Babel na palcu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 11:47   #1
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413

Babel na palcu.


Mam nadzieje ze zakładam w dobrym dziale, jeżeli nie proszę o przeniesienie i przepraszam.
Moj problem wydaje się błahy ale boli mnie to
Chodzi o bąbelka na palcu. Byłam w jednych szpilkach na 2 weselach, czesto ogólnie w nich chodze. Ostatnio byłam na imprezie i zrobiło mi sie "coś". To nie jest zwykły bąbelek z cieczą jak po otarciu który mija. Bąbelek jest jakby pod skóra, z boku dużego palca. Może zrobił się temu że szpilki miały wąski koniec, a ja mam troszeczkę szerszą stope...
Wygląda jakbym miała tam krew pod skóra, sama nie wiem jak to opisać, aż granatowe jest *wygląda podobnie gdy przytniesz np skóre*. Mam to juz od tygodnia i nie przestaje boleć, nie da rady chodzic w zadnych butach, ciągle boli, może ktoś Cos poradzić?
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:40   #2
Poszukiwanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Babel na palcu.

Ja po obtarciu i zrobieniu bąbla zawsze go przebijam (wpierw przecieram skórę spirytusem i przebijam sterylną igłą - parę sztuk kupiłam w sklepie medycznym, w aptece też pewnie można je kupić). Jak płyn wypłynie, jest od razu lepiej, ale nie zdzieraj całej skory bąbla, bo bedzie boleć. Jest trochę problemu z chodzeniem, ale goi sie szybciej. I przy uciskaniu nie jest taki bolesny.
Poszukiwanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 14:17   #3
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Babel na palcu.

miałam takie cos po nowych butach...wyladowalam na pogotowiu po zabawie takiej jak kolezanka pisze co robi;-) nie dotykaj, mozliwe, ze zrobil ci sie siniak zejdzie a jezeli nie podejsc do lekarza po masc, o zakazenie nie jest trudno..a gwarantuje, ze jak rozwaliłam to uuu tydzien chodzic praktycznie na stopie nie moglam.
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.