Sensilab cerin - kto używa ??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 13:21   #61
uwielbiamciebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szczecin.
Wiadomości: 5
GG do uwielbiamciebie
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

hm, zażywam je codziennie wieczorem jakieś 2 godziny przed kolacją .
popijam oczywiście wodą mineralną .
__________________
; ) .
uwielbiamciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:41   #62
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Jeśli więc mimo tego nadal masz odruchy wymiotne to radzę zażywać w trakcie posiłku- najlepiej obiadu
Te tabletki mają wiele składników- m.in. cynk. A z cynkiem bywa różnie, bo np. nie można po nim spożywać nabiału
Ja oczywiście mówię o "czystym" cynku jednak jego zawartość w tych tabletkach również może sprawić, że mogą być jakieś kłopoty- oczywiście nie u każdego

Spróbuj kilka dni zażywać Sensilab w trakcie obiadu i daj znać jakie skutki
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:14   #63
uwielbiamciebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szczecin.
Wiadomości: 5
GG do uwielbiamciebie
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

warto spróbować, zobaczymy co z tego wyniknie .
__________________
; ) .
uwielbiamciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:41   #64
uwielbiamciebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szczecin.
Wiadomości: 5
GG do uwielbiamciebie
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

jest o wiele, wiele lepiej, po prostu bez porównania .
wgl nie poczułam mdłości ani żadnych odruchów wymiotnych
bardzo Ci dziękuję za radę .
__________________
; ) .
uwielbiamciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:03   #65
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

No i super
Bardzo się cieszę

Mnie też ostatnimi czasy zaczęło coś mdlić i też zaczęłam przyjmowac w trakcie posiłku Przeszło jak ręką odjął

Cóż...na ulotce nie zawsze piszą prawidłowo
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 12:34   #66
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Odświeżam wątek !
Używam tabletek Cerin od 6 dni. Trudno powiedzieć o efektach, na razie nie widzę żadnych zmian...
Co tydzień uczęszczam do kosmetyczki na ręczne oczyszczanie i peeling kawitacyjny Polecam peeling, moja cera po nim jest dużo lepsza.
O efektach tych tabletek będę tu pisać

Na koniec dodam że codziennie używam kosmetyków z Jadwigi ( także polecam )
Pozdrawiam
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 22:27   #67
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Red face Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witam Miałam pisać o efektach tabletek.
A więc... skończyłam pierwszy listek ( 10 dni) i mogę powiedzieć, że pomogły. Na mojej twarzy jest mniej pryszczy, na przykład na policzkach często mi coś wyskakuje, a teraz zamiast standardowych 5 wyskoczył mi tylko jeden mały sukces.
Wydaje mi się, że po skończeniu kuracji moja cera będzie gładka Jak narazie jestem zadowolona... co prawda mam teraz jednego potwora na brodzie i staram się go pozbyć, ale generalnie tabletki mi pomagają. Oby tak dalej !
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 11:07   #68
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Unhappy Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witam.
Jestem przy 14 dniu. Moja cera pogorszyła się, znów mnie wysypało . Znowu wyskoczyło mi kilka pryszczy na policzkach, czole i brodzie...Nie wiem o co chodzi... może to przez okres ( jestem przed), ale znów mam pełno pryszczy... Na szczęście jutro idę do kosmetyczki...
Mam nadzieje, że to się zmieni, bo chce ładnie wyglądać na rozpoczęcie roku
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 10:08   #69
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Post Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witajcie !
Dziś minął 20 dzień odkąd biorę tabletki Cerin. Ostatnio pisałam wam o pogorszeniu mojej cery, ale teraz znów się polepszyła ! Dalej mam pryszcze ale jest ich mniej.

Chciałbym wam polecić maseczkę na przebarwienia Soraya Care&Control. Jest to maseczka antybakteryjna, drożdżowa. Mi ona pomaga na przebarwienia. Można ją dostać praktycznie w każdym sklepie na przedziale z kosmetykami do twarzy i kosztuje tylko 2,99 zł
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 13:01   #70
joaska55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

czesc dziewczyny
ja dopiero kupilam te tabletki, zobaczę jak sobie radza. Trocheę się boję, bo mowicie o wysypie.. wczesniej uzywalam VIsaxinum i CeraNova, po Ceranova mialam wysyp przez praktycznie cale pierwsze opakowanie..
Dlatego i teraz mam stresa

i chyba lepiej zaczac je stosowac po okresie bo akurat jestem przed wiec nie wiem czy ewentualny wysyp to nie czasem z okresu hihi

a jesli ktoras z Was uzywala moze kremu Effaclar prosze o wasze zdanie, ponoc ten krem to rewelacja i w polaczeniu z tymi tabletkami, ktore sa suplementem, daje swietne rezultaty
pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

@Virago4:

a co do tej maseczki to zauwazylas szybka poprawe? nie bylo "wysypu" czy jakis zaczerwienien po pierwszym zastosowaniu?
mam dosc wrazliwa cerę i nie chce jej sobie pogorszyc slyszalam natomiast, że dobre są maseczki z płatkow owsianych , kolezanka się tym zachwycala a ja poki co jeszcze nie probowalam moze trzeba zaczac
joaska55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 12:13   #71
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Joaska55
Nie masz się czego obawiać, ta maseczka nie powoduje żadnych podrażnień, wręcz przeciwnie - doskonale łagodzi ! Matuje skórę, zaczerwienienia stają się mniej widoczne, a do tego wypryski stają się mniejsze i łatwiej się je usuwa
Co do maseczki z płatków owsianych... jeszcze nigdy nie próbowałam. Wiesz może jak się ją przyrządza ?
Pozdrawiam
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 11:12   #72
joaska55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

no to muszę ją wypróbowac a jak tabletki? pomagaja Ci? ja je kupilam, ale poki co nie stosuje, bo o dziwo jakos poprawila mi się cera i zachowam je na gorszy czas

co do tej maseczki to zrobilam ja ostatnio, może ona tez sie przyczynila do tego ze buźka jest teraz nawet gladka.. wrzucasz do miski troche platkow owsianych (po pierwszym razie sama zobaczysz ile Ci wystarcza) i zalewasz je wrzatkiem ja przykrylam je i zostawilam na chwilkę a potem trochę pougniatalam łyżką żeby była lepsza papka polozylam sie wannie i nałożylam ta ciapke na twarz ( troche spada) i potrzymalam ok. 15 minut dobrze jest przed tym zrobic peeling, bo maseczka potem lepiej się wchlania i daje lepszy efekt

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

aha, jak coś ja na noc kupilam sobie żel - Differin, kiedys lekarz dal mi na receptę, a teraz juz kupuje bez , wystarczy powiedziec ze lekarz juz kiedys przepisal ;P to zbawienie na pryszcze, wieczorem posmarujesz a rano jest juz mniejszy i szybko znika, no ale moja skora sie juz chyba powoli przyzwyczaila do tego specyfiku i nie reaguje tak super , ale ogolnie polecam
joaska55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 20:17   #73
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Ok na pewno wypróbuje tą maseczkę
A co do tabletek dziś mija 28 dzień od kiedy je biorę... i szczerze powiem że nie jestem zadowolona z efektów ;/... Dalej mam pryszcze, dzisiaj to już w ogóle nie chciałam wychodzić z domu ... Miewałam lepsze i gorsze dni podczas brania tych tabletek, ale nie sądzę żeby to miało jakieś powiązanie z tą kuracją ( wydaje mi się, że te pogorszenia i polepszenia były wywołane przez okres). Mówią że dopiero po 2-3 miesiącach widać efekty, tak więc kupie jeszcze jedno opakowanie i zobaczymy jak będzie.
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 10:03   #74
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Ok... Więc zakończylam pierwsze opakowanie tabletek Sensilab cerin... moge jedynie powiedzieć, że nie widze jakiś specjalnych efektów, dalej jest tak samo. Teraz walcze z wielkim pryszczem na czubku nosa Ma ktoś jakieś dobre sposoby aby się pozbyć takich podskórnych pryszczy ?
A co do maseczki to już ją wypróbowalam i jest bardzo przyjemna
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:40   #75
ermina93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 9
GG do ermina93
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

hej
ja stosuje ten suplement diety od 12 dni.
jakoś nic się nie zmieniło... też mam wielkiego podskornego pryszczola na czubku nosa. przypadek?
ermina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:11   #76
joaska55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Cytat:
Napisane przez virago4 Pokaż wiadomość
Ok... Więc zakończylam pierwsze opakowanie tabletek Sensilab cerin... moge jedynie powiedzieć, że nie widze jakiś specjalnych efektów, dalej jest tak samo. Teraz walcze z wielkim pryszczem na czubku nosa Ma ktoś jakieś dobre sposoby aby się pozbyć takich podskórnych pryszczy ?
A co do maseczki to już ją wypróbowalam i jest bardzo przyjemna
ja wcześniej tez bralam inne suplementy , Visaxinum i CeraNova i po pierwszym opakowaniu dokladnie jak u Ciebie.. raz tak, raz tak ale ogolnie szału nie było;/ kupilam drugie zjadłam do polowy i sie wkurzylam i odstawilam
poki co wciaz nie uzylam tego Sensilab, stosuje juz jakis czas tabletki anty, to troche mi sie twarz wygladzila, w zasadzie to nie rewelka cera bez skazy ale jest duzo lepiej
joaska55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 13:29   #77
joaska55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

oo ja chetnie o tym poczytam, bo to faktycznie prawda, tylko, że dziwi mnie akurat ze na produkty mleczne slyszalam tylko o czekoladzie i soli, że ma niezdrowy wpływ. Ale chętnie dowiedzialabym się czegos wiecej na ten temat
joaska55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 13:45   #78
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witajcie
Jestem przy 45 dniu kuracji z Sensilab cerin.. Co moge powiedzieć ? Jak już mówilam nie widać dużych efektów, chociaż wydaje mi się że stan mojej cery trochę się poprawił ;> W międzyczasie piłam zioła na trądzik i skończyłam jedno opakowanie, lecz nie mogę zacząć drugiego bo nie mogę dostać ich w moim mieście
Byłam ostatnio u kosmetyczki ( dziewczyny, jeżeli macie większe problemy z trądzikiem to naprawdę pójdźcie do kosmetyczki na oczyszczanie i peeling kawitacyjny - to pomaga) i stwierdziła, że moja cera jest wymęczona przez te wszystkie kosmetyki które używam. Tak więc robię sobie przerwę w używaniu niektórych. Dam wam taką rade : nie róbcie więcej maseczek niż 3 w tygodniu, bo cera się bardzo niszczy ;/ i nie używajcie kremów matujących na noc ! Tylko na dzień.... a no i nie wyciskajcie pryszczy same ! Robią się potem blizny których nie można usunąć (chyba że laserowo). Jak już macie jakiegoś pryszcza z białą końcówką to ewentualnie możecie go wycisnąć ale przez chusteczkę i nie paznokciami ! A z resztą pryszczy do kosmetyczki
pozdrawiam
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 09:02   #79
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Virago- podstawowa zasada-nie polecaj wszystkim dziewczynom oczyszczania. To, że Tobie pomogło (jak narazie) nie oznacza, że dla innych przyniesie ten sam efekt.
Oczyszczanie mechaniczne jest cholernie niedobre dla skóry i już powoli sie od tego odchodzi (na szczęście). Wiedziałaś o tym?
Wiesz jakie może wywołać skutki i konsekwencje w przyszłości?
Jakbyś wiedziała to byś nie polecała- mało tego- sama byś z tego zrezygnowała

Peeling kawitacyjny ok- ale tylko wtedy jeśli nie ma się ropnych zmian tylko same "suche" wągry i zaskórniki.

Piszesz o tym żebyśmy same nie usuwały pryszczy, bo robią się blizny. Gonisz nas do kosmetyczki. A kosmetyczka to tak Ci wyciśnie pryszcza, że blizna nie zostanie, tak?
Sorry, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć
Był czas, że musiałam na oczyszczanie chodzić regularnie. To właśnie wtedy nabawiłam się największej ilości blizn :/ Oczywiście nie pojawiły się one od razu
Zły gabinet? Nieprzeszkoleni pracownicy?
Nie- renomowana placówka, z wieloletnim doświadczeniem.
Gdyby wtedy używało się peelingów kawitacyjnych to pewnie nie miałabym z tym problemu. Niestety- zostało mi tylko mechaniczne oczyszczanie.

Oczyszczaj dalej, regularnie a zobaczymy czy z czasem nie przyznasz mi racji.
Oczyszczanie mechaniczne to głęboka ingerencja w skórę, która przynosi poprawę tylko chwilowo. Za jakiś czas wszystko wraca z jeszcze większym natężeniem.

Dlatego zanim coś polecisz to najpierw zastanów się czy to rzeczywiscie jest takie rewelacyjne
Jeśli rzeczywiście jest to wtedy do tego namawiaj.
Oczywiscie do czasu aż nie znajdzie się taka zołza jak ja, która to skontruje ;]

Pozdrawiam
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 19:55   #80
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Masz racje w tym co mówisz. Rzeczywiście zapomniałam dodać, że moja cera to głównie wągry i zaskórniki.

Krzyczysz na mnie za to, że polecam ale chyba o to chodzi w takich forach, by dzielić się z innymi swoimi poglądami. Ludzie wchodzą na te forum by poczytać czy coś działa, pomaga a co szkodzi.

"Piszesz o tym żebyśmy same nie usuwały pryszczy, bo robią się blizny. Gonisz nas do kosmetyczki. A kosmetyczka to tak Ci wyciśnie pryszcza, że blizna nie zostanie, tak?" - tak właśnie ! Miałam na myśli to, że większość z nas wyciska pryszcze paznokciami, ponieważ jest to 'skuteczniejsze', a tak naprawdę szkodzi... Na paznokciach jest niesamowicie dużo bakterii, które dostając się do miejsc zapalnych jedynie pogarszają ich stan, pomijając fakt że podrażniamy skórę wyciskając w ten drastyczny sposób. Kosmetyczki natomiast znają się na tym co robią, oczyszczają skórę w najdelikatniejszy sposób jaki można...
Gonie was do kosmetyczki ponieważ lepiej jest zostawić swoją skórę kosmetyczce, niż robić to samemu ! I nie wmówisz mi że nie ma różnicy pomiędzy wyciskaniem samemu, a oczyszczaniu przez kosmetyczkę.

Nie wiem dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiona do oczyszczania mechanicznego... Chodzę na peeling kawitacyjny do kosmetyczki od 3 miesięcy i widzę jedynie poprawę. "Oczyszczanie mechaniczne to głęboka ingerencja w skórę, która przynosi poprawę tylko chwilowo. Za jakiś czas wszystko wraca z jeszcze większym natężeniem. " - po pierwsze w okresie dorastania, w czasie gdy następuje wysyp, to normalne że po jakimkolwiek oczyszczaniu trądzik wraca, tego nie zatrzymasz... a jakoś nie chce mi się wierzyć że spowodowane jest to mechanicznym oczyszczaniem. Po drugie np po peelingu jest na początku większy wysyp, ale to dlatego że skóra się oczyszcza i wszystko wychodzi na wierzch...

Będę polecać ponieważ mi naprawdę pomaga. Uwierz zastanowiłam się nad tym i TAK pomaga mi. ... I jeszcze jedno - dziękuję że poprawiłaś mój "błąd" faktycznie powinnam powiedzieć jaki jest stan mojej cery i nie mam ci tego za złe. Ale następnym razem rób to w milszy sposób, bo naskakujesz na kogoś kto chcę pomóc swoim "doświadczeniem" w taki niezrozumiały, cyniczny sposób... albo może po prostu źle odebrałam twoją odpowiedz. Pozdrawiam
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 21:03   #81
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Cytat:
Napisane przez virago4 Pokaż wiadomość
Masz racje w tym co mówisz. Rzeczywiście zapomniałam dodać, że moja cera to głównie wągry i zaskórniki.

Krzyczysz na mnie za to, że polecam ale chyba o to chodzi w takich forach, by dzielić się z innymi swoimi poglądami. Ludzie wchodzą na te forum by poczytać czy coś działa, pomaga a co szkodzi.

"Piszesz o tym żebyśmy same nie usuwały pryszczy, bo robią się blizny. Gonisz nas do kosmetyczki. A kosmetyczka to tak Ci wyciśnie pryszcza, że blizna nie zostanie, tak?" - tak właśnie ! Miałam na myśli to, że większość z nas wyciska pryszcze paznokciami, ponieważ jest to 'skuteczniejsze', a tak naprawdę szkodzi... Na paznokciach jest niesamowicie dużo bakterii, które dostając się do miejsc zapalnych jedynie pogarszają ich stan, pomijając fakt że podrażniamy skórę wyciskając w ten drastyczny sposób. Kosmetyczki natomiast znają się na tym co robią, oczyszczają skórę w najdelikatniejszy sposób jaki można...
Gonie was do kosmetyczki ponieważ lepiej jest zostawić swoją skórę kosmetyczce, niż robić to samemu ! I nie wmówisz mi że nie ma różnicy pomiędzy wyciskaniem samemu, a oczyszczaniu przez kosmetyczkę.

Nie wiem dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiona do oczyszczania mechanicznego... Chodzę na peeling kawitacyjny do kosmetyczki od 3 miesięcy i widzę jedynie poprawę. "Oczyszczanie mechaniczne to głęboka ingerencja w skórę, która przynosi poprawę tylko chwilowo. Za jakiś czas wszystko wraca z jeszcze większym natężeniem. " - po pierwsze w okresie dorastania, w czasie gdy następuje wysyp, to normalne że po jakimkolwiek oczyszczaniu trądzik wraca, tego nie zatrzymasz... a jakoś nie chce mi się wierzyć że spowodowane jest to mechanicznym oczyszczaniem. Po drugie np po peelingu jest na początku większy wysyp, ale to dlatego że skóra się oczyszcza i wszystko wychodzi na wierzch...

Będę polecać ponieważ mi naprawdę pomaga. Uwierz zastanowiłam się nad tym i TAK pomaga mi. ... I jeszcze jedno - dziękuję że poprawiłaś mój "błąd" faktycznie powinnam powiedzieć jaki jest stan mojej cery i nie mam ci tego za złe. Ale następnym razem rób to w milszy sposób, bo naskakujesz na kogoś kto chcę pomóc swoim "doświadczeniem" w taki niezrozumiały, cyniczny sposób... albo może po prostu źle odebrałam twoją odpowiedz. Pozdrawiam
Ale widzisz- trafiłaś na kogoś z równie dużym doświadczeniem tylko z tej negatywnej strony
Możliwe, ze zrobiłam to w cyniczny sposób, ale zauważ, ze w Twojej wypowiedzi zabrakło podstawowej informacji- jaką Ty masz cerę.
Po drugie-blizny.
Tu również każda skóra reaguje inaczej. Ja od lat nie wyciskam pryszczy paznokciami. Ba! Często w ogóle ich nie wyciskam i kiedy się goją i tak pozostają blizny.
Wiec druga kwestia- możesz polecać, ale zaznaczyć w tym, ze może to być szkodliwe dla osób ze skłonnościami do blizn
Chodzi mi żebyś zrozumiała podstawową rzecz- reklamujesz to-polecasz każdemu iść do kosmetyczki i tu jest właśnie ten główny błąd
Powinnaś zaznaczyć, że pomaga to Tobie i że polecasz ale KAŻDY może zareagować inaczej
Powiesz, ze się czepiam?
Jest to forum o bardzo dużej frekwencji. Wiec jeśli coś polecamy, jak wspomniałam wcześniej, powinno się znać tę sprawę z każdej strony
Bo jeśli dajmy na to przeczyta Twoją wiadomość dziewczyna o skórze takiej jak moja- będzie się męczyć z tym bardzo długi okres czasu.
Owszem- jest to forum i można wypowiadać się dowolnie na każdy temat. Myślę jednak, ze powinno się też brać odpowiedzialność za takie wypowiedzi, prawda?
Bo jeśli ta przykładowa dziewczyna walczy z trądzikiem bezskutecznie od lat nie będąc u kosmetyczki ( znam takie niestety)-przeczyta Twoja wypowiedź i co? Poleci tam!
Dlatego tak bardzo zależy mi na przedstawianiu obu stron

Możesz coś zachwalać- oczywiście. Polecać? Jak najbardziej. Ale ZAZNACZYĆ, że dla każdego mogą być inne tego skutki

Dlatego tak naskoczyłam.

Pozdrawiam
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 12:08   #82
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Ale widzisz- trafiłaś na kogoś z równie dużym doświadczeniem tylko z tej negatywnej strony
Możliwe, ze zrobiłam to w cyniczny sposób, ale zauważ, ze w Twojej wypowiedzi zabrakło podstawowej informacji- jaką Ty masz cerę.
Po drugie-blizny.
Tu również każda skóra reaguje inaczej. Ja od lat nie wyciskam pryszczy paznokciami. Ba! Często w ogóle ich nie wyciskam i kiedy się goją i tak pozostają blizny.
Wiec druga kwestia- możesz polecać, ale zaznaczyć w tym, ze może to być szkodliwe dla osób ze skłonnościami do blizn
Chodzi mi żebyś zrozumiała podstawową rzecz- reklamujesz to-polecasz każdemu iść do kosmetyczki i tu jest właśnie ten główny błąd
Powinnaś zaznaczyć, że pomaga to Tobie i że polecasz ale KAŻDY może zareagować inaczej
Powiesz, ze się czepiam?
Jest to forum o bardzo dużej frekwencji. Wiec jeśli coś polecamy, jak wspomniałam wcześniej, powinno się znać tę sprawę z każdej strony
Bo jeśli dajmy na to przeczyta Twoją wiadomość dziewczyna o skórze takiej jak moja- będzie się męczyć z tym bardzo długi okres czasu.
Owszem- jest to forum i można wypowiadać się dowolnie na każdy temat. Myślę jednak, ze powinno się też brać odpowiedzialność za takie wypowiedzi, prawda?
Bo jeśli ta przykładowa dziewczyna walczy z trądzikiem bezskutecznie od lat nie będąc u kosmetyczki ( znam takie niestety)-przeczyta Twoja wypowiedź i co? Poleci tam!
Dlatego tak bardzo zależy mi na przedstawianiu obu stron

Możesz coś zachwalać- oczywiście. Polecać? Jak najbardziej. Ale ZAZNACZYĆ, że dla każdego mogą być inne tego skutki

Dlatego tak naskoczyłam.

Pozdrawiam






Jak najbardziej! Kompletnie się z tobą zgadzam ( tak jak z resztą pisałam w poprzedniej wypowiedzi) - popełniłam podstawowy błąd nie przedstawiając stanu mojej cery Tak więc przepraszam. I chciałabym zrobić poprawkę w mojej wypowiedzi : Oczyszczanie + peeling kawitacyjny polecam dziewczynom, które mają podobne problemy trądzikowe do moich ( głównie "suche" wągry oraz zaskórniki), ponieważ mi to pomaga - choć nie każda cera reaguje tak samo.

Dziękuje za poprawę, bo to naprawdę ważne


A wracając do głównego tematu tego forum. Jestem przy 49 dniu kuracji z tabletkami Sensilab cerin- odnoszę wrażenie, iż stan mojej cery poprawił się, choć nie jestem pewna, że to przez tabletki. Oczywiście dalej mam pełno zaskórników, lecz nie jest ich tak dużo jak na początku . Mam zamiar dokończyć opakowanie i zobaczymy co dalej... może skuszę się na trzecie ;> ..
Pozdrawiam
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 16:19   #83
Jussiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

ja używam sensilab cerin już właściwie od miesiąca razem z zelem Duac od dermatolog i muszę przyznac że efektów żadnych nie ma!! aaa! nie no straszne to jest ani mi nie wysusza ani nie nawilża ani nie likwiduje a nie goi ani nie przyspiesza powstawania wgl zupełnie nic! nie wiem już co mam robić bo miałam sie zgłosic do dermatolog jak mi się lek skończy alee nie wiem czy jest sens go dalej uzywać...wgl. naa mój trądzik to mi nic nie pomaga lecze go już od ponad 3 lat...

Jussiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 09:57   #84
xlady24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witam,ja właśnie skończyłam pierwsze opakowanie CERINu i jestem pozytywnie zaskoczona, już po 10 dniach poprawa była widoczna później już tylko lepiej. Nastolatką co prawda już nie jestem ale problemy z cerą wciąż te same,w każdym bądź razie jest dużo lepiej,prawie zero ropnych wyprysków a jak już coś się pojawi to szybciej się goi. Jedyny minus to te mdłości ale tylko na początku teraz już jest ok.
xlady24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 09:28   #85
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witajcie !
Właśnie skończyłam 2 opakowanie tabletek Sensilab Cerin. U siebie nie widzie jakieś większej poprawy... troche rzadziej wyskakują mi wypryski ale dalej mam mnóstwo zaskórników A przebarwienia skóry ? No więc moja twarz nie jest już aż tak czerwona ale dalej jest różowa... nie wiem czy to zasługa tabletek czy kremów matujących.. Nie umiem jednoznacznie wypowiedzieć się na temat tych tabletek. Myślę że jeżeli któraś z was zastanawia się nad kupnem Cerin, to powinna je kupić, ponieważ nie pogorszyły stanu mojej cery a może nawet pomogły...;>
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:07   #86
lala11
Przyczajenie
 
Avatar lala11
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

właśnie chcę wypróbować Sensilab cerin, chociaż myslę ze inne suplementy o podobnym składzie będą podobnie działały.Stosowałam już belissę i h-pantoten ale bez widocznych efektów, natomiast polecam feminatal (co prawda dla kobiet w ciąży i karmiących ale bardzo mi odpowiada) oraz oeparol - olej z wiesiołka.

używam również produktów soraya Oczyszczajaca i antybakteryjna Linia CARE &CONTROL.jako ze bardzo ciężko mi dobra odpowiedni krem do twarzy i po większości mnie wysypuje jak na razie jest to jedyny krem z tej niższej półki który mi odpowiada i widzę również rezultaty w znikaniu śladów po trądziku.

lala11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 19:44   #87
yumi
Przyczajenie
 
Avatar yumi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 29
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Ja jestem pod koniec pierwszego opakowania (zostały mi 4 tabletki do końca). Poprawy jako takiej nie zauważyłam. Tabletki musiałam brać w czasie posiłku przez uczucie mdłości, którego na początku brania tabletek nie było, a z czasem się pojawiło.
Wykończę jeszcze te 4 tabletki i dam sobie z cerinem spokój
yumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 15:46   #88
rozarozewicz
Przyczajenie
 
Avatar rozarozewicz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Kupilam sobie dwa opakowania, wzielam pierwsza tabletke tak jak pisalo na opakowaniu przed jedzeniem, popilam i... rzygalam za przeproszeniem dalej niz widzialam, ktos tez cos mial podobne sensacje po tym? Az sie boje jutro wziasc
rozarozewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:25   #89
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Unhappy Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witam Wizażanki,
to i ja się podzielę odczuciami związanymi z zażywaniem Cerinu:
WIEK: 34 lata,
CERA: mieszana, odwodniona, przetłuszczająca się strefa T, zaskórniki, raz na jakiś czas pryszcz.
Zakupiłam Cerin głównie z myślą o poprawie cery na dekolcie, bo z twarzą nie mam, a przynajmniej nie miałam do tej pory większych problemów. No ale problemy się zaczęły, kiedy zaczęłam łykać Cerin. Zużyłam jedno opakowanie, ale nie zamierzam więcej, bo w życiu nie miałam tak dużych i tak bolących podskórnych bulw (bo inaczej nie da się tego nazwać) jak teraz; wyskoczyły na linii włosów na czole. Niektóre popękały wylewając płyn surowiczy i ropę...mówię Wam masakra. Wiem, że powodem są te tabletki, bo niczego innego ani w diecie ani w kosmetykach nie zmieniłam.
Stan cery na dekolcie się na szczęście nie pogorszył, ale też się nie poprawił nawet w najmniejszym stopniu.
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 11:58   #90
rozarozewicz
Przyczajenie
 
Avatar rozarozewicz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Koncze drugie opakowanie. Zeby nie miec mdlosci w trakcie obfitego posilku trzeba brac i duzo popijac i koniecznie niczym kwasnym bo haftowanie gwarantowane Efektow nie widze niestety po tych tabsach, mi nie zaszkodzily co prawda ale nie pomogly, rownie dobrze moglam lykac inne witaminki i na jedno by wyszlo. Tanio bardzo kupilam na allegro wiec nie placze jakos specjalnie, ale nie polecam bo pomoze wam jak umarlemu kadzidlo niestety...
rozarozewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.