Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 16:46   #2101
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A ja po kilku dniach muszę pochwalić nowy pędzelek do cieni, nie żałuję, że go kupiłam. Włosów nie gubi, przestał drapać, owszem włosie trochę puszcza kolor, ale najgorsze jest to, że rączka śmierdzi takim tanim plastikiem Jutro drugie podejście do iced latte :/
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 16:47   #2102
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

a ja kupilam pierwszy raz w zyciu eyeliner i pedzelek do tego :P I o dziwo umiem malować rowno i podoba mi sie to, że ta czerń trzyma sie juz od rana i nie slabnie
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 16:48   #2103
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Rozkręcam się "cienowo" i chyba kupię ten pędzelek, jak inny będę miała brudny. 6 zł to jeszcze można wydać
Ja wczoraj zrezygnowałam z testowania toffie to go na rzecz innego nudziakowego cuda.
Jestem taka podjarana , że nawet na blogu pokazałam pazury
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:27   #2104
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Widziałam MM!
Ale nie cieszcie się...widziałam we Włoszech. Tu nie są 100 lat za murzynami w kwestii limitek
Niestety nie udało mi się dorwać różu, a nad cieniami to się jeszcze zastanawiam, ale nie z powodu ich wyglądu czy pigmentacji, bo cudne są, ale nie wiem czy kupować w euro, czy poczekać aż wejdą do Polski.
A propos pieniędzy...na swoim blogu Sroka napisała, że róż kosztował 3,25 euro...a ja na standzie widziałam 3,99 euro...czyżby w Niemczech były jakieś promocje, czy ceny są różne w zależności od kraju
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:00   #2105
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dzisiaj stała się rzecz niemożliwa, przestałam się zachwycać tuszem I love Kupiłam ten zielony z Wibo, no i przepadłam takie mi skubaniec firanki zrobił No i szczoteczka, bez porównania z tą wielką z I love

Kupiłam nowy pędzelek. Jakiś straszny to nie jest, ale jeszcze się nim nie malowałam.
Zmacałam róże w kremie i powiem wam, że ten 03 cold wildberry jest całkiem przyjemny. Ładnie się rozprowadził na ręku, tak równo no i kolor też ma fajny. Chyba go kupię, bo mi spokoju nie da(ale pozostałe 2 są straszne, nijak nie da się ich równo nałożyć)
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:09   #2106
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dziewczyny możecie mi powiedzieć coś o podkladach z essence? Mam dość sporo do ukrycia i cere mieszaną wieć marzy mi się coś czym mogłabym tymczasowo zastąpić Revlonika...
Zależy mi na kryciu i trzymaniu się coby jakos te 9 godz przeżyć w sql.
Myślałam o stay all day ale no nie wiem.. Pomocy!!
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:13   #2107
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

a ja dorwałam w końcu rozświetlacz z CC
jestem zadowolona, bałam się efektu bombki z powodu nieudanej próby ze Sleekiem, ale są zupełnie inne muszę tylko nauczyć się nim pracować, bo maznęłam się za mocno i troszkę efekt nie był zbyt fajny :P

ale muszę Wam powiedzieć, że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie blyszczyk MarbleMania ( ten ze stałej oferty, nie z limitki :P ). W sumie w ciemno wybrałam kolor toffee, bo testerów oczywiście brak

jest super, daje fajny naturalny efekt na ustach i dlugo się trzyma, bo pojadłam już trochę rzeczy a on dalej jest tak więc polecam

Edytowane przez Pandorzyca__
Czas edycji: 2012-03-12 o 18:15
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 18:24   #2108
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
a ja dorwałam w końcu rozświetlacz z CC
jestem zadowolona, bałam się efektu bombki z powodu nieudanej próby ze Sleekiem, ale są zupełnie inne muszę tylko nauczyć się nim pracować, bo maznęłam się za mocno i troszkę efekt nie był zbyt fajny :P
Zobaczysz zakochasz sie w nim Nawet mój chlop zauwazył ze coś mi sie na twarzy zmienilo i stwierdzil ze jakoś zdrowiej na twarzy wygladam xD
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:27   #2109
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Zobaczysz zakochasz sie w nim Nawet mój chlop zauwazył ze coś mi sie na twarzy zmienilo i stwierdzil ze jakoś zdrowiej na twarzy wygladam xD
"mój chłop"
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:30   #2110
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
a ja dorwałam w końcu rozświetlacz z CC
jestem zadowolona, bałam się efektu bombki z powodu nieudanej próby ze Sleekiem, ale są zupełnie inne muszę tylko nauczyć się nim pracować, bo maznęłam się za mocno i troszkę efekt nie był zbyt fajny :P

ale muszę Wam powiedzieć, że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie blyszczyk MarbleMania ( ten ze stałej oferty, nie z limitki :P ). W sumie w ciemno wybrałam kolor toffee, bo testerów oczywiście brak

jest super, daje fajny naturalny efekt na ustach i dlugo się trzyma, bo pojadłam już trochę rzeczy a on dalej jest tak więc polecam
Bardzo widać w nim drobinki na ustach?
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:36   #2111
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Swatche C'est la vie u mnie na blogu. Niestety nie bardzo się polubiłam z jego pędzelkiem...
sliczny jest
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Oo, cześć.
Lakiery nudziaki, a zwłaszcza iced latte.

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
U Sroki swatch i opis różu z MM. Już wiem że go chcę <3
faktycznie, ladnie sie prezentuje
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
takie sreberko mozna dostac z miss sporty
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 18:36   #2112
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Bardzo widać w nim drobinki na ustach?
akurat w tym odcieniu toffee, który posiadam drobinki są widoczne ale bardzo słabo. Dopiero jak bardzo bardzo się dokładnie przypatrzysz to je zauważysz
nie wiem na jakim efekcie Ci zależy, ale jak wahasz się tymi drobinkami to spokojnie nie będzie bombki na ustach
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:38   #2113
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
a ja dorwałam w końcu rozświetlacz z CC
jestem zadowolona, bałam się efektu bombki z powodu nieudanej próby ze Sleekiem, ale są zupełnie inne muszę tylko nauczyć się nim pracować, bo maznęłam się za mocno i troszkę efekt nie był zbyt fajny :P
To zazdroszczę, ja już go pewnie nie uświadczę
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:42   #2114
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
To zazdroszczę, ja już go pewnie nie uświadczę
Ej u mnie w rodzinnym mieście w sobotę było pełno rozświetlaczy Także zapraszam
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:43   #2115
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
akurat w tym odcieniu toffee, który posiadam drobinki są widoczne ale bardzo słabo. Dopiero jak bardzo bardzo się dokładnie przypatrzysz to je zauważysz
nie wiem na jakim efekcie Ci zależy, ale jak wahasz się tymi drobinkami to spokojnie nie będzie bombki na ustach
To świetnie bo mnie te drobinki powstrzymywały przed zakupem, ale skoro ich bardzo nie widać to przemyślę jeszcze raz czy któryś chcę
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:47   #2116
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi powiedzieć coś o podkladach z essence? Mam dość sporo do ukrycia i cere mieszaną wieć marzy mi się coś czym mogłabym tymczasowo zastąpić Revlonika...
Zależy mi na kryciu i trzymaniu się coby jakos te 9 godz przeżyć w sql.
Myślałam o stay all day ale no nie wiem.. Pomocy!!
Ja zastąpiłam Revlona podkładem infinite matte z Catrice. Na razie testuję Jeśli nie masz jasnej karnacji, to polecam lasting performance z Max Factora. Co do podkładów Essence, to ja mam ten w musie (nie jestem zadowolona) moja mama miała wieki temu stay all day i to była prawdziwa porażka. Lepiej dać sobie z nimi w ogóle spokój, jest dużo innych firm kosmetycznych.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:48   #2117
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

nie widać ich prawie wcale więc warto się skusić bo potem szalone wizażanki się rzucą i nie będzie

macałam dziś bazy Powiem Wam, że testowałam tylko rozświetlająca (bo drugiej nie było testera :|) jest calkiem fajna, podobna kolorystycznie i konsystencją do tej z Sephory.

Edytowane przez Pandorzyca__
Czas edycji: 2012-03-12 o 18:50
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:02   #2118
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Skoro lakierów cielistych nie lubisz to może inne, żywsze kolory? Ja mogę polecić brzoskwiniowy C'est la Vie, niezapominajkowy Absolutely Blue (odpowiednik Forget Me Not z Blossoms) i fioletowy beton A Lovely Secret

I może jeszcze nowe konturówki... Jako pomadkomaniaczka pewnie też masz jakiś arsenał konturówek A że lubisz mocne kolory to moim zdaniem powinnaś zwrócić uwagę na 10 Femme Fatale (jaśniejsza, żywsza czerwień niż 08 Red Blush), niestety nie znalazłam żadnego jej swatch'a

I jest coś, czego absolutnie Tobie nie polecę: nowe róże niby w "musie"
Totalny niewypał!!!
Bardzo Ci dziękuję za tak dokładny opis wszystkiego Byłam dzisiaj w Naturze, stałam jak głupia przed szafą Essence i prawie nic nie kupiłam bo nic mnie nie zachwyciło Myślałam, że nabędę błyszczyk SWM ale oczywiście ich nie było. Kupiłam tylko "lakier" do ust z LE Circus w różowym odcieniu-pięęękny kolorek no i jeden lakier do paznokci ale to z Catrice
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:33   #2119
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi powiedzieć coś o podkladach z essence? Mam dość sporo do ukrycia i cere mieszaną wieć marzy mi się coś czym mogłabym tymczasowo zastąpić Revlonika...
Zależy mi na kryciu i trzymaniu się coby jakos te 9 godz przeżyć w sql.
Myślałam o stay all day ale no nie wiem.. Pomocy!!
Miałam styczność z dwoma. Jakimś starym nawilżającym (masakrycznie pomarańczowo ciemny zapychacz) i musowym (wysuszająca ciemna maska, która nie kryje)

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Ja zastąpiłam Revlona podkładem infinite matte z Catrice. Na razie testuję Jeśli nie masz jasnej karnacji, to polecam lasting performance z Max Factora. Co do podkładów Essence, to ja mam ten w musie (nie jestem zadowolona) moja mama miała wieki temu stay all day i to była prawdziwa porażka. Lepiej dać sobie z nimi w ogóle spokój, jest dużo innych firm kosmetycznych.
Niestety dokładnie tak.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 19:36   #2120
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A ja sie zachwycam od godziny moimi pazurami pomalowanymi C&G Lovely secret... no coś pięknego, te "betonowe" drobinki i niesamowity odcień filetu
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:39   #2121
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Ja zastąpiłam Revlona podkładem infinite matte z Catrice. Na razie testuję Jeśli nie masz jasnej karnacji, to polecam lasting performance z Max Factora. Co do podkładów Essence, to ja mam ten w musie (nie jestem zadowolona) moja mama miała wieki temu stay all day i to była prawdziwa porażka. Lepiej dać sobie z nimi w ogóle spokój, jest dużo innych firm kosmetycznych.
Matujacy z Catrice mam.. Lezy sobie w szufladzie bo znika po 3 godzinach.. zreszta krycie jak dla mnie za slabe..;/ posiedze na kwc moze coś tam wynajde

A tak przy okazji bylam zaszokowana jakie beznadziejne sa cienie essence nakladane na gole oko.. zero czegokolwiek. A zeby bylo śmieszniej na bazie ArtDeco sa wresz niescieralne i kolorek elegancko widać..

Edytowane przez mycha9393
Czas edycji: 2012-03-12 o 19:41
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:39   #2122
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Może wie któraś z Was gdzie w Warszawie dorwę jeszcze rozświetlacz z CC? Jak go spotkałam to wydawał mi się zbyt brokatowy i dałam sobie spokój, ale teraz tak mnie zachęciłyście, że na niego choruję... A teraz już nie mogę go znaleźć....
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:45   #2123
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Ej u mnie w rodzinnym mieście w sobotę było pełno rozświetlaczy Także zapraszam
Już lecę

Pokręcę się u siebie, jak przy okazji złapię, to złapię. Mam na oku inny rozświetlacz.

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
nie widać ich prawie wcale więc warto się skusić bo potem szalone wizażanki się rzucą i nie będzie

macałam dziś bazy Powiem Wam, że testowałam tylko rozświetlająca (bo drugiej nie było testera :|) jest calkiem fajna, podobna kolorystycznie i konsystencją do tej z Sephory.
Muszę przyjrzeć się tej bazie
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:49   #2124
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
A ja sie zachwycam od godziny moimi pazurami pomalowanymi C&G Lovely secret... no coś pięknego, te "betonowe" drobinki i niesamowity odcień filetu
O takiego, jak w załączniku? Przepraszam, musiałam zawitałam tu z pytaniem, czy polecicie coś do utrwalania lakieru? Ubóstwiam swojego Cookies & Cream, ale tylko przez parę godzin, bo zaraz wystarczy go podważyć paznokciem żeby zszedł gładko niemal w całości kładę go na utwardzacz, ale i bez niego efekt podobny, stąd moje pytanie, jak dziada przedłużyć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mintaj-filet-mrozony-1-160g.jpg (51,7 KB, 56 załadowań)
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:03   #2125
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Hello po weekendzie ale pędzicie
Skusiłam się w końcu na rozświetlający pisak I<3Runaway, choć pamiętam recenzję z bloga (zabijcie, nie pamiętam czyjego, zdaje się blog violet lips...) i w sumie nie jest AŻ taki drobinkowy jak mi się wówczas wydawał...z kolei taka całkiem tafla to też nie jest, ale dziś nosiłam go w dzień - nie omieszkałam wypróbować - i nie wyglądał jak brokat, ba! nawet mi się podobał zobaczymy jak dalej pójdzie mi testowanie.

A nudziaka koniec końców nie wzięłam żadnego, bo chyba wszystko co w temacie nude załatwił mi Rimmel Lycra Pro. Nie mam czasu i ochoty się szarpać ze smugami

Pędzelek do cieni wygląda nieźle, tak sobie myślę, czy za te 5.99 nie poświęcić go do korektora pod oczy...ciekawe tylko ile wytrzyma myty codziennie
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:05   #2126
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
O takiego, jak w załączniku? Przepraszam, musiałam zawitałam tu z pytaniem, czy polecicie coś do utrwalania lakieru? Ubóstwiam swojego Cookies & Cream, ale tylko przez parę godzin, bo zaraz wystarczy go podważyć paznokciem żeby zszedł gładko niemal w całości kładę go na utwardzacz, ale i bez niego efekt podobny, stąd moje pytanie, jak dziada przedłużyć?
moze ten top gel-look? tyle ze naprawde trzeba miec ciepliwość bo zlośnik schnie bardzoo dlugo! Chyba Śniegowa mówila, że przedluża trwałość lakieru az do tygodnia
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:12   #2127
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Śniegowa polecała top bardziej profesjonalny od esenca - o ile się nie mylę, to właśnie on miał przedłużać o tydzień
...tyle, że mój post nic nie wnosi, bo nie pamiętam nazwy
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:22   #2128
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Może wie któraś z Was gdzie w Warszawie dorwę jeszcze rozświetlacz z CC? Jak go spotkałam to wydawał mi się zbyt brokatowy i dałam sobie spokój, ale teraz tak mnie zachęciłyście, że na niego choruję... A teraz już nie mogę go znaleźć....
W środę widziałam dwa na Kabatach.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Śniegowa polecała top bardziej profesjonalny od esenca - o ile się nie mylę, to właśnie on miał przedłużać o tydzień
...tyle, że mój post nic nie wnosi, bo nie pamiętam nazwy
Ja od siebie w celu utrwalenia polecam Seche Vite, ale trzeba się nauczyć go obsługiwać bo inaczej można zniszczyć mani lub doprowadzić do kurczenia się lakieru.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:22   #2129
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Śniegowa polecała top bardziej profesjonalny od esenca - o ile się nie mylę, to właśnie on miał przedłużać o tydzień
...tyle, że mój post nic nie wnosi, bo nie pamiętam nazwy
ja pamietam http://dcdpaznokcie.pl/sklep/zdjecia...pg,,,1780.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:34   #2130
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Kurcze... a gdzie można te cuda dostać? Nigdy nie rzuciły mi się w oczy, a Lublin niby zapadłą dziurą nie jest (choć zwątpiłam w to, szukając bezskutecznie srebrnego Ultra Strong Nail Hardenera - półka na niego przeznaczona zawsze pusta ). Czy pozostaje tylko allegro?
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.