TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 16:54   #2671
Doris_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 40
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hej dziewczyny!

Chciała bym zacząc cwiczyc z Turbo Fire. Mógł by mi ktoś wysłac linka ??

Obecnie cwicze BodyJam'house z LesMills, ale to troche słabe. Wolę coś mocniejszego, co by szybko spalic tłuszczyk! W końcu lato zbliża się wielkimi krokami!
Doris_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:02   #2672
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Doris_91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Chciała bym zacząc cwiczyc z Turbo Fire. Mógł by mi ktoś wysłac linka ??

Obecnie cwicze BodyJam'house z LesMills, ale to troche słabe. Wolę coś mocniejszego, co by szybko spalic tłuszczyk! W końcu lato zbliża się wielkimi krokami!
Ja ściągam z chomika, idzie bez problemu, wszystkie części a również porady dietetyczne do treningu i inne fajne rzeczy. Ściągałam z chomika o nazwie asiupka
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:18   #2673
Doris_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 40
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Ja ściągam z chomika, idzie bez problemu, wszystkie części a również porady dietetyczne do treningu i inne fajne rzeczy. Ściągałam z chomika o nazwie asiupka
Właśnie ja też znalazłam na chomiku od innego użytkownika tyle, że trzeba płacic, bo mam za mało MB na koncie czy coś... myślałam, że może jest gdzieś bezpłatnie
Doris_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:37   #2674
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Wkroplideszczu: Także pozdrawiam wszystkie TurboWizażanki i przyłanczam się do was
Hejo, witamy w naszych skromnych progach i zapraszamy do stawienia czoła Szalince
Jak już się pomierzysz i takie tam to możesz się podzielić wymiarami i swoimi celami, a My zobowiązujemy się do mobilizowania cię do ćwiczeń, rozliczania z efektów i osiągnięcia tychże celów he he
Aha, no i polecamy zrobić sobie fotki przed, to będziesz mogła porównać również wizualnie po zakończeniu programu TF wszelkie zmiany

I w ogóle Ty masz husky ja mam mieszankę nowofunlanda z owczarkiem podhalańskim

aha, i przypominam że na forum nie można się dzielić linkami, więc żeby żądna z rozpędu tu nie wrzuciła (jest to niezgodne z regulaminem). Ale linki na priv gdzieś krążą i ktoś je ma, nie ja jakby coś.

Cytat:
Tak: Wiem, że każdy chciałby mieć 90 na 60 na 90
A ja bym nie chciała mieć
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:39   #2675
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Oj, wiem, ja też nie, ale tak się mówi ;P
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:40   #2676
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Się nie mówi, się nie mówi

to głupie byłoby gdyby wszyscy mieli takie 90-60-90, takie chodzące lalki barbi i keny .... błeeeee, aż sobie to wyobraziłam
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:18   #2677
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Właśnie wróciłam z rowerka zaczęłam zabierać się za ćwiczenia patrze a ja wszystkie filmy mam po połowie.. Ściągam od nowa wszystko... Do tego zaawansowanego chyba muszę się nastroic dopiero na jutro..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Czekam Ja chyba muszę podgonić z ćwiczeniami, bo kiepsko wyglądać będą te moje zdjęcia po całych 5 miesiącach
jakoś trudno mi w to uwierzyć przecież cały czas coś działasz
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Oj nie przejmuj się tak
Na udkach świat się nie kończy, mężczyźni i tak wolą piersi i pośladki Moje zostały zaatakowane przez cellulit i muszę dodatkowo jeszcze z nim walczyć
Oj wiadomo .. pewnie się nie kończy..
Nie denerwuj mnie z tymi piersiami bo ja już ich prawie nie mam.. A moje pośladki pozostawiają jeszcze sporo do życzenia
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Jesteś superowa, masz fantastyczną sylwetkę, korzystaj z tego póki masz czas, młodsza nie będziesz poza tym nie musisz w tym paradować po ulicach, ale tak dla samej siebie mnie ostatnio kusi żeby sobie taką sprawić, porządnie czerwoną seksi sukienkę i między ludzi bym pewnie w niej nie wyszła, bo brak mi odwagi, ale tak ubrać dla samej siebie i popodziwiać się w lustrze, mrrrrrr ....
Nie wiem czym sobie zasłużyłam że dostałam od Was tyle miłych słów.. i uczuć.. Ja jeśli już to pewnie wolałabym czarną skórzaną
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Poza tym ja mówię o porządnym treningu siłowym, w którym wykonywane są porządnie wykroki i przysiady różnego rodzaju (albo inne ćwiczenia na nogi). Robisz po kilkanaście powtórzeń w kilku seriach i z czasem dokładasz obciążenia.
Nie strasz mnie.. BBL mam w planie na jesień.. nie moge robić zbyt duzo "wykroków" z obciążeniem bo dziwnie mi się uda rozrastają.. troche jak szwarceneger.. na siłowni sporo takich rzeczy robiłam i jak pokazałam babce to mi nie kazała tego robi.. Nawet tych Szalinowych się bałam ale narazie jest ok
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ale przecież Ty jesteś chuda Dobrenka ! Co trzeba zrobić żeby cię w końcu do tego przekonać ?
Nie wiem.. Przepraszam
Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Dobrenka, jesteś zgrabna, chuda i piękna cudowna! Wiem, że każdy chciałby mieć 90 na 60 na 90, ale nie możemy być tacy sami! Pampuchy robiłaś? Dobre? na peeeeewno, bo to moi bracia i siostry! Ty kanibalu!
Jestem padnięta. Byłam na aerobikowych warsztatach na uczelni, trzy godziny treningu, a wieczorem TF! 8)
Dzięki Dzięki Dzięki.. i jeszcze raz dzięki stokrotne.. Jesteście przemiłe.. YYYY wiesz co postanowiłam zrobić pączki ale właśnie wróciłam od mężula powiedział że wróci koło 22 więc ide ćwiczyć i potem idę zarabiać ciasto
Matko strasznie dużo tego treningu

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-16 o 18:24
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 18:20   #2678
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Przy wzroście 171 mam 64-65kg nie chciałabym bardzo schudnąć, waga mi odpowiada (no może z 2-3kg mniej byłoby idealnie) tylko proporcje tłuszcz/mięśnie nie bardzo..
Witaj
Jesteś centymetra w porywach do dwóch wyższa odemnie Się pomieżysz to napisz gdzie co ile masz
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:21   #2679
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Byłoby supcio nie miałabym problemów z kupieniem ciuchów na Allegro, jeśli chodzi o rozmiar, bo byłby rozmiar tylko jeden jedyny!
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 19:04   #2680
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Doris_91 Pokaż wiadomość
Właśnie ja też znalazłam na chomiku od innego użytkownika tyle, że trzeba płacic, bo mam za mało MB na koncie czy coś... myślałam, że może jest gdzieś bezpłatnie
kiedyś podobno szło to znaleźć za darmo teraz chyba już nie.. Ja płaciłam za MB
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
takie chodzące lalki barbi
ostatecznie mogłabym się poświęcić

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Dziewczyny a ma któraś dostępną tą dietę Szalinową po podobno taka jakaś jest

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Ściągło mi się Fire 60 idę spróbować

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Chyba będzie @ jak byłam pojeździć to strasznie mnie rozbolał brzuch i teraz po 30 minutach ćwiczeń jest mi słabo Nie wiem czy dam rade zrobić to Fire 60
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 19:07   #2681
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka, no właśnie dziś miałam już dużo tego treningu. Przesunęłam więc dzisiejsze Fire45ez i strecz na jutrzejszy Rest, żeby jutro mieć jakąś aktywność fizyczną
tak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 19:41   #2682
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Dobrenka, no właśnie dziś miałam już dużo tego treningu. Przesunęłam więc dzisiejsze Fire45ez i strecz na jutrzejszy Rest, żeby jutro mieć jakąś aktywność fizyczną
Właśnie ja dzisiaj też przegięłam.. poszłam na rower ale ostro pedałowałam na najcięższym przyłożeniu pod górkę i odmówiło mi ciało posłuszeństwa ale poszłam zjadłam 3 małe łyżeczki słodkiego kakao i skończyłam Fire 60 teraz musze zrobić moje pierwsze ABS
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:20   #2683
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dobrenka: jakoś trudno mi w to uwierzyć przecież cały czas coś działasz
Działać działam, ale ostatnio przez różne takie sytuacje zajadałam smutki. Waga się nie rusza, więc w sumie ok. Ale ciekawa jestem jak centymetry. Zrobię te dwa tygodnie jeszcze i się pomierzę.

Cytat:
Nie denerwuj mnie z tymi piersiami bo ja już ich prawie nie mam.. A moje pośladki pozostawiają jeszcze sporo do życzenia
Też ich prawie nie mam, ale są malutkie, jędrniutkie, MOJE i jest okej A na pośladkach to mi się Pan Cellulit (filozof grecki jakby któraś nie wiedziała) rozsiadł i nie chce zejść, poza tym Pani Rozstęp też się rozwaliła i gupia siedzi więc o pośladkach to Ty mi nic nie mów

Cytat:
Nie wiem czym sobie zasłużyłam że dostałam od Was tyle miłych słów.. i uczuć.. Ja jeśli już to pewnie wolałabym czarną skórzaną

Bo My Cię lubimy i wizaż nie byłby tym samym wizażem bez Ciebie
Czarna skóra mówisz ... też fajnie



Melduję, że 45 minut siłowego na ręce + hiit 30 zrobione
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:14   #2684
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

hohoho, ale się Dziewczynki rozpisałyście przez weekend i poniedziałek, będę musiała pomału nadrobić i widzę, że też nowe osoby się zabierają za Szalinowe Szaleństwo Super

U mnie, w związku z przeprowadzką, w sobotę i niedzielę było słabo z treningiem, pierwszy raz opuściłam ćwiczenia ale całe sobotnie przedpołudnie nosiłam pudła i walizki, najpierw na dół ze starego mieszkania, a potem do nowego na 4 piętro - bez windy, więc trochę jakby silowy na nogi był tak się usprawiedliwiam ale w tym tyg pominę rest i odrobię zaległości.

Dzisiaj już udało mi się poćwiczyć, wkroczyłam w 4 tydzień jeszcze trochę i miesiąc będzie za mną

A co mnie bardzo zaskoczyło, to dzisiejszy Hiit 20 nie zrobił na mnie zbyt dużego wrażenia - w takim sensie, że prawie się nie zmęczyłam - co ozncza że z kondycją coraz lepiej myślicie że po pierwszym miesiącu powinnam się zmierzyć, czy dopiero po trzech?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2011-05-16 o 22:21
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:21   #2685
rene1984
Zakorzenienie
 
Avatar rene1984
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 967
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

dziewczyny a ja ma pytanie moze glupie ale chce zaczac i nie wiem czy dobrze

wiec tak rozpiska jest cwiczonka sa ale ma pytanie ile trwa seria tzn np

fire class 30 ile to min na plytce bo ja mam po 10 min i nie wiem czy to jest uciete czy to rwa tylko tyle

ma nadzieje ze mnie zrozumialyscie

Ewentualnie czy moglubyscie podac mi linki do tych poprawnych

prosze ladnie
rene1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:21   #2686
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Ella: myślicie że po pierwszym miesiącu powinnam się zmierzyć, czy dopiero po trzech?
Ja mierzyłam się po każdym miesiącu przez te trzy podstawowe miesiące, dopiero przy zaawansowanym stwierdziłam że zmierzę się po 2 miesiącach.

A z tą przeprowadzką to faktycznie się nadźwigałaś.
Ja hiit20 nie lubię

edit:
Rene, te liczby w nazwach plików oznaczają czas trwania ćwiczeń, czyli jeżeli masz fire30 to powinnaś mieć filmik min. 30 minutowy.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2011-05-16 o 22:26
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:48   #2687
rene1984
Zakorzenienie
 
Avatar rene1984
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 967
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

edit:
Rene, te liczby w nazwach plików oznaczają czas trwania ćwiczeń, czyli jeżeli masz fire30 to powinnaś mieć filmik min. 30 minutowy.[/QUOTE]


to ja ma cos nie tego z filmikami ;(

kto mnie poratuje gdzie moge znalesc takie ok?

Tygrysku podobno Ty masz zjecia przed i po ;> a powiesz gdzie
rene1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 07:25   #2688
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dostałam @ z rańca.. Dzisiaj mam pierwszy raz Lower 20? Jak on jest? Dam rade go zrobić z tą @? Jak myślicie
Lanessa czemu się nie odzywasz.. Wiem ze zaglądasz.. Dalej nie dietkujesz? Jak mieszkanie? Znalazłaś nowe?

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Działać działam, ale ostatnio przez różne takie sytuacje zajadałam smutki. Waga się nie rusza, więc w sumie ok. Ale ciekawa jestem jak centymetry. Zrobię te dwa tygodnie jeszcze i się pomierzę.
Wiesz kilka dni zajadania nikogo grubasem nie zrobiła.. co najwyżej zatkała jelita (właśnie na to cierpię od niedzieli).. Sama mam ochote ostatnio pozajadać.. ehh Trzymaj się
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Też ich prawie nie mam, ale są malutkie, jędrniutkie, MOJE i jest okej
A moje nie są jędrniutkie tylko zrobiły się znowu takie "odpompowane" Troche mnie to przeraziło i chyba nie będę przeginać z jedzeniem bo i tak nie chudne tam gdzie bym chciała tylko leci mi z cyców i buzi
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Bo My Cię lubimy i wizaż nie byłby tym samym wizażem bez Ciebie
Czarna skóra mówisz ... też fajnie
dziękuje bardzo bardzo mi miło jest fajnie jest czuć że ktoś o Tobie tak myśli
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Melduję, że 45 minut siłowego na ręce + hiit 30 zrobione


---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
myślicie że po pierwszym miesiącu powinnam się zmierzyć, czy dopiero po trzech?
No pewnie że po pierwszym

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-17 o 07:26
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 07:54   #2689
rene1984
Zakorzenienie
 
Avatar rene1984
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 967
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

hej dziewczynki
pomozecie ze znalezienim sprawnych :d cwiczen?

jak by co to poprosze PW tak si ena nie napalilam a tu d..... ni ma ;(
rene1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 09:06   #2690
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez rene1984 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
pomozecie ze znalezienim sprawnych :d cwiczen?(
na chomiku są dziewczyny Ci juz pisały np. dotek z tego co pamiętam miałam na chomiku
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 09:21   #2691
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Hejo, witamy w naszych skromnych progach i zapraszamy do stawienia czoła Szalince
Jak już się pomierzysz i takie tam to możesz się podzielić wymiarami i swoimi celami, a My zobowiązujemy się do mobilizowania cię do ćwiczeń, rozliczania z efektów i osiągnięcia tychże celów he he
Aha, no i polecamy zrobić sobie fotki przed, to będziesz mogła porównać również wizualnie po zakończeniu programu TF wszelkie zmiany

I w ogóle Ty masz husky ja mam mieszankę nowofunlanda z owczarkiem podhalańskim
Wczoraj zrobiłam już Fire30 pierwszy dzień, ale nie nadążałam za nimi i troche niedokładnie wykonywałam wszystkie ćwiczenia byle tylko zdążyć. Ale dobra sprawa bo i tak się zmachałam tylko rodzice myśleli że dom się wali

I za chwile ide pobiegać pierwszy dzień z Tajgą xD zobaczymy co nam z tego wyjdzie:P Planuje biegać co dwa dni wg schematu z wątku o bieganiu od podstaw

Jeszcze się poradzę was tutaj, bo nie wiem czy np nie włożyć sobie siłowego na ręce i obręcz barkową w któryś dzień, między bieganiem. Co o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Się nie mówi, się nie mówi

to głupie byłoby gdyby wszyscy mieli takie 90-60-90, takie chodzące lalki barbi i keny .... błeeeee, aż sobie to wyobraziłam
Ja też bym nie chciała mi się podobają umięśnione kobiety, tzn bez przesady ale takie ładnie wyrzeźbione uda, tyłki, plecki i brzuszki to jest to a wiadomo że to wtedy więcej, no ale to i tak zależy od poprorcji jakie kto ma

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Witaj
Jesteś centymetra w porywach do dwóch wyższa odemnie Się pomieżysz to napisz gdzie co ile masz
No, pomierzyłam

Waga dziś rano: 65,1
biust: 98
talia(w najwęższym miejscu): 76
brzuch (o zgrozo): 90
biodra (w miejscu kości biodrowych): 92
pośladki: 101
uda: po 57
ramiona: po 29
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 09:24   #2692
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja ściągnęłam sobie torrenta, a później przez utorrent ściągałam. Znalazłam chyba w piętnaście minut, Ty też poszukaj ;P, rene.
Lanesso! Dobrenka Cię o coś ładnie prosi :P
Oh, Dobrenko, buzię też Ci wyszczupla? Jak ja bym chciała, żeby tak mnie się działo!

Uczę się, jutro egzamin, spałam trzy godziny
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 09:32   #2693
rene1984
Zakorzenienie
 
Avatar rene1984
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 967
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

nom wlasnie bylam na chomikowni ale wlasnie cos z nimi nie tal ;/. nie odpala mi sie hmmm
rene1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 13:20   #2694
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Lanessa czemu się nie odzywasz.. Wiem ze zaglądasz.. Dalej nie dietkujesz? Jak mieszkanie? Znalazłaś nowe?
Czesc kochanie
Wywolujecie mnie no wiec... ;-) Wczoraj mieszkanie zostalo potwierdzone. Jest sliczne, troche drogie, ale dorobie w weekendy.
Dietkuje, nieee, ale ulozylam sobie diete. No i malo jem, ale to raczej z powodu braku czasu. Teraz nie mialam okazji nawet kupic jedzenie na dietke, bo mieli dlugi weekend i swieto narodowe. Kupuje jutro, zaczynam jutro ;-) dzisiaj szparagi na obiad! Jutro jestem tez umowiona na bieganko.
Mam dwa sprawdziany z przedmiotow cos a'la biologia i angielski, na obu przedmiotach mam 5/6, wiec sie sprezam, zeby dostac 6.
+ terapie, psycholog i zwyczajne zycie, mam ochote odpoczac! Ambicje mnie kiedys zabija.

Czekam na chwile odpoczynku, to zaczne robic moj program z dietka. Spodziewam sie bardzo dobrych efektow ;-) Chyba trzy miesiace na to przeznaczam, potem biegi na dworzu.

Czekam na Twoje fotki, moze tez w takim razie sprobuj mojego silowego z interwalami?

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość

Uczę się, jutro egzamin, spałam trzy godziny

Myysza Pamietaj, odpocznij! Przemeczony organizm z ogromnym balastem wiedzy jest mniej efektywny niz wypoczety z mniejszym...

Edytowane przez Lanessa
Czas edycji: 2011-05-17 o 13:23
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:27   #2695
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dobrenka: ehh Trzymaj się
Trzymam się ... muszę przecież, bo jak nie ja to kto

Cytat:
Troche mnie to przeraziło i chyba nie będę przeginać z jedzeniem bo i tak nie chudne tam gdzie bym chciała tylko leci mi z cyców i buzi
Masz się porządnie odżywiać, bo będzie karny bacik. Akurat to, że mi spada z buzi jakoś mi nie przeszkadza, moje kości policzkowe się ukazują, poza tym oczy robią się większe

Cytat:
fajnie jest czuć że ktoś o Tobie tak myśli


Cytat:
Wkroplideszczu: Co o tym myślicie?
A dasz radę tyle robić ? Mięśnie też muszą mieć odpoczynek.

Cytat:
Tak: Uczę się, jutro egzamin, spałam trzy godziny
Też mam jutro egzamin i czeka mnie bezsenna noc


Lanessa, no nareszcie się odezwałaś. Aj tam po co ci dietka, całkiem znikniesz chuderlaku Ty To dobrze, że masz już mieszkanko. I trzymam kciuki za te Twoje sprawdziany.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:58   #2696
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Kurcze noi zastanawiam się czy działać dzisiaj czy nie bo @ przyszła rano?
Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
uda: po 57
w którym miejscu mierzyłaś?
Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Oh, Dobrenko, buzię też Ci wyszczupla?
Uczę się, jutro egzamin, spałam trzy godziny
wyszczupla.. mi przynajmniej strasznie.. aż brzydko wyglądam.. A Tobie gdzie najbardziej schodzi? Ja ostatnio cały czas tak śpie może dlatego lekko osłabiona jestem
Cytat:
Napisane przez rene1984 Pokaż wiadomość
nom wlasnie bylam na chomikowni ale wlasnie cos z nimi nie tal ;/. nie odpala mi sie hmmm
Może nie masz kodeka odpowiedniego

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-17 o 16:08
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:00   #2697
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

tygryskowym., a z czego masz egzamin?
Dobra, znikam, uczyć się. Potem ćwiczyć, a potem spaaaaaać wreszcie
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:03   #2698
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Wczoraj mieszkanie zostalo potwierdzone.
Cieszę się że znalazłaś śliczne mieszkanie .. teraz trzymaj kciuki za moje
Trzymaj się dziewczyno i uważaj żeby nie przesadzic z ambicjami i w ogóle ze wszystkim.. nie da się wszystkiego zawsze zrobic idealnie..

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Czekam na Twoje fotki, moze tez w takim razie sprobuj mojego silowego z interwalami?
Wrzucę coś niebawem.. Teraz jestem @ więc opuchnięta moge być.. Sama nie wiem co mam robić wczoraj zacżełam pierwszy dzień zaawansowanego.. ale czy ja dam rade to wszystko zrobić w tym gorącu? Noi nie ukrywam motywacja mi troche spadła . Ty ćwiczysz codziennie?
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:03   #2699
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka, lower20 jest na nogi, najpierw część ćwiczeń wykonuje się na stojąco z gumą, kroki dostawne, wymachy nóg, itp. A potem drugą część ćwiczeń robisz na macie, i ćwiczenia na macie są odrobinę podobne do tych z h&t tylko lżejsze i mniej. Dla mnie lower był całkiem przyjemny, mi @ nie przeszkadzał, ale nie wiem jak Ty się czujesz.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:12   #2700
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Masz się porządnie odżywiać, bo będzie karny bacik. Akurat to, że mi spada z buzi jakoś mi nie przeszkadza, moje kości policzkowe się ukazują, poza tym oczy robią się większe
Dzisiaj akurat średnio dobrze się odżywiłam.. Zjadłam rano płatki owsiane z ziarnami na mleku.. w pracy pączka własnej roboty, sałatkę zieloną z pomidorem, rzodkiewką i jogurtem naturalnym z małą bułeczką i przywaliłam to batonem Lion
Ja poprostu brzydne jak mi leci z buzi.. A jeszcze jakby tego było mało reszta stoi..

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Aj tam po co ci dietka, całkiem znikniesz chuderlaku Ty .
Dla mnie tez jest chudzielcem strasznym.. ja jakbym tak wyglądała na pewno bym nie chudła

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Dobrenka, lower20 jest na nogi, najpierw część ćwiczeń wykonuje się na stojąco z gumą, kroki dostawne, wymachy nóg, itp. A potem drugą część ćwiczeń robisz na macie, i ćwiczenia na macie są odrobinę podobne do tych z h&t tylko lżejsze i mniej. Dla mnie lower był całkiem przyjemny, mi @ nie przeszkadzał, ale nie wiem jak Ty się czujesz.
Właśnie przeleciałam sobie ten filmik .. Ale średnio się czuje.. jeszcze musiałabym zrobić Fire 45 ez a tam jest duzo biegania z wysoko podnoszonymi nogami.. a do tego potrzebuje dużo siły.. Więc daje sobie wolne.. Cały 3 miesiąc nadrabiałam żeby zobaczyć efekty to teraz mnie już jeden dzien nie zbawi.. U mnie z @ jest tak że poprostu jestem dosyć słaba, szybko się męczę i źle się czuje.. noi krwawie dzisiaj troche mocno..
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.