Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-09, 21:28   #4531
Ales_sandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 21
GG do Ales_sandra
TŻ prezent na 18

Witam, mam drobny problem. Za niecały miesiąc mój TŻ ma 18 urodziny a ja nie mam bladego pojęcia co mu kupić. Jesteśmy ze sobą krótki czas (chociaz przyjaźnimy sie juz od roku) więc nie chce mu kupowac nic intymnego.
Jego zainteresowania: informatyka - zapalony programista, astronomia oraz fizyka, muzyka i fotografia.
Na razie mam jeden pomysł, żeby kupić mu porządny skorzany portfel (jego jest już "nieco" zniszczony ) włożyć do środka moje zdjęcie, zapakować w ozdobne pudełko i obsypac w srodku cukierkami.

Za każdy pomysł, poradę z góry Wam bardzo dziękuję
__________________
Walczę sama ze sobą!
Ales_sandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 21:54   #4532
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: TŻ prezent na 18

Portfel to bardzo dobry pomysł. Na pewno się przyda, jest wystracząjąco odpowiednim prezentem na 18-stkę, a przy tym niezobowiązującym Nie wiem, czy Twój chłopak lubi, ale możesz też zastanowić się na zegarkiem S.T.A.M.P.S. Dla młodego chłopaka idealne.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 21:56   #4533
sarenka_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

zdecydowałam sie i zrobie to u mnie w miescie a myslicie ogolnie ze to dobry pomysl? dorzucic te fotki do walentynki? Bo ogólnie on pracuje w innym miescie i akurat walentynek nie mozemy spedzic razem, on pewnie przysle mi kwiaty a ja chciałam mu własnie wysłac kartke, plus dwa takie fajne zdjecia w wiekszym nieco formacie niz standardowe i jakies czekoladowe serduszko?
sarenka_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 22:20   #4534
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

A jakiś pomysł na niezobowiązujący prezent? Facet ma masę zainteresowań, nurkowanie,podróże, rower, fantasy, słodycze :P Kompletnie nie wiem co wręczyć mu na Walentynki, szczególnie że króciutko się znamy.
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 10:29   #4535
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: TŻ prezent na 18

hehe, może zegar binarny? On jako inf. progr. jako jedyny bedzie wiedział, która godzina

Portfel super pomysł + 18 grosików
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 10:49   #4536
Pani_Migotka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Migotka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 357
GG do Pani_Migotka
Dot.: TŻ prezent na 18

Widziałam gdzieś reklamę skórzanych portfeli z nadrukami. Były bardzo ładne i oryginalne. Poszukaj, na 100% znajdziesz coś pasującego do Twojego chłopaka
Pani_Migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 11:46   #4537
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
A jakiś pomysł na niezobowiązujący prezent? Facet ma masę zainteresowań, nurkowanie,podróże, rower, fantasy, słodycze :P Kompletnie nie wiem co wręczyć mu na Walentynki, szczególnie że króciutko się znamy.

W Walentynki to raczej stawialbym na BARDZO skromny prezent. Kartka, jakas dobra czekolada, moze wlasny wypiek byloby w sam raz , szczegolnie, ze sie nie znacie dlugo
Ogolnie ja nic specjalnego nie planuje dla mojego TZ-ta oprócz upieczenia dobrego ciasta
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 11:52   #4538
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Tylko, że on zaprasza do restauracji na kolację. Głupio chyba wyskoczyć z wypiekiem własnej roboty albo czekoladkami Chociaż łasuch to on jest )
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 11:57   #4539
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Tylko, że on zaprasza do restauracji na kolację. Głupio chyba wyskoczyć z wypiekiem własnej roboty albo czekoladkami Chociaż łasuch to on jest )

Rozumiem.
Jednak uwazasz, ze to nie wypada?
Taki własnorecznie zrobiony wypiek lub nawet wlasnoecznie zriobiona kartka na pewno go ucieszy bardziej niż cos kupionego. Zawsze mozesz mu podarować po kolacji, aby zjadl sobie pozniej.
Jestem tego pewna
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 12:41   #4540
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
W Walentynki to raczej stawialbym na BARDZO skromny prezent. Kartka, jakas dobra czekolada, moze wlasny wypiek byloby w sam raz , szczegolnie, ze sie nie znacie dlugo
Ogolnie ja nic specjalnego nie planuje dla mojego TZ-ta oprócz upieczenia dobrego ciasta
Zgadzam się ja mojemu TŻowi podaruję nasze wspólne zdjęcie, list/kartka i upiekę Jego jedno z ulubionych ciast również idziemy na kolację, ale ciasto zawsze dobre będę to ciasto wiozła przez 400 km, ale co tam czego nie robi się dla TŻa
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 14:19   #4541
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Rozumiem.
Jednak uwazasz, ze to nie wypada?
Taki własnorecznie zrobiony wypiek lub nawet wlasnoecznie zriobiona kartka na pewno go ucieszy bardziej niż cos kupionego. Zawsze mozesz mu podarować po kolacji, aby zjadl sobie pozniej.
Jestem tego pewna
W sumie wiesz co.. przekonałaś mnie. Poszukałam kilka przepisów na trufle i chyba pójdę w tym kierunku. W końcu włożę w nie kawałek serducha i wysiłku, mam nadzieję że doceni starania Dzięki!
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 20:08   #4542
oliloli1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Myślicie, że taki kalendarz: http://www.herosi.eu/ambasadorzy-fun.../890-kalendarz kalendarz fundacji to dobry prezent na urodziny dla kolegi, który interesuje się siatkówką?
oliloli1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:17   #4543
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Myślę, że taki kalendarz może mu się spodobać, tymbardziej widząc, że nie tylko sprawiłaś jemu prezent ale także pomogłaś potrzebującym
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:35   #4544
hexxa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 85
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Widzę ,ze szukających pomysłu na prezent jest więcej..
Miałam pomysł , nieśmiertelnik.. z jakimś tam grawerem, i wszystko byłoby ok ,gdyby nie to ze facetowi się wydawało ze może pójść na łatwiznę, i kupić mi wisiorek czy bransoletkę ze mną.. miałam sobie wybrać.. Ehhh... Odmówiłam współpracy..
Stanie wiec pewnie na skórzanym portfelu bo terazki boje się zaryzykować... a mnie to się wydaje za mało prywatne...za mało osobiste...
Chyba ze ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł...
__________________
Prezentuje raczej nietypowe poglady na zycie . Z gory przepraszam jezeli kogokolwiek przypadkiem zranie. Zadnego ciekawego cytatu nie potrafie sobie w chwili obecnej przypomniec bo czytam tylko i wylacznie brukowce i to z wielkim trudem
hexxa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:42   #4545
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Walentynkowy prezent dla chłopaka

Album również będzie dobrym pomysłem
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:04   #4546
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez hexxa_ Pokaż wiadomość
Widzę ,ze szukających pomysłu na prezent jest więcej..
Miałam pomysł , nieśmiertelnik.. z jakimś tam grawerem, i wszystko byłoby ok ,gdyby nie to ze facetowi się wydawało ze może pójść na łatwiznę, i kupić mi wisiorek czy bransoletkę ze mną.. miałam sobie wybrać.. Ehhh... Odmówiłam współpracy..
Stanie wiec pewnie na skórzanym portfelu bo terazki boje się zaryzykować... a mnie to się wydaje za mało prywatne...za mało osobiste...
Chyba ze ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł...
nie rozumiem, nie kupujesz nieśmiertelnika bo facet zamiast zrobić Ci niespodziankę, chciał żebyś sama sobie wybrała prezent?

Portfel jest ok. Możesz też kupić jakieś perfumy czy słodycze
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:07   #4547
LoveMeBoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Jesli nie macie pomysłu na przenty a wasi faceci lubią czasem zapalić to kupcie coś w tym kierunku. Ja kupiłam co prawda na urodziny, ale czemu nie na walntynki? szisze cena była dość wysoka bo ok 180 zł ale sie opłacało. Teraz od czasu do czasu razem zapalimy. Szczerze sie przyznam że wczesniej nawet tego nie próbowałam i nie byłam rozeznana w tych rzeczach. Jeszcze inne prezenty to bransoletka, zegarek, zestaw do pokera. W sumie sama mam problem co teraz kupić mam kilka pomysłów ale nie wiem który wybrać, a prezenty które mozna zrobić to np. zwykła koszulka i napisac cos na niej markerem albo narysowac od siebie, zrobić jakas super walentynke z własna inwencja twórczą, dać karnet jak dziewczyny wczesniej pisały (chyba zrobie sama) tylko problem co może w nim byc poza masażem, seansem filmowym? wpadłam na pomysł żeby jeszcze moze kupić wszystkie produkty z Kindera i je jakos zapakowac bo oboje uwielbiamy te słodycze.
LoveMeBoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 22:40   #4548
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

co z tego że chcial żebyś wybrala? moze chciał po prostu zaszaleć i kupić cos mega (a bizuteria jak wiadomo jest droga..) i bał sie ze wyda kase a totalnie nie trafi w Twoj gust?
nie rozumiem czemu zrezygnowałaś przez to z niesmiertelników?
portfel jest ok.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

A przy okazji :
10 marca jest dzien mezczyzny :p
kupujecie cos w ogole z tej okazji?
jak tak, to drobiazg typu bokserki, czekolada, czy cos "wiekszego"?
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 00:20   #4549
efora
Przyczajenie
 
Avatar efora
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent na walentynki dla chłopaka na odległość!!

http://www.tg.net.pl/temat/wlasnorecznie.php?p=2&cat=15
http://www.tg.net.pl/temat/wlasnorecznie.php

może coś tu znajdziesz
efora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 13:34   #4550
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kasiastrunin Pokaż wiadomość
10 marca jest dzien mezczyzny :p
kupujecie cos w ogole z tej okazji?
jak tak, to drobiazg typu bokserki, czekolada, czy cos "wiekszego"?
ja uznaję ten we wrześniu (dzień chłopaka). Należę jeszcze do gówniarstwa (ostatni rok bycia nastolatką...) i tak się jakoś utarło Zresztą, to niesprawiedliwe! Faceci mają Dzień Chłopaka i Dzień Mężczyzn, a baby tylko jeden Dzień Kobiet... Kolejna niesprawiedliwość losu.

(Aczkolwiek jak akurat wtedy będę się widzieć z TŻem, to może upiekę placek, ale bardziej dlatego że się tego uczę i lubię to robić niż żeby świętować)

A na walentynki robię ciastka. W kształcie serduszek, żeby nie było. Tylko chciałabym zrobić kolorowy lukier. Nie wiecie, gdzie można kupić barwniki spożywcze? Nie widziałam w Społem, w Tesco ani w małych, zwykłych spożywczych...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:03   #4551
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

barwniki na allegro tanio i pewne. kiedyś żelowe w sieci społem podobno były, a teraz tylko internetowe sklepy. polecam w proszku barwniki są intensywniejsze

i na bloga po przepisy na walentynki i nie tylko http://www.dusiowakuchnia.pl/p/przep...alentynki.html

Ja na Walentynki będę piekła babeczki red velvet raczej i biszkopt z masą jabłkową i śmietanką.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:33   #4552
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja uznaję ten we wrześniu (dzień chłopaka). Należę jeszcze do gówniarstwa (ostatni rok bycia nastolatką...) i tak się jakoś utarło Zresztą, to niesprawiedliwe! Faceci mają Dzień Chłopaka i Dzień Mężczyzn, a baby tylko jeden Dzień Kobiet... Kolejna niesprawiedliwość losu.

(Aczkolwiek jak akurat wtedy będę się widzieć z TŻem, to może upiekę placek, ale bardziej dlatego że się tego uczę i lubię to robić niż żeby świętować)

A na walentynki robię ciastka. W kształcie serduszek, żeby nie było. Tylko chciałabym zrobić kolorowy lukier. Nie wiecie, gdzie można kupić barwniki spożywcze? Nie widziałam w Społem, w Tesco ani w małych, zwykłych spożywczych...
Z tego co widziałam niedawno, to można je było kupić w Empiku ostatnio mają wśród tych różnych gadżetów całą gamę akcesoriów do gotowania, pieczenia i dekorowania potraw
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:48   #4553
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Z tego co widziałam niedawno, to można je było kupić w Empiku ostatnio mają wśród tych różnych gadżetów całą gamę akcesoriów do gotowania, pieczenia i dekorowania potraw
o kurczę, muszę zajrzeć! dzięki
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 18:09   #4554
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kasiastrunin Pokaż wiadomość
A przy okazji: 10 marca jest dzien mezczyzny :p kupujecie cos w ogole z tej okazji? jak tak, to drobiazg typu bokserki, czekolada, czy cos "wiekszego"?
ja uznaję dzień chłopaka który jest we wrześniu. I wtedy zawsze kupuję TŻ-owi jakiś drobiazg Typu bokserki, słodycze, jakieś własnoręcznie upieczone ciasto czy coś w tym stylu
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 09:15   #4555
Quai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Hej dziewczyny
Z racji tego, że czesto podglądam ten wątek wiem, że macie światne pomysły
Kolega za parę dni ma 30 urodziny. Chcieliśmy z TŻ zrobić mu z tej okazji jakiś śmieszny i oryginalny prezent. Wymyśliliśmy żeby kupić mu kilka drobiazgów nawiązujących do tego wieku, śmiesznie podpisać i zapakować w kilka oddzielnych pudełek od największego do najmniejszego. Wpadliśmy na razie tylko na to żeby kupic mu kapcie i podpisać "bo po trzydziestce się kapcieje" i na tym koniec. Macie może jakiś pomysł co jeszcze tam włożyć?
Quai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:37   #4556
Shilloo
Przyczajenie
 
Avatar Shilloo
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 17
Dot.: TŻ prezent na 18

Ja mojemu lubemu na 18 podarowałam srebrną połówkę serduszka, i o dziwo ją nosi. Ale wiadomo, nie każdy facet lubi takie sentymentalnie i romantyczne drobiazgi.
Ale Twój pomysł z portfelem jest bardzo dobry. W sumie sama myślałam o portfelu, tyle, że na rocznicę, al koncepcja się zmieniła.
Jeśli masz spory budżet, to możesz wykorzystać jeszcze pomysł, na jaki wpadł mój TŻ na moje urodziny. Mianowicie kupił mi iPoda touch, do tego etui w ulubionym kolorze, a na urządzonko wgrał muzykę, która kojarzy nam się z naszym związkiem, jakieś wspólne zdjęcia i wgl.
Oczywiście nie musi być to iPod, nadaje się zwykła mp4
Shilloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 13:25   #4557
czekokoladka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Witam !
Za parę dni mój luby kończy 24 lata. Z tej okazji wykupiłam 2 bilety do filharmonii ( bo często mi marudził, że nie był jeszcze a chciałby zobaczyć) oraz zamierzam upiec czekoladowy tort z m&msami

Zastanawiałam się co do tego dokupić. Myślałam na perfumami, ale ostatecznie kupię chyba kieliszki do czerwonego wina, bo w mieszkaniu ma tylko do koniaku i z takich zazwyczaj pijemy Chciałam raczej dwa, a porządne. Cena do ok 100 zł. Na necie znalazłam takie. Które z nich ładniejsze ? Czy może widziałyście jakieś ciekawsze ?

http://www.superwnetrze.pl/Anima-e-C...rpo,t1137.html

http://www.ajmara.pl/p072,kieliszki-...a-bohemia.html

http://sklep.krosno.com.pl/kieliszek...odukt-267.html
czekokoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 13:57   #4558
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

pierwsze najlepsze, ale 2 tez ok
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 17:19   #4559
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Thumbs down Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez czekokoladka Pokaż wiadomość
Witam !
Za parę dni mój luby kończy 24 lata. Z tej okazji wykupiłam 2 bilety do filharmonii ( bo często mi marudził, że nie był jeszcze a chciałby zobaczyć) oraz zamierzam upiec czekoladowy tort z m&msami

Zastanawiałam się co do tego dokupić. Myślałam na perfumami, ale ostatecznie kupię chyba kieliszki do czerwonego wina, bo w mieszkaniu ma tylko do koniaku i z takich zazwyczaj pijemy Chciałam raczej dwa, a porządne. Cena do ok 100 zł. Na necie znalazłam takie. Które z nich ładniejsze ? Czy może widziałyście jakieś ciekawsze ?

http://www.superwnetrze.pl/Anima-e-C...rpo,t1137.html

http://www.ajmara.pl/p072,kieliszki-...a-bohemia.html

http://sklep.krosno.com.pl/kieliszek...odukt-267.html
moim zdaniem te 2 są najładniejsze
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 12:39   #4560
nies_tworry
Przyczajenie
 
Avatar nies_tworry
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Walentynkowy prezent dla chłopaka

Mojemu chłopu w tym roku podarowałam coś od serca i od rączki ponieważ od pewnego czasu bawię się filcem dostał filc, mało tego chciał ten filc, a na domiar wszystkiego filc był misiem ! Misiem Tulisiem
Jakiś czas temu zaczęłam tworzyć serię filcowych psychopatów, i Miś Tuliś bardzo przypadł X. do gustu bardzo go chciał. Trochę na niego poczekał, miś leżakował w plastikowej trumience do 14 lutego, a teraz bacznym okiem dopinguje Go podczas gier- ja już nie mam na to siły

Takiego potwora dostał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg misio.jpg (71,3 KB, 19 załadowań)
__________________
http://www.facebook.com/Nies.Tworrry

zapraszam serdecznie do polubywania


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=677076

Nieś-Tworry nowy, lepszy świat !
nies_tworry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.