Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-24, 21:05   #3841
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Hej! U mnie w ciągu ostatniego tygodnia bardzo dużo się podzialo, średnio fajnie, ale wychodzimy z tego 😉 nie będę tu juz smecic, wystarczy ze smecilam na FB 😜 w każdym bądź razie moja babcia jest po operacji biodra, raczej na pewno juz chodzić nie będzie i teraz w domu rodzinnym (w którym bywam bardzo często) trwają pracę by dostosować mieszkanie do jej potrzeb. W najlepszym wypadku będzie chodzić z chodzikiem. Dziś kolejny raz w szpitalu próbowali ją pionizowac, nic z tego. W związku z czym jej pobyt w nim chyba się przedłuży. Babcia ma 88 lat! Ale psychicznie czuje się ok, to najważniejsze.
Mój maz tydzień nie pali papierosów 😁 trzymajcie za niego kciuki, jak do tego wróci, powiesze go za ja** 😁
Wczoraj robiłam mu urodziny. 12 os dorosłych i 4 dzieci, dom nie do poznania 😂 upieklam swój pierwszy w życiu tort, orzechowo- kokosowy. Zrobilam tiramisu, bisxkopt z owocami na mące orkoszowej i mnóstwo zarcia na kolację. Wszystkim smakowalo. Dziewczyny, nie poznaje siebie! 3 lata temu zarzekalam się, ze nie będę piec, bo szkoda mi na to czasu i energii, lepiej cos kupić. Teraz nawet mi się podobało to siedzenie w kuchni 😱 starzeje się, albo dzieci mnie tak zmieniły, kto to wie 😂
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 06:47   #3842
PikPik09
Raczkowanie
 
Avatar PikPik09
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzanet no to zaszalalas! Ale motywacja dobra byla ja tak mialam ze gotowalam bo musialam i powtarzalo sie jak w kalejdoskopie ale vez przesady.piec to od swieta doslownie a jak Rafi przeszedl na diete to w ciagu dwoch tyg wyprobowalam 14 nowych przepisow,latwo nie bylo ale satysfakcjonujaco.ale teZ w domu jestem a tak caly czas orałam pelen etat to tez mi sie nie chicialo wydziwiac.



Beni dziś 2 pobudki nocne ale ibum i przy mnie potem, choć zasnał w łóżeczku i spal do pierwszego karmienia

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 04:21 ----------

neesanek, to mogłam cię "przeoczyc" rzeczywiście a córeczka mieści się w normach, ale cóż tam normy! czasami martwimy się "ramami" a każdy po swojemu się rozwija. czekaj jak dostanie górne i zacznie zgrzytać! brrr
__________________
Doświadczenie przemawia: Istnieją tylko dwie bezwarunkowe miłości- miłość między matką,a dzieckiem oraz miłość Boga do ludzi.
PikPik09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 07:38   #3843
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzanet duzo zdrowia dla babci. Dobrze, że psychicznie czuje się ok, bo najgorzej jak się starszy człowiek podda i czeka na śmierć. Oby babcia dała radę się poruszać z balkonikiem
Ty to normalnie perfekcyjna pani domu jesteś! Nie wiem skąd Ty masz tyle energii... Ja to bym najchętniej cały dzień w piżamie siedziała na podłodze i nie zaglądała do kuchni nawet.

Sił dla męża w porzucaniu nałogu! Mój też rzucał parę razy i nawet nie palił przez parę m-cy ale potem wrócił. Przerabiał tabletki i e-papierosa ale jednak nie ma to co porządny sztach śmierdzącym dymem...

PikPik 2 pobudki nocne! Czekam na tę piękną chwilę
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 08:04   #3844
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Hip hip hurra! Spanko w domu do 7.05! Co prawda musiałam kilka razy wstać i podać smoczka, ale to nieważne!

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiem Wam że mężunio się wystroił , że aż się zdziwiłam! Kupił ładniejszy garnitur niż miał na ślubie. Miał szczęście bo poszedł do sklepu, w którym okazało się, że pracuje jego koleżanka z podstawówki no i ma garnitur z ceną 1399 za 700 zł.i do tego gratis koszulę!
Kurczę, teraz ja obok niego będę wyglądać jak jakaś bida. Mam taką zwykłą, granatową (tanią i marnej jakości) sukienkę i biały żakiet.
Nie wiem w ogóle czy to się nadaje... Muszę zrobić fotkę i ocenicie No i w ogóle nie mam pojęcia jakie buty do takiego zestawu. Na obcasie mam aż jedną parę-czarne, mam jeszcze w kolorze nude ale te są na koturnie.

Honcia moja babcia robiła takie syropy. Pamiętam jak daaaaawno temu chodziłyśmy po łąkach i zbierałyśmy mlecze. Oczywiście nie wiem jak to się robi

Dzisiaj Ignaś chciał zrobić taki numer jak wczoraj czyli nie chciał zasnąć przy karmieniu wieczornym ale dzisiaj postanowiłam nie odpuszczać i tak zasypialiśmy 45 minut! Warczy, ciągnie mnie za bluzkę, wierzga nogami. Jak sę karmimy na leżąco to wstaje na nogach, przewraca się na brzuch... No dramat jakiś!
Jeszcze ten katar go co chwilkę wybudza. Można oszaleć generalnie .
No to brawo dla męża To teraz Ty jedź po jakąś sukienkę

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;73202421]Hej! U mnie w ciągu ostatniego tygodnia bardzo dużo się podzialo, średnio fajnie, ale wychodzimy z tego 😉 nie będę tu juz smecic, wystarczy ze smecilam na FB 😜 w każdym bądź razie moja babcia jest po operacji biodra, raczej na pewno juz chodzić nie będzie i teraz w domu rodzinnym (w którym bywam bardzo często) trwają pracę by dostosować mieszkanie do jej potrzeb. W najlepszym wypadku będzie chodzić z chodzikiem. Dziś kolejny raz w szpitalu próbowali ją pionizowac, nic z tego. W związku z czym jej pobyt w nim chyba się przedłuży. Babcia ma 88 lat! Ale psychicznie czuje się ok, to najważniejsze.
Mój maz tydzień nie pali papierosów 😁 trzymajcie za niego kciuki, jak do tego wróci, powiesze go za ja** 😁
Wczoraj robiłam mu urodziny. 12 os dorosłych i 4 dzieci, dom nie do poznania 😂 upieklam swój pierwszy w życiu tort, orzechowo- kokosowy. Zrobilam tiramisu, bisxkopt z owocami na mące orkoszowej i mnóstwo zarcia na kolację. Wszystkim smakowalo. Dziewczyny, nie poznaje siebie! 3 lata temu zarzekalam się, ze nie będę piec, bo szkoda mi na to czasu i energii, lepiej cos kupić. Teraz nawet mi się podobało to siedzenie w kuchni 😱 starzeje się, albo dzieci mnie tak zmieniły, kto to wie 😂[/QUOTE]
Zdrówka dla babci Mój dziadek też miał złamane biodro, ale niestety nie mogli go operować i już do końca musiał leżeć

Brawo Ty Papierosy fuj, oby mąż wytrwał!
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 08:52   #3845
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Honciu ja Dawalam sinecod z owocami bo to naprawdę jest paskudne jak spróbowałam.

Elaine mamy mały przestój, ale jakoś idzie

Neesanek straszysz mnie z tymi chorymi jelitami = bolesne miesiaczki bo ja mam obciążenie genetyczne do raka jelita grubego, badałam się 4 lata temu, miałam robić kolonoskopie co 5 lat, więc jeszcze rok mi został. A kiedyś miałam bezbolesne miesiączki, jak zaczęłam współżycie to trochę coś tam czułam lekkie cmienie ale teraz po porodzie to dramat jakiś.

Sliweczko no to brawa dla tz za zakupy!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Dzanet powiedz tz ze jak wróci do papierosów to będzie miał na głowie wszystkie dziewczyny z wizażu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 09:11   #3846
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
pół godziny powinno się no i teraz już tak robię wcześniej mi sie po 10 min zdarzało


przy kp tak może być, że zdarzają się spontaniczne owulacje a mimo to nie ma okresu. Dlatego kp to nie jest metoda antykoncepcji
Lena - jajeczko wydala się kilka dni po owu, nie widać tego jakos tak mocno. Miesiączka to złuszczająca się błona śluzowa macicy.


nie może tak być jaki snieeeg???


Ach, zapomniałabym się pochwalić <3 Krzysio zrobił wczoraj swoje pierwsze kroczki puścił się krzesła i przyszedł do mnie. Ze 2-3 kroczki na raz zrobił powtórzylismy to potem kilka razy a dzisiaj juz nie chciał ustawiłam go w takiej samej konfiguracji a on do mnie przyraczkował


Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Australia już w domu? Marysia pewnie raniutko wstała bo bardzo chciała wracać

Lena biedna odpoczywaj

Pikpik przepis jest ok. Kasza jak wchlonela płyn to zrobilo jej się na prawdę dużo a po zblendowaniu to już w ogóle

U nas okropny kaszel dziś M bardzo osłabła i tylko tuli się na rękach, a w nocy spała z nami od 1 bo po karmieniu o 24 dostala ataku kaszlu i przez godzinę ją męczyło biedulinkę dopiero jak się rozgrzała pod naszą koldrą i przytuliła to jej przeszło...
Współczuję Kaszel u takiego maluszka jest najgorszy a jak wybudza i spac nie może to już wogólę Mam nadzieje, że szybko minie!

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Myślę, że ten ból głowy to też od takiej wysokiej temperatury w domu...
Swoją drogą, to ja kiedyś byłam takim przesadnym ciepłolubem - ledwo spadała temperatura, a ja już grzejnik odkręcałam, także pewnie takie minimum 25 stopni to u mnie na porządku dziennym Odkąd jest Marysia, tylko w łazience często jest włączony grzejnik, a tak to już jakoś nie mam parcia na przesadne ciepełko. Za to mój mąż czasem marudzi, że mu zimno


Ale Wam fajnie z tymi górami! Też planowałam jechać w góry, no ale w niedzielę 30 kwietnia przypada komunia mojej siostrzenicy, więc niestety. Ale szczerze mam nadzieję, że na Wielkanoc za rok gdzieś wybyjemy!


Dzięki za kciuki

Bożesztymój, jak dobrze, że moja nadal ma 2, a czasem nawet 3 drzemki (odpukać!!!)



Już w domku Moja mama to samo dzisiaj stwierdziła

Jeju, biedna Marcelinka A jak w ciągu dnia? Dajesz jej coś na kaszel?


Oj tak tak Za dużo sobie od rodziców nie odpocznę, bo na weekend jedziemy tam znowu, na komunię No ale pojedziemy dopiero w sobotę, a nie w piątek

O matko, ciekawe w co się wystroi
Uwielbiam ciepełko w domu

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Bylyśmy na spacerku bo w koncu zrobiło się jako tako a teraz dziecię śpi... Zobaczymy o której pójdzie spać na noc

I co tam mężulo nakupił? Mój raz jeden pojechał po garniak sam (z teściem ale beze mnie) to kupił brązowy

Mamy kropelki Sinecod na noc ale moje dziecko nie reflektuje nawet tych 10kropelek pluje dalej niż widzi...
My na komunię idziemy za 2 tygodnie, a tak mi sięęę nieeee chce

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Aaaa kwitną już mlecze i pomyślałam, że moze zrobię z nich syropu tylko net pełen przepisów a czy ktoś ma jakiś sprawdzony??
Cierpliwość nasza eko gospodyni? ekspertka od przetworów
Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
A bo Sinecod jest ble, więc wcale jej się nie dziwię Suchy ma ten kaszel? To może Petit Drill, on jest słodki

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Hej Elaine Nocki lepsze u Was?
Moja tez kiedyś miała te kropelki. Krzywiła się, ale jakoś je wypijała.

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiem Wam że mężunio się wystroił , że aż się zdziwiłam! Kupił ładniejszy garnitur niż miał na ślubie. Miał szczęście bo poszedł do sklepu, w którym okazało się, że pracuje jego koleżanka z podstawówki no i ma garnitur z ceną 1399 za 700 zł.i do tego gratis koszulę!
Kurczę, teraz ja obok niego będę wyglądać jak jakaś bida. Mam taką zwykłą, granatową (tanią i marnej jakości) sukienkę i biały żakiet.
Nie wiem w ogóle czy to się nadaje... Muszę zrobić fotkę i ocenicie No i w ogóle nie mam pojęcia jakie buty do takiego zestawu. Na obcasie mam aż jedną parę-czarne, mam jeszcze w kolorze nude ale te są na koturnie.

Honcia moja babcia robiła takie syropy. Pamiętam jak daaaaawno temu chodziłyśmy po łąkach i zbierałyśmy mlecze. Oczywiście nie wiem jak to się robi

Dzisiaj Ignaś chciał zrobić taki numer jak wczoraj czyli nie chciał zasnąć przy karmieniu wieczornym ale dzisiaj postanowiłam nie odpuszczać i tak zasypialiśmy 45 minut! Warczy, ciągnie mnie za bluzkę, wierzga nogami. Jak sę karmimy na leżąco to wstaje na nogach, przewraca się na brzuch... No dramat jakiś!
Jeszcze ten katar go co chwilkę wybudza. Można oszaleć generalnie .
Pokazuj
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 09:37   #3847
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry
U nas noc bez kaszlu więc jest lepiej


Lena jak się dziś czujesz?

Śliweczko brawa dla męża teraz Ty pojazuj kreację albo od razu pakuj Ignaca i mamę jako nianię i śmigaj po szałową kieckę i szpilki Tyś jest szczuplak to na pewno coś ładbego szybko znajdziesz


Elaine ale macie teraz kilometrówkę! Pewnie chcecie odwiedzić wszystkich zanim wrócisz do pracy


Dzanet brawo Ty i brawo mąż, oby wytrwał dobrze, ze babcia się nie załamuje, psychika najważniejsza


Pikpik, 2 pobudki super! U nas dzisiaj jak w zegarku cyc co 2 godziny
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 10:04   #3848
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Matko, dziewczyny, jak czytam o tych Waszych pobudkach w nocy, to zaczynam się cieszyć, że Marysia zaczęła mi świrować z cyckiem po dwóch miesiącach. Inna sprawa, że pewnie jakbym się bardziej spięła, siedziała więcej z laktatorem itd., to dałoby radę kp albo kpi trochę dłużej niż do 5 miesięcy, ale że mnie cycolenie jakoś ogólnie nie "jarało", to się nad tym nie spalałam

Zamówiłam właśnie długopis z grawerem na komunię dla mojej siostrzenicy, no rychło w czas Ale mam nadzieję, że dojdzie do piątku
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 10:20   #3849
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Kurcze Lena nie chciałam Cię straszyć. Chodziło mi o to, że bóle miesiączkowe często są uleczalne i nie trzeba się z nimi męczyć do menopauzy. A kolonoskopii nie zazdroszczę :/
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:02   #3850
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Śliweczko zgadzam się z dziewczynami śmigaj po sukienke i buty i zrób się na bóstwo Fajnie, ze mężowi sie udalo mój by nawet nie pomyślał, że można samemu jechać po garnitur - zresztą ja bym go nie puściła

dla Dzanetowego męża za rzucenie palenia i trzymam kciuki, żeby tak juz zostało!!! Mój tata rzucił palenie hmmm z 5 lat temu chyba, pomogła mu taka książka "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" Allen Carr. Jestem z niego bardzo dumna no ale on bardzo chciał w końcu rzucić. Moja mama też tą książkę czytała ale niestety chyba jej aż tak nie zależało. Gnębimy ją za te fajki wszyscy, ale to nic nie daje, czlowiek sam musi mocno chcieć, żeby się pozbyć nałogu.
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 12:31   #3851
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Jest tylko jeden problem. Ja nienawidzę zakupów Jak mam przymierzać więcej niż 3 rzeczy to włącza mi się wk**w i biorę najlepszą z tych 3 rzeczy żeby jak najszybciej te zakupy zakończyć Albo kupuję szybko, bez przymierzania a potem się okazuje że na wieszaku wyglądało fajnie, a na mnie niekoniecznie...

Przed chwilą wyciągnęłam z dna szafy ten żakiet i okazało się że jest za duży Wisi na mnie :-(
Mam jeszcze taką czerwoną narzutkę z rękawami 3/4 ale nie wiem czy na komunię by mogło takie coś być.
No i jeszcze ta sukienka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18155341_1310628542318084_1498419457_n.jpg (98,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18110402_1310627242318214_1734479628_n.jpg (106,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18143180_1310627615651510_766533641_n.jpg (102,6 KB, 45 załadowań)
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 13:50   #3852
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Honciu dzięki że pytasz: * rano było mi lepiej, a później mały marudal i go dzwigalam i znów było kiepsko, ale poszłam z nim na drzemkę i już jest w miarę ok ale staram się go nie nosić, bo wtedy znów brzuch swiruje ;( niedługo wróci do domu mama i siostra to trochę pomogą

Neesanek, spoko nie obwiniaj się aż tak: *
Spałam przy kolonoskopii, więc nic nie pamiętam, nic nie wiem jak się odbywała

Moim zdaniem fajny zestaw, do tego jakieś bajeczne szpile i będzie ok
W sumie to komunia A nie weselicho

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:05   #3853
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Jest tylko jeden problem. Ja nienawidzę zakupów Jak mam przymierzać więcej niż 3 rzeczy to włącza mi się wk**w i biorę najlepszą z tych 3 rzeczy żeby jak najszybciej te zakupy zakończyć Albo kupuję szybko, bez przymierzania a potem się okazuje że na wieszaku wyglądało fajnie, a na mnie niekoniecznie...

Przed chwilą wyciągnęłam z dna szafy ten żakiet i okazało się że jest za duży Wisi na mnie :-(
Mam jeszcze taką czerwoną narzutkę z rękawami 3/4 ale nie wiem czy na komunię by mogło takie coś być.
No i jeszcze ta sukienka:
Według mnie fajnie wyglądasz! Do tego czerwone szpilki i włola!

Ostatnio pisałam, że już nie pamiętam kiedy Kinia sie przesikała.. tiaaa Dzis w południe zrobiła taką kupę, że miała brudne body, plecy a ja bluzkę Nie muszę mówić, że cały tyłek wylądował pod kranem

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Dziewczyny od paru tygodni Kinia płacze mi zaraz po przebudzeniu. Dotyczy to tylko popołudniowej drzemki Zazwyczaj śpi 1,5. Myślałam, że to minie i nie wiem czy to normalne Któraś też tak ma?
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:06   #3854
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Jest tylko jeden problem. Ja nienawidzę zakupów Jak mam przymierzać więcej niż 3 rzeczy to włącza mi się wk**w i biorę najlepszą z tych 3 rzeczy żeby jak najszybciej te zakupy zakończyć Albo kupuję szybko, bez przymierzania a potem się okazuje że na wieszaku wyglądało fajnie, a na mnie niekoniecznie...

Przed chwilą wyciągnęłam z dna szafy ten żakiet i okazało się że jest za duży Wisi na mnie :-(
Mam jeszcze taką czerwoną narzutkę z rękawami 3/4 ale nie wiem czy na komunię by mogło takie coś być.
No i jeszcze ta sukienka:
Elegancko fakt, dolozyc czerwone albo czarne szpile i będzie idealnie

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:12   #3855
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Jeśli mam być szczera to sukienka jest fatalna
Ty masz super figurę a wygladasz w niej jak zakonnica i strasznie postarza do tego

Ja bym Cię widziała w takim kroju spódnicy:


https://www.google.pl/search?biw=360...aMrekKJFF6FDM:

Do tego biała klasyczna koszula, czarne szpilki i czerwony żakiet z szafy

Zaryzykowała bym nawet kupno spódnicy przez internet, bo koszulę czy bluzkę jednak trzeba przymierzyć
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:20   #3856
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Jeśli mam być szczera to sukienka jest fatalna
Ty masz super figurę a wygladasz w niej jak zakonnica i strasznie postarza do tego

Ja bym Cię widziała w takim kroju spódnicy:


https://www.google.pl/search?biw=360...aMrekKJFF6FDM:

Do tego biała klasyczna koszula, czarne szpilki i czerwony żakiet z szafy

Zaryzykowała bym nawet kupno spódnicy przez internet, bo koszulę czy bluzkę jednak trzeba przymierzyć
No co Ty gadasz :O Fakt spódnicę, którą zaproponowałaś jest piękna, ale skoro Śliewczka nie lubi zakupów to bym tą granatowa ubrała. Sama lubię takie zwykłe, proste sukienki
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:34   #3857
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Śliweczka, szczerze mówiąc, pomyślałam tak jak Honcia - ta granatowa sukienka niby ok, ale Ty taka laska, to mogłabyś jakąś bardziej dopasowaną nosić
P.S. Piękne rzęsy

Agusia, mojej też się zdarza krzyczeć po przebudzeniu po południu. Może coś im się śni niefajnego?
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 15:35   #3858
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

A jakby ta Śliweczkową sukienke uzupełnić paskiem...?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 16:31   #3859
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Hahaha uśmiałam się
No fakt jest taki, że sukienka jest zwykła, prosta, skromna, może troschę za długa Tak w sam raz do kościoła
agusia na czerwone szpilki jestem za nudna. Nie odważyłabym się

Popatrzę jeszcze po internetach. O zestawie spódnica i bluzka nie pomyślałam nawet. Piękna taka w kwiaty
Wiesz Honciu, że ja nigdy takiej rozkloszowanej spódnicy nie miałam ani nawet nie przymierzałam? Nie mam pojęcia jak w takich wyglądam! Sukienki zawsze ołówkowe, też nigdy nic rozszerzanego

Ooo, właśnie weszłam na stronę z tą spódniczką i jest przeceniona o połowę... Hmmmmm

australia dziękuję, zawsze o takich marzyłam

edit. żaden z rozmiarów nieosiągalny

Edytowane przez 201711281320
Czas edycji: 2017-04-25 o 16:35
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 17:59   #3860
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
A bo Sinecod jest ble, więc wcale jej się nie dziwię Suchy ma ten kaszel? To może Petit Drill, on jest słodki

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Hej Elaine Nocki lepsze u Was?
Petit drill jest bardzo mocny wiec zastosowalabym u takiego malucha po konsultacji z lekarzem. Moj 4latek dostał przy kaszlu przy zapaleniu płuc i mial tylko kilka dni stosować, nie dłużej.
Nocki lepiej odkąd wyszly zeby i Gabi zaczęła więcej jeść w ciągu dnia. ale akurat dzisiaj taka sobie:/
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiem Wam że mężunio się wystroił , że aż się zdziwiłam! Kupił ładniejszy garnitur niż miał na ślubie. Miał szczęście bo poszedł do sklepu, w którym okazało się, że pracuje jego koleżanka z podstawówki no i ma garnitur z ceną 1399 za 700 zł.i do tego gratis koszulę!
Kurczę, teraz ja obok niego będę wyglądać jak jakaś bida. Mam taką zwykłą, granatową (tanią i marnej jakości) sukienkę i biały żakiet.
Nie wiem w ogóle czy to się nadaje... Muszę zrobić fotkę i ocenicie No i w ogóle nie mam pojęcia jakie buty do takiego zestawu. Na obcasie mam aż jedną parę-czarne, mam jeszcze w kolorze nude ale te są na koturnie.

Honcia moja babcia robiła takie syropy. Pamiętam jak daaaaawno temu chodziłyśmy po łąkach i zbierałyśmy mlecze. Oczywiście nie wiem jak to się robi

Dzisiaj Ignaś chciał zrobić taki numer jak wczoraj czyli nie chciał zasnąć przy karmieniu wieczornym ale dzisiaj postanowiłam nie odpuszczać i tak zasypialiśmy 45 minut! Warczy, ciągnie mnie za bluzkę, wierzga nogami. Jak sę karmimy na leżąco to wstaje na nogach, przewraca się na brzuch... No dramat jakiś!
Jeszcze ten katar go co chwilkę wybudza. Można oszaleć generalnie .
Suuper! Brawo dla męża!
Moim zdaniem ten zestaw jest dosc klasyczny i b.ładnie wygladasz. Oczywiście zawsze mozna podkreślić figurę jak.sugeruje HONCIA.

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U nas noc bez kaszlu więc jest lepiej


Lena jak się dziś czujesz?

Śliweczko brawa dla męża teraz Ty pojazuj kreację albo od razu pakuj Ignaca i mamę jako nianię i śmigaj po szałową kieckę i szpilki Tyś jest szczuplak to na pewno coś ładbego szybko znajdziesz


Elaine ale macie teraz kilometrówkę! Pewnie chcecie odwiedzić wszystkich zanim wrócisz do pracy


Dzanet brawo Ty i brawo mąż, oby wytrwał dobrze, ze babcia się nie załamuje, psychika najważniejsza


Pikpik, 2 pobudki super! U nas dzisiaj jak w zegarku cyc co 2 godziny
Taaak dokladnie. Potem będzie różnie. Przede wszystkim pewnie nie będzie mi się tak chciało.
Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Według mnie fajnie wyglądasz! Do tego czerwone szpilki i włola!

Ostatnio pisałam, że już nie pamiętam kiedy Kinia sie przesikała.. tiaaa Dzis w południe zrobiła taką kupę, że miała brudne body, plecy a ja bluzkę Nie muszę mówić, że cały tyłek wylądował pod kranem

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Dziewczyny od paru tygodni Kinia płacze mi zaraz po przebudzeniu. Dotyczy to tylko popołudniowej drzemki Zazwyczaj śpi 1,5. Myślałam, że to minie i nie wiem czy to normalne Któraś też tak ma?
Być może za dużo wrażeń ma bodźców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:19   #3861
silly78
tut tuut
 
Avatar silly78
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 688
GG do silly78
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Hejka przepraszam ze znowu po osmiu miesiacach Wam sie wetne w watek, ale pochwale sie tylko i znikam
7 kwietnia 2017 przywitalam na swiecie swojego drugiego synka, byly drobne komplikacje ale juz wszystko dobrze, Hugo ma juz ponad dwa tygodnie, i nie liczac problemu z zaparciami ma sie swietnie, ja tez
Sliweczko, Australio, bardzo Wam dziekuje za pamiec, cieplo na sercu mi sie zrobilo
A Wam wszystkim gratuluje tak fajnego watku na poczekalni, tyle czasu uplynelo a Wy ciagle razem Szczesciary
__________________
Panicz

Maluch
silly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:26   #3862
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez silly78 Pokaż wiadomość
Hejka przepraszam ze znowu po osmiu miesiacach Wam sie wetne w watek, ale pochwale sie tylko i znikam
7 kwietnia 2017 przywitalam na swiecie swojego drugiego synka, byly drobne komplikacje ale juz wszystko dobrze, Hugo ma juz ponad dwa tygodnie, i nie liczac problemu z zaparciami ma sie swietnie, ja tez
Sliweczko, Australio, bardzo Wam dziekuje za pamiec, cieplo na sercu mi sie zrobilo
A Wam wszystkim gratuluje tak fajnego watku na poczekalni, tyle czasu uplynelo a Wy ciagle razem Szczesciary
Niestety nie miałyśmy okazji razem popisać, ale serdeczne gratulacje!
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:41   #3863
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Silly my też się nie znamy, ale gratuluję stworzenia nowego człowieka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:47   #3864
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez silly78 Pokaż wiadomość
Hejka przepraszam ze znowu po osmiu miesiacach Wam sie wetne w watek, ale pochwale sie tylko i znikam
7 kwietnia 2017 przywitalam na swiecie swojego drugiego synka, byly drobne komplikacje ale juz wszystko dobrze, Hugo ma juz ponad dwa tygodnie, i nie liczac problemu z zaparciami ma sie swietnie, ja tez
Sliweczko, Australio, bardzo Wam dziekuje za pamiec, cieplo na sercu mi sie zrobilo
A Wam wszystkim gratuluje tak fajnego watku na poczekalni, tyle czasu uplynelo a Wy ciagle razem Szczesciary
Jejuuuuuuuu, aż się wzruszyłam! Cudownie! Gratulacje Silly! Niech Hugo zdrowo się chowa Dla całej rodzinki pozdrowienia!
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 21:09   #3865
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez silly78 Pokaż wiadomość
Hejka przepraszam ze znowu po osmiu miesiacach Wam sie wetne w watek, ale pochwale sie tylko i znikam
7 kwietnia 2017 przywitalam na swiecie swojego drugiego synka, byly drobne komplikacje ale juz wszystko dobrze, Hugo ma juz ponad dwa tygodnie, i nie liczac problemu z zaparciami ma sie swietnie, ja tez
Sliweczko, Australio, bardzo Wam dziekuje za pamiec, cieplo na sercu mi sie zrobilo
A Wam wszystkim gratuluje tak fajnego watku na poczekalni, tyle czasu uplynelo a Wy ciagle razem Szczesciary
Serdeczne gratulacje
Niech mały Hugo rośnie zdrowo na fajnego faceta!
Pamiętaj, że zawsze jesteś na tym wątku mile widziana i wcale nie musisz znikać. Zapraszamy do codziennego pisania z nami! Dużo dziewczyn uciekło na fb i tam gadają, że ciężko nadążyć ale tutaj raczej spokojnie. czasem aż za.
Napiszesz coś więcej? Jak poród? Jak pierwsze wspólne chwile? Jak starszy brat i dumny tatuś? Och, tyle emocji to było jak tak sobie przypomnę

***
Ja dzisiaj też miałam dużo emocji. Ponad godzina usypiania i duuużo ryku. Nie wiem co to się podziało od trzech dni. Katar go wkurza to jedno ale te wygibasy, płacze i wściek ogólny to nie mam pojęcia skąd. Padam normalnie

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

acha miałam jeszcze agusi odpisać, że jak Ignacjo się budzi z płaczem to zwykle znaczy to, że chce jeszcze spać dalej. Matka leci wtedy z cycem i jest spanko od razu.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

elaine petit drill mocny? Mi się właśnie wydaje, że on jest najdelikatniejszy z tych wszystkich syropów.
Jak mój brat był u nas i jego córka kaszlała to kupili w aptece chyba ambroksol dla niemowląt. Potem pojechali do lekarza, okazało się że mała ma zapalenie oskrzeli i lekarka powiedziała żeby odstawić tamten syrop, bo ma za mocne działanie i dziecko może sobie nie radzić z odksztuszaniem. Poleciła im właśnie ochronnie na gardło petit drill.
Ja też go mam i na ulotce napisane że działa ochronnie na błony śluzowe tworząc cienką warstwę łagodzącą podrażnienia.

Minusem tego syropu jest to że jednorazowa dawka to aż 5 ml.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 21:16   #3866
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Tak patrzę teraz w te internety i już mi się w głowie kręci od jechania w dół i patrzenia na te ciuchy na allegro.
Spodobała mi się jedna sukienka ( pasowałby do niej mój czerwony żakiecik i czarne szpilki ) ale pewnie to będzie chińskie badziewie nadające się do kosza, bo kosztuje tylko 50 zł... I pasowałaby na komunię bo jest jasna i wiosenna...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j8rsrx.jpg (113,9 KB, 30 załadowań)
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 07:02   #3867
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Wyjaśniły się te płacze przy zasypianiu wczoraj. W nocy odwiedziła nas gorączka i pomimo leku dalej sobie nie poszła...
Najbliższą godzinę spędzę pewnie na próbach dodzwonienia się do przychodni.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 07:14   #3868
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry

Silly wielkie gratulacje!
Supet, ze wszystko z Wami w porządku a imię synka przecudowne mały, wielki Hugo

Śliweczko ta sukienka faktycznie prosto z Chin

Ale te sukienki są cudne:

http://m.orsay.com/pl-pl/rozkloszowa...-47118198.html


http://m.orsay.com/pl-pl/trendy/bath-in-flowers.html

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Wyjaśniły się te płacze przy zasypianiu wczoraj. W nocy odwiedziła nas gorączka i pomimo leku dalej sobie nie poszła...
Najbliższą godzinę spędzę pewnie na próbach dodzwonienia się do przychodni.
O jejuśku
Oby to nic poważnego a panie pielęgniarki szanownie odebrały
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 08:09   #3869
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Serdeczne gratulacje
Niech mały Hugo rośnie zdrowo na fajnego faceta!
Pamiętaj, że zawsze jesteś na tym wątku mile widziana i wcale nie musisz znikać. Zapraszamy do codziennego pisania z nami! Dużo dziewczyn uciekło na fb i tam gadają, że ciężko nadążyć ale tutaj raczej spokojnie. czasem aż za.
Napiszesz coś więcej? Jak poród? Jak pierwsze wspólne chwile? Jak starszy brat i dumny tatuś? Och, tyle emocji to było jak tak sobie przypomnę

***
Ja dzisiaj też miałam dużo emocji. Ponad godzina usypiania i duuużo ryku. Nie wiem co to się podziało od trzech dni. Katar go wkurza to jedno ale te wygibasy, płacze i wściek ogólny to nie mam pojęcia skąd. Padam normalnie

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

acha miałam jeszcze agusi odpisać, że jak Ignacjo się budzi z płaczem to zwykle znaczy to, że chce jeszcze spać dalej. Matka leci wtedy z cycem i jest spanko od razu.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

elaine petit drill mocny? Mi się właśnie wydaje, że on jest najdelikatniejszy z tych wszystkich syropów.
Jak mój brat był u nas i jego córka kaszlała to kupili w aptece chyba ambroksol dla niemowląt. Potem pojechali do lekarza, okazało się że mała ma zapalenie oskrzeli i lekarka powiedziała żeby odstawić tamten syrop, bo ma za mocne działanie i dziecko może sobie nie radzić z odksztuszaniem. Poleciła im właśnie ochronnie na gardło petit drill.
Ja też go mam i na ulotce napisane że działa ochronnie na błony śluzowe tworząc cienką warstwę łagodzącą podrażnienia.

Minusem tego syropu jest to że jednorazowa dawka to aż 5 ml.
Właśnie, Silly - jesteś tu zawsze mile widziana! Pisz tak często jak masz ochotę, wesprzemy w chwilach kolek itd. i

Aaaa no miałam wcześniej odpisać odnośnie tego Petit Drillu, bo z tego co się orientuję, to on właśnie taki silny nie jest? Pediatra mówiła, że on jedynie łagodzi suchy kaszel

No niby 5 ml to dużo, ale moje dziecko akurat bez problemu to wypije

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Wyjaśniły się te płacze przy zasypianiu wczoraj. W nocy odwiedziła nas gorączka i pomimo leku dalej sobie nie poszła...
Najbliższą godzinę spędzę pewnie na próbach dodzwonienia się do przychodni.
O kurczę, zdrówka dla Ignasia

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Silly wielkie gratulacje!
Supet, ze wszystko z Wami w porządku a imię synka przecudowne mały, wielki Hugo

Śliweczko ta sukienka faktycznie prosto z Chin

Ale te sukienki są cudne:

http://m.orsay.com/pl-pl/rozkloszowa...-47118198.html


http://m.orsay.com/pl-pl/trendy/bath-in-flowers.html

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------


O jejuśku
Oby to nic poważnego a panie pielęgniarki szanownie odebrały
Jak ja bym chciała móc chodzić w takich sukienkach...


Śliweczko
, jutro w C&A jest 25% zniżki na wszystkie rzeczy, może tam coś sobie upatrzysz? Ja już mam linki przyszykowane, oczywiście większość rzeczy dla Marysi
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 08:26   #3870
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dodzwoniłam się do przychodni dosyć szybko. Cud normalnie.
Jedziemy na 12.
No i dzisiaj starszaki mają urlopek od basenu. Iga wniebowzięta

Honciu zakochałam się w tej spódnicy w maki Chyba podjadę dzisiaj po południu do orsaya poprzymierzać

australia dzięki za cynk
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-01 14:20:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.