Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 12:11   #2191
wrona9
Raczkowanie
 
Avatar wrona9
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Hej. Mam do Was pytanie i prośbę. Czy jakbym Wam podesłała mój dzienny jadłospis oraz opisała krótko aktywność fizyczną powiedziałybyście mi jakie popełniam błędy? Aktywnie biegam i uprawiam inne sporty, a mimo to nie za specjalnie chudnę...
__________________
Living is easy with eyes closed
wrona9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:30   #2192
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3719364 9]a co ma znaczyc ta minka ? no chyba nie uwazasz, ze jestem gruba? wzrost prawie 170 cm. ja w sumie normalnie wygladam i chudnac nie chce, ale jakbym sie mogla gdzie niegdzie wymodelowac, to by bylo ok to zalezy od naszej budowy, np kto inny przy 59kg moze sie wydawac gruby
QUOTE]

Nie no skąd Kochana!!!!! minka = ciekawośc, taka babska ciekawośc, nic więcej bo jakbym np. napisała, że ważę 80 kilo, ale zataiłabym, że mam 2 metry i 3 centymetry, to byłaby niekompletna informacja, taka tajniacka, tylko dla wtajemniczonych teraz już wszystko jasne, świetną masz wagę przy takim wzroście
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:16   #2193
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez wrona9 Pokaż wiadomość
Hej. Mam do Was pytanie i prośbę. Czy jakbym Wam podesłała mój dzienny jadłospis oraz opisała krótko aktywność fizyczną powiedziałybyście mi jakie popełniam błędy? Aktywnie biegam i uprawiam inne sporty, a mimo to nie za specjalnie chudnę...


Dzis w czaie biegu wyprzedza mnie rowerzysta i kciuk do góry pokazuje

odleciałam

W tym miesiącu przebiegłam już 207 km, a jeszcze trochę do konca zostało uda się 250 km ?
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2012-10-23 o 13:45
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:48   #2194
wrona9
Raczkowanie
 
Avatar wrona9
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dziękuję. Czytam milion artykułów, życie mi przemija a waga stoi
Na fitness chodzę 5 razy w tyg po 2 godz.
Biegam 4 razy w tyg przez godzinę. Czasem pilates bądź rower jak czas pozwoli.
Jem 5 posiłków co 3-4 godziny. Jedyne co pijam to woda mineralna i kawa (bez cukru, z mlekiem chudym i z niej nie zrezygnuję, bo uwielbiam).
Śniadanie:
połówka grejpfruta czerwonego, płatki górskie (5 łyżeczek) z jog.nat. Danone (namaczam przez noc), do tego pół łyżeczki siemienia lnianego, czasem dodaję łyżkę miodu, wiórki kokosowe, kakao (ilość pół łyżeczki). Drugi wariant śniadania to owsianka (5 łyżek)- mleko chude, do tego też jakieś kakao, miód, kawa oczywiście.

Drugie śniadanie:
pół kostki białego chudego sera z połową pomidora, 3 rzodkiewkami, papryką, ogórkiem.

Przekąska - jabłko, kawa, marchewki 2 szt.

Obiad - różnie, ale często ryba gotowana na parze, jajko sadzone na parze/na twardo, warzywa np. ugotowana kukurydza, grzyby. Bardzo rzadko jadam inne rzeczy - tj. naleśniki, czy pierogi.

Przekąska - jabłko, pomidor, kawa.

Kolacja: dwie kromi pieczywa żytniego z pomidorem/ogórkiem/rzodkiewką.

Sumując, ost posiłek jem 3-4 godz przed snem. Nie jadam mięsa, jedynie ryby. Jajko jedno dziennie w różnej formie, ale zawsze. Owoce 2-3 porcje, warzywa duża ilość. Na pewno w temacie warzyw spełniam normę

Biegam zawsze ok 21, więc potem nic nie jem, tylko woda.

Nie chodzę głodna, nie palę, nie piję alkoholu. Słodycze max raz w tygodniu jakieś ciastko itd.

Miałam badania na tarczę, hormony wszystko OK.

Dzięuję;*
__________________
Living is easy with eyes closed
wrona9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:58   #2195
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

nie jest zle, wieczorkiem wszystko opiszę !
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:23   #2196
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez wrona9 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Czytam milion artykułów, życie mi przemija a waga stoi
Na fitness chodzę 5 razy w tyg po 2 godz.
Biegam 4 razy w tyg przez godzinę. Czasem pilates bądź rower jak czas pozwoli.
Jem 5 posiłków co 3-4 godziny. Jedyne co pijam to woda mineralna i kawa (bez cukru, z mlekiem chudym i z niej nie zrezygnuję, bo uwielbiam).
Śniadanie:
połówka grejpfruta czerwonego, płatki górskie (5 łyżeczek) z jog.nat. Danone (namaczam przez noc), do tego pół łyżeczki siemienia lnianego, czasem dodaję łyżkę miodu, wiórki kokosowe, kakao (ilość pół łyżeczki). Drugi wariant śniadania to owsianka (5 łyżek)- mleko chude, do tego też jakieś kakao, miód, kawa oczywiście.

Drugie śniadanie:
pół kostki białego chudego sera z połową pomidora, 3 rzodkiewkami, papryką, ogórkiem.

Przekąska - jabłko, kawa, marchewki 2 szt.

Obiad - różnie, ale często ryba gotowana na parze, jajko sadzone na parze/na twardo, warzywa np. ugotowana kukurydza, grzyby. Bardzo rzadko jadam inne rzeczy - tj. naleśniki, czy pierogi.

Przekąska - jabłko, pomidor, kawa.

Kolacja: dwie kromi pieczywa żytniego z pomidorem/ogórkiem/rzodkiewką.

Sumując, ost posiłek jem 3-4 godz przed snem. Nie jadam mięsa, jedynie ryby. Jajko jedno dziennie w różnej formie, ale zawsze. Owoce 2-3 porcje, warzywa duża ilość. Na pewno w temacie warzyw spełniam normę

Biegam zawsze ok 21, więc potem nic nie jem, tylko woda.

Nie chodzę głodna, nie palę, nie piję alkoholu. Słodycze max raz w tygodniu jakieś ciastko itd.

Miałam badania na tarczę, hormony wszystko OK.

Dzięuję;*
dziwne, ze waga stoi w miejscu ja to przy takiej diecie chyba bym wymiekla. po kolacji lubie byc syta, wiec czesto jem makaron i itp. 2 kromki chleba to nie dla mnie. a Ty w ogole masz nadwage (nie wiem czy nie przeoczylam) ?


mialam w planach dzisiaj dluzszy bieg i jak zwykle nic z tego. wrocilam do domu pozno i zmeczona... zawsze cos stoi na przeszkodzie
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 17:04   #2197
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez wrona9 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Czytam milion artykułów, życie mi przemija a waga stoi
Na fitness chodzę 5 razy w tyg po 2 godz.
Biegam 4 razy w tyg przez godzinę. Czasem pilates bądź rower jak czas pozwoli.
Jem 5 posiłków co 3-4 godziny. Jedyne co pijam to woda mineralna i kawa (bez cukru, z mlekiem chudym i z niej nie zrezygnuję, bo uwielbiam).
Śniadanie:
połówka grejpfruta czerwonego, płatki górskie (5 łyżeczek) z jog.nat. Danone (namaczam przez noc), do tego pół łyżeczki siemienia lnianego, czasem dodaję łyżkę miodu, wiórki kokosowe, kakao (ilość pół łyżeczki). Drugi wariant śniadania to owsianka (5 łyżek)- mleko chude, do tego też jakieś kakao, miód, kawa oczywiście.

Ok. ale na redukcji miód zbędny daj kilka orzechów włoskich/laskowych

Drugie śniadanie:
pół kostki białego chudego sera z połową pomidora, 3 rzodkiewkami, papryką, ogórkiem.

Na II lepiej zjesc jogurt z owocem/razowiec z obkładem , a ten posiłek białkowy na kolacje.

rzekąska - jabłko, kawa, marchewki 2 szt. Owoce jemy tylko do południa.

Obiad - różnie, ale często ryba gotowana na parze, jajko sadzone na parze/na twardo, warzywa np. ugotowana kukurydza, grzyby. Bardzo rzadko jadam inne rzeczy - tj. naleśniki, czy pierogi.

brakuje węgli,dodaj z 1/2 woreczka ciemnego ryżu/kaszy gryczanej.Kukurydza i grzyby to nic wartościowego.Zjedz lepiej surówkę z czerwongo buraka,marchewki,pora,dni + łyżka oliwy z oliwek/albo posyp pestkami dyni.


Przekąska - jabłko, pomidor, kawa. owoców już nie jemy

Kolacja: dwie kromi pieczywa żytniego z pomidorem/ogórkiem/rzodkiewką.

Na kolacje redukcyjne nie jemy już węglowodanów tu możesz dać rybe z pary +warzywa,jajecznice na szpinaku,szprotki,1/2 makreli,1/2 kostki twarogu czyli białka z warzywami +łyżka pestek słonecznika

Sumując, ost posiłek jem 3-4 godz przed snem. Nie jadam mięsa, jedynie ryby. Jajko jedno dziennie w różnej formie, ale zawsze możesz zjeść 2 jajka. Owoce 2-3 porcje , warzywa duża ilość. Na pewno w temacie warzyw spełniam normę

Biegam zawsze ok 21, więc potem nic nie jem, tylko woda.

zjedz 1/2 banana lub mały jogurt to pozwoli dla organizmu szybciej się zregenerować

Nie chodzę głodna, nie palę, nie piję alkoholu. Słodycze max raz w tygodniu jakieś ciastko itd.

Miałam badania na tarczę, hormony wszystko OK.

Dzięuję;*
Przy takiej ilosci ruchu nie stawaj na wadze tylko mierz obwody Moim zdaniem będziesz dalej chudła,a teraz masz tylko chwilowy przestój (to normalne w odchudzaniu) .Z tydzień,dwa i na pewno znów wszytko ruszy pełną parą!
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2012-10-23 o 17:06
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 21:16   #2198
wrona9
Raczkowanie
 
Avatar wrona9
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

OK, od jutra zastosuję się do Twoich rad. Dziękuję
Szkoda mi tylko jabłek, kocham je
Nie, wadze nie ufam. Centymetrom. I to one stoją w miejscu, poza naturalnie piersiami i pośladkami, które spadają.
BMI mam poprawne, mam 167 i 63 kg.
__________________
Living is easy with eyes closed
wrona9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:52   #2199
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Przyjemnie ogląda się programy o bieganiu poza Atletami

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość


Dzis w czaie biegu wyprzedza mnie rowerzysta i kciuk do góry pokazuje

odleciałam

W tym miesiącu przebiegłam już 207 km, a jeszcze trochę do konca zostało uda się 250 km ?
Dziewczyno rządzisz! pewnie, że dasz rade

Dziewczynki kupowałyście może odzież do biegania z Tchibo? Amenouzume pisałaś o niej wiesz może jak jest z bluzami?
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 06:59   #2200
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Dziewczynki kupowałyście może odzież do biegania z Tchibo? Amenouzume pisałaś o niej wiesz może jak jest z bluzami?
Ja mam z zeszłego roku kurtkę do biegania ciepłochlonną. Mam kilka innych bluz ale ta króluje, jakościowo super, spełnia swoje funkcje. W zeszłym roku przy -16 biegałam w niej i było ok, teraz w czasie deszczu biegam w niej i też jest ok. Lekka, po praniu nic jej nie ubywa. Jedyne co jak miałam raz wywrotkę to ma jedną kieszeń obszarpaną lekko, ale nie na wylot to dalej korzystam.
Maja tez bardzo dobre te długie spodnie do biegania.

Ja wczoraj 7 km bo na urodziny szłam, ale już jakoś zaczynam się przełamywać po tym moim kryzysie

Ismenkusia Bardzo ładny wynik miesięczny. Ja to kilka razy 150 km dobiłam, ale nigdy więcej. Biegasz codziennie, czy jednak z przerwami i po ile km?
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 08:15   #2201
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja mam z zeszłego roku kurtkę do biegania ciepłochlonną. Mam kilka innych bluz ale ta króluje, jakościowo super, spełnia swoje funkcje. W zeszłym roku przy -16 biegałam w niej i było ok, teraz w czasie deszczu biegam w niej i też jest ok. Lekka, po praniu nic jej nie ubywa. Jedyne co jak miałam raz wywrotkę to ma jedną kieszeń obszarpaną lekko, ale nie na wylot to dalej korzystam.
Maja tez bardzo dobre te długie spodnie do biegania.

Ja wczoraj 7 km bo na urodziny szłam, ale już jakoś zaczynam się przełamywać po tym moim kryzysie

Ismenkusia Bardzo ładny wynik miesięczny. Ja to kilka razy 150 km dobiłam, ale nigdy więcej. Biegasz codziennie, czy jednak z przerwami i po ile km?
Dziekuję Ci dobra kobieto to chyba ją zamówie a gdyby była zła to będzie na Ciebie
Kurtki musze odkopać bo gdzieś je upchnęłam i nie wiem gdzie

Jest już 7 to za chcwile będzie 10 i zaczniesz biegć jak wcześniej.
W Happy jest artykuł o bieganiu ale podobno kiepski.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 12:35   #2202
Amenouzume
Raczkowanie
 
Avatar Amenouzume
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Praha
Wiadomości: 164
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Amenouzume pisałaś o niej wiesz może jak jest z bluzami?
Akurat bluzy od nich nie kupowałam. Także nie chcę się wypowiadać. Ale inne rzeczy od nich są super, bo i jakościowo i cenowo atrakcyjne. No i wygodne . Co do bluzy, to mój kumpel ostatnio kupował i też jest zadowolony. Bluza męska ale damskie chyba robią podobnie .
Amenouzume jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 14:13   #2203
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Amenouzume Pokaż wiadomość
Akurat bluzy od nich nie kupowałam. Także nie chcę się wypowiadać. Ale inne rzeczy od nich są super, bo i jakościowo i cenowo atrakcyjne. No i wygodne . Co do bluzy, to mój kumpel ostatnio kupował i też jest zadowolony. Bluza męska ale damskie chyba robią podobnie .

Ooooo to super, a jak jest z rozmiarówką? Bo czytałam, że są większe niż rozmiar na to wskazuje?
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 14:31   #2204
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Mi w tchibo wychodzi ten sam rozmiar co zawsze. Sprawdz w tabeli rozmiarow tam sa podane wymiary. Dzisiaj maja darmowa przesylke . Ja chcialam sobie dzis kliknac dlugie spodnie do biegania alejuz nie ma M ki to
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 15:18   #2205
Amenouzume
Raczkowanie
 
Avatar Amenouzume
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Praha
Wiadomości: 164
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dokładnie. Tak jak pisze koleżanka wyżej . Nie sugerować się oznaczeniami S, M, L tylko sprawdzić wymiary w tabeli rozmiarów i wtedy wybrać. Kupowałam tak i spodnie i kurtkę i dobrze trafiłam (a zazwyczaj ciężko mi dopasować spodnie). Niektórzy twierdzą, że bluzy i kurtki mają długie rękawy; u mnie faktycznie są dłuższe ale nie przeszkadza mi to. Zawsze można trochę podwinąć, a zimą to nawet lepiej jak rękaw sięga do połowy dłoni, nie marzną tak wtedy .
Amenouzume jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 15:25   #2206
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Mi w tchibo wychodzi ten sam rozmiar co zawsze. Sprawdz w tabeli rozmiarow tam sa podane wymiary. Dzisiaj maja darmowa przesylke . Ja chcialam sobie dzis kliknac dlugie spodnie do biegania alejuz nie ma M ki to
Kliknęłam na bluze dzisiaj ale w rozmiarzach jest, że S to 36/38, M to 40. Najwyżej będe cycki wciągać i brzuch jak będzie za małe a jestem na pograniczu.

Dziś 7 km chyba będe dodawała 1 km co bieg to może w ten sposób wróce na dobre tory.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 16:44   #2207
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Madzia, treningi są po10,15,17,20 km nie planuje ile mam przebiec, jak mam czas i siłe to robię więcej.I nie biegam mocnych tępowych treningów, na to jeszcze przyjdzie pora


Alice pochwal się

Dziś ćwiczyłam joge, fajneeee!
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2012-10-24 o 19:09
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 21:29   #2208
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Udało mi się pobiec 4 km i kostki mnie nie bolą
Opaski uciskowe dają rade a w przyszłym tygodniu będę już miała buty. Wybrałam takie jak w załączniku tylko kolor inny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 60.jpg (10,6 KB, 15 załadowań)
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 23:21   #2209
Kama_Siwa
Raczkowanie
 
Avatar Kama_Siwa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dziewczyny jakie legginsy na zimę do biegania polecacie?
Kama_Siwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 10:51   #2210
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Kama_Siwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie legginsy na zimę do biegania polecacie?
Luknij na Tchibo może jeszcze coś zostało http://www.tchibo.pl/Ubrania-sportow...400009518.html


Ja poluje na ciuszki z Lidla, ale coś w tym roku im się nie śpieszy z biegową gazetką

chce kupić rękawiczki, może jakiś komin ( mam już jeden z polaru)
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2012-10-26 o 10:54
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 12:33   #2211
Kama_Siwa
Raczkowanie
 
Avatar Kama_Siwa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Fajne te legginsy i w rozsądnej cenie, ale też zaczekam na ofertę Lidla
Kama_Siwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 12:52   #2212
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Kama_Siwa Pokaż wiadomość
Fajne te legginsy i w rozsądnej cenie, ale też zaczekam na ofertę Lidla
Niestety ciuszki biegowe do tanich nie należą bez presady, getry/cienkie bluzy 100-300 zł

Nie rozumiem trochę tych cen, przecież to syntetyczne tkaniny, a nie z naturalnego jedwabiu czy wełny.

Można jeszcze coś fajnego dostać na "ciuszkach" , jest tam tego sporo, ale jakoś z rozmiarem trafić nie mogę. Ostatnio widziałam w takim sklepie fajne buciki Crane, nowe!jeszcze naklejka z numerem buta trzymała się ma podeszwie Śliczne, prawie całe osiatkowane, błekitne, miekka podeszwa, tylko o 1/2 numeru za małe
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:44   #2213
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Madzia, treningi są po10,15,17,20 km nie planuje ile mam przebiec, jak mam czas i siłe to robię więcej.I nie biegam mocnych tępowych treningów, na to jeszcze przyjdzie pora


Alice pochwal się

Dziś ćwiczyłam joge, fajneeee!
Lubiłam joge nigdy nie byłam tak rozciagnieta jak w czasie kiedy na nią chodziłam.
Jak przyjdzie to się pochwale

Kama w Decatlonie marka Kalenij ma całkiem fajne i w przystępnej cenie, z czymś podobnym do polaru w środku.

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość

Ja poluje na ciuszki z Lidla, ale coś w tym roku im się nie śpieszy z biegową gazetką

chce kupić rękawiczki, może jakiś komin ( mam już jeden z polaru)
Planujesz skąd ten komin, masz coś sprawdzonego? Zastanawiałam się nad tymi z Tchibo bo na Run4Fun są aż 3 razy droższe i rękawiczki w których jestem zakochana i nie odpusze im http://www.run4fun.pl/womens-lightwe...725b612a29b4da jak wieje już się mroźno robi.

Dziś 13,3 km w równe 60 minut wracaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaam
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 14:02   #2214
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Lubiłam joge nigdy nie byłam tak rozciagnieta jak w czasie kiedy na nią chodziłam.
Jak przyjdzie to się pochwale

Kama w Decatlonie marka Kalenij ma całkiem fajne i w przystępnej cenie, z czymś podobnym do polaru w środku.



Planujesz skąd ten komin, masz coś sprawdzonego? Zastanawiałam się nad tymi z Tchibo bo na Run4Fun są aż 3 razy droższe i rękawiczki w których jestem zakochana i nie odpusze im http://www.run4fun.pl/womens-lightwe...725b612a29b4da jak wieje już się mroźno robi.

Dziś 13,3 km w równe 60 minut wracaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaam
Kalenij ponoć bardzo drogi teraz jest jeżeli chdzi o ciuchy na zime.

Komin mam właśnie taki z polaru na ciuszkach kupiony Coś takiego http://sklep.smjsport.pl/produkt.php?id=2719&grupa=41

tylko mój jest kolorowy z przewagą turkusu.


Piękny wynik, to ile Ci 10 km wyszło ?
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2012-10-26 o 14:17
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 14:38   #2215
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Kalenij ponoć bardzo drogi teraz jest jeżeli chdzi o ciuchy na zime.

Komin mam właśnie taki z polaru na ciuszkach kupiony Coś takiego http://sklep.smjsport.pl/produkt.php?id=2719&grupa=41

tylko mój jest kolorowy z przewagą turkusu.


Piękny wynik, to ile Ci 10 km wyszło ?

10 - 44,56min

Ja te leginsy ocieplane kupiłam latem może dlatego tylko 60 zł kosztowały. Czyli jak z butami kupować po sezonie, ciuchy na zime w marcu a na lato w październiku chyba, pupa

Schodziłam SH w moim mieście i nic do biegania nie znalazłam, nic kompletnie. Nawet nie widziałam, że jest taki sklep jak w linku.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 15:17   #2216
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
10 - 44,56min

Ja te leginsy ocieplane kupiłam latem może dlatego tylko 60 zł kosztowały. Czyli jak z butami kupować po sezonie, ciuchy na zime w marcu a na lato w październiku chyba, pupa

Schodziłam SH w moim mieście i nic do biegania nie znalazłam, nic kompletnie. Nawet nie widziałam, że jest taki sklep jak w linku.
hehe ja u siebie na osiedlu ten komin kupiłam, a ten sklep z linku to w google znalazłam

Jogę w domku ćwiczę nie chodzę na zajęcia. Z tego co czytałam w necie to można te ćwiczonka codziennie robić.Niektóre pozy są komiczne i konczy się na umieraniu ze śmiechu na macie. Mam w planie jeszcze dodatkowo pilates robić
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2012-10-26 o 15:19
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 17:53   #2217
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Hej, widzę, że niektórzy czekają na gazetkę biegową Lidla a od poniedziałku w Biedronce ma być koszulka i legginsy termoaktywne, jak myślicie nadają się? Pytam, bo jestem na razie amatorką w bieganiu i to będzie moja pierwsza tak aktywna zima
Tutaj link do gazetki: http://gazetka.biedronka.pl/g25,specjalnie_dla_ciebie _29_10_2012.html
__________________
.

Edytowane przez aneta12182
Czas edycji: 2012-10-26 o 17:55
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 09:07   #2218
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

U Was tez taki ziąb ? i jak tu wyjść z domu...?
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 09:20   #2219
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
U Was tez taki ziąb ? i jak tu wyjść z domu...?
Śnieg, śnieg zastanawiam się czy zaliczyć dziś pierwsze bieganie w śniegu, kusi mnie bardzo
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 09:27   #2220
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Śnieg, śnieg zastanawiam się czy zaliczyć dziś pierwsze bieganie w śniegu, kusi mnie bardzo
Też pytanie kurczaki a u mnie nie ma śniegu buuuu

i u mnie już śnieg pada teraz to muszę iść koniecznie pobiegać
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2012-10-27 o 10:01
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.