Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 08:02   #1561
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
U mnie krem tonujacy Nuno prawie w ogole nie matowi (no moze przez chwile) i nie kryje- jedynie tonuja i sprawia przy tym, ze wszystkie niespodzianki nie sa tak widoczne. Akurat ani jedna ani druga cecha mi nie przeszkadza- do zmatowienie uzywam pudru, a do tuszowania korektora
Dokładnie ja tez uważam że krem tonujacy nie matuje...niestety no i kryc też nie kryje-bo jak sama nazwa mówi to tylko krem tonujący
Duzo lepiej matuje krem antybaktryjny nuno, do którego miałam mieszane uczucia, ale teraz kiedy uzywam próbek i nie nakładam go za dużo (bo jak miałam opakowanie to zawsze mi sie za duzo wyciskało) działa rewelacujnie super wyładza, nie wysusza, świetnie sie rozprowadza i matuje naprawde długo...Polecam!!!(ale uzywac dosłownie kropelke)
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 10:00   #1562
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Szkoda, że ten NUNO nie matuje to prawda... Ale ja zawsze się trochę skrobią posypie i jest super
Ani@1987 na serio ten krem anty.NUNO taki dobry? Hmmm możę wypróbuję...Tylko na KWC nie ma dobrych opinii.No nic odwiedzę jeszcze biochemię
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 10:31   #1563
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez morella Pokaż wiadomość
O ja mam wszystkie trzy masełka do ciala i potwierdzam że sa świetne, najbardziej mi pasuje waniliowe, potem oliwkowe a najmniej to kakaowe, moze dlatego że zapach jest identyczny jak w kakaowym kremie do twarzy i balsamie i juz mi sie troche przejadł

a ja mam ten kakowy krem (na wykonczeniu) i jestem zakochana w zapachu
tez poluje na te masla, juz je wypatrzylam, kupie sobie waniloiowe
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 15:11   #1564
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
...na serio ten krem anty.NUNO taki dobry? Hmmm możę wypróbuję...Tylko na KWC nie ma dobrych opinii.No nic odwiedzę jeszcze biochemię
Wiesz, ja sie nigdy do tak do konca nie sugeruje recenzjami. Fajnie jest poczytac ale kazda skora jest inna i inaczej odbiera rozne rzeczy. Czasami zdarzylo sie ze kosmetyk mial same najwyzsze recenzje a ja po uzyciu musialam go wyrzucic bo byl dla mojej skory okropny. To samo z mniej pozytywnymi recenzjami - moze sie okazac ze produkt jest dla ciebie super.
Mysle ze warto sprobowac, szczegolnie za taka cene.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 19:57   #1565
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Nea w sumie masz rację .
Ja też tak miałam z kilkoma produktami-ogólny zachwyt itp, a ja próbuję i jedyne co czuję to wściekłość.
A tonik jest tani jak barszcz-chyba go wypróbuje

PS: Dodam jeszcze, że jak czytam niektóre recenzje to chce mi się...płakać?...śmiać?. Ludzie chyba uwazają, że tonik albo żel do mycia twarzy sprawią, że będą mieć cerę jak gwiazdy na fotkach(przepuszczone przez Photoshopa)
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:15   #1566
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

No dokladnie, ludzie wymagaja od produktow nie wiadomo czego
Najbardziej jednak mnie rozbawiaja komentarze w stylu " Ziaja jest badziewna, ale czego mozna bylo sie spodziewac po produkcie za 5 zl".. Tak to brzmi, jakby od razu, patrzac na cene wiedzieli, ze produkt jest do niczego (co moim zdaniem jest kompletna nieprawda). Po co w takim razie kupuja taki tani produkt- lepiej niech sie zaopatrza w taki za 50 zl, na pewno sie nie zawioda . Zapewne jakby kupili Ziaje w cenach takich jak w USA, to jakos by sie od razu sama poprawila :P Ludzki snobizm bywa zalosny .
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:53   #1567
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

lea-smutna prawda.
Po co gadać, że"tego można było się po takim tanim toniku spodziewać.."-skoro można się było spodziewać to niech nie kupują a potem nie piszą tych kretyńskich recenzji.

I wogóle zauwazyłam, że multum ludzi uważa, że kosmetyki drogeryjne wyleczą trądzik i inne tego typu problemy. ŻAL

PS:Masełko Ziaji pachnie jak budyń waniliowy z masłem. Nie mogę się naniuchać ! Aż żal mi go używać-wolę tylko wąchać
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 20:56   #1568
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No dokladnie, ludzie wymagaja od produktow nie wiadomo czego
Najbardziej jednak mnie rozbawiaja komentarze w stylu " Ziaja jest badziewna, ale czego mozna bylo sie spodziewac po produkcie za 5 zl".. Tak to brzmi, jakby od razu, patrzac na cene wiedzieli, ze produkt jest do niczego (co moim zdaniem jest kompletna nieprawda). Po co w takim razie kupuja taki tani produkt- lepiej niech sie zaopatrza w taki za 50 zl, na pewno sie nie zawioda . Zapewne jakby kupili Ziaje w cenach takich jak w USA, to jakos by sie od razu sama poprawila :P Ludzki snobizm bywa zalosny .
Masz racje w 100%. Mnie tez denerwuja takie komentarze - tansze wcale nie znaczy zle lub gorsze. Poziom kosmetykow nie zalezy od ich ceny.
I niestety ze snobizmem tak jest. Widzialam internetowy sklep Ziaja w USA, ceny kilkukrotnie wieksze niz Polsce i ludzie sie o nia rozbijaja, wiele produktow wykupionych, itd.
Mialam takze znajoma, ktore pracowala dla L'oreal/Lancome. Powiedziala mi ze wiele specyfikow sa te same tylko opakowania, nazwy i co za tym idzie ceny sa rozne. Niestety duzo ludzi kupuje dla marki, nie powiem czasami tez sie sama na to zlapalam. Rezultat: 95% kosmetykow daloby mi ten sam efekt za 3/4 ceny. Jak dla mnie sklad specyfikow jest ten sam.
A Ziaje bardzo lubie i bede lubic - niestety nie jest dostepna w UK wiec kupuje ja przez polskie drogerie.
Moje ostatnie odkrycie - maseczka z glinka z serii Nuno. Jest swietna.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:59   #1569
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Moim zdaniem Ziaja ma bardzo fajne kosmetyki
Szczególnie maseczka nuno z zieloną glinką i żele do higieny intymnej .. I ceny mi się też podobają
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:59   #1570
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Hmm chyba kupię całą serię NUNO(oprócz żelu)i będę testować . Bo tak zachwalacie..
A krem tonujący jest prześwietniasty .
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 21:03   #1571
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja też kupię chyba całą serię nuno .. Rozglądam się za jakąs serią kosmetyków na trądzik, a po wrzesniowych zakupach nie mam dużo kasy
A ten żel aż taki niefajny? Może warto spróbować? ..
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 21:23   #1572
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Dla osób zbulwersowanych okropnym traktowaniem Ziaji ten i następny post https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=16
Cóż... moja odpowiedź na końcu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 21:57   #1573
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

No i dobrze im odpisalas. Nie mowie, ze Ziaja to totalna rewelacja- niektore jej kosmetyki mnie tez zapychaja, ale np. krem Vichy czy innej drogiej firmy tez to robi. Po prostu testuje i sprawdzam co jest dla mnie dobre, a co nie. Dzieki cenom Ziaji moge pozwolic sobie o wiele czesciej na testowanie.
A np krem antycellulitowy jak zauwazylam ma wiecej pozytywnych opinii na wielu forach niz kosmetyki tego typu za 50 zl i wiecej.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 22:11   #1574
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja kosmetyków Ziaji używam głównie do ciała, aktualnie mam ok. 10 różnych produktów na stanie. Do twarzy znacznie mniej (pamiętam tylko serię Nuno, żel Tin Tin i płyny do demakijażu) bo mam wymagającą gębę, do włosów wcale bo recenzje nie są zbyt zachęcające.
Ziaja zdobyła sobie moje ogromne uznanie podejściem do grafiki na opakowaniach. Mało która firma (nie tylko kosmetyczna) rozumie, że przy niewielkich funduszach najlepiej postawić na minimalizm, prostotę - zawsze na tanich kubkach, ubraniach czy kosmetykach jest o ten jeden element za dużo. Brawo
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 08:06   #1575
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

agniesko czy testowałaś też ziajową serię do stóp?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 08:27   #1576
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Wczoraj kupiłam sobie masełko waniliowe, ale muszę powiedzieć, że spodziewałam się ładniejszego zpachu Masełko samo w sobie jest naprawdę fajne Następnym razem kupię o zapachu kakao
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 08:30   #1577
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

W końcu udało mi się dorwać waniliowe masełko ziaji Zapach sliczny, ale lekko się rozczarowałam, bo jak dla mnie za słabo nawilża.. Szczeglnie skore na nogach, ktorą mam bardzo suchą. Ale stosowane na przemian z innymi, bardziej nawilżającymi, balsamami, spisuje się bardzo fajnie, więc dla zapachu będę je dalej kupować
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 08:34   #1578
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja mam krem do rąk oliwkowy w zielonej tubce, bardzo dobry, i niedrogi, ale najważniejsze jest to że nie jest tłusty, tylko taki lekki - nawilżający, skóra jest po nim miekka i gładka, Polecam!
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 08:39   #1579
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Widziałam w sklepie nowe kremy do rąk (te które zamawiała elianka na stronie Ziaji). Miałam w koszyku już ten nailzający, ale pomaziałam sie nim troche i ... odłożyłam Nie spodobał mi się - wodnisty, rece wydały sie najpierw nieprzyjemnie mokre apotem lepkie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 09:34   #1580
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
agniesko czy testowałaś też ziajową serię do stóp?
Nie, do stóp z Ziaji mam teraz ten krem do rąk i stóp w małym pomarańczowym pudełeczku.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Widziałam w sklepie nowe kremy do rąk (te które zamawiała elianka na stronie Ziaji). Miałam w koszyku już ten nailzający, ale pomaziałam sie nim troche i ... odłożyłam Nie spodobał mi się - wodnisty, rece wydały sie najpierw nieprzyjemnie mokre apotem lepkie
Ja ten z bawełną dostałam gratis. Aktualnie mam mocno podsuszone dłonie, więc trudno mi mówić o właściwościach pielęgnacyjnych bo to jest b. lekki krem który wchłania się ekspresowo. Nie podoba mi się tylko wysoko w składzie poliakrylamid
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 09:44   #1581
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nie, do stóp z Ziaji mam teraz ten krem do rąk i stóp w małym pomarańczowym pudełeczku.
Warto kupić? Wygodniejsze wydają mi się tubki, dlatego jakoś go zawsze omijałam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 09:49   #1582
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Na razie na stopy nie kładłam. Kojarzy mi się trochę z kremem Nivea, zarówno kategoria zapachowa jak i gęstość. Wchłania się przez kilka-kilkanaście minut, ale się wchłania. Dobrze nawilża, regeneruje skórę dłoni
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 09:53   #1583
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Dziękuję, lubię gęste kremy więc napewno kupię
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 11:00   #1584
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Zaopatrzyłam się wczoraj w peeling enzymatyczny Calma, narazie użyłam 1 raz i nie trzymałam na buźce 10 minut jak napisane na opakowaniu(bo mi się nie chciało ) więc nie wypowiadam się o działaniu póki co
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 11:04   #1585
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A ja mam kolejne spostrzezenia dotyczace kremu tonujacego Nuno.
Minusy: nie wspolgra z niektorymi kosmetykami (najczesciej scina sie, albo oddziela) Np. z moim kremem brazujacym Bielenda na dzien, z pudrem rozswietlajacym w kamieniu Sensique. Za to juz z samym kremem ogorkowym Ziaji jest ok, z pudrem Ever Fresh Maybelline tez. (Jesli nie bede mogla uzywac kremu brazujacego to pewnie bede musiala kupic ten ciemny nastepnym razem). Nalozony w malych ilosciach jest prawie niewidoczny na skorze- wowczas jego dzialanie tez jest prawie znikome.
Plus: mimo, ze nie ma takich wlasciwosci, nawet w polaczeniu z pudrem matujacym rozswietla moja twarz. Nie da sie go nalozyc zbyt duzo, w ogole nie tworzy efektu maski.

Co do zapychania jeszcze trudno mi powiedziec, za krotko go uzywam...
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 12:33   #1586
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
A ja mam kolejne spostrzezenia dotyczace kremu tonujacego Nuno.
Minusy: nie wspolgra z niektorymi kosmetykami (najczesciej scina sie, albo oddziela) Np. z moim kremem brazujacym Bielenda na dzien, z pudrem rozswietlajacym w kamieniu Sensique. Za to juz z samym kremem ogorkowym Ziaji jest ok, z pudrem Ever Fresh Maybelline tez. (Jesli nie bede mogla uzywac kremu brazujacego to pewnie bede musiala kupic ten ciemny nastepnym razem). Nalozony w malych ilosciach jest prawie niewidoczny na skorze- wowczas jego dzialanie tez jest prawie znikome.
Plus: mimo, ze nie ma takich wlasciwosci, nawet w polaczeniu z pudrem matujacym rozswietla moja twarz. Nie da sie go nalozyc zbyt duzo, w ogole nie tworzy efektu maski.

Co do zapychania jeszcze trudno mi powiedziec, za krotko go uzywam...
a czemu go uzywasz na inny krem?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 12:44   #1587
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Musze smarowac twarz kremem nawilzajacym, bo jak nie posmaruje to mam strasznie wysuszona potem i widac skorki (Nuno na nawilzajacy i tak dziala ok). Poza dzieki temu podklad/krem tonujacy/puder trzymaja sie dluzej na twarzy. Krem brazujacy przyciemnial moja cere, dzieki czemu wygladala zdrowiej i nie zapychal jak samoopalacz.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2007-09-24 o 13:30
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 12:45   #1588
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
a czemu go uzywasz na inny krem?
Hosenko ja też używam na inny krem - sam tonujący Nuno za słabo nawilża, ale na większości spisywał się bardzo dobrze, nie rolował się.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 13:29   #1589
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja też używam NUNO na krem. Konkretnie to Iwostin nawilżający
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 18:57   #1590
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Witam
Również lubię Ziaję Dzisiaj kupiłam Peeling ogórkowy na przetestowanie.

Mam do Was pytanie bo widzę, że jesteście zorientowane w temacie Ziaji. Mam balsam do ciała Masło kakowe i... jakoś się tak ciężko rozsmarowuje... Jest tępe(nie przychodzi mi do głowy inne określenie). Nie macie takiego wrażenia? I teraz mam dylemat bo kusi mnie masło do ciała ale nie wiem czy masełko też takie nie jest ...? Ma ktoś porównanie?

Pozdrawiam!
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.