Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 20:17   #3181
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja miałam robić same pachy ale teraz też zastanawiam się nad łydkami. Tym bardziej, że obejmują właśnie kolana. Może z 2-3 zabiegi zdążyłabym jeszcze przed słońcem . Z rabatem wychodzi tylko 230 zł . Z tego co piszesz to tam za dwa zabiegi zapłaciłabyś 600 zł (400 +200) a tu za 2 masz tylko 460 i to z kolanami! Dopiero przy 7 zabiegu Dermed wyszedłby drożej za calość i to tylko o 10 zł...


1 400 230
2 200 230
3 200 230
4 200 230
5 200 230
6 200 230
7 200 230
suma 1600 1610
dzieki za podliczenia. Musze jednak sie przekonac, ze te niskie ceny nie przeloza sie na jakosc (niedokladnie, szybko, za niska moc).
I jeszcze jak juz wspominalam, ciezko mi teraz polaczyc depilacje. Lydki mialam robione 2,5 tygodnia temu, a za 2 tygodnie jestem zapisana na uda. I teraz nie bardzo mam jak polaczyc te dwie czesci. Myslalam robic tylko uda plus kolana (maja mi podac jakas cene za same kolana). Moze po prostu (o ile mi sie sposoba) zrobie uda+kolana, a na lydki pojde osobno za kolejne 4 tygodnie od wizyty. A z biegiem czasu moze uda mi sie jakos to zgrac w czasie.
Ale z drugiej strony nie wiem czy mi sie to cenowo zgra. Czy mi na przyklad sobie za kolana nie policzy 200zl. Najlepiej by to bylo wszystko machnac na jednej wizycie, ale musialabym jeszcze co najmniej 4 tygodnie czekac, a tak juz uda zaczne szybciej. Daj znac po wizycie, bo Ty jestes pierwsza. Mialas juz dermatologa?

edit: jesli masz kase - to rob od razu lydki! Za jednym razem, mniej wizyt, niska cena...

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-04-01 o 20:19
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 22:54   #3182
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja kupiłam kupony w dealach na depilację laserową. Specjalnie zwracałam uwagę na to, by była to "depilacja laserowa" a nie "epilacja laserem IPL". Udało mi się kupić pod rząd w kilku ofertach zabiegi w tym samym studio, byłam już na dwóch zabiegach i dzięki kuponom za każdym razem zwiększam sobie zakres obszaru depilowania, bo mam coraz większe zniżki
Laser, którego używa studio, jest niemiecki.
Panie traktują mnie naprawdę wyjątkowo miło i dokładnie obsługują, co było lekkim zaskoczeniem, bo miałam wrażenie, że "biedaka od kuponów" będą chciały szybko spławić.
Jakby ktoś chciał namiary na studio, to proszę o prv, nie chciałabym, by mój post był potraktowany przez moderatorów jak reklama.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 11:24   #3183
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Jakby ktoś chciał namiary na studio, to proszę o prv, nie chciałabym, by mój post był potraktowany przez moderatorów jak reklama.
mysle, ze nikt tego tak nie potraktuje

przy okazji, Elfir - rewelacyjne to Twoje opowiadanie, czytalam je kilka razy
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 22:18   #3184
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
dzieki za podliczenia. Musze jednak sie przekonac, ze te niskie ceny nie przeloza sie na jakosc (niedokladnie, szybko, za niska moc).
I jeszcze jak juz wspominalam, ciezko mi teraz polaczyc depilacje. Lydki mialam robione 2,5 tygodnia temu, a za 2 tygodnie jestem zapisana na uda. I teraz nie bardzo mam jak polaczyc te dwie czesci. Myslalam robic tylko uda plus kolana (maja mi podac jakas cene za same kolana). Moze po prostu (o ile mi sie sposoba) zrobie uda+kolana, a na lydki pojde osobno za kolejne 4 tygodnie od wizyty. A z biegiem czasu moze uda mi sie jakos to zgrac w czasie.
Ale z drugiej strony nie wiem czy mi sie to cenowo zgra. Czy mi na przyklad sobie za kolana nie policzy 200zl. Najlepiej by to bylo wszystko machnac na jednej wizycie, ale musialabym jeszcze co najmniej 4 tygodnie czekac, a tak juz uda zaczne szybciej. Daj znac po wizycie, bo Ty jestes pierwsza. Mialas juz dermatologa?

edit: jesli masz kase - to rob od razu lydki! Za jednym razem, mniej wizyt, niska cena...

Jasne, że jakość jest najważniejsza. No zobaczymy jak to będzie.
Do dermatologa idę w środę 6.04 a na zabieg 11.04. Może rzeczywiście zapytam się czy nie zrobiliby mi od razu łydek Napiszę jak było na konsultacji
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 11:35   #3185
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jestem facetem i chcialbym wydepilowac klatke, brzuch, pojedyncze wloski na barkach i gorze plecow.

mam bardzo jasna karnacje, wloski na klatce sa raczej grube i czarne, na karku podobnie. na barkach pojedyncze sa ciemne i grube, a reszta cienka i jasna.

zastanawiam sie nad gabinetem medicor z laserem LightSheer XC. glownie ze wzgledu na to, ze rpacuje tam pani z doswiadczeniem od 1999 roku , szkoleniowiec firmy coherent, wiec na pewno zna sie na rzeczy

co to tym sadzicie ?
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 14:33   #3186
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
jestem facetem i chcialbym wydepilowac klatke, brzuch, pojedyncze wloski na barkach i gorze plecow.

mam bardzo jasna karnacje, wloski na klatce sa raczej grube i czarne, na karku podobnie. na barkach pojedyncze sa ciemne i grube, a reszta cienka i jasna.

zastanawiam sie nad gabinetem medicor z laserem LightSheer XC. glownie ze wzgledu na to, ze rpacuje tam pani z doswiadczeniem od 1999 roku , szkoleniowiec firmy coherent, wiec na pewno zna sie na rzeczy

co to tym sadzicie ?
trodno powiedziec "na OKO".skoro ma taką reputację to spróbuj.poczytaj nasze sugestie i porady,a zawsze czegoś sie dowiesz dodatkowo.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 15:27   #3187
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
trodno powiedziec "na OKO".skoro ma taką reputację to spróbuj.poczytaj nasze sugestie i porady,a zawsze czegoś sie dowiesz dodatkowo.
no tak, ale generalnie lepszy jest XC czy Duet ? wloski mam ciemne i dosc mocne. ale nie sa wszystkie calkiem czarne. podobno XC moze wieksza moc wytworzyc
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 15:57   #3188
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
no tak, ale generalnie lepszy jest XC czy Duet ? wloski mam ciemne i dosc mocne. ale nie sa wszystkie calkiem czarne. podobno XC moze wieksza moc wytworzyc
poczytałam i oba mają tą samą skuteczność.różnią się tylko końcówką.DUET ma większą końcówkę,ktora jest lepsza przy większych partiach ciała.na mniejsze miejsca i tak zmieniają na małą końcówkę.
duet_hand_p.jpg


jak poczytasz nasze posty dowiesz się,że DUET mniej parzy skórę ,a podrażnienia są znikome.LS XC jest super,ale pozostawia mini ranki w postaci delikatnych poparzeń porównywalnych z poparzeniem słonecznym.
moc jest jednakwoa,ale w innych jenostkach.np LS XC depilując na mocy 35/40,a DUET 11.siła jest porównywalna.
poczytaj wstecz posty CHYŻEGO,on depiluje LS DUET-em i bardziej sobie go chwali.


Cytat:
Zasada działania lasera diodowego Light Sheer DUET™ polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Przenikająca do 2 mm w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na funkcje organizmu.

W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka lasera LightSheer™ została zaopatrzona w niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4 °C . Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.). LightSheer DUET™ to jednocześnie jedyny laser diodowy wyposażony w 2 głowice; pierwsza z głowic z końcówką chłodzącą (omówiona powyżej)- zapobiega oparzeniom, druga głowica to nowatorskie połączenie dużej powierzchni z zastosowanym podciśnieniem co umożliwia bardzo szybką, skuteczną, bezbolesną i trwałą depilację nawet dużych powierzchni ciała (nogi, plecy, tors). Jest to najmocniejszy ze współczesnych systemów laserowych co pozwala zmniejszyć liczbę zabiegów i zapewnia nieporównywalną skuteczność
można poczytac o różnicach http://www.aesthetic.lumenis.com/lightsheerduet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dep2_seebox_200x130.jpg (6,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dep2a_seebox_200x130.jpg (5,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg light_sheer_2.jpg (3,9 KB, 211 załadowań)

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-04-03 o 16:04
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:50   #3189
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dzieki za odpowiedz, owlosienie to napr4awde moj wielki kompleks i problem.

ale czytalem, ze duet ma za duza powierzchnie i za mala moc zeby usunac skutecznie wloski. wiec zastanawiam sie czy xc nie jest lepszy , i na dodatek w rekach osoby ktora z nim pracuje od 1999 r. i jest specjalistka firmy coherent ?

Edytowane przez chaz00
Czas edycji: 2011-04-03 o 19:01
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:03   #3190
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, owlosienie to napr4awde moj wielki kompleks i problem.

ale czytalem, ze duet ma za duzo powierzchnie i za mala moc zeby usunac skutecznie wloski. wiec zastanawiam sie czy xc nie jest lepszy , i na dodatek w rekach osoby ktora z nim pracuje od 1999 r. i jest specjalistka firmy coherent ?
Moc XC i Dueta jest taka sama, tak jak wspomniala TmargoT- Duet jest po prostu bezpieczniejszy od XC, znacznie mniej bolesny no i zabieg przebiega szybciej. Efekty z tego co czytalam recenzje osob korzystajacych-ponoc lepsze. Jesli oczywiscie laser znajdzie sie w rekach osoby kompetentnej
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:26   #3191
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Moc XC i Dueta jest taka sama, tak jak wspomniala TmargoT- Duet jest po prostu bezpieczniejszy od XC, znacznie mniej bolesny no i zabieg przebiega szybciej. Efekty z tego co czytalam recenzje osob korzystajacych-ponoc lepsze. Jesli oczywiscie laser znajdzie sie w rekach osoby kompetentnej
dzieki za odp. ;]

co sadzicie o ESTETICE w Krakowie ? zabiegi wykonuja panie kosmetolog z killkuletnim doswiadczeniem, wczesniej konsultacja lekarska z lekarzem dermatologiem. ciezko znalezc opinie konrektnych osob ktyore tam poszly na depilacje laserowa, ale ogolne opinie o salonie sa bardzo pozytywne, podobno pelen profesjonalizm, a i ceny dosc dobre.

mam BARDZO jasną karnacje, nawet ludzie mi mowia ze blady jestem. wloski w wiekszosci czarne grube i ciemne, no ale sa tez ciensze i mniej ciemne. zastanawiam sie czy uda sie je usunac. no ale nawet jesli pozostalyby te cienkie i jasniejsze wloski to juz jakis sukces by byl bo bym golil i nie byloby widac odrostow, no i nie byloby tarki.

jestem zdesperowany a przez to zdeterminowany do rpzeznaczenia nawet i 10 000 tyś zł jesli bym musial, ale wloskow chce sie pozbyc. co prawda wzrost owlosienia u mnie sie raczej jeszcze rozwija, bo plecy mam tylko z gory porosniete jasniejszymi wloskami i pojedyczne na barkahc, ale nie zamierzam niszczyc sobie mlodosci i czekac az to sie ustabilizuje do konca. wole usuwac na biezaco. mam nadzieje ze cos to da, bo po prostu to koszmar.
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 20:12   #3192
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Red face Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, owlosienie to napr4awde moj wielki kompleks i problem.

ale czytalem, ze duet ma za duza powierzchnie i za mala moc zeby usunac skutecznie wloski. wiec zastanawiam sie czy xc nie jest lepszy , i na dodatek w rekach osoby ktora z nim pracuje od 1999 r. i jest specjalistka firmy coherent ?
brzmisz ,jak reklama

już ci mówiłam,że moc jest porównywalna.podawana jest w innych jednostkach,ale siła taka sama.
sprawdź jerszcze ,czy ta pani nie pracuje na jednym i tym samym laserze przez 12 lat,bo to trochę przestarzały sprzęt.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:30   #3193
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
brzmisz ,jak reklama

już ci mówiłam,że moc jest porównywalna.podawana jest w innych jednostkach,ale siła taka sama.
sprawdź jerszcze ,czy ta pani nie pracuje na jednym i tym samym laserze przez 12 lat,bo to trochę przestarzały sprzęt.
zadna reklama ;/ po prostu troche zdesperowany facet

to jesli mowicie ze duet najlepszy to chyba do tej estetici pojde , mieszkam w krakowie
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:42   #3194
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
zadna reklama ;/ po prostu troche zdesperowany facet

to jesli mowicie ze duet najlepszy to chyba do tej estetici pojde , mieszkam w krakowie
wkleiłam ci zdjęcia głowic.dla porównania zwykły LS xc ma głowice wielkości 1 cm na 1 cm,a DUET kilkakrotnie większą.po co się męczyć na duże partie ciała (tors) malym gniotem,jak masz wybór.
ja nie mam wyboru,więc cierpię.ale uwierz mi,wtbrałabym DUET-a
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg duet_hand_p.jpg (9,8 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-04-03 o 20:44
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:51   #3195
huilisti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Re: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Beata Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz problemów z nadmiernym owłosieniem (powodem nie są hormony, choroby,dziedziczne nadmierne owłosienie) i wszystko jest w normie to depilacja laserowa przyniesie bardzo dobre wyniki. Na jak długo ? To trudno określić ,ale nowe włosy nie powinny pojawić się zbyt szybko. Kuracja obejmuje kilka zabiegów ( na pewno nie wystarczy jeden) potem powtarza się zabieg w miarę potrzeby ). Myślę, że efekty powinny utrzymywać się znacznie dłużej niż rok.

Jasne, nie ma to jak reklama zakładu... Z doświaczenia wiem (i nie tylko ja), że niestety, ale to pieniądze wyrzucone w błoto. Pic na wodę. Ale decyzja należy do Was. Chyba, że macie mocno ciemne włosy, może to coś ułatwi...
huilisti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:07   #3196
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Re: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez huilisti Pokaż wiadomość
Jasne, nie ma to jak reklama zakładu... Z doświaczenia wiem (i nie tylko ja), że niestety, ale to pieniądze wyrzucone w błoto. Pic na wodę. Ale decyzja należy do Was. Chyba, że macie mocno ciemne włosy, może to coś ułatwi...
kurde co masz na mysli przez to ?
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 09:03   #3197
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Re: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez huilisti Pokaż wiadomość
Jasne, nie ma to jak reklama zakładu... Z doświaczenia wiem (i nie tylko ja), że niestety, ale to pieniądze wyrzucone w błoto. Pic na wodę. Ale decyzja należy do Was. Chyba, że macie mocno ciemne włosy, może to coś ułatwi...
podziel sie z nami swoim doświadczeniem.bedzie miło zweryfikować je z osobami,ktore mają depilację zakończoną kilka lat temu i efekty sa dalej zadowalające.
warto wnieść coś nowego do wątku.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 10:05   #3198
ophio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam Was,
Oto moje 3 grosze w tym temacie.
Niestety było co u mnie depilować..... \Pierwszą depilację zrobiłam laserem Light Sheer - nawet nie wiedząc, ze to taki a nie inny typ lasera. Depilowałam łydki - to był rok 2005, juz około5/6 lat temu i - efekt REWELACYJNY. Nie przejmuje się już goleniem nóg od 6 lat. Polecam. Niestety drugi raz dałam się skusić na laser IPL, wydałam na to naprawdę duzo pieniędzy i była to kompletna wtopa (bikini, pachy i uda). Wtedy nie wiedziałam, że IPL to laser który z depilacją tak naprawdę nie ma nic wspólnego - efekt zerowy za dużą kase. Teraz wybrałam się w Krakowie na Light Sheer i juz po pierwszym razie są fantastyczne efekty.
Dziewczyny - nie dajcie się nabrać - do depilaji zawsze LIGHT SHEER, nigdy IPL! Może trochę boli, ale - coś za coś.

W Krakowie robiłam Light Sheer na Sławkowskiej w Estetice, teraz w Revision na Gertrudy (kupon z grupona, 6 sesji na wybrane czesci ciala za 999 zl), IPL za granicą. Nie dajcie sie zlapać na 99 zl za depilacje, to kompletna IPL-owa ściema!!
Powodzenia
ophio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 10:21   #3199
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ophio Pokaż wiadomość
Witam Was,
Oto moje 3 grosze w tym temacie.
Niestety było co u mnie depilować..... \Pierwszą depilację zrobiłam laserem Light Sheer - nawet nie wiedząc, ze to taki a nie inny typ lasera. Depilowałam łydki - to był rok 2005, juz około5/6 lat temu i - efekt REWELACYJNY. Nie przejmuje się już goleniem nóg od 6 lat. Polecam. Niestety drugi raz dałam się skusić na laser IPL, wydałam na to naprawdę duzo pieniędzy i była to kompletna wtopa (bikini, pachy i uda). Wtedy nie wiedziałam, że IPL to laser który z depilacją tak naprawdę nie ma nic wspólnego - efekt zerowy za dużą kase. Teraz wybrałam się w Krakowie na Light Sheer i juz po pierwszym razie są fantastyczne efekty.
Dziewczyny - nie dajcie się nabrać - do depilaji zawsze LIGHT SHEER, nigdy IPL! Może trochę boli, ale - coś za coś.

W Krakowie robiłam Light Sheer na Sławkowskiej w Estetice, teraz w Revision na Gertrudy (kupon z grupona, 6 sesji na wybrane czesci ciala za 999 zl), IPL za granicą. Nie dajcie sie zlapać na 99 zl za depilacje, to kompletna IPL-owa ściema!!
Powodzenia

a jak bylo w estetice ? lepsza estetica czy revision ? w ogole ktory gabinet najlepszy w krakowie bedzie ?
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 10:31   #3200
ophio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
a jak bylo w estetice ? lepsza estetica czy revision ? w ogole ktory gabinet najlepszy w krakowie bedzie ?
Nie wiem jak teraz w Estetice - trochę lat minęło Obsługa była bardzo miła. Trzeba się liczyc też z tym, że nie można opalać depilowanych miejsc - w Estetice wtedy powiedziano mi, żeby nie opalac się rok po depilaci (to były łydki). Więc byłam twardzielem i całe następne lato chodziłam w długich spodniach. Teraz ten laser jest juz okazuje się ulepszony - nie można sie opalać absolunie przez co najmniej 2 tygodnie po zabiegu. Cóż, technika idzie naprzód. Zaliczyłam 3 zabiegi na łydki, na 4-ty nie poszłam bo wyjechałam. Zostało mi może 6 rachitycznych włosków na kazdej łydce - no z tym można życ
Myślę, że nie ważne gdzie, byleby Light Sheer. Ja sobie całkiem chwalę Revision teraz - bardzo miłe panie, i zabieg upływa na przyjemnej rozmowie. Oczywiście wybór determinowany jest też ceną więc gdzie znajdziecie lepsza okazję tam należy się udac

pozdrawiam
ophio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:39   #3201
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ophio Pokaż wiadomość
Nie wiem jak teraz w Estetice - trochę lat minęło Obsługa była bardzo miła. Trzeba się liczyc też z tym, że nie można opalać depilowanych miejsc - w Estetice wtedy powiedziano mi, żeby nie opalac się rok po depilaci (to były łydki). Więc byłam twardzielem i całe następne lato chodziłam w długich spodniach. Teraz ten laser jest juz okazuje się ulepszony - nie można sie opalać absolunie przez co najmniej 2 tygodnie po zabiegu. Cóż, technika idzie naprzód. Zaliczyłam 3 zabiegi na łydki, na 4-ty nie poszłam bo wyjechałam. Zostało mi może 6 rachitycznych włosków na kazdej łydce - no z tym można życ
Myślę, że nie ważne gdzie, byleby Light Sheer. Ja sobie całkiem chwalę Revision teraz - bardzo miłe panie, i zabieg upływa na przyjemnej rozmowie. Oczywiście wybór determinowany jest też ceną więc gdzie znajdziecie lepsza okazję tam należy się udac

pozdrawiam
zastanawiam sie czy estetica czy tez medicor ?

opinie sa podzielone.

plusem estetiki jest na pewno laser w wersji DUET

natomiast za medicorem przemawia wieksze doswiadczenie, pani ktora wykonuje tam zabiegi ma ponad 10 lat doswiadczenia i jest szkoleniowcem firmy coherent. szkoda tylko ze oni maja laser w wersji XC

a wiec mam maly metlik, estetica + duet czy medicor + xc ?
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:30   #3202
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie czy estetica czy tez medicor ?

opinie sa podzielone.

plusem estetiki jest na pewno laser w wersji DUET

natomiast za medicorem przemawia wieksze doswiadczenie, pani ktora wykonuje tam zabiegi ma ponad 10 lat doswiadczenia i jest szkoleniowcem firmy coherent. szkoda tylko ze oni maja laser w wersji XC

a wiec mam maly metlik, estetica + duet czy medicor + xc ?
nie każdy kto ma dług staż pracy musi byc dokładny,to raczej preferencje charakteru.

warto zapytac się o szkolenia i oczywiście rodzaj zabiegu/lasera.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:30   #3203
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej,

na gruponnie jest oferta na depilacje salonie Monalisa w Warszawie.
jest to laser diodowy, czy ktoś wykonywał tam zabieg i może coś powiedzieć o gabinecie?
nie wiem jaki to laser i czy jest ok, chodzi o laser diodowy
pozdr
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:33   #3204
beti_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ophio Pokaż wiadomość
Witam Was,
Oto moje 3 grosze w tym temacie.
Niestety było co u mnie depilować..... \Pierwszą depilację zrobiłam laserem Light Sheer - nawet nie wiedząc, ze to taki a nie inny typ lasera. Depilowałam łydki - to był rok 2005, juz około5/6 lat temu i - efekt REWELACYJNY. Nie przejmuje się już goleniem nóg od 6 lat. Polecam. Niestety drugi raz dałam się skusić na laser IPL, wydałam na to naprawdę duzo pieniędzy i była to kompletna wtopa (bikini, pachy i uda). Wtedy nie wiedziałam, że IPL to laser który z depilacją tak naprawdę nie ma nic wspólnego - efekt zerowy za dużą kase. Teraz wybrałam się w Krakowie na Light Sheer i juz po pierwszym razie są fantastyczne efekty.
Dziewczyny - nie dajcie się nabrać - do depilaji zawsze LIGHT SHEER, nigdy IPL! Może trochę boli, ale - coś za coś.

W Krakowie robiłam Light Sheer na Sławkowskiej w Estetice, teraz w Revision na Gertrudy (kupon z grupona, 6 sesji na wybrane czesci ciala za 999 zl), IPL za granicą. Nie dajcie sie zlapać na 99 zl za depilacje, to kompletna IPL-owa ściema!!
Powodzenia
Cytat:
Napisane przez ophio Pokaż wiadomość
Nie wiem jak teraz w Estetice - trochę lat minęło Obsługa była bardzo miła. Trzeba się liczyc też z tym, że nie można opalać depilowanych miejsc - w Estetice wtedy powiedziano mi, żeby nie opalac się rok po depilaci (to były łydki). Więc byłam twardzielem i całe następne lato chodziłam w długich spodniach. Teraz ten laser jest juz okazuje się ulepszony - nie można sie opalać absolunie przez co najmniej 2 tygodnie po zabiegu. Cóż, technika idzie naprzód. Zaliczyłam 3 zabiegi na łydki, na 4-ty nie poszłam bo wyjechałam. Zostało mi może 6 rachitycznych włosków na kazdej łydce - no z tym można życ
Myślę, że nie ważne gdzie, byleby Light Sheer. Ja sobie całkiem chwalę Revision teraz - bardzo miłe panie, i zabieg upływa na przyjemnej rozmowie. Oczywiście wybór determinowany jest też ceną więc gdzie znajdziecie lepsza okazję tam należy się udac

pozdrawiam

hmm czegoś tu nie rozumiem... najpierw mówisz ze od 5/6 lat, po depilacji ligt sheer'em, nie przejmujesz się goleniem łydek, a kilka postów niżej wspominasz że kupiłaś kupon na depilację w revision i juz byłaś na 3 zabiegach depilacji łydek to w takim razie jak to w końcu jest z tymi efektami? po 5 latach wszystko odrosło czy wcześniej nie miałaś do końca wydepilowane? bo ja juz sie pogubiłam

Edytowane przez beti_89
Czas edycji: 2011-04-04 o 14:37
beti_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:39   #3205
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja juz tez sie gubie w tym wszystkim ;/ chyba zaryzykuje tą estetice z duetem..ale generalnie o to mi chodzi czy aby na pewno duet nie ma za malej mocy jesli nie musi uzywac chlodzenia... wolalbym zeby mnie bolalo ale chcialbym miec pewnosc ze mieszki zostaly zniszczone
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:04   #3206
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
ja juz tez sie gubie w tym wszystkim ;/ chyba zaryzykuje tą estetice z duetem..ale generalnie o to mi chodzi czy aby na pewno duet nie ma za malej mocy jesli nie musi uzywac chlodzenia... wolalbym zeby mnie bolalo ale chcialbym miec pewnosc ze mieszki zostaly zniszczone
jeśli ból jest dla ciebie wyznacznikiem dobrze przeprowadzonej depilacji to idź na zwykły LS .
różnica jest wielka, nie w efekcie koncowym,ale komforcie w trakcie zabiegu i PO
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 20:02   #3207
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mnie LS tak bolał, że płakałam i darłam się niesamowicie...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 21:24   #3208
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
mnie LS tak bolał, że płakałam i darłam się niesamowicie...
-mnie tez bolało,ale nie krzyczałam i nie płakałam.wstydziłabym się.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 06:36   #3209
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-mnie tez bolało,ale nie krzyczałam i nie płakałam.wstydziłabym się.
bo Ty to jesteś niesamowicie silna babka! jak sobie przypomnę z jaką mocą Ty to robiłaś to aż nogi zaciskam z bólu :P
Ale na jesień też spróbuję bardziej wytrzymać - mam nadzieję, że nogi nie będą tak boleć jak bikini.
Mam 3 zabieg za 1,5 tygodnia, zastanawiam się czy jak 4 zabieg wykonam dopiero na jesień to to ma sens?(nie mogę się już doczekać opalania...) bo nie wiadomo w jakiej fazie będzie włos...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:08   #3210
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
bo Ty to jesteś niesamowicie silna babka! jak sobie przypomnę z jaką mocą Ty to robiłaś to aż nogi zaciskam z bólu :P
Ale na jesień też spróbuję bardziej wytrzymać - mam nadzieję, że nogi nie będą tak boleć jak bikini.
Mam 3 zabieg za 1,5 tygodnia, zastanawiam się czy jak 4 zabieg wykonam dopiero na jesień to to ma sens?(nie mogę się już doczekać opalania...) bo nie wiadomo w jakiej fazie będzie włos...
Odstepy pomiedzy pozniejszymi zabiegami moga byc podobno dluzsze, nawet do 3 miesiecy. Wiec sadze, ze po tzrecim zabiegu mozesz zrobic dluzsza przerwe (poprawcie mnie jesli sie myle). Choc ja na Twoim miejscu bym zrobila jeszcze czwarty zabieg. No i z opalaniem w ciagu lala tez bym nie przesadzala
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.