Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-29, 22:30   #4591
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Zbliżają się urodziny mojego mężczyzny, a ja po raz pierwszy będę celebrować jego święto. Nie mam pojęcia co mogę mu podarować... Myślałam o zegarku, ale nie znam się na tym i nie mam pojęcia jaki mógłby mu się spodobać Dodam, że TŻ trenuje piłkę nożną i ubiera się raczej na sportowo.
jaka kwota?
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 23:12   #4592
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
jaka kwota?
Chciałabym się zmieścić w 200 zł.
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 00:19   #4593
M o h i t o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 629
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

oj za 200 nie znajdziesz dobrego zegarka
masz jakies inne opcje ?

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

A przy okazji - urodziny "mojego" za 3 tyg i tez sie waham co kupic, tez mam na to budżet 200 zł

co sadzicie o LILOU ale dla faceta?
oczywiscie sznurek czarny i zawieszka nie wiszaca, a płaska..
stworzyłam taka na ich stronie i wyglada fajnie, bardzo mesko moim zdaniem, w sumie jak lepszy rzemyk z blaszka .
grawer od serca, ale nie "ckliwy"

co myslicie?
dodam ze Tz czesto lubi nosic rzemyk, ktory ma juz X czasu i on mu sie bardzo zniszczył, wiec chyba to byłby trafiony prezent..

za taka jak wstepnie stworzyłam na stronie dałabym 120 zł. Zostaje 80, tak mysle zeby cos dołozyc - na pewno kartka urodzinowa z zyczeniami od serducha (jestem maniaczka kartek fajnych ) i tak mysle ze moze 0,5 jack daniels? ale nie wiem ile on kosztuje, nigdy nue kupowałam.. starczy mi kasy ?
ktoras z Was pisala tu o pomysle na danie Tz JD z karteczka "jestem upojona miłoscia do Ciebie" - mysle nad tym jako dodatkiem do bransoletki napis taki wlasnie (przepraszam za papugowanie, ale to genialny pomysł!) z dopiskiem oczywiscie wszystkiego naj naj naj - zeby nie bylo za mało urodzinowo

Edytowane przez M o h i t o
Czas edycji: 2013-04-01 o 00:20
M o h i t o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 01:50   #4594
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez M o h i t o Pokaż wiadomość
oj za 200 nie znajdziesz dobrego zegarka
masz jakies inne opcje ?[COLOR=Silver]
Kurcze, szkoda. Mogłabym kupić mu coś droższego, nie byłoby problemu, bo wolałabym sobie czegoś odmówić i kupić mu coś fajnego, ale... jestem pewna, że on nie wyda tylu pieniędzy na prezent dla mnie i nie chcę żeby poczuł się głupio Więc jak narazie zostaje bez pomysłu.

Za to Twój pomysł jest świetny! Cena JD 0,5 to 60-80 zł (kupowałam ostatnio za ponad 60, a widywałam na półkach sklepowych nawet za 79). I taka karteczka - genialne
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 16:03   #4595
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez M o h i t o Pokaż wiadomość
oj za 200 nie znajdziesz dobrego zegarka
masz jakies inne opcje ?[COLOR=Silver]
zależy, co nazywasz dobrym zegarkiem i od gustu, czy facet woli proste, klasyczne, czy z pełnym pakietem bajerów, czy na pasku skórzanym czy bransolecie...
Jak rok temu swojemu TŻ-owi kupowałam zegarek to rozmawiałam z gościem, który mi sprzedawał, to mówił, że nierzadko te zegarki za 100zł nie są gorsze od tych dwa razy droższych pod względem funkcjonalności i wykonania. Ja kupiłam akurat taki za koło 60zł i trzyma się nadal świetnie, choć rok to może nie jest miarodajny okres czasu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-04-01 o 16:04
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 17:59   #4596
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Mój TŻ niedawno wspominał o tym, że chciałby nauczyć się jeździć konno. Niedługo ma urodziny, więc pomyślałam, że taki prezent byłby strzałem w dziesiątkę
http://www.wyjatkowyprezent.pl/preze...ullDescription
Jednak czytając opis zaczynam zastanawiać się, czy zakup takiego prezentu ma jakikolwiek sens. To tylko 30 minut jazdy, więc bardzo niewiele. Jakie jest Wasze zdanie?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 18:10   #4597
M o h i t o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 629
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

30 minut to zdecydowanie za mało by sie czegokolwiek nauczyc...
M o h i t o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 18:31   #4598
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez M o h i t o Pokaż wiadomość
30 minut to zdecydowanie za mało by sie czegokolwiek nauczyc...
A no właśnie. Piszą, że wszystko trwa 45 minut (15 zapoznanie z koniem, 30 lekcja na lonży). Podarowanie takiego prezentu chyba nie ma żadnego sensu. Znowu jestem w kropce
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 21:44   #4599
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
A no właśnie. Piszą, że wszystko trwa 45 minut (15 zapoznanie z koniem, 30 lekcja na lonży). Podarowanie takiego prezentu chyba nie ma żadnego sensu. Znowu jestem w kropce
A może po prostu wybrać najbliższy Ośrodek Jazdy Konnej i wykupić karnet czy X jazd?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:23   #4600
M o h i t o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 629
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez rokkoco Pokaż wiadomość
teraz w modzie jest zdrowe odżywiane więc może na prezent nada się zestaw do gotowania na parze albo zestaw ceramicznych noży Kyocera albo zwyczajowo jakis kwiatek np w doniczce
dla faceta ?
moj chyba by sie załamał
no ale każdy jest inny )
M o h i t o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 19:48   #4601
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny wiecie może gdzie są jakieś sklepy z dużym wyborem prezentów na różne okazje ? Nie chodzi mi o sklepy wszystko po 4 zł :P ani np. o sklepy kukartka bo akurat tam nic fajnego nie mają :/
W innym mieście jest taki sklep nazywa się Galeria Prezentów i jest tam naprawdę spory wybór prezentów.
Czy coś podobnego i nie badziewnego znajduje się gdzieś w stolicy?
Lepiej żeby to była Lewa strona wisły, ale dalej też się mogę przejechać
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 20:29   #4602
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

sklep nanu nana
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 21:23   #4603
disaster21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 334
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

  • toys for boys
  • yego
  • tiger - na ul. Jana Pawła II mniej więcej za złotymi tarasami

Edytowane przez disaster21
Czas edycji: 2013-04-05 o 21:25
disaster21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:52   #4604
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

O toys4boys i yego słyszałam.
O nanu nana nie, ale nie wiem gdzie w Warszawie jest, patrzyłam w wujku google to nie znalazłam :/
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 14:05   #4605
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Moj dobry kumpel ma niedlugo urodziny. Ja aktualnie przebywam zagranica więc myślałam o zmontowaniu dla niego filmiku, w którym osoby z różnych krajów mówiły by mu życzenia urodzinowe, oczywiście w swoim ojczystym języku, plus oczywiście ja po polsku. Myślicie, że to dobry pomysł dla faceta? :p Czy facet doceni coś takiego czy stwierdzi, ze suchar;d Wiem, że to ja znam swojego kumpla, ale i tak mam wątpliwości..
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 15:00   #4606
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

A co myślicie o samolocie zdalnie sterowanym takim troszkę lepszym?
Ma być to prezent dla faceta na 30
Kompletnie nie wiem co mu kupić i jakoś to mi tylko na myśl przychodzi.
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 15:47   #4607
disaster21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 334
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Moj dobry kumpel ma niedlugo urodziny. Ja aktualnie przebywam zagranica więc myślałam o zmontowaniu dla niego filmiku, w którym osoby z różnych krajów mówiły by mu życzenia urodzinowe, oczywiście w swoim ojczystym języku, plus oczywiście ja po polsku. Myślicie, że to dobry pomysł dla faceta? :p Czy facet doceni coś takiego czy stwierdzi, ze suchar;d Wiem, że to ja znam swojego kumpla, ale i tak mam wątpliwości..
Według mnie świetny prezent, który nie będzie sucharem tylko niezapomnianą pamiątką.

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
A co myślicie o samolocie zdalnie sterowanym takim troszkę lepszym?
Ma być to prezent dla faceta na 30
Kompletnie nie wiem co mu kupić i jakoś to mi tylko na myśl przychodzi.
Helikopter zdalnie sterowany jest dobrym prezentem, ale czy dobrym na 30 urodziny to już zależy od faceta. ;D
disaster21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 16:02   #4608
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Sam dzisiaj je dotykał i chciał wypróbować ale w sklepie nie dało rady. Ogólnie typ gadżeciarza, tylko że jego gadżety kosztują tyle co połowa mojej pensji
Na prezenty bardziej osobiste chyba przyjdzie pora, a z tego co zauważyłam to on ze znajomymi robią sobie zazwyczaj jakieś jajcarskie prezenty.
Nie mam kompletnie pomysłu, nic oprócz tego helikoptera do głowy mi nie przychodzi.
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 16:35   #4609
M o h i t o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 629
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

dziewczyny, a co myslicie o pomysle zeby zamiast dołączenia do prezentu urodzinowego jakies gotowej kartki z empiku czy kukartki (jestem kartkomaniaczka i uwazam ze kazda okazja by dac kartke jest warta wykorzystania ) zrobić własnoręcznie... list w butelce ?
tylko nie wiem czy dam rade technicznie butelka powinna byc z korkiem, a po winie bedzie za duza chyba.. - nie znam sie na winach, myslicie ze dostane gdzies winko mniejsze niz te "standardowe" litrowe? chcialabym zeby butelka byla wielkosci butelki od piwka ale z korkiem..
a moze gdzies taka kupie ?
w ogole uwazacie ze to fajny pomysł? bo kartki sa boskie w kukartce urodzinowe, ale chciałam bardziej od serca, taki list miłosny w butelce + zyczenia od serca..
M o h i t o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 16:36   #4610
M o h i t o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 629
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

cos jak np to :

a no i tak mysle, że tego winiacza musiałabym wypic wczesniej co mi absolutnie nie przeszkadza ale korek bedzie w mniejszym lub wiekszym stopniu naruszony
wiecie moze czy da sie gdzies kupic taka butelke? (aha, kupowanie przez neta odpada w moim przypadku. Jestem z Poznania.)
A na prezent dostanie fajne rzemyki (markowe, nie takie ze sklepu wszystko po 5 zł:P) i moze (o ile starczy mi pieniedzy..) jacka danielsa.
Ale najbardziej sie "jaram" daniem mu tego listu w butelce, ale technicznie nie wiem jak temu podołać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b_a-bottle-with-a-letter.jpg (104,1 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez M o h i t o
Czas edycji: 2013-04-07 o 16:38
M o h i t o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 16:39   #4611
M o h i t o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 629
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
A co myślicie o samolocie zdalnie sterowanym takim troszkę lepszym?
Ma być to prezent dla faceta na 30
Kompletnie nie wiem co mu kupić i jakoś to mi tylko na myśl przychodzi.
jak lubi gadżety i jest typem "dużego chłopca" to jak najbardziej fajny pomysl !
M o h i t o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 16:55   #4612
disaster21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 334
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez M o h i t o Pokaż wiadomość
tylko nie wiem czy dam rade technicznie butelka powinna byc z korkiem, a po winie bedzie za duza chyba.. - nie znam sie na winach, myslicie ze dostane gdzies winko mniejsze niz te "standardowe" litrowe? chcialabym zeby butelka byla wielkosci butelki od piwka ale z korkiem..
a moze gdzies taka kupie ?
Butelka może być np. po tymbarku. Może ma odpowiednią wielkość wylot szyjki. xD a korek z wina. Albo gdzieś w sklepie z pamiątkami mozna kupić taką butelkę. Generalnie pomysł ok, ostatecznie można zrobić po po=rostu kartkę własnoręcznie wykonaną. Mój TŻ się z takiej bardzo ucieszył, bardziej niż z prezentu.
disaster21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:10   #4613
M o h i t o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 629
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

tez mysle nad zrobieniem kartki w ostatecznosci, ale najbardziej napaliłam sie na list z butelce
dzieki, musze popatrzec gdzie sa tego typu sklepy u mnie w miescie.. mam 10 dni czasu wiec zdaze zrobic
M o h i t o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:20   #4614
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Moj dobry kumpel ma niedlugo urodziny. Ja aktualnie przebywam zagranica więc myślałam o zmontowaniu dla niego filmiku, w którym osoby z różnych krajów mówiły by mu życzenia urodzinowe, oczywiście w swoim ojczystym języku, plus oczywiście ja po polsku. Myślicie, że to dobry pomysł dla faceta? :p Czy facet doceni coś takiego czy stwierdzi, ze suchar;d Wiem, że to ja znam swojego kumpla, ale i tak mam wątpliwości..
Też się nad tym zastanawiam. Chcę dać swojemu TŻowi właśnie taki dodatek do prezentu głównego. Właściwie już zebrałam filmiki od ludzi z całego świata (no, przynajmniej z części ), ale zastanawiam się, czy coś takiego może się spodobać.
Sporym problemem jest także to, że bardzo trudno znaleźć ludzi, którzy zdecydują się nagrać zyczenia urodzinowe. Ja wysłałam ok. 300 wiadomości z prośbą o pomoc. W odpowiedzi dostałam 15 nagrań .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:34   #4615
M o h i t o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 629
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

a ja myslalam nad takim filmikiem, ale żeby życzenia składali znajomi bliscy i osob z jego rodziny ktore juz znam
M o h i t o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 18:56   #4616
guzurra
Przyczajenie
 
Avatar guzurra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Portfel dla chłopaka - gdzie co i jak?

Mam problem z urodzinowym prezentem dla mojego TŻ. Było wiele pomysłów, ale pod chwilą słabości ( tak tak, wymusił ze mnie informacje ) wyjawiłam mu co zamierzam kupić. Wpadłam na kolejny pomysł, którym jest portfel. Niestety wypada tak, że w tym miesiącu budżet mam ograniczony, na moją niekorzyść. Nie wiem jaki wybrać, chcę by było to z jakiejś znanej marki. Mogę przeznaczyć na to jedynie 100 zł.
Macie jakieś pomysły ?
guzurra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:33   #4617
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny a może portfel? Mówił, że ten jego się rozwala, więc może to byłby niezły pomysł? Bo portfel i helikopter to już finansowo nie wydole, łącznie to ze 300 zł by poszło, a na tyle to mnie nie stać
Myślę, że fajnym dodatkiem mogłyby być karteczki z różnymi życzeniami, albo zgapię od Was tą butelkę z listem
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:56   #4618
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam. Chcę dać swojemu TŻowi właśnie taki dodatek do prezentu głównego. Właściwie już zebrałam filmiki od ludzi z całego świata (no, przynajmniej z części ), ale zastanawiam się, czy coś takiego może się spodobać.
Sporym problemem jest także to, że bardzo trudno znaleźć ludzi, którzy zdecydują się nagrać zyczenia urodzinowe. Ja wysłałam ok. 300 wiadomości z prośbą o pomoc. W odpowiedzi dostałam 15 nagrań .
Ja chcę poprosić o to moich znajomych tutaj (erasmus) więc to nie będzie aż taki problem może całego świata nie uzbieram, ale pare krajów na bank
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 20:28   #4619
guzurra
Przyczajenie
 
Avatar guzurra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dobry pomysł z nagraniem, mam miesiąc do urodzin mojego TŻ, ale bardziej jako dodatek niż prezent główny.
Mam problem z wyborem tego głównego. Mój chłopak lubi sport - Ćwiczy na siłowni, czytać książek nie lubi, maniakiem komputerowym nie jest. Nie ma innych zainteresowań, gdyż ciężko pracuje i nie ma na nic czasu praktycznie. Nie wiem co mu kupić - zero pomysłów. Odpadają ciuchy, kosmetyki, biżuteria ( nie nosi ), płyty, odżywki, perfumy. Budżet mam 100 zł. Myślałam nad portfelem, ale wolałabym coś oryginalnego, a z tyloma pieniędzmi nie kupię nic ciekawego. Jakieś pomysły?
guzurra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 09:11   #4620
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Pytałam parę postów wcześniej o sklepy z prezentami,ale zupełnie jestem w kropce bo nie wiem co kupić dla Tż... Niedługo zbliżają się jego urodziny, parę dni po nich będzie nasza rocznica, rok od poznania się i chciałabym jakoś to uświetnić tzn. jakiś prezent który będzie przypominał o tym i nada się na taką rocznicę, będzie miał taki pamiątkowy wymiar. Ale nie mam zupełnie pomysłu, na urodziny już zaplanowałam dostanie osobisty prezent, praktyczny do noszenia, a na tą rocznicę nie mam pojęcia co, nie chciałabym żeby to było coś jajcarskiego, śmiesznego, zboczonego no bo to raczej chyba nie pasuje na taką okazję tak mi się przynajmniej wydaje Może podpowiecie dziewczyny co Wy kupujecie/ kupiłyście na rocznice z Waszymi Tż
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!

Edytowane przez rebeccaa
Czas edycji: 2013-04-08 o 09:12
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.