Czerwcówki 2016 cz. 4 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-13, 12:38   #211
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Znowu prawie 38 stopni, echhh...

U nas też pogoda do kitu, wieje i okna niektóre musiałam pozamykać, bo ziiimno
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 14:34   #212
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Hej hej

Przepraszam za swoją nie obecnośc, ale mialam fatalny nastrój

Widze, ze temat fotelikow i zlobków królują.

Kinia póki, co nadal w łupince jeździ. Swoją drogą rowniez nie znałam tego określenia. Bardzo fajne mieści sie, głowa nie wystaje, ale kiedy sie przesiądziemy do większego fotelika to nie mam pojęcia..

Podziwiam te z Was, które daly dzieci do żłobka. Ja chyba nie byłabym wstanie rozstać z Kinią a jakbym była zmuszona to wolałabym mieszkać pod mostem taki żarcik pewnie bym kombinowała coś z moja mama, teściową i może opiekunką..

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Znowu prawie 38 stopni, echhh...

U nas też pogoda do kitu, wieje i okna niektóre musiałam pozamykać, bo ziiimno
U nas rowniez zimno ale nie pada, wiec mozna chociaż pospacerować.

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Znowu prawie 38 stopni, echhh...

U nas też pogoda do kitu, wieje i okna niektóre musiałam pozamykać, bo ziiimno
Ojej to po mmr?? Czy ząbki obstawiasz?

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Chodzenie na razie bez szału Odkryła natomiast, że może chodzić na czworakach z pupą w górze i częściej tak się przemieszcza
Haha moja tak po traawie chodzi

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość

Cierpliwośc napisała dwa posty jeden pod drugim! Szok normalnie
Co do tego fotelika to zadałam pytanie na fb, bo tam parę dziewczyn ma to pewnie wiedzą.

Ignaś śpi od 40 minut, ja wyczyściłam siatką basen, a teraz biorę się za obiad. Mam ogromną cukinię do przetworzenia

I jeszcze słuchajcie jaki skandal! Poszłam sobie do szafki po bounty, bo go tam wczoraj schowałam i NIE MA! Dzwoniłam już do tza czy to on ale mówi że nie. Tak więc podejrzana jest tylko jedna- Iga!! Zaraz mi poleci do sklepu ze swoim portfelem, z mamy nałogiem nie ma przelewek
Ooo nieee jak tak można matce słodycze wyżerac

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Estera dostała te sesję w prezencie od chrzestnej. I taka zwykła będzie, bez brudzenia się tortem i późniejszą kąpielą


Ogórki mnie jakoś nie przekonują tzn. lubię małosolne, kiszone,korniszony i inne też, ale tylko jeść W zeszłym roku zrobiłam tarte do słoików na zupę ogórkowa i jeszcze mam, więc w tym roku nie robię.
Za to kolekcja dżemów rośnie. Mam już truskawkowy, czereśniowy, wiśniowy i wczoraj dołączył z czarnej porzeczki Liczę jeszcze na powidła z węgierek i mirabelek, choc z śliwkami w tym roku słabo
A chmury współczuję, oby sobie poszła bokiem. Sama wczoraj biegałam z praniem i w końcu wyschło w domu, dopiero zbieram, póki maly pomocnik śpi
Uwielbiam domowe dzemy moj dziadek co roku robi i mam niezły zapas

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
W moim aucie nie ma dużej szyby od bagażnika tylko mam na bok otwierane drzwi i małą szybę tak wysoko- raczej nic by nie było widać.
A rwfa można dać tyłem normalnie na siedząco? Asiek chyba mi pisała że ten którego chcę kupić czyli joie ma kilka pozycji ale tylko jak jest przodem, zamontowany tyłem musi być w pozycji półleżącej. Przynajmniej ja tak to zrozumiałam.
Wg. mnie właśnie najgorsza jest dla Ignasia ta pozycja półleżąca, bo cały czas próbuje się podnieść do siadu i się wścieka.

Caryca, trzylatek na poddupniku? Trochę słabo. Ale u mnie na wsi też tak dzieci jeżdżą. Często jak odwoziłam dzieci do przedszkola to widziałam maluchy na przednich siedzeniach w ogóle bez niczego. Moje dzieci jeszcze rok temu miały foteliki, teraz mają podkładki, bo się 3 foteliki z tyłu nie mieszczą. Byli jedynymi dziećmi w swoim wieku jeszcze z fotelikami i wstyd im było przed rówieśnikami

Lena, Franio wymiata!
No ale pisałaś, że on często zostawał gdzieś bez Ciebie to przyzwyczajony. Ja to od mojego "Cycusia" nie mogę odejść na 3 kroki bo zaraz ryk

Gdzie agusia? Chiński telefon się zepsuł?
Chiński telefon dziala i ma sie dobrze

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia

Edytowane przez agusiia69
Czas edycji: 2017-07-13 o 14:28
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 14:56   #213
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Agusia, obstawiam, że to po szczepieniu. Humor już lepszy?
Okulisty nie odwołałam, bo przez godzinę nikt nie raczył odebrać... A niech się walą
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 15:39   #214
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Agusia, obstawiam, że to po szczepieniu. Humor już lepszy?
Okulisty nie odwołałam, bo przez godzinę nikt nie raczył odebrać... A niech się walą
Humor taki sobie

Oby minęła szybko ta gorączka

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 19:00   #215
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość

Cierpliwośc napisała dwa posty jeden pod drugim! Szok normalnie
Co do tego fotelika to zadałam pytanie na fb, bo tam parę dziewczyn ma to pewnie wiedzą.

Ignaś śpi od 40 minut, ja wyczyściłam siatką basen, a teraz biorę się za obiad. Mam ogromną cukinię do przetworzenia

I jeszcze słuchajcie jaki skandal! Poszłam sobie do szafki po bounty, bo go tam wczoraj schowałam i NIE MA! Dzwoniłam już do tza czy to on ale mówi że nie. Tak więc podejrzana jest tylko jedna- Iga!! Zaraz mi poleci do sklepu ze swoim portfelem, z mamy nałogiem nie ma przelewek
O ja! Ma przechlapane. I to ona faktycznie?
Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Chodzenie na razie bez szału Odkryła natomiast, że może chodzić na czworakach z pupą w górze i częściej tak się przemieszcza
Gabi też tak bardzo lubi

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Hehe no szok Normalnie straciłam do Was cierpliwość, tak mało piszecie
Oj biedna Iga, z matki nałogiem nie ma żartów


Tak tak, roczkowa. Prawie miesiąc później Właśnie próbuje uspac mala modelkę, może jakimś cudem nie będzie marudzić.
Dobrze ze Mary już lepiej, idź do okulisty, powiedz o wczorajszej temperaturze i już, chyba Cię tam nie zlinczują

honcia o jejuśku już 4? Niech wyłażą dziady! I dają M i matce spać.

Gdzie jest lato ja się pytam?? 13 stopni mi pokazywało o 8, teraz nie wiem, ale tak wieje że pewnie niewiele więcej. Sara wczoraj w kombinezonie na ramiączkach, dziś w softszelu. Nie cierpię takich zmian :/
U nas pogoda podobna. Raz cieplo raz zimno, ale upałów to dawno nie widziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 20:44   #216
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Humor taki sobie

Oby minęła szybko ta gorączka

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
Łoj... Dzięki, a Tobie żeby szybko humor wrócił
Do gorączki doszło marudzenie. Level hard osiągnięty podczas przebierania mokrego body - no taką histerię odwaliła tatusiowi, że chyba pół osiedla słyszało

Z dobrych wieści, to w końcu doczekałam się nowej spacerówki (Baby Jogger) i mam nadzieję, że na spacerach się sprawdzi, bo jak na razie to jestem zachwycona Marysi też wygodnie było

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Aaa ciekawe jak tam Lena po pierwszym dniu pracy
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 07:20   #217
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Łoj... Dzięki, a Tobie żeby szybko humor wrócił
Do gorączki doszło marudzenie. Level hard osiągnięty podczas przebierania mokrego body - no taką histerię odwaliła tatusiowi, że chyba pół osiedla słyszało

Z dobrych wieści, to w końcu doczekałam się nowej spacerówki (Baby Jogger) i mam nadzieję, że na spacerach się sprawdzi, bo jak na razie to jestem zachwycona Marysi też wygodnie było

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Aaa ciekawe jak tam Lena po pierwszym dniu pracy
Dzieki ze pytasz!

Bylo sympatycznie, ekipa mloda, pelna energii, sporo osob nowych ktore pracuja okolo tygodnia wiec mozna sie "wbic" bo nie ma pozamykanych grupek
Sama praca ciezka nie jest, ale trzeba sie nachodzic, troche czulam to w nogach ale myslalam ze bedzie gorzej, a tu nawet zakwasow nie mam spacery jednak robia swoje hehe

Mam nadzieje ze sie tam odnajde, chociaz przyznam ze pod koniec juz sie nudzilam no bo ile mozna robic to samo

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

Myslalam ze chociaz Franek sie steskni jak caly dzien sie nie widzielismy a on i tak wolal za tata biegac po domu ;(



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 08:17   #218
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Lena, to fajnie, że młoda ekipa Ci się trafiła. Praca jest, pensja jest, zazdro

U nas niestety gorączki ciąg dalszy, dałam nad ranem Nurofen, bo Mała bardzo rozpalona była
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 08:26   #219
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Łoj... Dzięki, a Tobie żeby szybko humor wrócił
Do gorączki doszło marudzenie. Level hard osiągnięty podczas przebierania mokrego body - no taką histerię odwaliła tatusiowi, że chyba pół osiedla słyszało

Z dobrych wieści, to w końcu doczekałam się nowej spacerówki (Baby Jogger) i mam nadzieję, że na spacerach się sprawdzi, bo jak na razie to jestem zachwycona Marysi też wygodnie było

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Aaa ciekawe jak tam Lena po pierwszym dniu pracy
Ojej, współczuję walki z gorączką. Niech sobie szybko idzie.
Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Dzieki ze pytasz!

Bylo sympatycznie, ekipa mloda, pelna energii, sporo osob nowych ktore pracuja okolo tygodnia wiec mozna sie "wbic" bo nie ma pozamykanych grupek
Sama praca ciezka nie jest, ale trzeba sie nachodzic, troche czulam to w nogach ale myslalam ze bedzie gorzej, a tu nawet zakwasow nie mam spacery jednak robia swoje hehe

Mam nadzieje ze sie tam odnajde, chociaz przyznam ze pod koniec juz sie nudzilam no bo ile mozna robic to samo

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

Myslalam ze chociaz Franek sie steskni jak caly dzien sie nie widzielismy a on i tak wolal za tata biegac po domu ;(



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszą takie pierwsze dni w pracy oby tak dalej!

Podrzucam art o srodkach na gorącZkę dla dziecka
http://pulapkiwaptece.pl/2017/03/02/...czki-u-dzieci/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 10:15   #220
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Asiek121 Pokaż wiadomość
z tym fotelikiem wyżej to różnie bywa, my mamy Joie stages a takie siedzenia, że wcale nie siedzi wyżej i nie widzi więcej ;p i to w dwoch autach ;p i zagłowek jest spory i on też sporo zasłania, dobra widocznść to ma tylko w aucie teścia mini oplu 3 drzwiowym
a nie możecie zdemontować zagłówka?

My mamy minikida i jest zamontowany tak, że Krzysia glowa jest blisko przedniego fotela, więc cała szyba boczna jest widoczna, tylna raczej też. Siedzi w nim bardziej niż w łupince, chociaż widziałam na fb zdjęcia że da się jeszcze bardziej siedząco go zamontować. U nas nie jest aż tak siedząco jak u kogoś zastanawiam się czy nie podjechac do 8* żeby może bardziej siedząco było. W dłuższej trasie byliśmy juz dość dawno, ale jak jeździmy po mieście to Krzyś jest mega grzeczny, nawet jak siądę z przodu (zawsze jeździłam z nim z tyłu).
Polecam też czasem sprawdzić różne czynniki - np muzykę pod kątem dziecka. Okazuje się, że przy niektórych piosenkach Krzys marudzi bardziej lub mniej, mamy też obczajone kilka na lepsze spanie

australia którego Baby Joggera wybrałaś?
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 11:49   #221
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
a nie możecie zdemontować zagłówka?

My mamy minikida i jest zamontowany tak, że Krzysia glowa jest blisko przedniego fotela, więc cała szyba boczna jest widoczna, tylna raczej też. Siedzi w nim bardziej niż w łupince, chociaż widziałam na fb zdjęcia że da się jeszcze bardziej siedząco go zamontować. U nas nie jest aż tak siedząco jak u kogoś zastanawiam się czy nie podjechac do 8* żeby może bardziej siedząco było. W dłuższej trasie byliśmy juz dość dawno, ale jak jeździmy po mieście to Krzyś jest mega grzeczny, nawet jak siądę z przodu (zawsze jeździłam z nim z tyłu).
Polecam też czasem sprawdzić różne czynniki - np muzykę pod kątem dziecka. Okazuje się, że przy niektórych piosenkach Krzys marudzi bardziej lub mniej, mamy też obczajone kilka na lepsze spanie

australia którego Baby Joggera wybrałaś?
Ale że zdemontować zagłówek od fotelika?

City Mini 3-kołowy. W sumie 4, bo przednie koło jest podwójne
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 12:12   #222
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ale że zdemontować zagłówek od fotelika?

City Mini 3-kołowy. W sumie 4, bo przednie koło jest podwójne
mialam na mysli zagłówek od fotela - na przeciwko dziecka myślałam, że to ten Nadii zasłania tylną szybę
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:19   #223
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
mialam na mysli zagłówek od fotela - na przeciwko dziecka myślałam, że to ten Nadii zasłania tylną szybę
No to co mnie straszysz haha!
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:32   #224
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Heloł!
U nas jęczenie w wersji hard i stan podgorączkowy. Nie ma pojęcia z jakiego powodu. Szczepienie mmr było 4 tygodnie temu, więc to raczej nie to, może ząbki

elaine no pewnie, że Iga, a jakże! Już mi odkupiła A żeby jej nie oskarżać bez żadnych dowodów poszłam do jej pokoju, otworzyłam szufladę w biurku i znalazłam od razu dowód rzeczowy w postaci papierka
Fajny ten apteczny blog!

australia zazdroszczę baby joggera i łączę się w gorączkowym bólu

Lena, fajnie że w pracy fajnie i że Franuś tak spokojnie przyjął rozłąkę.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 19:41   #225
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Znowu nic nie piszecie niegrzeczniuchy
A ja samotny wieczór mam i bym sobie poczytała, szczególnie że humor mam jak Agusia, bo mnie tż wnerwia.

australia jak Marysia? Gorączka spadła? A tak w ogóle to dają s nią jesteś czy Tż w domu? Bo jakoś często go nie ma ostatnio albo może zawsze tak było tylko ja wcześniej nie zakodowałam tego.

lena super, że praca spoko i Franek w żłobku się odnajduje. A jak tż w roli ojca i gospodyni domowej pod Twoją nieobecność?
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 19:59   #226
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Lena, to fajnie, że młoda ekipa Ci się trafiła. Praca jest, pensja jest, zazdro

U nas niestety gorączki ciąg dalszy, dałam nad ranem Nurofen, bo Mała bardzo rozpalona była
Ja też pracy i kasiorki zazdroszcze

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Znowu nic nie piszecie niegrzeczniuchy
A ja samotny wieczór mam i bym sobie poczytała, szczególnie że humor mam jak Agusia, bo mnie tż wnerwia.

australia jak Marysia? Gorączka spadła? A tak w ogóle to dają s nią jesteś czy Tż w domu? Bo jakoś często go nie ma ostatnio albo może zawsze tak było tylko ja wcześniej nie zakodowałam tego.

lena super, że praca spoko i Franek w żłobku się odnajduje. A jak tż w roli ojca i gospodyni domowej pod Twoją nieobecność?
Wlaśnie jak Marysia? Gorączka minęła?

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Heloł!
U nas jęczenie w wersji hard i stan podgorączkowy. Nie ma pojęcia z jakiego powodu. Szczepienie mmr było 4 tygodnie temu, więc to raczej nie to, może ząbki

elaine no pewnie, że Iga, a jakże! Już mi odkupiła A żeby jej nie oskarżać bez żadnych dowodów poszłam do jej pokoju, otworzyłam szufladę w biurku i znalazłam od razu dowód rzeczowy w postaci papierka
Fajny ten apteczny blog!

australia zazdroszczę baby joggera i łączę się w gorączkowym bólu

Lena, fajnie że w pracy fajnie i że Franuś tak spokojnie przyjął rozłąkę.
Biedny pewnie ząbki

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Do mnie dziś przyjechała koleżanka 3 letnią córeczką i pol dnia spędziłyśmy w piaskownicy

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 20:14   #227
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Marysia w ciągu dnia miała stan podgorączkowy. Po południu przed 2 godziny próbowałam robić podejścia do ululania - niby zmęczona była, ale jakby jej coś dolegało echhh. Wysypkę ma, zakładam, że to po szczepieniu, bo pielęgniarka mi o tym mówiła.

Cierpliwość, mój mężu teraz jest, ale ma taką pracę, że wyjeżdża na kilka dni, potem wraca na kilka dni ( i jeździ do pracy jak normalny człowiek, na 8 godzin ;p) i tak w kółko. Czasem go w dłużej nie ma. No jedynie w zimie pracuje normalnie, bez wyjazdów.
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 09:16   #228
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Hej ho
U nas partyzantka! nie mamy kuchni
Do tego dostalam pierwszy okres i boli mnie ząb.... tak ze jest miło i przyjemnie, romantycznie powiedziala bym nawet

Dziewczyny lepszych humorków wam zyczę i zdrowia dla dzieciatek
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 09:29   #229
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień dobry!
U nas koszmarna nocka, nie dość że cały czas chciał być podpięty to jeszcze popłakiwał. Już nawet kazałam mężowi wstać i zrobić flaszkę, bo myślałam, że głodny, a cyce już wydojone. Młody ze ździwieniem na twarzy wypił jakieś 20 ml. i zasnął ze smoczkiem od butelki w buzi ale i tak po chwili znowu jęczał i siadał co chwilkę.
Dzisiaj jak dalej będzie taki zmierzły to dam mu przed spaniem paracetamol.

Honcia robicie remont kuchni? Współczuję chwilowej partyzantki. Trochę się przemęczysz ale za to potem będzie się czy chwalić pewnie
Gratki pierwszego @ Czyli u Ciebie ograniczenie kp wystarczyło.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-15, 09:40   #230
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Ja mam dziś wychodne! Jestem w drodze na zakupy, jadę do Mongolii (Miqesi )
Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Hej ho
U nas partyzantka! nie mamy kuchni
Do tego dostalam pierwszy okres i boli mnie ząb.... tak ze jest miło i przyjemnie, romantycznie powiedziala bym nawet

Dziewczyny lepszych humorków wam zyczę i zdrowia dla dzieciatek
O kurczę, współczuję... Tyle niedobrych rzeczy naraz
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
U nas koszmarna nocka, nie dość że cały czas chciał być podpięty to jeszcze popłakiwał. Już nawet kazałam mężowi wstać i zrobić flaszkę, bo myślałam, że głodny, a cyce już wydojone. Młody ze ździwieniem na twarzy wypił jakieś 20 ml. i zasnął ze smoczkiem od butelki w buzi ale i tak po chwili znowu jęczał i siadał co chwilkę.
Dzisiaj jak dalej będzie taki zmierzły to dam mu przed spaniem paracetamol.

Honcia robicie remont kuchni? Współczuję chwilowej partyzantki. Trochę się przemęczysz ale za to potem będzie się czy chwalić pewnie
Gratki pierwszego @ Czyli u Ciebie ograniczenie kp wystarczyło.
Ja nie wiem, ale moja też miała gorszą nockę, ciągle popłakiwała przez sen. A temperatura Ignasiowi już przeszła?
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 14:06   #231
Asiek121
Zakorzenienie
 
Avatar Asiek121
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 253
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
a nie możecie zdemontować zagłówka?

My mamy minikida i jest zamontowany tak, że Krzysia glowa jest blisko przedniego fotela, więc cała szyba boczna jest widoczna, tylna raczej też. Siedzi w nim bardziej niż w łupince, chociaż widziałam na fb zdjęcia że da się jeszcze bardziej siedząco go zamontować. U nas nie jest aż tak siedząco jak u kogoś zastanawiam się czy nie podjechac do 8* żeby może bardziej siedząco było. W dłuższej trasie byliśmy juz dość dawno, ale jak jeździmy po mieście to Krzyś jest mega grzeczny, nawet jak siądę z przodu (zawsze jeździłam z nim z tyłu).
Polecam też czasem sprawdzić różne czynniki - np muzykę pod kątem dziecka. Okazuje się, że przy niektórych piosenkach Krzys marudzi bardziej lub mniej, mamy też obczajone kilka na lepsze spanie

australia którego Baby Joggera wybrałaś?
ale chodzi mi o ten zagłowek fotelika on jest taki dość głęboki
Asiek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 21:19   #232
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Ale postów do ogarnięcia

australia, jak tam po shoppingu? Bardzo się obkupiłaś?
Ignaś już dzisiaj trochę lepiej ale stan podgorączkowy cały czas jest- tak w okolicach 37,4. No i już miał ze 3 pobudki. Pewnie nie mam co liczyć na dobrą nockę...

Tz ma jutro wolne o dziwo i się mnie dzisiaj pyta czy może jutro na ryby jechać...sam... To ja mu mówię, że ok. niech sobie jedzie już nad ranem ale ma wrócić najpóźniej o 14:00, bo potem ja się wybiorę gdzieś sama i wrócę o 20:00.
Serio chciałam, a on stwierdził, że jednak zostanie w domu
No ale to nie znaczy wcale że ja też zostanę!Każda godzina bez dzieci jest na wagę złota
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 21:31   #233
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ale postów do ogarnięcia

australia, jak tam po shoppingu? Bardzo się obkupiłaś?
Ignaś już dzisiaj trochę lepiej ale stan podgorączkowy cały czas jest- tak w okolicach 37,4. No i już miał ze 3 pobudki. Pewnie nie mam co liczyć na dobrą nockę...

Tz ma jutro wolne o dziwo i się mnie dzisiaj pyta czy może jutro na ryby jechać...sam... To ja mu mówię, że ok. niech sobie jedzie już nad ranem ale ma wrócić najpóźniej o 14:00, bo potem ja się wybiorę gdzieś sama i wrócę o 20:00.
Serio chciałam, a on stwierdził, że jednak zostanie w domu
No ale to nie znaczy wcale że ja też zostanę!Każda godzina bez dzieci jest na wagę złota
Obkupiłam? Nie denerwuj mnie, spędziłam na łażeniu po sklepach
3 godziny i kupiłam sobie jedną bluzkę i jedne szorty A moim głównym celem był strój kąpielowy... Jestem załamana, bo w dwuczęściowych wyglądam jak baleron, a przy jednoczęściowych ciężko o dobry rozmiar. No prawie się rozpłakałam na swój widok w jednej przymierzalni Do wyjazdu już nie schudnę, ale zdecydowanie muszę się wziąć za siebie...

Hahahaha ach te facety
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 22:10   #234
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Ojeju, współczuję bezowocnego łażenia po sklepach...
Kiedy wyjeżdżacie na wakacje?
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 07:13   #235
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Wyjeżdżamy wieczorem w następny poniedziałek

U nas kolejna jęcząca noc... Może to o zęby jednak chodzi... Są już dwa napuchnięte dziąsła
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 10:46   #236
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Bry!
Przed chwilą wróciłam z kościoła i patrzę, a Ignaś śpi z ojcem. Wkurzyłam się, bo to oznacza, że będą dwie drzemki, druga po południu i zaśnie dziecko o 22 zamiast o 20
Najlepiej dziecko lulać aż uśnie zamiast się z nim ciekawie pobawić żeby wytrzymało do właściwej pory drzemki

Dzisiejsza nocka już trochę lepsza, a i temperatura w normie.

australia to wyjeżdżamy na wakacje tego samego dnia.
Ja stroju nie kupuję, bo pewnie nawet nie będzie okazji żeby go założyć. I tak nie będę się opalać i leżeć plackiem to równie dobrze mogę siedzieć na plaży w krótkich spodenkach i jakimś topie. O ile oczywiście będzie chociaż jeden dzień takiego ciepełka

Wydałam właśnie 170 zł. na ciuchy dla starszych na 5.10.15. No żal nie kupować jak takie ceny! Dla Ignasia na szczęście nic nie znalazłam
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 11:04   #237
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Hejo

Śliweczko ten remont kuchni to mial byc maly lifting ( wylewka i nowa podloga) a jest totalny roz... i wymiana instalacji, plytek na scianie, mebli

Australia łączę się z Tobą w bólu ja mogę zwiedzić wszystkie galerie Krakowa i nie kupię nic, ewentualnie skarpety
Ale ale ale! Kochana Ty wskakuj w bikini i niczym się nie przejmuj!! Nie wiem jaki nosisz rozmiar ale na zagranicznych plażach nikt nie zwraca uwagi na rozmiary innych kobiet! Nawet moja znajoma wazaca ponad 120 kg po wczasach we Włoszech właśnie stwierdziła, ze byly na plazy większe kobiety niz ona

A mnie nadal boli ząb mam nadzieję, ze jutro uda mi się dostać do jakiegos dentysty...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 12:24   #238
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Śliweczko, my jedziemy do Włoch, więc słoneczna pogoda jest bardziej niż pewna, strój musi być Na szczęście dziś kupiłam! Niestety czarny Ale najważniejsze że jest i nawet nie wyglądam jak babcia Stefcia na emeryckim wyjeździe Mam nadzieję, że się w nim ugotuję
Taki o http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ko...-188391-1.html
I to jeszcze był przeceniony o 5 dych
Swoją drogą, to wiecie, że 90% jednoczęściowych kostiumów jest czarnych? Nie rozumiem dlaczego

Honciu, przytulam, mam nadzieję, że dostaniesz się jutro do dentysty
Wiesz, że najpierw pomyślałam podobnie? Że nikt mnie tam nie zna, więc co się będę przejmowała... Ale potem pomyślałam, że będziemy cykać zdjęcia, no i nie chciałabym tak źle na nich wyglądać

Zrobiliśmy dziś spożywcze zakupy na wyjazd, zaliczyłam Rossmanna i nawet kupiliśmy Marysi pierwsze buciki, w Deichmannie Mała coraz częściej drepta, więc korzystając z okazji poszliśmy żeby poprzymierzać i stwierdziliśmy, że od razu kupimy.


Aaa widziałam tą wyprzedaż na 5-10-15, ale nic szczególnego mi nie wpadło w oko. Ale w sumie Marysia ma trochę większych rzeczy, więc nic pilnego nie potrzebuje

Edytowane przez australia87
Czas edycji: 2017-07-16 o 12:30
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 13:42   #239
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Ładny strój, ma jeszcze kropeczki jasne przecież Jak Ci będzie ciepło to wskoczysz do morza się ochłodzić. Ja tego raczej nie zrobię choćby i 30 stopni było

Honcia współczuję bólu zęba. Obyś się dostała do dentysty jak najszybciej.
Ja byłam w czwartek razem z dziećmi. Oni mieli tylko lakowanie, bo nie mają żadnych ubytków a ja się pociłam na fotelu prawie godzinę. Nawet dentystka była zaskoczona, bo ubytek wyglądał na niewielki, a jak zaczęła borować to myślałam że nie skończy Moje zęby to jakaś porażka, a zawsze o nie dbałam. Mój tz nie był u dentysty chyba z 10 lat i nic się mu złego nie dzieje, ani jednej plomby nie ma. To nie fair!
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 15:05   #240
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ładny strój, ma jeszcze kropeczki jasne przecież Jak Ci będzie ciepło to wskoczysz do morza się ochłodzić. Ja tego raczej nie zrobię choćby i 30 stopni było

Honcia współczuję bólu zęba. Obyś się dostała do dentysty jak najszybciej.
Ja byłam w czwartek razem z dziećmi. Oni mieli tylko lakowanie, bo nie mają żadnych ubytków a ja się pociłam na fotelu prawie godzinę. Nawet dentystka była zaskoczona, bo ubytek wyglądał na niewielki, a jak zaczęła borować to myślałam że nie skończy Moje zęby to jakaś porażka, a zawsze o nie dbałam. Mój tz nie był u dentysty chyba z 10 lat i nic się mu złego nie dzieje, ani jednej plomby nie ma. To nie fair!
No nie oszukujmy się, te kropeczki nie zmieniają faktu, że strój jest czarny Ale dziękuję, też uważam, że jest ładny A dlaczego nie wskoczysz do morza? Nie jesteś jedną z tych, którzy po pokonaniu miliona km muszą morze zaliczyć, choćby nie wiadomo jak lodowate było?

O kurczę, nieźle z tymi zębami. Ja jako dziecko miałam masakrę - dużo wyrywania, nosiłam też aparaty ortodontyczne, takie obrzydliwe, musiałam je wyciągać na czas posiłków, na samo wspomnienie mam dreszcze
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 10:20:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.