Wezwanie do zapłaty ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 13:20   #1
Chichibi
Raczkowanie
 
Avatar Chichibi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 165
GG do Chichibi
Exclamation

Wezwanie do zapłaty ??


dziewczyny... mam problem. Dostałam dzisiaj taką wiadomość.

"
Szanowna Pani Nap,
Dnia 24.10.2010 z komputera o adresie IP 188.122.20.27 zamówiła Pani na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.
Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarła Pani z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Pani niniejsze wezwanie do zapłaty.
Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty spowoduje poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Pani stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z ustawowymi odsetkami za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.
W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

W związku z tym wzywamy Panią do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości."


miała z was któraś podobną sytuacje? Podkleslam ze ja tylko sie zarejestrowałam.... nic nie sciagałam ani nic nie zamawiałam. Chcialam tylko ściagnac jedną piosenke..ktorej nawet nie sciagnełam w końcu.... jestem przerażona...co ja mam zrobic? mam to zapłacic? A moze to jakies oszustwo?
__________________
Nie ważne gdzie, ważne że...







wegetarianka
Chichibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 13:23   #2
Wafelina :)
Zadomowienie
 
Avatar Wafelina :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: na Śląsku
Wiadomości: 1 766
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Spokojnie Był już taki temat tutaj, w ogóle poszukaj sobie w necie wypowiedzi ludzi, którzy też otrzymali podobną wiadomość Powinno pomóc
__________________


Don`t be affraid - Taddy`s home!
Wafelina :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 13:42   #3
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Jakiś czas temu pobieraczek miał mieć sprawę w sądzie, bo nie Ty jedna dostałaś taką wiadomość. Wafelina dobrze radzi, sprawdź w necie jak została ona wyjaśniona.
Poza tym nie płaciłabym, pobieraczek.pl liczy na to, że cześć osób sie przestraszy i zapłaci po otrzymaniu tej wiadomości.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 13:45   #4
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Nie popadaj w panike. Zanim cokolwiek zaplacisz wejdz jeszcze raz na ta strone i przeczytaj regulamin. Poszukaj tez informacji od innych ludzi, ktorzy dostali takie wezwanie.

Na takich stronach czesto klikamy, ze zgadzamy sie z regulaminem bez jego wczesniejszego przeczytania, ale slyszalam juz pare razy o podobnych oszustwach, wiec najpierw zobacz kto, co, jak i gdzie.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 13:53   #5
Chichibi
Raczkowanie
 
Avatar Chichibi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 165
GG do Chichibi
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

wiem, że był podobny temat ale przeglądnełam juz prawie całe forum plotkowe az do sierpnia i nie moge znaleść tego...
__________________
Nie ważne gdzie, ważne że...







wegetarianka
Chichibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 13:56   #6
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

chyba w "Uwadze" na tvn był ten temat poruszany kilka miesięcy temu
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 14:11   #7
Alekss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 131
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Olej to!!!
Dostaniesz jeszcz 2 wezwania i na tym sie zakonczy sprawa. Tak jak dziewczyny pisaly chca wymusic kase od osob ktore sie wystrasza.
Alekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 14:24   #8
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Wpisałam w wyszukiwrake "pobieraczek"

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ht=pobieraczek

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ht=pobieraczek
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 14:28   #9
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Ja im napisałam pismo z pomocą rzecznika praw konsumenta... Odpisali jakieś bzdety, nie zapłaciłam i też ucichło...
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 14:43   #10
Angel28
Rozeznanie
 
Avatar Angel28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 720
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Witaj słyszałam o ty dość dawno temu i to przez przypadek przysłano mi wiadomość na nk żeby uważać na ten portal, i przede wszystkim idź do biura praw konsumenta pomoże ci jakieś pismo napisać i dadzą ci spokuj poza tym sami na siebie bata kręca poczytaj troche o tym maja sprawe w sądzie o oszustwa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ht=pobieraczek
tu masz linka do tematu podobnego wręcz identycznego

Edytowane przez Angel28
Czas edycji: 2010-11-09 o 14:49
Angel28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 15:04   #11
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

tu : http://www.wykop.pl/link/176356/pobi...a-to-oszustwo/ masz kilka informacji na ten temat.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 15:13   #12
Blanusia89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 662
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

nie zapłaciłam i nie bedę płacić. To są naciągacze i oszuści ! Nie dajcie się złapać.
Blanusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 16:49   #13
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

rok temu miałam taką sytuację,napisałam im miły liścik i oczywiście nie zapłaciłam-banda oszustów, ot co
Absolutnie nie płać.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 19:22   #14
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Ja też miałam taką sytuację, jakiś rok temu, też weszłam tam na ich stronę bo było napisane: 10 DNI ZA DARMO ale nic nie ściągnęłam bo w ogóle przy rejestracji wystąpił jakiś błąd i nie mogłam nic ściągnąć, po jakimś czasie przyszło mi na mejla też takie wezwanie do zapłaty, odpisałam im wyjaśniając sytuację, że chciałam skorzystać z ich oferty, zobaczyć co oni oferują ale nic nie udało mi się ściągnąć bo wystąpił jakiś błąd więc za co mam do cholery płacić, tymbardziej, że reklamowali się hasłem: 10 dni za darmo! Oni mi odp, że rejestracja była jednocześnie zawarciem umowy od której mogłam odstąpić po iluś tam dniach (14 chyba) a skoro tego nie zrobiłam to mam zapłacić i to za cały rok! i że teraz juz tej umowy zerwać nie mogę. Aaa i pamiętam jeszcze, że tam był cennik i za mies było parę zł, więc pomyślałam sobie wtedy, że nawet gdybym chciała sobie wykupić na ileś mies to nie są to jakieś wielkie pieniądze ale, ze nie dane mi było nawet zobaczyć jakie usługi oni oferują to nie byłam zainteresowana wykupowaniem pakietów na ileś mies a oni kazali zapłacić za cały rok z góry! potem wysyłałam im jeszcze kilka pism, oni swoje a ja swoje, no a że w ich bardzo długim regulaminie faktycznie było napisane tak, że wychodziło na to, że niestety muszę zapłacić, a ja tego regulaminu wcześniej nie czytałam bo po co skoro tylko się logowałam tam a nie wykupowałam pakiet więc myślę se no trudno mam nauczkę- trzeba zapłacić za swoje błędy. Już nawet wybierałam się na pocztę z kasą dla nich ale coś mnie tknęło i wpisałam w google "pobieraczek" no i bingo! okazało sie, że takich ludzi jak ja i Ty jest całe mnóstwo! a tamci to banda naciągaczy, celowo wprowadzają ludzi w błąd. NIC IM NIE PŁAĆ!!! nawet w "Interwencji" czy "Uwadze" o tym było
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 21:01   #15
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Poczytaj o tym procederze. Sama pisałam w tym temacie o tym jak ta firma oszukuje.
Nie płac, olej sprawę, a w razie potrzeby idź do rzecznika konsumentów po pomoc. Firma ma UOKiK na głowie, a i tak nadal nęka ludzi.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 23:26   #16
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Na prawde czytajcie te regulaminy, bo to, ze maja sprawe sadowa nie znaczy ze ja przegraja. Zawarlyscie zgodna z prawem umowe ;/ mam nadzieje, ze uda sie Wam od tego wykrecic.

Wasze "tylko" logowanie sie i nie korzystanie z uslug juz jest podpisaniem umowy. Chyba tylko niepelnoletnosc w momencie jej zawarcia mogla by swiadczyc na Wasza korzysc.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 01:42   #17
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

No cóż, w regulaminie jest napisane, że zaakceptowanie go jest równoznaczne z zawarciem umowy, ale można od niej odstąpić, jeżeli zarejestrowałaś się na 10 dni za darmo, to zgodnie z postanowieniami regulaminu, jeżeli chciałabyś uniknąć opłat, powinnaś odstąpić od umowy. Jednak firma przekazuje nieprawidłowe informacje, bo taki darmowy pakiet powinien być wersją testową i nie może być przedłużany bez wiedzy osoby rejestrującej, powinien wygasać po upływie 10 dni. Tak więc nie płać im ani grosza, bo firma żeruje na ludziach, którzy swoją drogą nie czytają regulaminu :P

Na dolnym pasku strony pobieraczka, tam gdzie znajdują się m.in odnośnik do regulaminu czy kontaktu, znajduje się odnośnik do pliku z decyzją, którą wobec firmy podjął UOKiK razem z komentarzem właścicieli strony, więc jeżeli dobrze przyjrzałabyś się stronce, to problemu by nie było.

Przy rejestracji na stronach typu: ściąganie plików, przechowywanie plików ZAWSZE trzeba się jej dokładnie przyjrzeć, bo jeżeli coś jest nie tak i jeżeli mieli do czynienia z UOKiK, to zawsze taka informacja znajduje się na stronie (UOKiK nakazuje to właścicielowi)
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 09:37   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Wczoraj była sprawa sądowa ,ktora miała roztrzygnąc czy dzialalnosc tej firmy jest przestepstwem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 10:41   #19
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
No cóż, w regulaminie jest napisane, że zaakceptowanie go jest równoznaczne z zawarciem umowy, ale można od niej odstąpić, jeżeli zarejestrowałaś się na 10 dni za darmo, to zgodnie z postanowieniami regulaminu, jeżeli chciałabyś uniknąć opłat, powinnaś odstąpić od umowy. Jednak firma przekazuje nieprawidłowe informacje, bo taki darmowy pakiet powinien być wersją testową i nie może być przedłużany bez wiedzy osoby rejestrującej, powinien wygasać po upływie 10 dni. Tak więc nie płać im ani grosza, bo firma żeruje na ludziach, którzy swoją drogą nie czytają regulaminu :P

Na dolnym pasku strony pobieraczka, tam gdzie znajdują się m.in odnośnik do regulaminu czy kontaktu, znajduje się odnośnik do pliku z decyzją, którą wobec firmy podjął UOKiK razem z komentarzem właścicieli strony, więc jeżeli dobrze przyjrzałabyś się stronce, to problemu by nie było.

Przy rejestracji na stronach typu: ściąganie plików, przechowywanie plików ZAWSZE trzeba się jej dokładnie przyjrzeć, bo jeżeli coś jest nie tak i jeżeli mieli do czynienia z UOKiK, to zawsze taka informacja znajduje się na stronie (UOKiK nakazuje to właścicielowi)
to musieli wprowadzić niedawno bo kiedy ja się logowałam na tej stronie to takiej informacji naprawdę nie było, pewnie pojawiły się naciski aby nie wprowadzali ludzi w błąd i na pierwszej stronie podali taką właśnie informację.
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 19:16   #20
tasik92
Raczkowanie
 
Avatar tasik92
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 272
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Na prawde czytajcie te regulaminy, bo to, ze maja sprawe sadowa nie znaczy ze ja przegraja. Zawarlyscie zgodna z prawem umowe ;/ mam nadzieje, ze uda sie Wam od tego wykrecic.

Wasze "tylko" logowanie sie i nie korzystanie z uslug juz jest podpisaniem umowy. Chyba tylko niepelnoletnosc w momencie jej zawarcia mogla by swiadczyc na Wasza korzysc.

bzdury. pobieraczek nie rozpoczął żadnej sprawy w sądzie, rozsyłają te wezwania tylko po to, aby wyciągnąć pieniądze od naiwniaków.

a ta umowa jest nie ważna.
tasik92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 19:32   #21
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Cytat:
Napisane przez tasik92 Pokaż wiadomość
bzdury. pobieraczek nie rozpoczął żadnej sprawy w sądzie, rozsyłają te wezwania tylko po to, aby wyciągnąć pieniądze od naiwniaków.

a ta umowa jest nie ważna.
Pobieraczek ma sprawe przeciwko pobieraczkowi, jesli nie zauwazylas tego w postach powyzej i artykulach w wielu serwisach internetowych, podobna sprawa jest z eDarling.
A umowa jest jak najbardziej wazna.

Co do przedluzania bez wiedzy- w banku jest to samo, jezeli sie nie zglosisz po czasie okreslonym w umowie o lokate to bank przedluza umowe na wlasnych warunkach, moze np. zmienic oprocentowanie. Wszystko zgodnie z prawem.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:32   #22
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

No dobrze, ale jak można zawrzeć umowę zgodnie z prawem nie podając swoich danych (bo zakładam, że przy rejestracji nie podawałyście), ani nie PODPISUJĄC jej? Poza tym znają tylko IP, tak? To jak stwierdzą, kto tą umowę niby zawarł?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Pobieraczek ma sprawe przeciwko pobieraczkowi
Hmm?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 07:03   #23
Chichibi
Raczkowanie
 
Avatar Chichibi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 165
GG do Chichibi
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

dpstałam juz drugie wezwanie:/ ze naslą na m,nie sąd i przes to ze podałam fałszywe dane tez mnie dadzą za to do sądu...
__________________
Nie ważne gdzie, ważne że...







wegetarianka
Chichibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 07:39   #24
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Mój chłop też to dostał, nic nie zapłacił, to bzdura. To nieważne, ze oni znają twój adres IP. NIe znają twojego imienia i nazwiska, a ty nie podpisywałaś się pod żadną umową. To, ze coś kliknełaś w internecie nie jest powodem do zawarcia umowy. Wiec sie nie pzrejmuj.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------


BTW, nie pdoawaj do publicznej wiadomoscui, czyli tutaj na forum, swojego numeru IP. Nie boisz sie??

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;23169167]No dobrze, ale jak można zawrzeć umowę zgodnie z prawem nie podając swoich danych (bo zakładam, że przy rejestracji nie podawałyście), ani nie PODPISUJĄC jej? Poza tym znają tylko IP, tak? To jak stwierdzą, kto tą umowę niby zawarł?


Hmm?[/QUOTE]


No włąśnie. NIe ma podpisu, nei ma umowy. Tak jest w polskim prawie. Tzreba olać to.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Pobieraczek ma sprawe przeciwko pobieraczkowi, jesli nie zauwazylas tego w postach powyzej i artykulach w wielu serwisach internetowych, podobna sprawa jest z eDarling.
A umowa jest jak najbardziej wazna.

Co do przedluzania bez wiedzy- w banku jest to samo, jezeli sie nie zglosisz po czasie okreslonym w umowie o lokate to bank przedluza umowe na wlasnych warunkach, moze np. zmienic oprocentowanie. Wszystko zgodnie z prawem.
Tak, tylko, ze na umowie z bankiem jest Twój podpis, a w regulaminie jest napisane, ze mogą zmienić oprocentowanie, jeśli sie nei zgłosisz.

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Na prawde czytajcie te regulaminy, bo to, ze maja sprawe sadowa nie znaczy ze ja przegraja. Zawarlyscie zgodna z prawem umowe ;/ mam nadzieje, ze uda sie Wam od tego wykrecic.

Wasze "tylko" logowanie sie i nie korzystanie z uslug juz jest podpisaniem umowy. Chyba tylko niepelnoletnosc w momencie jej zawarcia mogla by swiadczyc na Wasza korzysc.
jakim podpisaniem, skoro nie ma podpisu??
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 09:55   #25
szpilki na giewoncie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 133
Dot.: Wezwanie do zapłaty ??

Jezeli, faktycznie weszła na ta strone, rejestrowała sie, a wiadomo przy kazdej rejestracji jest taki znaczek zgadzam sie z regulaminem- to niestety podpisała regulamin. nawet jak podała zły nr Ip to moga ja znalesc po tym własnie numerze- tak własnie robi policja.
Mój kumpel tez dostał takie wezwanie- ale on mówił, ze wogóle na taka strone nie wchodził.
szpilki na giewoncie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.