Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 21:11   #1711
dariaa161
Raczkowanie
 
Avatar dariaa161
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich! Dawno mnie tu nie było, moje życie ostatnio nabrało tempa. Teraz mam chwile oddechu, nie wiem na jak długo, dlatego jestem Chciałam się wam pożalić i prosić o radę. Przypomnę się, otóż przed wakacjami wykonałam dwa zabiegi na bikini głębokie laserem Light Sheer firmy Lumenis i jedną poprawkę całościową, czyli jakby 3 zabiegi. Wyjechałam z miasta w którym robiłam zabiegi a w nowej okolicy nie miałam gabinetu z takim ani podobnym laserem żeby kontynuować zabiegi. Pani z gabinetu zapewniała mnie że przerwa wakacyjna nie wpłynie na jakość zabiegów, mogę ją zrobić i spokojnie kontynuowac zabiegi po powrocie. Zaufałam, gdyż nie na rękę było mi jechać setki kilometrów na zabieg, praca nie dawała mi na to czasu. Przez jakieś 1,5 miesiąca byłam gładka, odrosło zaledwie kilka włosków, które były takie delikatne że nie było ich prawie widać. A potem! Stało się... włosy zaczęły znów odrastać, takie same czarne i mocne i wrastać i mój koszmar zaczął się na nowo Moge śmiało powiedzieć że 99% włosów odrosło. Wiem że to normalne że trzeba więcej zabiegów,że 3 to stanowczo za mało, ale myślałam że choć części się już pozbyłam a tu nic! Dzwoniłam do Pani kosmetyczki, powiedziała mi że to normalne, że nie powinnam robić przerwy (choć wcześniej sama zapewniała mnie że to nic nie zmieni) i że po drugim zabiegu czasem tak jest że włosy odrastają. Nie wiem co robić, jestem podłamana, gdyż sa to dla mnie naprawde ogromne pieniądze. Nie wiem czy jest sens wznawiania zabiegów. Doradźcie proszę. Wiem że mogę na was liczyć
dariaa161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:59   #1712
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dariaa161 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Dawno mnie tu nie było, moje życie ostatnio nabrało tempa. Teraz mam chwile oddechu, nie wiem na jak długo, dlatego jestem Chciałam się wam pożalić i prosić o radę. Przypomnę się, otóż przed wakacjami wykonałam dwa zabiegi na bikini głębokie laserem Light Sheer firmy Lumenis i jedną poprawkę całościową, czyli jakby 3 zabiegi. Wyjechałam z miasta w którym robiłam zabiegi a w nowej okolicy nie miałam gabinetu z takim ani podobnym laserem żeby kontynuować zabiegi. Pani z gabinetu zapewniała mnie że przerwa wakacyjna nie wpłynie na jakość zabiegów, mogę ją zrobić i spokojnie kontynuowac zabiegi po powrocie. Zaufałam, gdyż nie na rękę było mi jechać setki kilometrów na zabieg, praca nie dawała mi na to czasu. Przez jakieś 1,5 miesiąca byłam gładka, odrosło zaledwie kilka włosków, które były takie delikatne że nie było ich prawie widać. A potem! Stało się... włosy zaczęły znów odrastać, takie same czarne i mocne i wrastać i mój koszmar zaczął się na nowo Moge śmiało powiedzieć że 99% włosów odrosło. Wiem że to normalne że trzeba więcej zabiegów,że 3 to stanowczo za mało, ale myślałam że choć części się już pozbyłam a tu nic! Dzwoniłam do Pani kosmetyczki, powiedziała mi że to normalne, że nie powinnam robić przerwy (choć wcześniej sama zapewniała mnie że to nic nie zmieni) i że po drugim zabiegu czasem tak jest że włosy odrastają. Nie wiem co robić, jestem podłamana, gdyż sa to dla mnie naprawde ogromne pieniądze. Nie wiem czy jest sens wznawiania zabiegów. Doradźcie proszę. Wiem że mogę na was liczyć
ja myśle, że powinnaś zrobić badania hormonalne. to chyba najprostszy sposób, by sprawdzić przyczyny odrastania. jeśli z hormonami będzie wszystko ok, to laser powinnien w 90% zadziałać.

z tego co udało mi się wyczytać i dowiedzieć to normalnie wlosy z pach, nog itp też same wypadaja, tylko my tego nie widzimy bo na ich miejsce szybko przychodza nowe. mamy wiecej cebulek niż widzimy wlosów, wiec moze byc tak, ze teraz ci wyrosly wlosy wlasnie z tych uspionych cebulek. jesli mialabym udzielic rady, to powiem co ja bym zrobila: poszlabym po skierowanie na badania hormonalne krwi (bo nie wiem jakie to sa dokladnie badania), jesli wyniki wskaza na problem to poszlabym do dermatologa zeby sie dowiedziec czy mozna to leczyc (powiedziec mu tez o laserze). jesli beda ok, to zrobilabym jeszcze 2 zabiegi. jak te 2 nie zmiania sytuacji to bym odpuscila, bo szkoda kasy.

sama sie boje ze beda miala mimo wszystko problemy, bo mam bardzo "owlosione" geny ale badzmy dobrej mysli
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:51   #1713
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja też miałam przerwe 3 miesiące!!! Po której odrosłam, ale na pewno nie w 100% !!!!miałam ok. 60% włosów.
Przerwa wynikała z czasu wakacyjnego i braku środów :/
Teraz jestem po kolejnych dwóch zabiegach i jestem zadowolona chociaż jeszcze jakieś drobne włoski są Ale podobno najlepiej powtarzać zabiegi do ostatniego włoska, a pierwsze 3 są najważniejsze (powtarzam to co mi powiedziano w salonie )

Pozdrawiam
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:55   #1714
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

kobietki ja już po kolejnyc zabiegach. Niestety raczej laser moich łydek nie złapie no cóż.... może ktoś zna jakiś inny alternatywny równie skuteczny sposób ??

P.S po zabiegu w pachwinie mam lekkie wewnetrzne jak by przebrawienie wyglada troche jak popękane naczynka czy ktora z Was tak miała i jak sobie z tym radziła ?? Pamietam, ze kiedys po zabiegu tez cos takiego mi wystapilo, ale bylo mniejsze i samo zeszlo
__________________
walcze ze slabosciami
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 14:06   #1715
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez klucha2217 Pokaż wiadomość
Ja też miałam przerwe 3 miesiące!!! Po której odrosłam, ale na pewno nie w 100% !!!!miałam ok. 60% włosów.
Przerwa wynikała z czasu wakacyjnego i braku środów :/
Teraz jestem po kolejnych dwóch zabiegach i jestem zadowolona chociaż jeszcze jakieś drobne włoski są Ale podobno najlepiej powtarzać zabiegi do ostatniego włoska, a pierwsze 3 są najważniejsze (powtarzam to co mi powiedziano w salonie )

Pozdrawiam
po pierwsym zabiegu pozbyłam się 40 %,po drugim 60 %, a przerwa była roczna,więc nie wiem dlaczego DARIA ma taki problem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:39   #1716
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja miałam raz zrobiony zabieg IPL, całe nogi i bikini i po nim widziałam sporą różnice w odrastaniu. Po przeczytaniu opini pewnie na niego bym się nie zdecydowała, ale był b. tani ;p
a dzisiaj byłam pierwszy raz na laserze, light sheer. Zabieg miałam bardzo szybko wykonany w stosunku do tego, co piszecie. Godzinę zajęło na łydki i bikini. Mnie jedynie bikini bolało, łydki minimalnie przy kostkach. W pakiecie mam jeszcze 3 serie.
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 12:54   #1717
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestem już po wizycie u ednokrynologa - w sumie nic nowego - rozmawiałem z nim 15 min., zainkasował 80 zł., napisał na kartce badania jakie mam sobie zrobić ale osobiście stwierdził, że zaburzeń nie mam i jest to kwestia genów [ojciec i matka bruneci].

Spróbuję z tym Light Sheer Duet - z tego co widzę w Sopocie już mają ten laser a mi ciągle odrastają te same włoski w tym samych miejscach na przedramionach więc może inny laser o bardziej inwazyjnym działaniu pomoże - jak sądzicie ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 18:13   #1718
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie u ednokrynologa - w sumie nic nowego - rozmawiałem z nim 15 min., zainkasował 80 zł., napisał na kartce badania jakie mam sobie zrobić ale osobiście stwierdził, że zaburzeń nie mam i jest to kwestia genów [ojciec i matka bruneci].

Spróbuję z tym Light Sheer Duet - z tego co widzę w Sopocie już mają ten laser a mi ciągle odrastają te same włoski w tym samych miejscach na przedramionach więc może inny laser o bardziej inwazyjnym działaniu pomoże - jak sądzicie ?

Spróbować zawsze można Ja robiłam Light Sheer Duet w Gdańsku Nawet nie słyszałam, że mają w Sopocie (zresztą i tak jestem z Gdańska to nie mam daleko)
Daj znać jak będziesz po !!!!
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 20:30   #1719
migimig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam koleżanki
Strasznie tu dużo wpisów ale widzę sporo osób zadowolonych z zabiegów Light Sheerem. Ja też jestem fanką tego lasera zrobiłam sobie bikini dwa razy ale z kilku miesięczną przerwą a efekty są rewelacyjne. Zabieg robiłam w Rybniku i gorąco polecam wszystkim którzy mają to miasto w swoim zasięgu rewelacyjna Pani doktor przeprowadzała ze mną wywiad a potem miałam bardzo dokładny zabieg. Skóra wyglądała nieciekawie po zabiegu ale to podobno normalne i szybko zeszło a potem było już wszystko super ten laser jest rewelacyjny
migimig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 20:34   #1720
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A czy ze mną jest coś nie tak skoro łydki mnie nie bolały w ogóle, bikini tak, ale do przeżycia?
Następnym razem muszę zapytać się na jaką moc był ustawiony. Mam nadzieję, że przez to, że mam promocyjny pakiet nie dają mi niskiej mocy, abym musiała mieć więcej zabiegów
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 13:52   #1721
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez klucha2217 Pokaż wiadomość
Spróbować zawsze można Ja robiłam Light Sheer Duet w Gdańsku Nawet nie słyszałam, że mają w Sopocie (zresztą i tak jestem z Gdańska to nie mam daleko)
Daj znać jak będziesz po !!!!
A jesteś zadowolona z efektów ? ile miałaś zabiegów ?

W Sopocie w krzywym domku jednak Duetu nie mają. Ten Gdański salon Prestiż o którym mówisz ma na szczęście ten laser - chyba jako jedyny na Pomorzu.
Zapisałem się na zabieg za 2 tygodnie, trochę porozmawiałem z właścicielem salonu przez telefon i jestem dobrej myśli - być może to wina lasera a nie hormonów.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 16:07   #1722
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
A czy ze mną jest coś nie tak skoro łydki mnie nie bolały w ogóle, bikini tak, ale do przeżycia?
Następnym razem muszę zapytać się na jaką moc był ustawiony. Mam nadzieję, że przez to, że mam promocyjny pakiet nie dają mi niskiej mocy, abym musiała mieć więcej zabiegów

A może miałaś robione też tym nowym Light Sheer Duet?? Bo tam właśnie robi się dużą mocą a nie powinno być mocno bolesne!! Jak dla mnie super bo nie bolało a efekty są!!!

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
A jesteś zadowolona z efektów ? ile miałaś zabiegów ?

W Sopocie w krzywym domku jednak Duetu nie mają. Ten Gdański salon Prestiż o którym mówisz ma na szczęście ten laser - chyba jako jedyny na Pomorzu.
Zapisałem się na zabieg za 2 tygodnie, trochę porozmawiałem z właścicielem salonu przez telefon i jestem dobrej myśli - być może to wina lasera a nie hormonów.
Ja miałam tam 3 zabiegi! I jak dotąd jestem bardzo zadowolona!!
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 09:55   #1723
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
wlasnie dzownilam sobie po roznych miejscach zeby sie dowiedziec ile gdzie ksoztuje, jaki sprzet itp i w jednym z gabinetow dermatologicznych pani mi powiedziala ze maja laser aleksandytowy czy jakos tak. cena glebokiego bikini to tez 400 zl i zabieg przeprowadza lekarz, ale nie wiem co to za rodzaj laseru. czy ktoras miala nim robione bikini i moze mi cos wiecej na ten temat powiedziec?
ja jestem szczęsliwa posiadaczka glebokiego bikini i gorąco polecam, wygoda wygoda i jeszcze raz wygoda!!! Laser aleksandrytowy jest moim zdaniem najlepszy i najmniej bolesny na pewno wart swojej ceny, co do twoich przemyśleń o IPL to nie jest urządzenie do usuwania włosów, fotoodmładzanie tak, naczynka tak ale jeśli chodzi o depilacje to lepszy jest laser. Teraz hula sieciówka z usuwaniem owłosienia IPL em za 99zł każda część ciała pewnie dużo babeczek na to pójdzie bo tanio, tylko w ostatecznym rozrachunku wyjdzie drożej, ja też zaczynałam od prób usuwania włosów IPL- zmądrzałam ale człowiek uczy się na błędach, szkoda że czasem kosztownych
majkens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:22   #1724
tealea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez stefanell Pokaż wiadomość
Byłam, byłam i jakos przezylam Szczerze mowiac to troche sie obawialam ze bedzie bolalo , bikini to w koncu wrazliwe miejsce ale bol byl do zniesienia. Jestem dzielna! Pani kosmetolog bardzo sympatyczna kobieta i taka bardzo skrupulatna. Za 1,5 m-ca kolejna wizyta. Szczerze polecam i nie moge sie doczekac efektu finalnego! Takze Cosmetix naprawde super!
Dzien dobry Ciesze sie ze przezylas spotkanie z laserem! Moja kolezanka tez wlasnie korzystala z usług Cosmetixu, jeszcze w pierwszej lokalizacji. I zostala wierna nawet jak sie przeniesli to nie zrezygnowala mimo ze ma kawalek dalej. Tak sobie mysle ze to chyba o czyms swiadczy ,a jeszcze tutaj te pozytywne opinie. No i pracuja na Lightsheer wiec decyzja podjeta dzieki
tealea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 07:36   #1725
AguniaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej! Jeśli ktoś jest z Częstochowy lub okolic to właśnie spotkałam super promocję w gabinecie na ul. Dąbrowskiego (nazwy nie pamiętam). Na pierwszy zabieg depilacji bikini, pach lub brody jest rabat 67 %, a na następne po 20 %. Sama nigdy z usług tego gabinetu nie korzystałam, ale słyszałam pozytywne opinie.
AguniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 14:22   #1726
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej! Czy któraś z was zdecydowała się na zabieg depilacji laserem w Opolu? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 09:37   #1727
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

No i zasiano u mnie ziarno niepewności Znajoma znajomej była 5 lat temu na depilacji laserowej (nie pamięta dokładnie jakim laserem, ale na pewno nie IPL). Wykonała 5 zabiegów na nogi i była bardzo zadowolona przez trzy lata, bo po tym czasie włosy zaczęły odrastać. Czy to znaczy, że depilacja laserem też nie jest na wieczność?
emidab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 13:26   #1728
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez emidab Pokaż wiadomość
No i zasiano u mnie ziarno niepewności Znajoma znajomej była 5 lat temu na depilacji laserowej (nie pamięta dokładnie jakim laserem, ale na pewno nie IPL). Wykonała 5 zabiegów na nogi i była bardzo zadowolona przez trzy lata, bo po tym czasie włosy zaczęły odrastać. Czy to znaczy, że depilacja laserem też nie jest na wieczność?

Taka depilacja powinna być na całe życie, ale można zrobić przypomnienie jak coś odrasta. A odrosła w 100% czy jest to np. 30 %włosków. A wiesz może czy ta znajoma znajomej nie była ostatnio np. w ciąży? Bo czasem hormony mogą popsuć efekt
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 13:56   #1729
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Osobiście nie poznałam tej dziewczyny, ale odrosło ponoć wszystko i w ciąży w tym czasie na pewno nie była. Hormony mogą popsuć efekt, ale chyba nie po trzech latach od ostatniego zabiegu.
emidab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 14:58   #1730
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez emidab Pokaż wiadomość
Osobiście nie poznałam tej dziewczyny, ale odrosło ponoć wszystko i w ciąży w tym czasie na pewno nie była. Hormony mogą popsuć efekt, ale chyba nie po trzech latach od ostatniego zabiegu.

Wiesz ja się tak do końca nie znam bo jestem tylko "pacjentką", ale np. mogły się pojawić jakieś problemy hormonalne i powinna to zbadać.
Bo ja osobiście znam osobę, która robiła depilację nóg 10lat temu i nadal jest zadowolona.
Zapytaj najlepiej gdzie robiła ten zabieg i sprawdź jaki mają tam sprzęt
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 06:40   #1731
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a jak to jest z tym duetem- to "stary" diodowy lightsheer z nasadką znieczulającą czy też kompletnie nowy rodzaj lasera diodowego (?)
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 12:54   #1732
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Moim zdaniem duet jest nowszy. Ale czy bezbolesny to nie wiem bo uzywalam tego normalnego light sheera ktory jest bolesny ale do wytrzymania a tak wogole bylam dopiero dwa razdy na zabiegu i moze pojedyncze z 3 wloski mi wyrosly przez dwa miesiace dziwne ;p teraz mam wizyte 3 na 22paz ale nie wiem czy isc jak wloskow prawie nie ma czy zapisac sie jak dopiero cos wiecej sie pojawi jesli sie pojawi! dziwna sprawa;p
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:58   #1733
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
a jak to jest z tym duetem- to "stary" diodowy lightsheer z nasadką znieczulającą czy też kompletnie nowy rodzaj lasera diodowego (?)

On ma całkiem nową głowicę taką z zasysaniem i ma też tą z poprzedniego modelu. Dlatego Duet bo ma dwie różne końcówki.
A wczoraj dzwoniłam do tego salonu żeby się umówić na wizytę i są teraz fajne promocję na depilację
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 17:56   #1734
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, a czym się różni bikini / bikini głębokie / bikini całkowite? Zamierzam się właśnie wybrać gdzieś na depilacje i zastanawiam się gdzie.. Mogłybyście mi doradzić, gdzie w Warszawie można wykonać taki zabieg żeby usunąć WSZYSTKIE włoski z okolic intymnych? Bo ja już sie pogubiłam w tym.
Do tej pory myślałam że to bikini głębokie to właśnie to, ale widzę że chyba jednak nie.. o_O
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 18:49   #1735
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym się różni bikini / bikini głębokie / bikini całkowite? Zamierzam się właśnie wybrać gdzieś na depilacje i zastanawiam się gdzie.. Mogłybyście mi doradzić, gdzie w Warszawie można wykonać taki zabieg żeby usunąć WSZYSTKIE włoski z okolic intymnych? Bo ja już sie pogubiłam w tym.
Do tej pory myślałam że to bikini głębokie to właśnie to, ale widzę że chyba jednak nie.. o_O
bikini zwykłe to włosy z lini majtek,oraz ud jeżeli takowe posiadasz.zostawiasz normalny trójkąt.
głębokie bikini to linia stringów-depilujesz co poza nie wychodzi włącznie z wlosami przy odbycie dostajesz papierowe majtki i to jest mniej więcej linia depilacji.możesz sobie zostawić malutki trójkąt,lub sam pasek (kwestia gustu).
bikini całkowite,czyli na łyso,nul,wszystko,zero

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-10-17 o 18:50
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 21:24   #1736
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wczoraj byłem na zabiegu laserem "DUET" - faktycznie nic praktycznie nie czuć, nie ma też żadnych śladów nie licząc tych od tej nasadki zasysającej skórę ale to znika po kilkunastu minutach.

Po diodowym moje przedramiona wyglądały jak po ukąszeniu przez rój pszczół, skóra była zaczerwieniona a po Duecie nic nie widać - przyznam, że trochę mnie to niepokoi bowiem włosy które dzień przed zabiegem zgoliłem odrastają jakby w ogóle laser ich nie tknął - tak ma być czy coś jest nie tak ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 21:37   #1737
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Wczoraj byłem na zabiegu laserem "DUET" - faktycznie nic praktycznie nie czuć, nie ma też żadnych śladów nie licząc tych od tej nasadki zasysającej skórę ale to znika po kilkunastu minutach.

Po diodowym moje przedramiona wyglądały jak po ukąszeniu przez rój pszczół, skóra była zaczerwieniona a po Duecie nic nie widać - przyznam, że trochę mnie to niepokoi bowiem włosy które dzień przed zabiegem zgoliłem odrastają jakby w ogóle laser ich nie tknął - tak ma być czy coś jest nie tak ?
-nie wiem.
ja po diodowym jestem już miesiąć i wyrosło mi chyba z 10 włosów,a tak mam łyse nogi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 06:19   #1738
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Po diodowym też mi przez miesiąc nie rosły a po Duecie w ogóle nie widać żadnych śladów zabiegu a włoski zostały, odrastają po zgoleniu i wszystko wygląda tak jak przed zabiegiem - chyba zadzwnię do salonu
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:32   #1739
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Po diodowym też mi przez miesiąc nie rosły a po Duecie w ogóle nie widać żadnych śladów zabiegu a włoski zostały, odrastają po zgoleniu i wszystko wygląda tak jak przed zabiegiem - chyba zadzwnię do salonu

Na efekt depilacji po takim laserze trzeba czekać 2 tygodnie. A ile czasu mineło??
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:40   #1740
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

2 dni a włosy odrastają- to normalny efekt po Duecie ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.