TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 10:58   #2431
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Był chyba z jeden dzień, a potem przywrócili stary i wszystkie posty z tamtego dnia zniknęły


Jak to siły mniej, miałaś się relaksować, odpoczywać i takie tam To pewnie przez to obżarstwo


Nie ćwiczyłaś ??? Oj
Weź mi nawet nie mów o tym +30, bo chyba przyjmę wtedy wersję minimalistyczną stroju do ćwiczeń czyli bikini, ewentualnie w ogóle bez he he
W tamte lato takie upały przecież były, nie wiem jak dałam radę wtedy z TF

Hehe uszyj sobie strój z chusteczek higienicznych, będzie bardzo przewiewny
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 11:08   #2432
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Agusiek: Hehe uszyj sobie strój z chusteczek higienicznych, będzie bardzo przewiewny
Ostatecznie i tak wyjdzie nago, bo jak się spocę, to chusteczki namokną i spłyną ze mnie



Dzisiaj kolejny dzień treningu siłowego, głównie nóżki + moja własna wersja hiitów I muszę kupić nową gumę do ćwiczeń bo starą popsułam i kurcze jakieś większe ciężarki bo te to już tak słabo mi dają w kość.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:36   #2433
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Wrrr... A ja miałam dwa dni przerwy. Nie zrobiłam ani Fire55 ani Fire45... Jestem cholernie zła na siebie, ale z drugiej strony nie obżerałam się jakoś strasznie w święta, choć ciasta i babka do dziś zostały. Dziś odrobię Fire55...
Źle mi z tym jak nie ćwiczę, ale czasem lenistwo bierze górę.

Mam dziwne wrażenie, że rozrosły mi się łydki. A po KAŻDYCH ćwiczeniach bardzo dokładnie je rozciągam, m.in na schodach.
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:04   #2434
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Hejo


I bardzo dobrze, że będziesz tutaj pisać
Przy Naszej pomocy dasz radę wytrwać zdecydowanie więcej niż te 12 tygodni
no i właśnie tego było mi trzeba dzielenie się doświadczeniami na forum jest dla mnie taką motywacją, że wcale nie myślę o tym że jestem od 6 na nogach, tylko o tym by jak najszybciej znaleźć chwilę na TF, żeby móc Wam później grzecznie zdać relację

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie podawajcie linków tu, co najwyżej na priv.
ups, nie wiedziałam, poprawię się

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość

Niedługo będzie masakra przy ćwiczeniach, jak za oknem będzie +30 stopni i będziemy mokre już zanim zaczniemy rozgrzewkę
mieszkam w bloku na ostatnim piętrze i zawsze latem jest w mieszkaniu straszliwy gorąc ze względu, że słońce bezpośrednio przez dach nas nagrzewa, a dziś mimo że jeszcze do lata trochę brakuje, to mam 28 stopni, a przede mną HIIT do wykonania - będzie gorąco
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:12   #2435
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja dziś nie ćwiczę z Szaliną. Biegałam i jeździłam na rowerze. Przed siedemnastą wyjeżdżam już, więc nie zdążę poćwiczyć i się wykąpać, i takie tam.
Wolę nie myśleć, ile na wadze mi skoczyło
Lanessa, na pewno nie wyglądałaś przed walką z kilogramami jak ja wyglądam przez większość swojego życia!
Kupiłam ładny ciemnyzielony lakier do paznokci, sa sa sa.
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:39   #2436
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
również Witam
Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Wracać mi laski do ćwiczeń Obżartuchy jedne, no!
Jadłam to fakt ale bez skutków ubocznych jednak nie ćwiczyłam i tu mam ból jednak byłam poza domem i nie było to możliwe dzisiaj wstałam żeby nadrobić i co.. i tak mnie bolało gardło (wczoraj wieczorem zaczęło) że nie dałam rady.. Postanowiłam dzisiaj dac sobie spokój i spróbować jutro rano i po pracy.. może tak nadrobię.. szkoda mi strasznie straconego czasu
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
staropolska babe drozdzowa z szafranem (ale bez), dwie babki (toffi/karmelowo-czekoladowe), jablecznik, makowiec na kruchym ciescie, zrobilam krem czekoladowy
ale cudowności
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Odnalazlam i zeskanowalam zdjecie
moim zdaniem wyglądałaś mega kobieco wcześniej tak krągłej.. teraz jesteś taka "wąska" szczuplusieńka:cmok :
Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Niedługo będzie masakra przy ćwiczeniach, jak za oknem będzie +30 stopni i będziemy mokre już zanim zaczniemy rozgrzewkę Zdecydowanie wolę ćwiczyć jak jest zimno na dworzu
oj strasznie się tego własnie boję muszę skończyć to TF zanim "zniszczy" mnie gorąco.. jeszcze na dodatek mieszkam na ostatnim piętrze ELLa widze że masz ten sam problem co ja

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-04-26 o 15:44
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 16:46   #2437
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

HIIT 15 mnie zmiażdżył
w połowie miałam wrażenie, że nie jestem w stanie już oddychać. Oczywiście Szalina krzyczała żeby dać z siebie 110% no to dawałam, z tym, że teraz ciężko mi się ruszać czuje każdy najmniejszy fragment mojego ciała, ale o dziwo najbardziej stopy i plecy...

skoro tak jest już teraz, to aż boję się pomyśleć co będzie jutro...

Dobrenka dzisiaj ćwiczyłam przy otwartym oknie, ale na lato coś czuję, że zaopatrzę się w wiatraczek albo będę prosiła TŻta żeby mnie w trakcie wachlował

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2011-04-26 o 16:48
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 16:53   #2438
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
HIIT 15 mnie zmiażdżył
w połowie miałam wrażenie, że nie jestem w stanie już oddychać. Oczywiście Szalina krzyczała żeby dać z siebie 110% no to dawałam, z tym, że teraz ciężko mi się ruszać czuje każdy najmniejszy fragment mojego ciała, ale o dziwo najbardziej stopy i plecy...

skoro tak jest już teraz, to aż boję się pomyśleć co będzie jutro...

Dobrenka dzisiaj ćwiczyłam przy otwartym oknie, ale na lato coś czuję, że zaopatrzę się w wiatraczek albo będę prosiła TŻta żeby mnie w trakcie wachlował
HIT 15 daje w kość faktycznie bardziej niż "20"
Ćwiczysz w butach czy w skarpetkach albo na bosaka? Bo jeśli tak to od tego bola Cię stopy.. miałam tak samo po ubraniu adidasów ból znikł
Ja już mam wiatraczek ale czasem jak się przed nim siedziało w bez ruchu to i tak się z tyłko potrafiło lać .. to co będzie jak będziemy skakać
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:16   #2439
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ale Wam zazdroszczę tych HIITów... Też chcę! Jeszcze półtora tygodnia drugiego miesiąca i znów hiciorki będą

Lanessa, super zrzuciłaś kg! Jak Ci się to udało? ;>

I rany, zjadłam dziś 2,5 kawałka babki, z 8 jajeczek czekoladowych, kawał słonecznikowca, ciasta architekta, i dwa serniki. Aha i kawałek babki kakaowej... Co prawda przejechałam 18km i chcę za jakąś godzinę zacząć Fire55... Chciałabym zrobić coś jeszcze, jeśli będzie siła. Tylko martwię się o te cholerne łydki :/

Edytowane przez Jedwabna
Czas edycji: 2011-04-26 o 17:18
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:36   #2440
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

I ja też już jestem po Świętach
Nie było dużego obżarstwa, ale za to dziś zjadłam 5 kawałków pysznych ciast!!!
Ale co tam, Fire 55 zrobione. W sumie wczoraj miałam to zrobić ale późno wróciliśmy i nie było szans na ćwiczenia.
Teraz trzeba wrócić do "normalnego" trybu.

Ja też tych upałów się boję.
Zeszłego lata ćwiczyłam Insanity. I pewnego razu o 18 jak ćwiczyłam i było ok 36stopni na zewnątrz, zasłabłam. Ale może też dlatego że dużo mniej jadłam.
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 18:10   #2441
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Dzisiaj kolejny dzień treningu siłowego, głównie nóżki + moja własna wersja hiitów I muszę kupić nową gumę do ćwiczeń bo starą popsułam i kurcze jakieś większe ciężarki bo te to już tak słabo mi dają w kość.
Ty daj se spokój z tymi siłowymi, bo Ty już czego się nie dotkniesz to niszczysz
Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
(...)
mieszkam w bloku na ostatnim piętrze i zawsze latem jest w mieszkaniu straszliwy gorąc ze względu, że słońce bezpośrednio przez dach nas nagrzewa, a dziś mimo że jeszcze do lata trochę brakuje, to mam 28 stopni, a przede mną HIIT do wykonania - będzie gorąco
O matko, współczuje
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
również Witam

Jadłam to fakt ale bez skutków ubocznych jednak nie ćwiczyłam i tu mam ból jednak byłam poza domem i nie było to możliwe dzisiaj wstałam żeby nadrobić i co.. i tak mnie bolało gardło (wczoraj wieczorem zaczęło) że nie dałam rady.. Postanowiłam dzisiaj dac sobie spokój i spróbować jutro rano i po pracy.. może tak nadrobię.. szkoda mi strasznie straconego czasu
(...)
Dobrenka trzeba było tyle nie pić w święta
Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
(...)
albo będę prosiła TŻta żeby mnie w trakcie wachlował
Hehe dobry pomysł


Lanessko widać różnicę, super zmiana
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 19:07   #2442
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Ćwiczysz w butach czy w skarpetkach albo na bosaka? Bo jeśli tak to od tego bola Cię stopy.. miałam tak samo po ubraniu adidasów ból znikł
hmm.. ćwiczę w adidaskach, może to kwestia tego, że nie są przyzwyczajone do takiego skikania
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 19:58   #2443
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja również ćwiczę w adidasach, a mimo to odczuwam ból w stopach.
Wydaje mi się, że jest to wina tego, że może nasze adidasy nie są typowo przeznaczone do fitnessu, nie są wyprofilowane jak ich buty? Przynajmniej moje nie są...

Jestem po Fire55, i połoeir Tummy Tuck, ten Leoś tak mi działa na nerwy i te panienki z BBL ... Jak ja mogłam robić to cały miesiąc?! No i jeszcze 18km, w porywach do 20, rowerkiem dziś zaliczone,a dodam, że to nie był łatwy teren

http://demotywatory.pl/2996784/Nie-m...y-niemozliwych niech to nam przewodniczy

Edytowane przez Jedwabna
Czas edycji: 2011-04-26 o 20:02
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:40   #2444
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Lanessa, na pewno nie wyglądałaś przed walką z kilogramami jak ja wyglądam przez większość swojego życia!
Zobacz, ze mnie byl taki pulpecik, pulpecik, prawie sie rozplakalam, jak zobaczylam te zdjecie wywolane
Ladny zielony nie jest zly

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
moim zdaniem wyglądałaś mega kobieco wcześniej tak krągłej.. teraz jesteś taka "wąska" szczuplusieńka:cmok :

oj strasznie się tego własnie boję muszę skończyć to TF zanim "zniszczy" mnie gorąco.. jeszcze na dodatek mieszkam na ostatnim piętrze ELLa widze że masz ten sam problem co ja
Kochana, mam nadzieje, ze poczulas sie juz lepiej
Kragla... Mialam bardzo niesymentryczna figure, ale nigdy nie patrzalam na siebie jako na kobieca

U Was tak juz cieplo?

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
HIIT 15 mnie zmiażdżył
w połowie miałam wrażenie, że nie jestem w stanie już oddychać. Oczywiście Szalina krzyczała żeby dać z siebie 110% no to dawałam, z tym, że teraz ciężko mi się ruszać czuje każdy najmniejszy fragment mojego ciała, ale o dziwo najbardziej stopy i plecy...
HIIT to cudowny jest i miodzio

Jak bedzie Wam za cieplo, biegac z rana interwaly pod gorke! Bedzie skuteczniejsze niz HIITY Szaliny (bo interwaly pod gore to koszmar)
Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość

Lanessa, super zrzuciłaś kg! Jak Ci się to udało? ;>

I rany, zjadłam dziś 2,5 kawałka babki, z 8 jajeczek czekoladowych, kawał słonecznikowca, ciasta architekta, i dwa serniki. Aha i kawałek babki kakaowej... Co prawda przejechałam 18km i chcę za jakąś godzinę zacząć Fire55... Chciałabym zrobić coś jeszcze, jeśli będzie siła. Tylko martwię się o te cholerne łydki :/
Interwaly, biegi, w sumie 11 godzin wf tygodniowo rozdzielone na 4 dni plus 4 h treningu siatkarskiego na dwa razy, zero diet, zarlo sie co sie chcialo

Widze, ze Cie dorwaly te ciasta. Ja powiem tylko: gorsze rzeczy sie robilo (jak dwa litry lodow smietankowym z karmelem w jeden dzien plus masa innego jedzenia, chyba doszlam wtedy do 9000kcal ), wazne, zeby metabolizm nie zwolnil. No i juz przerobilas te ciasta, wiec nie maja Cie prawa juz meczyc

Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Zeszłego lata ćwiczyłam Insanity. I pewnego razu o 18 jak ćwiczyłam i było ok 36stopni na zewnątrz, zasłabłam. Ale może też dlatego że dużo mniej jadłam.
Nawet nie probuj mdlec nam w tym roku

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ty daj se spokój z tymi siłowymi, bo Ty już czego się nie dotkniesz to niszczysz

Lanessko widać różnicę, super zmiana


Dziekuje A kiedys zobabczymy Twoja fest figure?
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:56   #2445
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Ja również ćwiczę w adidasach, a mimo to odczuwam ból w stopach.
Wydaje mi się, że jest to wina tego, że może nasze adidasy nie są typowo przeznaczone do fitnessu, nie są wyprofilowane jak ich buty? Przynajmniej moje nie są...
One mają takie turbo - buty z amortyzatorami i poduchami :P


Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość


U Was tak juz cieplo?


HIIT to cudowny jest i miodzio
U mnie dziś jak w środku lata było

ach.. ciekawe kiedy moja kondycha pozwoli mi tak o HIITach powiedzieć
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:20   #2446
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Ja również ćwiczę w adidasach, a mimo to odczuwam ból w stopach.
Wydaje mi się, że jest to wina tego, że może nasze adidasy nie są typowo przeznaczone do fitnessu, nie są wyprofilowane jak ich buty? Przynajmniej moje nie są...

Jestem po Fire55, i połoeir Tummy Tuck, ten Leoś tak mi działa na nerwy i te panienki z BBL ... Jak ja mogłam robić to cały miesiąc?! No i jeszcze 18km, w porywach do 20, rowerkiem dziś zaliczone,a dodam, że to nie był łatwy teren

http://demotywatory.pl/2996784/Nie-m...y-niemozliwych niech to nam przewodniczy
Heheh ta babka trzecia od góry jakich mięśni się dorobiła
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
(...)

Dziekuje A kiedys zobabczymy Twoja fest figure?
Fest? No nie powiedziałabym Niebawem. Ale jak patrzę na te zdjęcia sprzed TF i po, to nie widać różnicy. Po zaawansowanym wstawię
Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
One mają takie turbo - buty z amortyzatorami i poduchami :P

U mnie dziś jak w środku lata było

ach.. ciekawe kiedy moja kondycha pozwoli mi tak o HIITach powiedzieć
U mnie tak samo, taki skwar że na dworzu wysiedzieć nie można
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:47   #2447
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Znowu się rozpisałyście

Cytat:
Agusiek: Ty daj se spokój z tymi siłowymi, bo Ty już czego się nie dotkniesz to niszczysz
Oj no już nieprawda, nie wszystko niszczę poza tym to ta guma felerna była i jeszcze oberwałam po nodze jak pękła
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:51   #2448
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Witajcie.. Dzisiaj wstałam i się wściekłam i se poćwiczyłam.. Miałam Hit 20 i Sculpt .. Ledwo wytrzymałam Hita.. juz mało brakowało nie zrobiłabym Sculpt.. ale zrobiłam chociaż zrobiło mi się nieco słabo... źle się czuje dalej.. boli gardło i to chyba najbardziej przeszkadza w ćwiczeniach.. musze jednak nadrobić kilka dni.. dzisiaj jeszcze Fire 45 planuje ehh tylko jak.. A i chyba porzucę pomysł jedzenia do 17 bo mój wężowy przez to nie je.. tzn. je ale byle co.. szkoda mi go.. myślicie że ud ami się schudnąć jak będę jeść lekkie posiłki o 19?
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 17:17   #2449
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka, rozchorujesz się całkiem i dopiero będzie, marsz się kurować

Z moich informacji wynika, że ostatni posiłek (posiłek, a nie przekąska lub byle co !) powinno się jeść 2-3 godziny przed spaniem. Jeżeli czas pomiędzy ostatnim posiłkiem a pójściem spać jest zbyt długi spowalnia się metabolizm i tym samym szanse na schudnięcie maleją.
Ale może niech się specjalistka od dietetyki wypowie - Agusiek


idę ćwiczyć, dzisiaj siłowo rączki+odrobinę nóżki+hiit
a potem peeling kawowy
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 05:45   #2450
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
a potem peeling kawowy
mmm.. peeling kawowy jk ja go daaawno nie robiłam. Dzięki za przypomnienie dzisiaj lece kupić kawkę.
A robisz z zaparzanej kawy, czy z takiej suchej prosto z torebki? z jakimiś dodatkami?
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 06:50   #2451
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja robiłam kiedyś z suchej, ale większość robi z zaparzonej, no i dodawałam cynamon, dodatkowo pobudza krążenie
Też jutro zrobię! Niedługo zaczynam Fire30 i Sculpt30
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 07:41   #2452
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Dobrenka, rozchorujesz się całkiem i dopiero będzie, marsz się kurować

Z moich informacji wynika, że ostatni posiłek (posiłek, a nie przekąska lub byle co !) powinno się jeść 2-3 godziny przed spaniem. Jeżeli czas pomiędzy ostatnim posiłkiem a pójściem spać jest zbyt długi spowalnia się metabolizm i tym samym szanse na schudnięcie maleją.
Ale może niech się specjalistka od dietetyki wypowie
- Agusiek


idę ćwiczyć, dzisiaj siłowo rączki+odrobinę nóżki+hiit
a potem peeling kawowy
A ja nie muszę nic dodawać, odpowiedź na piątkę

A ja Wam polecam po peelingu kawowym, spłukać, nałożyć balsam który używacie wymieszany z cynamonem i owinięcie nasmarowanych części ciała folią Lepszy efekt, bo folia stwarza ciśnienie między folią a skórą i składniki lepiej się wchłaniają No i oczywiście potem masaż.

Dziś fire 60 A wieczorem abs 10
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 08:59   #2453
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Ella: Dzięki za przypomnienie
Ależ proszę

Cytat:
A robisz z zaparzanej kawy, czy z takiej suchej prosto z torebki? z jakimiś dodatkami?
Robię ze zwykłej, nie zaparzam wcześniej. Dodaję sól lub cukier i do tego cynamon (pobudza krążenie i rozgrzewa). No i mieszam przeważnie z żelami do mycia Ziaji, takim pomarańczowym energetyzującym lub kakaowym (bo butla jest duża, a u mnie tego trochę potrzeba i do tego tanio wychodzi za taką ilość, i dodatkowo uważam, że są fajne).

Cytat:
Agusiek: ... owinięcie nasmarowanych części ciała folią
No proszę cię, mi sam peeling całego ciała zajmuje tyle czasu, a ty jeszcze mówisz o zawijaniu się folią. Chyba bym z pół dnia musiała mieć wolnego, poza tym znając moje zdolności to tą folią byłoby owinięte wszystko dookoła tylko nie ja
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 09:04   #2454
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ależ proszę


Robię ze zwykłej, nie zaparzam wcześniej. Dodaję sól lub cukier i do tego cynamon (pobudza krążenie i rozgrzewa). No i mieszam przeważnie z żelami do mycia Ziaji, takim pomarańczowym energetyzującym lub kakaowym (bo butla jest duża, a u mnie tego trochę potrzeba i do tego tanio wychodzi za taką ilość, i dodatkowo uważam, że są fajne).


No proszę cię, mi sam peeling całego ciała zajmuje tyle czasu, a ty jeszcze mówisz o zawijaniu się folią. Chyba bym z pół dnia musiała mieć wolnego, poza tym znając moje zdolności to tą folią byłoby owinięte wszystko dookoła tylko nie ja
Hehe już widzę, Tygrysek owija pokój zamiast siebie
To owiń tylko nóżki i pupę na pół godzinki pod kocykiem.

Zrobiłam fire 60, ale przy tych upałach to masakra po 10 minutach już mokra byłam, a na koniec prawie ze mnie kapało Chyba będę o 6 rano ćwiczyć, wtedy jeszcze chłodno
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 09:10   #2455
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Agusiek: Hehe już widzę, Tygrysek owija pokój zamiast siebie
To owiń tylko nóżki i pupę na pół godzinki pod kocykiem.
A żebyś wiedziała, że tak by było
Pół godziny ? Kobieto ty chcesz mnie na pół godziny unieruchomić ? To sem nie da

Cytat:
Zrobiłam fire 60, ale przy tych upałach to masakra po 10 minutach już mokra byłam, a na koniec prawie ze mnie kapało Chyba będę o 6 rano ćwiczyć, wtedy jeszcze chłodno
Też bym chciała zrobić fire
Ja ćwiczę wieczorkiem i jest okej. Ale w sumie teraz tylko siłowe więc tak bardzo nie odczuwam tego ciepła.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 09:33   #2456
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
A żebyś wiedziała, że tak by było
Pół godziny ? Kobieto ty chcesz mnie na pół godziny unieruchomić ? To sem nie da


Też bym chciała zrobić fire
Ja ćwiczę wieczorkiem i jest okej. Ale w sumie teraz tylko siłowe więc tak bardzo nie odczuwam tego ciepła.
A co masz ADHD?

Naprawdę ciężko ćwiczyć fajery w ten upał, i nie wiem jak ja całe tamte wakacje przećwiczyłam
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:39   #2457
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dzisiaj chyba jakiś motorek w tyłku mi się włączył.
Rano ćwiczyłam Fire20, Sculpt30, Core20 i połowę Bum Bum, bo wkurzał mnie Leoś.
A potem... 30km na rowerze!!! I to nie była wcale najłatwiejsza trasa, rany, padam! A dopiero 14.40!
Chyba na odprężenie wieczorem zrobię rozciąganie.
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:59   #2458
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
starą popsułam .
niby jak?
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 14:34   #2459
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Robię ze zwykłej, nie zaparzam wcześniej. Dodaję sól lub cukier i do tego cynamon (pobudza krążenie i rozgrzewa). No i mieszam przeważnie z żelami do mycia Ziaji, takim pomarańczowym energetyzującym lub kakaowym (bo butla jest duża, a u mnie tego trochę potrzeba i do tego tanio wychodzi za taką ilość, i dodatkowo uważam, że są fajne).
robiłam dokładnie tak samo tylko, że nie dodawałam soli ani cukru, czy cynamonu w takim razie teraz spróbuję takiego przepisu

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
A ja Wam polecam po peelingu kawowym, spłukać, nałożyć balsam który używacie wymieszany z cynamonem i owinięcie nasmarowanych części ciała folią
jak tylko wygospodaruję trochę czasu w domu w samotności, bez TŻta to spróbuję tego "foliowania" bo nie chciałabym, żeby mnie oglądał w takiej formie zmumifoliowanej

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Chyba będę o 6 rano ćwiczyć, wtedy jeszcze chłodno
Mnie to zawsze się lepiej tak rano ćwiczy, z tym, że czy tak rano bez śniadania można? Wszystko będzie ok, jeśli będzie się na czczo ćwiczyć?
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 15:31   #2460
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Agusiek: A co masz ADHD?
A nie widać

Cytat:
Dobrenka: niby jak?
Ano ćwiczyłam sobie, naciągnęłam ją i nagle trzask, poczułam tylko trzepnięcie po nodze i tyle było z mojej gumy

Cytat:
Ella: robiłam dokładnie tak samo tylko, że nie dodawałam soli ani cukru, czy cynamonu
Tyle że z solą radzę uważać bo przy wrażliwej skórze może być zbyt mocnym ścieraczem
Można też zrobić peeling z cukru i oliwy, ale to już nawilżający jest

Cytat:
czy tak rano bez śniadania można? Wszystko będzie ok, jeśli będzie się na czczo ćwiczyć?
Moim zdaniem to nie jest dobre ćwiczyć bez śniadania przy tak intensywnych ćwiczeniach z TF. Ale ogólnie zdania są podzielone w tym temacie ćwiczenia na czczo, jedni są za inni przeciw.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.