WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-05-26, 18:58   #4981
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Kirino Poka¿ wiadomo¶æ
aqua, ammonium lauryl sulfate, polyacrylate-1, crosspolymer, cocamidopropyl betaine, decyl glucoside, coco-glucoside, glycol distearate, glyceryl oleate, parfum, sodium benzoate, glycerin, citric acid, polyquaternium-10, guar hydroxypropyltrimonium chloride,glyceryl stearate, lupinus albus seed extract, sodium chloride, salicylic acid, aesculus hippocastanum seed extract, geraniol

to by by³o na tyle, mam nadziejê, ¿e dobrze spisa³am. Mi osobi¶cie ma³o co mówi± te sk³adniki, zreszt± nigdy nie interesowa³am siê sk³adem szamponów, ale w³a¶nie zauwa¿y³am, ¿e na stronie zdrowe-kosmetyki mo¿na znale¼æ opisy ww magii
Dziekuje Widze, ze szampon ten jest nie dla mnie - troche sie juz orientuje w skladach i widze, ze zawiera dosc silny detergent i zwiazki nabudowujace sie na wlosach, polimery, natomiast cenne ekstrakty dopiero na koncu skladu, czyli w ilosci ponizej 1% (czy cos kolo tego). Jest niezgodny z metoda pielegnacji kreconych wlosow (CG), ktora stosuje, a szkoda...

Cytat:
Napisane przez miranda122 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! Dzisiaj zmy³am olej Alterra po ca³onocnym olejowaniu i siê przerazi³am, ju¿ jaki¶ czas wypadaj± mi w³osy, ale teraz to by³a przesada..Ju¿ nie wiem co mam robiæ..Niby mam gêste w³osy, ale czuje ¿e jest ich coraz mniej..
Nie chcê straciæ w³osów. Proszê pomó¿cie!

Ps. kiedy¶ u¿ywa³am Dermeny-szampon i od¿ywka, ale nie pomog³o, by³am u dermatologa i na badaniach krwi, okaza³o siê ¿e mam za ma³o ¿elaza, wiêc ³yka³am w tabletkach, pó¼niej jeszcze witaminy B6 i B12, ale pani powiedzia³a, ¿e jak przestanê je braæ (tzn. jak siê skoñcz±) to ju¿ nie powinny wypadaæ..A tu co? Nadal wypadaj± i to jeszcze bardziej
Bezwzglêdnie zrezygnuj z nakladania olejow na skalp i blisko skalpu. Zwlaszcza jesli chodzi o Alterre - byly przypadki podraznienia po niej. Mi tez leca wlosy po olejowaniu skalpu, nawet po wychwalanej rycynie, jedyne co teraz nakladam na skore glowy z olejow to Sesa i odwazylabym sie jeszcze tylko nalozyc olej ³opianowy, nic poza tym
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-26, 23:06   #4982
blue93eyes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cze¶æ dziewczyny czytam ten w±tek z p³aczem juz od kilku dni, mo¿e krótko opisze swoj± wojne z wypadaj±cymi w³osami..
Mam 19 lat, jakis miesiac temu w³osy zaczely wypadac.Pocz±tkowo 100, potem 200 , wczoraj dobily do 300 dziennie. Wszystko zwalilam na stres zwiazany z matur± i mocno walczylam o moje wlosy Revalidem [ dawka 3x2 ] wcierka z Rzepy ,plakalam z kazdym wlosem na podlodze. Wczoraj z placzem wyladowalam u dermatologa ktory zapytal czy przechodzilam ostatnio jakas chorobe. Przechodzilam, równo 3 miesiace temu bardzo ostro mononukleoze,ktora towarzyszyla mi na mojej 100dniowce wraz z 40 stopniowa gor±czka. Okaza³o sie ze dotknelo mnie lysienie telogenowe wystepujace ok 3 msc bo infekcji zaka¼nej z wysok± gor±czk±. Doczyta³am ze wiekszosc wlosow wypada jednak po 6 miesiacach wszystko wraca do normy. Co dziwne -uspokoilo mnie to . Skoro i tak nie mam na to wplywu to po co sie zadrêczaæ? Dziewczyny, wiem co mowie, od tygodnia bez przerwy placze, czytam o lekach ale przy tym rodzaju utraty wlosow leki moga tylko wzmagac porost-te ktore maja wyleciec i tak wyleca. Zastanowcie sie dobrze, czy w przeci±gu ostatnich 6 mcy nie przechodzilyscie infekcji z wysok± gor±czk± bo moze byc to przyczyna. ¦ciskam mocno i trzymam kciuki za Wasze fryzurki !!
blue93eyes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 09:25   #4983
Zielonooka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

blue93eyeu Ciebie jest nadzieje, ze wszystko samo przejdzie i wroci do normy.

Ja sie zastanawiam czy przypadkiem nie mam lysienia androgenowego... Po przygladnieciu sie mojej glowie widze, ze powiekszyly mi sie zakola i wlasciwie to tam mam przeswity. Duzo wlosow wypadlo mi z bokow glowy, i z czubka glowy (powiekszylo mi sie 'gniazdo'). W jaki sposob dowiedziec sie na 100% jaki to rodzaj lysienia? I czy wystepuja inne rodzaje oprocz telogenowego i androgenowego?
Zielonooka__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 11:07   #4984
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja u¿ywa³am Seboradin, u mnie zatrzyma³ ca³kowicie wypadanie, nawet infekcja z gor±czk± + przepocona g³owa (kilka dni, nie mog³am myæ bo mia³am zatoki) i w³os przy myciu nie wypad³, ja polecam, dobra te¿ przy przet³uszczaniu.

Oj infekcje to zabójstwo dla naszych k³aczków, sama straci³am wiekszo¶æ w³osów z powdu infekcji + ³ojotok. Po wyleczeniu infeckji wypadanie w³osów bardzo siê zmniejszy³o. Wyleczenie ³ojotoku zatrzyma³o ca³kowicie wypadanie.

Jak macie ³upie¿ t³usty/³ojotok to polecam dro¿d¿e wewnêtrznie, mnie bardzo pomog³y, chocia¿ to by³o ju¿ dawno.

U mnie te¿ przy olejowaniu w³osy lec±, chyba nie moge stosowac tego sposoby, dlatego te¿ z Ses± siê wstrzymujê. Chocia¿ myde³ko kupiê na bank.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:54   #4985
karolajna_
Raczkowanie
 
Avatar karolajna_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

robicie mo¿e sobie peeling skóry g³owy? co polecacie, naturalne sposoby czyli cukier itp czy jakie¶ konkretne kosmetyki?
__________________

"W ¿yciu istniej± rzeczy, o które warto walczyæ do samego koñca" P. Coelho






karolajna_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 16:20   #4986
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomo¶ci: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez karolajna_ Poka¿ wiadomo¶æ
robicie mo¿e sobie peeling skóry g³owy? co polecacie, naturalne sposoby czyli cukier itp czy jakie¶ konkretne kosmetyki?
Przy wypadaniu normalny peeling dobry nie jest mam na my¶li taki za pomoc± cukru, kawy idt. Ja stosujê z firmy MonRin lotion oczyszcza±cy polecony przez trychologa. Nak³adasz na skórê glowy 10 minut przed myciem i potem zmywasz. Nie trzesz nic wiêc dodatkowo nie niszczysz w³osów. Do¶æ ciê¿ko dostêpny, ale dzia³a. O wiele d³u¿ej mam obecnie ¶wie¿e w³osy.
Marie Madeleine jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 22:22   #4987
Zielonooka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Widze, ze czesto piszecie o Seboradinie. Warto sprobowac? I ktory? Widze, ze sa dwa rodzaje: na cienkie i wypadajace wlosy, oraz na lysienie.
Zielonooka__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 22:50   #4988
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez karolajna_ Poka¿ wiadomo¶æ
robicie mo¿e sobie peeling skóry g³owy? co polecacie, naturalne sposoby czyli cukier itp czy jakie¶ konkretne kosmetyki?
Robilam 2x cukrowy, za pierwszym razem nie zauwazylam wplywu na wypadanie, za drugim mocno wypadly wlosy, ale to bylo niecale 2 tyg. po farbie, czyli ogolnie czas masakry jesli chodzi o wypadanie... A w ciagu nastepnego tygodnia wypadanie tak jakby zmniejszylo sie pomimo np. zastosowania maseczki na wlosy pod czepek (co zawsze pogarsza sytuacje). Z drugiej strony zastosowalam tez wtedy inny szampon. Trudno wiec powiedziec ile tu jest kwestia przypadku, a ile uzytych srodkow Jeszcze bede peeling testowac. Oczywiscie nie trac nim glowy agresywnie ani nic z tych rzeczy

Cytat:
Napisane przez Zielonooka__ Poka¿ wiadomo¶æ
Widze, ze czesto piszecie o Seboradinie. Warto sprobowac? I ktory? Widze, ze sa dwa rodzaje: na cienkie i wypadajace wlosy, oraz na lysienie.
Ja stosowalam Seboradin Niger z czarna rzodkwia czyli chyba ten pierwszy. Stosowalam go dlugo, kilka 3-tygodniowych kuracji, po kazdej tydzien przerwy. Nie zauwazylam zadnego pozytywnego dzialania A wrecz w trakcie jego stosowania nastapilo znaczne pogorszenie, ale wi±¿ê je z farba do wlosow. Tak czy siak nie zapobiegl temu ani pozniej nie usunal problemu. (A jeszcze przed pofarbowaniem i nasileniem wypadania tez wlosy lecialy mi z glowy, tak samo przed wcieraniem Seboradinu, jak i w trakcie. Tak wiêc zachwytów brak)
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...

Edytowane przez claudiiin
Czas edycji: 2012-05-27 o 22:52
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 23:59   #4989
karolajna_
Raczkowanie
 
Avatar karolajna_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

a mo¿e w takim razie polecicie jaki¶ dobry oczyszczaj±cy szampon, taki ¿eby bardzo mocno od¶wie¿y³ skórê g³owy?
__________________

"W ¿yciu istniej± rzeczy, o które warto walczyæ do samego koñca" P. Coelho






karolajna_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-28, 08:09   #4990
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez karolajna_ Poka¿ wiadomo¶æ
a mo¿e w takim razie polecicie jaki¶ dobry oczyszczaj±cy szampon, taki ¿eby bardzo mocno od¶wie¿y³ skórê g³owy?
Mo¿e Evy z czarn± rzodkwi±? Nie wiem czy nale¿y on do szamponów "oczyszczaj±cych", ale ³adnie czy¶ci³ skórê g³owy.

Ciekawe czy sam szampon przeciw wypadaniu zadzia³a na mój problem...
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:28   #4991
rysio92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cze¶æ!
Trafi³em tutaj szukaj±c informacji nt. wypadania w³osów i jak mu zapobiegaæ, czy dla facetów s± inne ¶rodki? D³ugo¶æ w³osów ok. 15 cm. Co by¶cie poleci³y? Dodam, ¿e strasznie siê przet³uszczaj±, s± rzadkie.
rysio92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 10:23   #4992
crazymonia
Przyczajenie
 
Avatar crazymonia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Hej! Ja te¿ d³ugo mêczy³am siê z wypadaniem w³osów... Polecam:
1) zdrowe od¿ywianie + regularne picie kubusiów (mi pomog³o, bo brakowa³o mi witamin)
2) szampon Dermena (najlepiej stosowaæ codziennie lub najrzadziej co 2 dni, ³adnie pachnie w przeciwieñstwie do czarnej rzepy ;p ). Po Vichy podobne efekty, ale szkoda kasy.
3) szampon i od¿ywkê Seboradin (du¿o witamin, wyg³adzenie i zdrowy mega po³ysk!)
4) SEBOREN (nie myliæ z Seboradinem) - jest to zio³owy p³yn w buteleczce do wcierania wacikiem w skórê. Dosta³am go w aptece, ale nie³atwo go znale¼æ, bo nie jest popularny, choæ bardzo skuteczny. Leczy te¿ ³ojotok, ³upie¿, ³ysienie plackowate i inne problemy skórne (ja mia³am problem tylko z wypadaniem w³osów). Stosujê go przez oko³o 2-3 tygodnie przed ka¿dym myciem w³osów. Podobno nie mo¿na z nim wychodziæ na s³oñce, bo barwi skórê
crazymonia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:30   #4993
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez crazymonia Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Ja te¿ d³ugo mêczy³am siê z wypadaniem w³osów... Polecam:
1) zdrowe od¿ywianie + regularne picie kubusiów (mi pomog³o, bo brakowa³o mi witamin)
Ja w³a¶nie od pewnego czasu staram siê piæ Kubusie i soki warzywne
O tym Seboradenie te¿ ciekawe...
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:51   #4994
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e Evy z czarn± rzodkwi±? Nie wiem czy nale¿y on do szamponów "oczyszczaj±cych", ale ³adnie czy¶ci³ skórê g³owy.

Ciekawe czy sam szampon przeciw wypadaniu zadzia³a na mój problem...
Tez mysle ze ten szampon sie nadaje Ponadto jest duza szansa, ze przy regularnym myciu nim skory glowy troche powstrzyma wypadanie.
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:42   #4995
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
Tez mysle ze ten szampon sie nadaje Ponadto jest duza szansa, ze przy regularnym myciu nim skory glowy troche powstrzyma wypadanie.
Tak, jak go stosowa³am to trochê ograniczy³ wypadanie.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-29, 11:31   #4996
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomo¶ci: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Wczoraj kupi³am maskê seboradin do wypadaj±cych i zobaczê czy co¶ zdzia³a. Mocno za³amujê ju¿ rêce - u¿ywa³am ju¿ tyle rzeczy od domowych sposobów po bardzo drogie kosmetyki/suplementy. Nie mam pojêcia czego siê jeszcze ³apaæ! Zdrowie super a one i tak wypadaj±
Obawiam siê ,¿e zostanê weterank± na tym w±tku.
Marie Madeleine jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-29, 11:48   #4997
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 1 074
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj kupi³am maskê seboradin do wypadaj±cych i zobaczê czy co¶ zdzia³a. Mocno za³amujê ju¿ rêce - u¿ywa³am ju¿ tyle rzeczy od domowych sposobów po bardzo drogie kosmetyki/suplementy. Nie mam pojêcia czego siê jeszcze ³apaæ! Zdrowie super a one i tak wypadaj±
Obawiam siê ,¿e zostanê weterank± na tym w±tku.

a dalej jakos bardzo mocno? Ja teraz uzywam spectral Rs z aminexilem, ale ty wspominalas ze vichy ci nie pomoglo, wiec tutaj mo¿e byc podobnie.
nombre jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-29, 14:34   #4998
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomo¶ci: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez nombre Poka¿ wiadomo¶æ
a dalej jakos bardzo mocno? Ja teraz uzywam spectral Rs z aminexilem, ale ty wspominalas ze vichy ci nie pomoglo, wiec tutaj mo¿e byc podobnie.
Niestety nie pomog³o a stosowa³am d³ugo. Teraz najwiêcej nadziei pok³adam w to co ³ykam i pijê , ale na rezultaty jeszcze z dwa miesi±ce muszê czekaæ. Wypadaj± ci±gle strasznie, raz na kilka tygodni jest moment ,¿e jest lepiej czyli tak na oko z 50-60 w³osów. Jednak mój stan siê wacha ,ale my¶lê ,¿e w dniu mycia nie przekraczam 150 a nawet mo¿e 130 w³osów. Mo¿e nie jest to tragiczna liczba, ale mam bardzo ma³o w³osów i kiedy ja mierzê kucyk w obwodzie mam 5 cm a wszystkie kole¿anki w ró¿nym wieku od 22 lat do 37 maj± przynajmniej 7 w górê a nic nie dbaj± o te w³osy ;/
Marie Madeleine jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-30, 07:54   #4999
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj kupi³am maskê seboradin do wypadaj±cych i zobaczê czy co¶ zdzia³a. Mocno za³amujê ju¿ rêce - u¿ywa³am ju¿ tyle rzeczy od domowych sposobów po bardzo drogie kosmetyki/suplementy. Nie mam pojêcia czego siê jeszcze ³apaæ! Zdrowie super a one i tak wypadaj±
Obawiam siê ,¿e zostanê weterank± na tym w±tku.
Od jakiego czasu wypadaj± Ci w³osy?

Ja na tym w±tku jestem ju¿ kilka lat. W³osy odpadaj± mi z przerwami od ok. 10 lat.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 08:17   #5000
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Watek przekroczy³ 5000 postów, zatem zgodnie z regulaminem zostaje zamkniêty.
Zapraszam do dalszej dyskusji tutaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post34400084
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.