Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-01-07, 15:18   #5011
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomo¶ci: 9 046
Dot.: W³osy

Cytat:
Napisane przez kaasiunia Poka¿ wiadomo¶æ
co do szybszego porostu wlosow, to slyszlalam o olejky rycynowym.. ja stosowalam na brwi ale jako nie bardzo sie sprawdzil;/ Ja bym polecila przede wszystkim podcinanie wlosow mniej wiecej raz w miesiacu.. wtedy szybciej rosn±. Moje po podciêciu w ciagu meisiaca ursoly tyle co w ciazu trzech. Nawet fryzjerka mi zawsze powtarzala,zebym przychodzila podcinac kocówki, tym bardziej,ze czêsto uzywam prostownicy i koncowki sie bardzo niszcz±.
W³osy nie rosn± od czêstszego podcinania, co najwy¿ej koñcówki nie krusz± siê i mo¿e wydawaæ nam siê, ¿e w³osy s± coraz d³u¿sze.

Cytat:
Napisane przez ach ju Poka¿ wiadomo¶æ
podcinanie wlosow daje niewielki efekt, jak ucinamy zniszczona koncowke, wtedy wlos oddycha,dotlenia sie- wlosy sa ladniejsze w wygladzie. Wlosy rosna od skory glowy tak¿e jakos specjalnie podcinanie nie ma wplywu.
W³osy nie oddychaj±, to martwe twory skórne, oddychaæ co najwy¿ej mo¿e skóra g³owy.

W sprawie przyspieszenia porostu w³osów polecam lekturê w±tku o tym¿e zagadnieniu-> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394597
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piêkne mo-hery Moja pielêgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.