tym specyfiku...
narazie nie odstawiam, ale może zmienie godziny łykania ...
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.